BDAR

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ir kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais.


Nuo 2020-02-27 06:00 iki 2020-02-28 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 14 gaisrų ir atliko 26 gelbėjimo darbus. Žūčių gaisruose išvengta.

16.38 val. Klaipėdos rajone, automagistralėje Klaipėda – Vilnius, atvira liepsna degė vilkiko „Volvo“ puspriekabės padanga.

17.50 val. Mažeikiuose, Sodų gatvėje, liepsnojo medinis namelis – pavėsinė. Gaisro metu apdegė jos sienos.

21.18 val. Radviliškyje, Vilkų gatvėje, degė sodo namelis. Gaisro metu sudegė siena prie krosnies, aprūko lubos, sienos, namų apyvokos daiktai.

23.14 val. Kėdainiuose, Jubiliejaus gatvėje, atvira liepsna degė lengvasis automobilis „Peugeot 407“. Gaisro metu sudegė variklio skyrius, išsilydė plastmasinės detalės, termiškai buvo paveiktas visas kėbulas.

Nuo 2020-02-26 06:00 iki 2020-02-27 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 24 gaisrų ir atliko 27 gelbėjimo darbus. Žūčių gaisruose išvengta.

11.33 val. gaisras kilo Klaipėdos rajone, Gargžduose, Vingio gatvėje esančioje gimnazijoje. Atvykus ugniagesiams, iš mokyklos mokiniai buvo išėję. Gaisro židinys rastas matematikos kabinete, pirmajame aukšte. Joje mokinių nebuvo. Ugniagesiai evakavo pastate likusius 25 mokinius ir 5 darbuotojus. Iš viso iš pastato išėjo 620 mokinių ir 45 darbuotojai. Klasėje degė mokykliniai suolai ir kiti reikmenys. Gaisro metu sudegė 2 mokykliniai suolai, apdegė spinta, 4 šviestuvai ir kiti mokykliniai reikmenys, nuo karščio apsilydė dviejų plastikinių langų rėmai, įskilo 6 stiklo paketai, aprūko klasės sienos ir lubos.

16.07 val. Kėdainiuose, Šėtos gatvėje, gyvenamajame name, rūsyje įrengtoje katilinėje gaisro metu elektros paskirstymo dėžutėje apsilydė elektros laidai, išsilydė plastikiniai vandentiekio vamzdžiai. Gaisro metu nesmarkiai apdegė vyras ir dėl sutrikusios sveikatos buvo išvežtas į ligoninę.

20.18 val. Vilniuje, Saltoniškių gatvėje, prekybos centro stovėjimo aikštelėje, pirmajame aukšte, degė automobilis „BMW 530“. Jo bagažinėje apdegė laidai. Gaisras buvo užgesintas iki atvykstant ugniagesiams.

21.17 val. Klaipėdos rajone, Dovilų miestelyje, atvira liepsna degė ūkinis pastatas. Gaisro metu sudegė jo stogas ir pusė perdangos. Degė virš perdangos sukrautas šienas, malkos ir šiukšlės. 22.05 val. ugniagesiams pranešta, kad už 100 m nuo gaisro vietos dega namas.

22.05 val. gesinant ūkinį pastatą Klaipėdos rajone, Dovilų miestelyje, pranešta, kad gaisras kilo netoliese esančiame gyvenamajame name, o viduje yra žmogus. Ugniagesiai iš namo pirmojo aukšto išvedė du vyrus, iš antrojo – dvi moteris, o viena moteris iš pirmojo aukšto išėjo pati. Netrukus buto prieangyje rastas negyvas žmogus. Viename iš pirmojo aukšto butų rastas atsuktas dujų balionas, jis išneštas į lauką. Gaisras kilo viename iš antrojo aukšto butų. Jo metu virtuvėje sudegė namų apyvokos daiktai, išdegė dalis medinės perdangos virš buto, nuardyta dalis medinių stogo konstrukcijų ir dangos. Ugniagesiai į butą pateko laužtuvu išlaužę spyną ir grandinę iš lauko pusės. Iš buto į lauką jie išnešė atsuktą dujų balioną su sudegusia žarnele. Dūmų detektorių name nebuvo.

Vasario 27-osios naktį, 3.33 val., Mažeikiuose, Sodų gatvėje, bendrabučio tipo daugiabutyje, trečiajame aukšte esančiame apleistame kambaryje degė sofa-lova. Gaisro metu taip pat apdegė dalis sienos, aprūko sienos ir lubos. Iš šalia esančio kambario evakuoti 6 žmonės.

Vakar rytą gautas pranešimas, kad Trakuose, Karaimų gatvėje, į ežerą nuo tilto įkrito automobilis „Mercedes Benz A170“. Iš automobilio į ežerą tekėjo tepalai. Automobilį ugniagesiai atvertė ant ratų ir surinko išsiliejusius tepalus.

 

Nuo 2020-02-25 06:00 iki 2020-02-26 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 17 gaisrų ir atliko 21 gelbėjimo darbą. Viename iš gaisrų žuvo žmogus.

19.37 val. Anykščių rajone, Meldučių kaime, atvira liepsna degė medinis gyvenamasis namas. Apmalšinę liepsnas ugniagesiai kambaryje rado žmogaus kūną. Gaisro metu sudegė ir buvo nuardyta 170 kv. m stogo, išdegė kambarys, sudegė 60 kv. m perdangos. Kilus gaisrui, pradėjo veikti dūmų detektorius. Ugniagesiai išsaugojo šalia esančius pastatus.

15.34 val. Kaune, Rusmenių kaime, gaisras kilo gyvenamojo namo rūsyje. Jo metu apdegė malkos ir namų apyvokos daiktai. Kilus gaisrui, name pradėjo veikti dūmų detektorius.

19.15 val. Akmenės rajone, Naujojoje Akmenėje, degė apleistos mokyklos patalpa. Gaisro metu sudegė joje buvę sendaikčiai, buvo nuardyta dalis perdangos.

Vasario 26-osios naktį, 1 val., Trakų rajone, Lentvaryje, liepsnojo gyvenamasis namas. Jo metu sudegė 200 kv. m stogo konstrukcijų ir dangos, apdegė ir aprūko vidaus patalpos. Dūmų detektorius name buvo.

2.04 val. gautas pranešimas apie gaisrą Mažeikiuose, Ventos gatvėje, VšĮ Mažeikių futbolo akademijos pastate. Jame įrengtos sporto salės. Gaisro metu išdegė katilinės patalpa, sudegė viduje buvę daiktai. Kilus gaisrui pradėjo veikti dūmų detektorius.

