BDAR
gdpr

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ir kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais.


Į tarnybas atvyksta 33 profesionaliai parengti būsimieji ugniagesiai gelbėtojai

Data

2021 07 15

Įvertinimas
0
P1020595.JPG

Liepos 15 d. Ugniagesių gelbėtojų mokyklos baigimo diplomai buvo įteikti 33 kursantams. Tai jau 25-oji grupė, baigusi ugniagesio gelbėtojo modulinę profesinio mokymo programą ir įgijusi ugniagesio gelbėtojo kvalifikaciją. Pasveikinti būsimųjų ugniagesių atvyko Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento direktorius vidaus tarnybos generolas Saulius Greičius, direktoriaus pavaduotojas vidaus tarnybos pulkininkas Giedrius Sakalinskas, UGM viršininko pavaduotojas, laikinai einantis viršininko pareigas, vidaus tarnybos pulkininkas leitenantas Vaidotas Dievulis, Šiaulių priešgaisrinės gelbėjimo valdybos kapelionas kunigas Donatas Klimašauskas ir kt.

„Žmogaus gyvenime yra keli svarbūs etapai. Vienas jų – profesijos pasirinkimas. Sveikinu visus ir dėkoju artimiesiems, kad jus paragino rinktis šį kelią. Sveikinu tapus ugniagesių bendruomenės atstovais. Ugniagesiais žmonės pasitiki labiausiai. Neabejoju, kad jūsų įgytos profesinės žinios leis jums jūsų pareigas atlikti tinkamai. Esate laukiami kolektyvuose, mums reikia jūsų energijos ir darbščių rankų. Noriu palinkėti, kad gelbėdami kitus patys visada išliktumėte saugūs. Tesaugo jus Dievas! Sėkmės tarnyboje!“ – kursantams linkėjo S. Greičius.     

„Šiandien – paskutinė diena, kai jūs esate kursantai. Aš norėčiau jums palinkėti, kad nesustotumėte. Kad tai nebūtų jūsų gyvenimo arba karjeros viršūnė. Mokykitės toliau, stenkitės, semkitės žinių iš kolegų ir jūs pamatysite, kad šis darbas teiks labai didelį malonumą, o visuomenės pasitikėjimas tik augs. Ačiū jums ir sėkmės būsimame darbe“, – kalbėjo V. Dievulis.

„Labai džiaugiuosi matydamas jus čia tokią svarbią dieną. Kiekvieną kartą į pavojų jus išlydės jūsų artimieji su maldomis. Niekada nepamirškite paprašyti, kad artimieji už jus melstųsi. Mamos, žmonos, draugės, sesės ar brolio malda yra labai svarbu. Aš, būdamas kapelionas, kiekvieną rytą, aukodamas mišias, meldžiuosi už visus jus. O kada taip gražiai atsakote „Tėvynės labui!“, tai ne tik Tėvynei, bet ir Dievui šlovė. Nes jūs esate žmonės, pasiryžę savo gyvybę aukoti dėl kitų gerovės“, –  sveikinimo žodį tarė ir diplomantus palaimino kunigas D. Klimašauskas.

Padėkos žodžiu į susirinkusiuosius kreipėsi ir grupės atstovas Tadas Zakarauskas, kuris buvo paskatintas už aktyvų dalyvavimą mokyklos veikloje: „Tai pati šauniausia grupė, kuri buvo visą tą laiką su manimi, mokytojais, dėstytojais. Buvo visokių akimirkų. Vieniems buvo lengviau, kitiems – sunkiau. Bet mes baigėme mokslus! Tikėkimės, susitinkame ne paskutinį kartą. Ateityje teks susitikti: gal gaisre, gal tarnyboje, gal kvalifikacijos kėlime? Norėčiau palinkėti visiems sėkmės darbe ir... po darbo. Tegul mūsų širdyse išlieka žodžiai: „Artimui pagalba, Dievui – garbė“.