Per minutę gaisre ugniagesiai išgelbėjo žmogaus gyvybę
Vakar, po pietų, buvo gautas pranešimas, kad Panevėžyje, Purienų gatvėje, dega namas, viduje galimai yra žmogus, turintis negalią.
Atvykus ugniagesiams, iš dviejų aukštų gyvenamojo namo veržėsi dūmai, daug dūmų tvyrojo ir patalpose. Ugniagesiai gelbėtojai su kvėpavimo organų apsaugos aparatais pateko į vidų. Po minutės jie iš patalpų išnešė žmogų, jis po medikų apžiūros išvežtas į gydymo įstaigą.
Kaip teigia Panevėžio priešgaisrinės gelbėjimo valdybos 2-osios komandos pamainos vadas Tomas Žukauskas, gaisras kilo kambaryje pirmajame aukšte – ugnis įsiplieskė šalia lovos. Netoli lauko durų rastas gulintis žmogus, kurį ugniagesiai išnešė į lauką.
„Kitų žmonių degusioje namo dalyje nebuvo, o iš antrojo aukšto gyventojai buvo evakuoti. Kambaryje, kuriame kilo gaisras, detektoriaus nebuvo, o namo antrajame aukšte autonominis dūmų detektorius, deja, nesuveikė“, – pastebėjo T. Žukauskas.
Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento duomenimis, šiemet gaisruose ugniagesiai gelbėtojai išgelbėjo 61 žmogų.
Atnaujinimo data: 2025-07-25
Taip pat skaitykite:
Po sudėtingų orų ugniagesiai gelbėtojai 16 kartų vyko šalinti nuvirtusių medžių
Kaune prasideda stipriausio ugniagesio gelbėtojo varžybos: šiemet – rekordinis dalyvių skaičius
5 mėnesių statistika: gaisrų ir gelbėjimo darbų metu išgelbėtos 159 žmonių gyvybės
Dažniausia skendimo auka Lietuvoje – 52 metų vyras: pristatytos priemonės skendimų skaičiui mažinti
Naujoji Šalčininkų ugniagesių viršininkė Erika Laurinėnienė: „Man svarbiausia – žmonės“
