BDAR
gdpr

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ir kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais.


Klaipėdos priešgaisrinė gelbėjimo valdyba

Trilapio g. 12, LT-92121 Klaipėda

El. p. klaipeda.pgv@vpgt.lt

Darbo laikas: pirmadieniais–ketvirtadieniais nuo 7.30 iki 16.30 val.,

                     penktadieniais nuo 7.30 iki 15.15 val.,

                     pietų pertrauka nuo 11.30 iki 12.15 val. 

Vadovybė

Vardas, pavardė Pareigos Tel. El. p
Marius Garbenis Viršininkas (8 707) 54 470 marius.garbenis@vpgt.lt
Mindaugas Lapas Viršininko pavaduotojas (8 707) 54 472 mindaugas.lapas@vpgt.lt

Administracinis skyrius

Vardas, pavardė Pareigos Tel.  El. p.
Milda Jagafarovienė Vedėja (8 707) 54 480 milda.jagafaroviene@vpgt.lt
Jolanta Klumbytė Vyriausioji specialistė (8 707) 54 487 jolanta.klumbyte@vpgt.lt
Irma Slausgalvienė Vyriausioji specialistė (8 707) 54 494 irma.slausgalviene@vpgt.lt
Elena Šiukštienė Vyresnioji specialistė (8 707) 54 473 elena.sukstiene@vpgt.lt
Rima Vainutė Administratorė (8 707) 54 496 rima.vainute@vpgt.lt

Civilinės saugos skyrius

Vardas, pavardė Pareigos Tel. El. p
Julius Kryževičius Viršininkas (8 707) 54 469 julius.kryzevicius@vpgt.lt

Dalia Šideikienė

Vyriausioji specialistė

(8 707) 54 498

dalia.sideikiene@vpgt.lt

Stanislovas Kučinskas Vyriausiasis specialistas (8 707) 54 498 stanislovas.kucinskas@vpgt.lt
Ingrida Zubienė Vyriausioji specialistė (8 707) 54 498 ingrida.zubiene@vpgt.lt
Rolandas Čelna Vyriausiasis specialistas (Tauragė) (8 707) 65 903 rolandas.celna@vpgt.lt
Renata Jankauskienė Vyresnioji specialistė (8 707) 54 498 renata.jankauskiene@vpgt.lt

Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyrius

Vardas, pavardė Pareigos Tel. El. p.
Tadas Rumševičius Viršininkas (8 707) 54 481 tadas.rumsevicius@vpgt.lt
Aurelija Maslauskienė Vyriausioji specialistė (8 707) 54 483 aurelija.maslauskiene@vpgt.lt
Dainius Žardeckis Vyriausiasis specialistas (8 707) 54 468 dainius.zardeckis@vpgt.lt

Simona Pleinienė

Vyresnioji inspektorė

(8 707) 54 485

simona.pleiniene@vpgt.lt

Asta Sendriuvienė Vyriausioji specialistė (8 707) 54 485 asta.sendriuviene@vpgt.lt
Jurgita Šaulienė Vyriausioji specialistė (8 707) 54 482 jurgita.sauliene@vpgt.lt

Justė Bražienė

Vyresnioji inspektorė

(8 707) 54 495

juste.braziene@vpgt.lt

Justas Vitkauskas Vyriausiasis specialistas (8 707) 54 486 justas.vitkauskas@vpgt.lt
Ignas Lomsargis Vyriausiasis specialistas (8 707) 54 471 ignas.lomsargis@vpgt.lt
Mindaugas Bartkus Vyresnysis specialistas (8 707) 54 486 mindaugas.bartkus@vpgt.lt
Eglė Lazauskaitė Vyresnioji specialistė (8 707) 54 485 egle.lazauskaite@vpgt.lt
Gintarė Ašmontienė Vyriausioji specialistė (8 707) 54 495 gintare.asmontiene@vpgt.lt

