BDAR

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ir kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais.


Nuo 2019-01-31 06:00 iki 2019-02-01 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 37 gaisrų ir atliko 25 gelbėjimo darbus. Gaisrų metu vienas žmogus žuvo, vienas buvo traumuotas.

Vasario 1-osios naktį, 3.35 val., Rietavo savivaldybėje, Drobstų kaime, atvira liepsna degė sodo namelis. Gaisravietėje rastas smarkiai apdegęs žmogaus kūnas. Gaisro metu pastatas sudegė visiškai.

Ketvirtadienį, 20.51 val., gautas pranešimas apie gaisrą Kauno rajone, Naujųjų Muniškių kaime, daugiabutyje. Bute užsidegė šildytuvas. Buto savininkas nuo degančios antklodės apdegė kojas. Gaisras buvo užgesintas iki atvykstant ugniagesiams. Vyrą greitosios pagalbos medikai išvežė į Kauno klinikas. Gaisro priežastis – neatsargus žmogaus elgesys.

15.41 val. Kupiškio rajone, Subačiuje, liepsnojo gyvenamasis namas. Gaisro metu sudegė jo stogas, medinės perdangos, apdegė namo sienos, sudegė namų apyvokos daiktai.

Penktadienį po vidurnakčio Kretingoje, Geležinkelio gatvėje, atvira liepsna degė gyvenamasis namas. Gaisro metu sudegė palėpėje įrengtos patalpos ir 40 kv. m stogo.

Ketvirtadienį, 7.23 val., Tauragėje, T. Ivanausko gatvėje, liepsnojo ūkinio pastato siena. Gaisro metu sudegė ir dalis stogo konstrukcijų. Ugniagesiai nuo liepsnų apsaugojo du automobilius, stovėjusius šalia gaisravietės.

Apie 9 val. Mažeikių rajone, Daubarių kaime, atvira liepsna degė ūkinis pastatas. Atvykus ugniagesiams jo stogas jau buvo sukritęs. Pastate buvo įrengtas garažas, pirtis ir katilinė, o šalia priblokuota malkinė. Gaisro metu apdegė ir buvo nuardytas stogas, perdanga, išdegė garažas, aprūko pirtis ir katilinė. Ugniagesiai išsaugojo medinį gyvenamąjį namą.

13.31 val. dar vienas ūkinis pastatas liepsnojo Kazlų Rūdos savivaldybėje, Jūrės miestelyje. Gaisro metu sudegė dalis ūkinio pastato, kita dalis smarkiai apdegė. Taip pat sudegė viduje buvęs automobilis „Audi A3“, kompresorius, suvirinimo aparatas, šalia pastato stovėję du lengvieji automobiliai ir automobilinė priekaba, apdegė dar du šalia stovėję automobiliai. Nuo karščio įtrūko du gyvenamojo namo langai, apsilydė 3 plastikiniai konteineriai.

22.40 val. Klaipėdoje, Minijos gatvėje, eismo įvykio metu susidūrė automobilis „Chevrolet“ ir mikroautobusas „Opel Vivaro“. Po mikroautobuso galiniais ratais buvo prispaustas žmogus, kitas įkritęs į kanalizacijos šulinį. Pakėlę mikroautobusą ugniagesiai iš po ratų ištraukė vyrą. 1967 m. gimusiam vyrui medikai konstatavo mirtį. Nustūmus automobilį, iš šulinio iškeltas kitas vyras. Jis buvo perduotas medikų apžiūrai.

 

Nuo 2019-01-30 06:00 iki 2019-01-31 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 23 gaisrų ir atliko 20 gelbėjimo darbų. Viename iš gaisrų traumuotas žmogus.

Apie 14 val. gaisras kilo Šilutės rajone, Vilkyčių kaime, gyvenamajame name. Atvykus ugniagesiams kambaryje degė lova. Ant grindų gulėjo sąmoninga moteris. Ją ugniagesiai išnešė į lauką  ir perdavė greitosios pagalbos medikams. Dėl įtariamo apsinuodijimo dūmais moteris išvežta į ligoninę. Gaisro metu kambaryje apdegė lova ir užuolaidos, aprūko sienos ir lubos.

Apie 15 val. Alytuje, Merkinės gatvėje, iš gyvenamojo namo pastogės veržėsi dūmai. Gaisro metu sudegė ir buvo nuardyta dalis perdangos, apdegė dalis sienos.

14.45 val. Klaipėdos rajone, Derceklių kaime, sodų bendrijoje „Dituva“, atvira liepsna degė dviejų dalių namas. Ugniagesiai, patekę į vidų, užsuko 6 dujų balionus. Gaisras kilo medinėje namo dalyje. Jo metu sudegė stogas, namų apyvokos daiktai, nuo karščio išdužo plastikinių langų stiklo paketai, buvo nuardyta 260 kv. m stogo. Ugniagesiams pavyko išsaugoti mūrinę namo dalį.

19 val. gaisras kilo Šalčininkuose, Pramonės gatvėje. Dviejų aukštų mūrinio namo garaže degė namų apyvokos daiktai. Gaisro metu taip pat apdegė garažo stogo konstrukcijos, aprūko sienos.

Ankstų sausio 31-osios rytą Utenoje, A. Baranausko gatvėje, atvira liepsna degė ūkinio pastato vidus. Iš jo ugniagesiai išstūmė lengvąjį automobilį „Škoda“ ir automobilinę priekabą, išnešė 2 dujų balionus.

Vakar, 11.31 val., gautas pranešimas, kad Klaipėdoje, Joniškės gatvėje, Danės upėje įlūžo žmogus. Atvykus ugniagesiams jau buvo išgelbėti du vyrai. 30 metų nuo kranto įlūžus vyrui, jo gelbėti atbėgo kitas vyras, kuris irgi įlūžo. Gelbėtojas, naudodamasis žvejybiniais smaigais, ant kranto išlipo pats. Įlūžusį vyrą, panaudodami medines lentas ir automobilio tempimo lyną, išgelbėjo šalia buvę žmonės. Abu įlūžę vyrai buvo sąmoningi. Policijos pareigūnai ir žmones gelbėję piliečiai nukentėjusiuosius palydėjo į Klaipėdos medienos patalpas sušilti, kol atvyko greitosios pagalbos medikai. Pirmąjį įlūžusį vyrą jie išsivežė į ligoninę. Gelbėtojas medikų pagalbos atsisakė.

  

Nuo 2019-01-29 06:00 iki 2019-01-30 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 20 gaisrų ir atliko 24 gelbėjimo darbus. Viename iš gaisrų žuvo žmogus.

15.15 val. buvo gautas pranešimas apie gaisrą Klaipėdos rajone, Grobštų kaime, apleistame gyvenamajame name. Atvykus ugniagesiams degė jo stogas. Gaisro židinys buvo pirmajame namo aukšte. Viename iš kambarių ugniagesiai rado nenustatytos tapatybės sudegusį žmogaus kūną. Gaisro metu išdegė du kambariai ir virtuvė, pradegė perdanga, sudegė 130 kv. m stogo.

Apie 7 val. didelis gaisras kilo Kauno rajone, Virbališkių kaime, medžio apdirbimo įmonėje. Pastatas degė atvira liepsna. Iš jo ugniagesiai išstūmė mikroautobusą. Dar vienas mikroautobusas ir du pramoginiai kateriai, stovėję šalia gaisravietės, buvo patraukti toliau nuo pastato. Gaisrą gesinti atvyko 7 gaisrinės autocisternos, jį gesinti padėjo ir savanoriai ugniagesiai. Jie, pasiskolinę iš ūkininko traktorių, perkasinėjo pjuvenas. Gaisro metu sudegė medinės stogo konstrukcijos, apdegė medžio apdirbimo įranga, apsilydė elektros instaliacija, vandeniu sulietos pjuvenos. Ugniagesiai išsaugojo už trijų metrų stovintį gyvenamąjį namą ir pirtį. Gaisro priežastis – krosnių, židinių bei dūmtraukių gedimai.

