BDAR

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ir kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais.


2019 m. rugpjūtis

Nuo 2019-08-30 06:00 iki 2019-08-31 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2019-08-31 06:00 iki 2019-09-01 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2019-09-01 06:00 iki 2019-09-02 06:00 įvykių suvestinė

Per praėjusias tris paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 69 gaisrų ir atliko 95 gelbėjimo darbus. Gaisrų metu vienas žmogus žuvo, vienas buvo traumuotas.

Šeštadienio naktį, 3.18 val., gautas pranešimas, kad Marijampolėje, Parko gatvėje, iš daugiabučio buto ketvirtajame aukšte veržiasi dūmai. Ugniagesiai į butą pateko pro langą, pakilę automobilinėmis kopėčiomis. Ant viryklės degė keptuvė ir puodas. Kambaryje po apvirtusia dušo kabina rastas vyras. Žmogus buvo gaivinamas, bet po kiek laiko medikai konstatavo jo mirtį.

Sekmadienį, 19.52 val., Panevėžyje, Upės gatvėje, atvira liepsna degė gyvenamojo namo stogas. Gesindamas gaisrą plaukus apdegė vyras. Medikai jį išvežė į ligoninę patikrinti, ar vyras nėra apsinuodijęs dūmais. Gaisro metu sudegė namo stogas, apdegė dalis pastato apdailos dailylenčių, išdegė kambariai.

Penktadienį apie 17 val. Kaune, Rasos gatvėje, degė medinis gyvenamasis namas. Gaisro metu sudegė ir buvo nuardytas jo stogas, sulietos patalpos.

20.43 val. Radviliškio rajone, Rokonių kaime, liepsnojo apleistas pastatas. Jis sudegė visiškai.

Šeštadienį, 11.33 val., Klaipėdos rajone, Agluonėnų kaime, gyvenamajame name degė vonios kambarys ir virtuvė. Gaisro metu išdužo 3 langų stiklo paketai, sudegė skalbimo mašina, baldai, apdegė sienos ir lubos.

Sekmadienį po vidurnakčio Vilniaus rajone, Totorinės kaime, atvira liepsna degė automobilis „Mercedes Benz S320“. Ugniagesiai išsaugojo už 1,5 m stovintį medinį namą. Automobilis sudegė visiškai. Įtariama, kad jis buvo padegtas.

1.28 val. Kaune, Kranto alėjoje, liepsnojo gyvenamojo namo prieangis. Gaisro metu prieangis sudegė, aprūko išorinė namo siena.

2.53 val. Kretingos rajone, Kiauleikių kaime, atvira liepsna degė gyvenamasis namas. Gaisro metu sudegė namo stogas, viduje apdegė medinės sienos, apsilydė plastikiniai langai, išdužo stiklo paketai, pradegė medinė perdanga. Ugniagesiai išsaugojo šalia esantį gyvenamąjį namą ir ūkinį pastatą.

22.40 val. Raseiniuose, Dubysos gatvėje, liepsnojo medinis ūkinis pastatas, perdanga buvo sukritusi. Gaisro metu sudegė pastatas, jame buvusi 1 t šieno, briketai ir malkos. Ugniagesiai išsaugojo 3 šalia stovinčius pastatus.

Šeštadienį vėlai vakare buvo gautas pranešimas, kad Lazdijų rajone, Staigūnų kaime, tvenkinyje nuskendo vyras. Po kelių valandų paieškų ugniagesiai tvenkinyje surado vyro kūną.

Sekmadienį rytą gautas pranešimas, kad Jurbarko rajone, Skirsnemunės kaime, Nemune gyventojai rado prieš kelias dienas nuskendusio penkiolikmečio kūną. Skenduolis rastas už 200 m nuo kranto. Jį ištraukė ugniagesiai.

 

Nuo 2019-08-29-06:00 iki 2019-08-30 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 26 gaisrų ir atliko 34 gelbėjimo darbus. Žūčių gaisruose išvengta.

Apie 5 val. ryto gaisras Kilo Mažeikių rajono Dagių kaime, kaimo bendruomenės centro ūkio paskirties pastate. Atvykus ugniagesiams, jo stogas jau liepsnojo. Gaisro metu sudegė stogas, išdegė perdanga, išdužo langai, apdegė viduje buvusios malkos. Ugniagesiai išsaugojo 25 kub. m malkų ir priblokuotą medinį garažą.

