BDAR

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ir kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais.


Nuo 2019-10-30 06:00 iki 2019-10-31 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 16 gaisrų ir atliko 17 gelbėjimo darbų. Gaisruose žūčių išvengta.

11.20 val. Visagine, Kosmoso gatvėje, bendrabučio šeštajame aukšte, bendrojo naudojimo patalpoje, degė sofa-lova. Ugniagesiai evakavo 6 žmones, 16 gyventojų išėjo patys. Gaisro metu sudegė sofa, išdegė apie 4 kv. m grindų, apdegė plastikiniai langai, aprūko visas aukštas.

22.37 val. Vilniuje, Verkių gatvėje, autoserviso aikštelėje, atvira liepsna degė mobili medinė pirtis. Gaisro metu apdegė pirties vidus, buvo nuardytas apdegęs stogas ir dalis vidinės apdailos.

23 val. Vilniuje, Visorių Sodų 19-ojoje gatvėje, degė gyvenamojo namo rūsys. Gaisro metu išdegė apie 20 kv. m rūsio patalpų, aprūko sienos ir lubos. Name buvo įrengtas dūmų detektorius.

23.07 val. Anykščių rajone, Skiemonių kaime, liepsnojo rąstinė pirtis. Gaisro metu sudegė jos stogas ir perdanga, išdegė vidus.

23.25 val. Molėtų rajone, Nosėnų kaime, atvira liepsna degė medinis namas. Gaisro metu sudegė 20 kv. m stogo, apdegė mansardos patalpos.

10.23 val. gautas pranešimas, kad Tauragės rajone, Šidagių kaime, tvenkinyje plūduriuoja vyro kūnas. Ugniagesiai skenduolį ištraukė.

16.28 val. pranešta, kad Šiauliuose, Dubijos gatvėje, 10 m aukštyje ant stogo nualpo vyras, jį reikia nukelti nuo stogo. Ugniagesiai pastatė automobilines kopėčias ir jomis vyrą nukėlė žemyn. Žmogus buvo perduotas medikams.

Nuo 2019-10-29 06:00 iki 2019-10-30 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 35 gaisrų ir atliko 29 gelbėjimo darbus. Gaisrų metu traumuoti du žmonės.

10.27 val. policija pranešė, kad Vilkaviškio rajone, Mažųjų Būdežerių kaime, gyvenamajame name yra daug dūmų, tačiau gaisro židinio nematyti. Atvykus ugniagesiams, gyventojas jau buvo išgabentas į ligoninę. Jam nustatyti 2-ojo laipsnio nudegimai. Ugnis taip pat jau buvo užgesinta ir patalpos išvėdintos. Apžiūrėjus jas, rastas apdegęs stalas ir aprūkęs sienos kampas. Galima gaisro priežastis – sprogęs savadarbis užtaisas.

18.39 val. Kėdainių rajone, Kruopių kaime, atvira liepsna degė gyvenamasis namas. Jo savininkę dėl apdegusių plaštakų greitoji medicinos pagalba išvežė į gydymo įstaigą. Gaisro metu sudegė pastato stogas, pradegė ir buvo nuardyta apie 15 kv. m perdangos, sudegė viduje buvę namų apyvokos daiktai, baldai, buvo nuardytos sienos. Iš degančio namo ugniagesiai išnešė dujų balioną. Name buvo įrengtas dūmų detektorius.

7.41 val. Radviliškio rajone, Šeduvoje, gyvenamojo namo rūsyje degė elektrinis vandens šildytuvas. Gaisro metu jis apdegė ir aprūko patalpa. 

20.41 val. Skuodo rajone, Kuksinės kaime, liepsnojo pirtis. Gaisro metu ji sudegė.

23.46 val. Kretingoje, Varnėnų gatvėje, atvira liepsna degė medinė katilinė. Gaisro metu sudegė pastato stogas, išdegė vidus. Ugniagesiai išsaugojo šalia stovintį gyvenamąjį namą, tačiau nuo karščio buvo apgadinti jo plastikiniai langai.

8.28 val. Klaipėdos rajone, Sendvario seniūnijoje, Klausmylių viensėdijoje, ant važiuojamosios kelio dalies 250 m ilgio ir 1 m pločio juosta buvo išsilieję tepalai, kurie tekėjo į Smeltalės upelį. Į pagalbą atvyko šalia dirbęs ekskavatorius. Jis iškasė 3 duobes, kurios turėjo sulaikyti teršalų plitimą. Ugniagesiai upėje dviejose vietose įrengė bonines užtvaras, dispergatoriumi neutralizavo teršalų dėmes, nuo važiuojamosios kelio dalies, naudodami sorbentą, surinko tepalus. Išsemtas užterštas vanduo buvo supilstytas į plastmasines taras.

10.04 val. pranešta, kad Klaipėdos rajone, Upitėnų kaime, atviroje teritorijoje dega sandėliuojamas biokuras. Atvykus nustatyta, jog degimo nebuvo, garavo įkaitusios pjuvenos, kurios buvo sandėliuojamos ant kieto pagrindo. Pjuvenų kūgis – 30 m ilgio ir 5 m aukščio. Atvykęs ekskavatorius ir buldozeris pjuvenas išstumdė. Ugniagesiai jas aušino vandeniu.

Nuo 2019-10-28 06:00 iki 2019-10-29 06:00 įvykių suvestinė

Per praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 24 gaisrų ir atliko 32 gelbėjimo darbus. Gaisruose žūčių ir traumų išvengta.

10.44 val. gautas pranešimas, kad Kaišiadoryse, Beržyno gatvėje, gaisras kilo ligoninėje. Atvykus ugniagesiams, gaisras jau buvo užgesintas milteliniu gesintuvu. Paaiškėjo, kad viename iš kabinetų, degė kompiuteris.

Vilniuje, Žolyno gatvėje, gaisras kilo daugiabutyje. Atvykus ugniagesiams, trečiame namo aukšte esančiame bute, virtuvės patalpoje, ant viryklės rastas išsilydęs televizoriaus pultas.

16.50 val. gautas gyventojo pranešimas, kad Klaipėdoje, Minijos gatvėje esančiame daugiabutyje, žmogus grįžęs namo rado apdegusias buto duris.