Vakar, 7.30 val., gautas pranešimas, kad Kretingos rajone, kelyje Kretinga – Palanga, susidūrė lengvasis automobilis ir vilkikas. Automobilyje „Citroen C3“ buvo prispaustos dvi moterys. Naudodami hidraulinę įrangą ugniagesiai moteris išlaisvino. Vairuotojai konstatuota mirtis. Keleivė ir vaikas buvo išvežti į gydymo įstaigą.

Nuo 2020-02-24 06:00 iki 2020-02-25 06:00 įvykių suvestinė 

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 23 gaisrų ir atliko 13 gelbėjimo darbų. Viename iš gaisrų žuvo žmogus.

Vasario 25-osios naktį, po vidurnakčio, Panevėžio rajone, Pašilių II kaime, atvira liepsna degė gyvenamasis namas. Atvykus ugniagesiams, jo stogas ir perdanga jau buvo sukritę. Po įgriuvusiomis konstrukcijomis ugniagesiai rado vyro kūną.

Vakar, 10.37 val. Šalčininkų rajone, Šalčininkėlių kaime, liepsnojo gyvenamojo namo stogas. Iš namo ugniagesiai išnešė neįgalią moterį. Ji nenukentėjo. Vienoje namo dalyje buvo įrengtas dūmų detektorius.

18 val. Ukmergėje degė ūkinis pastatas. Gaisro metu apdegė jo vidus, išdegė palėpė. Ugniagesiai išsaugojo šalia stovintį namą.

20.48 val. Šalčininkų rajone, Dieveniškėse, atvira liepsna degė gyvenamasis namas ir 4 mediniai ūkiniai pastatai. Gaisro metu sudegė gyvenamojo namo stogas, apdegė perdanga, sudegė 3 ūkiniai pastatai, juose buvusios 5 kiaulės, 20 vištų ir šuo. Iš pastatų ugniagesiai išnešė 2 deguonies ir 4 dujų balionus. Name buvo įrengti 2 dūmų detektoriai.

17.41 val. gautas pranešimas, kad Tauragėje, Dariaus ir Girėno gatvėje, prie gyvenamojo namo priblokuotame garaže į 2 m gylio duobę įkrito vyras. Ugniagesiai vyrą iškėlė iš duobės ir po medikų apžiūros įkėlė į greitosios pagalbos automobilį.

20.05 val. pranešta, kad Klaipėdoje, Kairių gatvėje, medyje, 12-14 m aukštyje, jau ilgą laiką tupi katinas ir negali nulipti. Ugniagesiams nepavykus jo pasiekti ištraukiamosiomis kopėčiomis, darbą pradėjo du aukštalipiai. Katinui užlipus į pačią medžio viršūnę, atlikti gelbėjimo darbus tapo nebesaugu, tad buvo išsikviestos automobilinės kopėčios. Jų pagalba katinas buvo iškeltas ir perduotas savininkui.

Nuo 2020-02-21 06:00 iki 2020-02-22 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2020-02-22 06:00 iki 2020-02-23 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2020-02-23 06:00 iki 2020-02-24 06:00 įvykių suvestinė

Per praėjusias 3 paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 97 gaisrų ir atliko 180 gelbėjimo darbų. Viename iš gaisrų traumuotas žmogus.

Sekmadienį prieš vidurnaktį Vilniuje, Filaretų gatvėje, gyvenamajame name degė kilimas. Gesindamas gaisrą vyras apdegė pėdą.

Šeštadienio naktį, 1.16 val., Skuodo rajone, Ylakių miestelyje, atvira liepsna degė gyvenamojo namo virtuvė. Į lauką ugniagesiai išvedė du žmones. Gaisro metu išdegė virtuvė, palėpė, viduje buvęs turtas, apdegė perdanga ir stogas. Iš namo buvo išnešti du dujų balionai. Kilus gaisrui, name pradėjo veikti dūmų detektorius. Ugniagesiai išsaugojo šalia esančius ūkinius pastatus.  

11 val. Pakruojo rajone, Veselkiškių kaime, atviroje teritorijoje degė 70 m ilgio grūdų išvalų bei daržovių atliekų kūgis. Gaisro metu išdegė 24 kv. m kūgio.

Apie 21 val. Kelmės rajone, Šimaitukų kaime, liepsnojo gyvenamasis namas. Gaisro metu sudegė jo stogas. Dūmų detektoriaus pastate nebuvo.

Sekmadienį iškart po vidurnakčio Mažeikių rajone, Šerkšnėnų kaime, atvira liepsna degė gyvenamojo namo stogas. Gaisro metu sudegė pastato stogas ir jį laikančios konstrukcijos bei dalis perdangos. Name dūmų detektorius buvo.

Apie 2 val. nakties Radviliškyje, Purienų gatvėje, degė medienos džiovyklos katilinė, nuo kamino buvo užsidegęs stogas. Pastate buvo džiovinamos malkos. Gaisro metu sudegė ir buvo nuardyta apie 10 kv. m stogo ir sienos.

17.42 val. Kazlų Rūdos savivaldybėje, Kazliškių kaime, liepsnojo gyvenamasis namas. Gaisro metu sudegė jo stogas, perdanga, viduje buvę baldai ir namų apyvokos daiktai, apdegė sienos. Ugniagesiai išsaugojo šalia stovintį ūkinį pastatą.

17.38 val. Anykščių rajone, Zaviesiškio kaime, atvira liepsna degė ūkinis pastatas. Gaisro metu sudegė karkasinė pastato dalis ir viduje stovėjęs automobilis „Audi 80“, apdegė ir buvo nuardyta 20 kv. m stogo konstrukcijų, perpilta ir perkasta 7 kub. m pjuvenų ir šiaudų.

Penktadienį, 16.09 val., gautas pranešimas, kad Šiaulių rajone, Malavėniukų kaime, eismo įvykio metu automobilis „Opel“ įvažiavo į tvenkinį. Automobilį vairavusią moterį ištraukė šalia buvę žmonės, ji apžiūrėta medikų. Ugniagesiai ištraukė už 3 m nuo kranto buvusį automobilį.

Šeštadienį ugniagesiai gelbėtojai 87 kartus vyko šalinti smarkaus vėjo sukeltų padarinių. Daugiausia tokių įvykių buvo Šiaulių apskrityje – 18, Kauno – 16, Vilniaus – 10. Sekmadienį į gelbėjimo darbus dėl smarkaus vėjo jiems teko skubėti 34 kartus.

