BDAR

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ir kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais.


Klaipėdos priešgaisrinė gelbėjimo valdyba

Trilapio g. 12, LT-92121 Klaipėda

El. p. klaipeda.pgv@vpgt.lt

Darbo laikas: pirmadieniais–ketvirtadieniais nuo 7.30 iki 16.30 val.,

                     penktadieniais nuo 7.30 iki 15.15 val.,

                     pietų pertrauka nuo 11.30 iki 12.15 val. 

Vadovybė

Vardas, pavardė Pareigos Tel. El. p
Marius Garbenis Viršininkas (8 46) 35 44 70 marius.garbenis@vpgt.lt
Mindaugas Lapas Viršininko pavaduotojas (8 46) 35 44 72 mindaugas.lapas@vpgt.lt

Administracinis skyrius

Vardas, pavardė Pareigos Tel.  El. p.
Milda Jagafarovienė Vedėja (8 46) 35 44 80 milda.jagafaroviene@vpgt.lt
Jolanta Klumbytė Vyriausioji specialistė (8 46) 35 44 87 jolanta.klumbyte@vpgt.lt
Irma Slausgalvienė Vyriausioji specialistė (8 46) 35 44 94 irma.slausgalviene@vpgt.lt
Elena Šiukštienė Vyresnioji specialistė (8 46) 35 44 73 elena.sukstiene@vpgt.lt
Rima Vainutė Administratorė (8 46) 35 44 96 rima.vainute@vpgt.lt

Civilinės saugos skyrius

Vardas, pavardė Pareigos Tel. El. p
Julius Kryževičius Viršininkas (8 46) 35 44 69 julius.kryzevicius@vpgt.lt

Dalia Šideikienė

Vyriausioji specialistė

(8 46) 35 44 98

dalia.sideikiene@vpgt.lt

Stanislovas Kučinskas Vyriausiasis specialistas (8 46) 35 44 98 stanislovas.kucinskas@vpgt.lt
Rolandas Čelna Vyriausiasis specialistas (Tauragė) (8 707) 65 903 rolandas.celna@vpgt.lt
Ingrida Zubienė Vyresnioji specialistė (8 46) 35 44 98 ingrida.zubiene@vpgt.lt

Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyrius

Vardas, pavardė Pareigos Tel. El. p.
Tadas Rumševičius Viršininkas (8 46) 35 44 81 tadas.rumsevicius@vpgt.lt
Aurelija Maslauskienė Vyriausioji specialistė (8 46) 35 44 83 aurelija.maslauskiene@vpgt.lt
Dainius Žardeckis Vyriausiasis specialistas (8 46) 35 44 68 dainius.zardeckis@vpgt.lt
Simona Pleinienė Vyresnioji inspektorė (8 46) 35 44 85 simona.pleiniene@vpgt.lt
Asta Sendriuvienė Vyresnioji inspektorė (8 46) 35 44 85 asta.sendriuviene@vpgt.lt
Kęstutis Sadauskis Vyresnysis inspektorius (8 46) 35 44 95 kestutis.sadauskis@vpgt.lt
Jurgita Šaulienė Vyresnioji inspektorė (8 46) 35 44 82 jurgita.sauliene@vpgt.lt

Justė Bražienė

Vyresnioji inspektorė

(8 46) 35 44 85

juste.braziene@vpgt.lt

Justas Vitkauskas Inspektorius (8 46) 35 44 86 justas.vitkauskas@vpgt.lt
Ignas Lomsargis Inspektorius (8 46) 35 44 86 ignas.lomsargis@vpgt.lt
Mindaugas Bartkus Inspektorius (8 46) 35 44 86 mindaugas.bartkus@vpgt.lt
Eglė Lazauskaitė Inspektorė (8 46) 35 44 85 egle.lazauskaite@vpgt.lt

Pajėgų  valdymo skyrius

Vardas, pavardė Pareigos Tel. El. p.
Vaidas Masiliauskas Viršininkas (8 46) 35 44 90 vaidas.masiliauskas@vpgt.lt
Rolandas Milius Vyriausiasis specialistas (8 46) 35 44 63 rolandas.milius@vpgt.lt
Darius Černauskas Vyriausiasis specialistas (8 46) 35 44 92 darius.cernauskas@vpgt.lt
Darius Samoška Vyriausiasis specialistas (Tauragė) (8 707) 65 897 darius.samoska@vpgt.lt
Linas Pušinskis Vyresnysis specialistas (8 46)35 44 74 linas.pusinskis@vpgt.lt
Budintis Vyresnieji specialistai, specialistai (8 46) 35 44 74 klaipeda.pvs@vpgt.lt

 

Žemaitės g. 68, Gargždai, LT-96124 Klaipėdos r. sav.