Nuo 2019-10-27 06:00 iki 2019-10-28 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2019-10-26 06:00 iki 2019-10-27 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2019-10-25 06:00 iki 2019-10-26 06:00 įvykių suvestinė

Per praėjusias tris paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 78 gaisrų ir atliko 106 gelbėjimo darbus. Viename iš gaisrų traumuotas žmogus.

Šeštadienį gautas pranešimas apie gaisrą Joniškio rajone, Kriukų miestelyje, gyvenamajame name. Atvykus ugniagesiams, atvira liepsna degė namo stogas. Namo gyventojas, prisikvėpavęs dūmų, sąmoningas buvo išvežtas į ligoninę. Gaisro metu sudegė stogas, apdegė jį laikančios medinės konstrukcijos, namo vidus buvo sulietas vandeniu.

Penktadienį, 5.32 val., pranešta, kad Kaune, Islandijos plente, AB „Baltic shopping centers“, elektros skirstykloje kibirkščiuoja laidai. Atvykus ugniagesiams, prekybos centre „Mega“ esančioje 10 kv. m elektros transformatorinėje degė apie 1 m elektros kabelio.

23.10 val. Marijampolėje, Beržų gatvėje, daugiabučio bute smilko čiužinys, bute buvo daug dūmų. Bute buvo pradėjęs veikti dūmų detektorius. Ugniagesiams buto duris atidarė patys gyventojai. Ugniagesiai iš buto išvedė du žmones, juos apžiūrėjo greitosios pagalbos medikai. Žmonės nenukentėjo. Čiužinys buvo užgesintas.

Šeštadienio naktį, 2.21 val., Vilniuje, Rukainių gatvėje, liepsnojo apleistas pastatas – buvusios kareivinės. Atvykus ugniagesiams, jo stogas jau buvo sukritęs. Gaisro metu išdegė ir pastato vidus.

18.41 val. Kaune, L. Ivinskio gatvėje, atvira liepsna degė vieno aukšto karkasinis gyvenamosios paskirties pastatas. Gaisro metu apdegė vidaus sienos ir lubos, sudegė ir buvo nuardyta stogo danga.

21.57 val. Švenčionių rajone, Padumblės kaime, degė medinis namas. Gaisras kilo virtuvėje. Jo metu išdegė ir buvo išardyta 10 kv. m sienų ir lubų dailylenčių bei šiltinamosios vatos.

22.33 val. Šiauliuose, M. Mažvydo gatvėje, degė prie gyvenamojo namo priblokuotas garažas ir priestatas. Gaisro metu išdegė garažas, sudegė viduje stovėjęs automobilis „Volvo“, šalia garažo stovėjęs automobilis „Opel Vivaro“, apdegė gyvenamojo namo medinės stogo konstrukcijos ir dalis stogo dangos.

22.43 val. Šiaulių rajone, Bridų kaime, degė ŽŪB „Bridai“ sandėliavimo ir produkcijos apdirbimo pastatas. Gaisro metu sudegė ir sukrito medinės stogo konstrukcijos bei stogo danga, sudegė 5 kub. m kanapių žaliavos, 15 kub. m pagamintos produkcijos sulieta vandeniu.

Sekmadienį, 5.35 val., Pasvalio rajone, Vaškų miestelyje, atvira liepsna degė ūkinis pastatas. Gaisro metu sudegė ir buvo nuardyta 80 kv. m stogo dangos, kai kur pradegė perdanga. Ugniagesiai išsaugojo traktorių „MTZ 80“.

Penktadienį, 6.50 val., gautas pranešimas, kad Vilkaviškio rajone, Vištyčio ežere, žmogų ant pripučiamo čiužinio neša į Rusijos Federacijos pusę. Atvykus ugniagesiams, žmogus nuo kranto buvo nutolęs apie 300 m. Pasitelkus į pagalbą VSAT prie VRM pareigūnus su kateriu, vyras pargabentas į krantą ir perduotas medikams.

10.53 val. pranešta, kad Akmenės rajone, Naujojoje Akmenėje, tvenkinyje rastas nuskendęs vyras. Ugniagesiai skenduolį ištraukė naudodami parankines priemones.

Šeštadienį rytą pranešta, kad Anykščių rajone, Mačionių kaime, Mūšėjaus ežere plūduriuoja žmogaus kūnas. Ugniagesiai priplaukę motorine valtimi vyro kūną ištraukė į krantą ir perdavė medikams. Medikai konstatavo vyro mirtį.

Sekmadienį, 15 val., gautas pranešimas, kad Kauno rajone, Krivėnų kaime, tvenkinyje apsivertė valtis ir iš jos į vandenį iškrito 3 žmonės. Jie nuplaukė iki kito kranto. Atvykę ugniagesiai narai su valtimi nuplaukė paimti 3 vyrų, parplukdė juos ir perdavė medikams. Iš vandens jie ištraukė ir valtį su daiktais.

Sekmadienį ugniagesiai gelbėtojai 26 kartus vyko šalinti vėjo nulaužtų medžių, traukti jų šakų nuo važiuojamosios kelio dalies, pastatų ir transporto priemonių. Daugiausia tokių įvykių buvo Šiauliuose – 6, Kaune ir Klaipėdoje – po 5, Telšiuose – 4, Utenoje ir Vilniuje – po 2, Tauragėje ir Alytuje  – po 1 kartą.   

     

Nuo 2019-10-24 06:00 iki 2019-10-25 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 22 gaisrų ir atliko tiek pat gelbėjimo darbų. Žūčių gaisruose išvengta.

8.34 val. buvo gautas pranešimas, kad Joniškio rajone, Žagarėje, kelių savininkų gyvenamajame name įvyko sprogimas, matyti liepsnos. Atvykus ugniagesiams, dalis namo buvo sugriuvusi, iš pastato veržėsi dūmai. Sprogimo metu nukentėjo moteris. Ji buvo išvežta į gydymo įstaigą. Po sprogimo viena namo siena buvo išversta, dvi – apgriuvusios. Ugniagesiai išnešė 5 dujų balionus.

