BDAR
gdpr

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ir kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais.


Varšuvoje dalyvaus Lietuvos ir Lenkijos gyventojų apsaugos ir gelbėjimo ekstremaliųjų situacijų atvejais darbo grupės posėdyje

Data

2022 11 18

Įvertinimas
0
lenkijos-veliava.jpg

Lapkričio 20–22 d. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie VRM delegacija dalyvaus Varšuvoje vyksiančiame 7-ajame Lietuvos Respublikos ir Lenkijos Respublikos gyventojų apsaugos ir gelbėjimo ekstremaliųjų situacijų atvejais darbo grupės posėdyje.

Į Varšuvą išvyksta darbo grupės pirmininkas iš Lietuvos pusės departamento direktoriaus pavaduotojas vidaus tarnybos pulkininkas Giedrius Sakalinskas, Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos viršininkas vidaus tarnybos pulkininkas Vidas Barauskas, departamento Pajėgų valdymo valdybos Situacijų koordinavimo skyriaus vyriausiasis specialistas vidaus tarnybos majoras Henrikas Baldauskas, Planavimo ir projektų valdymo skyriaus vedėjas Klemensas Taluntis, Teisės skyriaus vedėja Jūratė Bareišienė ir Tarptautinių ryšių skyriaus vyriausioji specialistė Renata Liaudanskienė.

Posėdžio metu bus aptariami valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos veiksmai Rusijos agresijos Ukrainoje akivaizdoje, įskaitant tarptautinę pagalbą iš kitų šalių, Lietuvos ir Lenkijos priešgaisrinių gelbėjimo tarnybų padalinių bendradarbiavimas vykdant bendrus veiksmus prevencijos srityje, svarstomos galimybės rengti bendras pratybas ar kitas iniciatyvas cheminių, biologinių, radiologinių ir branduolinių incidentų (ChBRB) srityje, įgyvendinti bendrus projektus, skirtus saugumui gerinti regione pagal naująją INTERREG finansinę perspektyvą ir kitas ES programas.

Delegacijos nariai taip pat dalyvaus Varšuvoje lapkričio 22 d. vyksiančiame XXI Lietuvos ir Lenkijos tarpvyriausybinės bendradarbiavimo per sieną komisijos posėdyje, kur pristatys darbo grupės metinius rezultatus ir planuojamas naujas veiklas.