BDAR

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ir kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais.


Panevėžio priešgaisrinė gelbėjimo valdyba

Ramygalos g. 14, LT-36231 Panevėžys

El. p. panevezys.pgv@vpgt.lt

Vadovybė

Vardas, pavardė Pareigos Tel. El. p.
Algirdas Rudys Viršininkas (8 707) 69 651 algirdas.rudys@vpgt.lt
Darius Marciuška Viršininko pavaduotojas (8 707) 69 663 darius.marciuska@vpgt.lt

Administracinis skyrius

Vardas, pavardė Pareigos Tel.  El. p.
Irena Šaparnienė Vedėja (8 707) 69 655 irena.saparniene@vpgt.lt
Asta Vozbutienė Vyresnioji specialistė (8 707) 69 657 asta.vozbutiene@vpgt.lt
Eglė Strelčiūnienė Administratorė (8 707) 69 658 egle.strelciuniene@vpgt.lt

Civilinės saugos skyrius

Vardas, pavardė Pareigos Tel.  El. p.
Virgilijus Smailys Vyriausiasis specialistas (Utena) (8 389) 65 855 virgilijus.smailys@vpgt.lt
Aušra Aukštikalnytė Vyresnioji specialistė  (8 707) 69 662 ausra.aukstikalnyte@vpgt.lt
Asta Vanagaitė-Černiauskienė Vyresnioji specialistė (Utena) (8 389) 65 856 asta.cerniauskiene@vpgt.lt

Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyrius

Vardas, pavardė Pareigos Tel. El. p.
Danas Bitinas Viršininkas (8 707) 69 667 danas.bitinas@vpgt.lt
Gražina Cisevičienė Vyriausioji specialistė (8 707) 69 664 grazina.ciseviciene@vpgt.lt
Vilma Vaiginytė Vyriausioji specialistė (8 707) 69 665 vilma.vaiginyte@vpgt.lt
Darius Stanynas Vyresnysis inspektorius (8 707) 69 666 darius.stanynas@vpgt.lt
Renaldas Navickas Inspektorius (8 707) 69 669 renalda.navickas@vpgt.lt
Elena Marcinkevičiūtė Inspektorė (8 707) 69 670 elena.marcinkeviciute@vpgt.lt
Justinas Daunoravičius Inspektorius (8 707) 69 671 justinas.daunoravicius@vpgt.lt
Alvydas Plėta Inspektorius (8 707) 69 672 alvydas.pleta@vpgt.lt

Pajėgų valdymo skyrius

Vardas, pavardė Pareigos Tel.  El. p.
Vaidas Katuškevičius Viršininkas (8 707) 69 675 vaidas.katuskevicius@vpgt.lt
Deivydas Sankauskas Vyriausiasis specialistas (8 707) 69 674 deivydas.sankauskas@vpgt.lt
Antanas Povilavičius Vyriausiasis specialistas (8 386) 69 614 antanas.povilavicius@vpgt.lt
Šarūnas Krasauskas Vyriausiasis specialistas (8 386) 69 615 sarunas.krasauskas@vpgt.lt
Ramutis Milinaitis Vyriausiasis specialistas (8 386) 69 620 ramutis.milinaitis@vpgt.lt
Andrius Graužinis Vyriausiasis specialistas (8 389) 69 850 andrius.grazinis@vpgt.lt
Vaidotas Vitkūnas Vyresnysis specialistas (8 707) 69 677 vaidotas.vitkunas@vpgt.lt
Augustinas Juknius Specialistas (8 707) 69 678 augustinas.juknius@vpgt.lt
Simona Linkevičienė Specialistė (8 707) 69 699 simona.linkeviciene@vpgt.lt

 

Troškūnų g. 1, LT-29147 Anykščiai

El. p. anyksciai.pgt@vpgt.lt

Vardas, pavardė Pareigos Tel. El. p.
Saulius Slavinskas Viršininkas (8 381) 69 841 saulius.slavinskas@vpgt.lt
Daina Bradauskienė Vyriausioji specialistė (8 381) 69 843 daina.bradauskiene@vpgt.lt
Laurynas Gabrilavičius Vyresnysis inspektorius (8 381) 69 844 laurynas.gabrilavicius@vpgt.lt
Mantas Jozokas Inspektorius (8 381) 69 845 mantas.jozokas@vpgt.lt
Inga Ramoškienė Administratorė (8 381) 69 846 inga.ramoskiene@vpgt.lt

 

J. Janonio g. 1, LT-41148 Biržai

El. p. birzai.pgt@vpgt.lt

Vardas, pavardė Pareigos Tel. El. p.
Mantgirdas Ivaška Viršininkas (8 450) 69 771 mantgirdas.ivaska@vpgt.lt
Daiva Dovydėnienė Vyriausioji specialistė (8 450) 69 772 daiva.dovydeniene@vpgt.lt
Nerijus Gudas Vyresnysis inspektorius (8 450) 69 773 nerijus.gudas@vpgt.lt
Angelė Darčkienė Inspektorė (8 450) 69 774 angele.darckiene@vpgt.lt
Dailė Simanavičienė Administratorė (8 450) 69 775 daile.simanaviciene@vpgt.lt

 

Taikos g. 15, LT-30125 Ignalina

El. p. ignalina.pgt@vpgt.lt

Vardas, pavardė Pareigos Tel. El. p.
Juozas Kirka Viršininkas (8 386) 50 607 juozas.kirka@vpgt.lt
Tomas Raketis Vyriausiasis specialistas (8 386) 50 605 tomas.raketis@vpgt.lt
Stanislovas Laurinėnas Vyriausiasis inspektorius (8 386) 50 605 stanislovas.laurinenas@vpgt.lt
Lina Baušienė Inspektorė (8 386) 50 605 lina.bausiene@vpgt.lt
Veronika Večerienė Administratorė (8 386) 50 609 veronika.veceriene@vpgt.lt