Apie 12 val. gaisras kilo Plungės rajone, Sėlenių kaime, gyvenamajame name. Iš pastato veržėsi dūmai. Gaisras kilo namo rūsyje įrengtoje pirtyje. Jo metu išdegė 6 kv. m medinių lubų ir 2 kv. m sienų, aprūko gyvenamosios patalpos. Gaisro priežastis – krosnių, židinių bei dūmtraukių įrengimo ir eksploatavimo reikalavimų pažeidimai.

16.21 val. Kauno rajone, Gervėnupio kaime, atvira liepsna degė sodo namelis. Gaisro metu sudegė pastato stogas, išdegė vidus. Name dūmų detektoriaus nebuvo.

20.16 val. Jonavoje, Tiesiojoje gatvėje, liepsnojo pirtis. Gaisro metu ji sudegė.

21.29 val. Klaipėdoje, kairių gatvėje, degė apleistas gyvenamasis vagonėlis. Gaisro metu sudegė jo dailylentės, apdegė šalia vagonėlio sukrauta lentų krūva.

12.16 val. Lietuvos sporto universiteto Aušros progimnazijos darbuotoja pranešė, kad šioje mokykloje, kuri yra Kėdainiuose, Chemikų gatvėje, vaikai paleido pirotechnikos priemonę, patalpose daug dūmų. Atvykus ugniagesiams jau buvo pradėta vykdyti evakuacija. Mokyklos patalpas paliko 850 mokinių. 9 vaikai, pasijutę blogai, buvo išvežti į ligoninę. Atvykus tėvams, 6 vaikai buvo išleisti namo, 3 liko medikų priežiūroje. Pirotechnikos gaminį susprogdinę vaikai buvo rasti ir išvežti į policijos komisariatą.

 

Nuo 2019-10-23 06:00 iki 2019-10-24 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 28 gaisrų ir atliko 25 gelbėjimo darbus. Žūčių gaisruose išvengta.

2.28 val. Vilkaviškio rajone, Karklinių kaime, atvira liepsna degė ūkinis pastatas su pristatyta malkine. Gaisro metu sudegė abu pastatai, 12 vištų, 5 kub. m malkų. Ugniagesiai išsaugojo 4 šalia esančius pastatus ir išgelbėjo 4 triušius.

10.18 val. Jonavos rajono Petrašiūnų kaimo gyventojas pranešė, kad dega jo buto durys. Jas jis užgesino pats iki atvykstant ugniagesiams.

16.38 val. Elektrėnų savivaldybėje, Vievyje, liepsnojo automobilis „Mercedes Benz E240“. Gaisro metu išdegė jo variklio skyrius.

16.51 val. Vilniaus rajone, Rukainių kaime, degė krovininis automobilis „Renault“. Gaisro metu sudegė jo visos degiosios detalės.

17.12 val. dar vienas automobilis liepsnojo Šilutės rajone, Vilyčių kaime. Gaisro metu automobilis „Peugeot 807“ sudegė.

22.47 val. Telšiuose, Draugystės aikštėje, atvira liepsna degė mūrinis dviejų aukštų gyvenamasis namas. Ugniagesiai iš pirmojo aukšto išvedė vyrą. Jis buvo perduotas medikams, tačiau žmogus nenukentėjo. Gaisro metu išdegė palėpė, sudegė stogas, veranda. Ugniagesiai išsaugojo 3 šalia esančius gyvenamuosius namus.

Spalio 24-osios naktį, 1.20 val., Širvintų rajone, Pociūnų kaime, liepsnojo rąstinis gyvenamasis namas. Gaisro metu sudegė jo stogas, išdegė vidus ir viduje buvę namų apyvokos daiktai.

Vakar iš „Nuaro“ darbuotojo gautas pranešimas, kad Varėnos rajone, Kazimieravo kaime, vamzdyje įstrigo pelėda. Ugniagesiai ištraukė paukštį ir perdavė „Nuaro“ darbuotojams.

15.59 val. pranešta, kad Kaune, Baltų prospekte, užsitrenkė automobilio durys, o viduje liko kūdikis. Ugniagesiai išdaužė kairės pusės langą ir atidarė automobilio dureles.

Apie 20 val. Vilniaus ugniagesiai vyko į Medeinos gatvę. Jiems teko išlaisvinti lifte tarp durų įstrigusius moters pirštus.

Nuo 2019-10-22 06:00 iki 2019-10-23 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 18 gaisrų ir atliko 20 gelbėjimo darbų. Viename iš gaisrų žmogus patyrė traumą.

19.40 val. Šiauliuose, Lyros gatvėje, bute daugiabutyje ant viryklės užsidegė riebalai. Bandydamas išmesti puodą pro langą buto nuomininkas apsipylė degančiais riebalais ir apsidegino rankas ir koją. Nuo degančių riebalų apsilydė virtuvinė užuolaida.

8.41 val. Kaune, Pramonės prospekte, degė 25 m aukščio bokštinio krano kabinos elektros instaliacija ir medinė apdaila.

14 val. Kaune, Karaliaus Mindaugo prospekte, prie prekybos centro „Akropolis“ priblokuotoje žemos įtampos elektros pastotėje degė elektros instaliacija ir automatų spinta. Centro lankytojai ir darbuotojai buvo evakuoti iki atvykstant ugniagesiams. Gaisro metu sudegė automatų valdymo skyrius, apsilydė instaliacijos izoliacinė medžiaga, aprūko patalpos vidus.

Apie 15 val. Varėnos rajone, Merkinėje, atvira liepsna degė traktorius „Belarus“. Gaisro metu apdegė jo variklio skyriaus laidai.

Nuo 2019-10-21 06:00 iki 2019-10-22 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 24 gaisrų ir atliko 35 gelbėjimo darbus. Viename iš gaisrų žuvo žmogus.

Spalio 22-osios naktį, 1.19 val., gautas pranešimas apie gaisrą Lazdijų rajone, Bagdononių kaime. Pranešta, kad dega gyvenamasis namas, o viduje gali būti žmogus. Atvykus ugniagesiams, namas degė atvira liepsna, dalis stogo perdangos jau buvo sukritusi. Patekę į vidų, ugniagesiai lovoje rado apdegusį moters kūną. Gaisro metu sudegė pastato stogas, sukrito 30 kv. m perdangos, apdegė ir vandeniu buvo sulietos gyvenamosios patalpos, jose buvę baldai ir namų apyvokos daiktai.