Sekmadienį, 13.49 val., pranešta, kad Klaipėdoje, Pirmojoje Melnragėje, tarp blokų įstrigo vyras ir negali išlįsti. Vyras buvo nuo Antrojo pasaulinio karo laikų likusiame bunkeryje. Dėl audringos jūros vanduo pakilo, apsėmė išėjimą ir žmogus nebegalėjo išeiti. Ugniagesiai iškėlė vyrą iš bunkerio ir perdavė medikams.

14 val. Vilniaus rajone, Akmenės kaime, iš tvenkinio ugniagesiai ištraukė plūduriuojantį vyro kūną.

Nuo 2020-02-20 06:00 iki 2020-02-21 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 30 gaisrų ir atliko 17 gelbėjimo darbų. Gaisruose žuvo du žmonės.

20.46 val. Radviliškio rajone, Beinoravos kaime, atvira liepsna degė medinis gyvenamasis namas. Apmalšinę liepsnas, ugniagesiai namo viduje rado smarkiai apdegusį žmogaus kūną. Gaisro metu išdegė 5 kv. m patalpa, pradegė perdanga. Name dūmų detektoriaus nebuvo.

Vasario 21-osios naktį, 0.47 val., gautas pranešimas, kad Pasvalio rajone, Pajiešmenių kaime, liepsnoja gyvenamasis namas. Gaisravietėje buvo rastas apie 70 metų vyro kūnas. Gaisro metu sudegė stogas ir medinė perdanga, išdegė namo vidus ir jame buvę namų apyvokos daiktai. Gaisre žuvo ir šuo. Ugniagesiai išsaugojo 5 ūkio paskirties pastatus, stovėjusius už 15 m nuo gyvenamojo namo.  

13.30 val. Pagėgių savivaldybėje, Naujininkų kaime, liepsnojo ūkinis pastatas. Gaisro metu viduje sudegė 4 karvės ir 13 vištų. 11 karvių iki atvykstant ugniagesiams išvedė gyventojai, 8 avis išvedė ugniagesiai. Gaisre sudegė pastato stogas, pusė perdangos, išdegė vidus, sudegė 3 t šieno ir buities reikmenys.

18.37 val. Pasvalio rajone, Vilkagirio kaime, gyvenamajame name, kambaryje degė sofa-lova, nuo karščio išdužo du langai, apdegė ir aprūko kambarys. Dūmų detektoriaus name nebuvo.

21.48 val. Šakių rajone, Degučių kaime, gyvenamajame name degė laiptinė. Gaisro metu apdegė dalis laiptinės ir laiptai į palėpę, aprūko kambariai. Dūmų detektoriaus name nebuvo.

Vasario 21-ąją, 5.14 val. Vilniuje, Tuskulėnų gatvėje, liepsnojo apleistas pastatas. Atvykus ugniagesiams, jo stogas jau buvo įgriuvęs. Gaisro metu pastatas sudegė.

Nuo 2020-02-19 06:00 iki 2020-02-20 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 29 gaisrų ir atliko 27 gelbėjimo darbus. Gaisrų metu du žmonės žuvo, vienas buvo traumuotas.

Apie 17 val. Šalčininkų rajone, Butrimonių kaime, atvira liepsna degė medinis namas. Iki atvykstant ugniagesiams, iš jo gyventojai išvedė vyrą. Apmalšinus liepsnas name rastas moters kūnas. Gaisro metu namas sudegė.

17.41 val. gautas pranešimas, kad Trakų rajone, Kozelkiškių kaime, liepsnoja dviejų aukštų gyvenamasis namas. Atvykus ugniagesiams, jo stogas jau buvo įgriuvęs. Netrukus name jie rado žmogaus kūną. Gaisro metu namas sudegė.

5.32 val. Vilniuje, D. Poškos gatvėje, atvira liepsna degė sublokuoti mediniai sandėliukai. Gesindamas gaisrą rankas apdegė vyras. Jam medikai pagalbą suteikė vietoje. Gaisro metu išdegė keli sandėliukai, nuo karščio sutrūko 6 rąstinio namo langai.

9.42 val. Pasvalio rajone, Joniškėlyje, liepsnojo rąstinis gyvenamasis namas. Gaisro metu jis sudegė. Ugniagesiai išsaugojo šalia stovintį pastatą.

10.18 val. gautas pranešimas apie gaisrą kavinėje Joniškio rajone, Kirnaičių kaime. Atvykus ugniagesiams, rąstinis pastatas degė atvira liepsna. Gaisro metu sudegė 60 kv. m stogo, išdegė antrasis aukštas, dalis perdangos. Pastate buvo įrengti dūmų detektoriai.

19.15 val. Vilniuje, Sėlių gatvėje, liepsnojo negyvenamas dviejų aukštų namas. Gaisro metu išdegė jo palėpė.

Apie 19 val. Telšiuose, Sedos gatvėje, daugiabučio bute, kambaryje, degė į krūvą sukrauti skudurai ir fotelis. Buto savininkas atsisakė išeiti iš buto. Policijos pareigūnai vyrą išvežė į policijos komisariatą. Gaisro metu aprūko buto sienos ir lubos, sudegė fotelis ir skudurai.

23.25 val. Prienų rajone, Skriaudžių kaime, atvira liepsna degė ūkinis pastatas, sujungtas su mediniu karkasiniu priestatu. Gaisro metu sudegė ūkinio pastato stogas ir karkasinis priestatas.

9.48 val. gautas pranešimas, kad Joniškyje, tvenkinyje, plūduriuoja žmogaus kūnas. Ugniagesiai ištraukė vyro kūną.

Nuo 2020-02-18 06:00 iki 2020-02-19 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 20 gaisrų ir atliko 26 gelbėjimo darbus. Žūčių gaisruose išvengta.

6.34 val. Kėdainių rajone, Šėtoje, atvira liepsna degė daržinė. Gaisro metu apdegė medinė pastato dalis, sudegė dalis stogo.

6.42 val. Švenčionių rajone, Pervieniškių kaime, iškviesti ugniagesiai rado nuo kelio nuvažiavusį automobilį „Opel Astra“, kuris buvo bebaigiąs sudegti.

Apie 9 val. Ignalinos rajone, Seniškio I kaime, liepsnojo medinio gyvenamojo namo stogas. Gaisro metu sudegė stogas, apdegė 15 kv. m perdangos, išdegė vidus.

13.17 val. Radviliškio rajone, Grinkiškio kaime, degė molinis ūkinis pastatas. Gaisro metu sudegė stogo konstrukcijos ir medinės durys.