8.23 val. pranešta apie gaisrą medžio apdirbimo įmonėje Tauragės rajone, Norkaičių kaime. Jis kilo medienos džiovyklos patalpoje, kurioje buvo sukrauta 25 kub. m lentų. Įmonės traktoriumi iš pastato buvo išvežta apie 10 kub. m lentų. Gaisro metu apdegė pastato viduje buvusios lentos, aprūko patalpos, nuardyta 10 kv. m lubų. Gaisro priežastis – elektros įrenginių, prietaisų, elektros instaliacijos gedimai.   

14.48 val. Utenoje, J. Basanavičiaus gatvėje, degė garažas, kurio viduje buvo lengvasis automobilis „Audi A6“. Gaisro metu išdegė automobilio salonas, apdegė kėbulas, pastato perdanga, automobilių detalės ir įrankiai.

22.15 val. gaisras kilo Vilniaus rajone, Mostiškių kaime, gyvenamajame name. Gaisro metu sudegė prieangis, išdegė vidaus patalpos ir namų apyvokos daiktai.

Nuo 2019-01-28 06:00 iki 2019-01-29 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 22 gaisrų ir atliko 29 gelbėjimo darbus. Viename iš gaisrų žuvo žmogus.

17 val. Šalčininkų rajone, Albertinos kaime, atvira liepsna degė vieno aukšto medinis namas. Atvykus ugniagesiams stogas jau buvo įgriuvęs. Netrukus gaisravietėje rastas smarkiai apdegęs žmogaus kūnas.

15.45 val. gautas pranešimas, kad Šilalės rajone, Tūbučių kaime, dega UAB „Šilalės mediena“ malūnas. Iki atvykstant ugniagesiams darbuotojai metalinį medienos smulkinimo malūną užgesino milteliniais gesintuvais. Malūnas įmonės teritorijoje stovi ant vilkiko „Scania“. Gaisro metu apdegė jo vidus.

19.38 val. didelis gaisras kilo Kauno rajone, Paštuvos kaime. Atvira liepsna degė ūkinis pastatas. Atvykus ugniagesiams stogas jau buvo sukritęs į vidų. Gaisro metu sudegė šienas, apdegė ir vandeniu buvo sulieti grūdai, sudegė degiosios automobilio „Volkswagen Golf“ ir traktoriaus MTZ-80 dalys, elektrinis malūnas, daiktai ir baldai. Ugniagesiai išgelbėjo degusiame pastate buvusį automobilį „Peugeot“ ir šalia stovinčius gyvenamuosius pastatus bei priblokuotą malkinę.

22.18 val. pranešta, kad Vilniuje, J. Kairiūkščio gatvėje, iš 9 aukštų daugiabučio rūsio veržiasi dūmai. Rūsyje degė baldai ir namų apyvokos daiktai. Gaisro metu sudegė baldai, vamzdžių šiltinamoji medžiaga, elektros laidai, aprūko koridorius ir šalia esančios patalpos.

13 val. Prienų rajone, kelyje Kaunas – Prienai – Alytus, eismo įvykio metu susidūrė sunkiasvoris „Volvo FH“ ir „Toyota Corolla“. Automobilyje „Toyota“ buvo prispausti vairuotojas ir keleivė. Juos išlaisvino ugniagesiai gelbėtojai. Greitosios pagalbos medikai nukentėjusiuosius išvežė į ligoninę.

Vakar ugniagesiams ne kartą teko traukti užklimpusius automobilius. Po 7 val. ryto ugniagesiai Vilkaviškio rajone, Užbalių kaime, ištraukė užklimpusį mokyklinį autobusą, važiavusį paimti vaikų. Po poros valandų šiame kaime jiems teko traukti ir užklimpusį policijos automobilį.

Apie 8 val. ryto ugniagesiai skubėjo į Šalčininkų rajoną, Jurgionių kaimą, kuriame užklimpo mokyklinis mikroautobusas su vaikais.

Greitosios medicinos pagalbos automobilius ugniagesiams vakar teko traukti Biržų rajone, Dubriškio kaime, Lazdijų rajone, Teizų kaime, ir Vilniuje, Šeškinės gatvėje.

Nuo 2019-01-25 06:00 iki 2019-01-26 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2019-01-26 06:00 iki 2019-01-27 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2019-01-27 06:00 iki 2019-01-28 06:00 įvykių suvestinė

Per praėjusias tris paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 116 gaisrų ir atliko 48 gelbėjimo darbus. Gaisrų metu 3 žmonės žuvo, 3 buvo traumuoti.

Penktadienį, 2.17 val. nakties, buvo gautas pranešimas apie gaisrą Vilniaus rajone, Grąžtelių kaime. Gyvenamasis namas degė atvira liepsna. Jo viduje buvo rastas smarkiai apdegęs 1973 m. gimusio namo savininko kūnas. Gaisro metu sudegė stogas, išdegė vidus, buvo išardytos lauko sienos.

Šeštadienį, 22.24 val., gaisras kilo Jonavoje, Panerių gatvėje, daugiabutyje. Iš vieno buto veržėsi dūmai. Ugniagesiai, patekę į butą, rado vyrą, jį išnešė ir perdavė medikams. Deja, šie konstatavo 1962 m. gimusio vyro mirtį. Iš namo buvo evakuota 17 žmonių, iš jų 2 vaikai. Gaisro metu sudegė lova, keli baldai, aprūko sienos ir lubos. Autonominio dūmų detektoriaus bute nebuvo.

Sekmadienį, 18.12 val., Ukmergėje, Kauno gatvėje, liepsnojo nenaudojamas pastatas. Antrajame aukšte ugniagesiai rado smarkiai apdegusį 1956 m. gimusio vyro kūną. Gaisro metu išdegė vienas kambarys, sudegė ir buvo nuardyta 100 kv. m stogo, apdegė apie 70 kv. m perdangos.

Penktadienį, 17.20 val., pranešta apie gaisrą Kelmės rajone, Tilvikų kaime. Ten atvira liepsna degė ūkinis pastatas. Gesindami gaisrą apdegė du vyrai. Jie buvo išvežti į gydymo įstaigą. Gaisro metu sudegė pastatas ir viduje buvęs turtas – suvirinimo aparatas, autokeltuvas, 6 padangų komplektai.

Sekmadienį, 21.54 val., gaisras kilo Kėdainiuose, S. Dariaus ir S. Girėno gatvėje, daugiabutyje. Nors atviros liepsnos nebuvo, viename iš butų tvyrojo daug dūmų, o jame rastas sąmoningas, dūmais apsinuodijęs vyras. Jį ugniagesiai išnešė ir perdavė greitosios pagalbos medikams. Vyras buvo išvežtas į ligoninę. Gaisro metu apdegė lova, aprūko butas.

Penktadienį, 20.23 val., gautas pranešimas, kad gaisras kilo Kelmėje, Dariaus ir Girėno gatvėje, AB „Šiaulių bankas“ pastate. Pirmajame aukšte tvyrojo daug dūmų, serverinės patalpoje degė kompiuteris ir elektroninė įranga. Gaisro metu apdegė elektros instaliacijos laidai, elektroniniai prietaisai, aprūko gretimos patalpos.

Šeštadienį, 5.36 val., pranešta, kad Molėtų rajone, Levaniškių kaime, atvira liepsna dega UAB „Ramastalis“  medžio apdirbimo įmonės pastatas. Atvykus ugniagesiams liepsnojo pastato stogas. Pastate buvo įrengtos stalių dirbtuvės. Gaisro metu sudegė ir buvo išardyta dalis medinių stogo konstrukcijų, apdegė patalpa ir joje sandėliuojamos apie 5 kub. m medienos.

Šeštadienį Ukmergės rajone, Pabaiske, buvusiame vaikų darželyje nuvirto ardoma mūrinė siena ir prispaudė du darbininkus. Ugniagesiai žmones išlaisvino ir perdavė medikams. 1959 m. gimusiam vyrui jie konstatavo mirtį, o nukentėjęs vyras buvo išvežtas į ligoninę.

