BDAR
gdpr

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ir kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais.


Aptarti statybų užbaigimo ir kiti su gaisrinės saugos reikalavimais susiję klausimai

Data

2022 11 30

Įvertinimas
0
site-2231496_1280.jpg

Lapkričio 29 d. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento direktoriaus pavaduotojas Giedrius Sakalinskas ir Valstybinės priešgaisrinės priežiūros valdybos pareigūnai, atsakingi už normatyvinių gaisrinę saugą reglamentuojančių teisės aktų rengimą, susitiko su statinių projektuotojus vienijančių nevyriausybinių organizacijų atstovais. Susitikimo tikslas – aptarti gaisrinės saugos projektavimo ir statybos metu iškylančias problemas, įgyvendinant gaisrinės saugos reikalavimus. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas tęsia atviras diskusijas dėl gaisrinę saugą normuojančių dokumentų įgyvendinimo.

Vykusiame susitikime dalyvavo Lietuvos projektavimo įmonių asociacijos, Nacionalinės gaisrinės saugos asociacijos, Projektų ekspertizės ir gaisro saugos įmonių asociacijos, Priešgaisrinių darbų ir paslaugų asociacijos ir Priešgaisrinės saugos asociacijos atstovai.

Susitikimo dalyviai diskutavo apie esamą situaciją ir problemas, iškylančias projektavimo ir statybos metu, taip pat įgyvendinant gaisrinės saugos reikalavimus. Socialiniams partneriams pristatytos ir aptartos normatyvinių gaisrinę saugą reglamentuojančių teisės aktų alternatyvos, ieškoma sprendimo būdų, padėsiančių tobulinti gaisrinės saugos užtikrinimą.