BDAR
gdpr

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ir kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais.


Kauno priešgaisrinė gelbėjimo valdyba

Nemuno g. 2-1, LT-44294 Kaunas

El. p. kaunas.pgv@vpgt.lt

Darbo laikas: pirmadieniais–ketvirtadieniais nuo 7.30 iki 16.30 val.,

                     penktadieniais nuo 7.30 iki 15.15 val.,

                     pietų pertrauka nuo 11.30 iki 12.15 val. 

Vadovybė

Vardas, pavardė Pareigos Tel. El. p.
Vidas Barauskas Viršininkas (8 37) 37 23 23 vidas.barauskas@vpgt.lt
Tomas Sušinskas Viršininko pavaduotojas (8 37) 37 23 03 tomas.susinskas@vpgt.lt

Administracinis skyrius

Vardas, pavardė Pareigos Tel. El. p.
Inesa Laugalienė Vedėja (8 37) 37 23 33 inesa.laugaliene@vpgt.lt
Deimantė Bogušienė Vyriausioji specialistė (8 37) 37 23 35 deimante.bogusiene@vpgt.lt
Jolanta Mendelienė Vyriausioji specialistė (8 37) 37 23 04 jolanta.mendeliene@vpgt.lt
Donatas Antanaitis Vyresnysis specialistas (8 37) 37 23 34 donatas.antanaitis@vpgt.lt

Civilinės saugos skyrius

Savanorių pr. 235, LT-50184 Kaunas

Vardas, pavardė Pareigos Tel. El. p.
Arvydas Kazlauskas Viršininkas (8 37) 22 80 19 arvydas.kazlauskas@vpgt.lt
Jurgita Stefanija Žičkevičiūtė Vyriausioji specialistė (8 37) 20 94 27 jurgita.zickeviciute@vpgt.lt
Saulius Bajarūnas Vyriausiasis specialistas (8 37) 20 94 27 saulius.bajarunas@vpgt.lt
Ingrida Valaitytė Vyriausioji  specialistė (Marijampolė) (8 707) 65 845 ingrida.valaityte@vpgt.lt
Remigijus Kelmelis Vyresnysis specialistas (Marijampolė) ( 8 707) 65 840 remigijus.kelmelis@vpgt.lt
Adolfas Dembinskas Vyresnysis specialistas (8 37)20 94 27 adolfas.dembinskas@vpgt.lt

Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyrius

Žemaičių pl. 33. LT-48176 Kaunas

El. p. kaunas.vpps@vpgt.lt

Vardas, pavardė Pareigos Tel. El. p
Artūras Šalvaitis Viršininkas (8 37) 24 01 77 arturas.salvaitis@vpgt.lt
Vytautas Šilys Vyriausiasis specialistas (8 37) 34 13 39 vytautas.silys@vpgt.lt
Miglė Kasnauskaitė Vyriausioji specialistė (8 37) 24 01 92 migle.kasnauskaite@vpgt.lt
Dainius Abalmasovas Vyriausiasis specialistas (8 37) 24 01 92 dainius.abalmasovas@vpgt.lt
Jovita Lapėnaitė Vyriausioji specialistė (8 37) 37 23 06 jovita.lapenaite@vpgt.lt
Jūratė Dabkuvienė Vyriausioji specialistė (8 37) 37 23 14 jurate.dabkuviene@vpgt.lt
Gintautas Ogenskas Vyriausiasis specialistas (8 37) 39 10 47 gintautas.ogenskas@vpgt.lt

Konstantinas Sazanskis

Vyresnysis inspektorius

(8 37) 24 01 92

konstantinas.sazanskis@vpgt.lt

Rūtenis Lapė Vyriausiasis specialistas (8 37) 34 13 39 rutenis.lape@vpgt.lt
Aurelijus Lukauskas Vyriausiasis specialistas (8 37) 34 13 40 aurelijus.lukauskas@vpgt.lt
Žydrūnas Simanavičius Vyriausiasis specialistas (8 37) 34 13 40 zydrunas.simanavicius@vpgt.lt
Deividas Vasiliauskas Vyriausiasis specialistas (8 37) 34 13 39 deividas.vasiliauskas@vpgt.lt
Žilvinas Karaciejus Vyriausiasis specialistas (8 37) 24 01 92 zilvinas.karaciejus@vpgt.lt
Nerijus Baranauskas Vyriausiasis specialistas (8 37) 24 01 07 nerjus.baranauskas@vpgt.lt
Rasa Kolesnikovienė Vyriausioji specialistė (8 37) 24 01 07 rasa.kolesnikoviene@vpgt.lt
Edita Sklenienė Vyriausioji specialistė (8 37) 24 01 07 edita.skleniene@vpgt.lt
Džiuginta Vaitkevičienė Vyresnioji specialistė (8 37) 37 23 41 dziuginta.vaitkeviciene@vpgt.lt
Eglė Ruchajienė Vyresnioji specialistė (8 37) 37 23 14 egle.ruchajiene@vpgt.lt
Mantas Lukoševičius Vyresnysis specialistas (8 37) 34 13 39 mantas.lukosevicius@vpgt.lt
Jūratė Belickaitė Vyresnioji specialistė (8 37) 24 01 92 jurate.belickaite@vpgt.lt
Virginija Simanavičienė Vyresnioji specialistė (8 37) 34 13 39 virginija.simanaviciene@vpgt.lt
Akvilė Pacevičiūtė Vyresnioji specialistė (8 37) 24 01 07 akvile.paceviciute@vpgt,lt

