BDAR
gdpr

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ir kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais.


Estijoje vyksta Baltijos valstybių priešgaisrinių gelbėjimo tarnybų vadovų susitikimas

Data

2021 08 31

Įvertinimas
2
IMG-518433473724e16cef44001d4d0111b8-V.jpg

Rugpjūčio 30–31 d. Pernu, Estijos Respublikoje, vyksta trišalis Lietuvos, Estijos ir Latvijos priešgaisrinių gelbėjimo tarnybų vadovų susitikimas. Jo metu pasirašytas Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos, Estijos gelbėjimo valdybos ir Latvijos valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos susitarimas dėl bendradarbiavimo, kuriuo siekiama užmegzti ir plėtoti praktinį bendradarbiavimą nelaimių prevencijos, pasirengimo ir reagavimo į nelaimes, ankstyvojo perspėjimo ir pagalbos teikimo srityse. Svarbu pabrėžti, kad tai pirmasis trišalis tarnybų bendradarbiavimo susitarimas.

Šio susitikimo metu taip pat aptariami tarnyboms aktualūs klausimai, susiję su bendrų veiklų organizavimu, iššūkiais dėl COVID-19 pandemijos valdymo, ES Civilinės saugos mechanizmo pasitelkimo nelegalių migrantų krizės padariniams švelninti.

Susitikime Lietuvai atstovauja Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Saulius Greičius ir departamento Tarptautinių ryšių skyriaus vedėja Ieva Monika Jankuvienė.