 

Energetikų g. 7, LT-40134 Kupiškis

El. p. kupiskis.pgt@vpgt.lt

Vardas, pavardė Pareigos Tel. El. p.
Virginijus Greičius Viršininkas (8 459) 69 881 virginijus.grecius@vpgt.lt
Vytautas Kazlauskas Vyriausiasis specialistas (8 459) 69 884 vytautas.kazlauskas@vpgt.lt
Vaidas Juknevičius Vyresnysis inspektorius (8 459) 69 885 vaidas.juknevicius@vpgt.lt
Viktorija Aelita Budrienė Inspektorė (8 459) 69 883 viktorija.budriene@vpgt.lt
Jūratė Apšegaitė Administratorė (8 459) 69 886 jurate.apsegaite@vpgt.lt

 

 

Statybininkų g. 7, LT-33112 Molėtai

El. p. moletai.pgt@vpgt.lt

Vardas, pavardė Pareigos Tel. El. p.
Rolandas Pumputis Viršininkas (8 383) 69 852 rolandas.pumputis@vpgt.lt
Arūnas Putna Vyriausiasis specialistas (8 383) 69 854 arunas.putna@vpgt.lt
Julius Rudžionis Vyresnysis inspektorius (8 383) 69 855 julius.rudzionis@vpgt.lt
Lidija Ramoškienė Inspektorė (8 383) 69 853 lidija.ramoskiene@vpgt.lt
Žydronė Petrylienė Administratorė (8 383) 69 856 zydrone.petryliene@vpgt.lt

 

Joniškėlio g. 12, LT-39115 Pasvalys

El. p. pasvalys.pgt@vpgt.lt

Vardas, pavardė Pareigos Tel. El. p.
Antanas Šidagis Viršininkas (8 451) 34 044 antanas.sidagis@vpgt.lt
Marius Kaulinskas Vyriausiasis specialistas (8 451) 34 043 marius.kaulinskas@vpgt.lt
Mindaugas Motuzas Vyresnysis inspektorius (8 451) 34 043 mindaugas.motuzas@vpgt.lt
Gotaras Vasilevičius Inspektorius (8 451) 34 043 gotaras.vasilevicius@vpgt.lt
Asta Tamauskienė Administratorė (8 451) 34 044 asta.tamauskiene@vpgt.lt

 

Respublikos g. 64, LT-42129 Rokiškis

El. p. rokiskis.pgt@vpgt.lt

Vardas, pavardė Pareigos Tel.  El. p.
Dalius Kunigėlis Viršininkas (8 458) 71 491 dalius.kunigelis@vpgt.lt
Liudas Navickas Vyriausiasis specialistas (8 458) 71 492 liudas.navickas@vpgt.lt
Eugenijus Žalys Vyresnysis inspektorius (8 458) 71 492 eugenijus.zalys@vpgt.lt
Virgilijus Kulikauskas Inspektorius (8 458) 71 492 virgilijus.kulikauskas@vpgt.lt
Jūratė Raišienė Administratorė (8 458) 71 491 jurate.raisiene@vpgt.lt

 

Pramonės g. 2, LT-28216 Utena

El. p. utena.pgt@vpgt.lt

Vardas, pavardė Pareigos Tel. El. p.
Rolandas Vilčinskas Viršininkas (8 389) 65 868 rolandas.vilcinskas@vpgt.lt
Virginijus Dainys Viršininko pavaduotojas (8 389) 65 867 virginijus.dainys@vpgt.lt
Mindaugas Dijokas Vyriausiasis specialistas (8 389) 65 853 mindaugas.dijokas@vpgt.lt
Dalius Venslovas Vyriausiasis inspektorius (8 389) 65 862 dalius.venslovas@vpgt.lt
Dainius Steiblys Inspektorius (8 389) 65 862 dainius.steiblys@vpgt.lt
Danutė Petrauskienė Administratorė (8 389) 65 852 danute.petrauskiene@vpgt.lt

 

Dūkšto kel. 19, Karlų k., LT-31013 Visagino sav.

El. p. visaginas.pgt@vpgt.lt

Vardas, pavardė Pareigos Tel. El. p.
Alvydas Jakseboga Viršininkas (8 386) 69 600 alvydas.jakseboga@vpgt.lt
Darius Klimas Vyriausiasis specialistas (8 386) 69 627 darius.klimas@vpgt.lt
Sergej Presniakov Vyresnysis specialistas (8 386) 69 619 sergej.presniakov@vpgt.lt
Svetlana Maslova Vyresnioji inspektorė (8 386) 69 635 svetlana.maslova@vpgt.lt
Olga Juodikevičienė Inspektorė (8 386) 69 629 olga.juodikeviciene@vpgt.lt
Renata Stundžėnienė Administratorė (8 386) 69 623 renata.stundzeniene@vpgt.lt

 

K. Donelaičio g. 1, LT-32128 Zarasai

El. p. zarasai.pgt@vpgt.lt

Vardas, pavardė Pareigos Tel. El. p.
Eugenijus Andrejevas Viršininkas (8 385) 37 125 eugenijus.andrejevas@vpgt.lt
Audrius Bolisas Vyresnysis inspektorius (8 385) 37 127 audrius.bolisas@vpgt.lt
Arūnas Daunoravičius Inspektorius (8 385) 37 127 arunas.daunoravicius@vpgt.lt
Izolda Svirplienė Administratorė (8 385) 37 126 izolda.svirpliene@vpgt.lt

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-09-07