BDAR

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ir kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais.


Nuo 2019-09-30 06:00 iki 2019-10-01 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 13 gaisrų ir atliko 23 gelbėjimo darbus. Žūčių gaisruose išvengta.

2.26 val. nakties didelis gaisras kilo Kėdainių rajone, Krakiuose, ūkiniame pastate. Jo metu sudegė pastatas, viduje buvęs kombainas, traktorius ir vilkikas, įrengtos dirbtuvės ir jose buvę žemės ūkio padargai. Taip pat sudegė negyvenamas medinis namas. Ugniagesiai šį gaisrą gesino beveik pusę paros.

11.09 val. Anykščių rajone, Šerių kaime, degė gyvenamojo namo priestatas. Gaisro metu sudegė ir buvo nuardyta apie 120 kv. m stogo dangos ir medinių konstrukcijų, nukasta apie 10 kub. m spalių, vandeniu sulietos gyvenamosios patalpos.

Apie 21 val. Kelmės rajone, Beržėnų kaime, atvira liepsna degė UAB „Rineka“ mėsos rūkymo cecho stogas. Gaisro metu sudegė ir buvo nuardyta 180 kv. m stogo konstrukcijų ir šiltinamosios medžiagos.

5.52 val. Alytaus rajone, Ūdrijos kaime, nuo kelio nuvažiavo ir apvirto automobilis „Opel Astra“. Jame buvo prispaustas žmogus. Panaudoję gelbėjimo įrangą ugniagesiai vairuotoją išlaisvino, tačiau medikai jam konstatavo mirtį.

8 val. Kauno rajone, Gaižėnėlių kaime, eismo įvykio metu susidūrė automobiliai „Volkswagen Golf“, „Toyota“ ir autobusas „Setra“. Dėl deformuoto „Toyotos“ kėbulo iš jo negalėjo išlipti vairuotoja. Nukentėjusiajai ugniagesiai uždėjo kaklo įtvarą, hidrauliniais plėstuvais atvėrė duris, išlaisvino moterį ir perdavė medikams.

9.24 val. Kaune, kelyje Marijampolė – Vilnius, eismo įvykio metu susidūrė automobilis „Mercedes Sprinter“ ir vilkikas „DAF“. Automobilio vairuotojas buvo prispaustas. Panaudoję gelbėjimo įrangą ugniagesiai išlaisvino nukentėjusį vyrą ir perdavė jį medikams.

12.39 val. aplinkos apsaugos darbuotojas pranešė, kad į Anykščių Kvarco tvenkinį upeliu teka dyzelinas. Tvenkinyje pastebėta maždaug 30 kv. m naftos produktų dėmė, spėjama, patekusi iš lietaus nuotekų sistemos. Panaudoję universalų ploviklį „Citromax“, ugniagesiai naftos produktus neutralizavo. Jie taip pat pastatė 15 m boną.

18.16 val. gautas pranešimas, kad Panevėžyje Nevėžio upe plaukia naftos produktų dėmės. Ugniagesiai pastatė dvi 15 m bonines užtvaras ir liko budėti iki ryto, kol bus surinkti teršalai.

    

Nuo 2019-09-29 06:00 iki 2019-09-30 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2019-09-28 06:00 iki 2019-09-29 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2019-09-27 06:00 iki 2019-09-28 06:00 įvykių suvestinė

Per praėjusias tris paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 64 gaisrų ir atliko 78 gelbėjimo darbus. Viename iš gaisrų traumuotas žmogus.

Sekmadienį, 18.37 val., gautas pranešimas, kad Vilkaviškio rajone, Kybartuose, Darvino gatvėje, daugiabučio penktajame aukšte buvo girdėti sprogimas, iš laiptinės veržiasi dūmai. Atvykus ugniagesiams, atvira liepsna degė butas. Patekę į vidų, iš virtuvės jie išnešė sąmoningą apdegusį vyrą. Jis buvo išvežtas į ligoninę. Gaisro metu apdegė kambarys, jame buvę baldai, aprūko virtuvė ir vonia. Sprogimo banga išlaužė gretimo buto ir balkono duris, išdužo buto ir laiptinės langai.

Penktadienio naktį Jonavos rajone, Liepių kaime, liepsnojo tvartas su dviem priblokuotais priestatais. Gaisro metu sudegė pastato stogas ir abu priestatai. Iki atvykstant ugniagesiams gyventojai iš tvarto išvedė ponį ir telyčią. Ugniagesiai nuo liepsnų išgelbėjo 4 kiaules, 8 triušius, ir 50 vištų. Gaisro metu sudegė 50 vištų, 10 fazanų, 3 kalakutai, 15 šieno rulonų. Išsaugotas šalia stovintis mūrinis garažas.

12.29 val. Jonavos rajone, Bukonių kaime, atvira liepsna degė gyvenamojo namo stogas. Bute buvo įrengtas dūmų detektorius.

14.50 val. Vilniuje, Erfurto gatvėje, liepsnojo balkonas devynaukščio pastato antrajame aukšte. Gaisro metu apdegė balkono rėmai, apdaila ir sendaikčiai, aprūko virtuvė ir koridorius.

19.38 val. Vilniaus rajone, Kalabariškių kaime, dviejų aukštų gyvenamojo namo rūsyje sprogo katilas. Gaisro metu apdegė rūsio patalpos, viduje buvę namų apyvokos daiktai ir elektros instaliacija.

Ankstų šeštadienio rytą Šiaulių rajone, Raudėnų kaime, atvira liepsna degė gyvenamasis namas. Gaisro metu sudegė jo stogas, išdegė vidus.

Sekmadienį po vidurnakčio Telšių rajone, Kantenių kaime, liepsnojo daržinė, kurioje buvo sukrauta 400 šieno rulonų. Gaisro metu daržinė ir šieno rulonai sudegė.

16.10 Biržuose, Vilniaus gatvėje, daugiabučio trečiajame aukšte degė vieno kambario butas, balkone buvo 3 žmonės. Ugniagesiai juos nukėlė kopėčiomis. Žmonės nuvežti į gydymo įstaigą apžiūrai, gaisro metu jie nenukentėjo. Gaisras kilo koridoriuje. Jo metu apdegė ir aprūko kambario ir virtuvės sienos, grindys ir lubos.

17.18 val. Kauno rajone, Garliavoje, iš gyvenamojo namo pastogės veržėsi dūmai. Gaisro metu buvo nuardyta 50 kv. m stogo dangos, vandeniu buvo sulieti visi 3 namo aukštai. Name buvo įrengtas dūmų detektorius. Gaisro metu jis sudegė.