Pajėgų valdymo skyrius

Nemuno g. 2-1, LT-44294 Kauna

El. p. kaunas.pvs@vpgt.lt

Vardas, pavardė Pareigos Tel. El. p.
Arnoldas Zokas Vyriausiasis specialistas (8 37) 37 23 19 arnoldas.zokas@vpgt.lt
Nerijus Spancerna Vyriausiasis specialistas (8 37) 37 23 20 nerijus.spancerna@vpgt.lt
Edvinas Bacevičius Vyriausiasis specialistas (8 37) 37 23 44 edvinas.bacevičius@vpgt.lt
Valdas Statkevičius Vyriausiasis specialistas (Marijampolė) (8 707) 65 843 valdas.statkevicius@vpgt.lt
Laimius Kavaliauskas Vyriausiasis specialistas (Marijampolė) (8 707) 65 846 laimius.kavaliauskas@vpgt.lt
Dalius Vaškelis Vyresnysis specialistas (8 37) 37 23 48 dalius.vaskelis@vpgt.lt
Vytenis Žvikas Vyresnysis specialistas (8 37) 37 23 20 vytenis.zvikas@vpgt.lt
Rimas Babrauskas Jaunesnysis specialistas (8 37) 37 23 09 rimas.babrauskas@vpgt.lt
Ričardas Gervė Jaunesnysis specialistas (8 37) 37 23 09 ricardas.gerve@vpgt.lt

 

Kauno g. 49, LT-55177 Jonava

El. p. jonava.pgt@vpgt.lt

Vardas, pavardė Pareigos Tel.  El. p
Saulius Kuliešius Viršininkas (8 349) 69 822 saulius.kuliesius@vpgt.lt
Mantas Butvilas Vyriausiasis specialistas (8 349) 69 826 mantas.butvilas@vpgt.lt
Artūras Aldonis Vyriausiasis specialistas (8 349) 69 823 arturas.aldonis@vpgt.lt
Kristina Misiūnienė Vyriausioji specialistė (8 349) 69 824 krsitina.misiuniene@vpgt.lt
Almina Ivanauskienė Administratorė (8 349) 69 825 almina.ivanauskiene@vpgt.lt

 

Užtvankos g. 9, Dainiai, Jurbarkų seniūnija, LT-74202 Jurbarko r. sav.

El. p. jurbarkas.pgt@vpgt.lt

Vardas, pavardė Pareigos Tel. El. p.
Tomas Statkus Viršininkas (8 447) 69 871 tomas.statkus@vpgt.lt
Donatas Martinkevičius Vyriausiasis specialistas (8 447) 69 872 donatas.martinkevicius@vpgt.lt
Edvinas Šulskis Vyriausiasis specialistas (8 447) 69 873 edvinas.sulskis@vpgt.lt
Valdas Juozapaitis Vyriausiasis specialistas (8 447) 69 874 valdas juozapaitis@vpgt.lt
Tadas Vosylius Inspektorius (8 447) 69 875 tadas.vosylius@vpgt.lt
Sigita Girdžiuvienė Administratorė (8 447) 69 876 sigita.girdziuviene@vpgt.lt

 

Gedimino g. 64, LT-56145 Kaišiadorys

El. p. kaisiadorys.pgt@vpgt.lt

Vardas, pavardė Pareigos Tel. El. p.
Gintaras Kuktelionis Viršininkas (8 346) 67 512 gintaras.kuktelionis@vpgt.lt
Donatas Simanavičius Vyriausiasis specialistas (8 346) 67 515 donatas.simanavicius@vpgt.lt
Donatas Vinickas Vyriausiasis specialistas  (8 346) 67 513 donatas.vinickas@vpgt.lt
Jurgita Paulavičiūtė Inspektorė (8 346) 67 513 jurgita.paulaviciute@vpgt.lt
Agnė Beliukevičiūtė-Vilkūnienė Administratorė (8 346) 67 514 agne.vilokuniene@vpgt.lt

 

J. Basanavičiaus g. 57, Lt-57287 Kėdainiai

El. p. kedainiai.pgt@vpgt.

