BDAR
gdpr

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ir kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais.


Dalyvaukite fotografijų konkurse „Budinti Lietuva“!

Data

2021 08 11

Įvertinimas
0
I.jpg

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo  departamentas kviečia ugniagesius gelbėtojus ir kitus valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnus ir darbuotojus, mėgstančius fotografuoti,  dalyvauti kasmet rengiamame fotografijų konkurse „Budinti Lietuva“. Nuotraukose turi būti užfiksuotos su valstybine priešgaisrine gelbėjimo tarnyba susijusios akimirkos:  ugniagesiai gelbėtojai, gaisrai, gelbėjimo darbai, pasirengimas dirbti COVID-19 metu ir kt.

Geriausių ir įdomiausių fotografijų autoriams bus įteikti vertingi prizai.  Nuotraukas siųskite iki spalio 29 d. el. paštu konkursas2021@vpgt.lt.

Fotografijos gali būti spalvotos ir nespalvotos, tačiau negali būti apdorotos kompiuteriu, naudojant specialiuosius efektus ar kitas priemones. Galimi tik fotografuojant gauti specialieji efektai, fotografijos turi būti JPG formato, apie 5 MB, ilgiausia kraštinė – ne mažiau 4 000 pikselių.  Dalyvis parodai gali pateikti ne daugiau kaip 10 fotografijų. Būtina nurodyti savo vardą, pavardę, el. pašto adresą, fotografijos pavadinimą. Išsamesnė informacija čia.

Konkurso organizatoriai turi teisę naudoti atsiųstas fotografijas, nurodant autorių, spausdintiniame ar elektroniniame leidinyje, eksponuoti parodoje,  socialiniuose tinkluose, internete ir spaudoje.