BDAR

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ir kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais.


Vilniaus priešgaisrinė gelbėjimo valdyba

Švitrigailos g. 18, LT-03223 Vilnius

El. p vilnius.pgv@vpgt.lt 

Darbo laikas: pirmadieniais–ketvirtadieniais nuo 7.30 iki 16.30 val.,

                     penktadieniais nuo 7.30 iki 15.15 val.,

                     pietų pertrauka nuo 11.30 iki 12.15 val. 

 Vadovybė

Vardas, pavardė Pareigos Tel. El. p. Kabineto nr.
Vidas Kerševičius Viršininkas (8 5) 271 7535 vidas.kersevicius@vpgt.lt II-406
Evaldas Tamašauskas Viršininko pavaduotojas (8 5) 271 7546 evaldas.tamasauskas@vpgt.lt II-408

Administracinis skyrius

Vardas, pavardė Pareigos Tel. El. p Kabineto nr.
Inga Ramanauskienė Vedėja (8 5) 219 8816 inga.ramanauskiene@vpgt.lt II-311
Ivona Zaborovska Vyresnioji specialistė (8 5) 271 7536 ivona.zaborovska@vpgt.lt II-312
Laima Malcienė Jaunesnioji specialistė (8 5) 271 7521 laima.malciene@vpgt.lt II-312
  Administratorė (8 5) 271 7534   II-407

Civilinės saugos skyrius

Vardas, pavardė Pareigos Tel. El. p. Kabineto nr.
Donatas Gurevičius Viršininkas (8 5) 271 7544 donatas.gurevicius@vpgt.lt II-308
Danutė Pučkytė Vyriausioji specialistė (8 5) 219 8811 danute.puckyte@vpgt.lt II-306
Vygintas Mendeika Vyriausiasis specialistas (8 315) 65 870 vygintas.mendeika@vpgt.lt (Alytus) 400
Albertas Sebastinas Vyriausiasis specialistas (8 315) 65 872 albertas.sebastinas@vpgt.lt (Alytus) 408

Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyrius

Vardas, pavardė Pareigos Tel. El. p. Kabineto nr.
  Viršininkas     II-412
Henrikas Baniusevičius Vyriausiasis specialistas (8 5) 271 7531 henrikas.baniusevičius@vpgt.lt II-315
Aidas Klimas Vyriausiasis specialistas (8 5) 271 7549 aidas.klimas@vpgt.lt II-420
Vytautas Paliukas Vyriausiasis specialistas (8 5) 219 8341 vytautas.paliukas@vpgt.lt II-316
Dainius Krištapavičius Vyriausiasis specialistas (8 5) 219 8805 dainius.kristapavicius@vpgt.lt II-317
Aleksandras Lisica Vyriausiasis specialistas (8 5) 219 8806 aleksandras.lisica@vpgt.lt II-317
Erikas Žalalis Vyriausiasis specialistas (8 5) 219 8807 erikas.zalalis@vpgt.lt II-413
Laura Jataikina Vyresnioji inspektorė (8 5) 219 8348 laura.jataikina@vpgt.lt II-414
Reda Kepalienė Vyresnioji inspektorė (8 5) 271 7545 reda.kepaliene@vpgt.lt II-414
Asta Baniusevičienė Vyresnioji inspektorė (8 5) 271 7523 asta.baniuseviciene@vpgt.lt II-415
Vilija Šimaitė Vyresnioji inspektorė (8 5) 271 7530 vilija.simaite@vpgt.lt II-416
Irma Meškauskaitė Vyresnioji inspektorė (8 5) 271 7540 irma.meskauskaite@vpgt.lt II-420
Romuald Vežan Vyresnioji inspektorė (8 5) 219 8817 romuald.vezan@vpgt.lt II-314
Roberta Aliuškevičiūtė Vyresnioji inspektorė (8 5) 219 8803 roberta.aliuskeviciute@vpgt.lt II-316
Marius Aitmanavičius Vyresnioji inspektorė (8 5) 219 8815 marius.aitmanavicius@vpgt.lt II-323
Arvydas Vingilys Vyresnioji inspektorė (8 5) 219 8342 arvydas.vingilys@vpgt.lt II-323
Svetlana Babickienė Inspektorė (8 5) 271 7541 svetlana.babickiene@vpgt.lt II-416
Rasa Nevedomskaitė Inspektorė (8 5) 219 8808 rasa.nevedomskaite@vpgt.lt II-425
Jacek Romančik Inspektorius (8 5) 219 8340 jacek.romancik@vpgt.lt II-316
Neringa Leonavičienė Inspektorė (8 5) 2198346 neringa.leonaviciene@vpgt.lt II-415
Ieva Ciūnytė Inspektorė (8 5) 219 8343 ieva.ciunyte@vpgt.lt II-414
Osvaldas Vladarskis Inspektorius (8 5) 219 8344 osvaldas.vladarskis@vpgt.lt II-420
Viktorija Bagdanavičiūtė Inspektorė (8 5) 219 8345 viktorija.bagdanaviciute@vpgt.lt II-425
Rasa Lisauskienė Inspektorė (8 5) 219 8347 rasa.lisauskiene@vpgt.lt II-314
Rasa Lietuvaitė Inspektorė (8 5)  219 8349 rasa.lietuvaite@vpgt.lt II-314