14.40 val. Kretingoje, Melioratorių gatvėje, daugiabučio balkone degė namų apyvokos daiktai. Namuose žmonių nebuvo. Gaisro metu sudegė balkone buvę daiktai, apdegė plastikiniai lango rėmai, nuo karščio išdužo 2 stiklo paketai, aprūko balkono sienos ir lubos.

Prieš vidurnaktį Panevėžio rajone, Kaubariškio kaime, visiškai sudegė pastatas. Ugniagesiai išsaugojo už 15 m stovintį gyvenamąjį namą.

Vasario 19-osios naktį, po vidurnakčio, Plungės rajone, Paplatelės kaime, atvira liepsna degė ūkinis pastatas. Atvykus ugniagesiams, dalis stogo jau buvo sukritusi.

Vakar, 8.35 val, gautas pranešimas, kad Raseiniuose, Vilniaus gatvėje, eismo įvykio metu lengvasis automobilis susidūrė su greideriu. Iš automobilio „Toyota Prius“ ugniagesiai išlaisvino prispaustą vairuotoją. Jis buvo perduotas greitosios pagalbos medikams.

Nuo 2020-02-17 06:00 iki 2020-02-18 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 39 gaisrų ir atliko 35 gelbėjimo darbus. Gaisrų metu vienas žmogus žuvo, vienas buvo traumuotas.

22.48 val. Kėdainių rajone, Kunionių kaime, atvira liepsna degė gyvenamasis namas. Atvykus ugniagesiams, jo stogas ir pusė medinės perdangos buvo sukritę. Netrukus ugniagesiai viduje rado apdegusį vyro kūną. Spėjama, kad dūmų detektoriaus name nebuvo.

Vasario 18-osios naktį, 1.28 val., pranešta apie gaisrą Druskininkų savivaldybėje, Viečiūnų miestelyje, bendrabutyje. Trečiojo aukšto koridoriuje tvyrojo daug dūmų, gaisro židinys rastas viename iš butų. Kambaryje degė čiužinys ir patalynė. Buto savininkas, įtariant, jog apsinuodijo dūmais, buvo išvežtas į ligoninę. Iš namo buvo evakuoti 23 gyventojai. Bute dūmų detektoriaus nebuvo, tačiau, kilus gaisrui, pradėjo veikti kituose butuose įrengti dūmų detektoriai.

Vakar apie 11 val. Kauno rajone, Karmėlavos seniūnijoje, Narėpų kaime, liepsnojo mobilusis namelis. Iki atvykstant ugniagesiams iš jo buvo išvestas, įtariama, apsinuodijęs dūmais, vyras, tačiau po medikų apžiūros į ligoninę vykti jis atsisakė. Gaisro metu apdegė namelio stogas, išdegė vidus.

Apie 19 val. Šilutės rajone, Gorainių kaime, atvira liepsna degė vasarnamis. Iš namo buvo išnešti 2 buitiniai dujų balionai. Gaisro metu sudegė namo stogas, išdegė vidus.   

Vasario 18-osios naktį, 2.42 val., Kaišiadorių rajone, Stasiūnų kaime, degė kultūros paskirties pastato stogas. Viename pastato gale įrengta biblioteka, kitame – bendruomenės renginių ir švenčių salė bei sandėliukas. Gaisro metu apdegė sandėliukas, salės kampas ir siena, sudegė ir buvo nuardyta dalis stogo dangos ir perdangos. Pastato dalyje, kur kilo gaisras, dūmų detektoriaus nebuvo.

Vakar Šilutės rajone, Pašyšių kaime, Šyšos upėje pastebėtas skenduolis. Ugniagesiai ištraukė vyro kūną.

19.28 val. Klaipėdoje, Nemuno gatvėje, 103 krantinėje, į laivo triumą įkrito žmogus. Iki atvykstant ugniagesiams nukentėjusį vyrą iš triumo ant laivo denio ištraukė šeši įgulos nariai. Ugniagesiai žmogų įmobilizavo, užkėlė ant neštuvų, žmogus su kranu buvo nukeltas ant žemės. Vyras sąmoningas išvežtas gydymo įstaigą.

Nuo 2020-02-16 06:00 iki 2020-02-17 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2020-02-15 06:00 iki 2020-02-16 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2020-02-14 06:00 iki 2020-02-15 06:00 įvykių suvestinė

Per praėjusias tris paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 78 gaisrų ir atliko 60 gelbėjimo darbų. Gaisrų metu 3 žmonės žuvo, 1 buvo traumuotas.

Šeštadienio naktį, 00.38 val., gautas pranešimas apie gaisrą Kėdainių rajone, Pernaravos kaime. Gyvenamojo namo antrajame aukšte, kambaryje, degė lova. Atvykę ugniagesiai rado vyro kūną. Gaisro metu sudegė lova ir dalis grindų. Dūmų detektoriaus name nebuvo.

1.18 val. pranešta, kad Vilniaus rajone, Zujūnų seniūnijoje, Papiškių kaime, atvira liepsna dega medinis gyvenamasis namas. Atvykus ugniagesiams, jo stogas jau buvo įgriuvęs. Apmalšinę liepsnas ugniagesiai namo viduje rado smarkiai apdegusį vyro kūną. Gaisro metu sudegė stogas, perdanga, išdegė ir buvo išardyta pusė namo. Dūmų detektoriaus name nebuvo.

Sekmadienio naktį, 1.43 val., Šiauliuose, Žilvičių gatvėje, degė prie gyvenamojo namo priblokuoto priestato vidus, perdanga ir stogas. Išdegusioje patalpoje rastas smarkiai apdegęs vyro kūnas. Ugniagesiai nuo liepsnų apsaugojo du gyvenamuosius namus ir ūkinį pastatą.

Penktadienį,16.27 val., pranešta apie gaisrą Vilniaus rajone, Juodšilių seniūnijoje, Valčiūnų kaime. Degė gyvenamojo namo stogo perdanga. Iš namo į lauką buvo išneštas neįgalus vyras, kuris, įtariant, jog apsinuodijo dūmais, buvo išvežtas į ligoninę. Dūmų detektoriaus name nebuvo.

1.53 val. Molėtų rajone, Antakalnio kaime, liepsnojo degė ŽŪB „Žaugėdai“ ūkio paskirties pastatas. Gaisro metu sudegė jo stogas, viduje sukrauti šieno rulonai, malkos, taip pat sudegė dalis šalia esančio mūrinio pastato perdangos, išardyta apie 20 kv. m stogo, dalis sandėliuojamų šieno rulonų. Abiejuose pastatuose sudegė apie 400 šiaudų rulonų. Įtariama, jog pastatas buvo padegtas.