17.54 val. Vilniaus ugniagesiai skubėjo į P. Vileišio gatvę. Iš daugiabučio penktojo aukšto veržėsi dūmai. Bute degė šaldytuvas. Jis buvo užgesintas iki atvykstant ugniagesiams. Iš buto išvesta jo savininkė, prisikvėpavusi dūmų. Ją apžiūrėjo medikai. Gaisro metu apdegė šaldytuvas, aprūko butas ir laiptinė.

Apie 22 val. Trakų rajone, Baušiškių kaime, liepsnojo negyvenamas namas. Atvykus ugniagesiams, jis buvo beveik sudegęs. Ugniagesiai išsaugojo šalia stovintį gyvenamąjį namą.

22.34 val. Vilniaus rajone, Viktariškių kaime, atvira liepsna degė medinis vieno aukšto namas. Iki atvykstant ugniagesiams, iš jo buvo išvestas vyras. Jį apžiūrėjo medikai. Jis nenukentėjo. Gaisro metu sudegė namo stogas, išdegė vidus. Ugniagesiai išsaugojo už 6 m stovintį kitą namą.

23.24 val. gyvenamasis namas degė ir Varėnos rajone, Dubičių kaime. Gaisro metu sudegė ir buvo išardyta apie 80 kv. m stogo dangos, apdegė ir buvo sulietas namo vidus, išdegė priestato vidus, sudegė jame buvę daiktai.

11.49 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Raudonojo Kryžiaus gatvėje, eismo įvykio metu susidūrė krovininis automobilis „Renault Mascott“ ir lengvasis automobilis „Opel Meriva“. Lengvajame automobilyje buvo prispaustas vairuotojas. Panaudoję gelbėjimo įrangą ugniagesiai jį išlaisvino ir perdavė medikams.

17.36 val. pranešta, kad Pasvalio rajone, Brenčių kaime, reikia ugniagesių pagalbos prie upės ištraukti įklimpusią karvę. Karvė buvo įklimpusi Mūšos upės skardžio apačioje. Aprišę gaisrinėmis žarnomis ugniagesiai ją ištempė ant skardžio.

   

Nuo 2019-08-28 06:00 iki 2019-08-29 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 34 gaisrų ir atliko 32 gelbėjimo darbus. Žūčių gaisruose išvengta.

17.19 val. Alytuje, A. Baranausko gatvėje, degė du sublokuoti negyvenami namai. Gaisro metu sudegė stogas, išdegė namo vidus.

23.55 val. Šilutės rajone, Vaitkaičių kaime, atvira liepsna degė požeminio rūsio stogas. Gaisro metu apdegė perdanga ir stogas, apdegė ir vandeniu buvo sulieta 7 t grūdų.

22.51 val. Vilniaus rajone, Dvarykščių kaime, dūmai veržėsi iš gyvenamojo namo palėpės. Gaisro metu apdegė ir buvo išardyta 6 kv. m sienos, 10 kv. m stogo ir 5 kv. m grindų.

9.35 val. buvo pranešta, kad Klaipėdos rajone, Drevernoje, prie užtvankos į Drevernos upę yra išsilieję tepalai, kurie gali patekti į marias. Narai iš valties upėje trijose vietose sudėliojo 17 boninių užtvarų, taip sustabdydami tolesnį teršalų tekėjimą marių link.

20.08 val. gautas pranešimas, kad Mažeikių rajone, Reivyčių kaime, tvenkinyje nuskendo vyras. Ugniagesiai už 4 m nuo kranto rado jo kūną.

Nuo 2019-08-27 06:00 iki 2019-08-28 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 44 gaisrų ir atliko 30 gelbėjimo darbų. Žūčių gaisruose išvengta.

9.13 val. gaisras kilo Kaune, Draugystės gatvėje, UAB „Birmeta“ patalpose. Iš apšiltintos sienos veržėsi dūmai. Ugniagesiai išardė 200 kv. m skardinės sienos apdailos, po kuria degė šiltinamoji medžiaga.  

9.37 val. Pasvalio rajone, Gegabrastos kaime, atvira liepsna degė medinis namas. Gaisro metu išdegė 20 kv. m virtuvės, 20 kv. m stogo perdangos, 100 kv. m stogo dangos.

14.19 val. Klaipėdos rajone, Jokšų kaime, atviroje teritorijoje degė seni šiaudų rulonai. Juos ugniagesiai ardė ir perpylė vandeniu. Vandenį jiems teko atsivežti iš gaisrinio hidranto, kuris buvo net už 3 km. Gaisro metu sudegė ir vandeniu buvo sulieta 15 rulonų.