Pajėgų valdymo skyrius

Vardas, pavardė Pareigos Tel. El. p. Kabineto nr.
Roaldas Kepalas Viršininkas (8 5) 271 7532 roaldas.kepalas@vpgt.lt II-409
Valentin Svirko Vyriausiasis specialistas (8 5) 219 8814 valentin.svirko@vpgt.lt II-410
Marius Pavalkis  Vyriausiasis specialistas (8 5) 271 7542 marius.pavalkis@vpgt.lt II-411
Rimvydas Gudelis Vyriausiasis specialistas (8 5) 219 8813 rimvydas.gudelis@vpgt.lt II-418
Michail Jeruščenko Vyriausiasis specialistas (8 5) 271 7529 michail.jeruscenko@vpgt.lt II-418
Mindaugas Stakauskas Vyriausiasis specialistas (8 5) 276 9732 mindaugas.stakauskas@vpgt.lt 3 kom.
Vladimiras Rovgas Vyriausiasis specialistas (8 5) 271 6585 vladimir.rovgas@vpgt.lt 6 kom.
Andžej Rynkun Vyriausiasis specialistas (8 5) 245 9103 andzej.rynkun@vpgt.lt 1 kom.

 

Suvalkų g. 34, LT-62121 Alytus

El. p. alytus.pgt@vpgt.lt

Vardas, pavardė Pareigos Tel. El. p Kabineto Nr.
Rimantas Bokmota Atlieka viršininko funkcijas (8 315) 65 871 rimantas.bokmota 305
Loreta Cibulskienė Vyriausioji specialistė (8 315) 65 881 loreta.cibuloskiene 405
Povilas Armanavičius Vyresnysis inspektorius (8 315) 65 886 povilas.armanavicius 402
Aldona Šulčiuvienė Inspektorė (8 315) 65 889 aldona.sulciuviene 403
Aidas Peleckas Inspektorius (8 315) 65 886 aidas.peleckas 402
Vita Ruzgienė Administratorė (8 315) 65 877 vita.ruzgiene 307A

 

M. K. Čiurlionio g. 29, LT-66164 Druskininkai

El. p. druskininkai.pgt@vpgt.lt

Vardas, pavardė Pareigos Tel. El. p.
Jonas Jurčiukonis Viršininkas (8 313) 59 051 jonas.jurciukonis@vpgt.lt
Rimas Rūkštelis Vyriausiasis specialistas (8 313) 59 050 rimas.rukstelis@vpgt.lt
Tomas Čiginskas Vyresnysis inspektorius (8 313) 59 052 tomas.ciginskas@vpgt.lt
Daiva Jurkonytė Inspektorius (8 313) 59 053 daiva.jurkonyte@vpgt.lt
Eglė Garbuvienė Administratorė (8 313) 59 050 egle.garbuviene@vpgt.lt

 

Ežero g. 33, LT-67115 Lazdijai

El. p. lazdijai.pgt@vpgt.lt

Vardas, pavardė Pareigos Tel. El. p.
       
