BDAR

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ir kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais.


Nuo 2020-01-01 06:00 iki 2020-01-02 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 123 gaisrų ir atliko 29 gelbėjimo darbus. Žūčių gaisruose išvengta.

Iškart po vidurnakčio gaisras kilo Kauno rajone, Samylų kaime. Čia degė gyvenamojo namo perdanga. Gaisro metu išdegė ir buvo nuardyta 18 kv. m medinės perdangos, aprūko gyvenamosios patalpos, sutrūko stiklo paketas. Namuose buvo įrengta apsaugos ir gaisro signalizacija, kuri namo savininką informavo apie kilusį gaisrą.

00.51 val. Kėdainių rajone, Pašilių kaime, atvira liepsna degė sodo namelio stogas. Gaisro metu smarkiai apdegė medinės stogo konstrukcijos, aprūko ir vandeniu buvo sulietos gyvenamosios patalpos. Dūmų detektoriaus name nesimatė.

5.27 val. Vilkaviškyje, Kastinės 2-ojoje gatvėje, liepsnojo sodo namelis. Gaisro metu išdegė dalis perdangos, 8 kv. m stogo, apdegė ir buvo nuardyta 30 kv. m stogo konstrukcijų, sulieti namų apyvokos daiktai. Dūmų detektoriaus name nebuvo.

7.35 val. Pasvalio rajone, Tetirvinų kaime, atvira liepsna degė gyvenamasis namas. Gaisro metu sudegė namo stogas, apdegė sienos.

10.42 val. Visagino savivaldybėje, Karklų kaime, gaisras kilo beglobių gyvūnų prieglaudoje. Viduje prie dūmtraukio degė 2 kv. m sienos apdailos. Gaisro metu buvo išardyta 10 kv. m stogo dangos. Dūmų detektoriaus pastate nebuvo.

16.54 val. Varėnos rajone, Papiškių kaime, liepsnojo mikroautobusas „Fiat Ducato“. Gaisro metu jis sudegė.

20.10 val. Šiaulių rajone, Vijolių kaime, atvira liepsna degė malkinė, priblokuota prie gyvenamojo namo. Gaisro metu sudegė malkinė, 30 kv. m namo sienos plastikinių dailylenčių ir šiltinamosios medžiagos, apsilydė 2 langų rėmai, išdužo 2 langų stiklai, apsilydė kambario lubos. Name buvo įrengtas dūmų detektorius.

21.57 val. Vilniuje, Linksmojoje gatvėje, liepsnojo krovininis mikroautobusas „Mercedes Benz Sprinter“. Gaisro metu išdegė jo kabina, sudegė plastikinis tentas.

10.59 val. buvo pranešta, kad paryčiais Klaipėdoje, Žvejų gatvėje, iš laivo „Ole Willassen“ buvo iškritę du vyrai, iš kurių vienas išsigelbėjo, o kitas nuskendo. Danės upėje narai atliko skenduolio paiešką. Vyro kūnas rastas 14.15 val.

16.22 val. pranešta, kad Lazdijų rajone, Nemajūnų kaime, į šulinį įkrito arklys. Arklio koja buvo įstrigusi šulinyje. Ugniagesiai arklį iškėlė.

 

Nuo 2020-01-02 06:00 iki 2020-01-03 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 29 gaisrų ir atliko 15 gelbėjimo darbų. Viename iš gaisrų traumuotas žmogus.

18.28 val. gautas pranešimas, kad Kaune, V. Krėvės prospekte, vyras, pildamas benziną, rūkė ir, nukritus kibirkščiai, užsidegė. Žmogus apdegė ir buvo išvežtas į ligoninę.

11.51 val. Šiauliuose, Pramonės ir Išradėjų gatvių sankryžoje, degė automobilis „BMW 525“. Gaisro metu išdegė variklio dangčio šiltinamoji medžiaga.

16.50 val. gaisras kilo Vilniaus rajone, Didžiosios Riešės kaime, gyvenamajame name. Iš po mūrinio dviejų aukštų namo stogo veržėsi dūmai. Palėpėje degė medinės stogo konstrukcijos. Gaisro metu sudegė ir buvo nuardyta dalis stogo dangos ir konstrukcijų.

20.08 val. Kėdainių rajone, Medekšių kaime, degė gyvenamasis namas. Gaisro metu išdegė dalis medinių apdailos lentelių ir rąstinės sienos. Dūmų detektoriaus name nebuvo.

Apie 14 val. ugniagesiai padėjo policijai upėje ieškoti nuskendusios moters. Moters kūnas rastas už 3 m nuo kranto.

17.29 val. gautas pranešimas, kad Varėnos rajone, Naujųjų Valkininkų kaime, susidūrė du automobiliai, yra prispaustų žmonių. Automobilis „Volvo S60“ buvo nuvažiavęs nuo kelio ir atsitrenkęs į medį. Jo viduje buvo sąmoningas vairuotojas. Jį ugniagesiai iškėlė ir perdavė medikams.

nuo 2020-01-05 06:00 iki 2020-01-06 06:00 įvykių suvestinė

nuo 2020-01-04 06:00 iki 2020-01-05 06:00 įvykių suvestinė

nuo 2020-01-03 06:00 iki 2020-01-04 06:00 įvykių suvestinė

Per praėjusias tris paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 60 gaisrų ir atliko 76 gelbėjimo darbus. Žūčių gaisruose išvengta.

Penktadienį, 15.55 val., gautas pranešimas apie gaisrą Palangos miesto savivaldybėje, Šventojoje, Jūros gatvėje, kelių butų gyvenamajame name. Iki atvykstant ugniagesiams gaisrą gesintuvu gesino namo savininkas. Iš vieno buto veržėsi dūmai, gyventojai buvo išėję į lauką. Iš vieno buto du mažamečiai vaikai – berniukas ir mergaitė greitosios medicinos pagalbos automobiliu buvo išvežti į ligoninę, įtarus, kad jie apsinuodijo smalkėmis. Po medikų apžiūros vienas berniukas buvo paguldytas į ligoninę stebėjimui. Gaisras kilo virtuvėje užsidegus dūmtraukiui, vėliau ugnis persimetė į medinę perdangą. Gaisro metu apdegė virtuvės durys, aprūko virtuvės ir koridoriaus sienos ir lubos, buvo nuardyta dalis perdangos. Bute buvo įrengtas dūmų detektorius.  

11.35 val. Ukmergės rajone, Meilūnų kaime, gyvenamajame name degė patalpa ir joje sukrauti skudurai. Iš namo ugniagesiai išnešė dujų balioną.