Sekmadienio naktį Pagėgių savivaldybėje, Vičių kaime, nuo kelio į apsemtą ruožą nuvažiavo mikroautobusas „Opel Vivaro“. Ištraukti mikroautobuso ir jame likusio vairuotojo buvo iškviesti ugniagesiai. Jiems atvykus ant apsemto pagrindinio kelio vandenyje stovėjo įlūžęs mikroautobusas, vairuotojas negalėjo išlipti. Panaudoję grandininį pjūklą, ugniagesiai išpjovė ledą. Jie išnešė vairuotoją, o paskui ištraukė mikroautobusą. Vairuotojas nenukentėjo.

6.21 val. Jonavos rajone, Išorų kaime, eismo įvykio metu susidūrė mikroautobusas „Volkswagen Multivan“ ir AB „Kelių priežiūra“ kelio valytuvas „Renault“. Iš mikroautobuso, panaudoję gelbėjimo įrangą, ugniagesiai išlaisvino žuvusį, 1997 m. gimusį, vairuotoją. Sužeistus 5 žmones greitosios pagalbos medikai išvežė į ligoninę.

Nuo 2019-01-24 06:00 iki 2019-01-25 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 27 gaisrų ir atliko 14 gelbėjimo darbų. Žūčių gaisruose išvengta.

6.22 val. Utenos rajone, Politiškių kaime, atvira liepsna degė medinis namas. Gaisro metu sudegė jo stogas, išdegė namo vidus.

11.03 val. gautas pranešimas, kad Šiaulių rajone, Ratkūnų kaime, miške rastas sudegęs medžiotojų bokštelis. Įtariamas padegimas.

Apie 10 val. gaisras kilo Kaišiadorių rajone, Grėbliaučiškių kaime. Gyvenamajame name šalia krosnies degė malkos. Gaisro metu aprūko namo katilinė, apdegė durų stakta.

13.53 val. pranešta apie gaisrą Klaipėdos rajone, Doviluose, vieno aukšto kelių savininkų daugiabutyje. Iš namo pastogės veržėsi dūmai. Gaisro metu sudegė dalis perdangos, vandeniu buvo sulieti trys kambariai.

16.31 val. Molėtuose, Inturkės gatvėje, degė vieno aukšto medinis namas. Gaisro metu buvo nuardyta apie 20 kv. m stogo dangos, apdegė dalis medinių sienos dailylenčių.

Apie 18 val. gaisras kilo Akmenėje, K. Kasakausko gatvėje. Gyvenamojo namo kambaryje užsidegė sofa-lova, kuri buvo išnešta į lauką iki atvykstant ugniagesiams. Gaisro metu apdegė kambario siena, sudegė sofa-lova.

22.11 val. Marijampolėje, P. Armino gatvėje, liepsnojo statybinis vagonėlis. Gaisro metu sudegė pusė jo stogo, 10 kv. m sienos, apdegė viduje buvę namų apyvokos daiktai.

Tuo pačiu metu Vilniuje, Lentvario gatvėje, UAB „Eko bazė“ teritorijoje degė šiukšlių krūva. Jos buvo perkrautos ir perpiltos vandeniu.

Nuo 2019-01-23 06:00 iki 2019-01-24 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 17 gaisrų ir atliko 22 gelbėjimo darbus.

11.41 val. gautas pranešimas, kad Šiauliuose, Statybininkų gatvėje, daugiabutyje kilo gaisras. Iš buto veržėsi dūmai, degė kambarys. Bute rasta moteris. Ją ugniagesiai išnešė ir perdavė medikams. Jai konstatuota mirtis. Gaisro metu sudegė kambaryje stovėjęs fotelis, išdegė 2 kv. m grindų. Įvykio aplinkybės tiriamos.

7.37 val. Plungės rajone, Pauošnių kaime, atvira liepsna degė apleistas rąstinis ūkinis pastatas. Gaisro metu išdegė pastato vidus, sudegė namų apyvokos daiktai, dalis stogo, nuardyta dalis sienos.

Apie 14 val. gaisras kilo Marijampolės rajone, Sasnavoje, gyvenamajame name. Iš katilinės veržėsi dūmai, joje degė popierinės dėžės bei kiti namų apyvokos daiktai. Gaisro metu aprūko gyvenamojo namo patalpos.

14.47 val. Vilkaviškio rajone, Piliūnų kaime, liepsnojo apleistas ūkinis pastatas. Gaisro metu sudegė dalis stogo ir perdangos.

16.29 val. Raseinių rajone, Berteškių kaime, gyvulių fermoje degė teleskopinis krautuvas. Ūkininkas traktoriumi ištempė jį į kiemą. Gaisro metu sudegė degiosios krautuvo detalės.

Nuo 2019-01-22 06:00 iki 2019-01-23 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 35 gaisrų ir atliko 18 gelbėjimo darbų. Žūčių gaisruose išvengta.

Apie 9 val. ryto Plungės rajone, Lekemės kaime, gyvenamojo namo katilinėje degė sukrautos malkos. Gaisro metu apdegė dalis malkų, aprūko katilinės sienos.

9.51 val. gautas pranešimas, kad Pakruojyje, S. Dariaus ir S. Girėno gatvėje, dega kavinė. Lauko pusėje šalia kamino degė pastato siena, ugnis plito į palėpę. Gaisro metu apdegė 10 kv. m medinės pastato sienos, šalia pastato esančioje malkinėje apdegė dalis malkų, buvo nuardyta apie 20 kv. m stogo dangos, sulietos patalpos. Iš pastato darbuotojai išnešė 6 dujų balionus.

Tuo pačiu metu gaisras kilo Jonavos rajone, Žeimiuose, gyvenamajame name. Rūsyje degė dvi lovos ir spinta. Gaisro metu baldai sudegė, aprūko rūsio patalpos.

14.07 val. pranešta apie gaisrą Akmenės rajone, Naujojoje Akmenėje. Ten atvira liepsna degė sodo namelis. Gaisro metu apdegė 14 kv. m perdangos ir dalis šiltinamosios medžiagos bei šoninis mansardos skliautas.

13.48 val. gaisras kilo Kaune, S. Dariaus ir S. Girėno gatvėje, dviejų aukštų mediniame daugiabutyje. Iš vieno buto veržėsi dūmai, viduje degė sofa-lova. Ugniagesiai išgelbėjo dvi kates. Jas perdavė gyvūnų globos tarnybos darbuotojams.

14.06 gautas pranešimas, kad Vilniaus rajone, Keturiasdešimties totorių kaime, liepsnoja gyvenamasis namas. Gaisro metu sudegė dalis sienų, stogo, baldų ir namų apyvokos daiktų.

Apie 21 val. Rokiškyje, Vilniaus gatvėje, viename iš medinio dviejų aukštų daugiabučio butų įsijungė priešgaisrinė signalizacija. Patalpose buvo daug dūmų. Kamine degė suodžiai. Į gydymo įstaigą patikrinti sveikatos būklės buvo išvežtas šalia gyvenantis vyras, bet po apžiūros išleistas į namus.

Sausio 23-iosios naktį, 2.38 val., Vilniuje, Verkių gatvėje, gyvenamojo namo rūsyje prie šildymo katilo degė popieriai ir briketai. Gaisro metu apdegė briketai, apsilydė elektros skydelis ir instaliacija.

Praėjusią parą ugniagesiams gelbėtojams teko traukti pusnyse užklimpusius greitosios medicinos pagalbos automobilius. Medikams pagalbos prireikė Alytaus rajone, Alovės seniūnijoje, Ulyškų kaime, ir Ukmergės rajone, Želvos seniūnijoje, Bajorų kaime.

    

Nuo 2019-01-21 06:00 2019-01-22 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 29 gaisrų ir atliko 26 gelbėjimo darbus. Viename iš gaisrų traumuotas žmogus.