9.52 val. iš policijos gautas pranešimas, kad Alytaus rajone, Kančėnų kaime, Niedulio ežere, reikalinga pagalba tęsiant dingusio žvejo paiešką. Atlikus žvalgybą ežero viduryje rasta plūduriuojanti valtis su tinklais. Išžvalgę ežero dugną, ugniagesiai narai už 100 m nuo kranto rado vyro kūną.

Sekmadienio rytą Skuode, tvenkinyje, rastas vaikino kūnas.

   

Nuo 2020-02-13 06:00 iki 2020-02-14 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 29 gaisrų ir atliko 37 gelbėjimo darbus. Viename iš gaisrų traumuotas žmogus.

20.47 val. gautas pranešimas apie gaisrą Vilniuje, Pylimo gatvėje. Daugiabutyje tvyrojo daug dūmų. Viename iš butų, virtuvėje, nuo dujinės viryklės kilo gaisras. Jo metu apdegė užuolaidos, lango rėmas, dalis grindų. Gaisras buvo užgesintas iki atvykstant ugniagesiams. Jį gesindamas apdegė buto gyventojas. Nukentėjęs vyras išvežtas į ligoninę. Kitą gyventoją medikai apžiūrėjo vietoje. Bute dūmų detektoriaus nebuvo.

13.15 val. Raseinių rajone, Nemakščių miestelyje, degė gyvenamojo namo veranda. Gaisro metu apdegė jos sienos, lubos, sudegė namų apyvokos daiktai. Kilus gaisrui pradėjo veikti name buvęs autonominis dūmų detektorius.

19.25 val. Raseinių rajone, Girkalnio miestelyje, atvira liepsna degė sandėliavimo paskirties pastatas. Gaisro metu sudegė viduje buvusi elektros skydinė, apdegė medinės sienos ir stogas.

Apie 20 val. Vilniaus rajone, Antakalnių kaime, liepsnojo gyvenamasis namas. Gaisro metu sudegė ir buvo nuardytas jo stogas, išdegė gyvenamosios patalpos, sudegė viduje buvęs turtas.

22.54 val. Klaipėdoje, Rumpiškės gatvėje, daugiabutyje, apleisto buto kambaryje smilko ant grindų sukrauti drabužiai. Gaisrą gyventoja užgesino iki atvykstant ugniagesiams. Po medikų apžiūros ji buvo išvežta į ligoninę stebėjimui. Bute dūmų detektoriaus nebuvo.

Vasario 14-ąją po vidurnakčio Skuodo rajone, Šilalės kaime, atvira liepsna degė apleisto pastato stogas. Gaisro metu sudegė stogas, perdanga, išdegė vidus ir ten buvęs turtas. Ugniagesiai išsaugojo šalia stovintį ūkinį pastatą.

1.38 val. Raseiniuose, Akacijų gatvėje, degė gyvenamojo namo rūsys. Dūmų detektoriaus name nebuvo.

Vakar rytą Kelmės rajone, Janaučių kaime, eismo įvykio metu susidūrė du vilkikai. Viename iš jų buvo prispaustas žmogus. Ugniagesiai išlaisvino nukentėjusįjį, jis buvo perduotas medikams ir išvežtas į ligoninę.

Vasario 14-osios naktį, 2.22 val., Šakių rajone, Bridžių kaime, kelyje Jurbarkas – Pilviškiai, sprogus autovežio padangai iš priekabos iškrito automobiliai „Citren C-Crosser“ ir „Volkswagen Passat“. Ugniagesiai automobilius ištraukė iš pakelės griovio.

4.23 val. Panevėžio rajone, Meldiškių viensėdijoje, nuo kelio nuvažiavo mikroautobusas „Mercedes Benz Sprinter“. Atvykus ugniagesiams, jis buvo apvirtęs ant šono. Vairuotojas jau buvo išlipęs iš automobilio, jis po medikų apžiūros išvežtas į ligoninę.

    

Nuo 2020-02-12 06:00 iki 2020-02-13 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 27 gaisrų ir atliko 30 gelbėjimo darbų. Žūčių gaisruose išvengta.

7.25 val. gaisras kilo Visagine, Sedulinos alėjoje. Daugiabučio antrajame aukšte, bute, kambaryje degė stalas. Gaisro metu sudegė stalas ir kilimėlis po juo, apdegė įtempiamos lubos.

9.25 val. Vilniuje, kelyje Vilnius – Kaunas ties Grigiškėmis, atvira liepsna degė krovininio automobilio „Mercedes Benz Vario 814 D“ kabina. Gaisro metu išdegė variklio skyrius, apdegė salonas ir prietaisų skydelis.

13.49 val. Klaipėdos rajone, Gargžduose, Dvarelio take, liepsnojo sodo namelis. Gaisro metu apdegė ir buvo nuardyta 25 kv. m stogo dangos, sudegė medinė perdanga, apdegė namų apyvokos daiktai.

13.50 val. Marijampolės savivaldybėje, Purviniškės kaime, degė gyvenamasis namas. Gaisro metu išdegė virtuvė, du kambariai, sudegė dalis medinės perdangos, 30 kv. m stogo dangos ir namų apyvokos daiktai.

20.06 val. Vilniaus rajone, Skaidiškių kaime, gaisras kilo viename daugiabučio butų. Ugniagesiai į butą trečiajame aukšte pateko per balkoną. Virtuvėje degė mikrobangų krosnelė ir baldai. Gaisro metu apdegė ir aprūko sienos, apsilydė buitinė technika, sudegė įtempiamos lubos. Bute buvo įrengtas dūmų detektorius.

11.54 val. gautas pranešimas, kad Radviliškio rajone, kelyje Šeduva – Kėdainiai – Jonava, eismo įvykio metu susidūrė automobiliai „Ford Mondeo“. „BMW 3“ ir mikroautobusas „Peugeot Boxer“. Viename iš automobilių buvo prispausti du žmonės. Naudodami gelbėjimo įrangą ugniagesiai moterį ir vyrą išlaisvino ir perdavė greitosios pagalbos medikams.

Nuo 2020-02-11 06:00 iki 2020-02-12 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 17 gaisrų ir atliko 36 gelbėjimo darbus. Žūčių gaisruose išvengta.

Apie 12 val. gaisras kilo Vilkaviškio rajone, Pašeimenių kaime, gyvenamajame name. Jo metu išdegė kambarys, aprūko kitos patalpos.