12.39 val. Alytaus rajone, Mergalaukio kaime, atvira liepsna degė ūkinis pastatas. Gaisro metu sudegė dalis pastato stogo, dalis jo buvo nuardyta, sudegė viduje buvusios malkos ir ūkio paskirties daiktai.

22.28 val. Kėdainių rajone, Nociūnų kaime, gyvenamojo namo antrajame aukšte degė prie krosnies sukrautos šiukšlės. Gaisro metu išdegė ir buvo išardyta dalis medinių grindų, sulietos patalpos. Dūmų detektoriaus name nebuvo.

Sekmadienį, 13.36 val., Kretingos rajone, Kiauleikių kaime, degė ūkinis pastatas, kurio antrajame aukšte įrengtos gyvenamosios patalpos. Gaisro metu antrajame aukšte esančiame kambaryje apdegė sienos, aprūko ir buvo nuardyta dalis lubų, apdegė spinta ir namų apyvokos daiktai.

17.11 val. Vilkaviškio rajone, Giedrių kaime, gyvenamojo namo virtuvėje degė sofa-lova. Gaisro metu apdegė sofa-lova, įtrūko stiklo paketas, aprūko virtuvės lubos. Name dūmų detektoriaus nebuvo.

Apie 19 val. Vilniaus rajone, Riešės kaime, liepsnojo automobilis „Volkswagen Caravelle“ ir garažo, sublokuoto su namu, pastogė. Gaisro metu išdegė ir buvo išardyta 60 kv. m garažo ir namo dalies lubų, apdegė garažo stogo konstrukcijos, 70 kv. m vidinių stogo konstrukcijų, išdegė lengvojo automobilio variklio skyrius ir salonas. Name įrengta priešgaisrinė signalizacija.

Penktadienį po vidurdienio Vilniaus rajone, Melekonių kaime, iš Vokės upės buvo ištrauktas vyro kūnas.

13.18 val. gautas pranešimas, kad Anykščių rajone, Pagojės viensėdijos tvenkinyje, iš valties iškrito žmogus ir skęsta. Atvykus ugniagesiams, vyras buvo vandenyje už 30 m nuo kranto, jis laikėsi užsikabinęs už valties. Ugniagesiai nuplaukė iki skęstančiojo, parplukdė jį į krantą ir perdavė medikams.

Šeštadienį, 9.56 val., gautas pranešimas, kad Klaipėdos rajone, Butkų kaime, tvenkinyje nuskendo žmogus. Atvykus ugniagesiams, maždaug už 3 m nuo kranto plūduriavo skenduolis. Jie ištraukė vyro kūną į krantą.

Sekmadienio naktį, 00.46 val., ugniagesių gelbėtojų pagalbos paprašė greitosios pagalbos medikai. Dėl klampios kelio dangos jie negalėjo pasiekti Skuodo rajone, Būdvietės kaime, vienkiemyje gyvenančios ligonės. Atvykę ugniagesiai nusprendė su medikais eiti pėsčiomis iki namo, kadangi kelias buvo nepravažiuojamas. Ligonę neštuvais iki medikų automobilio jie nešė apie 300 m.

Šeštadienį per parą šalyje ugniagesiai 14 kartų vyko šalinti nuvirtusių medžių nuo važiuojamosios kelio dalies.

 

Nuo 2020-01-06 06:00 iki 2020-01-07 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 23 gaisrų ir atliko tiek pat gelbėjimo darbų. Žūčių gaisruose išvengta.

7.15 val. Vilniaus rajone, Kalniškių kaime, atvira liepsna degė lengvasis automobilis „Subaru Outback“. Gaisro metu sudegė visos jo degiosios detalės.

10.08 val. Utenos rajone, Pačkėnų kaime, liepsnojo medinė lauko virtuvė. Gaisro metu ji sudegė. Gaisro priežastis – krosnių, židinių bei dūmtraukių įrengimo ir eksploatavimo reikalavimų pažeidimai.

12.53 val. Panevėžyje, Staniūnų gatvėje, VŠĮ Panevėžio profesinio rengimo centre, kabinete ant stalo smilko kalėdinė dekoracija. Gaisro metu apdegė stalas, aprūko 2 kabinetai, daug dūmų tvyrojo antrajame aukšte. Iš viso profesinio rengimo centre buvo 150 mokinių. Dalis žmonių iš patalpų buvo išėję patys, kitus išeiti į lauką paragino ugniagesiai. Mokykloje dūmų detektoriaus nebuvo.

Apie 13 val. Pagėgiuose, Žemaičių gatvėje, gyvenamajame name degė perdanga ir stogo šiltinamoji medžiaga. Gaisro metu išdegė 100 kv. m perdangos tarp palėpės ir antrojo aukšto, dalis stogo dangos, buvo nuardyta 50 kv. m stogo ir 140 kv. m perdangos, vandeniu sulietos abiejų aukštų patalpos.

7.27 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Ugniažolių take, reikalinga ugniagesių pagalba iš šulinio ištraukti žmogų. Jiems atvykus, vyras jau buvo ištrauktas. Iki atvykstant medikams, ugniagesiai jam atliko dirbtinį kvėpavimą, tačiau medikai po kurio laiko jam konstatavo mirtį.

11.22 val. Šiauliuose, Klaipėdos gatvėje, ugniagesiai iš melioracijos griovio ištraukė vyro kūną.

Nuo 2020-01-07 06:00 iki 2020-01-08 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 19 gaisrų ir atliko 22 gelbėjimo darbus. Žūčių gaisruose išvengta.

9.42 val. gautas pranešimas apie gaisrą Vilkaviškio ligoninėje. Gaisras buvo kilęs poilsio patalpoje prie virtuvės, 2 aukštų korpuse, priblokuotame prie ligoninės pastato. Iš pirmojo aukšto buvo evakuota 14 administracijos darbuotojų. Gaisro metu apdegė ir aprūko poilsio patalpos, apdegė baldai.

Apie 13 val. gaisras kilo Vilniuje, Savanorių prospekte, UAB „Smurfit Kappa Baltick“ gamykloje. Nuo gamybinės paskirties pastato stogo kilo dūmai, ant stogo, atliekų ištraukimo turbinos patalpoje, degė elektrinis variklis, šiltinamoji medžiaga ir šiukšlės. Iki atvykstant ugniagesiams gaisrą gesintuvais gesino įmonės darbuotojai. Gaisro metu apdegė patalpos sienos ir variklis.