Rugsėjo 30-osios naktį, 1.24 val., Kauno rajone, Ramučių kaime, atvira liepsna degė dalis gyvenamojo namo pirmojo aukšto. Gaisro metu išdegė pirmasis aukštas, aprūko rūsys, antrasis aukštas ir mansarda. Name dūmų detektoriaus nebuvo.

Sekmadienį, 10 val., Jurbarko rajone, Eržvilko seniūnijoje, Sniegoniškio kaime, Upinykės upėje, buvo rastas dingusios devynmetės mergaitės kūnas.

  

Nuo 2019-09-26 06:00 iki 2019-09-27 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 25 gaisrų ir atliko tiek pat gelbėjimo darbų. Žūčių gaisruose išvengta.

5.22 val. gaisras kilo Elektrėnų savivaldybėje, Vievyje, UAB „Gelmesta“ gamykloje. Gamybinėse patalpose degė putų polistirolo granulių perpumpavimo įrenginys. Gaisro metu jis sudegė.

13.12 val. Anykščių rajone, Kezių kaime, atvira liepsna degė traktorius „CATER-PILLAR 299D XHP“, priklausantis UAB „Aplinkos tvarkymas“. Gaisro metu sudegė visos jo degiosios dalys.

Apie 13 val. Marijampolės savivaldybėje, Kūlokų kaime, liepsnojo sodo namelis. Gaisro metu sudegė jo stogas, išdegė viduje buvęs turtas.

Apie 16 val. Šiauliuose, Dainavos take, degė butas daugiabutyje. Kambaryje smilko lovos čiužinys. Ugniagesiai lovą išmetė pro langą ir užpylė vandeniu. Gaisro metu aprūko butas.

22.41 val. Kaune, Taikos prospekte, atvira liepsna degė automobilis „Toyota Land Cruiser“.

Vakar rytą Klaipėdoje, Kuršių mariose, buvo pastebėtas skenduolis. Ugniagesiai vyro kūną ištraukė į krantą.  

15.01 val. gautas pranešimas, kad Vilniuje, Didlaukio gatvėje, vyras įkrito į požeminį šiukšlių konteinerį ir negali išlipti. Ugniagesiai į konteinerį nuleido kopėčias ir vyras išlipo pats. Medikų pagalbos jam neprireikė.

19.58 val. pranešta, kad Šakių rajone, Briedžių kaime, lengvasis automobilis trenkėsi į ta pačia kryptimi važiavusio traktoriaus priekabą. Lengvajame automobilyje buvo prispausti vairuotojas ir keleivis. Nukentėjusius išlaisvino ugniagesiai gelbėtojai. Jie perduoto medikams ir išvežti į ligoninę.

Nuo 2019-09-25 06:00 iki 2019-09-26 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 29 gaisrų ir atliko 25 gelbėjimo darbus. Gaisruose traumuoti du žmonės.

10.44 val. gaisras kilo Vilniuje, Žirmūnų gatvėje, daugiabutyje. Ugniagesiai į butą pateko užlipę ištraukiamosiomis kopėčiomis. Čia rasta sąmoninga buto savininkė. Ji perduota medikams ir išvežta į ligoninę. Ant viryklės rastas svylantis puodas, o bute tvyrojo daug dūmų. Autonominio dūmų detektoriaus jame nebuvo.

22.23 val. gautas pranešimas apie gaisrą Šiaulių rajone, Gruzdžiuose. Daugiabučio gyvenamojo namo antrajame aukšte degė kambarys ir stogas. Iš dūmų pilnų patalpų buvo išneštas sąmoningas vyras. Po medikų apžiūros jis išvežtas į ligoninę. Gaisro metu išdegė 20 kv. m kambarys, sudegė jame buvę namų apyvokos daiktai, pradegė 5 kv. m perdangos, sudegė 30 kv. m stogo. Autonominio dūmų detektoriaus bute nebuvo.

Vakar apie 10 val. ryto Lazdijų rajone, Seirijuose, buvo baigtas gesinti gaisras, kilęs rugsėjo 24 d., 23.31 val. Atvykus ugniagesiams, ūkinis pastatas su trim priblokuotais garažais, dviem malkinėmis ir vištide degė atvira liepsna. Iš vištidės buvo išgelbėta 13 naminių paukščių. Gaisro metu sudegė viso pastato šiferinė stogo dalis ir medinė perdanga, sudegė 40 kub. m malkų, 10 kub. m medienos, motoblokas, žoliapjovė, garažo reikmenys, statybinės medžiagos, 5 komplektai padangų, automobilis „Škoda Octavia“. Įtariama, kad pastatas buvo padegtas.

16.32 val. Lazdijų rajone, Veisiejuose, liepsnojo UAB „Armanera“ traktorius „John Deere 1010E“. Gaisro metu apdegė variklio skyrius ir kabina.

Apie 17 val. Panevėžio rajone, Daniūnų kaime, degė gyvenamojo namo stogas. Gaisro metu sudegė 10 kv. m stogo dangos.

19.39 val. Kaune, Veiviržo gatvėje, atvira liepsna degė pirtis. Gaisro metu išdegė jos vidus, sudegė 20 kv. m stogo, buvo nuardyta 10 kv. m stogo dangos ir 10 kv. m dailylenčių, apsilydė šalia pastato stovėjęs automobilis „BMW 520“. Ugniagesiai išsaugojo už 5 m stovintį gyvenamąjį namą.

21.53 val. Šalčininkų rajone, Vėžionių kaime, liepsnojo medinis gyvenamasis namas. Gaisro metu sudegė stogas, apdegė vidus ir viduje buvusios 10 t grūdų, šalia namo sudegė 11 rulonų šiaudų.

Nuo 2019-09-24 06:00 iki 2019-09-25 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 33 gaisrų ir atliko 22 gelbėjimo darbus. Viename iš gaisrų traumuotas žmogus.

11.10 val. buvo pranešta apie gaisrą Pakruojo rajone, Rimkūnų kaime. Atvykus ugniagesiams, atvira liepsna degė gyvenamojo namo vidus, stogas jau buvo sudegęs. Gesindamas gaisrą namo savininkas apdegė ranką. Medikai ją sutvarstė vietoje, į gydymo įstaigą vyro nevežė. Ugniagesiai iš namo išnešė du dujų balionus. Gaisro metu nuvirto vienas mūrinis skliautas, išdegė vidus. Dūmų detektoriaus name nebuvo.

7.07 val. gautas pranešimas, kad Biržuose, Vilniaus gatvėje, keturių aukštų daugiabutyje dega butas pirmajame aukšte. Bute degė lovos čiužinys. Viduje buvęs vyras nenukentėjo. Gaisro metu sudegė lova, šalia buvęs šildytuvas, buvo nuardyti 2 kv. m grindų. Dūmų detektoriaus bute nebuvo.