Sausio 22-osios naktį, 2.18 val., buvo gautas pranešimas apie gaisrą Vilniuje, A. Kojelavičiaus gatvėje. Gyvenamajame name degė sendaikčiai. Virtuvėje ugniagesiai rado moterį be sąmonės. Nukentėjusioji perduota medikams ir išvežta į gydymo įstaigą. Gaisro metu apdegė siena, aprūko namo patalpos.

Pirmadienį, 9.47 val., gaisras kilo Pakruojo rajone, Kalpokų kaime, gyvenamajame name. Jo metu apdegė virtuvėje buvusi buitinė technika, aprūko sienos ir lubos.

14.30 val. pranešta apie gaisrą Alytuje, Santaikos gatvėje, UAB „Auto kapitalas“ komercinės paskirties patalpose. Gaisro židinys buvo rastas poilsiui skirtoje patalpoje. Gaisro metu išdegė patalpos vidus, sudegė ten buvę daiktai, nuardyta dalis stogo.

20.19 val. Utenoje, Molėtų gatvėje, dviejų aukštų gyvenamajame name tarp pirmojo ir antrojo aukštų smilko medinė perdanga. Gaisro metu apdegė ir buvo nuardyta dalis perdangos ir kamino apdailos.

Antradienio naktį, apie 1 val., Rokiškio rajone, Raišių kaime, gyvenamajame name degė katilinė. Gaisro metu apdegė joje buvusios malkos, medienos atraižos, aprūko sienos ir lubos.

Pirmadienį, 13.43 val., Trakų rajone, Rykantų kaime, eismo įvykio metu susidūrė lengvasis automobilis „Peugeot 308“ ir vilkikas. Automobilyje buvo prispaustas vairuotojas. Jį išlaisvino ir medikams perdavė ugniagesiai.

15 val. gautas pranešimas, kad Vilniaus rajone, Terešiškių kaime, senyvo amžiaus vyras įkrito į namo rūsį ir susilaužė koją. Ugniagesiai nukentėjusįjį iškėlė iš rūsio ir perdavė medikams.

Nuo 2019-01-20 06:00 iki 2019-01-21 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2019-01-19 06:00 iki 2019-01-20 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2019-01-18 06:00 iki 2019-01-19 06:00 įvykių suvestinė

Per praėjusias tris paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 95 gaisrų ir atliko 90 gelbėjimo darbų. Gaisrų metu du žmonės žuvo, trys buvo traumuoti.

Šeštadienį, 5.45 val., gautas pranešimas apie gaisrą Šiauliuose, Rūtos sodų 5-ojoje gatvėje. Gyvenamasis namas, prie kurio buvo priblokuotas garažas ir ūkinis pastatas, degė atvira liepsna. Atliekant gaisravietės perkasimo darbus, virtuvėje rastas sudegusio namo savininko, gimusio 1981 m., kūnas. Didžiulį gaisrą gesino penkios gaisrinės autocisternos. Jo metu sudegė namo ir ūkinio pastato stogas, išdegė vidus. Nuo degančio ūkinio pastato užsidegė ir kaimynų ūkinis pastatas. Sudegė jo stogas, viduje buvę namų apyvokos daiktai ir automobilinė priekaba.

Sekmadienį, apie 3 val. nakties, Vilniaus rajone, Sidabrių kaime, liepsnojo medinis pastatas. Jis sudegė visiškai. Užgesinus gaisrą rastas smarkiai apdegęs žmogaus kūnas.

8.19 val. pranešta, kad Kaune, S. Raštikio gatvėje, gyvenamajame name apdegė vyras. Jis buvo išvežtas į gydymo įstaigą. Vyras teigė, jog jį apdegino nuo dujinio katilo pliūptelėjusios liepsnos.

10.28 val. Skuodo rajone, Augzelių kaime, gaisras kilo gyvenamajame name. Pro jo langus veržėsi dūmai, degė vonios kambarys. Namo savininką medikai išvežė į ligoninę, nes jis prisikvėpavo nuodingų dūmų. Gaisro metu sudegė skalbimo mašina, kiti namų apyvokos daiktai, aprūko visos patalpos, išdužo stiklo paketas.

Sekmadienį, 10.19 val., Šiaulių rajone, Šapnagių kaime, liepsnojo gyvenamasis namas. Gaisro metu apie 20 proc. kūno apdegė 5 metų berniukas. Jį greitosios pagalbos medikai išvežė į Kauno klinikas. Gaisro metu namas sudegė visiškai.  

Šeštadienį apie 19 val. gautas pranešimas, kad Panevėžyje, Sodų gatvėje, dega dviejų aukštų medinis daugiabutis namas. Patalpoje, kur buvo krosnis, tvyrojo daug dūmų. Gaisro požymių nerasta, dūmai sklido dėl netvarkingos krosnies. Įtarus, kad apsinuodijo smalkėmis, į ligoninę apžiūrai buvo nuvežta šeima – vyras, moteris ir 2018 m. gimęs vaikas.

13.15 val. pranešta, kad Lazdijuose, Dariaus ir Girėno gatvėje, dega IĮ „Egada“ parduotuvė. Gaisro metu apdegė apie 8 kv. m sandėlio sienos, dalis stogo dangos, sandėlyje buvusios statybinės medžiagos. Ugniagesiai išsaugojo parduotuvės pastatą, autokrautuvą ir dalį statybinių medžiagų, buvusių sandėlyje.  

Sekmadienį apie 19 val. Šakių rajone, Bliūkiškių kaime, atvira liepsna degė gyvenamasis namas. Gaisro metu antras namo aukštas sudegė, pirmas buvo sulietas vandeniu. Ugniagesiai išsaugojo už 10 m stovintį ūkinį pastatą.

Penktadienį apie 20 val. Utenos rajone, Šiaudinių kaime, liepsnojo dviejų aukštų mūrinio namo stogas ir vidus. Virtuvėje sudegė grindys, apdegė sienos, lubos ir namų apyvokos daiktai, koridoriuje sudegė durys, mediniai laiptai.

17.34 val. gautas pranešimas, kad Šilalės rajone, Mankiškės kaime, vyrą užspaudė du traktoriai. Panaudoję tempimo lyną, ugniagesiai vieną traktorių patraukė ir išlaisvino žuvusio vyro kūną.

Šeštadienį pranešta, kad Vilniaus rajone, Baltosios Vokės kaime, tvenkinyje, eketėje plūduriuoja vyro kūnas. Ugniagesiai ištraukė 1973 m. gimusio vyro kūną.

Sekmadienį apie 13 val. Kėdainių rajone, kelyje Panevėžys – Aristava – Sitkūnai, eismo įvykio metu susidūrė automobiliai „Mercedes Benz Vito“ ir „Peugeot 406“. Ugniagesiai gelbėtojai išlaisvino tris prispaustus žmones. Medikai „Mercedes Benz Vito“ keleivei, 1972 m. gimusiai Estijos pilietei, ir „Peugeot“ vairuotojai, 1997 m. gimusiai merginai, konstatavo mirtį. Automobilio „Mercedes Benz Vito“ vairuotojas, Estijos pilietis, sąmoningas išvežtas į gydymo įstaigą.   

 

Nuo 2019-01-17 06:00 iki 2019-01-18 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 35 gaisrų ir atliko 30 gelbėjimo darbų. Gaisrų metu žuvo du žmonės, vienas buvo traumuotas.

7.42 val. gautas pranešimas apie gaisrą Kaišiadorių rajone, Karčiupio kaime, gyvenamajame name. Atvykus ugniagesiams pastatas degė atvira liepsna. Atliekant gesinimo darbus rastas sudegęs žmogaus kūnas. Spėjama, kad tai 1951 m. gimusio namo savininko palaikai. Gaisro metu sudegė namas, viduje rastas ir sudegęs šuo.

