Nuo 2018-10-08 00:06 iki 2018-10-09 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 19 gaisrų ir atliko 25 gelbėjimo darbus. Žūčių gaisruose išvengta.

5 val. ryto Panevėžio rajone, Paviešečių kaime, sudegė UAB „Panevėžio keliai“ statybininkų vagonėlis. Gaisro metu apsilydė ir šalia stovinčio metalinio jūrinio konteinerio dažai. Ugniagesiams pavyko apsaugoti šalia buvusius statybinius vagonėlius ir sunkvežimį MAN.

Tuo pačiu metu Vilniaus rajone, Papikeliškių kaime, liepsnojo karkasinio gyvenamojo namo palėpė. Gaisro metu apdegė namo siena ir stogo perdanga.

9 val. gyvenamasis namas užsidegė Vilniuje, Jankiškių gatvėje. Gaisro metu sudegė jo stogas, perdanga, išdegė vidus. Ugniagesiai išnešė dujų balioną ir nuo ugnies apsaugojo šalia stovintį mūrinį namą ir ūkinį pastatą.

Apie 16 val. Utenos rajone, Alių kaime, atvira liepsna degė gyvenamosios paskirties vagonėlis-namelis. Gaisro metu pastatas ir jame buvę daiktai sudegė. Įtariamas padegimas.

Apie vidurnaktį Ukmergės rajone, Baublių kaime, liepsnojo mėsos apdirbimo cechas. Gaisro metu sudegė jo priestatas ir viduje buvusios malkos, aprūko mūrinio pastato vidus, apdegė patalpa, apsilydė plastikinės durys.

17.31 val. kelyje Palanga – Šiauliai susidūrė savaeigis srutų skirstytuvas ir automobilis „Toyota Corolla Verso“. Pastarajame buvo prispausta moteris. Panaudoję plėstuvus ugniagesiai ją išlaisvino ir perdavė medikams.

9.10 val. buvo pranešta, kad Raseinių rajone, Viduklėje, į melioracijos griovį įkrito karvė ir negali išlipti. Ugniagesiai, panaudoję automobilinę gervę, karvę ištraukė.

Pavakary Naujojoje Akmenėje ugniagesiams teko vaduoti į 3 m gylio komunikacijų šulinį įkritusį katiną. Ugniagesiai jį ištraukė ir perdavė savininkei.

Zarasų ugniagesiams Romancų kaime iš upelio teko traukti nuskendusį automobilį „Volkswagen Golf“. Iš jo išsiliejo 4 l tepalų, buvo užteršta 40 m kranto. Ugniagesiai surinko 120 l vandens ir teršalų mišinio.

Atnaujinimo data: 2023-10-19