Ugniagesiams padėkojo už pagalbą vertinant bendrabučio gaisrinės saugos būklę
Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos 5-osios komandos pareigūnai Grigiškių seniūnijos kvietimu apsilankė bendrabutyje Jaunimo skg. 2 ir įvertino priešgaisrinės saugos reikalavimų laikymąsi šiame pastate. Įvertinti bendrabučio priešgaisrinę būklę seniūnijos paprašė patys gyventojai.
Priešgaisrinės saugos priežiūra bendrabutyje yra esminė priemonė, užtikrinant pastato saugumą ir mažinant gaisro riziką. Šios apžiūros tikslas buvo identifikuoti galimas gaisro grėsmes, nustatyti pažeidimus ir patarti, kaip juos pašalinti.
Patikrinimo metu pareigūnai įvertino bendrabučio bendrąsias patalpas (virtuves, koridorius), jose įrengė trūkstamus dūmų detektorius, informavo gyventojus apie gaisro prevencijos ir saugumo priemones.
Grigiškių seniūnija padėkojo Vilniaus PGV 5-osios komandos pareigūnams už profesionalumą, skirtą laiką ir numatomą tolesnį bendradarbiavimą, užtikrinant šio bendrabučio gyventojų priešgaisrinį saugumą.
Atnaujinimo data: 2024-04-04
Taip pat skaitykite:
Po sudėtingų orų ugniagesiai gelbėtojai 16 kartų vyko šalinti nuvirtusių medžių
Kaune prasideda stipriausio ugniagesio gelbėtojo varžybos: šiemet – rekordinis dalyvių skaičius
5 mėnesių statistika: gaisrų ir gelbėjimo darbų metu išgelbėtos 159 žmonių gyvybės
Dažniausia skendimo auka Lietuvoje – 52 metų vyras: pristatytos priemonės skendimų skaičiui mažinti
Naujoji Šalčininkų ugniagesių viršininkė Erika Laurinėnienė: „Man svarbiausia – žmonės“
