BDAR
gdpr

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ir kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais.


Vilniaus priešgaisrinė gelbėjimo valdyba

Švitrigailos g. 18, LT-03223 Vilnius

El. p vilnius.pgv@vpgt.lt 

Darbo laikas: pirmadieniais–ketvirtadieniais nuo 7.30 iki 16.30 val.,

                     penktadieniais nuo 7.30 iki 15.15 val.,

                     pietų pertrauka nuo 11.30 iki 12.15 val. 

 Vadovybė

Vardas, pavardė Pareigos Tel. El. p. Kabineto nr.
Vidas Kerševičius Viršininkas (8 707) 57 535 vidas.kersevicius@vpgt.lt II-406
Evaldas Tamašauskas Viršininko pavaduotojas (8 707) 57 546 evaldas.tamasauskas@vpgt.lt II-408

Administracinis skyrius

Vardas, pavardė Pareigos Tel. El. p Kabineto nr.
Inga Ramanauskienė Vedėja (8 5) 219 8816 inga.ramanauskiene@vpgt.lt II-311
Ivona Zaborovska Vyresnioji specialistė (8 707) 57 536 ivona.zaborovska@vpgt.lt II-312
Laima Malcienė Jaunesnioji specialistė (8 707) 57 521 laima.malciene@vpgt.lt II-312
  Administratorius (8 707) 57 534   II-407

Civilinės saugos skyrius

Vardas, pavardė Pareigos Tel. El. p. Kabineto nr.
Donatas Gurevičius Viršininkas (8 707) 57 544 donatas.gurevicius@vpgt.lt II-308
Danutė Pučkytė Vyriausioji specialistė (8 707) 48 811 danute.puckyte@vpgt.lt II-306
Vygintas Mendeika Vyriausiasis specialistas (8 707) 65 870 vygintas.mendeika@vpgt.lt (Alytus) 400
Albertas Sebastinas Vyriausiasis specialistas (8 707) 65 872 albertas.sebastinas@vpgt.lt (Alytus) 408

Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyrius

Vardas, pavardė Pareigos Tel. El. p. Kabineto nr.
Erikas Žalalis Viršininkas (8 707) 48 807 erikas.zalalis@vpgt.lt II-413
Henrikas Baniusevičius Vyriausiasis specialistas (8 707) 57 531 henrikas.baniusevičius@vpgt.lt II-315
Aidas Klimas Vyriausiasis specialistas (8 707) 57 549 aidas.klimas@vpgt.lt II-420
Vytautas Paliukas Vyriausiasis specialistas (8 707) 48 341 vytautas.paliukas@vpgt.lt II-316
Aleksandras Lisica Vyriausiasis specialistas (8 707) 48 806 aleksandras.lisica@vpgt.lt II-317

Laura Jataikina

Vyresnioji inspektorė

(8 707) 48 348

laura.jataikina@vpgt.lt

II-414

Reda Kepalienė Vyresnioji inspektorė (8 707) 57 545 reda.kepaliene@vpgt.lt II-414
Asta Baniusevičienė Vyriausioji specialistė  (8 707) 57 523 asta.baniuseviciene@vpgt.lt II-415

Vilija Šimaitė

Vyresnioji inspektorė

(8 707) 57 530

vilija.simaite@vpgt.lt

II-416

Irma Meškauskaitė Vyriausioji specialistė (8 707) 57 540 irma.meskauskaite@vpgt.lt II-420
Romuald Vežan Vyriausiasis specialistas  (8 707) 48 817 romuald.vezan@vpgt.lt II-314
Roberta Aliuškevičiūtė Vyriausioji specialistė (8 707) 48 803 roberta.aliuskeviciute@vpgt.lt II-316
Marius Aitmanavičius Vyriausiasis specialistas  (8 707) 48 815 marius.aitmanavicius@vpgt.lt II-323
Arvydas Vingilys Vyriausiasis specialistas  (8 707) 48 342 arvydas.vingilys@vpgt.lt II-323
Svetlana Babickienė Vyriausioji specialistė (8 707) 57 541 svetlana.babickiene@vpgt.lt II-416
Živilė Valiulienė Vyresnioji specialistė (8 707) 57 548  zivile.valiuliene@vpgt.lt II-416
Rasa Nevedomskaitė Vyriausioji specialistė (8 707) 48 808 rasa.nevedomskaite@vpgt.lt II-425
Jacek Romančik Vyriausiasis specialistas (8 707) 48 340 jacek.romancik@vpgt.lt II-316
Neringa Leonavičienė Vyriausioji specialistė  (8 707) 48 346 neringa.leonaviciene@vpgt.lt II-415
Ieva Ciūnytė Vyriausioji specialistė (8 707) 48 343 ieva.ciunyte@vpgt.lt II-414
Osvaldas Vladarskis Vyriausiasis specialistas  (8 707) 48 344 osvaldas.vladarskis@vpgt.lt II-420
Viktorija Bagdanavičiūtė Vyriausioji specialistė (8 707) 48 345 viktorija.bagdanaviciute@vpgt.lt II-425
Rasa Lietuvaitė Vyriausioji specialistė (8 707) 48 349 rasa.lietuvaite@vpgt.lt II-314
Ernestas Voitechovičius Vyresnysis specialistas (8 707) 48 802 ernestas.voitechovicius@vpgt.lt II-323

