BDAR

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ir kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais.


Nuo 2019-02-28 06:00 iki 2019-03-01 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 34 gaisrų ir atliko 38 gelbėjimo darbus. Žūčių gaisruose išvengta.

15.33 val. Širvintų rajone, Gavėnių kaime, atvira liepsna degė ūkinis pastatas. Atvykus ugniagesiams, jo stogas jau buvo sukritęs į vidų. Gaisro metu pastatas smarkiai apdegė.

16.32 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Purienų gatvėje, Kauno vaikų socializacijos centre „Saulutė‘, mergaitės degina įvairius daiktus. Gaisro metu 3-iajame aukšte esančiame hole apdegė sofa-lova, antklodė, grindys, aprūko sienos.

21.18 val. Plungės rajone, Mižuikų kaime, liepsnojo statybinis vagonėlis. Gaisro metu išdegė jo vidus.

Apie 22 val. gaisras kilo gyvenamajame name Kaune, Vėjo gatvėje. Atvykus ugniagesiams atvira liepsna degė kambarys.

Prieš vidurnaktį Kaune, Giraitės gatvėje, liepsnojo 80 ir 30 kv. m šiltnamiai. Gaisro metu jie sudegė. Ugniagesiai išgelbėjo šalia stovintį gyvenamąjį namą, du lengvuosius automobilius ir mikroautobusą.

15.30 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Kauno mariose, atskilo ledo plokštė, ant kurios žvejojo du vyrai. Ugniagesiai valtimi priplaukė prie žvejų ir pargabeno juos į krantą.

Prieš vidurnaktį ugniagesių pagalbos prireikė medikams. Buvo pranešta, kad Alytaus rajone, Gražulių kaime, iš Spernios upės reikia iškelti vyrą, gulintį upės seklumoje. Panaudoję ištraukiamąsias kopėčias ugniagesiai vyrą iškėlė į krantą ir perdavė medikams.

 

Nuo 2019-02-27 06:00 iki 2019-02-28 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 31 gaisro ir atliko 21 gelbėjimo darbą. Žūčių gaisruose išvengta.

Apie 15 val. buvo pranešta, kad Pagėgiuose, M. Jankaus gatvėje, dega gyvenamojo namo stogas. Gaisro metu prie kamino išdegė 1 kv. m stogo.

17.51 val. pranešta, kad gaisras kilo Pasvalyje, Taikos gatvėje, sporto mokykloje. Atvykus ugniagesiams, darbuotojai gaisrą buvo apgesinę gesintuvu, išjungę elektros tiekimą ir evakavę žmones. Gaisras buvo kilęs infraraudonųjų spindulių pirtyje. Jo metu apdegė ir buvo nuardyta dalis lentų.

22.43 val. Šakių rajone, Kidulių kaime, degė ūkinio pastato stogas ir pristatyta malkinė. Gaisras kilo malkinėje ir persimetė į ūkinio pastato antrąjį aukštą, kuriame buvo šienas. Gaisro metu sudegė malkinė ir joje buvę buities įrankiai, apdegė ūkinio pastato 20 kv. m sienos ir 15 kv. m stogo konstrukcijų, 2 t šieno.

Vasario 28-osios naktį, 1.37 val., Širvintų rajone, Skėterių kaime, atvira liepsna degė gyvenamojo namo stogas. Gaisro metu jis visiškai sudegė ir buvo nuardytas. Taip pat sudegė 15 kv. m perdangos, o nuo sprogusio dujų baliono sudegė 6 kv. m vidinių sandėliuko sienų. Ugniagesiai išsaugojo prie namo priblokuotą medinį priestatą ir du ūkinius pastatus. Kilus gaisrui, apie jį pranešė pradėjęs veikti autonominis dūmų detektorius.

2 val. nakties Prienų rajone, Juodbūdžio kaime, degė butas daugiabutyje. Iš jo ugniagesiai išvedė vyrą. Jis buvo perduotas medikams, žmogus nenukentėjo. Gaisro metu apdegė fotelis ir spintelė.

Apie 3 val. nakties Zarasų rajone, Štadvilių kaime, UAB „Vilvė“ medžio apdirbimo įmonėje, prie cecho priblokuotame metaliniame bunkeryje degė pjuvenos ir traktoriaus priekaba su pjuvenom. Bunkeryje sudegė apie 3 kub. m pjuvenų.   

Nuo 2019-02-26 06:00 iki 2019-02-27 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 36 gaisrų ir atliko 24 gelbėjimo darbus. Žūčių gaisruose išvengta.

10.47 val. Kaišiadorių rajone, Bartkūnų kaime, atvira liepsna degė gyvenamasis namas. Sudegusio namo viduje rastas sudegęs šuo. Ugniagesiai apsaugojo šalia stovintį ūkinį pastatą.

12.34 val. Jurbarko rajone, Zubrickų kaime, gyvenamajame name degė židinio kapsulė ir vidaus siena tarp kambario ir virtuvės. Gaisro priežastis – krosnių, židinių bei dūmtraukių įrengimo ir eksploatavimo reikalavimų pažeidimai.

15.49 val. Vilniuje, Mechanikų gatvėje, iš gyvenamojo namo veržėsi dūmai. Mansardoje prie dūmtraukio degė ir buvo nuardyta 7 kv. m vidaus sienos, tiek pat lubų ir medinių stogo konstrukcijų.

16.39 val. Vilniaus rajone, Nemenčinėje, UAB „Jumesta“ mediniame sandėliuke atvira liepsna degė pjuvenos. Gaisro metu apdegė ir buvo sulieta vandeniu 4 kub. m pjuvenų, apdegė pastato sienos.

21.10 val. Šiauliuose, Panevėžio gatvėje, degė gyvenamojo pastato medinės konstrukcijos. Gaisro metu buvo sulieta šiltinamoji medžiaga, nuardyta 45 kv. m skardinės stogo dangos.

21.47 val. Druskininkų savivaldybėje, Vilkanastrų kaime, atvira liepsna degė gyvenamasis namas. Gaisro metu sudegė jo stogas, išdegė abu namo aukštai.

22.34 val. Tauragėje, J. Tumo – Vaižganto gatvėje, liepsnojo ūkinio pastato stogas. Ugniagesiai išsaugojo viduje buvusius 5 dviračius ir oro kompresorių bei šalia stovintį gyvenamąjį namą, garažą ir automobilį.

Nuo 2019-02-25 06:00 iki 2019-02-26 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 38 gaisrų ir atliko 28 gelbėjimo darbus. Žūčių gaisruose išvengta.

Apie 8 val. ryto Klaipėdos rajone, Ketvergių kaime, atvira liepsna degė gyvenamasis namas. Jis sudegė visiškai, likusios sienos buvo išardytos. Iš namo ugniagesiai išnešė du dujų balionus.

20.30 val. Šiaulių rajone, Drąsučių kaime, gyvenamajame name, katilinėje, degė lubos. Gaisro metu sudegė ir buvo nuardyta 4 kv. m lubų, aprūko sienos, apgadinti katilinėje buvę daiktai.