11.15 val. Elektrėnų savivaldybėje, sodų bendrijoje „Šviesa“, liepsnojo vieno aukšto medinis sodo namelis. Gaisro metu jis sudegė. Dūmų detektoriaus jame nebuvo.

16.37 val. Švenčionių rajone, Švenčionėliuose, atvira liepsna degė dalis gyvenamojo namo stogo. Gaisro metu sudegė 40 kv. m stogo dangos. Dūmų detektoriaus name nebuvo.

17.37 val. Tauragės rajone, Sungailiškių kaime, sudegė namelis. Atvykus ugniagesiams, jo stogas jau buvo sukritęs.  

Rugsėjo 25-osios naktį, 2.19 val., Tauragės rajone, Sartininkų kaime, liepsnojo ūkinis pastatas. Gaisro metu jis sudegė, apdegė 8 kub. m malkų, 3 t šieno, namų apyvokos daiktai, sukrito garažo, esančio už 3 m, stogas, sudegė 2 medinės sienos.

Nuo 2019-09-23 06:00 iki 2019-09-24 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusi parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 23 gaisrų ir atliko tiek pat gelbėjimo darbų. Viename iš gaisrų traumuotas žmogus.

Rugsėjo 24-osios naktį, 2.40 val., buvo gautas pranešimas apie gaisrą Joniškio rajone, Jakiškių kaime. Dviejų aukštų keturių butų daugiabutyje, antrajame aukšte, degė sofa-lova ir medinės lauko durys. Buto savininkas iš jo išėjo dar iki atvykstant ugniagesiams. Jis buvo apžiūrėtas medikų ir dėl galimo apsinuodijimo dūmais išvežtas į gydymo įstaigą.

Rugsėjo 23-iosios, pirmadienio, rytą, 7.18 val., ugniagesiai vėl skubėjo į Šilalės rajono Jaunodavos kaimą. Sekmadienį ten sudegė gyvenamasis namas, o pirmadienį rytą jau liepsnojo tos pačios savininkės ūkinis pastatas. Atvykus ugniagesiams, jo stogas jau buvo sukritęs. Gaisro metu pastatas sudegė, apdegė 2 šieno rulonai, 5 kub. m malkų, namų apyvokos daiktai. Ugniagesiai išsaugojo du gretimų sodybų medinius ūkinius pastatus. Gaisrą gesinti padėjo 3 Kaltinėnų ugniagesių komandos savanoriai ugniagesiai.

Rugsėjo 24-osios naktį, 00.39 val., Vilniuje, Eišiškių plente, gyvenamajame name tarp palėpės ir pirmojo aukšto degė medinė perdanga. Gaisro metu išdegė ir buvo išardyta 16 kv. m perdangos. Dūmų detektoriaus name nebuvo.

1.20 val. Ignalinos rajone, Erzvėto kaime, atvira liepsna degė rąstinis vieno aukšto namas. Atvykus ugniagesiams, jo stogas jau buvo sudegęs ir sukritęs. Gaisro metu išdegė ir pastato vidus.

Rugsėjo 23 d., 22.55 val., pranešta, kad Klaipėdos rajone, Vėžaičių seniūnijoje, Lapių kaime, reikia ištraukti žmogų, kuris su neįgaliojo vežimėliu įvažiavo į kanalą. Žmogus buvo įklimpęs į griovį. Ugniagesiai gelbėtojai ištraukė jį ir perdavė greitosios pagalbos medikams.

 

Nuo 2019-09-20 06:00 iki 2019-09-21 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2019-09-21 06:00 iki 2019-09-22 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2019-09-22 06:00 iki 2019-09-23 06:00 įvykių suvestinė

Per praėjusias tris paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 73 gaisrų ir atliko 76 gelbėjimo darbus. Viename iš gaisrų žuvo žmogus.

Rugsėjo 22 d., 14.29 val., pranešta apie gaisrą Vilniuje, Beržyno gatvėje. Atvykus ugniagesiams, atvira liepsna degė vieno aukšto medinis gyvenamasis namas su mansarda. Iki jiems atvykstant, iš mansardos gyventojai padėjo evakuotis dviem žmonėms. Ugniagesiai, apmalšinę liepsnas, kambaryje, lovoje, rado apdegusį neįgalaus vyro kūną. Gaisro metu sudegė dalis pastato stogo, kita dalis buvo nuardyta, išdegė pusė mansardos aukšto, pirmajame aukšte išdegė 2 kambariai, koridorius, kitas kambarys aprūko. Dūmų detektoriaus name nebuvo.

Penktadienį, 9 val., Molėtuose, Inturkės gatvėje, degė gyvenamojo namo perdanga. Gaisro metu sudegė 6 kv. m perdangos, 4 kv. m stogo, išsilydė ir buvo išardytos lubų ir sienų plastikinės dailylentės.

11.45 val. Telšių rajone, Viešvėnų I kaime, atvira liepsna degė apleistas pastatas. Gaisro metu sudegė jo stogas, perdanga, išdegė vidus bei jame buvę namų apyvokos daiktai.

13.40 val. gaisras kilo Šiauliuose, Purienų gatvėje įsikūrusiame Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariate. Rūsyje degė sandėliuojami daiktai: lovos, patalynė, kėdės.

Apie 18 val. Telšiuose, Ventos gatvėje, gyvenamojo namo rūsyje degė pirtis. Gaisro metu išdegė pirtis, sudegė joje buvę daiktai.

22.28 val. Kaune, Vokiečių gatvėje, degė malkos ir dalis medinio gyvenamojo namo sienos. Įtariamas padegimas.

21.33 val. Radviliškio rajone, Paltynų kaime, liepsnojo ūkinis pastatas ir prie jo priblokuota daržinė. Gaisro metu sudegė daržinė, ūkinio pastato stogas, išdegė perdanga.

Šeštadienį, 9.47 val., Vilniaus rajone, Melekonių kaime, gyvenamojo namo pastogėje prie kamino degė medinės stogo konstrukcijos. Gaisro metu apdegė 50 kv. m stogo konstrukcijų, buvo nuardytas visas 120 kv. m stogas. Name dūmų detektoriaus nebuvo.

17.40 val. Vilniuje, Krakiškių gatvėje, atvira liepsna degė medinis vieno aukšto namas. Atvykus ugniagesiams, jo stogas jau buvo sukritęs. Gaisro metu sudegė stogas, perdanga, išdegė vidus.