Sausio 18-osios naktį, 1.30 val., gyvenamasis namas liepsnojo Šalčininkų rajone, Šiurkščių kaime. Gesinant gaisrą kambaryje rastas smarkiai apdegęs 1966 m. gimusio vyro kūnas. Gaisro metu išdegė kambarys, sudegė dalis stogo. Dalį namo ugniagesiai išsaugojo.

Ketvirtadienį apie 13 val. pranešta apie gaisrą Vilniuje, Želvos gatvėje. Gaisro metu kambaryje sudegė eglė, apdegė plastikinis balkono rėmas, aprūko kambarys. Gesindama gaisrą apdegė buto savininkė. Ji išvežta į ligoninę. Ugniagesiai išgelbėjo katiną ir vėžliuką.

7.40 val. Šiauliuose, Aušros alėjoje, gaisras kilo UAB „VSGA“ „Tornado“ kazino pastate. Patalpose tvyrojo daug dūmų. Ugniagesiams atlikus žvalgybą, gaisro židinys rastas rūsyje, serverinės patalpoje.  

Apie 10 val. Šiaulių miškų urėdijos miškininkas pranešė, kad Pakarčiūnų kaime, Gubernijos miške, miško paklotėje dega durpės. Jos užgesintos vežiojant vandenį. Gaisro metu išdegė apie 6 arai smilkusių durpių.

12.54 val. Mažeikių rajone, Tirkšliuose, UAB „Mažeikių statybos kompanija“ metalo gamybos patalpose degė mediena ir šiukšlės. Gaisro metu aprūko patalpos.

Apie 14 val. Panevėžyje, Liūdynės kaime, liepsnojo gyvenamasis namas. Gaisro metu išdegė namo vidus, įgriuvo perdanga, buvo nuardytas stogas. Ugniagesiai išsaugojo priblokuotą sandėliuką.

Apie 23 val. gaisras kilo Zarasų rajone, Padusčio kaime. Iš gyvenamojo namo palėpės veržėsi dūmai. Gaisro metu išdegė virtuvė ir palėpė, buvo nuardytas stogas.

Penktadienį, 1.34 val. Kaune, Taikos prospekte, autoserviso patalpoje visiškai sudegė automobilis „BMW“.

Ketvirtadienį, 14.54 val., gautas pranešimas, kad Vilniuje, S. Stanevičiaus gatvėje, Ateities vidurinėje mokykloje, pirmajame aukšte esančiame muzikos kabinete jaučiasi aitrus kvapas. Iki atvykstant ugniagesiams iš mokyklos patalpų buvo išvesta 600 žmonių – mokytojų ir mokinių. Prietaisu pamatavus orą patalpoje, parodymai atitiko normą. Korpuso patalpos buvo išvėdintos.

   

Nuo 2019-01-16 06:00 iki 2019-01-17 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 14 gaisrų ir atliko 23 gelbėjimo darbus. Viename iš gaisrų traumuotas žmogus.

Apie 15 val. pranešta, kad Vilniuje, Žirgo gatvėje, atvira liepsna dega medinis namas. Iš namo ugniagesiai išvedė ir medikams perdavė dūmais apsinuodijusį vyrą. Gaisro metu sudegė namo stogas, išdegė vidus.

6.17 val. Panevėžio ugniagesiai skubėjo į Staniūnų kaimą. Gaisras kilo medžio apdirbimo įmonėje. Pasate degė perdanga. Ugniagesiai nuardė apie 15 kv. m perdangos.

Apie 14 val. Kaune, Jovarų gatvėje, UAB „Akmelita ir Co“ gamybinėse patalpose, atvira liepsna degė autokrautuvas. Gaisro metu sudegė visos jo degiosios dalys.

23.16 val. Vilniaus rajone, Gudelių kaime, liepsnojo statybininkų vagonėlis. Jis sudegė.

Sausio 17-osios rytą, 5.20 val., Kauno rajone, Vilkijoje, atvira liepsna degė ūkinis pastatas.

Trečiadienį, 17.31 val., gautas pranešimas, kad Šilutės rajone, Traksėdžių kaime, automobilis „Opel Astra“ įvažiavo į vandens kanalą ir apsivertė. Automobilio salonas buvo apsemtas. Ugniagesys įšoko į vandenį ir, atidaręs dureles, ištraukė 2009 m. gimusią mergaitę ir 1989 m. gimusią moterį. Greitosios pagalbos medikai bandė jas gaivinti, tačiau netrukus konstatavo abiejų nukentėjusiųjų mirtį.

Ugniagesiai vakar traukė ir į pusnis įklimpusius automobilius. Molėtų rajone, Labelių kaime, panaudoję tempimo lyną jie ištraukė užklimpusį mokyklinį mikrautobusą su vaikais. Vėlai vakare Mažeikių rajone, Domėnų kaime, jie ištempė į pusnį įklimpusį greitosios medicinos pagalbos automobilį ir palydėjo jį iki plento.

Nuo 2019-01-15 06:00 iki 2019-01-16 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 20 gaisrų ir atliko tiek pat gelbėjimo darbų. Žūčių gaisruose išvengta.

Sausio 16-osios naktį, 3.25 val., gautas pranešimas, kad Panevėžyje, Danutės gatvėje, gaisras kilo daugiabutyje gyvenamajame name. Vienas iš butų degė atvira liepsna. Buto gyventoja buvo išėjusi į lauką iki atvykstant ugniagesiams. Medikai jai suteikė pagalbą vietoje. Gaisro metu išdegė vienas kambarys. Aprūko ir vandeniu buvo sulietas visas 3 kambarių butas.

Beveik tuo pačiu metu buvo pranešta, kad Klaipėdoje, Kauno gatvėje, prie garažų kažkas dega. Atvykus ugniagesiams liepsnojo 20 m vienas nuo kito stovintys automobiliai – mikraoautobusas „Renault Trafic“ ir lengvasis automobilis „Renault Espace“. Gaisro metu išdegė mikroautobuso salonas, sudegė visos degiosios lengvojo automobilio dalys. Įtariamas padegimas.

Antradienį, apie 14 val., Kruonio ugniagesių komanda pranešė, kad Kaišiadorių rajone, Kruonio seniūnijoje, Lapainios kaime, dega durpinga pieva. Degė 5 arai durpingos pievos. Gaisrą gesinti pasitelktas Kaišiadorių savivaldybei priklausantis traktorius.

12.54 val. Alytaus rajone, Punios kaime, eismo įvykio metu susidūrė vilkikas ir lengvasis automobilis. Lengvajame automobilyje buvo prispausti moteris ir vyras. Ugniagesiai, naudodami gelbėjimo įrangą, žmones išlaisvino iš automobilio. Moteris sąmoninga buvo perduota medikams, o automobilį vairavusiam vyrui medikai konstatavo mirtį. Vilkiko vairuotojas nenukentėjo.   

Nuo 2019-01-14 06:00 iki 2019-01-15 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 15 gaisrų ir atliko 35 gelbėjimo darbus. Viename iš gaisrų traumuotas žmogus.

Sausio 15-osios naktį, 1.18 val., gautas pranešimas apie gaisrą Vilniuje, Šv. Stepono gatvėje, gyvenamajame name. Palėpėje įrengtame dviejų kambarių bute degė sofa-lova. Iš namo buvo išvesti du vyrai ir perduoti greitosios pagalbos medikams. Degusio kambario nuomininkas dėl apsinuodijimo dūmais išvežtas į ligoninę.

Pirmadienį, 19.40 val., gaisras kilo Klaipėdos rajone, Purmalių kaime, sodų bendrijoje „Pakrantė“. Degė gyvenamojo namo siena ir stogas. Ugniagesiai iš namo išnešė dujų balioną, išjungė elektros tiekimą ir šildymo katilą. Gaisro metu sudegė 15 kv. m stogo konstrukcijų, buvo nuardyta 50 kv. m stogo, apdegė lauko siena, nuardyta 30 kv. m sienos apdailos.