Pajėgų valdymo skyrius

Vardas, pavardė Pareigos Tel. El. p. Kabineto nr.
Roaldas Kepalas Viršininkas (8 707) 57 532 roaldas.kepalas@vpgt.lt II-409
Valentin Svirko Vyriausiasis specialistas (8 707) 48 814 valentin.svirko@vpgt.lt II-410
Marius Pavalkis  Vyriausiasis specialistas (8 707) 57 542 marius.pavalkis@vpgt.lt II-411
Rimvydas Gudelis Vyriausiasis specialistas (8 707) 48 813 rimvydas.gudelis@vpgt.lt II-418
Michail Jeruščenko Vyriausiasis specialistas (8 707) 57 529 michail.jeruscenko@vpgt.lt II-418

 

Suvalkų g. 34, LT-62121 Alytus

El. p. alytus.pgt@vpgt.lt

Vardas, pavardė Pareigos Tel. El. p Kabineto Nr.
         
Aidas Peleckas Vyriausiasis specialistas  (8 707) 65 871 aidas.peleckas@vpgt.lt 305
Povilas Armanavičius Vyriausiasis specialistas (8 707) 65 886 povilas.armanavicius@vpgt.lt 402
Aldona Šulčiuvienė Vyresnioji specialistė (8 707) 65 889 aldona.sulciuviene@vpgt.lt 403
Inga Jakubauskienė Vyresnioji specialistė (8 707) 65 881 inga.jakubauskiene@vpgt.lt 404
Vita Ruzgienė Administratorė (8 707) 65 877 vita.ruzgiene@vpgt.lt 307A
Tadas Baliukonis  vyresnysis specialistas (8 707) 65 887 tadas.baliukonis@vpgt.lt 405

 

M. K. Čiurlionio g. 29, LT-66164 Druskininkai

El. p. druskininkai.pgt@vpgt.lt

Vardas, pavardė Pareigos Tel. El. p.
Jonas Jurčiukonis Viršininkas (8 313) 59 051 jonas.jurciukonis@vpgt.lt
Rimas Rūkštelis Vyriausiasis specialistas (8 313) 59 050 rimas.rukstelis@vpgt.lt
Tomas Čiginskas Vyriausiasis specialistas (8 313) 59 052 tomas.ciginskas@vpgt.lt

Daiva Vyšniauskienė

Vyresnioji specialistė

(8 313) 59 053

daiva.vysniauskiene@vpgt.lt

Eglė Garbuvienė Administratorė (8 313) 59 050 egle.garbuviene@vpgt.lt

 

Ežero g. 33, LT-67115 Lazdijai

El. p. lazdijai.pgt@vpgt.lt

Vardas, pavardė Pareigos Tel. El. p.
Rimantas Bokmota Viršininkas (8 318) 50200 rimantas.bokmota@vpgt.lt
Viktoras Gerasimovas Vyriausiasis specialistas (8 318) 50 211 viktoras.gerasimovas@vpgt.lt
Deivydas Neverdauskas Vyriausiasis specialistas (8 318) 50 211 deivydas.neverdauskas@vpgt.lt
Renata Škarnulytė Vyresnioji specialistė (8 318) 50 211 renata.skarnulyte@vpgt.lt
Audronė Turčinienė Administratorė (8 318) 50 200 audrone.turciniene@vpgt.lt

 

Pramonės g. 11, LT-17101, Šalčininkai

El. p. salcininkai.pgt@vpgt.lt

Vardas, pavardė Pareigos Tel. El. p.
Vitalijus Kapusta Viršininkas (8 380) 69 701 vitalijus.kapusta@vpgt.lt
Zenonas Kozlovskis Vyriausiasis specialistas (8 380) 69 703 zenonas.kozlovskis@vpgt.lt
Miroslav Davlidovič Vyriausiasis specialistas (8 380) 69 704 miroslav.davlidovic@vpgt.lt
Erika Laurinėnienė Vyresnioji specialistė (8 380) 69 705 erika.laurineniene@vpgt.lt
Irena Budrevičienė Administratorė (8 380) 69 706 irena.budreviciene@vpgt.lt

 

Sodžiaus g. 25, Širvintų k., LT-19103 Širvintų r. sav.

