BDAR
gdpr

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ir kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais.


Austrijoje dalyvavo „Formatex“ projekto pirminėje planavimo konferencijoje

Data

2022 06 29

Įvertinimas
0
viber_image_2022-06-28_11-48-33-733.jpg

Birželio 27-28 d. Lince, Austrijos Respublikoje, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Pajėgų valdymo valdybos Veiklos organizavimo skyriaus vyriausiasis specialistas Jan Pavliukoic, Estijos priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Ekstremaliųjų situacijų skyriaus patarėjas Vaiko Vatsfeldt ir Latvijos valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarybos Operatyvaus valdymo skyriaus Operatyvaus valdymo padalinio skyriaus vadovas Kristaps Kolbergs, civilinės saugos kovos su potvyniais modulio „BaltFloodCombat“ valdymo grupės atstovai, dalyvavo Austrijos Respublikos aukštutinės federalinės žemės priešgaisrinės tarnybos asociacijos rengiamoje „Formatex“ projekto pirminėje planavimo konferencijoje.

Konferencijos metu buvo pristatyti  „BaltFloodCombat“ modulio pajėgumai ir tikslai, kurių norima pasiekti artėjančių „Formatex23“ pratybų metu. „Formatex“ projekto tikslas yra surengti tarptautines stalo, lauko pratybas ir konferencijas, kuriose dalyvautų tarptautinės komandos ir organizacijos, siekiant gerinti ir stiprinti bendradarbiavimą pramoninių avarijų metu.

„BaltFloodCombat“ modulis žengia žingsnį į priekį ir artėjančių pratybų „Formatex23“ metu, kurios vyks 2023 m., jo nariai planuoja gilinti savo žinias ir tobulinti gebėjimus bei glaudžiau bendradarbiauti su tarptautinėmis komandomis, kurios dirba ChBRB medžiagomis užterštose aplinkose. Daugiau informacijos https://formatex23.eu/

Konferencijos metu Estijos priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Ekstremaliųjų situacijų skyriaus patarėjui V. Vatsfeldt  buvo perduotas Valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pasižymėjimo ženklas ,,Už nuopelnus gyventojų saugai“. Apdovanojimas Šv. Florijono dienos proga Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos direktoriaus įsakymu įteiktas už aktyvų dalyvavimą ir indėlį tobulinant tarptautinį bendradarbiavimą tarp Baltijos šalių net tik stiprinant BFC modulio parengtį, bet ir dėl kitos pagalbos.

V. Vatsfeld taip pat didžiąja dalimi prisidėjo prie BFC modulio įrangos ir priemonių atnaujinimo projekto, o tai lėmė sėkmingą dalyvavimą tarptautinėse Europos Sąjungos civilinės saugos pratybose „EUROMODEX 2021“, kurios praėjusių metų spalį vyko Rumunijoje.“