BDAR
gdpr

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ir kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais.


Teisės skyrius

Jūratė Bareišienė

Skyriaus vedėja

1. Rengti procesinius dokumentus ir atstovauti teismuose, kitose Lietuvos Respublikos institucijose. Parengti ginčų, kuriuose atstovauta departamentui, analizę bei parengti rekomendacijas, padėsiančias VPGT įstaigoms ir struktūriniams padaliniams sumažinti teisminių procesų ir kitų ginčų skaičių.

2. Tobulinti Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos direktoriaus 2020 m. lapkričio 24 d. įsakymu Nr. 1-573 ,,Dėl nuolatinės Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos pareigūno laikinojo nedarbingumo ryšio su tarnybinių pareigų atlikimu nustatymo komisijos sudarymo“ veiklą, įvertinus ir nustačius šios komisijos darbo reglamento trūkumus, parengti ir pateikti direktoriui pasirašyti darbo reglamento pakeitimo projektą.

3. Padėti rengti departamento sudaromų civilinių sandorių projektus, vertinti pateiktų civilinių sandorių projektų teisėtumą, vizuoti departamento sudaromus civilinius sandorius ir pateikti rekomendacijas dėl sandorių kokybės gerinimo.

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-03-15