BDAR
gdpr

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ir kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais.


Valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos darbuotojai Osle dalyvauja pratybų rengimo darbo grupės susitikime

Data

2021 11 25

Įvertinimas
0
20211124_103808.jpg

Valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos darbuotojai lapkričio 23-25 d. Osle, Norvegijos Karalystėje, dalyvauja Norvegijos finansinio mechanizmo lėšomis finansuojamo projekto „Lietuvos išankstinio perspėjimo apie branduolinį pavojų sistemos vystymas“ LT05-5-VRM-TF-001 pratybų rengimo darbo grupės susitikime su Norvegijos radiacijos ir branduolinės saugos tarnybos darbuotojais. Šio susitikimo tikslas yra aptarti 2023 m. Vilniaus rajone planuojamas kompleksines civilinės saugos pratybas, jų tikslus, uždavinius ir apimtis.

Tai viena iš suplanuotų šio projekto veiklų. Vienas pagrindinių šio projekto tikslų yra užtikrinti Lietuvos gyventojų saugumą branduolinės ar radiacinės avarijos Baltarusijos Respublikos atominės elektrinės atveju, sukuriant gyventojų išankstinio perspėjimo sistemą apie branduolinę ar radiologinę avariją Lietuvoje.

Pagrindinės projekto veiklos yra surengti kompleksines civilinės saugos pratybas, parengti specialią gyventojų mokymo ir švietimo programą, atnaujinti Lietuvos pasirengimo ekstremaliosioms situacijoms svetainę www.lt72.lt, pritaikant ją skirtingoms tikslinėms gyventojų grupėms. Projektas bus įgyvendintas 2023 m. spalio mėnesį.