BDAR
gdpr

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ir kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais.


Šiaulių priešgaisrinė gelbėjimo valdyba

J. Basanavičiaus g. 89, LT-76160 Šiauliai

El. p. siauliai.pgv@vpgt.lt

Darbo laikas: pirmadieniais–ketvirtadieniais nuo 7.30 iki 16.30 val.,

                     penktadieniais nuo 7.30 iki 15.15 val.,

                     pietų pertrauka nuo 11.30 iki 12.15 val. 

Vadovybė

Vardas, pavardė Pareigos Tel. El. p.
Kęstutis Bautronis Viršininkas (8 41) 39 79 10 kestutis.bautronis@vpgt.lt
Gražvidas Butkus Viršininko pavaduotojas (8 41) 39 79 15 grazvidas.butkus@vpgt.lt
Donatas Klimasauskas Kapelionas (8 41) 39 79 13 donatas.klimasauskas@vpgt.lt

Administracinis skyrius

Vardas, pavardė Pareigos Tel. El. p.
Sandra Ulčinienė Vedėja (8 41) 39 79 35 sandra.ulciniene@vpgt.lt
Feliksas Lekstutis Vyriausiasis specialistas (8 41) 39 79 32 feliksas.lekstutis@vpgt.lt
Lina Vasiliauskienė Vyresnioji specialistė (8 41) 39 79 24 lina.vasiliauskiene@vpgt.lt

Civilinės saugos skyrius

Vardas, pavardė Pareigos Tel.  El. p.
Darius Baltrušaitis Viršininkas (8 41) 39 79 41 darius.baltrusaitis@vpgt.lt
Egidijus Baltramaitis Vyriausiasis specialistas (8 41) 39 79 45 egidijus.baltramaitis@vpgt.lt
Alfonsas Račinskas Vyriausiasis specialistas (8 41) 39 79 42 alfonsas.racinskas@vpgt.lt
Vilius Vičkačka Vyriausiasis specialistas (Telšiai) (8 444) 66 033 vilius.vikacka@vpgt.lt
Vytautas Dambrauskas Vyresnysis specialistas (8 41) 39 79 43 vytautas.dambrauskas@vpgt.lt
Remigija Galdikienė Vyresnioji specialistė (Telšiai) (8 444) 66 033 remigija.galdikiene@vpgt.lt

Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyrius

Vardas, pavardė Pareigos Tel. El. p.
Aidas Čepulis Viršininkas (8 41) 39 79 16 aidas.cepulis@vpgt.lt
Gintaras Zonis Vyriausiasis specialistas (8 41) 39 79 22 gintaras.zonis@vpgt.lt
Mindaugas Saročka Vyresnysis inspektorius (8 41) 39 79 18 mindaugas.sarocka@vpgt.lt
Mindaugas Žiogas Vyresnysis inspektorius (8 41) 39 79 19 mindaugas.ziogas@vpgt.lt
Regina Bartkutė Vyriausioji specialistė (8 41) 39 79 20 regina.bartkute@vpgt.lt
Živilė Tarvydaitė Vyresnioji specialistė (8 41) 39 79 38 zivile.tarvydaite@vpgt.lt
Laimonas Lideikis Vyresnysis inspektorius (8 41) 39 79 36 laimonas.lideikis@vpgt.lt
Linas Bružas Inspektorius (8 41) 39 79 29 linas.bružas@vpgt.lt
Sigitas Drobenka Inspektorius (8 41) 39 79 21 sigitas.drobenka@vpgt.lt

Pajėgų valdymo skyrius

Vardas, pavardė Pareigos Tel. El. p.
Leonidas Laškovas Viršininkas (8 41) 39 79 05 leonidas.laskovas@vpgt.lt
Laimonas Kivilius Vyriausiasis specialistas (8 41) 39 79 02 laimonas.kivilius@vpgt.lt
Darius Liekmanis Vyriausiasis specialistas (8 41) 39 79 09 darius.liekmanis@vpgt.lt
Irmantas Vaigauskas Vyriausiasis specialistas (8 41) 39 79 08 irmantas.vaigauskas@vpgt.lt
Airida Kurklinskienė Vyriausiasis specialistė (8 41) 39 79 07 airida.kurklinskiene@vpgt.lt
Vytautas Šidlauskas Vyriausiasis specialistas (8 41) 39 79 01 vytautas.sidlauskas@vpgt.lt
Šarūnas Andruška Vyriausiasis specialistas (Telšiai) (8 444) 66 029 sarunas.andruska@vpgt.lt

 

 

J. Dalinkevičiaus g. 8, LT-85196 Naujoji Akmenė

El. p. akmene.pgt@vpgt.lt

Vardas, pavardė Pareigos Tel. El. p.
Darius Liniauskas Viršininkas (8 707) 51 971 darius.liniauskas@vpgt.lt
Marius Kupstys Vyriausiasis specialistas (8 707) 51 973 marius.kupstys@vpgt.lt
Vaidotas Adomaitis Vyriausiasis specialistas (8 707) 59 972 vaidotas.adomaitis@vpgt.lt
Marius Skerstonas Vyresnysis inspektorius (8 707) 59 974 marius.skerstonas@vpgt.lt
Laura Gerdauskienė Inspektorė (8 707) 51 975 laura.gerdauskiene@vpgt.lt
Regina Šimkienė Administratorė (8 707) 51 976 regina.simkiene@vpgt.lt
Ruslan Tarabarov Jaunesnysis specialistas (8 707) 51 979 ruslan.tarabarov@vpgt.lt

 