19.43 val. Plungėje, Rietavo gatvėje, 6 butų gyvenamajame name, vieno iš butų virtuvėje, degė prie krosnies sukrautos šiukšlės. Gaisro metu aprūko virtuvė ir kita patalpa. Dūmų detektoriaus bute nebuvo.

20.55 val. gautas pranešimas, kad važiuodamas Šilalės rajone, Kiaukų kaime, užsidegė automobilis „Toyota Corolla Verso“. Atvykus ugniagesiams, jis degė atvira liepsna. Gaisro metu automobilis sudegė.

Sausio 8-ąją, po vidurnakčio, Ukmergės rajone, Daubariškių kaime, liepsnojo gyvenamojo namo stogas. Gaisro metu sudegė stogas, perdanga ir ant stogo buvę 8 saulės kolektoriai. Dūmų detektorius name buvo įrengtas.

Nuo 2020-01-08 06:00 iki 2020-01-09 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 18 gaisrų ir atliko 26 gelbėjimo darbus. Žūčių gaisruose išvengta.

17.34 val. gaisras kilo Vilniaus rajone, Bendorių kaime, ŽŪB „Vilniaus žirgynas“ ūkio paskirties pastate. Ūkinėje pastato dalyje degė stogo danga prie dūmtraukio. Iki atvykstant ugniagesiams gaisrą gesintuvais gesino darbuotojai, iš pastato buvo išvesta 20 žirgų. Gaisro metu sudegė ir buvo nuardyta 10 kv. m stogo dangos, išardytas dūmtraukis.

20.33 val. Alytaus rajone, kelyje Alytus – Merkinė, ties Mančiūnų kaimu atvira liepsna degė automobilis „Audi B4“. Gaisro metu išdegė automobilio variklio skyrius ir salonas.

Sausio 9-ąją, po vidurnakčio, Klaipėdoje, Kretingos gatvėje, daugiabučio laiptinėje tvyrojo daug dūmų. Ugniagesiams pasibeldus į vieną iš butų penktajame aukšte, gyventojas pats atvėrė duris. Kambaryje smilko čiužinys ir lova, vyras gaisrą gesino vandeniu. Ugniagesiai čiužinį ir lovą išnešė į lauką, o vyras buvo išvežtas į ligoninę apžiūrai. Dūmų detektoriaus bute nebuvo.

Vakar, 9.04 val., buvo gautas pranešimas, kad Druskininkuose, M. K. Čiurlionio gatvėje, statybvietėje, atliekant vamzdyno tiesimo darbus, ant dviejų žmonių užgriuvo žemės. 9.30 val. ugniagesiai išlaisvino pirmąjį vyrą. Jis buvo be sąmonės, jam medikai po 40 min. gaivinimo konstatavo mirtį. Po 5 min. buvo išlaisvintas ir kitas vyras. Jis buvo sąmoningas, jį medikai išvežė į gydymo įstaigą.

Nuo 2020-01-09 06:00 iki 2020-01-10 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 19 gaisrų ir atliko 38 gelbėjimo darbus. Žūčių gaisruose išvengta.

Apie 22 val. Rokiškio rajone, Audronių kaime, atvira liepsna degė gyvenamasis namas. Gaisro metu sudegė jo stogas, išdegė dalis medinės perdangos.

Sausio 10-osios naktį, 3.33 val., Klaipėdoje, Nidos gatvėje, daugiabučio penktajame aukšte, elektros skydinėje degė elektros laidų instaliacija. Gaisro metu aprūko skydinės durys, laiptinės sienos, lubos, vieno iš butų viduje sutrūkinėjo siena, besiribojanti su elektros skydine.

Vakar, 21.25 val., Vilniuje, Liepkalnio gatvėje, liepsnojo lengvasis krovininis automobilis „Mitsubishi Colt“. Gaisro metu išdegė jo salonas.

19.35 val. Vilniaus rajone, Valčiūnų kaime, atvira liepsna degė 4 plastikiniai šiukšlių konteineriai. Gaisro metu jie sudegė.

7.29 val. Panevėžyje, Pramonės gatvėje, eismo įvykio metu susidūrė lengvieji automobiliai „BMW 330“ ir „Volkswagen Golf“. Iš pastarojo automobilio ugniagesiai išlaisvino vairuotoją ir 3 mažamečius vaikus. Jie perduoti greitosios pagalbos medikams.

8.35 val. Varėnos rajone, kelyje Alytus – Vilnius, ties Babriškių kaimu, eismo įvykio metu susidūrė lengvieji automobiliai „Toyota Sienna“ ir „Audi A6“. Iš automobilio „Audi“ buvo iškritusi moteris. Ji žuvo vietoje. Ugniagesiai išlaisvino automobilyje prispaustą moterį. Ji ir jos vyras buvo perduoti greitosios pagalbos medikams ir išgabenti į ligoninę. „Toyota“ vykę 2 žmonės taip pat greitosios medicinos pagalbos automobiliu buvo išvežti į ligoninę.

18.57 val. buvo pranešta, kad Šiauliuose, Darželio gatvėje, žmogus persidūręs ant tvoros. Ugniagesiai gelbėtojai žirklėmis nukirpo metalinę tvoros armatūrą ir nukėlė vyrą. Jis perduotas greitosios pagalbos medikams.

Vakar ugniagesiai gelbėtojai net penkis kartus vyko traukti užklimpusių greitosios medicinos pagalbos automobilių. Ugniagesių pagalbos prireikė Plungės rajone, Jodėnų kaime, Vilniaus rajone, Šakiškių kaime, Šilalės rajone, Vaičių kaime, Alytaus rajone, Kalesninkų kaime. Užklimpę medikų automobiliai sėkmingai buvo ištraukti ir vėl galėjo vykti pas ligonius. Tačiau 20.16 val. išskubėję padėti medikams į Šakių rajono Narkūnų kaimą, Gelgaudiškio ugniagesiai su gaisrine autocisterna užklimpo patys. Ir ugniagesių, ir medikų automobilius ištraukė su traktoriumi atvykęs ūkininkas.

 

Nuo 2020-01-10 06:00 iki 2020-01-11 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2020-01-11 06:00 iki 2020-01-12 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2020-01-12 06:00 iki 2020-01-13 06:00 įvykių suvestinė

Per praėjusias tris paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 77 gaisrų ir atliko 63 gelbėjimo darbus. Gaisrų metu vienas žmogus žuvo, du buvo traumuoti.