22.20 val. gautas pranešimas apie gaisrą Vilniuje, S. Stanevičiaus gatvėje, prekybos centre „Iki“. Prekybos salėje degė pramoninio šaldytuvo elektros laidai, patalpose buvo daug dūmų. Gaisro metu sudegė elektros laidai ir šaldytuvo apdaila.

20.54 val. Kelmės rajone, Kiškonių kaime, kiaulių komplekso teritorijoje, ant priekabos degė sukrauti šiaudų rulonai. Gaisro metu sudegė 9 šiaudų rulonai, apdegė dvi priekabos padangos.

23.30 val. Klaipėdoje, Naujojoje uosto gatvėje, AB „Klaipėdos jūrų krovinių kompanija“, krantinėje esančioje transportavimo galerijoje, 30-40 m aukštyje buvo pastebėtas gaisro židinys. Gaisro metu išdegė 1 kv. m medinių grindų po transporteriu.

Vasario 26-osios naktį, 2.17 val., Zarasuose, Kauno gatvėje, liepsnojo medinis gyvenamasis namas. Gaisro metu sudegė jo stogas, medinė perdanga, išdegė vidus, sudegė namų apyvokos daiktai, apdegė sienos.

Apie 4 val. ryto Vilniaus rajone, Zujūnuose, iš mūrinio dviejų aukštų namo veržėsi dūmai. Rūsyje įrengtoje patalpoje degė malkos.

14.11 val. gautas pranešimas, kad Vilniuje, Šilutės gatvėje, įvykus sprogimui nuvirto medinio namo dalis. Spėjama, kad sprogus dujoms nuvirto namo priestatas. Nuo sprogimo bangos iš namo į kiemą buvo nublokšta savininkė. Ji apdegė veidą ir rankas, Gelbėtojai iš apgriuvusio namo išnešė ir vyrą, kuris apdegė viršutinę kūno dalį. Nukentėjusieji perduoti medikams ir nuvežti į ligoninę.

15.28 val. Vilniuje iš Neries ištrauktas nenustatytos tapatybės vyro kūnas.

Nuo 2019-02-22 06:00 iki 2019-02-23 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2019-02-23 06:00 iki 2019-02-24 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2019-02-24 06:00 iki 2019-02-25 06:00 įvykių suvestinė

Per praėjusias tris paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 160 gaisrų ir atliko 68 gelbėjimo darbus. Gaisrų metu žuvo 3 žmonės, 4 buvo traumuoti.

Sekmadienį, 18.17 val., gautas pranešimas apie gaisrą Raseinių rajone, Ariogaloje. Atvykus ugniagesiams, atvira liepsna degė namo siena. Netrukus virtuvėje ant grindų jie rado apdegusį vyro kūną, o po kelių minučių kambaryje – apdegusį moters kūną. Gaisro metu apdegė kambario ir virtuvės sienos ir lubos, namų apyvokos daiktai.

Apie 19 val. Joniškio rajone, Žagarėje, liepsnojo gyvenamasis namas, jau degė ir už 10 m esantis ūkinis pastatas. Apmalšinus liepsnas gyvenamojo namo virtuvėje buvo rastas moters kūnas. Gaisro metu sudegė namo stogas, įgriuvo perdanga, išdegė vidus, taip pat sudegė ūkinio pastato stogas ir vidus.

Penktadienį, 20.25 val., pranešta apie gaisrą Šilalėje, Žemaitės gatvėje. Bendrabučio tipo gyvenamajame name tvyrojo daug dūmų, gaisras buvo kilęs bendrojo naudojimo virtuvėje. Jį užgesino gyventojai. Ugniagesiai iš patalpų išvedė nukentėjusį vyrą, kuris po medikų apžiūros buvo išvežtas į ligoninę. Gaisro metu apdegė medinės grindys, fotelis, stalas, aprūko virtuvė ir koridorius.

Šeštadienį apie 8 val. ryto gaisras kilo Švenčionyse, Miško skersgatvyje. Iš dviejų aukštų gyvenamojo namo veržėsi dūmai, rūsyje degė pjuvenos. Įtariant, jog namo savininkas apsinuodijo dūmais, jis buvo nuvežtas į ligoninę apžiūrai. Ugniagesiai išsaugojo gyvenamąjį namą.

18.44 val. Vilniuje, Architektų gatvėje, viename iš daugiabučio butų virtuvėje ant viryklės degė puodas. Vyras, prisikvėpavęs dūmų, buvo perduotas medikams ir išvežtas į ligoninę. Gaisro metu apdegė spintelė, išsilydė 3 elektros lizdai.

Prieš pat vidurnaktį atvira liepsna degė gyvenamasis namas Kupiškio rajone, Subačiuje. Gaisre apdegė vyras. Jis buvo išvežtas į ligoninę. Gaisro metu sudegė pastato stogas, pusė namo sukrito, kita dalis namo apdegė. Ugniagesiai išsaugojo dar du pastatus ir rūsį.

Sekmadienį prieš vidurdienį gautas pranešimas apie gaisrą Elektrėnuose, Šviesos gatvėje. Daugiabučio antrajame aukšte esančiame bute degė lova, spinta ir drabužiai, o balkone stovėjo mergaitė. Ji iš antrojo aukšto balkono iššoko ant gyventojų ištiestos paklodės. Greitosios pagalbos medikai mergaitę išvežė į ligoninę stebėjimui. Iš penktojo aukšto ugniagesiai išnešė neįgalią moterį.

Šeštadienį, 18.07 val., gautas pranešimas, kad Mažeikiuose, Laisvės gatvėje, dega dujovežis, buvo girdėti sprogimas. Atvykus ugniagesiams šalia pastatų degė du dujovežiai. Nuo jų užsidegė ir šalia esantis garažas. Gaisro metu apdegė ir deformavosi metalinės garažo konstrukcijos, stogas, fasadas, sudegė 4 pakeliami garažo vartai. Nuo karščio išdužo šalia esančio mūrinio pastato langai. Garaže sudegė sunkvežimiai „Volvo FH12“, „SCANIA 124“ ir „Mercedes Benz“, autobusas  „Mercedes Benz“, sudegė prie pastato stovėjęs sunkvežimis DAF, kieme stovėjęs sunkvežimis „Volvo“, apdegė kieme stovėjęs sunkvežimis „Renault Midlum“.

Sekmadienį, 15.38 val., Klaipėdoje, Naujojoje uosto gatvėje, AB „Klaipėdos jūrų krovinių kompanija“ krantinėje, 30 m aukštyje, degė 100 m ilgio grūdų pakrovimo konvejeris. Gaisro metu sudegė du transporterio mazgai ir 100 m grūdų transportavimo galerijos.

