2026-06-22

Kviečiame pagerbti mirusio ugniagesio atminimą

Pagerbdamas birželio 21 d. mirusio Varėnos rajono savivaldybės priešgaisrinės apsaugos tarnybos ugniagesio Rimo Čiurylos atminimą, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas birželio 23 d., 9.00 val. visuose valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos padaliniuose ir savivaldybių priešgaisrinėse tarnybose inicijuoja Tylos minutę.

Pagerbiant mirusį ugniagesį, prie priešgaisrinių gelbėjimo valdybų ir tarnybų bus nuleistos vėliavos, išsirikiuos budinčių pamainų ugniagesiai, bus įjungti mėlyni gaisrinių automobilių šviesos signalai.

Ši skaudi netektis sukrėtė visą ugniagesių gelbėtojų bendruomenę. 

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento kolektyvas reiškia nuoširdžią užuojautą Rimo Čiurylos šeimai, artimiesiems, draugams ir bendradarbiams. Šiuo sunkiu metu mintimis esame kartu su velionio artimaisiais ir visais, kuriuos palietė ši netektis.

Prie šios ugniagesio atminimo pagerbimo iniciatyvos kviečiami prisijungti visi norintys.