12.34 val. Kalvarijos savivaldybėje, Trempinių kaime, atvira liepsna degė gyvenamasis namas. Atvykus ugniagesiams, jo stogas jau buvo įgriuvęs. Gaisro metu namas sudegė. Dūmų detektoriau jame nebuvo.

17.36 val. Klaipėdos rajone, Žiaukų kaime, sodų bendrijoje „Minija“, liepsnojo sodo namelis. Gaisro metu apdegė sofa-lova, medinė sienos apdaila, palangė ir lango rėmas, grindys. Dūmų detektorius name buvo.

8.58 val. gautas pranešimas, kad Biržų rajone, Kviriškio kaime, susidūrė lengvieji automobiliai, yra prispaustų žmonių. Eismo įvykio metu buvo susidūrę automobiliai „Opel Astra“, „Smart“ ir „Opel Zafira“. Iš automobilio „Smart“ ugniagesiai išlaisvino vairuotoją. Greitosios pagalbos medikai jai konstatavo mirtį. Iš automobilio „Opel Zafira“ išlaisvintos dvi moterys, jos perduotos medikams ir išvežtos į gydymo įstaigą.

18.55 val. pranešta, kad Šakių rajone, Griškabūdžio seniūnijoje, Patašinės kaime, pervažiuotas ant kelio gulėjęs vyras, jis užstrigęs po automobiliu. Vyras buvo prispaustas po automobiliu „Mercedes Benz 207“. Ugniagesiai, naudodami pneumatinę pagalbą, pakėlė automobilį ir išlaisvino prispaustą vyrą. Jis buvo perduotas medikams ir išvežtas į ligoninę.

Nuo 2020-02-10 06:00 iki 2020-02-11 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 25 gaisrų ir atliko 82 gelbėjimo darbus. Viename iš gaisrų traumuoti du žmonės.

23.34 val. Kaune, K. Baršausko gatvėje, atvira liepsna degė gyvenamasis namas. Gaisro metu nukentėjo du vyrai, kurie iš namo išėjo iki atvykstant ugniagesiams. Jie dėl nudegimų buvo išvežti į ligoninę. Gaisro metu išdegė namo prieangis, koridorius, du kambariai. Dūmų detektoriaus name nebuvo.

9.42 val. Vilniaus rajone, Grikienių kaime, gyvenamojo namo katilinėje degė pelenai ir anglys. Gaisro metu apdegė elektros instaliacija, langas, katilinės įranga ir namų apyvokos daiktai. Name buvo dūmų detektorius.

Apie 8 val. Zarasų rajone, Kriaunėnų kaime, liepsnojo mūrinės apleistos fermos. Gaisro metu sudegė 50 kv. m stogo konstrukcijų. Ant perdangos smilko supiltos durpės, kurios buvo perkastos ir sulietos vandeniu.

Apie 11 val. Kaišiadorių rajone, Rumšiškėse, atvira liepsna degė ūkinis pastatas. Gaisro metu sudegė malkinė, viduje buvusios malkos ir ūkio paskirties daiktai.

20.28 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Pabūklų gatvėje, į šulinį įkrito šuo. Ugniagesiai jį ištraukė ir perdavė šeimininkei.

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai 41 kartą vyko šalinti smarkaus vėjo sukeltų padarinių. Daugiausia gelbėjimo darbų teko atlikti Šiaulių apskrityje – 10 kartų, Vilniaus, Klaipėdos ir Telšių apskrityse – po 6 kartus.

 

Nuo 2020-02-07 06:00 iki 2020-02-08 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2020-02-08 06:00 iki 2020-02-09 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2020-02-09 06:00 iki 2020-02-10 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 110 gaisrų ir atliko 67 gelbėjimo darbus. Gaisrų metu traumuoti du žmonės.

Sekmadienį, 9.32 val., gautas pranešimas apie gaisrą Vilniuje, Lakštingalų gatvėje esančiame Vilniaus miesto vaikų ir jaunimo pensione. Gaisro židinys rastas antrajame aukšte, viename iš kambarių. Iš gretimo kambario buvo išneštas dūmais apsinuodijęs vyras. Jis buvo perduotas medikams. Iki atvykstant ugniagesiams buvo išvesta 17 vaikų, gaisras buvo gesinamas milteliniais gesintuvais. Gaisro metu apdegė baldai, sienos, lango rėmas, aprūko kambarys. Kilus gaisrui pradėjo veikti pastate buvusi priešgaisrinė signalizacija.

19.53 val. Klaipėdos rajone, Gelžinių kaime, atvira liepsna degė statybininkų vagonėlis. Gaisro metu apdegė vyras. Jis paaiškino, jog vagonėlyje sprogo tepalinė krosnelė. Nukentėjusįjį medikai išvežė į Klaipėdos universitetinę ligoninę. Gaisro metu vagonėlis sudegė. Gaisro priežastis – krosnių, židinių bei dūmtraukių įrengimo ir eksploatavimo reikalavimų pažeidimai.

Penktadienį, 14.35 val., Raseinių rajone, Plaušinių kaime, liepsnojo gyvenamojo namo stogas. Gaisro metu išdegė namo vidus, sudegė ten buvę daiktai, buitinė ir elektroninė technika, sudegė ir buvo nuardytas stogas ir perdanga. Ugniagesiai išsaugojo du medinius ūkinius pastatus. Dūmų detektoriaus name nebuvo.

20.27 val. Vilniaus rajone, Rastinėnų kaime, atvira liepsna degė gyvenamasis namas. Gaisro metu sudegė jo stogas, išdegė mansarda. Dūmų detektoriaus name nebuvo.

21.38 val. Molėtų rajone, Raubiškių kaime, liepsnojo gyvenamasis namas. Gaisro metu sudegė ir buvo nuardytas jo stogas, apdegė namo vidus.

Šeštadienį, 7.28 val., Akmenėje, Jurginų gatvėje, atvira liepsna degė gyvenamasis namas. Atvykus ugniagesiams, jo stogas jau buvo įgriuvęs. Gaisro metu namas sudegė.

8.13 val. Vilniuje, Eišiškių plente, liepsnojo gyvenamasis namas. Gaisro metu sudegė dalis stogo, kai kur pradegė medinė perdanga, vandeniu buvo sulieti namų apyvokos daiktai. Ugniagesiai išsaugojo du pastatus.

Sekmadienio naktį, 1.52 val., Širvintų rajone, Juodės kaime, atvira liepsna degė apleistas gyvenamasis namas. Gaisro metu jis sudegė.