Vakar, 12.31 val., gaisras kilo Šilutėje, sodų bendrijoje „Draugystė“, sodo namelyje. Gaisro metu apdegė baldai, namų apyvokos daiktai, aprūko sienos ir lubos, nuo karščio išdužo visi pirmojo aukšto langų stiklo paketai. Name buvo dūmų detektorius.

12.48 val. Kupiškio rajone, Rudilių kaime, gyvenamojo namo antrajame aukšte, balkone, degė fotelis, viduje buvo daug dūmų.

13.29 val. Skuodo rajone, Tėvelių kaime, liepsnojo traktorius „Case IH 135“ su prikabintu plūgu. Gaisro metu sudegė traktoriaus degiosios dalys.

13.54 val. Šiauliuose, Radviliškio gatvėje, degė garažas. Ugniagesiai diskiniu pjūklu nupjovė metalinio garažo duris ir pateko į vidų. Gaisro metu išdegė garažo sienos ir elektros skydinė, įgriuvo stogas.

7.10 val. Kauno rajone, Miškinių kaime, Jurbarko plente, eismo įvykio metu susidūrė automobiliai „Volkswagen Transporter“ ir „Peugeot 607“. Iš automobilių ugniagesiai išlaisvino vyrą ir moterį, kuriuos perdavė greitosios pagalbos medikams.

10.43 val. pranešta, kad Lazdijų rajone, Šventežerio kaime, vandenyje plūduriuoja prieš dvi dienas dingusio vyro kūnas. Skenduolį ugniagesiai ištraukė į krantą.

Nuo 2019-10-20 06:00 iki 2019-10-21 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2019-10-19 06:00 iki 2019-10-20 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2019-10-18 06:00 iki 2019-10-19 06:00 įvykių suvestinė

Per praėjusias tris paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 78 gaisrų ir atliko 73 gelbėjimo darbus. Gaisrų metu traumuoti du žmonės.

Sekmadienį apie 8 val. Vilniuje, Terasų gatvėje, gaisras kilo sandėliuke. Iš pastato ugniagesiai išvedė vyrą, įtariama, apsinuodijusį dūmais. Nukentėjusysis perduotas greitosios pagalbos medikams. Gaisro metu apdegė medinės stogo konstrukcijos, buvo nuardyta apie 3 kv. m sienų.

16.57 val. ugniagesiai buvo kviesti į Kėdainių rajono Šlapaberžės kaimą. Daugiabučio gyventoją kaimynai jau buvo išvedę į lauką ir perdavę greitosios pagalbos medikams. Įtariant apsinuodijimą dūmais, vyras buvo išvežtas į gydymo įstaigą. Atlikę žvalgybą, ugniagesiai bute gaisro požymių nerado. Patalpose buvo daug dūmų dėl netvarkingos krosnies.

Penktadienį, 12.21 val., paskelbta gaisro UAB „Ekologistika“, Alytuje, kilusio spalio 16 d., lokalizacija. Toliau vyksta gaisro likvidavimo darbai.

Apie 21 val. gaisras kilo mediniame gyvenamajame name Šakių rajone, Daugėliškių kaime. Gaisro metu apdegė virtuvės sienos, viryklė, namų apyvokos daiktai, aprūko kambariai, sudegė gartraukis. Namo savininką greitosios pagalbos medikai išvežė apžiūrai.

Apie 23 val. Jurbarko rajone, Žibintų kaime, atvira liepsna degė gyvenamasis namas. Atvykus ugniagesiams, jo stogas jau buvo sukritęs, perdanga sudegusi. Gaisro metu namas sudegė.

Šeštadienį apie 15 val. Kretingoje, Kalvos gatvėje, sodų bendrijoje „Draugystė“, gyvenamajame name, virtuvėje prie krosnies degė medinė siena. Gaisro metu apdegė ir buvo nuardyta apie 3 kv. m sienos.

Penktadienį, 17.05 val., iš policijos budėtojo buvo gautas pranešimas, kad upėje skęsta žmogus. Ugniagesiai iš upės ištraukė moters kūną.

Sekmadienį, 14.54 val., gautas pranešimas, kad Prienų rajone, Pociūnų aerodrome, lūžus važiuoklei, apvirto lėktuvas. Atvykus ugniagesiams, du lėktuvo pilotai jau buvo išvežti į gydymo įstaigą. Ugniagesiai, naudodami automobilinę gervę, lėktuvą RV7 atvertė.

16.47 val. Šilalės rajone, Kaltinėnuose, tvenkinyje pastebėtas skenduolis. Ugniagesiai ištraukė vyro kūną.

Nuo 2019-10-17 06:00 iki 2019-10-18 06:00 įvykių suvestinė 

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 20 gaisrų ir atliko 21 gelbėjimo darbą. Žūčių gaisruose išvengta.

Vakar toliau buvo gesinamas spalio 16-ąją Alytuje, padangų perdirbimo įmonėje UAB „Ekologistika“, kilęs gaisras. Dega daugiau kaip 2 tūkst. kv. m sandėlių, gaisro židinio vietoje įgriuvo stogas ir konstrukcijos. Gaisrą gesina apie 50 ugniagesių.   

Apie 18 val. Klaipėdos rajone, Mickų kaime, atvira liepsna degė ūkinis pastatas. Gaisro metu sudegė 15 kv. m stogo, apdegė perdanga ir medinė priestato dalis.

19.49 val. Molėtų rajone, Balninkų miestelyje, liepsnojo lengvasis automobilis „SAAB 95“. Gaisro metu išdegė variklio skyrius, sutrūko priekinis stiklas, apdegė padangos. Ugniagesiai išgelbėjo už 2 m stovintį medinį gyvenamąjį namą.

19.10 val. Vilniuje, Sietyno gatvėje, metaliniame garaže atvira liepsna degė namų apyvokos daiktai. Gaisro metu išdegė garažo vidus.

20.08 val. pranešta, kad Šilutės rajone, Kintuose, daržinėje dega laivas. Jį užgesino patys gyventojai iki atvykstant ugniagesiams. Gaisro metu apdegė katamarano šoniniai plūdurai. Daržinė nenukentėjo. Katamaranas buvo apipiltas degiu skysčiu, įtariamas padegimas.