23.41 val. pranešta, kad Tauragės rajone, Žadgailų kaime, dega namas. Ugniagesiams vykstant į gaisro vietą gautas pranešimas, kad name įvyko sprogimas. Jiems atvykus namas degė atvira liepsna, stogas jau buvo sukritęs. Iš namo buvo išneštas sudegęs dujų balionas. Pastatas buvo visiškai nugriautas, nuversti du mūriniai kaminai.

Vakar rytą Molėtų rajone, Golbos kaime, Gulbio ežere, už 30 m nuo kranto, 4 metrų gylyje rastas ir ištrauktas 1995 m. gimusio vyro kūnas.

Vėlai vakare pranešta, kad Šilalės rajone, Džiaugėnų kaime, Jūros upėje, salelėje, nuo kranto nutolusioje apie 200 m, yra šuo ir negali parplaukti. Ugniagesiai valtimi nusiyrė iki salelės, paėmė šunį, parplukdė jį krantą ir perdavė šeimininkui.  

Nuo 2019-01-11 06:00 iki 2019-01-12 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2019-01-12 06:00 iki 2019-01-13 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2019-01-13 06:00 iki 2019-01-14 06:00 įvykių suvestinė

Per praėjusias tris paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 89 gaisrų ir atliko 60 gelbėjimo darbų. Viename iš gaisrų traumuotas žmogus.

Šeštadienį, 16.21 val., gautas pranešimas, kad Kaune, Žarėnų gatvėje, dviejų butų gyvenamajame name kilo gaisras. Atvykus ugniagesiams, viename iš butų degė šiukšlės. Visas butas buvo prikrautas šiukšlių, todėl patekti į jį jiems buvo sudėtinga. Gyventojai iš namo buvo išėję iki atvykstant ugniagesiams. Degančio buto gyventojas dėl apsinuodijimo dūmais ir nudegimų buvo išvežtas į ligoninę. Gaisro metu apdegė du kambariai. Iš degančio buto ugniagesiai išnešė dujų balioną.

Penktadienį apie 21 val. Šilutėje, Pavasario 1-ajame take, dėl dujų nuotėkio įvykio sprogimas ir sugriuvo prie ūkinio pastato priblokuota mūrinė vasaros virtuvė. Ugniagesiai gesino tarp griuvėsių smilkstančius namų apyvokos daiktus.

Apie 15 val. Kaune, Jiesios plente, atvira liepsna degė vieno aukšto medinių karkasinių konstrukcijų gyvenamojo pastato stogas. Gaisro metu sudegė ir buvo nuardyta 20 kv. m stogo medinių konstrukcijų, aprūko ir vandeniu buvo sulieti viduje buvę namų apyvokos daiktai.

Šeštadienio vidurnaktį Jonavos rajone, Krėslynų kaime, liepsnojo gyvenamojo namo stogas ir perdanga. Gaisro metu sudegė ir viduje buvę namų apyvokos daiktai.

Apie 1 val. nakties Jurbarko rajone, Drebulynės kaime, atvira liepsna degė ūkinis pastatas. Gaisro metu sudegė stogo konstrukcijos, ūkio paskirties daiktai, vandeniu buvo sulietos 25 t grūdų. Ugniagesiai išsaugojo šalia stovintį gyvenamąjį namą ir ūkinį pastatą.

11.36 val. Varėnos ugniagesiai buvo iškviesti į Vytauto gatvę. Viename iš kelių butų namo bute tvyrojo daug dūmų. Ugniagesiai į lauką išvedė vyrą, kuris nenukentėjo. Gaisras kilo  dėl to, jog buvo kūrenama krosnis, o dūmtraukio sklendės buvo uždarytos.

18.23 val. Kauno rajone, Vandžiogaloje, gaisras kilo UAB „Briketa“ gamybos pastate. Technologinio proceso metu, perkaitus pjuvenų džiovinimo įrenginiui, užsidegė pjuvenų džiovyklos įrenginys ir pjuvenos.

Sekmadienį, 16.18 val., Širvintų rajone, Musninkuose, dūmai veržėsi iš gyvenamojo namo rūsio ir pirmojo aukšto. Rūsyje degė skudurai ir namų apyvokos daiktai. Iš patalpų ugniagesiai išvedė du vyrus, kuriuos apžiūrėjo medikai. Žmonės nenukentėjo.  

22 val. Kazlų Rūdos savivaldybėje, Čečetų kaime, atvira liepsna degė vieno aukšto rąstinis daugiabutis namas, prie kurio priblokuoti dar du mediniai priestatai. Gaisro metu sudegė vieno priestato stogas, pradegė perdanga, sudegė viduje buvę namų apyvokos daiktai, apdegė gyvenamojo namo stogo konstrukcijos, buvo nuardyta penktadalis stogo.

  

2019-01-10 06:00 iki 2019-01-11 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 35 gaisrų ir atliko 18 gelbėjimo darbų. Žūčių gaisruose išvengta.

Apie 5 val. ryto Trakų rajone, Lentvaryje, liepsnojo sublokuoti gyventojų sandėliukai. Gaisro metu sudegė pusė pastato, ten buvę namų apyvokos daiktai ir apie 15 kub. m malkų. Ugniagesiai išsaugojo šalia stovintį medinį namą.

7.55 val. gautas pranešimas apie gaisrą Ukmergėje, Gedimino gatvėje. Individualios įmonės dviejų aukštų mūrinio remontuojamo pastato viduje buvo daug dūmų, pirmajame aukšte sudegė elektrinis drėgmės trauktuvas.

10.43 val. Kretingos rajone, Barzdžių kaime, gyvenamojo namo katilinėje degė elektros instaliacija. Gaisro metu išdegė perdangos šiltinamoji medžiaga.

16.31 val. Vilniuje, Naujakurių gatvėje, gyvenamajame name, kambaryje šalia židinio degė siena ir lubos, apkaltos dailylentėmis. Ugniagesiai išgelbėjo namie paliktą katiną.

22.13 val. Varėnos rajone, Musteikos kaime, pro gyvenamąjį namą važiuodami elektrikai pastebėjo jame kilusį gaisrą. Jie išjungė elektrą. Iš namo veržėsi dūmai, atvira liepsna degė siena. Gaisro metu apdegė ir namų apyvokos daiktai.

Sausio 11-osios naktį, apie 3 val., Tauragės rajone, Girgždų kaime, liepsnojo gyvenamasis namas. Gaisro metu buvo apgadintas ir šalia stovėjęs automobilis „Audi A6“.

  

Nuo 2019-01-09 06:00 iki 2019-01-10 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 52 gaisrų ir atliko 20 gelbėjimo darbų. Gaisrų metu vienas žmogus žuvo, vienas buvo traumuotas.

6.41 val. gautas pranešimas, kad Telšių rajone, Varniuose, dega gyvenamasis namas. Atvykus ugniagesiams, jame tvyrojo daug dūmų, o koridoriuje gulintį be sąmonės vyrą gaivino brolis. Vyro gaivinimą tęsė ugniagesiai, o vėliau ir atvykę medikai, tačiau jie po kurio laiko konstatavo 1963 m. gimusio vyro mirtį. Gaisro metu kambaryje šalia lovos apdegė grindys.

Apie 17 val. gyvenamasis namas atvira liepsna degė Šiaulių rajone, Dargaičių kaime. Gaisro metu nudegimų patyrė namo savininkė. Jai medikai pirmąją pagalbą suteikė vietoje. Gaisro metu sudegė namo stogas, išdegė dalis patalpų.

6.38 val. didelis gaisras kilo Kėdainiuose, Biochemikų gatvėje, UAB „LIGNIN ECO“  teritorijoje. 10 kv. m plote degė medžio drožlės. Gesinant gaisrą trimis įmonės krautuvais pjuvenos buvo perkastos, pervežtos ir perpilamos vandeniu. Ugniagesiai liko budėti gaisravietėje per naktį.