Šeštadienį, 10.54 val., Skuodo rajone, Viršilų kaime, atvira liepsna degė gyvenamasis namas. Atvykus ugniagesiams, jo stogas jau buvo sukritęs. Apmalšinę liepsnas ugniagesiai vonios patalpoje rado vyro kūną. Gaisro metu išdegė namo vidus. Name buvo įrengti dūmų detektoriai. Ugniagesiai išsaugojo du už 3 ir 5 m stovinčius pastatus.

Penktadienį, 15.51 val., Utenos ugniagesiai buvo iškviesti į Aušros gatvėje esantį daugiabutį. Laiptinėje tvyrojo dūmai, o viename iš butų jautėsi maisto pridegimo kvapas. Ugniagesiai išlaužė buto duris ir išnešė moterį, kurią rado ant nugriuvusią ant grindų. Moteris buvo sąmoninga, tačiau apsinuodijusi dūmais. Ugniagesiai nunešė į ją greitosios medicinos pagalbos automobilį.

18.27 val. Klaipėdoje, Debreceno gatvėje, atvira liepsna degė butas daugiabučio antrajame aukšte. Gaisras kilo virtuvėje. Jo metu apdegė  nepilnametis vaikinas. Jis buvo išvežtas į ligoninę. Gaisro metu sudegė virtuvėje buvę baldai ir daiktai, išdužo lango stiklas, aprūko kambariai, laiptinės sienos ir lubos.

5.25 val. Vilniuje, Pamėnkalnio gatvėje, daugiabučio penktajame aukšte, bute degė stalas. Iš buto išvesti 3 žmonės buvo perduoti medikams. Jie apžiūrėti vietoje, į ligoninę neišvežti.

Sekmadienį, 16.11 val., Radviliškyje, Giedraičių gatvėje, gyvenamojo namo katilinė degė atvira liepsna. Gesindamas gaisrą apdegė namo savininkas. Medikai pagalbą jam suteikė vietoje. Gaisro metu išdegė katilinė ir šalia esanti patalpa, aprūko kitos patalpos. Name dūmų detektoriaus nebuvo.

Šeštadienio naktį, 2.08 val., Joniškyje, Žemaičių gatvėje, daugiabučio trečiajame aukšte, bendrojo naudojimo koridoriuje, degė sofa-lova. Iš vieno buto buvo išvesta moteris. Koridoriuje aprūko sienos ir lubos, nubyrėjo tinkas, apdegė lova ir dalis grindų, ketvirtajame aukšte esančiame bute išdegė apie 1 kv. m grindų.  

3.32 val. pranešta apie gaisrą Kėdainių rajone, Šilainių kaime, gyvenamajame name. Namas degė atvira liepsna. Gaisro metu jis sudegė.

Apie 16 val. gaisras kilo Šiaulių rajone, Meškuičių miestelyje, UAB „Bageta“ medžio apdirbimo įmonės katilinėje. Atvykus ugniagesiams, degė jos stogas. Gaisro metu apdegė 50 kv. m stogo konstrukcijų.

21.06 val. Ukmergės rajone, Antakalnio III kaime, iš dviejų aukštų daugiabučio buto pirmajame aukšte veržėsi liepsnos. Iš jo ugniagesiai išnešė šunį ir dujų balioną. Gaisro metu išdegė kambarys, apdegė kitas kambarys, sudegė namų apyvokos daiktai, apdegė pirmojo ir antrojo aukšto balkonai. Bute dūmų detektoriaus nebuvo.

Penktadienį, 16.53 val., gautas pranešimas, kad Klaipėdoje, Šilutės plento ir Jūrininkų prospekto sankryžoje, eismo įvykio metu susidūrė krovininis automobilis „Scania 420“ ir lengvasis automobilis „Renault Scenic“. Lengvojo automobilio vairuotojas buvo prispaustas, be gyvybės ženklų. Ugniagesiai išlaisvino žuvusiojo kūną.

Nuo 2020-01-13 06:00 iki 2020-01-14 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 17 gaisrų ir atliko 27 gelbėjimo darbus. Viename iš gaisrų traumuotas žmogus.

12.25 val. gaisras kilo gyvenamajame name Kaune, Kuonės akligatvyje. Gaisro metu sudegė grindų šiltinamoji medžiaga – polistirolas, sutrūkinėjo stiklo paketas, apdegė medinės stogo konstrukcijos, sudegė lubų šiltinamoji medžiaga – putų polistirolas, aprūko įrenginėjamos patalpos. Gesindamas gaisrą apdegė namo savininkas. Greitosios pagalbos medikai vyrą išvežė į ligoninę. Dūmų detektoriaus name nebuvo.

14.07 gautas pranešimas apie gaisrą Klaipėdos rajone, Gargžduose, Naujojoje gatvėje. Gaisras kilo gyvenamojo namo virtuvėje. Jo metu išdegė virtuvė, aprūko kitos patalpos. Name buvo įrengtas dūmų detektorius.

15.23 val. Klaipėdoje, Nidos gatvėje, daugiabučio laiptinėje pirmajame aukšte degė elektros skydinė. Per gaisrą apdegė skydinės durelės, laidų izoliacija, skydai, skaitikliai, aprūko lubos.

21.42 val. Lazdijų rajone, Seirijuose, atvira liepsna degė gyvenamojo namo stogas. Gaisro metu sudegė dalis stogo dangos, apdegė 40 kv. m medinių jo konstrukcijų.

23.42 val. Kaune, Ryšių gatvėje, liepsnojo nenaudojamas pastatas. Gaisro metu sudegė dalis pastato, dalis perdangos ir stogo, dar 40 kv. m jo buvo nuardyta.

10.02 val. gautas pranešimas, kad Vilniaus rajone, Papiškių kaime, eismo įvykio metu susidūrė sunkvežimis „MAN T42“ ir lengvasis automobilis „Citren C3“. Lengvojo automobilio vairuotoja buvo prispausta. Ugniagesiai nukentėjusią moterį išlaisvino ir perdavė greitosios pagalbos medikams.

13.27 val. Zarasų rajone, Antazavės kaime, iš tvenkinio ištrauktas moters kūnas.

uo 2020-01-14 06:00 iki 2020-01-15 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 27 gaisrų ir atliko 35 gelbėjimo darbus. Viename iš gaisrų žuvo žmogus.

18.46 val. Akmenės rajone, Smiltinės kaime, atvira liepsna degė medinis gyvenamasis namas. Apmalšinę liepsnas ugniagesiai rado žmogaus kūną. Gaisro metu namas sudegė.

