Spalio 24 d. įvykiai
Nuo 2019-10-24 06:00 iki 2019-10-25 06:00 įvykių suvestinė
Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 22 gaisrų ir atliko tiek pat gelbėjimo darbų. Žūčių gaisruose išvengta.
8.34 val. buvo gautas pranešimas, kad Joniškio rajone, Žagarėje, kelių savininkų gyvenamajame name įvyko sprogimas, matyti liepsnos. Atvykus ugniagesiams, dalis namo buvo sugriuvusi, iš pastato veržėsi dūmai. Sprogimo metu nukentėjo moteris. Ji buvo išvežta į gydymo įstaigą. Po sprogimo viena namo siena buvo išversta, dvi – apgriuvusios. Ugniagesiai išnešė 5 dujų balionus.
Apie 12 val. gaisras kilo Plungės rajone, Sėlenių kaime, gyvenamajame name. Iš pastato veržėsi dūmai. Gaisras kilo namo rūsyje įrengtoje pirtyje. Jo metu išdegė 6 kv. m medinių lubų ir 2 kv. m sienų, aprūko gyvenamosios patalpos. Gaisro priežastis – krosnių, židinių bei dūmtraukių įrengimo ir eksploatavimo reikalavimų pažeidimai.
16.21 val. Kauno rajone, Gervėnupio kaime, atvira liepsna degė sodo namelis. Gaisro metu sudegė pastato stogas, išdegė vidus. Name dūmų detektoriaus nebuvo.
20.16 val. Jonavoje, Tiesiojoje gatvėje, liepsnojo pirtis. Gaisro metu ji sudegė.
21.29 val. Klaipėdoje, kairių gatvėje, degė apleistas gyvenamasis vagonėlis. Gaisro metu sudegė jo dailylentės, apdegė šalia vagonėlio sukrauta lentų krūva.
12.16 val. Lietuvos sporto universiteto Aušros progimnazijos darbuotoja pranešė, kad šioje mokykloje, kuri yra Kėdainiuose, Chemikų gatvėje, vaikai paleido pirotechnikos priemonę, patalpose daug dūmų. Atvykus ugniagesiams jau buvo pradėta vykdyti evakuacija. Mokyklos patalpas paliko 850 mokinių. 9 vaikai, pasijutę blogai, buvo išvežti į ligoninę. Atvykus tėvams, 6 vaikai buvo išleisti namo, 3 liko medikų priežiūroje. Pirotechnikos gaminį susprogdinę vaikai buvo rasti ir išvežti į policijos komisariatą.
Atnaujinimo data: 2023-10-19