10.38 val. gyvenamasis namas liepsnojo Anykščių rajone, Svirnų II kaime. Gaisro metu sudegė namas ir prie jo priblokuoto priestato stogas.

18.45 val. Kelmės rajone, Tytuvėnuose, liepsnojo grupės savininkų medinio daugiabučio namo stogas. Gaisro metu sudegė namas ir viduje buvęs turtas.

19.41 val. Švenčionių rajone, Pavoverės kaime, atvira liepsna degė gyvenamasis namas. Gaisro metu sudegė jo stogas, išdegė vidus.

21.25 val. gautas pranešimas, kad Lazdijų rajone, Ginčionių kaime, dega gyvenamasis namas. Atvykus ugniagesiams jis jau buvo apimtas liepsnų. Iki jiems atvykstant name sprogo du dujų balionai. Gyventojai iš namo jau buvo išėję. Gaisro metu sudegė namo stogas, išdegė vidus.

Sausio 10-osios naktį Vilniaus rajone, Šumske, atvira liepsna degė rąstinė pirtis. Gaisro metu apdegė jos stogas, išdegė vidus, šalia stovinčio automobilio salonas, skilo namo, stovinčio už 10 m, 3 langų stiklo paketai.

2.06 val. pranešta, kad Kėdainių rajone, Pagiriuose, liepsnoja parduotuvė. Gaisro metu sudegė stogo konstrukcijos, perdanga, viduje buvusios prekės ir prekystaliai.

Nuo 2019-01-08 06:00 iki 2019-01-09 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 21 gaisro ir atliko 17 gelbėjimo darbų. Gaisrų metu vienas žmogus žuvo, du buvo traumuoti.

4.33 val. gautas pranešimas, kad Marijampolės rajone, Liudvinavo kaime, atvira liepsna degė sodo namelis. Kambaryje ugniagesiai rado 1960 m. gimusio vyro kūną. Gaisro metu sudegė ir buvo nuardytos stogo konstrukcijos, išdegė namo vidus, sudegė namų apyvokos daiktai.

Apie 17 val. Kaune, J. Jablonskio gatvėje, degė automobilio „Audi 80“ variklio skyrius, viduje buvo daug dūmų. Dūmais apsinuodijo viduje užsirakinęs vyras. Ugniagesiams teko išdaužti automobilio stiklą ir užgesinti variklį. Vyras perduotas medikams ir išvežtas į gydymo įstaigą.

17.47 val. Kaune, R. Kalantos gatvėje, liepsnojo medinis karkasinis pastatas. Gesindamas gaisrą apdegė vyras. Nukentėjusįjį medikai išvežė į gydymo įstaigą. Gaisro metu pastatas apdegė, išdegė jo vidus, apdegė namų apyvokos daiktai ir baldai.

Apie 11 val. Vilniuje, Palydovo gatvėje, atvira liepsna degė mūrinis vieno aukšto namas su palėpe. Gaisro metu sudegė dalis stogo, išdegė namo vidus, sudegė viduje buvę namų apyvokos daiktai ir darbo įrankiai, pradegė medinis perdengimas.

12.33 val. gautas pranešimas apie gaisrą Vilniuje, Gedimino prospekte. UAB „Vasaknų dvaro“ gyvenamajame name, ketvirtajame aukšte, bute per du aukštus degė medinė perdanga tarp aukštų.

19.17 val. Vilniuje, Taikos gatvėje, bute penktajame aukšte, virtuvėje degė šaldytuvas. Gaisro metu jis sudegė, aprūko koridorius ir virtuvė.

Sausio 9-osios naktį, apie pirmą valandą, Panevėžyje, Vaišvilčių gatvėje, liepsnojo gyvenamasis namas. Gaisro metu sudegė jo stogas, sulietas namo vidus.

Nuo 2019-01-07 06:00 iki 2019-01-08 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 27 gaisrų ir atliko 17 gelbėjimo darbų. Gaisrų metu traumuoti 3 žmonės.

5.06 val. ryto buvo pranešta apie gaisrą Marijampolės rajone, Menčtrakio kaime. Atvykus ugniagesiams buvo sudegęs ir sugriuvęs statybinis vagonėlis. Gaisro metu apdegė vyras ir moteris. Juos greitosios pagalbos medikai išvežė į gydymo įstaigą.

Apie 19 val. Vilniaus rajone, Kalviškių kaime, liepsnojo medinis gyvenamasis namas, prie kurio priblokuota dirbtuvė ir metalinis garažas. Gaisro metu apdegė pastatų savininkas. Jis buvo išvežtas į ligoninę. Gaisro metu sudegė namas su dirbtuve, dirbtuvėje buvęs lengvasis automobilis, šalia buvęs šiltnamis, mūrinė malkinė, garažas ir jame buvę du lengvieji automobiliai. Ugniagesiai išsaugojo šalia esančius du gyvenamuosius namus, lengvąjį automobilį „Crysler Voyager“ ir šiltnamį.

Sausio 8-osios naktį Šilalėje, D. Poškos gatvėje, atvira liepsna degė automobilis BMW. Gaisro metu apdegė automobilio degiosios dalys.

18.19 val. Panevėžyje, Klaipėdos ir Vakarinės gatvių sankryžoje, eismo įvykio metu susidūrė vilkikas ir lengvasis automobilis. Iš „Toyota Corolla Verso“ ugniagesiai išlaisvino prispaustą žmogų. Jis buvo perduotas medikams.

Nuo 2019-01-06 06:00 iki 2019-01-07 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2019-01-05 06:00 iki 2019-01-06 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2019-01-04 06:00 iki 2019-01-05 06:00 įvykių suvestinė

Per praėjusias tris paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 85 gaisrų ir atliko 57 gelbėjimo darbus. Žūčių gaisruose išvengta.

Penktadienį paryčiais Zarasų rajone, Magutiškių viensėdijoje, UAB „Akadas“ teritorijoje, metalinės talpyklos viduje smilko pjuvenos. Ugniagesiai perkasė ir išvežė 12 kub. m pjuvenų.

15.21 val. pranešta apie gaisrą Šiauliuose, D. Poškos gatvėje, gyvenamajame name. Iš pastato veržėsi dūmai, gaisras kilo virtuvėje. Jo metu apdegė viryklė, sudegė gartraukis, skilo stiklo paketas, apsilydė dušo kabina, buvo pažeista elektros instaliacija.

22.30 val. Kaišiadorių rajone, Gegužinės kaime, atvira liepsna degė ūkinis pastatas. Gaisro metu sudegė ir ūkinis pastatas, ir prie jo priblokuoto sandėliuko vidus.

Šeštadienį apie 5 val. ryto Anykšių rajone, Debeikiuose, liepsnojo medinis gyvenamasis namas. Atvykus ugniagesiams stogas ir perdanga buvo įgriuvę. Gaisro metu sudegė namo vidaus patalpos ir jose buvęs turtas.

6.40 val. gautas pranešimas, kad Radviliškio rajone, Praščiūnų kaime, dega gyvenamasis namas. Iš vieno aukšto medinio, keliems savininkams priklausančio namo veržėsi dūmai, o šalia kietojo kuro krosnies degė pertvara ir perdanga. Gaisro metu pradegė dalis perdangos, vidaus siena, apdegė ir buvo nuardyta 25 kv. m vidaus konstrukcijų.

16.51 val. Panevėžyje, Senamiesčio gatvėje, degė gyvenamasis namas. Gaisro metu apdegė kambarys ir viduje buvę namų apyvokos daiktai, aprūko kitos patalpos.

21.51 val. gautas pranešimas, kad Alytuje, Kalniškės gatvėje, garažų masyve dega garažas. Atvykus ugniagesiams jis buvo apimtas liepsnų. Gaisro metu sudegė garažas, viduje buvusi lengvojo automobilio priekaba, dviratis, namų apyvokos daiktai. Ugniagesiai išsaugojo tris gretimus garažus.