20.33 val. Elektrėnų savivaldybėje, Semeliškių seniūnijoje, Subartėnų kaime, liepsnojo medinis karkasinis pastatas. Gaisro metu jis sudegė.

21.37 val. Elektrėnų savivaldybėje, Semeliškių seniūnijoje, Daugirdiškių kaime, atvira liepsna degė apleistas medinis ūkinis pastatas. Gaisro metu jis sudegė.

22.35 val. Elektrėnų savivaldybėje, Semeliškių seniūnijoje, Daugirdiškių kaime, liepsnojo medinė pirtis. Gaisro metu ji sudegė.

10 val. gautas pranešimas, kad Klaipėdos rajone, Drevernos kaime, gyvenamojo namo virtuvėje iš dujų baliono nutekėjus dujoms įvyko sprogimas. Savininkei įjungiant šildymo katilą sprogo nutekėjusios dujos. Sprogimo metu išdužo virtuvės langas, apgadinta fasado apdaila. Žmonės nenukentėjo.

uo 2020-01-15 06:00 iki 2020-01-16 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 22 gaisrų ir atliko 28 gelbėjimo darbus. Viename iš gaisrų žuvo žmogus.

20.46 val. gautas pranešimas apie gaisrą Jonavos rajone, Užusalių seniūnijoje, Pašilių kaime, sodų bendrijoje „Pašiliai“. Atvykus ugniagesiams medinis sodo namas degė atvira liepsna, jo stogas jau buvo sukritęs. Netrukus ugniagesiai gaisravietėje rado vyro kūną. Gaisro metu sudegė pastato stogas, perdanga, išdegė namo vidus, sudegė jame buvę namų apyvokos daiktai. Ugniagesiai išsaugojo du kaimyninius pastatus – sodo namelį ir gyvenamąjį namą.

Sausio 16-osios naktį, 1.55 val., Vilniuje, Naugarduko gatvėje, iš daugiabučio namo rūsio veržėsi dūmai. Rūsyje degė sendaikčiai ir šiukšlės. Gaisro metu apdegė kelių sandėliukų durys, aprūko patalpos.

3.10 val. Šiaulių rajone, Žeimių kaime, degė automobilis „Renault Megane“. Gaisro metu sudegė visos degiosios automobilio detalės. Iš dujų baliono buvo išleistos dujos.

Nuo 2020-01-16 06:00 iki 2020-01-17 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 22 gaisrų ir atliko 25 gelbėjimo darbus. Gaisrų metu traumuoti du žmonės.

16.57 val. Šiauliuose, Dubijos gatvėje, degė automobilis „Jaguar XS“. Automobilį gesinęs jo savininkas apdegė rankas. Jam medikai pagalbą suteikė vietoje. Gaisro metu apdegė automobilio salonas.

22.31 val. gaisras kilo Panevėžyje, Staniūnų gatvėje, mediniame dviejų aukštų daugiabutyje. Ugniagesiai, patekę į butą antrajame aukšte, prie durų rado sukniubusį vyrą. Jis buvo išneštas į lauką, perduotas greitosios pagalbos medikams ir išvežtas į ligoninę. Iš kitų butų ugniagesiai išvedė dar 3 gyventojus. Gaisro metu išdegė dalis grindų, apdegė lova, namų apyvokos daiktai, aprūko sienos. Viename iš butų buvo įrengtas autonominis dūmų detektorius.

14.18 val. Raseinių rajone, Alaviniškių kaime, degė medinis gyvenamasis namas. Gaisro metu išdegė virtuvė ir vienas kambarys, sudegė baldai ir namų apyvokos daiktai, aprūko kitos patalpos. Iš degusio namo ugniagesiai išnešė 3 kačiukus. Dūmų detektoriaus name nebuvo.

22.15 val. Vilniuje, Totorių gatvėje, daugiabučio bute pirmajame aukšte degė sofa-lova. Žmonių bute nebuvo. Gaisro metu apdegė ir kiti baldai. Dūmų detektoriaus bute nebuvo.    

Nuo 2020-01-19 06:00 iki 2020-01-20 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2020-01-18 06:00 iki 2020-01-19 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2020-01-17 06:00 iki 2020-01-18 06:00 įvykių suvestinė

Per praėjusias 3 paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 69 gaisrų ir atliko 54 gelbėjimo darbus. Gaisrų metu 1 žmogus žuvo, 2 buvo traumuoti.

Sekmadienį, 5.55 val., gautas pranešimas, kad Klaipėdoje, Aguonų gatvėje, dega kelių savininkų gyvenamasis namas. Pro pirmojo aukšto langus veržėsi atvira liepsna. Degė medinės pertvaros tarp kambarių, baldai, namų apyvokos daiktai, sienos ir lubos. Ugniagesiai iš namo išnešė vyrą be gyvybės ženklų. Medikai konstatavo jo mirtį. Iš prie šio namo priblokuoto kito namo pati išėjo viena gyventoja.

Šeštadienį apie 10 val. Elektrėnų savivaldybėje, Daugirdiškių kaime, atvira liepsna degė rąstinis vieno aukšto namas. Gaisras kilo sprogus dujų balionui. Jo metu nukentėjo du vyrai, kurie dėl nudegimų buvo išvežti į ligoninę. Gaisro metu sudegė stogas, išdegė vidus, apdegė šalia esančio medinio ūkinio pastato 12 kv. m stogo dangos.

Penktadienį, 8.24 val., Vilniuje, Kryžiokų Sodų gatvėje, atvira liepsna degė medinis gyvenamasis namas. Gaisro metu sudegė ir į vidų sukrito stogas, išdegė veranda ir du kambariai. Ugniagesiai išsaugojo du ūkinius pastatus. Dūmų detektoriaus name nebuvo.

15.44 val. Klaipėdos rajone, Kiškėnų kaime, laukuose rastas rusenantis vyro kūnas. Iki ugniagesių gelbėtojų atvykimo šlapiu audiniu degantį žmogų gesino vaikinas. Įvykio vietoje ruseno 5 kv. m žolės. Įvykį tiria policija.

20.12 val. Mažeikių rajone, Laižuvoje, liepsnojo gyvenamasis namas. Gaisro metu namas sudegė.

20.33 val. Kauno rajone, Gervėnupio kaime, sodų bendrijoje „Vieversėlis“ degė negyvenamas sodo namelis. Gaisro metu sudegė perdanga ir priestatas. Įtariamas padegimas.