Sekmadienį, 14.43 val., gautas pranešimas, kad Vilkaviškio rajone, Kisiniškių kaime, Paežerių ežere skęsta žmogus. Atvykus ugniagesiams, už 250 m nuo kranto buvo įlūžęs žvejys, kuris šaukėsi pagalbos. Ugniagesiai su gelbėjimo rogėmis pasiekė vyrą, ištraukė ir pargabeno į krantą. Jis buvo perduotas medikams ir išvežtas į ligoninę.

      

Nuo 2019-02-21 06:00 iki 2019-02-22 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 27 gaisrų ir atliko 17 gelbėjimo darbų. Žūčių gaisruose išvengta.

10.39 val. Panevėžyje, Urėdijos gatvėje, UAB „Medverta“ teritorijoje, degė 70x20 m dydžio biokuro krūva. Skiedros perkasinėjamos buvo pasitelkus įmonės techniką.

22.14 val. gautas pranešimas, kad Šilalės rajone, Bardžių kaime, Žemaičių plente, automobilių stovėjimo aikštelėje dega automobilis, o viduje yra žmogus. Atvykus ugniagesiams, automobilis „Opel Astra“ degė atvira liepsna, o už 2 m nuo automobilio ant žemės gulėjo smarkiai apdegęs žmogus. Greitosios pagalbos medikai konstatavo vyro mirtį.

Prieš vidurnaktį Zarasų rajone, Šiukščių kaime, liepsnojo medinis namas. Gaisro metu sudegė jo stogas ir perdanga, išdegė vidus. Nuo ugnies apsaugota lauko virtuvė.

Vasario 22 d. po vidurnakčio Utenoje, Aukštaičių gatvėje, UAB „Utenos gelžbetonis“ gamykloje, metaliniame angare degė autokeltuvas ir stogas.

Nuo 2019-02-20 06:00 iki 2019-02-21 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 42 gaisrų ir atliko 24 gelbėjimo darbus. Žūčių gaisruose išvengta.

13.14 val. Šilalės rajone, Dirkintų kaime, atvira liepsna degė gyvenamasis namas. Gaisro metu sudegė perdanga, stogo konstrukcijos, šiferio lakštai.

14.46 val. Vilniuje, Santariškių gatvėje, statomoje 3 aukštų tuberkuliozės ligoninėje, pirmajame aukšte, 100 kv. m patalpoje, degė dujos, besiskverbiančios iš buitinio 50 l talpos dujų baliono. Balionas buvo užgesintas.

Tuo pačiu metu Vilkaviškio rajone, Čyčkų kaime, liepsnojo ūkinis pastatas. Gaisro metu didžioji dalis pastato sudegė.

Prieš vidurnaktį Utenoje, Aukštaičių gatvėje, UAB „Utenos gelžbetonis“ angare, briketų gaminimo ceche, prie krosnies atvira liepsna degė apie 1 kub. m malkų. Gaisro metu buvo išardyta dalis sienos šiltinamosios medžiagos, vandeniu sulieta apie 200 kv. m grindų.

Vasario 21 d. po vidurnakčio Jonavos rajone, Dubių kaime, liepsnojo metalinis garažas. Gaisro metu sudegė jame buvę namų apyvokos daiktai, darbo įrankiai, dviratis ir mopedas.

3.37 val. Klaipėdos rajone, Jurjonų kaime, atvira liepsna degė namo stogas. Ugniagesiai išsaugojo šalia stovintį ūkinį pastatą.

Trečiadienį, 16.48 val., gautas pranešimas, kad Marijampolės rajone, Liudvinavo seniūnijoje, Paželsvių kaime, ežere, 30 m nuo kranto, įlūžo du vyrai. Ugniagesiai su gelbėjimo rogėmis partempė vyrus į krantą. Nukentėjusieji sąmoningi perduoti medikams ir nuvežti į ligoninę.  

Nuo 2019-02-19 06:00 iki 2019-02-20 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 34 gaisrų ir atliko 15 gelbėjimo darbų. Viename iš gaisrų žuvo žmogus.

Apie 4 val. ryto Radviliškio rajone, Vėriškių kaime, atvira liepsna degė gyvenamasis namas. Gaisrą pastebėjo ir apie jį pranešė žmonės iš gretimo Žilionių kaimo. Atvykus ugniagesiams, stogas jau buvo sukritęs į vidų, sienos beveik sudegusios. Gaisravietėje rastas smarkiai apdegęs žmogaus kūnas.

21.42 val. pranešta apie gaisrą Panevėžio rajone, Velžio kaime. 5 aukštų namo laiptinėje tvyrojo dūmai. Ugniagesiai išlaužė buto, kuriame kilo gaisras, duris. Viduje taip pat buvo daug dūmų, degė dviejų lovų čiužiniai. Bute buvęs sąmoningas vyras buvo išneštas į lauką ir perduotas medikams. Čiužiniai taip pat išnešti į lauką ir užgesinti.

Vasario 20-osios naktį, 1.44 val., Šiaulių rajone, Šilėnų kaime, atvira liepsna degė medinis vieno aukšto namas. Iš degančio namo ugniagesiai išvedė vyrą. Jis buvo perduotas medikams. Gaisro metu sudegė namo stogas, apdegė medinės konstrukcijos.

Antradienį apie 7 val. ryto gaisras kilo Vilniuje, Metalo gatvėje, UAB „Liora“ administraciniame pastate. Iš pastato veržėsi dūmai, antrajame aukšte degė laidai. Gaisro metu buvo išardyta apie 20 kv. m gipso kartono sienos ir 10 kv. m lubų.

Apie 8 val. Šiaulių rajone, Naisių kaime, degė sandėliavimo paskirties pastatas, priblokuotas prie pagrindinio pastato. Gaisro metu išdegė priestato vidus, buvo nuardyta apie 20 kv. m stogo dangos. Pagrindinis pastatas nenukentėjo.

9.19 val. gautas pranešimas apie gaisrą Kauno rajone, Garliavoje, dviejų aukštų daugiabutyje.  Atvykus ugniagesiams smilko perdanga tarp pirmojo ir antrojo aukštų. Gaisro metu buvo nuardyta dalis lubų dangos, užgesinta smilkusi perdanga ir elektros instaliacijos laidai.

Apie 11 val. Kaune, K. Baršausko gatvėje, iš daugiabutyje įrengto odontologijos kabineto veržėsi dūmai. Gaisras kilo pagalbinėse patalpose esančiame oro kompresoriuje. Jo metu sudegė degiosios kompresoriaus dalys, aprūko odontologijos kabineto patalpos, sudegė ir apsilydė 20 kv. m pakabinamųjų lubų, apdegė trejos medinės durys, sutrūkinėjo pagrindinių durų stiklas.

13.54 val. Tauragės rajone, kelio Klaipėda – Vilnius 105-ajame kilometre, degė vilkiko DAF priekaba ir padangos. Ji buvo atkabinta nuo vilkiko. Priekaboje buvo 24 t stiklo laužo. Ant važiuojamosios kelio dalies išbyrėjo 2 t stiklo šukių. Per gaisrą sudegė 3 priekabos padangos, išdegė dalis dugno, apdegė 6 kv. m aliuminio borto. Vilkikas neapgadintas.