Viktoras Gerasimovas Vyriausiasis specialistas (8 318) 50 211 viktoras.gerasimovas@vpgt.lt
Deivydas Neverdauskas Vyresnysis inspektorius (8 318) 50 211 deivydas.neverdauskas@vpgt.lt
Artūras Talandzevičius Inspektorius (8 318) 50 211 arturas.talandzevicius@vpgt.lt
Audronė Turčinienė Administratorė (8 318) 50 200 audrone.turciniene@vpgt.lt

 

Pramonės g. 11, LT-17101, Šalčininkai

El. p. salcininkai.pgt@vpgt.lt

Vardas, pavardė Pareigos Tel. El. p.
Vitalijus Kapusta Viršininkas (8 380) 69 701 vitalijus.kapusta@vpgt.lt
Zenonas Kozlovskis Vyriausiasis specialistas (8 380) 69 703 zenonas.kozlovskis@vpgt.lt
Miroslav Davlidovič Vyresnysis inspektorius (8 380) 69 704 miroslav.davlidovic@vpgt.lt
Erika Laurinėnienė Inspektorė (8 380) 69 705 erika.laurineniene@vpgt.lt
Irena Budrevičienė Administratorė (8 380) 69 706 irena.budreviciene@vpgt.lt

 

Sodžiaus g. 25, Širvintų k., LT-19103 Širvintų r. sav.

El. p. sirvintos.pgt@vpgt.lt

Vardas, pavardė Pareigos Tel. El. p.
Eugenijus Iziumcevas Viršininkas (8 382) 30 200 eugenijus.iziumcevas@vpgt.lt
Giedrė Gulbinavičienė Vyresnioji  inspektorė (8 382) 30 202 giedre.gulbinaviciene@vpgt.lt
Simantas Mažeikis Inspektorius (8 382) 30 202 simantas.mazeikis@vpgt.lt
Živilė Kaminskaitė Administratorė (8 382) 30 203 zivile. kaminskaite@vpgt.lt

 

Gedimino g. 7, LT-18124 Švenčionys

El. p. svencionys.pgt@vpgt.lt

Vardas, pavardė Pareigos Tel. El. p
Sigitas Jusys Viršininkas (8 387) 69 891 sigitas.jusys@vpgt.lt
Ieva Laurinavičienė Vyresnioji inspektorė (8 387) 69 894 ieva.laurinavicienevpgt.lt
Vida Lazarenkienė Administratorė (8 387) 69 896 vida.lazarenkienevpgt.lt

 

Karaimų g. 12, LT-21104 Trakai

El. p. trakai.pgt@vpgt.lt

Vardas, pavardė Pareigos Tel.  El. p
Kęstutis Kirsnauskas Viršininkas (8 528) 53 901 kestutis.kirsnauskas@vpgt.lt
Vaidas Mikulėnas Vyriausiasis specialistas (8 528) 53 903 vaidas.mikulenas@vpgt.lt
Edvardas Steponavičius Vyresnysis inspektorius (8 528) 53 903 edvardas.steponavicius@vpgt.lt
Vilma Zakševskienė Administratorė (8 528) 53 902 vilma.zaksevskiene@vpgt.lt

 

Kauno g. 61, LT-20118 Ukmergė

El. p. ukmerge.pgt@vpgt.lt

Vardas, pavardė Pareigos Tel. El. p
Dainius Vyšniauskas Viršininkas (8 340) 60 200 dainius.vysniauskas@vpgt.lt
Audrius Kuprionis Vyriausiasis specialistas (8 340) 60 205 audrius.kuprionis@vpgt.lt
Rolandas Garnys Vyresnysis inspektorius (8 340) 60 202 rolandas.garnys@vpgt.lt
Ligita Karablikovienė Administratorė (8 340) 63 568 ligita.karablikoviene@vpgt.lt

 

Pramonės g. 3B, LT-65210

El. p.  varena.pgt@vpgt.lt

Vardas, pavardė Pareigos  Tel. El. p
Andrius Kandratavičius Viršininkas (8 310) 31 062 andrius.kandratavicius@vpgt.lt
Rasa Česnulienė Vyriausiojio specialistė (8 310) 31 061 rasa.cesnuliene@vpgt.lt
Žydrūnas Kasinskas Vyresnysis inspektorius (8 310) 31 061  zydrunas. kasinskas@vpgt.lt
Žydrūnė Kondratavičiūtė Inspektorė (8 310) 31 061 zydrune.kondrataviciute@vpgt.lt
Rimas Miškinis Administratorius (8 310) 31 576 rimas.miskinis@vpgt.lt
Irena Bankauskienė Jaunesnioji specialistė (8 310) 31 062 irena.bankauskiene@vpgt.lt

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-10-20