BDAR

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ir kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais.


Šiaulių priešgaisrinė gelbėjimo valdyba

J. Basanavičiaus g. 89, LT-76160 Šiauliai

El. p. siauliai.pgv@vpgt.lt

Darbo laikas: pirmadieniais–ketvirtadieniais nuo 7.30 iki 16.30 val.,

                     penktadieniais nuo 7.30 iki 15.15 val.,

                     pietų pertrauka nuo 11.30 iki 12.15 val. 

Vadovybė

Vardas, pavardė Pareigos Tel. El. p.
Kęstutis Bautronis Viršininkas (8 41) 39 79 10 kestutis.bautronis@vpgt.lt
Gražvidas Butkus Viršininko pavaduotojas (8 41) 39 79 15 grazvidas.butkus@vpgt.lt
Donatas Klimasauskas Kapelionas (8 41) 39 79 13 donatas.klimasauskas@vpgt.lt

Administracinis skyrius

Vardas, pavardė Pareigos Tel. El. p.
Sandra Ulčinienė Vedėja (8 41) 39 79 35 sandra.ulciniene@vpgt.lt
Feliksas Lekstutis Vyriausiasis specialistas (8 41) 39 79 32 feliksas.lekstutis@vpgt.lt
Lina Vasiliauskienė Vyresnioji specialistė (8 41) 39 79 24 lina.vasiliauskiene@vpgt.lt

Civilinės saugos skyrius

Vardas, pavardė Pareigos Tel.  El. p.
Darius Baltrušaitis Viršininkas (8 41) 39 79 41 darius.baltrusaitis@vpgt.lt
Egidijus Baltramaitis Vyriausiasis specialistas (8 41) 39 79 45 egidijus.baltramaitis@vpgt.lt
Alfonsas Račinskas Vyriausiasis specialistas (8 41) 39 79 42 alfonsas.racinskas@vpgt.lt
Vilius Vičkačka Vyriausiasis specialistas (Telšiai) (8 444) 66 033 vilius.vikacka@vpgt.lt
Vytautas Dambrauskas Vyresnysis specialistas (8 41) 39 79 43 vytautas.dambrauskas@vpgt.lt
Remigija Galdikienė Vyresnioji specialistė (Telšiai) (8 444) 66 033 remigija.galdikiene@vpgt.lt

Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyrius

Vardas, pavardė Pareigos Tel. El. p.
Aidas Čepulis Viršininkas (8 41) 39 79 16 aidas.cepulis@vpgt.lt
Gintaras Zonis Vyriausiasis specialistas (8 41) 39 79 22 gintaras.zonis@vpgt.lt
Mindaugas Saročka Vyresnysis inspektorius (8 41) 39 79 18 mindaugas.sarocka@vpgt.lt
Mindaugas Žiogas Vyresnysis inspektorius (8 41) 39 79 19 mindaugas.ziogas@vpgt.lt
Regina Bartkutė Vyresnioji inspektorė (8 41) 39 79 20 regina.bartkute@vpgt.lt
Živilė Tarvydaitė Inspektorė (8 41) 39 79 38 zivile.tarvydaite@vpgt.lt
Inga Baltrušaitienė Inspektorė (8 41) 39 79 40 inga.baltrusaitiene@vpgt.lt
Laimonas Lideikis Inspektorius (8 41) 39 79 21 laimonas.lideikis@vpgt.lt

Pajėgų valdymo skyrius

Vardas, pavardė Pareigos Tel. El. p.
Leonidas Laškovas Viršininkas (8 41) 39 79 05 leonidas.laskovas@vpgt.lt
Laimonas Kivilius Vyriausiasis specialistas (8 41) 39 79 02 laimonas.kivilius@vpgt.lt
Darius Liekmanis Vyriausiasis specialistas (8 41) 39 79 09 darius.liekmanis@vpgt.lt
Irmantas Vaigauskas Vyriausiasis specialistas (8 41) 39 79 08 irmantas.vaigauskas@vpgt.lt
Airida Kurklinskienė Vyriausiasis specialistė (8 41) 39 79 07 airida.kurklinskiene@vpgt.lt
Regimantas Adomaitis Vyriausiasis specialistas (8 41) 39 79 01 regimantas.adomaitis@vpgt.lt
Šarūnas Andruška Vyriausiasis specialistas (Telšiai) (8 444) 66 029 sarunas.andruska@vpgt.lt

 

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-09-25