23.36 val. Kelmės rajone, Skogalio kaime, atvira liepsna degė automobiliai „Mercedes Benz 312“ ir „Mercedes Benz G300“. Ugniagesiai išgelbėjo šalia stovintį krovininį automobilį „Mercedes Benz 914“. Visos transporto priemonės stovėjo vienoje eilėje. Įtariamas padegimas.

Šeštadienio naktį, 2.17 val., Kaune, Draugystės gatvėje, parduotuvės aikštelėje degė automobiliai „Volkswagen Crafter“ ir „Mercedes Sprinter“. Įtariamas padegimas.

12.33 val. Kupiškio rajone, Smilgių kaime, atvira liepsna degė gyvenamasis namas. Iš jo ugniagesiai išnešė 2 dujų balionus. Gaisro metu apdegė dviejų kambarių sienos ir lubos.

Nuo 2020-01-20 06:00 iki 2020-01-21 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 34 gaisrų ir atliko 23 gelbėjimo darbus. Žūčių gaisruose išvengta.

11.49 val. Alytuje, Naujojoje gatvėje, atvira liepsna degė šakinis keltuvas „Kalmar“. Gaisro metu išdegė variklio skyrius ir kabina.

13.48 val. Vilniaus rajone, Juodšilių kaime, parduotuvės katilinėje degė elektros instaliacijos laidai. Parduotuvėje tvyrojo daug dūmų.

14.44 val. gaisras kilo Elektrėnų savivaldybėje, Naujųjų Kietaviškių kaime, gyvenamajame name. Gaisro metu apdegė ir buvo nuardyta 2 kv. m vidinės pertvaros.

16.40 val. Plungės rajone, Stirbaičių kaime, liepsnojo gyvenamasis namas. Gaisro metu pastatas ir viduje buvęs turtas sudegė.

Apie 20 val. Tauragėje, J. Tumo – Vaižganto gatvėje, atvira liepsna degė nenaudojamas pastatas. Gaisro metu jis sudegė. Ugniagesiai išsaugojo šalia stovintį ūkinį pastatą.

12.36 val. Kauno rajone, Akademijos miestelyje, tvenkinyje pastebėta maždaug 100 kv. m ploto naftos produktų dėmė. Ugniagesiai pastatė bonines užtvaras ir, naudodami mišinį naftos produktų skaidymui, neutralizavo teršalus.

20.02 val. Klaipėdoje, H. Manto gatvėje, ugniagesiai iš medžio nukėlė katiną, tupėjusį maždaug 7 m aukštyje. Jis buvo perduotas gyvūnų globėjų atstovui.

Nuo 2020-01-21 06:00 iki 2020-01-22 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 25 gaisrų ir atliko 10 gelbėjimo darbų. Žūčių gaisruose išvengta.

Apie 4 val. ryto Pakruojo rajone, Gautaučių kaime, atvira liepsna degė gyvenamasis namas. Gaisro metu sudegė jo stogas, sukrito perdanga, išdegė namo vidus.

5.31 val. Raseinių rajone, Šiluvoje, liepsnojo kaimo turizmo sodyboje esančios katilinės stogas. Gaisro metu jis sudegė, taip pat sudegė palėpėje sukrauti namų apyvokos daiktai, patalpoje, kurioje buvo sukrautas biokuras, išdegė 10 kv. m sienų, iškaltų medinėmis lentomis. Pastate dūmų detektoriaus nebuvo.

6.37 val. Vilniaus rajone, Miškinių kaime, atvira liepsna degė gyvenamojo pastato išorinė siena. Gaisro metu apdegė ir buvo išardyta apie 10 kv. m medinės sienos. Name dūmų detektoriaus nebuvo.

12.39 val. Kretingos rajone, Padvarių kaime, degė sunkvežimis MAN. Įvykio vietoje buvo nukritę aukštos įtampos laidai. Per gaisrą apdegė 6 padangos, rėmas, posparnis ir galinis apšvietimas.

19.07 val. gautas pranešimas apie gaisrą daugiabutyje Jonavoje, Parko gatvėje. Bute degė televizorius, dūmai tvyrojo ir laiptinėje. Iš butų ir laiptinės išėjo apie 10 žmonių. Gaisro metu sudegė televizorius, fotelis ir spintelė. Dūmų detektoriaus bute nebuvo.

21.51 val. Zarasų rajone, Padusčio kaime, atvira liepsna degė rąstinė pirtis. Gaisro metu ji sudegė.

22.13 val. Zarasuose, Valstiečių gatvėje, liepsnojo medinės pirties stogas. Gaisro metu sudegė stogas, išdegė vidus. Ugniagesiai išsaugojo gyvenamąjį namą ir ūkinį pastatą.

Nuo 2020-01-22 06:00 iki 2020-01-23 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 17 gaisrų ir atliko 38 gelbėjimo darbus. Gaisrų metu vienas žmogus žuvo, vienas buvo traumuotas.

5.41 val. gautas pranešimas apie gaisrą Ukmergės rajone, Krikštėnų kaime. Atvykus ugniagesiams atvira liepsna degė gyvenamasis namas. Apmalšinę liepsnas jie kambaryje rado smarkiai apdegusį vyro kūną. Gaisro metu sudegė namo stogas, perdanga, išdegė kambariai.

15.22 val. Panevėžyje, J. Janonio gatvėje, garaže degė automobilis. Gaisro metu ranką apdegė vyras. Greitosios pagalbos medikai sutvarstė ranką, tačiau į gydymo įstaigą žmogus atsisakė važiuoti. Gaisro metu garaže sudegė automobilis „BMW“, aprūko visa patalpa, šalia esantis garažas ir jame buvęs automobilis.

5.17 val. Raseiniuose, Ateities gatvėje, degė lengvasis automobilis „Seat Altea“. Gaisro metu išdegė variklio skyrius, termiškai buvo paveiktas priekinis stiklas.

15.18 val. gautas pranešimas, kad Tauragės rajone, Taurų kaime, dėl didelio vėjo nuo skardinio apleisto pastato atitrūko viena siena, kuri slenka važiuojamosios kelio dalies link ir kelia pavojų žmonėms. Ugniagesiai nuo griūvančios sienos nuėmė dalį dangos ir sutvirtino sieną.

Ugniagesiai gelbėtojai praėjusią parą 14 kartų vyko šalinti ant važiuojamosios kelio dalies nuvirtusių medžių, iš jų 5 kartus – Vilniaus, 4 – Utenos apskrityse.