El. p. sirvintos.pgt@vpgt.lt

Vardas, pavardė Pareigos Tel. El. p.
Eugenijus Iziumcevas Viršininkas (8 382) 30 200 eugenijus.iziumcevas@vpgt.lt
Virginijus Lukša Vyriausiasis specialistas (8 382) 30 204 virginijus.luksa@vpgt.lt
Jonas Jočys Vyriausiasis specialistas (8 382) 30 205 jonas.jocys@vpgt.lt
Giedrė Gulbinavičienė Vyriausioji specialistė (8 382) 30 202 giedre.gulbinaviciene@vpgt.lt
Simantas Mažeikis Vyresnysis specialistas (8 382) 30 206 simantas.mazeikis@vpgt.lt
Živilė Kaminskaitė Administratorė (8 382) 30 203 zivile. kaminskaite@vpgt.lt

 

Gedimino g. 7, LT-18124 Švenčionys

El. p. svencionys.pgt@vpgt.lt

Vardas, pavardė Pareigos Tel. El. p
Sigitas Jusys Viršininkas (8 387) 69 891 sigitas.jusys@vpgt.lt
Ieva Laurinavičienė Vyriausioji specialistė (8 387) 69 894 ieva.laurinaviciene@vpgt.lt
Audrius Kazakevičius Vyresnysis specialistas (8 387) 69 893 audrius.kazakevicius@vpgt.lt
Vida Lazarenkienė Administratorė (8 387) 69 896 vida.lazarenkiene@vpgt.lt

 

Karaimų g. 12, LT-21104 Trakai

El. p. trakai.pgt@vpgt.lt

Vardas, pavardė Pareigos Tel.  El. p
Saulius Mazūras Viršininkas (8 707) 69 641 saulius.mazuras@vpgt.lt
Vaidas Mikulėnas Vyriausiasis specialistas (8 707) 69 642 vaidas.mikulenas@vpgt.lt
Vilma Zakševskienė Administratorė (8 707) 69 645 vilma.zaksevskiene@vpgt.lt

 

Kauno g. 61, LT-20118 Ukmergė

El. p. ukmerge.pgt@vpgt.lt

Vardas, pavardė Pareigos Tel. El. p
Dainius Vyšniauskas Viršininkas (8 340) 60 200 dainius.vysniauskas@vpgt.lt
Mindaugas Kadelskas Vyriausiasis specialistas (8 340) 60 242 mindaugas.kadelskas@vpgt.lt
Audrius Kuprionis Vyriausiasis specialistas (8 340) 60 205 audrius.kuprionis@vpgt.lt
Rolandas Garnys Vyriausiasis specialistas (8 340) 60 202 rolandas.garnys@vpgt.lt
Arminas Balnys Vyresnysis specialistas (8 340) 60 206 arminas.balnys@vpgt.lt
Ligita Karablikovienė Administratorė (8 340) 63 568 ligita.karablikoviene@vpgt.lt

 

Pramonės g. 3B, LT-65210

El. p.  varena.pgt@vpgt.lt

Vardas, pavardė Pareigos  Tel. El. p
Andrius Kandratavičius Viršininkas (8 310) 31 062 andrius.kandratavicius@vpgt.lt
Rasa Česnulienė Vyriausiojio specialistė (8 310) 31 061 rasa.cesnuliene@vpgt.lt
Žydrūnas Kasinskas Vyresnysis inspektorius (8 310) 31 061  zydrunas. kasinskas@vpgt.lt
Žydrūnė Kondratavičiūtė Vyresnioji specialistė (8 310) 31 061 zydrune.kondrataviciute@vpgt.lt
Rimas Miškinis Administratorius (8 310) 31 576 rimas.miskinis@vpgt.lt
Irena Bankauskienė Jaunesnioji specialistė (8 310) 31 062 irena.bankauskiene@vpgt.lt

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-04-07