Spalio 18-osios naktį, 3.36 val., Panevėžyje, Ukmergės gatvėje, 3 aukštų pastate, pirmajame aukšte įsikūrusioje gėlių parduotuvėje degė sandėliukas. Gaisro metu jame apdegė lentyna, aprūko sienos ir lubos, aprūko parduotuvė.

Nuo 2019-10-16 06:00 iki 2019-10-17 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 30 gaisrų ir atliko 31 gelbėjimo darbą. Žūčių gaisruose išvengta.

Naktį, 2.58 val., Alytuje kilo didžiulis gaisras. Padangų perdirbimo įmonėje UAB „Ekologistika“ dega daugiau kaip 2 tūkst. kv. m sandėlių. Gaisro gesinti suvažiavo apie 50 ugniagesių.

Apie 12 val. Kupiškio rajone, Skapiškyje, atvira liepsna degė medinis gyvenamasis namas. Gaisro metu išdegė du kambariai, sudegė namų apyvokos daiktai, kituose kambariuose aprūko sienos ir lubos, sudegė ir buvo nuardyta 10 kv. m perdangos.

13.46 val. medinis gyvenamasis namas liepsnojo Šakių rajone, Užpjaunių kaime. Gaisro metu pastatas ir jame buvę namų apyvokos daiktai sudegė. Ugniagesiai išsaugojo ūkinį pastatą.

22 val. Panevėžyje, Beržų gatvėje, apleistame pastate degė viena iš patalpų.

Spalio 17-osios naktį, apie 1 val., Jonavoje, Lietavos gatvėje, devynaukščio pirmajame aukšte atvira liepsna degė buto durys. Gaisro metu aprūko laiptinės sienos ir lubos.

Vakar apie 20 val. Vilniuje nuo Baltojo tilto į Nerį nušoko moteris. Ugniagesiai ją ištraukė ir gaivino, kol atvyko medikai.

Nuo 2019-10-15 06:00 iki 2019-10-16 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 17 gaisrų ir atliko 30 gelbėjimo darbų. Gaisruose žūčių išvengta.

10.32 val. Šilalės rajone, Rėzgalių kaime, atvira liepsna degė gyvenamasis namas. Gaisro metu išdegė mansardoje įrengtas kambarys, apdegė 20 kv. m vidinių stogo konstrukcijų, buvo sugadinta stogo skarda.

Apie 14 val. Kaune, Marijampolės plente, sodų bendrijoje „Sėmena“, liepsnojo sodo namelis. Atvykus ugniagesiams, jo stogas jau buvo sukritęs. Namelis sudegė visiškai.

10.42 val. Vilniuje, Ukmergės gatvėje, degė vilkiko „Volvo“ padanga.

7.48 val. Šakių rajone, kelyje Šakiai – Kaunas, eismo įvykio metu susidūrė sunkvežimis „Iveco Eurocargo“ ir lengvasis automobilis „Toyota Proace“. „Toyotos“ vairuotojas buvo prispaustas, be gyvybės ženklų. Panaudoję gelbėjimo įrangą, ugniagesiai vyrą ištraukė ir perdavė greitosios pagalbos medikams. Jie konstatavo vyro mirtį.

Spalio 16-osios naktį, 1.57 val., gautas pranešimas, kad Vilniuje, Fabijoniškių gatvėje, į garažo duobę įkrito moteris. Ugniagesiai ją ištraukė ir perdavė medikams.

Nuo 2019-10-14 06:00 iki 2019-10-15 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai vyko gesinti 10 gaisrų ir atliko 28 gelbėjimo darbus. Žūčių gaisruose išvengta.

Apie pirmą valandą nakties Telšiuose, Rambyno gatvėje, atvira liepsna degė automobilis „SAAB“. Gaisro metu sudegė salono degiosios detalės, išdužo stiklai.

14.12 val. gautas pranešimas, kad Klaipėdoje, Mainų gatvėje, į lifto šachtą įkrito vyras. Jis buvo 6 m gylyje. Ugniagesiai kartu su medikais per tunelį pateko į lifto šachtą, tačiau vyrui padėti jau nebegalėjo – jam konstatuota mirtis. Ugniagesiai išnešė vyro kūną iš rūsio.

Nuo 2019-10-11 06:00 iki 2019-10-12 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2019-10-12 06:00 iki 2019-10-13 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2019-10-13 06:00 iki 2019-10-14 06:00 įvykių suvestinė

Per praėjusias tris paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 56 gaisrų ir atliko 72 gelbėjimo darbus. Gaisrų metu vienas žmogus žuvo, vienas buvo traumuotas.

Sekmadienį, 22.10 val., Trakų rajone, Miškinių kaime, atvira liepsna degė butas kelių savininkų mediniame name. Kambaryje buvo rastas smarkiai apdegęs buto savininko kūnas. Gaisro metu išdegė butas, išardyta dalis stogo dangos.

Tos pačios dienos rytą, apie 10 val., gaisras kilo Pasvalio rajone, Deglėnų kaime, viename iš butų daugiabučiame name. Iš degusio buto iki atvykstant ugniagesiams kaimynai išvedė moterį. Dėl rankų ir kojų nudegimų ji buvo išvežta į ligoninę. Gaisro metu virtuvėje šalia krosnies apdegė malkos, aprūko sienos ir lubos.

Šeštadienį po vidurnakčio Utenoje, Naujojoje gatvėje, liepsnojo medinis gyvenamasis namas. Atvykus ugniagesiams, jo stogas jau buvo sudegęs. Gaisro metu apdegė namo vidus ir jame buvęs turtas. Dūmų detektoriaus name nebuvo.

15.34 val. Trakų rajone, Kariotiškių kaime, atvira liepsna degė negyvenamas medinis namas ir ūkinis pastatas. Gaisro metu sudegė namo stogas, apdegė vidus, ūkinis pastatas sudegė visiškai.

Sekmadienį, 10.38 val., gaisras kilo Šiauliuose, Gegužių gatvėje, daugiabučio bute. Iš jo veržėsi dūmai. Ugniagesiai išlaužė buto duris ir išgelbėjo jame buvusį vyrą, kuris buvo perduotas greitosios pagalbos medikams. Jam pagalba buvo suteikta vietoje. Iš buto ugniagesiai išgelbėjo ir šunį. Virtuvėje ant viryklės buvo paliktas puodas. Gaisro metu apdegė šalia viryklės stovėjusi spintelė bei garintuvas. Bute dūmų detektoriaus nebuvo.