19.45 val. Lazdijų rajone, Miškinių kaime, liepsnojo gyvenamasis namas. Gaisro metu sudegė jo stogas, apdegė išorinės sienos ir viduje buvę namų apyvokos daiktai.

8.42 val. Druskininkų savivaldybėje, kelyje Leipalingis – Kapčiamiestis, eismo įvykio metu automobilis „Volkswagen Golf“ buvo nuvažiavęs nuo važiuojamosios kelio dalies ir atsitrenkęs į medį. Jo viduje buvo prispaustas žmogus, kurį išlaisvino ir medikams perdavė ugniagesiai.

Vakar Klaipėdoje, Smeltalės upelyje, pastebėtas 25 m teršalų, naftos produktų, ruožas ir aplink susidaręs šiukšlių kamštis. Šiukšlių kamštis buvo išsklaidytas šakėmis. Ugniagesiai pastatė dvi bonines užtvaras, užterštas vandens paviršius buvo nupurkštas dispergatoriumi.

 

Nuo 2019-02-18 06:00 iki 2019-02-19 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 19 gaisrų ir atliko 25 gelbėjimo darbus. Žūčių gaisruose išvengta.

13.53 val. buvo gautas pranešimas apie gaisrą Palangos savivaldybėje, Šventojoje. Iš keturių aukštų bendrabučio rūsio veržėsi dūmai, jie tvyrojo ir bendrojo naudojimo patalpose. Iki atvykstant ugniagesiams, iš pastato išėjo 10 žmonių, dar du žmonės, paskambinus į duris, buvo išvesti ugniagesių. Bendrabučio rūsyje degė sukrauti namų apyvokos daiktai ir baldai.

16.49 val. Kretingos rajone, Tuzų kaime, liepsnojo vasaros virtuvė. Gaisro metu apdegė 10 kv. m stogo konstrukcijų, buvo nuardyta dalis stogo dangos.

20.17 val. Kretingos rajone, Mažučių kaime, atvira liepsna degė namelis ant ratų. Gaisro metu jis sudegė.

Vakar Zarasuose iš Petrūniškio upelio buvo ištrauktas skenduolis.

Rusnėje ugniagesiai teikė pagalbą gyventojams ir medikams. Rytą per apsemtą teritoriją dėl tankaus rūko visureige amfibija buvo perkelti žmonės. Pavakary buvo suteikta pagalba greitosios medicinos pagalbos darbuotojams, kurie apsemtu kelio ruožu vyko pas ligonį.

Varėnoje, Šilo gatvėje, gyventojų prašymu iš medžio buvo iškeltas katinas, kuris ten prabuvo 3 paras.

Nuo 2019-02-17 06:00 iki 2019-02-18 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2019-02-16 06:00 iki 2019-02-17 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2019-02-15 06:00 iki 2019-02-16 06:00 įvykių suvestinė

Per praėjusias tris paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 86 gaisrų ir atliko 72 gelbėjimo darbus. Gaisrų metu traumuoti du žmonės.

Sekmadienį, 19.18 val., gautas pranešimas apie gaisrą Vilniuje, R. Jankausko gatvėje, daugiabutyje. Penktajame aukšte esančiame keturių kambarių bute degė virtuvė. Gaisro metu sudegė dalis medinės spintelės, apdegė stalviršis, aprūko virtuvė ir butas. Buto savininkė dėl įtarimo apsinuodijus dūmais buvo išvežta į ligoninę.

Vasario 18-osios naktį, 3.15 val., pranešta, kad Radviliškio rajone, Žeimių kaime, gyvenamajame name degė televizorius ir lovos galas. Gaisro metu apdegė vyras.

Tą pačią naktį, 1.38 val., gaisras kilo Pakruojo rajone, Pamūšio kaime, dviejų aukštų 8 butų name. Atvykus ugniagesiams, pirmajame aukšte atvira liepsna degė butas. Pastačius ištraukiamąsias kopėčias, iš dviejų butų buvo išgelbėti ir nukelti du žmonės. Kiti gyventojai iš namo išėjo patys. Gaisro metu bute išdegė virtuvė, buvo nuardyta apie 10 kv. m stogo konstrukcijų.

Sekmadienį, 2.41 val., pranešta apie gaisrą Švenčionių rajone, Labanoro seniūnijoje, Kumelynės viensėdijoje. Liepsnojo medinis dviejų aukštų namas. Stogas ir perdanga jau buvo įgriuvę į vidų. Pradėjus veikti dūmų detektoriui, dar iki atvykstant ugniagesiams, iš namo išėjo du suaugusieji ir keturi vaikai. Gaisro metu sudegė stogas, perdanga, išdegė namo vidus. Ugniagesiai išsaugojo šalia stovinčią lauko virtuvę.

Apie 8 val. ryto Vilniuje, Justiniškių gatvėje, degė garažas. Šalia jo rastas gulintis sužalotas vyras, kuriam medikai konstatavo mirtį. Garažo rūsyje degė sukrauti seni čiužiniai, sudegė garažo medinės sienos ir grindys.

Penktadienį vakare gaisras kilo Širvintų rajone, Bagaslaviškyje. Gyvenamajame name išdegė vienas kambarys, sudegė baldai ir namų apyvokos daiktai, 19 kv. m perdangos. Ugniagesiams pavyko nuo liepsnų apsaugoti stogą.

Šeštadienį apie 5 val. ryto Kretingos rajone, Darbėnuose, degė UAB „Stelpis“ transporto priemonė ir ūkinis pastatas. Atvykus ugniagesiams degė automobilis „Scania R 420“, nuo kurio užsidegė tvarto durys ir palėpėje esantis šienas. Gaisro metu sudegė automobilis, apdegė ūkinio pastato stogo danga, dalis sienų, sudegė dvejos durys ir 3 kub. m šieno.

Sekmadienį, 15.30 val., Varėnos rajone, Valkininkuose degė pastato, kuriame įrengta pirtis, garažas ir gyvenamosios patalpos, stogas. Gaisro metu sudegė dalis stogo, dalis jo buvo nuardyta.

18.22 val. Alytuje, Naujojoje gatvėje, UAB „Sofa Brands“ gamykloje, gamybinėse patalpose, degė krautuvas. Gaisro metu išdegė jo kabina, išdužo stiklai. Pradėjus veikti gesinimo sistemai, vandeniu buvo sulieta apie 140 kv. m plote sandėliuoto gobeleno ir kitų medžiagų. Krautuvą ugniagesiai ištempė į lauką.

Penktadienį Elektrėnų savivaldybėje iš Neries ištrauktas vandens paviršiuje plūduriavęs vyro kūnas.

Kelmės rajone, Lykšilio kaime, į 4m gylio šulinį buvo įkritęs arklys. Ugniagesiai atkasė šulinio žiedus, kuriuos nukėlė  traktorius, ir arklys buvo išlaisvintas. Jis perduotas savininkei.

