BDAR
gdpr

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ir kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais.


Dalyvaus Europos Sąjungos, Europos ekonominės erdvės ir šalių kandidačių civilinės saugos generalinių direktorių susitikime

Data

2022 10 04

Įvertinimas
0
ES veliava.jpg

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento direktoriaus pavaduotojas vidaus tarnybos pulkininkas Mindaugas Kanapickas ir Tarptautinių ryšių skyriaus vedėja Ieva Monika Jankuvienė spalio 4–7 d. Prahoje, Čekijos Respublikoje, dalyvaus 49-ajame Europos Sąjungos, Europos ekonominės erdvės ir šalių kandidačių civilinės saugos generalinių direktorių susitikime.

Susitikimo metu Europos Komisijos civilinės saugos ir humanitarinės pagalbos generalinio direktorato atstovai pristatys Čekijos pirmininkavimo seminaro „Prevencija, parengtis ir reagavimas į ilgalaikes ekstremaliąsias situacijas“ išvadas ir rekomendacijas. Europos Komisijos atstovai taip pat kvies pasisakyti apie koordinuotą pagalbos teikimą Ukrainai per Sąjungos civilinės saugos mechanizmą, įgytą patirtį ir būsimus iššūkius artėjant žiemai.

Pirmininkaujančios Čekijos atstovai pasidalins patirtimi reaguojant į 2022 m. kilusius miškų gaisrus. Europos Komisija pristatys „rescEU“ pajėgumų galimybes ir iššūkius, pateiks biudžetinę pajėgumų apžvalgą. Pirmininkavimą perimanti Švedija supažindins su darbine programa ir pagrindiniais renginiais civilinės saugos srityje. Susitikimo metu bus aptariami ir kiti aktualūs ES civilinės saugos klausimai.