18.18 val. Šiauliuose, Aerouosto gatvėje, atviroje teritorijoje, 30 m ilgio ir 8 m aukščio krūvoje, degė 2 kv. m medžio drožlių. Pasitelkus įmonės krautuvą apie 50 kub. m drožlių buvo pervežta į kitą aikštelę ir perlieta vandeniu. Vandenį ugniagesiams teko vežti iš už 1 km esančio hidranto. Darbai tęsiami ir pirmadienį.

Penktadienį, 21.24 val., gautas pranešimas, kad Kupiškio rajone, Aleksandrijos kaime, į 2 m gylio rūsį įkrito vyras ir jis yra be sąmonės. Ugniagesiai vyrą iškėlė ir nunešė į greitosios medicinos pagalbos automobilį.

Sekmadienį, 18.25 val., pranešta, kad Anykščių rajone, Ažuožerių kaime, kombaine į grūdų surinkimo bunkerį buvo įtrauktas žmogus. Atvykę ugniagesiai iš kombaino „Claas“ bunkerio ištraukė vyro kūną.

        

Nuo 2019-10-10 06:00 iki 2019-10-11 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 15 gaisrų ir atliko 32 gelbėjimo darbus. Žūčių gaisruose išvengta.

10.23 val. Lazdijų rajone, Vytautų kaime, degė apleisto namo mansarda. Palėpėje apdegė siena, stogas, aprūko ir vandeniu buvo sulietos patalpos.

12.15 val. Kauno rajone, Saulėtekių kaime, degė gyvulių ferma. Gaisro metu deformavosi ir į vidų sukrito metalinės stogo konstrukcijos, sudegė pašarai ir laikomi daiktai, taip pat 12 paršelių. Ugniagesiai išgelbėjo ir į lauką išvarė dar 85 paršelius.

19 val. Vilniuje, Savanorių prospekte, degė automobilis „Audi A6“. Gaisro metu apdegė variklio skyrius.

8.56 val. buvo gautas pranešimas, kad Vilniuje, Eišiškių plente, jaučiamas neaiškios kilmės cheminių medžiagų kvapas. Ugniagesiai atliko žvalgybą visame pastate. Aitrus kvapas jautėsi visur, ypač tualeto patalpoje. Prietaisai kenksmingų medžiagų neužfiksavo. Iš pastato buvo išvesti 43 žmonės. 3 žmonės stebimi gydymo įstaigoje, kiti paraginti į ją nuvykti. Visi pastate buvę žmonės išleisti namo. Įvykį tirti liko policijos pareigūnai ir darbų saugos atstovai.

Vakare Šiauliuose iš Talkšos ežero buvo ištrauktas moters kūnas.

13.13 gautas pranešimas, kad į Anykščių Kvarco tvenkinį lietaus nuotekų vamzdžiu teka naftos produktai. Ant vandens buvo išsiliejusi 6 kv. m teršalų dėmė. Ugniagesiai, naudodami universalųjį ploviklį, išvalė apie 15 kv. m pakrantės ir pastatė vieną boną.

17.07 val. pranešta, kad Kaune į Nemuną išsilieję teršalai. Jie tekėjo iš lietaus nuotekų vamzdžio. Panaudoję 4 sorbuojančias bonines užtvaras ugniagesiai teršalų plitimą sustabdė.

Nuo 2019-10-09 06:00 iki 2019-10-10 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 13 gaisrų ir atliko 23 gelbėjimo darbus. Žūčių gaisruose išvengta.

3.15 val. Alytaus rajone, Bazorų kaime, atvira liepsna degė sodo namelio stogas. Gaisro metu sudegė stogas, perdanga ir viduje buvę namų apyvokos daiktai, apdegė vidaus sienos.

17 val. Kaune, Taikos prospekte, iš garažo veržėsi dūmai. Gaisras kilo dėl per ventiliaciją įmestos cigaretės. Garaže degė įvairūs daiktai. Gaisro metu apdegė lengvasis automobilis, sudegė dvi padangos.

19.36 val. Kaune, Pamario gatvėje, atviroje teritorijoje degė seni išardyti ir į krūvą sustumti sodo nameliai. Ugniagesiams teko perkasti 80 kub. m šiukšlių.

Rugsėjo 10-osios naktį, 3.18 val., Utenoje, J. Basanavičiaus gatvėje, liepsnojo automobiliai „BMW 540“ ir „BMW“ 730“. Gaisro metu sudegė abiejų automobilių priekinės dalys ir variklių skyriai.

Vakar rytą Klaipėdos rajone, Kisinių kaime, eismo įvykio metu sankryžoje susidūrė lengvasis automobilis BMW ir autokranas „KAMAZ 5320“. Lengvajame automobilyje buvo prispaustas sąmoningas vairuotojas, kitas nukentėjęs asmuo gulėjo prie automobilio. Panaudoję hidraulinę įrangą ugniagesiai vairuotoją ištraukė iš automobilio.

Nuo 2019-10-08 06:00 iki 2019-10-09 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 17 gaisrų ir atliko 26 gelbėjimo darbus. Viename iš gaisrų traumuotas žmogus.

10.45 val. gautas pranešimas, kad Rokiškyje, Jaunystės gatvėje, daugiabutyje įvyko sprogimas. Atvykus ugniagesiams, paaiškėjo, kad jis įvyko dėl dujų nuotėkio. Buto savininkė apdegė veidą ir buvo išvežta į gydymo įstaigą. Po sprogimo išdužo dviejų kambarių plastikiniai langai, sudegė užuolaidos, apgadinti baldai.

Apie 21 val. Pakruojo rajone, Sigutėnų kaime, gaisras kilo gamybos ir pramonės paskirties pastate. Atvykus ugniagesiams, degė pastato stogas. Gaisro metu sudegė 15 kv. m stogo bei konstrukcijų, aprūko vidus. Ugniagesiai nuo liepsnų apsaugojo šalia stovintį kitą pastatą.