20.11 val. Vilkaviškio rajone, Kybartuose, liepsnojo sodo namelis. Gaisro metu sudegė jo stogas, stogo konstrukcijos, sienos, išdegė vidus.

Tuo pačiu metu Molėtų rajone, Čivylių kaime, atvira liepsna degė ūkinis pastatas su viduje įrengta pirtimi. Gaisro metu sudegė stogas, pradegė medinė perdanga, išdegė pirties lubos.

Sekmadienį, 3 val. nakties, Pakruojyje, Žaliojoje gatvėje, liepsnojo gyvenamasis namas. Gaisro metu sudegė jo stogas, išdegė palėpė, vandeniu buvo sulieti pirmasis ir antrasis aukštai. Ugniagesiai išsaugojo šalia stovintį ūkinį pastatą. Dūmų detektoriaus name nebuvo.

12.36 val. Trakų rajone, Bražuolės kaime, atvira liepsna degė UAB „Turtona“ poilsio paskirties pastatas. Gaisro metu sudegė stogas, išdegė antrojo aukšto patalpos, sudegė viduje buvęs turtas, apdegė ir vandeniu buvo sulietos pirmojo aukšto patalpos. Ugniagesiai išsaugojo du šalia stovinčius pastatus. Gaisras buvo gesinamas apie 7 valandas.

15 val. Šilalės rajone, Jaunodavos kaime, atvira liepsna degė gyvenamasis namas. Atvykus ugniagesiams, jo stogas jau buvo sukritęs. Gaisro metu sudegė stogas, išdegė vidaus patalpos, buvo nuardytos sienos. Name dūmų detektoriaus nebuvo.    

 

Nuo 2019-09-19 06:00 iki 2019-09-20 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 18 gaisrų ir atliko 39 gelbėjimo darbus. Viename iš gaisrų žuvo žmogus.

22.40 val. Ignalinos rajone, Naujojo Daugėliškio kaime, atvira liepsna degė medinis vieno aukšto namas. Apmalšinę liepsnas ugniagesiai kambaryje rado smarkiai apdegusį vyro kūną. Gaisro metu sudegė ir buvo nuardyta 70 kv. m stogo, išdegė vidus. Dūmų detektoriaus name nebuvo.

3.24 val. Vilniuje, L. Zamenhofo gatvėje, liepsnojo automobiliai „Porsche Cayenne“ ir „Peugeot Partner“. Gaisro metu smarkiai apdegė automobilis „Porsche“, „Peugeot“ apdegė variklio skyrius ir priekinė dalis. Ugniagesiai išsaugojo šalia stovintį automobilį „Mercedes Benz“.  

15.33 val. Ukmergės rajone, Liaušių kaime, gaisras kilo UAB „Highlife“ medžio apdirbimo įmonėje. Virš mūrinio pastato atvira liepsna degė pilnas pjuvenų ciklonas. Jis sudegė. Taip pat buvo nuardyta apie 100 kv. m stogo.

Prieš vidurnaktį Pasvalio rajone, Kiemėnų kaime, liepsnojo medinė daržinė. Pastatas sudegė visiškai. Ugniagesiai išsaugojo šalia stovinčius pastatus.

10.08 val. buvo pranešta, kad Zarasuose į ežero vidurį nuplaukė neblaivus vyras ir gali nuskęsti. Ugniagesiai vyrą ištraukė į krantą ir perdavė medikams.

Pavakary Kaune, Šaldytuvų gatvėje, į rūsį įkrito moteris. Ją ugniagesiai ištraukė iš 2,5 m gylio rūsio. Moteris perduota medikams.  

Nuo 2019-09-18 iki 2019-09-19 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 16 gaisrų ir atliko 24 gelbėjimo darbus. Žūčių gaisruose išvengta.

8.14 val. Tauragėje, Gaurės gatvėje, UAB „Norketas“ autolaužyno angare degė riedis. Gaisro metu aprūko angaro siena.

9.56 val. Vilniuje, Filaretų gatvėje, Petro Vileišio progimnazijos sporto salėje, 6 m aukštyje, degė lubų šviestuvas. Ugniagesiai pastatė ištraukiamąsias kopėčias ir nukabino šviestuvą. Moksleiviai ir mokytojai nebuvo evakuoti.

17.48 val. Kėdainiuose, Jubiliejaus gatvėje, atvira liepsna degė gyvenamojo namo stogas. Gaisro metu jis sudegė ir buvo nuardytas, apdegė mansardoje įrengta vonios kabina, sekcija, aprūko patalpos.

Vidurnaktį Utenoje, Palangos gatvėje, liepsnojo ūkinis pastatas. Gaisro metu sudegė 9 kv. m pastato stogo, apdegė ir buvo nuardytas priblokuotos vištidės stogas. Ugniagesiai išsaugojo šalia stovintį gyvenamąjį namą.

16.36 val. Vilniuje, Laisvės prospekte, medis užvirto ant troleibusų elektros linijos laidų bei apgadino lengvąjį automobilį „Ford C-Max“. Ugniagesiai medį supjaustė ir atlaisvino kelio važiuojamąją dalį. Lengvojo automobilio vairuotojas po medikų apžiūros buvo išvežtas į ligoninę.

Pavakary Vilniuje, Neries upėje ties Titnago gatve, už 20 m nuo kranto pastebėtas plūduriuojantis žmogaus kūnas. Skenduolį ištraukė ugniagesiai.

Nuo 2019-09-17 06:00 iki 2019-09-18 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 17 gaisrų ir atliko 30 gelbėjimo darbų. Žūčių gaisruose išvengta.

13.50 val. Kelmės rajone, Kolainių kaime, atvira liepsna degė lauko virtuvė. Gaisro metu apdegė pastato stogas, išdegė vidus. Iš liepsnų ugniagesiai išnešė 4 dujų balionus.

16.19 gautas pranešimas apie gaisrą Klaipėdoje, Varpų gatvėje, daugiabučio bute. Iš jo veržėsi dūmai, jie tvyrojo ir laiptinėje. Ugniagesiai iš buto išnešė šuniuką, kurio atgaivinti nepavyko. Gaisras kilo virtuvėje. Jo metu sudegė virtuvės medinė apdaila, baldai, namų apyvokos daiktai, durys, lango rėmas, nuo karščio išdužo lango stiklas, aprūko koridoriaus ir holo sienos ir lubos.

19.26 val. gaisras kilo Kaišiadorių rajone, Kalvių kaime, 2 aukštų daugiabutyje. Pirmajame aukšte esančiame bute, kambaryje, degė spinta ir už jos esanti šiltinamoji medžiaga – putų polistirolas. Iš gretimo buto į lauką buvo išvesta moteris su dviem mažamečiais vaikais ir šuo. Gaisro metu apdegė spinta ir joje buvę drabužiai, dalis sienų dangos, apsilydė plastikinės lubos, aprūko kambarys.   