Nuo 2020-01-23 06:00 iki 2020-01-24 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 33 gaisrų ir atliko 22 gelbėjimo darbus. Viename iš gaisrų traumuotas žmogus.

17.01 val. gautas pranešimas apie gaisrą Švenčionių rajone, Pabradėje. Ten atvira liepsna degė gyvenamojo namo vidus. Išlaužę duris, ugniagesiai iš namo išnešė nesąmoningą vyrą. Medikai namo savininką išvežė į ligoninę. Įtariama, kad jis apsinuodijo dūmais. Gaisro metu kambaryje apdegė grindys prie krosnies, čiužinys, kilimėlis, spinta. Viduje buvo du dūmų detektoriai, kurie, kilus gaisrui, pradėjo veikti.

18.40 val. Alytaus rajone, Kavalčiukų kaime, liepsnojo apleistas pastatas. Gaisro metu sudegė 25 kv. m stogo dangos, 16 kv. m perdangos ir sudegė 2 t šieno, buvusios ant perdangos. Ugniagesiai išsaugojo už 10 m stovintį gyvenamąjį namą.

19.21 val. Vilkaviškio rajone, Kurmiškių kaime, kelyje Kybartai – Kudirkos Naumiestis, atvira liepsna degė sunkvežimio „Renault Premium 400“ iš Rusijos krovinys. Gaisro metu sudegė dalis krovinio, apdegė priekabos tentas.

Sausio 24-osios naktį, 1.46 val., Kaune, Ašigalio gatvėje, liepsnojo du automobiliai. Gaisro metu apdegė ir termiškai paveikta automobilio „Volkswagen Passat“ priekinė ir galinė dalys, apdegė šalia stovėjusio automobilio „Hyundai“ priekinė dalis.

2.53 val. Telšiuose, Respublikos gatvėje, atvira liepsna degė automobilis „Audi A4“. Gaisro metu apdegė variklio skyrius bei dalis salono.

Nuo 2020-01-24 06:00 iki 2020-01-25 06:00 įvykių suvestinė 

Nuo 2020-01-25 06:00 iki 2020-01-26 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2020-01-26 06:00 iki 2020-01-27 06:00 įvykių suvestinė

Per praėjusias 3 paras ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 79 gaisrų ir atliko 59 gelbėjimo darbus. Viename iš gaisrų traumuotas žmogus.

Sekmadienį, 16.59 val., buvo gautas pranešimas apie gaisrą Kauno rajone, Neveronių kaime. Daugiabučio pirmajame aukšte esantis butas degė atvira liepsna. Iš namo koridoriaus buvo išnešta moteris. Ji sąmoninga perduota greitosios pagalbos medikams ir išvežta į gydymo įstaigą apžiūrai. Iš pastato buvo evakuoti 6 žmonės. Vienas vyras taip pat perduotas medikų apžiūrai, po kurios buvo paleistas. Gaisro metu išdegė kambarys, aprūko buto patalpos. Dūmų detektoriaus bute nebuvo.

Penktadienį, 17.45 val., gaisras kilo Kauno rajone, Garliavoje, gyvenamajame name. Degė apie 20 kv. m stogo konstrukcijų ir palėpėje esantys daiktai. Gaisro metu nuardyta stogo šiltinamoji medžiaga ir skardinė danga, sulietos gyvenamosios patalpos.

Apie 18 val. Klaipėdoje, Gamyklos gatvėje, vieno aukšto daugiabučio bute degė virtuvė. Atvykus ugniagesiams, žmonės jau buvo išėję į lauką. Gaisro metu išdegė virtuvė, šalia esantis kambarys, apdegė namų apyvokos daiktai, kambario lubos, medinė laiptinė. Ugniagesiai išnešė dujų balioną. Bute dūmų detektoriaus nebuvo.

23.48 val. Birštono savivaldybėje, Vanagų kaime, atvira liepsna degė gyvenamasis namas. Gaisro metu sudegė jo stogas ir perdanga, išdegė vidus, sudegė namų apyvokos daiktai.

Šeštadienį apie 10 val. Telšių rajone, Degaičių kaime, liepsnojo penkių butų medinio namo dalis. Gaisro metu išdegė virtuvė, koridorius ir kambarys ir juose buvę baldai bei daiktai, sudegė stogas ir palėpė. Spėjama, kad gaisras kilo dėl netvarkingos elektros instaliacijos. Dūmų detektoriaus bute nebuvo.

10.50 val. Utenos rajone, Droničėnų kaime, atvira liepsna degė krovininis automobilis „Renault Magnum 390“ su puspriekabe. Gaisro metu sudegė kabinos degiosios detalės, puspriekabė su kroviniu išgelbėta.

13.43 val. Akmenės rajone, Daubiškių kaime, liepsnojo medinė daržinė. Viduje sudegė traktorius „Belarus 820“, hidraulinis manipuliatorius, presas, šieno grėblys, autokeltuvas, cemento maišyklė, sėjamoji, lengvojo automobilio priekaba, 30 kub. m malkų ir 24 kub. m lentų. Gaisro metu sprogo dvi 200 l talpyklos, kuriose buvo dyzeliniai degalai. Ugniagesiai išsaugojo šalia stovinčius du pastatus.

Sekmadienį apie 17 val. Plungės rajone, Kulių miestelyje, degė medinio daugiabučio perdanga tarp pirmojo ir antrojo aukšto. Namo gyventojai iš pastato išėjo iki atvykstant ugniagesiams. Vieną moterį ištiko šokas, ją greitosios pagalbos medikai išvežė į gydymo įstaigą. Iš namo ugniagesiai išnešė du dujų balionus. Gaisro metu išdegė vienas butas pirmajame aukšte, du butai – antrajame, sudegė perdanga, apdegė ir buvo išardytos antrojo aukšto bendrojo naudojimo koridoriaus grindys, vandeniu sulietas pirmasis aukštas. Dūmų detektorių name nebuvo.

Šeštadienį, 9.27 val., Širvintose, Zibalų gatvėje, tvenkinyje buvo rastas skenduolis. Ugniagesiai vyro kūną ištraukė.

12.12 val. Rokiškio rajone, Jūžintų miestelyje, iš 1 m gylio duobės, apsemtos vandeniu, buvo ištrauktas vyro kūnas.

Sekmadienį, 12.36 val., pranešta, kad Šalčininkų rajone, Pamerkio kaime, Merkyje plūduriuoja žmogaus kūnas. Ugniagesiai ištraukė vyro kūną.

     

Nuo 2020-01-27 06:00 iki 2020-01-28 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 17 gaisrų ir atliko 28 gelbėjimo darbus. Žūčių gaisruose išvengta.

