BDAR
gdpr

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ir kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais.


Apdovanoti departamento pareigūnai

Data

2022 05 12

Įvertinimas
4
DSC_40371.jpg

Gegužės 12 d. Ugniagesių  globėjo šv. Florijono dienos proga už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento direktorius Saulius Greičius apdovanojo grupę departamento pareigūnų ir darbuotojų. „Ačiū jums už jūsų kasdienį darbą, už tai, ką darėte ir darote. Kokią instituciją susikursime, tokią ir turėsime. Ačiū, kad prisidedate ją stiprindami. Džiugu, kad esame vieningi, o prireikus galime susitelkti kaip kumštis“, – sakė direktorius.  

Valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pasižymėjimo ženklu ,,Už garbingą tarnybą“, žyminčiu 25 tarnybos metus, apdovanoti departamento Žmogiškųjų išteklių valdymo skyriaus vyriausioji specialistė Violeta Glinskienė, Pajėgų valdymo valdybos Situacijų koordinavimo skyriaus viršininkas vidaus tarnybos pulkininkas leitenantas Rimantas Ramanauskas, šio skyriaus vyriausioji specialistė vidaus tarnybos majorė Ingrida Dabulskienė ir vyresnioji specialistė Laimutė Bazytė.

Valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pasižymėjimo ženklu ,,Už garbingą tarnybą“, žyminčiu 15 tarnybos metų, apdovanoti departamento Pajėgų valdymo valdybos Situacijų koordinavimo skyriaus vyriausioji specialistė vidaus tarnybos majorė Žaneta Kaščiukaitienė ir vyriausiasis specialistas vidaus tarnybos majoras Saulius Žilinskas.

Departamento direktoriaus padėka pareikšta Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos viršininko pavaduotojui vidaus tarnybos pulkininkui leitenantui Evaldui Tamašauskui ir departamento  Žmogiškųjų išteklių valdymo skyriaus vyresniajai specialistei Alvyrai Petruškevičienei.