23.26 val. Kaune, Miško gatvėje, apleistame pastate degė šiukšlės. Iš pastato buvo išvestas vyras. Jis gaisro metu nenukentėjo.

Rugsėjo 18-osios naktį, iškart po vidurnakčio, buvo pranešta apie gaisrą Kaune, Taikos prospekte. Atvykus ugniagesiams laiptinėje tvyrojo daug dūmų, jie veržėsi iš vieno buto. Į lauką ugniagesiai palydėjo apie 20 žmonių. Degusio buto savininkas iš jo išėjo iki atvykstant ugniagesiams. Bute degė 2 foteliai, 2 sofos, spinta, aprūko namų apyvokos daiktai.

Nuo 2019-09-16 06:00 iki 2019-09-17 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 32 gaisrų ir atliko 50 gelbėjimo darbų. Žūčių gaisruose išvengta.

10.35 val. Šilalės rajone, Tūjainių kaime, atvira liepsna degė gyvenamojo namo stogas. Gaisro metu išdegė 3 kambariai pirmajame aukšte, 4 kv. m perdangos, tiek pat stogo konstrukcijų, nuo karščio išdužo visi namo langų stiklai.

Apie 13 val. Radviliškio rajone, Birželių kaime, liepsnojo vasaros virtuvė. Gaisro metu ji sudegė. Ugniagesiai išsaugojo už 1 m nuo jos stovintį svirną.

13.48 val. Šilalės rajone, Upynoje, gaisras kilo gyvenamajame name. Jo metu koridoriuje sudegė dalis medinės apdailos, nuardyta dalis stogo, visas namas sulietas vandeniu.

18.16 val. Klaipėdoje, Rumpiškės gatvėje, gyvenamojo namo trečiajame aukšte atvira liepsna degė balkonas. Gaisro metu išdegė įstiklintas balkonas, apdegė kambario sienos ir lubos, aprūko laiptinės sienos ir lubos.

18.54 val. gaisras kilo Radviliškio rajone, Šeduvoje, bendrabučio bute. Virtuvėje degė šaldytuvas ir šildytuvas. Iš jos buvo išnešti 3 šuniukai.

Apie 19 val. Druskininkų savivaldybėje, Liepiškių kaime, liepsnojo statybinis vagonėlis. Gaisro metu sudegė 50 kv. m stogo dangos, išdegė vidus, sudegė viduje buvę namų apyvokos daiktai, apdegė medinė sienų apdaila.

23 val. gaisras kilo Vilniuje, Žirmūnų gatvėje, daugiabutyje, vieno kambario bute. Kambaryje lovoje degė patalynė, vonios kambaryje smilko patalynė. Iš dūmų pilno buto ugniagesiai išnešė moterį, išvedė vyrą ir moterį. Jie perduoti medikų apžiūrai.

15.10 val. buvo gautas pranešimas, kad Palangoje, Aido take, 4 m aukštyje ant pastolių nualpo vyras. Ugniagesiai sąmoningą vyrą perkėlė nuo pastolių ant neštuvų, nuleido žemyn ir įkėlė į greitosios medicinos pagalbos automobilį.

16.39 pranešta, kad Ukmergės rajone, Žemaitkiemio seniūnijoje, tvenkinyje nuskendo vyras. Ugniagesiai ištraukė skenduolį.

Praėjusią parą ugniagesiai 23 kartus vyko šalinti nuvirtusių medžių. Daugiausia tokių atvejų buvo Klaipėdos apskrityje – 9.

Nuo 2019-09-15 06:00 iki 2019-09-16 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2019-09-14 06:00 iki 2019-09-15 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2019-09-13 06:00 iki 2019-09-14 06:00 įvykių suvestinė

Per praėjusias tris paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 98 gaisrų ir atliko 152 gelbėjimo darbus. Gaisrų metu traumuoti 3 žmonės.

Šeštadienį, 22.54 val., gautas pranešimas apie gaisrą Visagine, Parko gatvėje. Pro daugiabučio šeštojo aukšto langą veržėsi dūmai, gaisras kilo 1 kambario bute. Netrukus iš buto ugniagesiai išnešė du vyrus be sąmonės. Jie buvo perduoti medikams ir išvežti į Visagino ligoninę. Dėl tirštų dūmų šeštojo ir septintojo aukštų gyventojams teko palikti namus ir išeiti į lauką. Gaisro metu bute išdegė grindys, sudegė ant jų buvęs čiužinys, aprūko butas.

Pirmadienį po vidurnakčio Vilniuje, Tuputiškių gatvėje, atvira liepsna degė vieno aukšto gyvenamasis namas. Dėl įtarimo, jog apsinuodijo dūmais, į ligoninę buvo išvežtas vyras. Gaisro metu sudegė stogas ir pusė namo.

Penktadienį, 11.29 val., Jurbarko rajone, Jurgiškių kaime, degė medžiams pjauti skirtas traktorius ir 1,5 aro durpingos miško paklotės.

Apie 14 val. Vilniaus rajone, Pauliukonių kaime, liepsnojo medinis pastatas. Gaisro metu sudegė jo stogas, viduje buvę sendaikčiai, lentos ir statybinės medžiagos. Ugniagesiai išsaugojo šalia stovintį ūkinį pastatą.

22.26 val. Vilniuje, Pramonės gatvėje, už 7 m nuo pramoninio pastato atvira liepsna degė 12 kub. m padangų ir šiukšlių. Gaisro metu skilo ir apsilydė 4 pastato plastikiniai langai, kitoje pastato dalyje skilo ir aprūko 20 kv. m langų rėmų.

Šeštadienį apie 15 val. Varėnos rajone, Tolkūnų kaime, liepsnojo ūkinis pastatas. Gaisro metu sudegė jo stogas, sudegė ir vandeniu buvo sulieta 15 t šiaudų, apdegė viduje laikytos statybinės medžiagos ir apyvokos daiktai. Iki atvykstant ugniagesiams, iš pastato savininkai išvedė 5 kiaules.

18.48 val. Lazdijų rajone, Lazdijų kaime, atvira liepsna degė medinis gyvenamasis namas. Gaisro metu sudegė jo stogas, apdegė vidus, namų apyvokos daiktai ir terasos stogas.

Sekmadienį, 7.10 val., gautas pranešimas apie gaisrą Panevėžyje, Paliūniškio gatvėje, UAB „Plastmasės gaminiai“ pastate. Gaisro metu sudegė plastiko granulės ir plastiko liejimo staklės. Patalpos buvo išnuomotos.