7.52 val. Utenos rajone, Tauragnų miestelyje, UAB „Amber Forest“ medienos džiovykloje atvira liepsna degė malkų rietuvės. Atvykus ugniagesiams, dalis malkų buvo jau išvežtos į lauką. Jos buvo perkrautos ir perlietos vandeniu. Gaisro metu sudegė apie 5 kub. m malkų, aprūko džiovyklos patalpa.

17.12 val. buvo gautas pranešimas, kad Raseiniuose, Turgaus gatvėje, ūkiniame pastate sprogo krosnis. Atviros ugnies nebuvo. Gaisro metu aprūko katilinės sienos ir lubos, apdegė elektros laidai, kanalizacijos ir vandentiekio vamzdžiai, vandens šildytuvas. Dūmų detektoriaus pastate nebuvo.

20.45 val. Šilutės rajone, kelyje Grabupiai – Didšiliai, liepsnojo traktorius „Fendt Haver“. Iki atvykstant ugniagesiams gaisrą gesintuvais gesino vairuotojas. Gaisro metu išdegė traktoriaus variklio skyrius ir kabina. Ugniagesiai išsaugojo priekabą su rąstais.

21.14 val. Vilniuje, J. Basanavičiaus gatvėje, iš MB „Etno dizainas“ biuro dirbtuvių antrajame aukšte veržėsi dūmai. Patalpoje apdegė dalis medinių grindų, sudegė ant jų sudėtos elektronikos detalės. Dūmų detektoriaus patalpose nebuvo.

16.43 val. Biržų rajone, Balandiškių kaime, eismo įvykio metu susidūrė 4 automobiliai. Viename iš jų buvo prispaustas vyras. Jam medikai konstatavo mirtį.

Nuo 2020-01-28 06:00 iki 2020-01-29 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 16 gaisrų ir atliko 15 gelbėjimo darbų. Žūčių gaisruose išvengta.

8.48 val. Ukmergėje, Kauno gatvėje, Metalo apdirbimo gamykloje, gamybos ceche, degė drožlių surinktuvas. Darbuotojai iš pastato išėjo iki atvykstant ugniagesiams.

21.45 val. Klaipėdos rajone, Derceklių kaime, atvira liepsna degė sodo namelis. Gaisro metu pradegė pastato medinė perdanga, sudegė dalis stogo, apdegė namų apyvokos daiktai.

22.32 val. gautas pranešimas, kad Kėdainiuose, Kosmonautų gatvėje, dega butas mediniame daugiabutyje. Prie krosnies degė malkos. Gaisras buvo užgesintas iki atvykstant ugniagesiams. Buto savininką medikai išvežė į gydymo įstaigą apžiūrai. Gaisro metu aprūko dalis sienos prie krosnies ir medinė spintelė.

Sausio 29-osios naktį, 2.08 val., Kaune, Vėtrungės gatvėje, liepsnojo automobilis „BMW“. Gaisro metu išdegė variklio skyrius, apsilydė šalia stovinčio automobilio „Volkswagen Bora“ galinis žibintas.

Nuo 2020-01-29 06:00 iki 2020-01-30 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 11 gaisrų ir atliko 27 gelbėjimo darbus. Žūčių gaisruose išvengta.

Apie 22 val. Anykščių rajone, Surdaugių kaime, atvira liepsna degė medinis gyvenamasis namas. Atvykus ugniagesiams, jo stogas jau buvo įgriuvęs. Gaisro metu namas sudegė.

Apie 23 val. Telšiuose, Šiaurinės gatvėje, gamybos ir pramonės paskirties pastate degė šildytuvas. Gaisras užgesintas parankinėmis priemonėmis. Dūmų detektoriaus patalpoje nebuvo.

23.40 val. Kauno rajone, Jugintų kaime, medžio apdirbimo cecho katilinėje degė sukrautos malkos ir medienos atraižos. Gaisro metu išdegė katilinė, sudegė 4 kub. m malkų, apdegė lubos, aprūko visos patalpos.

10.12 val. pranešta, kad Vilniuje į Neries upę iš nuotekų vamzdžio liejasi teršalai. Ugniagesiai pastatė bonų užtvaras ir sustabdė teršalų tekėjimą į upę. Tolesnius darbus atlieka UAB „Grinda“.

11.46 val. iš aplinkos apsaugos darbuotojo gautas pranešimas, kad Jonavoje, Žemaičių gatvėje, į tvenkinį išsiliejo naftos produktai. Ugniagesiai pastatė bonus ir praplovė vamzdį, kuriuo teršalai tekėjo į vandenį. Į talpyklą jie surinko apie 80 l naftos produktų ir vandens mišinio.

Nuo 2020-01-30 06:00 iki 2020-01-31 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 26 gaisrų ir atliko 14 gelbėjimo darbų. Gaisrų metu du žmonės žuvo, vienas buvo traumuotas.

Sausio 31-osios naktį, 1.22 val., Lazdijų rajone, Šeštokuose, atvira liepsna degė medinis gyvenamasis namas. Ugniagesiai, apmalšinę liepsnas ir patekę į vidų, gaisravietėje rado dviejų žmonių kūnus. Gaisro metu sudegė pastato stogas, perdanga, išdegė vidus.

Vakar 7.07 val. gaisras kilo Kaune, V. Krėvės prospekte. Pro buto langus daugiabučio penktajame aukšte veržėsi dūmai, bute degė namų apyvokos daiktai. Iš buto ugniagesiai išvedė vyrą, kuris po medikų apžiūros buvo išvežtas į ligoninę. Gaisro metu apdegė daiktai kambaryje ir koridoriuje, aprūko butas ir laiptinė, išdužo virtuvės ir balkono langų stiklai. Bute dūmų detektoriaus nebuvo.

20.16 val. Alytaus rajone, Takniškių kaime, sąvartyne degė sukrautos šiukšlės ir atliekos. Jos degė 15 m aukštyje. Šiukšlės buvo perkastos ir perlietos vandeniu. Gaisrą gesinti padėjo 2 įmonės traktoriai.

Sausio 31-osios naktį apie 1 val. Vilniaus rajone, Juodšilių kaime, liepsnojo 2 aukštų mūrinis namas. Gaisro metu sudegė jo stogas, išdegė apie 100 kv. m antrojo aukšto ir tiek pat pirmojo. Kita namo dalis buvo sulieta vandeniu. Dūmų detektorius name buvo įrengtas.

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-12-01