BDAR
gdpr

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ir kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais.


Stovyklautojai „okupavo“ Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos 6-ąją komandą

Data

2021 07 09

Įvertinimas
1
prie upės.jpg

Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos 6-ojoje komandoje  birželio 28 – rugpjūčio 27 d. lankosi dienos stovyklos „Moku plaukti“ 7-12 metų moksleiviai. Planuojama, kad per 9 vasaros savaites komandoje apsilankys apie 800 vaikų. Tęsiant prevencinę akciją „Būk saugus, mokiny!“, moksleiviai supažindinami su saugaus elgesio taisyklėmis prie vandens telkinių ir vandenyje, jiems paaiškinama, kaip elgtis pamačius skęstantį ir kaip suteikti pagalbą parankinėmis priemonėmis.

Užsiėmimus ugniagesiai veda Neries upėje, praktiškai demonstruodami saugaus elgesio prie vandens taisykles bei gelbėjimo būdus iš vandens. Taip pat jie parodo, kaip suteikti pirmąją medicinos pagalbą nukentėjusiajam, paaiškina, kada ir kaip skambinti skubiosios pagalbos tarnybų telefono numeriu 112. Po užsiėmimų prie vandens moksleiviai supažindinami su gaisrinės saugos taisyklėmis ir priešgaisrine technika, esančia komandoje.

Dėl pandemijos pernai nepavyko organizuoti šių užsiėmimų, tad ugniagesiai tikisi, kad šie renginiai taps nuolatiniai ir ryšys su stovykla nenutrūks.