Apie 9 val. Šiaulių rajone, Beržynės kaime, UAB „Ortmeta“ atviroje teritorijoje degė sukrautos medinės paletės ir 10 maišų gamybai skirtos žaliavos.

10.42 val. didžiulis gaisras kilo Trakų rajone, Lentvaryje. Fabriko gatvėje liepsnojo UAB „Alstuva“ du metaliniai angarai. Gaisro metu sudegė abu angarai ir viduje laikomos statybinės medžiagos, remontuojami 7 automobiliai bei keltuvas, išdegė dvi šalia buvusios administracinės patalpos, sudegė šalia pastatų stovėjęs automobilis „Toyota Prius“, apdegė 4 lengvieji automobiliai. Ugniagesiai išsaugojo šalia esantį administracinį pastatą, autoservisą ir lentpjūvę. Gaisras buvo gesinamas daugiau nei 9 valandas.

16.25 val. Trakų rajone, Čižiūnų kaime, atvira liepsna degė gyvenamasis namas su prie jo priblokuotu ūkiniu pastatu. Gaisro metu sudegė namo stogas, ūkinis pastatas ir viduje buvę namų apyvokos daiktai, 20 kub. m malkų, 10 vištų, 2 šunys, prie namo stovėjęs automobilis „Volkswagen Golf“, apdegė automobilio „BMW“ priekinė dalis. Ugniagesiai išsaugojo už 15 m stovintį gyvenamąjį namą.

Apie 20 val. Kauno rajone, Karmėlavos II kaime, liepsnojo sandėliukų masyvas. Gaisro metu sudegė sandėliukai, apdegė gyvenamasis namas. Ugniagesiai išgelbėjo 3 gyvenamuosius namus su ūkiniais pastatais, pirtį ir dalį sandėliukų (garažų).

Penktadienį rytą Šilutės rajone, Gaidelių kaime esančiame tvenkinyje narai surado nuo rugsėjo 11 d. ieškomo nuskendusio berniuko kūną.  

9.43 val. buvo gautas pranešimas, kad Klaipėdos rajone, Aukštkiemių gatvėje, UAB „Virginijus ir Ko“ Klaipėdos atliekų rūšiavimo padalinyje, atliekų presavimo įrenginyje yra prispaustas žmogus. Atvykę ugniagesiai įrenginyje rado vyrą, kuriam medikai konstatavo mirtį. Apžiūrėję įrenginį jie rado dar vieno vyro kūną, kuriam medikai taip pat konstatavo mirtį. Kūnai buvo ištraukti iš presavimo įrenginio.

Apie 10 val. Jonavos rajone, Saleninkų kaime, Neryje rastas nuskendusio vyro kūnas.

17.30 val. Klaipėdos rajone, Vėžaičių seniūnijoje, mikroautobusas „Ford Transit“ nuvažiavo į griovį, viduje buvo prispausti 5 žmonės. Panaudoję hidraulinę įrangą, ugniagesiai iš mikrautobuso išlaisvino 5 vyrus, dar 2 vyrai išlipo patys, o vienas buvo griovyje. Iš viso nukentėjo 8 vyrai, 6 iš jų sunkios būklės įkelti į greitosios medicinos pagalbos automobilius, kiti 2 po medikų apžiūros taip pat išvežti į gydymo įstaigą.

Šeštadienį Alytuje, Didžiosios Dailidės ežere, rastas nuskendęs penkiolikmetis.

Sekmadienį Kauno rajone, Domeikavoje, iš vandens telkinio ištrauktas nuskendusio vyro kūnas.

18.18 val. gautas pranešimas, kad Klaipėdoje prie jūros vartų pietinio molo apsivertė jachta. Apie įvykį buvo informuotas Jūrų gelbėjimo ir koordinavimo centras, VSAT prie VRM pakrančių apsaugos rinktinė. Atvykus ugniagesiams, viena mergina jau buvo ištraukta iš vandens, 5 žmones ištraukė ugniagesiai gelbėtojai. Vieną ištrauktą asmenį jie gaivino, tačiau medikai po kurio laiko konstatavo vyro mirtį. Jachta buvo apvirtusi ant šono už 150 m nuo pietinio molo, jūroje. Ji registruota Gdanske, Lenkijoje. Jachta plaukė 7 žmonės, 6 asmenys ištraukti, 1 nerastas. 21.23 val. visos įvykio vietoje buvusios pajėgos nutraukė paiešką dėl kylančios audros.

Praėjusią parą ugniagesiai 28 kartus vyko šalinti nuvirtusių medžių: 27 kartus Šiaulių, 1 kartą - Panevėžio apskrityje.

    

Nuo 2019-09-12 06:00 iki 2019-09-13 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 29 gaisrų ir atliko 28 gelbėjimo darbus. Žūčių gaisruose išvengta.

5.49 val. gautas pranešimas, kad Alytuje, Vakaro gatvėje, atvira liepsna dega gyvenamasis namas. Gaisro metu sudegė namo stogas, išdegė antrojo aukšto patalpos, aprūko ir vandeniu buvo sulietas pirmasis aukštas. Pastate rastas sudegęs šuo.

10.26 val. pranešta, kad Druskininkuose, Ateities gatvėje, dega traktorius. Atvykus ugniagesiams, liepsnojo dirbtinės dangos priežiūros įrenginys „Sport Champ SMG“. Gaisro metu sudegė degiosios įrenginio dalys, išdegė 27 kv. m dirbtinės dangos. Gaisro priežastis – transporto priemonių kuro tiekimo sistemos gedimai.

Apie 15 val. Vilniuje, Juodvarnių Sodų 19-ojoje gatvėje, atvira liepsna degė medinis sodo namelis. Gaisro metu jis sudegė. Iš namelio buvo išneštas dujų balionas. Ugniagesiai išsaugojo šalia stovintį nebaigtą įrengti dviejų aukštų gyvenamąjį namą. Gaisro metu apsilydė jo plastikiniai langai, sutrūkinėjo stiklai.

17.16 val. Kelmės rajone, Maironių kaime, liepsnojo ūkinis pastatas, daržinė, ūkinis priestatas ir malkinė. Gaisro metu sudegė daržinė, ūkinio pastato stogas, apdegė perdanga, malkinėje buvusios malkos ir ūkiniame pastate buvę 36 šieno rulonai.

19.21 val. Elektrėnų savivaldybėje, Jagėlonių kaime, atvira liepsna degė rąstinis vieno aukšto apleistas namas. Gaisro metu jis sudegė.

