BDAR
gdpr

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ir kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais.


Šiaulių priešgaisrinė gelbėjimo valdyba

J. Basanavičiaus g. 89, LT-76160 Šiauliai

El. p. siauliai.pgv@vpgt.lt

Darbo laikas: pirmadieniais–ketvirtadieniais nuo 7.30 iki 16.30 val.,

                     penktadieniais nuo 7.30 iki 15.15 val.,

                     pietų pertrauka nuo 11.30 iki 12.15 val. 

Vadovybė

Vardas, pavardė Pareigos Tel. El. p.
Kęstutis Bautronis Viršininkas (8 41) 39 79 10 kestutis.bautronis@vpgt.lt
Gražvidas Butkus Viršininko pavaduotojas (8 41) 39 79 15 grazvidas.butkus@vpgt.lt
Donatas Klimasauskas Kapelionas (8 41) 39 79 13 donatas.klimasauskas@vpgt.lt

Administracinis skyrius

Vardas, pavardė Pareigos Tel. El. p.
Sandra Ulčinienė Vedėja (8 41) 39 79 35 sandra.ulciniene@vpgt.lt
Feliksas Lekstutis Vyriausiasis specialistas (8 41) 39 79 32 feliksas.lekstutis@vpgt.lt
Lina Vasiliauskienė Vyresnioji specialistė (8 41) 39 79 24 lina.vasiliauskiene@vpgt.lt

Civilinės saugos skyrius

Vardas, pavardė Pareigos Tel.  El. p.
Darius Baltrušaitis Viršininkas (8 41) 39 79 41 darius.baltrusaitis@vpgt.lt
Egidijus Baltramaitis Vyriausiasis specialistas (8 41) 39 79 45 egidijus.baltramaitis@vpgt.lt
Alfonsas Račinskas Vyriausiasis specialistas (8 41) 39 79 42 alfonsas.racinskas@vpgt.lt
Vilius Vičkačka Vyriausiasis specialistas (Telšiai) (8 444) 66 033 vilius.vikacka@vpgt.lt
Vytautas Dambrauskas Vyresnysis specialistas (8 41) 39 79 43 vytautas.dambrauskas@vpgt.lt
Remigija Galdikienė Vyresnioji specialistė (Telšiai) (8 444) 66 033 remigija.galdikiene@vpgt.lt

Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyrius

Vardas, pavardė Pareigos Tel. El. p.
Regina Bartkutė Viršininkė (8 707) 51 920 regina.bartkute@vpgt.lt
Gintaras Zonis Vyriausiasis specialistas (8 707) 51 922 gintaras.zonis@vpgt.lt
Mindaugas Saročka Vyriausiasis specialistas (8 707) 51 918 mindaugas.sarocka@vpgt.lt
Mindaugas Žiogas Vyriausiasis specialistas (8 707) 51 919 mindaugas.ziogas@vpgt.lt
Živilė Tarvydaitė Vyriausioji specialistė (8 707) 51 938 zivile.tarvydaite@vpgt.lt
Laimonas Lideikis Vyriausiasis specialistas (8 707) 51 936 laimonas.lideikis@vpgt.lt
Linas Bružas Vyresnysis specialistas (8 707) 51 929 linas.bružas@vpgt.lt
Sigitas Drobenka Vyresnysis specialistas (8 707) 51 921 sigitas.drobenka@vpgt.lt
Sonata Jocienė Inspektorė (8 707) 51 940 sonata.jociene@vpgt.lt

Pajėgų valdymo skyrius

Vardas, pavardė Pareigos Tel. El. p.
Leonidas Laškovas Viršininkas (8 41) 39 79 05 leonidas.laskovas@vpgt.lt
Laimonas Kivilius Vyriausiasis specialistas (8 41) 39 79 02 laimonas.kivilius@vpgt.lt
Darius Liekmanis Vyriausiasis specialistas (8 41) 39 79 09 darius.liekmanis@vpgt.lt
Irmantas Vaigauskas Vyriausiasis specialistas (8 41) 39 79 08 irmantas.vaigauskas@vpgt.lt
Airida Kurklinskienė Vyriausiasis specialistė (8 41) 39 79 07 airida.kurklinskiene@vpgt.lt
Vytautas Šidlauskas Vyriausiasis specialistas (8 41) 39 79 01 vytautas.sidlauskas@vpgt.lt
Šarūnas Andruška Vyriausiasis specialistas (Telšiai) (8 444) 66 029 sarunas.andruska@vpgt.lt

 

 

J. Dalinkevičiaus g. 8, LT-85196 Naujoji Akmenė

El. p. akmene.pgt@vpgt.lt

Vardas, pavardė Pareigos Tel. El. p.
       
Marius Kupstys Vyriausiasis specialistas (8 707) 51 973 marius.kupstys@vpgt.lt
Vaidotas Adomaitis Vyriausiasis specialistas (8 707) 59 972 vaidotas.adomaitis@vpgt.lt
Marius Skerstonas Vyriausiasis specialistas (8 707) 59 974 marius.skerstonas@vpgt.lt
Laura Gerdauskienė Vyresnioji specialistė (8 707) 51 975 laura.gerdauskiene@vpgt.lt
Regina Šimkienė Administratorė (8 707) 51 976 regina.simkiene@vpgt.lt
Ruslan Tarabarov Jaunesnysis specialistas (8 707) 51 979 ruslan.tarabarov@vpgt.lt

 

