BDAR

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ir kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais.


Kauno priešgaisrinė gelbėjimo valdyba

Nemuno g. 2-1, LT-44294 Kaunas

El. p. kaunas.pgv@vpgt.lt

Darbo laikas: pirmadieniais–ketvirtadieniais nuo 7.30 iki 16.30 val.,

                     penktadieniais nuo 7.30 iki 15.15 val.,

                     pietų pertrauka nuo 11.30 iki 12.15 val. 

Vadovybė

Vardas, pavardė Pareigos Tel. El. p.
Vidas Barauskas Viršininkas (8 37) 37 23 23 vidas.barauskas@vpgt.lt
Tomas Sušinskas Viršininko pavaduotojas (8 37) 37 23 03 tomas.susinskas@vpgt.lt

Administracinis skyrius

Vardas, pavardė Pareigos Tel. El. p.
Inesa Laugalienė Vedėja (8 37) 37 23 33 inesa.laugaliene@vpgt.lt
Deimantė Bogušienė Vyriausioji specialistė (8 37) 37 23 35 deimante.bogusiene@vpgt.lt
Jolanta Mendelienė Vyriausioji specialistė (8 37) 37 23 04 jolanta.mendeliene@vpgt.lt
Donatas Antanaitis Vyresnysis specialistas (8 37) 37 23 34 donatas.antanaitis@vpgt.lt

Civilinės saugos skyrius

Savanorių pr. 235, LT-50184 Kaunas

Vardas, pavardė Pareigos Tel. El. p.
Arvydas Kazlauskas Viršininkas (8 37) 22 80 19 arvydas.kazlauskas@vpgt.lt
Jurgita Stefanija Žičkevičiūtė Vyriausioji specialistė (8 37) 20 94 27 jurgita.zickeviciute@vpgt.lt
Saulius Bajarūnas Vyriausiasis specialistas (8 37) 20 94 27 saulius.bajarunas@vpgt.lt
Ingrida Valaitytė Vyriausioji  specialistė (Marijampolė) (8 343) 65 845 ingrida.valaityte@vpgt.lt
Remigijus Kelmelis Vyresnysis specialistas (Marijampolė) ( 8 343) 65 840 remigijus.kelmelis@vpgt.lt
Adolfas Dembinskas Vyresnysis specialistas (8 37)20 94 27 adolfas.dembinskas@vpgt.lt

Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyrius

Žemaičių pl. 33. LT-48176 Kaunas

El. p. kaunas.vpps@vpgt.lt

Vardas, pavardė Pareigos Tel. El. p
Artūras Šalvaitis Viršininkas (8 37) 24 01 77 arturas.salvaitis@vpgt.lt
Vytautas Šilys Vyriausiasis specialistas (8 37) 34 13 39 vytautas.silys@vpgt.lt
Miglė Kasnauskaitė Vyriausioji specialistė (8 37) 24 01 92 migle.kasnauskaite@vpgt.lt
Dainius Abalmasovas Vyriausiasis specialistas (8 37) 24 01 92 dainius.abalmasovas@vpgt.lt
Jovita Lapėnaitė Vyriausioji specialistė (8 37) 37 23 06 jovita.lapenaite@vpgt.lt
Jūratė Dabkuvienė Vyriausioji specialistė (8 37) 37 23 14 jurate.dabkuviene@vpgt.lt
Gintautas Ogenskas Vyriausiasis specialistas (8 37) 39 10 47 gintautas.ogenskas@vpgt.lt
Konstantinas Sazanskis Vyresnysis inspektorius (8 37) 24 01 92 konstantinas.sazanskis@vpgt.lt
Rūtenis Lapė Vyresnysis inspektorius (8 37) 34 13 39 rutenis.lape@vpgt.lt
Aurelijus Lukauskas Vyresnysis inspektorius (8 37) 34 13 40 aurelijus.lukauskas@vpgt.lt
Žydrūnas Simanavičius Vyresnysis inspektorius (8 37) 34 13 40 zydrunas.simanavicius@vpgt.lt
Deividas Vasiliauskas Vyresnysis inspektorius (8 37) 34 13 39 deividas.vasiliauskas@vpgt.lt
Žilvinas Karaciejus Vyresnysis inspektorius (8 37) 24 01 92 zilvinas.karaciejus@vpgt.lt
Nerijus Baranauskas Vyriausiasis specialistas (8 37) 24 01 07 nerjus.baranauskas@vpgt.lt
Rasa Kolesnikovienė Vyresnioji inspektorė (8 37) 24 01 07 rasa.kolesnikoviene@vpgt.lt
Edita Sklenienė Vyresnioji inspektorė (8 37) 24 01 07 edita.skleniene@vpgt.lt
Džiuginta Vaitkevičienė Vyresnioji specialistė (8 37) 37 23 41 dziuginta.vaitkeviciene@vpgt.lt
Eglė Ruchajienė Vyresnioji specialistė (8 37) 37 23 14 egle.ruchajiene@vpgt.lt
Mantas Lukoševičius Inspektorius (8 37) 34 13 39 mantas.lukosevicius@vpgt.lt
Jūratė Belickaitė Inspektorė (8 37) 24 01 92 jurate.belickaite@vpgt.lt