Pajėgų  valdymo skyrius

Vardas, pavardė Pareigos Tel. El. p.
Vaidas Masiliauskas Viršininkas (8 707) 54 490 vaidas.masiliauskas@vpgt.lt
Kęstutis Sadauskis Vyriausiasis specialistas (8 707) 54 492 kestutis.sadauskis@vpgt.lt
Ernestas Butvilas Vyriausiasis specialistas (8 707) 54 463 ernestas.butvilas@vpgt.lt
Edita Šimulienė Vyriausioji specialistė (8 707) 54 466 edita.simuliene@vpgt.lt
Juozas Vintilas Vyresnysis specialistas (8 707) 54 466 juozas.vintilas@vpgt.lt
Arvydas Mickus Vyresnysis specialistas (8 707) 54 463 arvydas.mickus@vpgt.lt
Budintis Vyresnieji specialistai, specialistai (8 707) 54 474 klaipeda.pvs@vpgt.lt

 

Žemaitės g. 68, Gargždai, LT-96124 Klaipėdos r. sav.

El. p. gargzdai.pgt@vpgt.lt

Vardas, pavardė Pareigos Tel. El. p.
Tomas Taučius Viršininkas (8 46) 46 97 91 tomas.taucius@vpgt.lt
Aivaras Mažionis Vyriausiasis specialistas (8 46) 46 97 92 aivaras.mazionis@vpgt.lt
Arūnas Armalis Vyriausiasis specialistas (8 46) 46 97 93 arunas.armalis@vpgt.lt
Dalia Kasparaitienė Vyriausioji specialistė (8 46) 46 97 95 dalia.kasparaitiene@vpgt.lt
Lina Ruibienė Vyresnioji specialistė (8 46) 46 97 94 lina.ruibiene@vpgt.lt
Raimonda Marcinkienė Administratorė (8 46) 46 97 96 raimonda.marcinkiene@vpgt.lt

 

Tiekėjų g. 19, LT-97123 Kretinga

El. p. kretinga.pgt@vpgt.lt

Vardas, pavardė Pareigos Tel. El. p.
Eugenijus Bertašius Viršininkas (8 445) 69 861 eugenijus.bertasius@vpgt.lt
Arnoldas Varačinskas Vyriausiasis specialistas (8 445) 69 863 arnoldas.varacinskas@vpgt.lt
Sandra Vasiliauskaitė Vyriausioji specialistė (8 445) 69 862 sandra.vasiliauskaite@vpgt.lt
Saulius Latakas Vyriausiasis specialistas (8 445) 69 864 saulius.latakas@vpgt.lt
Justas Šedys Inspektorius (8 445) 69 865 justas.sedys@vpgt.lt
Ilma Mažeikaitė Administratorė (8 445) 69 866 ilma.mazeikaite@vpgt.lt

 

Taikos g. 4A, LT-93121 Neringa

El. p. neringa.pgt@vpgt.lt

Vardas, pavardė Pareigos Tel. El. p.
Marius Šverebas Viršininkas (8 707) 65 911 marius.sverebas@vpgt.lt
Linas Kavaliovas Vyriausiasis specialistas (8 707) 65 912 linas.kavaliovas@vpgt.lt

 

Vytauto g. 11A, LT-99290 Pagėgiai

El. p. pagegiai.pgt@vpgt.lt

Vardas, pavardė Pareigos Tel. El. p.
Alvydas Mikašauskas Viršininkas (8 441) 56 078 alvydas.mikasauskas@vpgt.lt
Darius Macijauskas Vyriausiasis specialistas (8 441) 56 078 darius.macijauskas@vpgt.lt

 

Druskininkų g. 13, LT-00149 Palanga

El. p. palanga.pgt@vpgt.lt

Vardas, pavardė Pareigos Tel.  El. p.
Vidmantas Jarulis Viršininkas (8 460) 41 251 vidmantas.jarulis@vpgt.lt
       
Greta Narkienė Vyriausioji specialistė (8 460) 41 253 greta.narkiene@vpgt.lt
Milda Kazlauskaitė Vyresnioji specialistė (8 460) 41 253 milda.kazlauskaite@vpgt.lt
Regina Žukienė Administratorė (8 460) 41 254 regina.zukiene@vpgt.lt

 

