2025-03-26

Jaunimas skatinamas tapti pareigūnais

Rytoj Lietuvos parodų ir kongresų centre Litexpo prasideda paroda „Karjera ir studijos“, kurioje moksleivių laukia ir Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento pareigūnai. Jie skatins moksleivius pasirinkti ugniagesio gelbėtojo, civilinės saugos ar valstybinės priešgaisrinės priežiūros pareigūno profesiją. Kaip pritraukti jaunimą, rūpinasi ir priešgaisrinės gelbėjimo valdybos bei komandos.

Kovo 25 d. Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiai ir šio rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnai susitiko su Šėtos gimnazijos vyresniųjų klasių mokiniais. Jie jaunimui ne tik papasakojo apie ugniagesio gelbėtojo ir policijos pareigūno profesijas, bet ir praktiškai pademonstravo kiekvienos tarnybos privalumus ir kvietė moksleivius priimti su statutine tarnyba susijusį karjeros sprendimą.

Neseniai pradėjęs dirbti ugniagesys gelbėtojas Rafaelis Pankūnas mokiniams papasakojo apie Ugniagesių gelbėtojų mokykloje beveik prieš metus įgytas žinias ir įgūdžius ir parodė vaizdo reportažų apie ugniagesių gelbėtojų komandinį darbą, taip pat atsakė ne tik į gaisrinės saugos, bet ir su asmeniniais pomėgiais ir sportu susijusius klausimus.