Vardas, pavardė Pareigos Tel. El. p.
Andrius Eidimtas Viršininkas (8 347) 67 230 andrius.eidimtas@vpgt.lt
Linas Černiauskas Vyriausiasis specialistas (8 347) 67 050 linas.cerniauskas@vpgt.lt
Raimondas Naruševičius Vyriausiasis specialistas (8 347) 67 232 raimondas.narusevicius@vpgt.lt
Erika Dumčienė Vyriausioji specialistė (8 347) 67 231 erika.dumciene@vpgt.lt
Roma Raščiauskienė Administratorė (8 347) 67 233 roma.rasciauskiene@vpgt.lt

 

Stoties g. 59, LT-68230 Marijampolė

El. p. marijampole.pgt@vpgt.lt

Vardas, pavardė Pareigos Tel. El. p.
Rytis Masys Viršininkas (8 707) 65 830 rytis.masys@vpgt.lt
Giedrius Litvinas Viršininko pavaduotojas (8 707) 65 839 giedrius.litvinas@vpgt.lt
Alfonsas Girtas Vyriausiasis specialistas (8 707) 65 833 alfonsas.girtas@vpgt.lt
Vitas Iškauskas Vyriausiasis specialistas (8 707) 65 835 vitas.iškauskas@vpgt.lt
Ilona Barauskienė Vyriausioji specialistė (8 707) 65 841 ilona.barauskienė@vpgt.lt
Eglė Jarumbavičienė Vyriausioji specialistė (8 707) 65 838 egle.jarumbaviciene@vpgt.lt
Gintas Dirda Inspektorius (8 707) 65 837 gintas.dirda@vpgt.lt
Rūta Ašmonienė Administratorė (8 707) 65 834 ruta.asmoniene@vpgt.lt

 

J. Lukšos g. 4, LT-59140 Prienai

El. p. prienai.pgt@vpgt.lt

Vardas, pavardė Pareigos Tel. El. p.
Gintautas Baltrimas Viršininkas (8 319) 60 038 gintautas.baltrimas@vpgt.lt
Darius Giraitis Vyriausiasis specialistas (8 319) 60 121 darius.giraitis@vpgt.lt
Mindaugas Čiukšys Vyriausiasis specialistas  (8 319) 61 323 mindaugas.ciuksys@vpgt.lt
Rūta Palaimaitė-Juozaitienė Vyresnioji specialistė (8 319) 61 321 ruta.juozaitiene@vpgt.lt
Jurga Tamulynienė Administratorė (8 319) 60 038 jurga.tamulyniene@vpgt.lt

 

Maironio g. 70, LT-60120 Raseiniai

El. p. raseiniai.pgt@vpgt.lt

Vardas, pavardė Pareigos Tel. El. p.
Giedrius Stonys Viršininkas (8 428) 70 511 giedrius.stonys@vpgt.lt
Andrius Markelevičius Vyriausiasis specialistas (8 428) 70 531 andrius.markelevicius@vpgt.lt
Artūras Vilčinskas Vyriausiasis specialistas (8 428) 70 512 arturas.vilcinskas@vpgt.lt
Arūnas Kantautas Vyriausiasis specialistas (8 428) 70 512 aruna.kantautas@vpgt.lt
Ilona Kubilienė Vyresnioji specialistė (8 428) 70 512 ilona.kubiliene@vpgt.lt
Gerda Radzevičienė Administratorė (8 428) 70 517 gerda.radzeviciene@vpgt.lt

 

E. Steponaičio g. 2, LT-71132 Šakiai

El. p. sakiai.pgt@vpgt.lt

Vardas, pavardė Pareigos Tel. El. p.
Virginijus Rekešius Viršininkas (8 345) 69 781 virginijus.rekesius@vpgt.lt
Gintaras Ščajevas Vyriausiasis specialistas (8 345) 69 783 gintaras.scajevas@vpgt.lt
Rolandas Pavalkis Vyriausiasis specialistas (8 345) 69 784 rolandas.pavalkis@vpgt.lt
Aurelija Misevičienė Vyresnioji specialistė (8 345) 69 785 aurelija.miseviciene@vpgt.lt
Janina Bagdonienė Administratorė (8 345) 69 786 janina.bagdoniene@vpgt.lt

 

Žemdirbių g. 11, LT-70171 Vilkaviškis

El. p. vilkaviskis.pgt@vpgt.lt

Vardas, pavardė Pareigos Tel. El. p.
Erlandas Armanavičius Viršininkas (8 342) 60 001 arlandas.armanavicius@vpgt.lt
Algirdas Lazarenka Vyriausiasis specialistas (8 342) 60 003  algirdas.lazarenka@vpgt.lt
Darius Urbonas Vyriausiasis specialistas (8 342) 60 002 darius.urbonas@vpgt.lt
Erikas Žarskis Vyriausiasis specialistas (8 342) 60 003 erikas.zarskis@vpgt.lt
Indrė Miškinytė Inspektorė (8 342) 60 003 indre.miskinyte@vpgt.lt
Rima Kulbokienė Administratorė (8 342) 60 001 rima.kulbokiene@vpgt.lt

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-04-04