Korupcijos prevencija

Ugniagesiai gelbėtojai pagal visuomenės apklausas yra įgiję didžiausią visuomenės pasitikėjimą Lietuvoje. Siekdami išlaikyti ir didinti aukštą visuomenės pasitikėjimo lygį Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas vykdo aktyvias kovos su korupcija programas, apimančias korupcijos prevenciją ir piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi tyrimą.

Įgaliojimai vykdyti korupcijos prevenciją ir kontrolę Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamente suteikti Vidaus tyrimų skyriui.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Vidaus tyrimų skyrius ragina kovai su korupcija prisidėti visus norinčius ir nesitaikančius su piktnaudžiavimu tarnybine padėtimi, kyšininkavimu bei kitais neteisėtais veiksmais. Pranešimus apie pastebėtus nusižengimus galite palikti naudodamiesi specialiai tam sukurtu pasitikėjimo telefonu (8 707) 56 877.

Pranešantiems informaciją asmenims garantuojamas visiškas anonimiškumas. Pranešimai, paliekami naudojantis pasitikėjimo telefonu įrašomi automatiškai visą parą ir perklausomi atsakingo pareigūno. Jokie pranešusiojo asmens duomenys ir telefono numeris nėra fiksuojami, todėl norėdami sužinoti apie palikto pranešimo nagrinėjimo eigą, pranešusieji gali palikti savo kontaktinius duomenis.

Apie korupcijos atvejus galite pranešti ir Specialiųjų tyrimų tarnybai paspaudę šią nuorodą.

Atnaujinimo data: 2024-01-09