Šakių rajone ugniagesiai iš šulinio ištraukė trijų vyrų kūnus
Liepos 26 d., 11.45 val., ugniagesiai gavo pranešimą, kad Šakių r. sav., Plokščių sen., Panykių k. fermų teritorijoje srutų šulinyje nuskendo 3 žmonės. Šakių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiams gelbėtojams teko atlikti sudėtingą gelbėjimo operaciją. Jiems talkino ir šio rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos Kriūkų komandos ugniagesiai. Iš maždaug 6 metrų gylio srutų šulinio jie ištraukė trijų vyrų kūnus. Pirminiais duomenimis, šulinyje buvo demontuojamas sugedęs siurblys.
Į skaudaus įvykio vietą yra atvykę greitosios pagalbos medikai, policijos pareigūnai, darbų saugos specialistai. Įvykio aplinkybės tiriamos.
Atnaujinimo data: 2021-07-29
Taip pat skaitykite:
Tylos minute pagerbtas ugniagesio Rimo Čiurylos atminimas
Vanduo klaidų neatleidžia: kaip apsaugoti save ir artimuosius
