BDAR
gdpr

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ir kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais.


2014–2020 m. Lietuvos ir Rusijos bendradarbiavimo per sieną programa

Projekto pavadinimas – „Bendradarbiavimo ir parengties tarp Lietuvos ir Rusijos ugniagesių valdybų gerinimas reaguojant į Nemuno potvynius ir Kuršių Nerijos miškų gaisrus.“ Sutrumpintai – HQ-RESPOND. Numeris - LT-RU-2-074.

Projekto tikslas – pagerinti Lietuvos ir Rusijos ugniagesių tarnybų štabų bendradarbiavimą reaguojant į miškų gaisrus ir potvynius Lietuvos ir Rusijos pasienio teritorijose. Sustiprinti abiejų tarnybų technines ir ryšių galimybes ir organizuoti bendras plataus masto pratybas Lietuvos ir Rusijos pasienyje projekto pabaigoje.

Projekto partneriai: Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas; Kaliningrado srities valstybinė biudžetinė įstaiga „Valstybinės priešgaisrinės tarnybos padalinys ir civilinės gynybos priemonių teikimas“ (Государственное бюджетное учреждение Калининградской области «Отряд государственной противопожарной службы и обеспечения мероприятий гражданской обороны»).

Projekto finansavimas – projekto biudžetas 854 175 Eur. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento - 416 822 Eur. Europos Sąjungos lėšomis finansuojama 90 proc. išlaidų, 10 proc. partneriai.

Laikotarpis – 2020-10-01 (numatoma pabaiga 2022-09-30).

Šį projektą finansuoja Europos Sąjunga ir Rusijos Federacija.

2014–2020 m. Lietuvos ir Rusijos bendradarbiavimo per sieną programa parengta pagal Europos kaimynystės priemonę yra finansuojama Europos Sąjungos ir Rusijos Federacijos. Programa skatina ir plečia bendradarbiavimą per sieną tarp Lietuvos ir Rusijos pasienio regionų ir tiesiogiai prisideda prie bendro tikslo – pažangos kuriant bendrą gerovę ir gerą kaimynystę tarp dalyvaujančių šalių.

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-05-07