4.42 val. pranešta apie gaisrą Šiaulių rajone, Kurtuvėnų miestelyje. Kurtuvėnų regioniniame parke degė rūsys. Šis objektas yra įtrauktas į nekilnojamųjų kultūros vertybių registrą. Pastato antžeminė dalis pastatyto iš medinių konstrukcijų, apšiltinta šienu. Gaisro metu sudegė stogas, pradegė medinė perdanga.   

20.49 val. Vilniaus rajone, Juodšilių kaime, liepsnojo gyvenamasis namas. Gaisro metu sudegė jo stogas ir medinis priestatas, viduje buvo nuardyta 10 kv. m gipso plokščių. Dūmų detektoriaus name nebuvo.

Penktadienį Širvintų rajone, Anciūnų kaime, ugniagesiai padėjo policijai ištraukti žmogaus kūną iš tvenkinio. Tvenkinyje pramušus ledą iš vandens ištrauktas moters kūnas.

Šeštadienį buvo gautas pranešimas, kad Lazdijų rajone, Seirijų miestelyje, tvenkinyje skęsta žmogus. Atvykus ugniagesiams, jis jau buvo po ledu, už 10 nuo kranto. Atvykę narai skenduolį ištraukė. Medikai konstatavo žmogaus mirtį.

Sekmadienį ugniagesiai gelbėtojai 10 kartų vyko šalinti ant važiuojamosios kelio dalies nuvirtusių medžių.

 

Nuo 2020-02-06 06:00 iki 2020-06-07 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 24 gaisrų ir atliko 20 gelbėjimo darbų. Žūčių gaisrų metu išvengta.

3.50 val. gaisras kilo Panevėžio rajone, Dvarininkų kaime esančiame atliekų tvarkymo centro sąvartyne. 50 m ilgio, 50 m pločio ir 20 m aukščio rietuvėje atskirais židiniais degė šiukšlės. Jos buvo perkasamos ir perliejamos vandeniu. Gaisrui gesinti pasitelkti du įmonės traktoriai ir krautuvas. Gaisras baigtas gesinti apie 10 val.

10.18 val. Klaipėdos rajone, Žiaukų kaime, atvira liepsna degė ūkinis pastatas. Gaisro metu sudegė 40 kv. m pastato stogo, apdegė perdanga. Ugniagesiai išsaugojo prie jo priblokuotą medinį pastatą.

12.36 val. Panevėžio rajone, Bernatonių kaime, liepsnojo gyvenamojo namo virtuvė. Gaisro metu apdegė virtuvės sienos, perdanga, namų apyvokos daiktai, aprūko kambariai. Dūmų detektoriaus name nebuvo.

19.22 val. Švenčionyse, Strūnaičio gatvėje, degė vieno aukšto medinis gyvenamasis namas. Gaisro metu apdegė stogą laikančios konstrukcijos, išdegė dalis lubų. Name buvo įrengti 3 dūmų detektoriai.

23.13 val. Varėnos rajone, Nedzingės kaime, atvira liepsna degė gyvenamasis namas. Gaisro metu sudegė dalis stogo, viduje buvę baldai ir namų apyvokos daiktai. Dūmų detektoriaus name nebuvo.

Vasario 7-osios naktį, 1 val., Kaišiadoryse, Partizanų gatvėje, liepsnojo mūrinio ūkinio pastato vidus. Gaisro metu sudegė malkinė, apdegė garažas. Ugniagesiai išsaugojo šalia stovinčius du ūkinius pastatus.

1.43 val. Vilniuje, Versmių gatvėje, atvira liepsna degė medinis ūkinis pastatas. Gaisro metu sudegė 25 kv. m sienos, 30 kv. m stogo ir viduje buvę sendaikčiai.

Nuo 2020-02-05 06:00 iki 2020-02-06 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 45 gaisrų ir atliko 30 gelbėjimo darbų. Gaisrų metu du žmonės žuvo, vienas buvo traumuotas.

Prieš pat vidurnaktį Kauno rajone, Lakštingalų kaime, atvira liepsna degė statybininkų vagonėlis, kuriame įrengtos gyvenamosios patalpos. Netrukus ugniagesiai, patekę į vidų, išnešė smarkiai apdegusį žmogų. Po kurio laiko jie rado ir išnešė dar vieną žmogų be gyvybės ženklų. Žuvusiųjų tapatybės nenustatytos. Vagonėlyje buvo rastas ir negyvas šuo.

11.32 val. gaisras kilo Vilniuje, A. P. Kavoliuko gatvėje. Daugiabučio penktajame aukšte esančiame bute degė virtuvė. Gaisro metu apdegė buto savininkė. Nukentėjusioji buvo išvežta į ligoninę. Prie viryklės apdegė baldai, aprūko patalpa. Kilus gaisrui pradėjo veikti bute buvęs dūmų detektorius.

Apie 7 val. Švenčionių rajone, Švenčionėliuose, liepsnojo medinis gyvenamasis namas. Gaisro metu sudegė jo stogas, medinės konstrukcijos, išdegė namo vidus. Gaisro priežastis – krosnių, židinių bei dūmtraukių įrengimo ir eksploatavimo reikalavimų pažeidimai.

17.30 val. Varėnos rajone, Pilvingių kaime, atvira liepsna degė medinis gyvenamasis namas. Gaisro metu sudegė jo stogas, įgriuvo perdanga, išdegė vidus. Iš namo ugniagesiai išnešė 3 dujų balionus. Jie nuo liepsnų apsaugojo ir šalia esančius du pastatus. Name dūmų detektoriaus nebuvo.

21.44 val. Kėdainiuose, Jazminų gatvėje, liepsnojo negyvenamas namas. Gaisro metu išdegė du kambariai, sudegė 40 kv. m perdangos ir 80 kv. m stogo.

7.27 val. gautas pranešimas, kad Telšiuose, Kaštonų gatvėje, užsitrenkė automobilio „Audi“ durelės, o viduje liko mažametis vaikas. Ugniagesiai į automobilį pateko per bagažinę ir atidarė dureles. Vaikas buvo perduotas mamai.

18.14 val. pranešta, kad Vilkaviškyje, nepriklausomybės gatvėje, daugiabučio namo laiptinėje tarp turėklų ir sienos įstrigo žmogus. Atvykę ugniagesiai nupjovė apsauginius turėklus, išlaisvino žmogų ir perdavė jį greitosios pagalbos medikams.

  

Nuo 2020-02-04 06:00 iki 2020-02-05 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 17 gaisrų ir atliko 20 gelbėjimo darbų. Viename iš gaisrų žuvo žmogus.

