copyright

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ir kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais.


Komunikacijos skyrius

Vida Šmigelskienė

Skyriaus vedėja 

1. Organizuoti 30  prevencinių pranešimų rengimą departamento interneto svetainei, socialinio tinklo „Facebook“ Valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos paskyria ir naujienų portalams.  

2. Organizuoti 5 informacinius pranešimus ir 5 infografikus, kaip gyventojams pasirūpinti saugumu.  

3. Organizuoti  Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento 30-mečiui skirtą renginį ir parengti jo scenarijų.

4. Ugniagesių gelbėtojų mokyklos viešinimas: organizuoti nformacinių skrajučių ir 10-ties straipsnių apie UGM rengimą. 

Sonata Kukienė

Vyriausiasis specialistas

1. Didinti visuomenės pasitikėjimą valstybine priešgaisrine gelbėjimo tarnyba ir parengti straipsnių apie geriausius šalies ugniagesius gelbėtojus bei paviešinti naujienų portaluose. 

2. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento 30-mečiui surinkti istorinę šio laikotarpio medžiagą ir nuotraukas, viešinti informaciją apie jubiliejų ir departamento veiklą. 

3. Departamento interneto svetainei, socialinio tinklo „Facebook“ Valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos paskyrai ir naujienų portalams parengti straipsnių ciklą apie akciją „Gyvenkime saugiai“, autonominių dūmų detektorių svarbą ir pavyzdžius, kai šie detektoriai išgelbėjo žmonių gyvybes. 

4. Populiarinti ugniagesio gelbėtojo profesiją ir rengti informacinius pranešimus apie stipriausiųjų šalies ugniagesių gelbėtojų dalyvavimą šalies, Europos ir pasaulio čempionatuose ir viešinti juos departamento interneto svetainėje, socialinio tinklo „Facebook“ Valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos paskyroje ir naujienų portaluose. 

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-07-09
UA-142322169-1