Pajėgų valdymo skyrius

Nemuno g. 2-1, LT-44294 Kauna

El. p. kaunas.pvs@vpgt.lt

Vardas, pavardė Pareigos Tel. El. p.
Žydrūnas Trečiokas Viršininkas (8 37) 37 23 17 zydrunas.treciokas@vpgt.lt
Arnoldas Zokas Vyriausiasis specialistas (8 37) 37 23 19 arnoldas.zokas@vpgt.lt
Nerijus Spancerna Vyriausiasis specialistas (8 37) 37 23 20 nerijus.spancerna@vpgt.lt
Edvinas Bacevičius Vyriausiasis specialistas (8 37) 37 23 44 edvinas.bacevičius@vpgt.lt
Valdas Statkevičius Vyriausiasis specialistas (Marijampolė) (8 343) 65 843 valdas.statkevicius@vpgt.lt
Laimius Kavaliauskas Vyriausiasis specialistas (Marijampolė) (8 343) 65 843 laimius.kavaliauskas@vpgt.lt
Dalius Vaškelis Vyresnysis specialistas (8 37) 37 23 48 dalius.vaskelis@vpgt.lt
Vytenis Žvikas Vyresnysis specialistas (8 37) 37 23 20 vytenis.zvikas@vpgt.lt
Rimas Babrauskas Jaunesnysis specialistas (8 37) 37 23 09 rimas.babrauskas@vpgt.lt
Ričardas Gervė Jaunesnysis specialistas (8 37) 37 23 09 ricardas.gerve@vpgt.lt

 

Kauno g. 49, LT-55177 Jonava

El. p. jonava.pgt@vpgt.lt

Vardas, pavardė Pareigos Tel.  El. p
Saulius Kuliešius Viršininkas (8 349) saulius.kuliesius@vpgt.lt
Artūras Aldonis Vyriausiasis specialistas (8 349) arturas.aldonis@vpgt.lt
Kristina Misiūnienė Inspektorė (8 349) krsitina.misiuniene@vpgt.lt
Mantas Butvilas Inspektorius (8 349) mantas.butvilas@vpgt.lt
Almina Ivanauskienė Administratorė (8 349 almina.ivanauskiene@vpgt.lt

 

Užtvankos g. 9, Dainiai, Jurbarkų seniūnija, LT-74202 Jurbarko r. sav.

El. p. jurbarkas.pgt@vpgt.lt

Vardas, pavardė Pareigos Tel. El. p.
Tomas Statkus Viršininkas (8 447) 69 871 tomas.statkus@vpgt.lt
Edvinas Šulskis Vyriausiasis specialistas (8 447) 69 873 edvinas.sulskis@vpgt.lt
Valdas Juozapaitis Vyresnysis specialistas (8 447) 69 874 valdas juozapaitis@vpgt.lt
Artūras Ševelys Inspektorius (8 447) 69 875 arturas.sevelys@vpgt.lt
Sigita Girdžiuvienė Administratorė (8 447) 69 875 sigita.girdziuviene@vpgt.lt

 

Gedimino g. 64, LT-56145 Kaišiadorys

El. p. kaisiadorys.pgt@vpgt.lt

Vardas, pavardė Pareigos Tel. El. p.
Gintaras Kuktelionis Viršininkas (8 346) 67 512 gintaras.kuktelionis@vpgt.lt
Donatas Simanavičius Vyriausiasis specialistas (8 346) 67 515 donatas.simanavicius@vpgt.lt
Donatas Vinickas Vyresnysis inspektorius (8 346) 67 513 donatas.vinickas@vpgt.lt
Jurgita Paulavičiūtė Inspektorė (8 346) 67 513 jurgita.paulaviciute@vpgt.lt
Agnė Beliukevičiūtė-Vilkūnienė Administratorė (8 346) 67 514 agne.vilokuniene@vpgt.lt

 

J. Basanavičiaus g. 57, Lt-57287 Kėdainiai

El. p. kedainiai.pgt@vpgt.

