Praneškite apie korupciją

Ugniagesiai gelbėtojai pagal visuomenės apklausas yra įgiję didžiausią visuomenės pasitikėjimą Lietuvoje. Siekdamas išlaikyti ir kelti aukštą visuomenės pasitikėjimo lygį Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas vykdo aktyvias kovos su korupcija programas, apimančias korupcijos prevenciją ir piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi tyrimą.

Įgaliojimai vykdyti korupcijos prevenciją ir kontrolę Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamente suteikti Vidaus tyrimų skyriui.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Vidaus tyrimų skyrius ragina kovai su korupcija prisidėti visus norinčius ir nesitaikančius su piktnaudžiavimu tarnybine padėtimi, kyšininkavimu bei kitais neteisėtais veiksmais. Pranešimus apie pastebėtus nusižengimus galite palikti naudodamiesi specialiai tam sukurtu pasitikėjimo telefonu (8 707) 56 877 arba el. paštu [email protected].

Pranešantiems informaciją asmenims garantuojamas visiškas anonimiškumas. Pranešimai, paliekami naudojantis pasitikėjimo telefonu įrašomi automatiškai visą parą ir perklausomi atsakingo pareigūno. Jokie pranešusiojo asmens duomenys ir telefono numeris nėra fiksuojami, todėl norėdami sužinoti apie palikto pranešimo nagrinėjimo eigą, pranešusieji gali palikti savo kontaktinius duomenis.

Už pasitikėjimo telefono ir el. pašto priežiūrą, gautos informacijos tvarkymą yra atsakingas departamento Vidaus tyrimų skyrius.

Pasitikėjimo telefono ir pasitikėjimo elektroninio pašto paskirtį, pasitikėjimo telefonu ir pasitikėjimo elektroniniu paštu gautos informacijos registravimo, nagrinėjimo, kopijų ir įrašų darymo tvarką nustato Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos pasitikėjimo telefonu ir pasitikėjimo elektroniniu paštu gautos informacijos nagrinėjimo taisyklės.

Atnaujinimo data: 2023-10-19