BDAR
gdpr

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ir kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais.


Marijampolės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai moko vaikus, kaip išvengti nelaimių

Data

2021 07 30

Įvertinimas
1
123.jpg

Vasarą Marijampolės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos padaliniuose vaikai dažni svečiai. Vaikų ir jaunuolių grupėms vedamos pažintinės ekskursijos, saugaus elgesio pamokėlės, rengiami praktiniai užsiėmimai. Jų metu sužinoma, kaip elgtis, kad nekiltų gaisras, ką daryti jam įsiplieskus.

Su vaikais aptariamas  ir saugus elgesys poilsiaujant gamtoje, taip pat pasakojama, ką daryti skęstant ar gelbėjant skęstantįjį. Pažintinės ekskursijos metu lankytojai bendrauja su ugniagesiais gelbėtojais, apžiūri techniką, gelbėjimo įrangą bei įsitikina, kad gelbėtojų darbas sudėtingas ir labai atsakingas. Vykdant šias priemones, siekiama ugdyti vaikų atsakingą požiūrį į saugų elgesį, kad toks jų elgesys taptų įpročiu. Vaikų laukia ne tik užduotys, bet ir smagi pramoga – maudynės gaisrinio švirkšto lietuje.

Marijampolės priešgaisrinėje tarnyboje svečiavosi: Robotikos akademijos, Mantingos „Įprasmink savo vasarą“, Marijampolės futbolo centro „Futbolas visiems“, Kalvarijos gimnazijos bei Balsupių vaikų dienos centro vasaros stovyklos grupės. Tarnyboje apsilankė per  250 stovyklautojų.