8 val. ryto kelyje Vilnius – Klaipėda liepsnojo automobilio „BMW“ variklio skyrius. Dar vienas „BMW“ naktį sudegė Utenoje, Aušros gatvėje. 9 val. ryto Vilniaus rajone, Avižienių kaime, atvira liepsna degė automobilis „Mercedes Benz“.  

Rugsėjo 9-osios naktį, po vidurnakčio, Vilniaus rajone, Bruškiškių kaime, atvira liepsna degė medinis vieno aukšto namas. Atvykus ugniagesiams, stogas, dengtas šiferiu, jau buvo įgriuvęs. Gaisro metu sudegė stogas, vidus ir namų apyvokos daiktai.

Vakar rytą pranešta, kad Panevėžyje, Nevėžyje, išsilieję naftos produktai. Jie buvo pasklidę 450 kv. m plote. Ugniagesiai juos neutralizavo apipurkšdami dispergatoriaus ir vandens mišiniu.

Nuo 2019-10-07 06:00 iki 2019-10-08 06:00 įvykių suvestinė.

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 21 gaisro ir atliko 32 gelbėjimo darbus. Viename iš gaisrų buvo traumuotas žmogus.

17.13 val. Kaune, Vytauto prospekte, liepsnojo troleibusas. Jį nuo elektros linijos atjungė vairuotojas, keleiviai iš troleibuso išlipo iki atvykstant ugniagesiams. Vairuotojas, prisikvėpavęs dūmų, buvo perduotas medikams, kurie jį išvežė į gydymo įstaigą apžiūrai. Gaisro metu sudegė visos degiosios troleibuso detalės.

Apie 15 val. Šiauliuose, Aerouosto gatvėje, UAB „VIA Fortis“ teritorijoje, 500 kub. m krūvoje degė 5 kub. m biokuro. Ugniagesiai gaisro gesinimui buvo pasitelkę įmonės krautuvą.

19.08 val. Kauno rajone, Vandžiogaloje, atvira liepsna degė gyvenamasis namas. Gaisro metu išdegė 100 kv. m palėpės, vandeniu buvo sulietas pirmasis aukštas, apdegė stogo vidinė pusė. Name buvo įrengta priešgaisrinė signalizacija.

22.43 val. Druskininkuose, Ateities gatvėje, degė automobiliai „BMW 730D“ ir „Seat“. Gaisro metu apdegė „BMW“ variklio skyrius, priekinės padangos ir plastmasinės dalys bei „Seat“ priekinės detalės.

10.18 val. gautas pranešimas, kad Telšių rajone, Džiuginėnų kaime, Durbino upelyje aptiktas nuskendęs žmogus. Jį ištraukė ugniagesiai.

13.40 val. Aplinkos apsaugos agentūros darbuotojas pranešė, kad Klaipėdos rajone, Drevernos uoste, iš laivo išsiliejo tepalai. Ugniagesiai nutiesė 20 m boninių užtvarų, teršalai buvo neutralizuoti dispergatoriumi. Užterštas plotas buvo apie 50 arų.

19.33 val. buvo gautas pranešimas, kad Pakruojo rajone, Linkuvoje, bažnyčios lange įstrigo du balandžiai. Ugniagesiai, užlipę ištraukiamosiomis kopėčiomis, juos išvadavo.

2019-10-04 06:00 iki 2019-10-05 06:00 įvykių suvestinė

2019-10-05 06:00 iki 2019-10-06 06:00 įvykių suvestinė

2019-10-06 06:00 iki 2019-10-07 06:00 įvykių suvestinė

Per praėjusias tris paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 78 gaisrų ir atliko 89 gelbėjimo darbus. Gaisrų metu 1 vienas žmogus žuvo, 4 buvo traumuoti.

Šeštadienį, 15.53 val., pranešta apie gaisrą Šakių rajone, Rygiškių kaime, gyvenamajame name. Atvykus ugniagesiams, namas degė atvira liepsna, stogas jau buvo įkritęs. Atliekant baigiamuosius gesinimo darbus, kambaryje prie lovos rastas smarkiai sudegęs namo savininkės kūnas. Pirminiais duomenimis, dūmų detektoriaus name nebuvo. Gaisro metu namas ir jame buvęs turtas sudegė.

Penktadienį apie 15 val. Radviliškio rajone, Kleboniškių kaime, liepsnojo gyvenamasis namas. Gaisro metu nukentėjo vyras ir moteris. Jie buvo išvežti į gydymo įstaigą. Gaisro metu sudegė namo stogas, išdegė vidus.

Apie 22 val. Vilniuje, Ateities Sodų 4-ojoje gatvėje, atvira liepsna degė medinis dviejų aukštų namas. Ugniagesiai išgelbėjo namo savininką. Jis buvo perduotas medikams. Medicinos pagalba jam buvo suteikta vietoje. Iki atvykstant ugniagesiams iš degančio namo išėjo dvi mergaitės. Jas greitosios pagalbos medikai nuvežė į ligoninę apžiūrai. Gaisro metu namas sudegė visiškai. Ugniagesiai išsaugojo mūrinį garažą ir sodo namelį, priblokuotus prie namo, taip pat netoliese stovintį kitą gyvenamąjį namą.

Šeštadienio naktį, 2.31 val., Šiaulių rajone, Sutkūnų kaime, liepsnojo malkinė, kurioje buvo įrengta lauko virtuvė. Gaisro metu apdegė vyras. Po medikų apžiūros vykti į ligoninę jis atsisakė, medicinos pagalba jam buvo suteikta vietoje. Gaisro metu sudegė malkinės stogas, apdegė sienos, viduje sudegė namų apyvokos daiktai.

Apie 3 val. nakties Rokiškio rajone, Respublikos gatvėje, gaisras kilo trijų butų daugiabutyje. Atvykus ugniagesiams degė namo laiptinė ir vieno buto virtuvė. Gaisro metu sudegė virtuvė, išsilydė daiktai, aprūko kambariai, taip pat apdegė ir kito buto virtuvė, trečias butas buvo sulietas vandeniu, sudegė ir buvo nuardyta 30 kv. m pastato stogo. Visuose butuose buvo įrengti dūmų detektoriai.