Vilniaus g. 54A, LT-84166 Joniškis

El. p. joniskis.pgt@vpgt.lt

Vardas, pavardė Pareigos Tel. El. p.
Gintaras Daujotas Viršininkas (8 707) 51 981 gintaras.daujotas@vpgt.lt
Darius Adomaitis Vyriausiasis specialistas (8 707) 51 982 darius.adomaitis@vpgt.lt
Mindaugas Kvietkauskas Vyriausiasis specialistas (8 707) 51 984 mindaugas.kvietkauskas@vpgt.lt
Lina Garbenienė Vyriausioji specialistė (8 707) 51 985 lina.garbeniene@vpgt.lt
Gabrielė Treigotė Vyresnioji specialistė (8 707) 51 983 gabriele.treigote@vpgt.lt
Jolanta Vaitekūnaitė Administratorė (8 707) 51 986 jolanta.vaitekunaite@vpgt.lt

 

J. Žemaitės g. 30, LT-86159 Kelmė

El. p. kelme.pgt@vpgt.lt

Vardas, pavardė Pareigos Tel. El. p.
Virginijus Ramanauskis Viršininkas (8 707) 51 991 virginijus.ramanauskis@vpgt.lt
Modestas Selemonavičius Vyriausiasis specialistas (8 707) 51 995 modestas.selemonavicius@vpgt.lt
Stasys Kvietkus Vyriausiasis specialistas (8 707) 51 993 stasys.kvietkus@vpgt.lt
Ramūnas Lukoševičius Vyriausiasis specialistas  (8 707) 51 994 ramunas.lukosevičius@vpgt.lt
Inga  Baltrušaitienė Vyresnioji specialistė (8 707) 51 992 inga.baltrusaitiene@vpgt.lt
Inga Palubinskienė Administratorė (8 707) 51 996 inga.palubinskiene@vpgt.lt
Justina Mikalajūnaitė Jaunesnioji specialistė (8 707) 51 997 justina.mikalajunaite@vpgt.lt

 

Skuodo g. 16, LT-89100 Mažeikiai

El. p. mazeikiai.pgt@vpgt.lt

Vardas, pavardė Pareigos Tel.  El. p.
Audrius Tupikas Viršininkas (8 443) 68 183 audrius.tupikas@vpgt.lt
Ričardas Kiškėnas Vyriausiasis specialistas (8 443) 68 369 ricardas.kiskenas@vpgt.lt
Mindaugas Gaurilavičius Vyriausiasis specialistas (8 443) 68 356 mindaugas.gaurilavicius@vpgt.lt
Egidijus Grunskis Vyriausiasis specialistas (8 443) 68 356 egidijus.grunskis@vpgt.lt
Jurgita Gurauskienė Vyresnioji specialistė (8 443) 68356 jurgita.gurauskiene@vpgt.lt
Nijolė Janulienė Administratorė (8 443) 68 369 nijole.januliene@vpgt.lt

 

Statybininkų g. 4A, LT-83182 Pakruojis

El. p. pakruojis.pgt@vpgt.lt

Vardas, pavardė Pareigos Tel.  El. p.
Darius Motekaitis Viršininkas (8 421) 51 361 darius.motekaitis@vpgt.lt
Artūras Kriaučiūnas Vyriausiasis specialistas   arturas.kriauciunas@vpgt.lt
Petras Mališauskas Vyriausiasis specialistas (8 421) 51 313 petras.malisauskas@vpgt.lt
Aidas Andrešiūnas Vyriausiasis specialistas (8 421) 51 313 aidas.andresiunas@vpgt.lt
Neringa Malakauskienė Administratorė (8 421) 51 361 neringa.malakauskiene@vpgt.lt
Taida Šiurkuvienė Jaunesnioji specialistė (8 421) 51 361 taida.siurkuviene@vpgt.lt

 

Gedimino g. 9, LT-82149 Radviliškis

El. p. radviliskis.pgt@vpgt.lt

Vardas, pavardė Pareigos Tel. El. p.
Linas Tautkevičius Viršininkas (8 707) 69 831 linas.tautkevičius@vpgt.lt
Renatas Anilionis Vyriausiasis specialistas (8 707) 69 832 renatas.anilionis@vpgt.lt
Virginijus Ivoška Vyriausiasis specialistas (8 707) 69 833 virginijus.ivoska@vpgt.lt
Donatas Stakvilevičius Vyriausiasis specialistas (8 707) 69 834 donatas.stakvilevicius@vpgt.lt
  Inspektorius (8 707) 69 835  
Virginija Kartanienė Administratorė (8 707) 69 836 virginija.kartaniene@vpgt.lt
Dovilė Televnaja Jaunesnioji specialistė (8 707) 69 837 dovile.televnaja@vpgt.lt

 

Žemaitės g. 22A, LT-87133 Telšiai

El. p. telsiai.pgt@vpgt.lt

Vardas, pavardė Pareigos Tel. El. p.
Raimundas Šakinis Viršininkas (8 444) 66 024 raimundas.sakinis@vpgt.lt
Raimondas Maslauskas Viršininko pavaduotojas (8 444) 66 037 raimondas.maslauskas@vpgt.lt
Arūnas Tilvikas Vyriausiasis specialistas (8 444) 66 026 arunas.tilvikas@vpgt.lt
Robertas Kaveckis Vyriausiasis specialistas (8 444) 66 035 robertas.kaveckis@vpgt.lt
Vilius Končius Vyriausiasis specialistas (8 444) 66 030 vilius.koncius@vpgt.lt
Renatas Dichavičius Vyresnysis specialistas (8 444) 66 030 renatas.dichavicius@vpgt.lt
Mindaugas Kandrotas Vyresnysis specialistas (8 444) 66 035 mindaugas.kandrotas @vpgt.lt
  Administratorė (8 444) 66 022  

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-03-28