Pramonės pr. 2, LT-90112 Plungė

El. p. plunge.pgt@vpgt.lt

Vardas, pavardė Pareigos Tel. El. p.
Mykolas Pronckus Viršininkas (8 448) 71 948 mykolas.pronckus@vpgt.lt
Martynas Andrijauskas Vyriausiasis specialistas (8 448) 71 904 martynas.andrijauskas@vpgt.lt
Simonas Vanorius Vyriausiasis specialistas (8 448) 71 904 simonas.vanorius@vpgt.lt
Mindaugas Katauskas Vyriausiasis specialistas (8 448) 71 904 mindaugas.katauskas@vpgt.lt
Darius Juška Inspektorius (8 448) 71 904 darius.juska@vpgt.lt
Vaiva Jakštaitė Administratorė (8 488) 71 904 vaiva.jakstaite@vpgt.lt

 

P. Cvirkos g. 14, LT-98115 Skuodas

El. p. skuodas.pgt@vpgt.lt

Vardas, pavardė Pareigos Tel. El. p.
Vaclovas Kirsenka Viršininkas (8 440) 69 761 vaclovas.kirsenka@vpgt.lt
Robertas Gurauskas Vyriausiasis specialistas (8 440) 69 762 robertas.gurauskas@vpgt.lt
Dainora Naujokienė Vyriausioji specialistė (8 440) 69 764 dainora.naujokiene@vpgt.lt
Lina Čėsnaitė Vyresnioji specialistė (8 440) 69 765 lina.cesnaite@vpgt.lt
Ineta Kumpienė Administratorė (8 440) 69 766 ineta.kumpiene@vpgt.lt

 

Dvaro g. 3, LT-75113 Šilalė

El. p. silale.pgt@vpgt.lt

Vardas, pavardė Pareigos Tel. El. p.
Vaidotas Kėbla Viršininkas (8 449) 70 122 vaidotas.kebla@vpgt.lt
Marius Kabanovas Vyriausiasis specialistas   (8 449) 70 040 marius.kabanovas@vpgt.lt
Laima Kazlauskienė Vyriausioji specialistė (8 449) 70 120 laima.kazlauskiene@vpgt.lt
Aurimas Lukoševičius Vyresnysis specialistas (8 449) 70 120 aurimas.lukosevicius@vpgt.lt
Rasa Kairienė Administratorė (8 449) 70 121 rasa.kairiene@vpgt.lt

 

Lietuvininkų g. 22, LT-99179 Šilutė

El. p. silute.pgt@vpgt.lt

Vardas, pavardė Pareigos Tel.  El. p.
Valdas Kundrotas Viršininkas (8 707) 69 581 valdas.kundrotas@vpgt.lt
Arūnas Ališauskas Vyriausiasis specialistas (8 707) 69 582 arunas.alisauskas@vpgt.lt
Rimantas Mačijauskas Vyriausiasis specialistas   rimantas.macijauskas@vpgt.lt
Tomas Nausėdas Vyriausiasis specialistas (8 707) 69 583 tomas.nausedas@vpgt.lt
Emilis Mikužis Inspektorius (8 707) 69 583 emilis.mikuzis@vpgt.lt
Ženeta Matulionienė Administratorė (8 707) 69 585 zeneta.matulioniene@vpgt.lt

 

Respublikos g. 1, LT-72252 Tauragė

El. p. taurage.pgt@vpgt.lt

Vardas, pavardė Pareigos Tel. El. p.
Raimondas Matutis Viršininkas (8 707) 65 890 raimondas.matutis@vpgt.lt
Kęstutis Maščinskas Vyriausiasis specialistas (8 707) 65 891 kestutis.mascinskas@vpgt.lt
Žydrūnas Pūdžiuvis Vyriausiasis specialistas (8 707) 65 899 zydrunas.pudziuvis@vpgt.lt
Renata Ambrazevičienė Vyresnioji specialistė (8 707) 65 893 renata.ambrazeviciene@vpgt.lt
Gintaras Budrius Vyresnysis specialistas (8 707) 65 896 gintaras.budrius@vpgt.lt
Giedrė Kymantė Administratorė (8 707) 65 907 giedre.kymante@vpgt.lt

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-05-16