Sekmadienį, 18.36 val., Šilutės rajone, Lapalių kaime, atvira liepsna degė ūkinis pastatas, o iš gyvenamojo namo veržėsi dūmai. Iš namo ugniagesiai išvedė du žmones, po medikų apžiūros jie palikti gydytis ambulatoriškai. Vėliau rastas ir namo savininkas. Ugniagesiai vyrą atgaivino, medikai jį išvežė į gydymo įstaigą. Gaisras kilo ūkiniame pastate, nuo kurio užsidegė už 15 m stovintis gyvenamasis namas. Gaisro metu sudegė ūkinio pastato stogas, perdanga, apdegė ir vandeniu sulieta 10 t šieno, taip pat sudegė gyvenamojo namo stogas, pradegė medinė perdanga, sudegė viduje buvę daiktai. Ugniagesiai išsaugojo prie pastato priblokuotą medinį priestatą ir vasarnamį.

Penktadienį rytą greitosios medicinos pagalbos darbuotojas pranešė, kad Klaipėdoje, Birutės gatvėje, į 1,5 m gylio duobę garaže įkrito žmogus, jam lūžusi koja. Ugniagesiai vyrą iškėlė ir perdavė medikams.

12.15 val. pranešta, kad Panevėžio rajone, Raguvoje, automobilis „BMW“ įvažiavo į tvenkinį. Vairuotojas spėjo iš jo išlipti. Naudodami narų įrangą, gervę ir tempimo lyną, ugniagesiai automobilį ištraukė. Jie taip pat neutralizavo teršalus vandenyje.

14.49 val. gautas pranešimas, kad Vilniuje, Mileišiškių sodų 1-ojoje gatvėje, vykdant kasinėjimo darbus ant žmogaus užvirto betono luitas. Panaudoję pneumatinę pagalvę ugniagesiai vyrą išlaisvino. Jam medikų pagalbos neprireikė.

Šeštadienį vakare pranešta, kad Telšiuose, Sodo gatvėje, į 6 m gylio šulinį įkrito žmogus. Ugniagesiai iš jo ištraukė vyro kūną.

       

Nuo 2019-10-03 06:00 iki 2019-10-04 06:00 įyvkių suvestinė

Per praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 12 gaisrų ir atliko 32 gelbėjimo darbus. Gaisruose žūčių ir trauma išvengta.

06.16 val. Gautas pranešimas, kad Raseiniuose, V. Grybo gatvėje, daugiabutyje kilęs gaisras. Atvykus ugniagesiams, degė 5 aukšte esančio buto kambarys. Gaisro metu išdegė kambarys, sudegė jame buvusi lova, televizorius, spinta, išdužo langas. Aprūko buto patalpos.

22.22 val. Vilniaus miesto ugniagesiai skubėjo į Parko gatvę, gesinti užsiliepsnojusio pastato. Gaisro metu pastatas sudegė ir buvo išardytas.

Tuoj po vidurnakčio pranešta, kad Utenos rajone, dičiūnų kaime, dega ūkinis pastatas. Atvykus ugniagesiams, medinis ūkinis pastas degė atvira liepsna. Sudegė dalis stogo, išdegė pusė pastato, sudegė viduje buvę daiktai.

Nuo 2019-10-02 06:00 iki 2019-10-03 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 14 gaisrų ir atliko 23 gelbėjimo darbus. Žūčių gaisruose išvengta.

4.31 val. ryto Vilniuje, Savanorių prospekte, didelis gaisras kilo sandėliavimo paskirties pastate. Atvykus ugniagesiams, iš apleisto 15 m aukščio gelžbetoninio bokšto veržėsi dūmai. Bokštas prijungtas prie mūrinio sudėtingo išplanavimo 2 aukštų pastato. Pastato pirmajame aukšte sudegė keltuvas, medinės paletės, pakavimo kartonas, plastikinės talpyklos, apsilydė darbo įranga, apdegė sandėliuojamos prekės. Ugniagesiai išnešė du dujų balionus. Gaisrą jie gesino apie 5 val.

12.20 val. Kupiškio rajone, Padembio kaime, atvira liepsna degė medinė mėsos rūkykla. Ugniagesiai išsaugojo už 3 m stovinčią medinę pirtį.

21.10 val. Kauno rajone, Garliavoje, liepsnojo prie garažų masyvų pristatytas medinis priestatas. Gaisro metu sudegė ir buvo nuardytas pastato stogas, apdegė sienos.

Spalio 3-iąją, po vidurnakčio, Ignalinos rajone, Kėkštų kaime, atvira liepsna degė vieno aukšto apleistas namas. Atvykus ugniagesiams, jo stogas jau buvo įgriuvęs.

Vakar gautas pranešimas, kad Alytaus rajone, Panemuninkėlių kaime, Nemune pastebėtas plaukiantis žmogaus kūnas. Atvykę ugniagesiai ištraukė skenduolį.

Panevėžio rajone, Vaišvilčių kaime, iš tvenkinio taip pat buvo ištrauktas vyro kūnas.

19.16 val. pranešta, kad Trakų rajone, Mažųjų Lieponių kaime, kieme po lengvuoju automobiliu yra prispaustas žmogus. Atvykę ugniagesiai pakėlė automobilį ir ištraukė vyrą, kuriam medikai konstatavo mirtį.

Nuo 2019-10-01 06:00 iki 2019-10-02 06:00 įvykių suvestinė

Per praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 13 gaisrų ir atliko 28 gelbėjimo darbus. Gaisruose žūčių ir traumų išvengta.

16.31 val. gautas pranešimas, kad Panevėžio rajone, Dembavos kaime užsiliepsnojo gyvenamasis namas. Atvykus ugniagesiams iš pastato rūko dūmai. Gaisro metu nudegė dalis stogo ir perdangos. Apdegė ir  vandeniu sulietas namo vidus bei jame buvę namų apyvokos daiktai.

Apie 3 val. nakties pranešta, kad Radviliškio rajone, Papušynio kaime dega gyvenamasis namas. Atvykus ugniagesiams, degė medinė rūkykla. Gaisro metu rūkykla sudegė. Apdegė šalia esančios medinės pavėsinės siena.

11.53 val. Jurbarko miesto ugniagesiai skubėjo gesinti užsiliepsnojusios transporto priemonės. Atvykus į įvykio vietą, degė sunkiasvorio automobilio priekaba. Nuo ugnies pavyko apsaugoti priekaboje buvusias malkas.

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-06-12