13.40 val. gautas pranešimas apie gaisrą daugiabutyje Alytuje, Sudvajų gatvėje. Iš vieno buto veržėsi dūmai. Ugniagesiai duris atidarė naudodami diskinį pjūklą. Iš buto jie išnešė vyrą ir pradėjo jį gaivinti. Atvykę medikai konstatavo vyro mirtį. Iš aplinkinių butų buvo evakuoti 5 žmonės. Gaisras kilo balkone. Išdegė dalis balkono, aprūko kambario sienos ir lubos. Bute buvo įrengtas autonominis dūmų detektorius. Kilus gaisrui, jis pradėjo veikti.

15.22 val. Plungės rajone, Stonaičių kaime, atvira liepsna degė ūkinio pastato stogas. Iki atvykstant ugniagesiams gyventojai iš tvarto išvedė 45 avis, 20 vištų, viduje buvo likę 10 triušių. Gaisro metu sudegė 100 kv. m stogo, 6 t šieno, buvo nuardytos konstrukcijos. Ugniagesiai išsaugojo priblokuotą daržinę ir pastatą, esantį už 8 m nuo gaisravietės.

Vasario 4-ąją po vidurnakčio Klaipėdoje, Raganių 1-ojoje gatvėje, liepsnojo vieno aukšto pastatas. Gaisro metu apdegė jo sienos, sukrito stogas.

Vakar ugniagesiai toliau pratęsė automobilio traukimo iš tvenkinio Kazlų Rūdos savivaldybėje, Kazlų I kaime, darbus. Automobilis „Jaguar“ rastas už 80 m nuo kranto, 2 m gylyje. Naudodami tempimo lyną ir automobilinę gervę, ugniagesiai jį ištraukė į krantą.

Nuo 2020-02-03 06:00 iki 2020-02-04 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 17 gaisrų ir atliko 23 gelbėjimo darbus. Viename iš gaisrų traumuotas žmogus.

5.45 val. Klaipėdos rajone, Veiviržėnų miestelyje, atvira liepsna degė gyvenamojo namo stogas. Iki atvykstant ugniagesiams, kaimynas į lauką iš namo išnešė dūmais apsinuodijusį vyrą. Jis buvo išvežtas į gydymo įstaigą. Gaisro metu sudegė 30 kv. m stogo, 60 kv. m buvo nuardyta, pirmasis aukštas sulietas vandeniu. Ugniagesiai išsaugojo už 3 m nuo gaisravietės stovintį ūkinį pastatą ir gyvenamąjį namą. Dūmų detektoriaus name nebuvo.

20.52 val. Druskininkų savivaldybėje, Leipalingio miestelyje, liepsnojo apleisto pastato prieangis. Jame degė šiukšlės. Gaisro metu apdegė dalis sienos, grindų, sudegė ir buvo nuardyta 10 kv. m stogo.

Vasario 4-osios naktį, 3.45 val., Klaipėdos rajone, Klipščių kaime, atvira liepsna degė vasarnamis. Gaisro metu jis sudegė. Įtariamas padegimas.

Vakar, 20.45 val., buvo gautas pranešimas, kad Kazlų Rūdos savivaldybėje, Kazlų I kaime, į tvenkinį įvažiavo automobilis. Jis plūduriavo už 10 m nuo kranto. Atvykus ugniagesiams, žmonės buvo išlipę ant kranto, automobilis „Jaguar XF“ nuskendęs. Narai pradėjo darbus, bet vidurnaktį jie buvo nutraukti dėl blogo matomumo. Jie bus tęsiami šiandien.

Nuo 2020-02-02 06:00 iki 2020-02-03 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2020-02-01 06:00 iki 2020-02-02 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2020-01-31 06:00 iki 2020-02-01 06:00 įvykių suvestinė

Per praėjusias 3 paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 93 gaisrų ir atliko 100 gelbėjimo darbų. Viename iš gaisrų žuvo žmogus.

Šeštadienio naktį, 1.20 val., gautas pranešimas, kad Šiaulių rajone, Varputėnų kaime, atvira liepsna dega trijų butų namas. Netrukus ugniagesiai mūriniame priestate rado smarkiai apdegusio vyro kūną.

2.02 val. Šilutės rajone, Balčių kaime, liepsnojo gyvenamasis namas. Gaisro metu išdegė mansarda, nuo karščio išdužo 3 langai, apdegė namų apyvokos daiktai. Autonominis dūmų detektorius name buvo, bet neveikė, nes buvo išsikrovusios jo baterijos.

10.19 val. Šiaulių rajone, Bridų kaime, atvira liepsna degė dviejų butų gyvenamasis namas. Gaisras kilo gyvenamosiose patalpose, įrengtose palėpėje. Gaisro metu sudegė apie 60 kv. m stogo, pirmasis aukštas buvo sulietas vandeniu. Name buvo įrengtas dūmų detektorius.

Apie 17 val. Marijampolės savivaldybėje, Kumelionių kaime, gyvenamojo namo kieme liepsnojo mikroautobusas „Mercedes Benz Sprinter“. Nuo jo buvo pradėję degti šalia esančio garažo vartai bei stogas, o garažas priblokuotas prie gyvenamojo namo. Gaisro metu ugniagesiai namą išsaugojo.

20.25 val. Vilkaviškio rajone, Giedrių kaime, gyvenamajame name atvira liepsna degė virtuvė. Gaisro metu išdegė virtuvė, aprūko koridoriaus bei katilinės sienos ir lubos. Dūmų detektoriaus name nebuvo.

Sekmadienį vakare Vilniuje, Salomėjos Nėries gatvėje, daugiabučio laiptinės trečiajame aukšte jautėsi maisto pridegimo kvapas. Buto durų, iš kurio sklido kvapas, niekas neatidarė. Ugniagesiai į butą pateko kopėčiomis pro balkoną. Viduje rasta apsinuodijusi dūmais buto savininkė. Nukentėjusiąją jie išnešė į lauką ir perdavė greitosios pagalbos medikams. Moterį medikai išvežė į ligoninę. Nuo viryklės ugniagesiai nuėmė be priežiūros paliktą maistą. Bute dūmų detektorius buvo įrengtas.

Sekmadienį ugniagesiai gelbėtojai 32 kartus vyko šalinti nuvirtusių medžių. Daugiausia tokių gelbėjimo darbų jie atliko Kauno apskrityje – 8 kartus, Vilniaus – 6, Marijampolės – 5.

  

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-12-01