Pasvalyje į upę tarp ledo gabalų buvo įkritęs šuo. Jis nuo kranto buvo nutolęs 10 m. Ugniagesiai gyvūną išgelbėjo ir perdavė savininkui.      

Nuo 2019-02-14 06:00 iki 2019-02-15 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 20 gaisrų ir atliko 21 gelbėjimo darbą. Žūčių gaisruose išvengta.

7.33 val. pranešta, kad Biržų rajone, Naciūnų kaime, liepsnoja gyvenamasis namas. Gaisro metu sudegė patalpos abiejuose aukštuose, buvo nuardyta stogo danga. Šalia gaisravietės stovinčiame ūkiniame pastate degė šiukšlės.

17.29 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Raudondvario plente, dega parduotuvė. Gaisro židinys rastas daugiabučio namo rūsyje po parduotuve. Degė sukrauta tuščia plastikinė tara.

19.48 val. Kelmės rajone, Šemetiškių kaime, atvira liepsna degė gyvenamasis namas. Atvykus ugniagesiams, jo stogas jau buvo sukritęs. Gaisro metu namas ir jo viduje buvęs turtas sudegė.

23.21 val. Utenos rajone, Pakalnių kaime, liepsnojo ūkinis pastatas. Gaisro metu sudegė jo stogas ir viduje buvęs turtas.

13.14 val. Lazdijų rajone, Buckūnų kaime, atvira liepsna degė TŪB „Repulsus“ mikroautobusas.

14.13 val. pranešta, kad Kaune, Šarkuvos gatvėje, užsitrenkė buto durys, o viduje liko 5 metų vaikas. Ugniagesiai ištraukiamomis kopėčiomis pateko į balkoną, vėliau į butą, atrakino duris ir įleido tėvus.

Apie 14 val. ugniagesiai vyko į apsemtą Pagėgių savivaldybės Plaušvarių kaimą. Jie nuvežė vaistus gyventojams ir vieną žmogų perkėlė per apsemtą teritoriją.

Palangos ugniagesiams teko gelbėti vandens telkinyje į eketę įkritusį šunį. Jie jį ištraukė ir rogėmis nugabeno į krantą.

Nuo 2019-02-13 06:00 iki 2019-02-14 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 24 gaisrų ir atliko 28 gelbėjimo darbus. Žūčių gaisruose išvengta.

21.46 val. gautas pranešimas apie gaisrą Vilniuje, Konstitucijos prospekte įsikūrusiame Lietuvos vaikų ir jaunimo centre. Rūsyje, terariumo patalpose, apdegė stalas, dvi plastikinės dėžutės, kuriose buvo driežai, kokoso drožlės ir šiukšlės.

Vasario 14-osios naktį Joniškio rajone, Gataučių kaime, apleistame ūkiniame pastate atvira liepsna degė sukrautos šiukšlės ir medinė perdanga. Gaisro metu sudegė ir buvo nuardyta 36 kv. m perdangos.

2 val. nakties Kaune, Partizanų gatvėje, liepsnojo automobilis „Citroen C3“. Apdegė ir šalia stovėję automobiliai „Peugeot 308“ ir „Renault Scenic“.

Apie 2 val. nakties Vilniuje, Savanorių gatvėje, iš daugiabučio gyvenamojo namo rūsio veržėsi dūmai. Rūsyje degė šiukšlės ir skudurai. Iš rūsio ugniagesiai išvedė vyrą, kuris medikų pagalbos atsisakė.

Trečiadienį, 9.55 val., gautas pranešimas, kad į Varduvos upės tvenkinį šalia AB „Orlen Lietuva“ teritorijos įkrito du žvejai. Atvykus ugniagesiams nustatyta, kad į tvenkinį įkrito vienas žvejys, o kitas jį ištraukė. Ištrauktasis medikų pagalbos atsisakė.

13.40 val. pranešta, kad Kaune, Užnemunės gatvėje, šuniukas įkrito į Nemuną. Ugniagesiai šuniuką su valtimi parplukdė į krantą ir perdavė VŠĮ „Penkta koja“ atstovei.

Nuo 2019-02-12 06:00 iki 2019-02-13 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 26 gaisrų ir atliko tiek pat gelbėjimo darbų. Viename iš gaisrų žuvo žmogus.

22.29 val. gautas pranešimas apie gaisrą Vilniaus rajone, Medininkų seniūnijoje, Pakalnės kaime. Atvykus ugniagesiams, atvira liepsna degė medinis gyvenamasis namas, jo stogas jau buvo įgriuvęs. Gaisravietėje buvo rastas smarkiai apdegęs moters kūnas.

Tuo pačiu metu Akmenėje, S. Daukanto gatvėje, liepsnojo butas dviejų aukštų daugiabutyje. Iš jo ugniagesiai išnešė du žmones, kuriuos medikai nuvežė apžiūrai į gydymo įstaigą. Gaisro metu išdegė kambarys.

8.29 val. gaisras kilo Tauragėje, T. Ivanausko gatvėje. Gyvenamojo namo rūsyje, katilinėje, degė pjuvenos, dūmai tvyrojo visame name. Ugniagesiai pro langą iškėlė namo gyventoją.

14.33 val. Kauno rajone, Teleičių kaime, gaisras taip pat kilo gyvenamojo namo katilinėje. Gaisras kilo užsidegus degiosioms medžiagoms. Jo metu apdegė katilinės stogo konstrukcijos, išsilydė elektros instaliacija, apdegė vandens šildytuvas.

16.16 val. Šiaulių rajone, Ginkūnuose, atvira liepsna degė lauko virtuvė. Gaisro metu buvo nuardytas jos stogas, apdegė sienos, sudegė namų apyvokos daiktai. Ugniagesiai išsaugojo už 3 m stovintį gyvenamąjį namą.

7.20 val. pranešta, kad Alytaus rajone, kelyje Alytus – Jieznas, ties Kružiūnų kaimu apsivertė karinis automobilis, o viduje yra prispaustas žmogus. Automobilis „Land Rover Definder“ buvo nuvažiavęs nuo kelio ir parvirtęs ant šono. Ugniagesiai, panaudoję hidraulines žirkles, iš automobilio išlaisvino vairuotoją. Nukentėjusysis perduotas medikams.

12.31 val. buvo pranešta, kad Tauragės rajone, Taurų kaime, sodyboje, kur po žeme buvo įrengta krosninio kuro saugykla, nuo sniego ir lietaus užsikimšo drenažas, pakilo vandens lygis, apsėmė sodybas, į aplinką ištekėjo kuras. Ugniagesiai kuro tekėjimą stabdė boninėmis užtvaromis. Užterštas sniegas surinktas į 150 ir 200 litrų talpyklas.

Nuo 2019-02-11 06:00 iki 2019-02-12 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 26 gaisrų ir atliko 30 gelbėjimo darbų. Viename iš gaisrų traumuotas žmogus.