Vilniaus g. 54A, LT-84166 Joniškis

El. p. joniskis.pgt@vpgt.lt

Vardas, pavardė Pareigos Tel. El. p.
Gintaras Daujotas Viršininkas (8 707) 51 981 gintaras.daujotas@vpgt.lt
Darius Adomaitis Vyriausiasis specialistas (8 707) 51 982 darius.adomaitis@vpgt.lt
Mindaugas Kvietkauskas Vyriausiasis specialistas (8 707) 51 984 mindaugas.kvietkauskas@vpgt.lt
Lina Garbenienė Vyresnioji inspektorė (8 707) 51 985 lina.garbeniene@vpgt.lt
Gabrielė Treigotė Inspektorė (8 707) 51 983 gabriele.treigote@vpgt.lt
Jolanta Vaitekūnaitė Administratorė (8 707) 51 986 jolanta.vaitekunaite@vpgt.lt

 

J. Žemaitės g. 30, LT-86159 Kelmė

El. p. kelme.pgt@vpgt.lt

Vardas, pavardė Pareigos Tel. El. p.
Virginijus Ramanauskis Viršininkas (8 707) 51 991 virginijus.ramanauskis@vpgt.lt
Modestas Selemonavičius Vyriausiasis specialistas (8 707) 51 995 modestas.selemonavicius@vpgt.lt
Stasys Kvietkus Vyriausiasis specialistas (8 707) 51 993 stasys.kvietkus@vpgt.lt
Ramūnas Lukoševičius Vyresnysis inspektorius (8 707) 51 994 ramunas.lukosevičius@vpgt.lt
Inga  Baltrušaitienė Inspektorė (8 707) 51 995 inga.baltrusaitiene@vpgt.lt
Inga Palubinskienė Administratorė (8 707) 51 996 inga.palubinskiene@vpgt.lt
Justina Mikalajūnaitė Jaunesnioji specialistė (8 707) 51 997 justina.mikalajunaite@vpgt.lt

 

Skuodo g. 16, LT-89100 Mažeikiai

El. p. mazeikiai.pgt@vpgt.lt

Vardas, pavardė Pareigos Tel.  El. p.
Audrius Tupikas Viršininkas (8 443) 68 183 audrius.tupikas@vpgt.lt
Ričardas Kiškėnas Vyriausiasis specialistas (8 443) 68 369 ricardas.kiskenas@vpgt.lt
Mindaugas Gaurilavičius Vyriausiasis specialistas (8 443) 68 356 mindaugas.gaurilavicius@vpgt.lt
Egidijus Grunskis Vyresnysis inspektorius (8 443) 68 356 egidijus.grunskis@vpgt.lt
Nijolė Janulienė Administratorė (8 443) 68 369 nijole.januliene@vpgt.lt

 

Statybininkų g. 4A, LT-83182 Pakruojis

El. p. pakruojis.pgt@vpgt.lt

Vardas, pavardė Pareigos Tel.  El. p.
Darius Motekaitis Viršininkas (8 421) 51 361 darius.motekaitis@vpgt.lt
Artūras Kriaučiūnas Vyriausiasis specialistas (8 421) 51 361 arturas.kriauciunas@vpgt.lt
Petras Mališauskas Vyresnysis inspektorius (8 421) 51 313 petras.malisauskas@vpgt.lt
Aidas Andrešiūnas Inspektorius (8 421) 51 313 aidas.andresiunas@vpgt.lt
Neringa Malakauskienė Administratorė (8 421) 51 361 neringa.malakauskiene@vpgt.lt
Taida Šiurkuvienė Jaunesnioji specialistė (8 421) 51 361 taida.siurkuviene@vpgt.lt

 

Gedimino g. 9, LT-82149 Radviliškis

El. p. radviliskis.pgt@vpgt.lt

Vardas, pavardė Pareigos Tel. El. p.
Linas Tautkevičius Viršininkas (8 707) 69 831 linas.tautkevičius@vpgt.lt
Renatas Anilionis Vyriausiasis specialistas (8 707) 69 832 renatas.anilionis@vpgt.lt
Virginijus Ivoška Vyriausiasis specialistas (8 707) 69 833 virginijus.ivoska@vpgt.lt
Donatas Stakvilevičius Vyresnysis inspektorius (8 707) 69 834 donatas.stakvilevicius@vpgt.lt
  Inspektorius (8 707) 69 835  
Virginija Kartanienė Administratorė (8 707) 69 836 virginija.kartaniene@vpgt.lt
Dovilė Televnaja Jaunesnioji specialistė (8 707) 69 837 dovile.televnaja@vpgt.lt

 

Žemaitės g. 22A, LT-87133 Telšiai

El. p. telsiai.pgt@vpgt.lt

Vardas, pavardė Pareigos Tel. El. p.
Raimundas Šakinis Viršininkas (8 444) 66 024 raimundas.sakinis@vpgt.lt
Raimondas Maslauskas Viršininko pavaduotojas (8 444) 66 037 raimondas.maslauskas@vpgt.lt
Arūnas Tilvikas Vyriausiasis specialistas (8 444) 66 026 arunas.tilvikas@vpgt.lt
Robertas Kaveckis Vyriausiasis specialistas (8 444) 66 035 robertas.kaveckis@vpgt.lt
Vilius Končius Vyresnysis inspektorius (8 444) 66 030 vilius.koncius@vpgt.lt
Renatas Dichavičius Inspektorius (8 444) 66 030 renatas.dichavicius@vpgt.lt
Mindaugas Kandrotas Inspektorius (8 444) 66 035 mindaugas.kandrotas @vpgt.lt
  Administratorė (8 444) 66 022  

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-09-13