BDAR
gdpr

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ir kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais.


AB „Kauno baldai“ gesinamas didžiulis gaisras

Data

2022 07 07

Įvertinimas
1
KBB.jpg

Liepos 7 d., 14.10 val., buvo gautas pranešimas, kad Kaune, Drobės gatvėje, dega AB „Kauno baldai“. Pro 4 aukštų pastato langus buvo matyti dūmai ir ugnis. Pirminiais duomenimis, gaisras įsiplieskė pirmajame aukšte esančiame dideliame atliekų konteineryje.

Pavojus buvo kilęs ir šalia, Ringuvos gatvėje, esančiai UAB „Margūnai“, kurioje sandėliuojamos pavojingos cheminės medžiagos. Todėl dalis priešgaisrinių pajėgų buvo nukreipta į Ringuvos gatvę. Šiuo metu tiesioginio pavojaus UAB „Margūnai“ nėra.

14.45 val. buvo paskelbtas 4 PIN (pajėgų išsiuntimo numeris).

Kadangi „Kauno baldų“ pastate ugnis persimetė į vidaus patalpas ir pradėjo kilti aukštyn, o ugniagesiams gaisro židinio nepavyksta pasiekti, 15.17 val. paskelbtas aukščiausias – 5 PIN. Tuo pačiu metu buvo sušauktas ir Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento (PAGD) operacijų centras.

Gaisrą gesina didžiulės ugniagesių pajėgos.

15.25 val. gyventojams į mobiliuosius telefonus buvo išsiųstas PAGD pranešimas: „Dėl AB „Kauno baldai“, Drobės gatvė 66, kilusio gaisro mieste padidėjo oro tarša. Rekomenduojama neiti į lauką, užsandarinti langus ir duris. Perspėkite kitus.“

Įvykio vietoje budi policijos pareigūnai ir greitosios pagalbos medikai. Pirminiais duomenimis, žmonės iš pastato evakavosi patys, informacijos apie traumuotus ir sužeistuosius nėra.

Gaisras lokalizuotas 17.30 val.

Jo likvidacija paskelbta 18.47 val.

Liepos 8 d. rytą, 7.15 val., buvo paskelbta gaisro gesinimo darbų pabaiga.