Vasario 12-osios naktį, 2.14 val., Kauno rajone, Gervėnupio kaime, degė medinė pirtis. Gaisro metu apdegė vyras. Jis buvo išvežtas į ligoninę.

Tuo pačiu metu Rokiškio rajone, Dvirėžių kaime, degė gyvenamojo namo vidus. Namo savininkas buvo išėjęs iš jo. Dėl spėjamo apsinuodijimo dūmais vyras perduotas greitosios pagalbos medikams. Jie vyrą išvežė į gydymo įstaigą apžiūrai.

Pirmadienį apie 13 val. gaisras kilo Vilniuje, Birželio 23-iosios gatvėje, pramonės paskirties pastate. Antrajame aukšte tvyrojo daug dūmų. Atliekant pjovimo ir suvirinimo darbus, ventiliacijos vamzdyje užsidegė skudurai. Iki atvykstant ugniagesiams iš pastato išėjo apie 50 žmonių. Pirmajame aukšte buvo užlietos spaustuvės patalpos, nukentėjo produkcija.

Apie 15 val. Vilniaus rajone, Maišiagalos seniūnijoje, Kalikstiškių viensėdijoje, gaisras kilo gyvenamajame name. Gaisro metu sudegė ir buvo išardyta apie 20 kv. m medinių stogo konstrukcijų.

11.52 val. gautas pranešimas, kad Vilniuje, Saulėtekio alėjoje, atvira liepsna dega automobilis „BMW 330“. Gaisro metu išdegė variklio skyrius, apdegė ir šalia stovėję automobiliai „Subaru XV“ ir „Ford Fiesta“.

Apie 12 val. Pagėgių ugniagesiai Plaušvarių kaime perkėlė gyventojus per apsemtą kelio ruožą.

14.33 val. pranešta, kad Tauragės rajone, Skaudvilėje, autobusų stotelėje užklimpo autobusas su keleiviais. Ugniagesiai ištraukė užklimpusį autobusą.

16.26 val. ugniagesių pagalbos prireikė medikams. Šilutės rajone, Stankaičių kaime, įklimpo greitosios medicinos pagalbos automobilis. Jį taip pat ištraukė ugniagesiai.

Nuo 2019-02-08 06:00 iki 2019-02-09 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2019-02-09 06:00 iki 2019-02-10 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2019-02-10 06:00 iki 2019-02-11 06:00 įvykių suvestinė

Per praėjusias tris paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 83 gaisrų ir atliko 68 gelbėjimo darbus. Viename iš gaisrų žuvo žmogus.

Šeštadienį, 22.05 val., gautas pranešimas, kad Rokiškio rajone, Pandėlyje, atvira liepsna dega gyvenamasis namas. Ugniagesiai, apmalšinę ugnį, namo viduje rado žuvusį vyrą. Gaisro metu išdegė virtuvė ir vienas kambarys, sudegė namų apyvokos daiktai.

Penktadienį, 9.50 val., Kaune, Nartavos gatvėje, gaisras kilo dviejų aukštų mediniame daugiabutyje. Atvykus ugniagesiams, liepsnojo antrasis aukštas. Gaisras kilo vieno buto palėpėje įrengtame tualete. Gaisro metu apdegė medinės stogo konstrukcijos, nuardyta dalis lauko sienos, vandeniu sulieti gyventojų butai. Gaisro priežastis – pašalinis ugnies šaltinis.

18.41 val. Šakių rajone, Daugerdiškių kaime, atvira liepsna degė gyvenamasis namas. Gaisro metu išdegė 3 kambariai, apdegė virtuvė, koridorius ir vonia, sudegė dalis perdangos ir stogo dangos, buvo nuardyta 40 kv. m stogo. Iš pastato ugniagesiai išnešė 3 dujų balionus.

21.31 val. pranešta apie gaisrą Pagėgių savivaldybėje, Vilkyškiuose. Dviejų aukštų daugiabutyje buvo padegtos 5 butų durys. Iki atvykstant ugniagesiams gaisrą užgesino patys gyventojai. Jo metu apdegė ir dalis bendrojo naudojimo koridoriaus sienos.

22.40 val. Anykščių rajone, Surdegyje, liepsnojo gyvenamasis namas. Atvykus ugniagesiams, jo stogas jau buvo įgriuvęs. Gaisro metu namas sudegė.

Šeštadienį, 22.30 val., Jonavos rajone, Bartonių kaime, sodų bendrijoje, „Bartonys“, degė gyvenamojo namo rūsyje įrengta pirtis. Gaisro metu išdegė pirties sienos, apsilydė priepirčio lubų plastikinės lentelės.

Sekmadienį apie 15 val. gaisras kilo Kaune, Taikos prospekte. Daugiabučio namo antrajame aukšte iš po grindų aplink kaminą sklido dūmai. Ugniagesiai išpjovė dalį medinės perdangos tarp pirmojo ir antrojo aukštų. Vandeniu buvo sulieti pirmojo aukšto butai.

Sekmadienį vakare Kretingoje, Akmenos upėje, pastebėtas skenduolis. Ugniagesiai ištraukė vyro kūną.    

Nuo 2019-02-07 06:00 iki 2019-02-08 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 24 gaisrų ir atliko 22 gelbėjimo darbus. Žūčių gaisruose išvengta.

10.34 val. Kelmėje, Kiaunorių kaime, dviejų aukštų daugiabutyje, kuriame įrengti socialiniai būstai,  degė palėpė. Gaisro metu sudegė 20 kv. m perdangos šiltinamosios medžiagos, nuardyta 15 kv. m stogo dangos.

Apie 14 val. gaisras kilo Akmenės rajone, Naujojoje Akmenėje, savivaldybės „Socialinių paslaugų namuose“. Darbuotojai jį milteliniu gesintuvu užgesino iki atvykstant ugniagesiams. Degė kabelinės televizijos ir interneto laidai, aprūko spinta ir dalis sienos.

14.49 val. gautas pranešimas apie gaisrą Vilniaus rajone, Buiniškių kaime, gyvenamajame name. Iš jo pastogės veržėsi dūmai. Namo viduje įrengtoje pirtelėje degė medinė apdaila. Gaisro metu išsilydė pakabinamosios lubos, sudegė vidaus durys, aprūko patalpos.

15.37 val. pranešta apie gaisrą Raseinių rajone, Virgainių kaime. Dviejų aukštų, aštuonių butų name, pirmojo aukšto laiptinėje degė elektros skydinė. Iš namo buvo evakuoti 4 gyventojai.

18.17 val. pranešta, kad Tauragėje, Bažnyčių gatvėje, prie UAB „Feniksas“ parduotuvės lauke dega dėžė su dujų balionais. Ant dujų baliono dėžės degė lauko temperatūros daviklis. Ugniagesiai užsuko 6 balionus ir iš elektros lizdo išjungė šildymo katilą. Gaisro metu aprūko dalis lauko sienos.