13.37 val. Jurbarko rajone, Liudvinavo kaime, į pakelės griovį nuvažiavo automobilis „Volkswagen Amaroc“, traumuotas vairuotojas negalėjo išlipti iš jo. Ugniagesiai išpjovė priekinį stiklą, iškėlė vairuotoją ir perdavė medikams.

14.22 val. gautas pranešimas, kad Kaišiadoryse, Vytauto Didžiojo gatvėje, į 10 m gylio šulinį įkrito jį valęs vyras. Ugniagesiai vyrą ištraukė.

Nuo 2019-09-11 06:00 iki 2019-09-12 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 40 gaisrų ir atliko 42 gelbėjimo darbus. Žūčių gaisruose išvengta.

6.54 val. Ukmergės rajone, Mišniūnų kaime, atvira liepsna degė medinis gyvenamasis namas. Gaisro metu sudegė namo stogas, perdanga, apdegė vidus.

10.33 val. Panevėžyje, Staniūnų gatvėje, liepsnojo UAB „Techasa Trade“ sandėlis. Gaisras kilo pirmajame aukšte. Jo metu sudegė nešiojamųjų kompiuterių krepšiai, aprūko 14 šaldytuvų ir 9 dujinės viryklės. Įtariama, kad sandėlis buvo padegtas.

18.52 val. gaisras kilo Kaišiadorių rajone, Pravieniškėse, UAB „Elucida“ medžio apdirbimo pastate. Dviejuose pjuvenų ciklonuose, įrengtuose 9 m aukštyje, degė pjuvenos.

23.11 val. Šiauliuose, Paprūdžio gatvėje, atvira liepsna degė gyvenamasis namas, 2 sandėliukai, garažas, malkinė ir automobilis. Iš namo buvo išvesti 3 žmonės. Jie nenukentėjo.

Rugsėjo 12-osios naktį gaisras kilo Raseinių rajone, Pagojukų kaime, grūdų džiovykloje. Iš džiovyklos sklido dūmų kvapas, tad iš bunkerio teko išpilti 20 t džiovinamų pupų. Ugniagesiai išvalė ortakius, kuriuose smilko pupos. Gaisro metu buvo termiškai paveiktos metalinės džiovyklos sienos.

Nuo 2019-09-10 06:00 iki 2019-09-11 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 32 gaisrų ir atliko 40 gelbėjimo darbų. Žūčių gaisruose išvengta.

11.36 val. Akmenės rajone, Naujojoje Akmenėje, Eibučių gatvėje, atvira liepsna degė ūkinis pastatas, o jame įrengtame garaže liepsnojo automobilis „Mercedes Benz A140“. Gaisro metu automobilis sudegė visiškai, taip pat sudegė apie 40 kv. m pastato stogo, išdegė apie 20 kv. m perdangos.

13.39 val. Kaune, Breslaujos gatvėje, degė automobilis „Ford Mondeo“. Gaisro metu išdegė variklio skyrius.

17.30 val. Rokiškio rajone, Obelių kaime, atvira liepsna degė pirtis. Gaisro metu sudegė jos stogas, išdegė vidus.

21 val. Jonavos rajone, Skrebinų kaime, liepsnojo automobilis „Mercedes Benz S500“. Gaisro metu išdegė priekinė automobilio dalis ir salonas.

Vakar vidurdienį Pakruojyje, Kruojos upėje, rastas apiręs vyro kūnas.

Nuo 2019-09-09 06:00 iki 2019-09-10 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 23 gaisrų ir atliko 35 gelbėjimo darbus. Žūčių gaisruose išvengta.

10.46 val. gaisras kilo gyvenamajame name Šiaulių rajone, Kuršėnuose. Atvykus ugniagesiams, iš namo katilinės veržėsi juodi dūmai. Gaisro metu katilinėje sudegė elektrinis vandens šildytuvas, išsilydė elektros laidai.

Apie 12 val. Alytuje, Žiburio gatvėje, daugiabučio bute, virtuvėje, degė skalbimo mašina.

20.16 val. Vilniaus rajone, Mostiškių kaime, liepsnojo medžio apdirbimo įmonės lentpjūvė. Gaisro metu sudegė medienos pjovimo įranga, apdegė apie 10 kub. m medienos ir apie 400 kv. m stogo konstrukcijų. Ugniagesiai išsaugojo šalia stovintį produkcijos sandėlį.

Apie 21 val. Kaišiadorių rajone, Žiežmariuose, atvira liepsna degė ūkinis pastatas. Gaisro metu pastatas sudegė, apdegė ir vandeniu buvo sulieta apie 15 kub. m šieno. Vandenį ugniagesiams teko vežioti iš už 1 km esančio hidranto.

Nuo 2019-09-06 06:00 iki 2019-09-07 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2019-09-07 06:00 iki 2019-09-08 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2019-09-08 06:00 iki 2019-09-09 06:00 įvykių suvestinė

Per praėjusias tris paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 79 gaisrų ir atliko 81 gelbėjimo darbą. Viename iš gaisrų žuvo žmogus.

18.13 val. gautas pranešimas apie gaisrą Kaune, Margelių take, gyvenamajame name. Atvykus ugniagesiams mūrinis namas degė atvira liepsna. Netrukus antrajame aukšte, lovoje po užgriuvusiomis medinėmis konstrukcijomis, buvo rastas vyro kūnas. Gaisro metu įkrito dalis stogo, išdegė namo vidus.

Penktadienį apie 14 val. Mažeikių rajone, Krakių kaime, liepsnojo medinis ūkinis pastatas. Gaisro metu jis sudegė. Taip pat apdegė ir vandeniu buvo sulietos malkos, keturratis, traktoriukas-žoliapjovė, betono maišyklė, talpyklos su benzinu ir dyzelinu. Ugniagesiai išsaugojo šalia stovintį gyvenamąjį namą.

Šeštadienio naktį Biržų rajone, Eiskudžių kaime, atvira liepsna degė medinis tvartas. Gaisro metu įgriuvo pastato stogas, sudegė 36 šieno rulonai.

17.45 val. Panevėžio ugniagesiai skubėjo į Beržų gatvę. Iš daugiabučio buto pirmajame aukšte veržėsi dūmai, jų jau buvo pilna ir laiptinėje. Buto savininkas iš buto išėjo iki atvykstant ugniagesiams. Gaisro metu virtuvėje apdegė skalbimo mašina, spintelės, išsilydė dujų skaitliukas, aprūko visas butas.