23.33 val. Klaipėdos rajone, Kisinių kaime, atvira liepsna degė ūkinis pastatas. Gaisro metu sudegė jo stogas, apdegė 2 tonos šieno ir 15 kub. m malkų. Iš malkinės ugniagesiai išnešė dujų balioną.

Sekmadienį, 18.41 val., pranešta apie gaisrą gyvenamajame name Prienuose, Kęstučio gatvėje. Atvykus ugniagesiams degė namo priestatas. Gaisro metu išdegė jo vidus, sudegė ten buvę daiktai.

20.37 val. Klaipėdoje, Debreceno gatvėje, pro daugiabučio namo rūsio langus veržėsi dūmai. Užgesinę gaisro židinį, ugniagesiai diskiniu pjūklu nupjovė metalines grotas. Gaisro metu sudegė namų apyvokos daiktai, aprūko sandėliuko sienos ir lubos.

Sausio 7-ąją po vidurnakčio Telšių rajone, Rubežaičių kaime, liepsnojo gyvenamasis namas. Gyventojai iš jo išėjo iki atvykstant ugniagesiams. Gaisro metu sudegė medinio namo stogas, dalis medinės perdangos, dalis pirmojo aukšto ir ten buvę namų apyvokos daiktai.

Penktadienį prieš vidurdienį Elektrėnų savivaldybėje, Kazokiškių kaime, bandydama prilaikyti nuokalnėn slystantį krovininį mikroautobusą, buvo prispausta moteris. Atvykus ugniagesiams, ji gulėjo prispausta po automobilio galine dalimi. Ugniagesiai nukentėjusiąją išlaisvino ir perdavė medikams. Ji išvežta į ligoninę.

12.54 val. Šiaulių rajone, kelyje Kurtuvėnai – Šaukėnai, eismo įvykio metu susidūrė automobiliai „Ford Galaxy“ ir „Ford Transit“. Ugniagesiai iš automobilio „Ford Galaxy“  išlaisvino ir medikams perdavė prispaustą vyrą. Į ligoninę buvo išgabenti ir dar du vyrai.

22.49 val. Šakių rajone, Gerdžių kaime, eismo įvykio metu susidūrė du automobiliai. Automobilyje „Volkswagen Golf“ buvo prispausti 3 žmonės. Juos išlaisvino ir medikams perdavė ugniagesiai. Deja, dviem iš jų medikai konstatavo mirtį.

Šeštadienį apie 19 val. Kaune, Eivenių gatvėje, vyras nuslydo nuo skardžio krašto ir nusirito šlaitu žemyn apie 15 m. Nukentėjusiajam atvykę ugniagesiai uždėjo kaklo įtvarą ir, panaudoję stabilizavimo lentą bei gelbėjimo virvę, vyrą iškėlė ir perdavė medikams.   

       

Nuo 2019-01-03 06:00 iki 2019-01-04 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 26 gaisrų ir atliko 30 gelbėjimo darbų. Žūčių gaisruose išvengta.

11.35 val. Vilniaus rajone, Žalesos kaime, atvira liepsna degė medinės vieno aukšto lauko virtuvės stogas. Gaisro metu išdegė vidus, perdanga, sudegė stogas. Ugniagesiai išnešė dujų balioną ir apsaugojo už 8 m esantį ūkinį pastatą.

15.49 val. Vilniuje, Šv. Stepono gatvėje, daugiabučio laiptinėje prie buto degė kilimėlis ir šlepetės. Gaisro metu apdegė medinės durys.

18.46 val. Kaune, V. Kudirkos gatvėje, liepsnojo lengvasis automobilis „Mercedes Benz“. Gaisro metu sudegė variklio skyrius.

19.45 val. Vilniuje, Kelmijos gatvėje, atvira liepsna degė automobilis „Renault Megane Scenic“. Gaisro metu automobilis sudegė.

22.39 val. gautas pranešimas, kad Kaune, R. Kalantos gatvėje, dega garažų paskirties pastatas. Atvykus ugniagesiams vieno aukšto angaras degė atvira liepsna. Gaisro metu sudegė pastato stogas, apdegė sienos, sudegė pastato viduje buvęs automobilis „Volkswagen Tauran“ ir du ardomi automobiliai. Ugniagesiai nuo liepsnų išsaugojo kitą šalia stovintį angarą ir padangų krūvą.

7.27 val. pranešta, kad Kaune, Lentvario gatvėje, medis užvirto ant dviejų automobilių ir užtvėrė pravažiavimą. Ugniagesiai jį patraukė.

Nuo 2019-01-02 06:00 iki 2019-01-03 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 35 gaisrų ir atliko 57 gelbėjimo darbus. Žūčių gaisruose išvengta.

6.09 val. ryto gautas pranešimas apie gaisrą Vilniuje, Sausio 13-osios gatvėje, UAB „T-Transfers technologijes for tekstile“ patalpose. Spaustuvėje degė produkcijos džiovinimo linija. Gaisro metu išdegė džiovinimo aparato transportavimo juosta ir šiltinamoji medžiaga. Atidarius stoglangius išvėdintos parduotuvės „Maxima“ ir boulingo patalpos.

15.20 val. Vilkaviškio rajone, Pajevonio kaime, atvira liepsna degė automobilio „Volkswagen Golf“ variklio skyrius.

22.45 val. Kauno rajone, Paražėlių kaime, liepsnojo ūkinis pastatas. Gaisro metu apdegė medinės stogo konstrukcijos, pastato sienos, viduje buvę ūkio reikmenys ir įrankiai.

23.33 val. pranešta apie gaisrą Kauno rajone, Vainatrakio kaime, gyvenamajame name. Gaisrą iki atvykstant ugniagesiams užgesino savininkas. Prie medinio namo priblokuota katilinė ir garažas. Nuo katilinės kamino apdegė 15 kv. m garažo medinės lauko sienos.

Nuo 2019-01-01 06:00 iki 2019-01-02 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai vyko gesinti 23 gaisrų ir atliko 35 gelbėjimo darbus. Viename iš gaisrų traumuotas žmogus.

21.29 val., pranešta, kad Šiauliuose, Gedimino gatvėje, atvira liepsna dega medinio garažo vidus. Gaisro metu apdegė garažo savininkas. Po medikų apžiūros jis buvo išvežtas į ligoninę. Iš patalpos ugniagesiai išnešė dujų balioną. Garaže apdegė motociklas „Harley Davidson“.

9.09 val. gautas pranešimas apie gaisrą Jonavoje, Varnutės gatvėje, daugiabutyje. Pro vieno iš butų duris veržėsi dūmai. Gaisro metu sudegė lova, išdegė 3 kv. m grindų, namų apyvokos daiktai, aprūko sienos, lubos.

20.37 val. Kėdainių rajone, Surviliškyje, atvira liepsna degė gyvenamasis namas. Atvykus ugniagesiams, jo perdanga jau buvo sukritusi. Gaisro metu sudegė medinės stogo konstrukcijos ir viduje buvę namų apyvokos daiktai.    

6.38 val. gautas pranešimas, kad Marijampolėje, Šermukšnių gatvėje, eismo įvykio metu susidūrė automobiliai „Audi A4“ ir „Volkswagen Golf“. Pastarajame automobilyje buvo prispausti 5 žmonės – 2 suaugusieji ir 3 vaikai. Juos iš automobilio išlaisvino ugniagesiai. Vairuotojui ir keleivei medikai konstatavo mirtį. Vaikai buvo išvežti į ligoninę. Policijos departamentas informavo, kad ligoninėje 16 m. berniukas mirė.

22.39 val. pranešta, kad Kaišiadorių rajone, Buivydonių kaime, pelkėje buvo įstrigęs žmogus, pranešėjas jį ištraukė. Reikalinga pagalba žmogų nugabenti į ligoninę, privažiavimo nėra. Ugniagesiai nukentėjusįjį be sąmonės neštuvais nešė apie 1 kilometrą iki greitosios medicinos pagalbos automobilio ir perdavė medikams.

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-06-12