14.45 val. gautas pranešimas, kad Trakuose, Galvės ežere, prie kempingo „Slėnyje“ prieplaukos nuskendo laivas. Atvykus ugniagesiams nustatyta, kad 15 m nuo kranto, 6 m gylyje nuskendo keleivinis laivas „Skaistis“. Naudodami sorbuojančius bonus, ugniagesiai aptvėrė užterštą apie 100 kv. m dydžio zoną. Nelaimės metu išsiliejo apie 100 l dyzelino ir 25 l variklio tepalo. Laive žmonių neaptikta. Laivą iškelti planuojama vasario 8 d.

16.45 val. pranešta, kad Šilutės rajone, Žemaitkiemio kaime, į Tenenio upę įvažiavo automobilis. Jis paniro po vandeniu. Žmonių viduje nebuvo. Ugniagesiai gelbėtojai, grandininiu pjūklu išpjovę ledą, užkabino tempimo lyną ir ištraukė automobilį „Mercedes Benz GL“ iš upės.

     

Nuo 2019-02-06 06:00 iki 2019-02-07 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 12 gaisrų ir atliko 16 gelbėjimo darbų. Žūčių gaisruose išvengta.

9.25 val. Raseiniuose, Birutės gatvėje, gyvenamojo namo rūsyje, prie kietojo kuro katilo degė šiukšlės. Gaisro metu apdegė medinė lentyna, aprūko rūsys. Gaisras kilo dėl neatsargaus žmogaus elgesio.

13.31 val. Trakų rajone, Tiltų kaime, atvira liepsna degė malkinė, priblokuota prie mūrinio ūkinio pastato. Gaisro metu įgriuvo malkinės stogas. Ugniagesiai nuo liepsnų išsaugojo ūkinį pastatą.

20.22 val. Kupiškyje, Užkapio gatvėje, gyvenamajame name, koridoriuje degė elektros laidai. Gaisro metu apdegė ir dalis medinių sienos dailylenčių.

Vasario 7-osios paryčiais Šiaulių rajone, Dapkūnų kaime, prie fermos priblokuotame metaliniame angare degė teleskopinis krautuvas „Manipur“. Gaisro metu krautuvas sudegė, apdegė ir aprūko pastato vidus.

Trečiadienį, 5 val. ryto, Klaipėdoje, Minijos gatvėje, eismo įvykio metu automobilis „Volvo S80“ rėžėsi į stulpą. Stulpas užvirto ant automobilio. Viduje buvo prispaustas vairuotojas ir keleivė. Juos, naudodami hidraulinę įrangą, išlaisvino ugniagesiai. Nukentėjusieji buvo perduoti medikams.

Beveik tuo pačiu metu Radviliškio rajone, Augmėnų kaime, užklimpo greitosios medicinos pagalbos automobilis, vykęs pas ligonį. Ugniagesiai ištraukė automobilį iš pusnies, palydėjo jį iki iškvietimo vietos, ten buvo paimtas ligonis ir išvežtas į gydymo įstaigą.

Nuo 2019-02-05 06:00 iki 2019-02-06 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 24 gaisrų ir atliko 35 gelbėjimo darbus. Viename iš gaisrų traumuotas žmogus.

4.26 val. gautas pranešimas apie gaisrą Vilniuje, Vandentiekio gatvėje. Dviejų butų medinis gyvenamasis namas degė atvira liepsna. Iš namo iki atvykstant ugniagesiams išėjo vyras, kuris jau buvo prisikvėpavęs dūmų. Greitosios pagalbos medikai jį išvežė į ligoninę apžiūrai. Gaisro metu sudegė pusė namo, išdegė priblokuota malkinė, apdegė ir kita namo dalis. Ugniagesiai išsaugojo už 3 m stovintį namą.

9.20 val. Jurbarke, Tilžės gatvėje, gyvenamojo namo rūsyje, katilinėje prie šildymo katilo užsidegė sukrauti namų apyvokos daiktai, malkos ir popieriai. Gaisro metu sudegė vandens šildytuvo plastikinės dalys, apsilydė laidai, apdegė vandens siurbliai.

16.52 val. gautas pranešimas, kad Vilniuje, Salininkų gatvėje, dega garažas, o prieš tai įvyko sprogimas. Iki atvykstant ugniagesiams gyventojai užgesino smilkstantį kompresorių ir keturratį. Sprogimo banga išmušė metalines duris su stakta, nuo sprogimo pasislinko mūrinė pertvara.

17.32 val. Kėdainių rajone, Josvainiuose, iš po namo stogo veržėsi liepsnos. Gaisro metu išdegė du kambariai mansardoje, apsilydė ir buvo nuardyta 15 kv. m apdailos, nuardyta 100 kv. m stogo dangos, vandeniu sulietas pirmasis aukštas. Ugniagesiai iš namo išnešė dujų balioną.

23.36 val. Visagine, Parko gatvėje, viename iš daugiabučio butų gaisras vos nekilo dėl maisto pridegimo. Iš buto buvo išvestas jo savininkas ir perduotas medikams, kurie vyrą, įtardami, jog jis apsinuodijo dūmais, išvežė į ligoninę. Iš buto ugniagesiai išnešė ir šunį.

Vakar Vidurio Lietuvoje daug prisnigus, ugniagesiai ne kartą traukė įklimpusius ir nuo kelio nuslydusius automobilius. 14.36. val. Marijampolės rajone, Kelyje Prienai – Marijampolė, ties Meškėnų kaimu į griovį nuvažiavo ir apvirto automobilis „Opel Corsa“. Jį ištraukė ugniagesiai.

Apie 15 val. Skuodo rajone, Žebrokų kaime, iš griovio ištrauktas Skuodo autobusų parko autobusas „Iveco“ be keleivių. 16.24 val. gautas pranešimas, kad Kelmės rajone, Tytuvėnuose, nuo kelio nuslydo ir eismui trukdo kemperis „Fiat Ducato“. Jį ugniagesiai ištraukė ant važiuojamosios kelio dalies. Apie 21 val. Klaipėdos rajone, Jonušų kaime, dėl slidaus kelio į griovį nuvažiavo sunkvežimis „Renault Magnum“. Ir čia prireikė ugniagesių pagalbos.

Apie 16 val. ugniagesiai traukė du užklimpusius greitosios medicinos pagalbos automobilius. Vienas jų įklimpo Kauno rajone, Vilkijos kaime, kitas – Panevėžio rajone, Laukiškių kaime. Prieš vidurnaktį dar vieną medikų automobilį iš sniego pusnies ugniagesiai ištraukė Kaune, Užliedžių gatvėje.

   

Nuo 2019-02-04 06:00 iki 2019-02-05 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 20 gaisrų ir atliko 55 gelbėjimo darbus. Žūčių gaisruose išvengta.

7.20 val. Šiauliuose, J. Basanavičiaus g. 127A, atvira liepsna degė UAB „Naujosios Akmenės autobusų parko“ autobusas. Gaisro metu apdegė autobuso „Mercedes Benz Autosan“ važiuoklė.