Apie 18 val. Kauno rajone, Padainupio kaime, liepsnojo metalinis garažas. Ugniagesiai iš jo išnešė 2 dujų balionus. Gaisro metu išdegė garažo vidus, apdegė viduje buvusios 20 automobilių padangų, 5 akumuliatoriai ir kitos automobilių dalys.

Sekmadienio naktį Kauno rajone, Akademijos miestelyje, atvira liepsna degė ūkinės paskirties pastatas. Pastatas ir jame buvę daiktai sudegė. Ugniagesiai iš jo išnešė dujų balioną.

20.32 val. Mažeikių rajone, Reivyčių kaime, liepsnojo ūkinis pastatas. Gaisro metu sudegė pastato stogas, išdegė dalis perdangos, apdegė ir vandeniu buvo sulieta apie 2 t šieno ir 20 kub. m malkų. Ugniagesiai išgelbėjo prie ūkinio pastato priblokuotą medinį pastatą.

Šeštadienį, 13.46 val., Vilniuje, Nemenčinės plente, eismo įvykio metu susidūrė automobiliai „Honda CRV“ ir „Audi A6“. Iš automobilio „Honda“ ugniagesiai išlaisvino vairuotoją, kuriam medikai konstatavo mirtį, ir keleivę. Ji buvo išvežta į ligoninę.   

13.59 val. Kėdainių rajone, kelyje, Kėdainiai – Josvainiai – Cinkiškiai, po eismo įvykio automobilyje „Toyota Corolla“ buvo prispausta vairuotoja. Ugniagesiai išlaisvino moterį ir perdavė greitosios pagalbos medikams.

Sekmadienį gyvūnų globos organizacijos „Penkta koja“ darbuotoja pranešė, kad Kėdainiuose, Birutės gatvėje, į šulinį įkrito šuo. Gyvūną iš 2 m gylio šulinio be vandens ištraukė ugniagesiai. Gyvūnas buvo perduotas globos organizacijos darbuotojams.

          

Nuo 2019-09-05 06:00 iki 2019-09-06 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 22 gaisrų ir atliko 25 gelbėjimo darbus. Žūčių gaisruose išvengta.

11.50 Vilniuje, Grūdų Sodų gatvėje, atvira liepsna degė automobilis „Mazda 323“. Gaisro metu sudegė visos jo degiosios detalės.

22.17 val. dar vienas automobilis liepsnojo Vilniaus rajone, Pagiriuose. Gaisro metu sudegė visos automobilio „Toyota GT86“ degiosios detalės.

Vakar Švenčionių rajone, Kniceriškės kaime, iš tvenkinio buvo ištrauktas nuskendusio vyro kūnas.

Nuo 2019-09-04 06:00 iki 2019-09-05 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 24 gaisrų ir atliko 26 gelbėjimo darbus. Žūčių gaisruose išvengta.

4.24 val. Visagine, Draugystės gatvėje, 4 aukštų apleistoje mokykloje, antrajame aukšte, degė sukrauti sendaikčiai, baldai ir medinės grindys. Gaisrą daugiau kaip 4 valandas gesino 11 ugniagesių gelbėtojų. 

11.51 val. Utenos rajone, Tauragnų kaime, apleistame ūkiniame pastate atvira liepsna degė lengvieji automobiliai „Volkswagen Golf“ ir „Renault Scenic“. Gaisro metu sudegė visos jų degiosios detalės.

Apie 13 val. Vilniuje, Subačiaus gatvėje, liepsnojo bendrabučio tipo butas. Gaisro metu sudegė butas ir jame buvę daiktai, aprūko bendrojo naudojimo patalpa.

15.43 val. pastebėta, kad Kaune, Šaldytuvų gatvėje, iš metalinio garažo veržiasi dūmai. Gaisro metu išdegė garažo vidus.

18.50 val. Alytuje, Saulėnų gatvėje, liepsnojo UAB „Ventara“ automobilis „Citroen Picasso“. Gaisro metu išdegė variklio skyrius.

21.30 val. Prienų rajone, Papilvio kaime, atvira liepsna degė gyvenamasis namas. Gaisro metu jis sudegė.

Nuo 2019-09-03 06:00 iki 2019-09-04 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 13 gaisrų ir atliko 26 gelbėjimo darbus. Žūčių gaisruose išvengta.

15.36 val. Tauragėje, Jūros gatvėje, apleistame buvusio karinio dalinio pastate, 25 kv. m plote, degė padangos.

19.39 val. Plungės rajone, Lieplaukės kaime, atvira liepsna degė aukštos įtampos transformatorius. ESO darbuotojai išjungė elektros tiekimą. Transformatorius buvo užgesintas milteliniu gesintuvu.

Rugsėjo 4-osios naktį gaisras kilo Kėdainių rajone, Akademijos miestelyje, gyvenamajame name. Gaisro židinys buvo rūsyje esančioje vonios patalpoje. Jo metu apdegė vandens šildytuvas, elektros instaliacija, vandentiekio vamzdžiai, aprūko patalpos.

Vakar 8 val. ryto ugniagesiai gelbėtojai Šilutės rajone, Macikų kaime, vadavo stirną. Ji buvo įstrigusi metalinėje tvoroje. Gyvūnas išgelbėtas. Nesužeista stirna nubėgo miško link.

Alytaus rajone, Talokių kaime esančiame ežere vakar buvo rastas nuo rugsėjo 1-osios ieškoto vyro kūnas. Jis surastas už 100 m nuo kranto, 5 m gylyje.

 

Nuo 2019-09-02 06:00 iki 2019-09-03 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 25 gaisrų ir atliko 24 gelbėjimo darbus. Žūčių gaisruose išvengta.

10.47 val. buvo pranešta apie gaisrą Klaipėdos rajone, Endriejavo seniūnijoje esančiame Viržintų miške. Iki gaisro vietos ugniagesiams buvo sudėtinga privažiuoti, tad teko eiti pėsčiomis. Durpingoje žemėje iki 1 m gylio degė 2 arai miško paklotės. Gaisro metu apdegė medžių šaknys, išvirto 4 medžiai. Ugniagesiai grandininiu pjūklu pjovė medžius, kad galėtų arčiau privažiuoti iki gaisro vietos. Buvo nutiestos dvi magistralinės linijos, o vanduo gesinimui buvo vežamas iš priešgaisrinio rezervuaro, esančio už 7 km. Gaisras buvo gesinamas 8 valandas.

16.19 val. Prienų rajone, Stakliškėse, degė sodo namelis. Gaisro metu buvo nuardyta apie 30 kv. m stogo dangos ir perdangos.

18.15 val. Šiauliuose, Serbentų gatvėje, degė durpynas. Gaisro metu atskirais židiniais išdegė 10 arų durpyno.

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-06-12