Vardas, pavardė Pareigos Tel. El. p.
Andrius Eidimtas Viršininkas (8 347) 67 230 andrius.eidimtas@vpgt.lt
Raimondas Naruševičius Vyriausiasis specialistas (8 347) 67 232 raimondas.narusevicius@vpgt.lt
Erika Dumčienė Vyresnioji inspektorė (8 347) 67 231 erika.dumciene@vpgt.lt
Roma Raščiauskienė Administratorė (8 347) 67 233 roma.rasciauskiene@vpgt.lt

 

Stoties g. 59, LT-68230 Marijampolė

El. p. marijampole.pgt@vpgt.lt

Vardas, pavardė Pareigos Tel. El. p.
Rytis Masys Viršininkas (8 343) 65 830 rytis.masys@vpgt.lt
Giedrius Litvinas Viršininko pavaduotojas (8 343) 65 839 giedrius.litvinas@vpgt.lt
Alfonsas Girtas Vyriausiasis specialistas (8 343) 65 833 alfonsas.girtas@vpgt.lt
Vitas Iškauskas Vyriausiasis specialistas (8 343) 65 835 vitas.iškauskas@vpgt.lt
Ilona Barauskienė Vyresnioji inspektorė (8 343) 65 841 ilona.barauskienė@vpgt.lt
Eglė Jarumbavičienė Vyresnioji inspektorė (8 343) 65 835 egle.jarumbaviciene@vpgt.lt
Gintas Dirda Inspektorius (8 343) 65 837 gintas.dirda@vpgt.lt
Rūta Ašmonienė Administratorė (8 343) 65 834 ruta.asmoniene@vpgt.lt

 

J. Lukšos g. 4, LT-59140 Prienai

El. p. prienai.pgt@vpgt.lt

Vardas, pavardė Pareigos Tel. El. p.
Gintautas Baltrimas Viršininkas (8 319) gintautas.baltrimas@vpgt.lt
Darius Giraitis Vyriausiasis specialistas (8 319) darius.giraitis@vpgt.lt
Mindaugas Čiukšys Vyresnysis inspektorius  (8 319) mindaugas.ciuksys@vpgt.lt
Rūta Palaimaitė-Juozaitienė Inspektorė  (8 319) ruta.juozaitiene@vpgt.lt
Jurga Tamulynienė Administratorė (8 319) jurga.tamulyniene@vpgt.lt

 

Maironio g. 70, LT-60120 Raseiniai

El. p. raseiniai.pgt@vpgt.lt

Vardas, pavardė Pareigos Tel. El. p.
Giedrius Stonys Viršininkas (8 428) 70 511 giedrius.stonys@vpgt.lt
Artūras Vilčinskas Vyriausiasis specialistas (8 428) 70 512 arturas.vilcinskas@vpgt.lt
Arūnas Kantautas Vyresnysis inspektorius (8 428) 70 512 aruna.kantautas@vpgt.lt
Ilona Kubilienė Inspektorė (8 428) 70 512 ilona.kubiliene@vpgt.lt
Gerda Radzevičienė Administratorė (8 428) 70 517 gerda.radzeviciene@vpgt.lt

 

E. Steponaičio g. 2, LT-71132 Šakiai

El. p. sakiai.pgt@vpgt.lt

Vardas, pavardė Pareigos Tel. El. p.
Virginijus Rekešius Viršininkas (8 345) 69 781 virginijus.rekesius@vpgt.lt
Gintaras Ščajevas Vyriausiasis specialistas (8 345) 69 783 gintaras.scajevas@vpgt.lt
Rolandas Pavalkis Vyresnysis inspektorius (8 345) 69 784 rolandas.pavalkis@vpgt.lt
Aurelija Misevičienė Inspektorius (8 345) 69 785 aurelija.miseviciene@vpgt.lt
Janina Bagdonienė Administratorė (8 345) 69 786 janina.bagdoniene@vpgt.lt

 

Žemdirbių g. 11, LT-70171 Vilkaviškis

El. p. vilkaviskis.pgt@vpgt.lt

Vardas, pavardė Pareigos Tel. El. p.
Erlandas Armanavičius Viršininkas (8 342) 60 001 arlandas.armanavicius@vpgt.lt
Darius Urbonas Vyriausiasis specialistas (8 342) 60 002 darius.urbonas@vpgt.lt
Erikas Žarskis Vyresnysis inspektorius (8 342) 60 003 erikas.zarskis@vpgt.lt
Indrė Miškinytė Inspektorė (8 342) 60 003 indre.miskinyte@vpgt.lt
Rima Kulbokienė Administratorė (8 342) 60 001 rima.kulbokiene@vpgt.lt

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-10-13