El. p. gargzdai.pgt@vpgt.lt

Vardas, pavardė Pareigos Tel. El. p.
Tomas Taučius Viršininkas (8 46) 46 97 91 tomas.taucius@vpgt.lt
Arūnas Armalis Vyriausiasis specialistas (8 46) 46 97 93 arunas.armalis@vpgt.lt
Dalia Kasparaitienė Vyresnioji inspektorė (8 46) 46 97 95 dalia.kasparaitiene@vpgt.lt
Lina Ruibienė Administratorė (8 46) 46 97 96 lina.ruibiene@vpgt.lt

 

Tiekėjų g. 19, LT-97123 Kretinga

El. p. kretinga.pgt@vpgt.lt

Vardas, pavardė Pareigos Tel. El. p.
Eugenijus Bertašius Viršininkas (8 445) 69 861 eugenijus.bertasius@vpgt.lt
Sandra Vasiliauskaitė Vyriausioji specialistė (8 445) 69 862 sandra.vasiliauskaite@vpgt.lt
Saulius Latakas Vyriausiasis inspektorius (8 445) 69 864 saulius.latakas@vpgt.lt
Justas Šedys Inspektorius (8 445) 69 865 justas.sedys@vpgt.lt
Ilma Mažeikaitė Administratorė (8 445) 69 866 ilma.mazeikaite@vpgt.lt

 

Taikos g. 4A, LT-93121 Neringa

El. p. neringa.pgt@vpgt.lt

Vardas, pavardė Pareigos Tel. El. p.
Marius Šverebas Viršininkas (8 707) 65 911 marius.sverebas@vpgt.lt
Linas Kavaliovas Vyriausiasis specialistas (8 707) 65 912 linas.kavaliovas@vpgt.lt
Stasys Valančius Administratorius (8 707) 65 913 stasys.valancius@vpgt.lt

 

Vytauto g. 11A, LT-99290 Pagėgiai

El. p. pagegiai.pgt@vpgt.lt

Vardas, pavardė Pareigos Tel. El. p.
Alvydas Mikašauskas Viršininkas (8 441) 56 078 alvydas.mikasauskas@vpgt.lt

 

 

Druskininkų g. 13, LT-00149 Palanga

El. p. palanga.pagt@vpgt.lt

Vardas, pavardė Pareigos Tel.  El. p.
Vidmantas Jarulis Viršininkas (8 460) 41 251 vidmantas.jarulis@vpgt.lt
Raimondas Grabys Vyriausiasis  specialistas (8 460) 41 252 raimondas.grabys@vpgt.lt
Greta Narkienė Vyesniojioji inspektorė (8 460) 41 253 greta.narkiene@vpgt.lt
Regina Žukienė Administratorė (8 460) 41 254 regina.zukiene@vpgt.lt

 

Pramonės pr. 2, LT-90112 Plungė

El. p. plunge.pgt@vpgt.lt

Vardas, pavardė Pareigos Tel. El. p.
Mykolas Pronckus Viršininkas (8 448) 71 948 mykolas.pronckus@vpgt.lt
Martynas Andrijauskas Vyriausiasis specialistas (8 448) 71 904 martynas.andrijauskas@vpgt.lt
Mindaugas Katauskas Vyresnysis inspektorius (8 448) 71 904 mindaugas.katauskas@vpgt.lt
Darius Juška Inspektorius (8 448) 71 904 darius.juska@vpgt.lt
Vaiva Jakštaitė Administratorė (8 488) 71 904 vaiva.jakstaite@vpgt.lt

 

P. Cvirkos g. 14, LT-98115 Skuodas

El. p. skuodas.pgt@vpgt.lt

Vardas, pavardė Pareigos Tel. El. p.
Vaclovas Kirsenka Viršininkas (8 440) 69 761 vaclovas.kirsenka@vpgt.lt
Dainora Naujokienė Vyresnioji inspektorė (8 440) 69 764 dainora.naujokiene@vpgt.lt
Lina Čėsnaitė Inspektorė (8 440) 69 765 lina.cesnaite@vpgt.lt
Ineta Kumpienė Administratorė (8 440) 69 766 ineta.kumpiene@vpgt.lt

 

Dvaro g. 3, LT-75113 Šilalė

El. p. silale.pgt@vpgt.lt

Vardas, pavardė Pareigos Tel. El. p.
Vaidotas Kėbla Viršininkas (8 449) 70 102 vaidotas.kebla@vpgt.lt
Laima Kazlauskienė Vyresnioji inspektorė (8 449) 70 102 laima.kazlauskiene@vpgt.lt
Rasa Kairienė Administratorė (8 449) 70 102 rasa.kairiene@vpgt.lt

 

Lietuvininkų g. 22, LT-99179 Šilutė

El. p. silute.pgt@vpgt.lt

Vardas, pavardė Pareigos Tel.  El. p.
Rimantas Mačijauskas Viršininkas (8 707) 69 581 rimantas.macijauskas@vpgt.lt
Arūnas Ališauskas Vyriausiasis specialistas (8 707) 69 582 arunas.alisauskas@vpgt.lt
Tomas Nausėdas Vyriausiasis inspektorius (8 707) 69 583 tomas.nausedas@vpgt.lt
Emilis Mikužis Inspektorius (8 707) 69 583 emilis.mikuzis@vpgt.lt
Ženeta Matulionienė Administratorė (8 707) 69 585 zeneta.matulioniene@vpgt.lt

 

Respublikos g. 1, LT-72252 Tauragė

El. p. taurage.pgt@vpgt.lt

Vardas, pavardė Pareigos Tel. El. p.
Raimondas Matutis Viršininkas (8 707) 65 890 raimondas.matutis@vpgt.lt
Tadas Vosylius Vyriausiasis specialistas (8 707) 65 891 tadas.vosylius@vpgt.lt
Žydrūnas Pūdžiuvis Vyresnysis inspektorius (8 707) 65 893 zydrunas.pudziuvis@vpgt.lt
Renata Ambrazevičienė Inspektorė (8 707) 65 893 renata.ambrazeviciene@vpgt.lt
Gintaras Budrius Inspektorius (8 707) 65 898 gintaras.budrius@vpgt.lt
Giedrė Kymantė Administratorė (8 707) 65 907 giedre.kymante@vpgt.lt

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-10-12