BDAR
gdpr

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ir kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais.


Ugniagesių gelbėtojų mokyklos dėstytojai rūpinasi vaikų ir jaunimo saugumu

Data

2021 07 27

Įvertinimas
1
DIMG_20210726_123343 (002).jpg

Pasibaigus būsimųjų ugniagesių gelbėtojų atrankai, Ugniagesių gelbėtojų mokyklos Praktinio parengimo skyrius netrukus vėl buvo pilnas šurmulio bei vaikų ir jaunimo juoko. Neseniai šios mokyklos Valčiūnų pratybų lauke lankėsi 15 vaikų iš Vilniaus socialiai remtinų šeimų. Šios viešnagės metu jiems buvo skirta labai daug dėmesio. Beje, šis jų apsilankymas – viena iš sudedamųjų  Vilniaus m. savivaldybės jaunimo užimtumo programos „Pažink. Patirk. Pasidalink.“ dalių.

O liepos  26 d. mokykloje  sulaukta svečių iš Elektrėnų savivaldybės ir Lenkijos Pylipavo valsčiaus. Tąkart 28 jaunuoliai, kaip ir kiti užsukantys į mokyklą,  susipažino su jos veikla, ugniagesio gelbėtojo profesija, sužinojo, kaip tampama šios mokyklos kursantais. Taip pat buvo pasidalinta patarimais, primintos saugaus elgesio vandenyje taisyklės bei kaip elgtis kilus gaisrui.

Papasakota ir apie būtinybę įsirengti namuose autonominius dūmų detektorius. Viešnagės pabaigoje buvo sudaryta galimybė visiems norintiems išbandyti ugniagesio gelbėtojo apsauginius rūbus ir padirbėti su gaisrų gesinimo bei gelbėjimo įranga. Ne vienas  iš apsilankiusiųjų pažadėjo sugrįžti į  mokyklą, kad taptų ugniagesiais gelbėtojais.

Iš tiesų, mokyklos bendruomenė visuomet stengiasi geranoriškai atsiliepti į kitų institucijų bei organizacijų prašymus supažindinti  su ugniagesio gelbėtojo profesija bei  priminti pagrindinius gaisrinės saugos reikalavimus, siekdama, kad Lietuvoje mažėtų gaisrų ir žūčių juose.