18.20 val. Vilniaus rajone, Mažosios Kuosinės kaime, liepsnojo ūkinis pastatas. Jis sudegė visiškai, tačiau ugniagesiai išsaugojo 2 aukštų gyvenamąjį namą, kuris irgi šiek tiek nukentėjo nuo liepsnų: apsilydė pirmojo aukšto apšiltinimas, apdegė antrojo aukšto medinė apdaila.

21.49 val. Jurbarko rajone, Žvyrių kaime, dar vienas ūkinis pastatas degė atvira liepsna. Atvykus ugniagesiams, jo stogas jau buvo sukritęs. Gaisro metu apdegė apie 8 kub. m malkų, sudegė žoliapjovė.

17.54 val. Marijampolės rajone, Patilčių kaime, eismo įvykio metu susidūrė automobiliai „Audi A4“ ir „Opel Zafira“. Iš automobilio „Opel“ ugniagesiai išlaisvino moterį, kuriai medikai konstatavo mirtį.

Vakar ugniagesiai 28 kartus vyko šalinti nuvirtusių medžių nuo važiuojamosios kelio dalies ir kitose vietose. Panevėžio ir Tauragės apskrityse tokių atvejų buvo po 7, Kauno – 6, Marijampolės – 5, Klaipėdos – 3 ir Alytaus – 1.

11.32 val. gautas pranešimas, kad Kaune, K. Donelaičio gatvėje, nuvirto du medžiai ir atsirėmė į namo sieną. 13.26 val. Kaune, Sukilėlių prospekte, medis nuvirto ant automobilio.  

Nuo 2019-02-03-06:00 iki 2019-02-04 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2019-02-02 06:00 iki 2019-02-03 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2019-02-01 06:00 iki 2019-02-02 06:00 įvykių suvestinė

Per praėjusias tris paras šalies ugniagesiai vyko gesinti 84 gaisrų ir atliko 75 gelbėjimo darbus. Gaisrų metu vienas žmogus žuvo, vienas buvo traumuotas.

Penktadienį, 23.01 val., gautas pranešimas, kad Kelmėje, Paparčių gatvėje, atvira liepsna dega gyvenamasis namas. Ugniagesiai iš gaisravietės išnešė vyrą be sąmonės. Medikai 1972 m. gimusiam vyrui konstatavo mirtį. Gaisro metu išdegė virtuvė ir kambarys, buvo nuardyta stogo danga. Nuo ugnies apsaugotas prie namo priblokuotas ūkinis pastatas.

Šeštadienį, 16.39 val., gyvenamasis namas liepsnojo Plungės rajone, Purvaičių kaime. Atvykus ugniagesiams jos stogas jau buvo sukritęs. Gaisro metu apdegė moteris. Ji buvo išvežta į gydymo įstaigą.

Penktadienį, apie 8 val. ryto, Utenoje, Kupiškio gatvėje, Ant Utenos socialinės globos namų pastato stogo atvira liepsna degė ventiliacinės sistemos įrenginys. Gaisro metu išdegė įrenginio vidus. Dūmų kvapas buvo jaučiamas dviejuose kabinetuose.

Tuo pačiu metu Vilniuje, Mindaugo gatvėje, Biudžetinės įstaigos techninės pagalbos neįgaliesiems centro patalpose, dviejų aukštų sandėlio viduje, iš sienos sklido dūmai. Sienoje degė elektros laidas, kurį milteliniu gesintuvu apgesino darbuotojai. Iki atvykstant ugniagesiams iš pastato išėjo 20 darbuotojų.

11.35 val. Ukmergės rajone, Balelių kaime, liepsnojo medinis gyvenamasis namas. Atvykus ugniagesiams jo stogas jau buvo sudegęs ir sukritęs. Nuo ugnies apsaugotas vienas kambarys, ūkinis pastatas ir šalia stovinti pavėsinė.

Apie 16 val. gyvenamasis namas atvira liepsna degė Mažeikių rajone, Kurmaičių kaime. Gaisro metu sudegė ir buvo nuardyta pusė namo stogo, išdegė vidus, sudegė namų apyvokos daiktai ir priblokuoto garažo stogas.

Tuo pačiu metu dar vienas gyvenamasis namas liepsnojo Joniškio rajone, Rudiškių kaime. Gaisro metu sudegė jo stogas, perdanga, sienos ir viduje buvę baldai. Išgelbėta dalis namų apyvokos daiktų.

Šeštadienio naktį, po vidurnakčio, Kupiškio rajone, Raugališkio kaime, gyvenamajame name nuo degusio šaldytuvo užsidegė lubos ir siena.

1.15 val. Kelmės rajone, Pamergių kaime, atvira liepsna degė gyvenamasis namas. Gaisro metu sudegė jo stogas, buvo nuardyta perdanga, apdegė kambarių sienos. Taip pat sudegė ir prie namo priblokuotas mūrinis priestatas.

Apie 5 val. ryto gyvenamasis namas liepsnojo Prienų rajone, Stakliškių kaime. Gaisro metu išdegė dalis namo, sukrito perdanga, smarkiai apdegė stogo konstrukcijos, dalis jų buvo nuardyta. Taip pat sudegė viduje buvę namų apyvokos daiktai, garaže stovėjęs automobilis „Opel Vectra“ ir traktorius-žoliapjovė.

16.21 val. gaisras kilo Varėnos rajone, Senosios Varėnos kaime, UAB „Medvėkas“ gamybos patalpoje, kur buvo skrudinamos kavos pupelės. Ventiliacijos vamzdyje degė suodžiai. Gaisro metu aprūko sienos ir lubos, buvo nuardytas kaminas. Kilus gaisrui patalpoje dirbęs vyras apsvilo plaukus, tačiau medikų pagalbos atsisakė.

21.53 val. Varėnos rajone, Kuklių kaime, atvira liepsna degė gyvenamojo namo stogas. Gaisro metu sudegė apie 30 kv. m stogo konstrukcijų ir dangos bei tiek pat ūkinio pastato stogo dangos. Taip pat sudegė apie 6 kub. m viduje buvusių malkų.

Sekmadienį po vidurnakčio Kaišiadorių rajone, Žiežmariuose, daug dūmų tvyrojo bendrabučio tipo name, bendrojo naudojimo patalpose antrajame aukšte. Ugniagesiai evakavo 7 gyventojus, iš jų 2 vaikus. Gaisro metu sudegė vieno buto koridoriuje sukrauti daiktai, apsilydė elektros instaliacija, aprūko koridorius.

10.44 val. Panevėžyje, Aukštaičių gatvėje, daugiabučio 9-ajame aukšte pro langus ir duris veržėsi dūmai. Bute degė skudurai. Viduje rastas sąmoningas žmogus. Jį ugniagesiai išnešė į laiptinę ir perdavė medikams, tačiau vyras jų pagalbos atsisakė. Gaisro metu aprūko kambario sienos ir lubos.

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-06-12