14.37 val. Vilniuje, Neskučių gatvėje, degė gyvenamasis namas. Gaisro metu išdegė vienas kambarys. Iki atvykstant ugniagesiams iš namo išėjo gyventojas. Jį apžiūrėjo medikai, vyras nenukentėjo.

15.28 val. Utenos rajone, Ąžuolijos kaime, liepsnojo automobilis „Jaguar X Type“. Gaisro metu jis sudegė.

16 val. pranešta apie gaisrą Vilniuje, Palangos gatvėje, administraciniame pastate. Iš stogo veržėsi dūmai. Pirmajame aukšte įsikūrusiame verslo centre degė elektros laidai, ugnis per ventiliacijos šachtas išplito į antrąjį ir trečiąjį aukštus. Gaisro metu nuo rūsio iki ketvirtojo aukšto apdegė elektros instaliacija. Iš pastato išėjo apie 100 žmonių.

19.40 val. Vilniuje, Žalgirio gatvėje, iš autoserviso „Autokora“ patalpų veržėsi dūmai. Atvira liepsna degė elektros trifaziai lizdai. Gaisro metu aprūko autoserviso patalpos.

21.16 val. Plungės rajone, Varkalių kaime, ant elektros stulpo degė gandralizdis. Gandrų jame nebuvo. Ugniagesiai budėjo, kol atvyko ESO darbuotojai ir išjungė elektros įtampą. Tuomet gandralizdis buvo užgesintas.

Rugpjūčio 28-osios naktį, po vidurnakčio, gautas pranešimas, kad Rietavo savivaldybėje, Palūkalnio kaime, dega vasarnamis ir namas, viduje žmonių nėra. Atvykus ugniagesiams, liepsnojo vasaros virtuvė. Gaisro metu sudegė pastato stogas, išdegė vidus.

Vakar 10.04 val. gautas pranešimas, kad Šiaulių rajone, Braznavos kaime, dega ekskavatorius. Automobilinis krautuvas kliudė elektros laidus, žmogus iškrito iš krautuvo. ESO darbuotojai išjungė elektros įtampą. Krautuvo vairuotojas buvo įkeltas į greitosios medicinos pagalbos automobilį ir išvežtas į gydymo įstaigą. Krautuvas patrauktas į šalikelę.

10.30 val. pranešta, kad Zarasų rajone, Dusetose, vaikų lopšelio-darželio „Sartukas“ pastate yra širšių lizdas. Ugniagesiai jį nuėmė.

21.10 val. gautas pranešimas, kad Kelmės rajone, Šaukėnuose, I tvenkinyje skęsta vyras. Atvykę ugniagesiai 30 m nuo kranto, 2 m gylyje, surado nuskendusio dvidešimtmečio kūną.

 

Nuo 2019-08-26 06:00 iki 2019-08-27 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 28 gaisrų ir atliko 35 gelbėjimo darbus. Žūčių gaisruose išvengta.

17.42 val. pranešta apie gaisrą Jonavos rajone, Rukloje. Iš negyvenamo 5 aukštų namo veržėsi dūmai. Ugniagesiai užgesino daugiabutyje degusią krūvą lentgalių ir šalia pastato degusį laužą. Nepraėjus nė pusvalandžiui jiems teko grįžti, nes dviejose vietose vėl degė šiukšlės.  

Birželio 27-osios naktį Kazlų Rūdoje, Esperanto gatvėje, įmonės „Ginalas“ pastate, administracijos patalpoje, degė nešiojamasis kompiuteris, apsilydė ir šalia stovėjęs kitas kompiuteris. Gaisro metu sukrito gipso lubos, aprūko sienos, trūko patalpos vidinis stiklas, apsilydė kondicionierius, remonto įrangos patalpoje aprūko sienos, vandeniu buvo sulieti dokumentai.

Vakar apie 20 val. Pasvalio rajone, Talačkonių kaime, Lėvens upėje, 15 m nuo kranto buvo rastas vyro kūnas. Skenduolį ištraukė ugniagesiai.

21.44 val. pranešta, kad Klaipėdoje, Joniškės gatvėje, nuo geležinkelio tilto nušoko vyras. Atvykę ugniagesiai priplaukė prie skęstančio vyro ir parplukdė jį į krantą. Medikai nukentėjusįjį išvežė į ligoninę.

Nuo 2019-08-25 06:00 iki 2019-08-26 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2019-08-24 06:00 iki 2019-08-25 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2019-08-23 06:00 iki 2019-08-24 06:00 įvykių suvestinė

Per praėjusias tris paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 71 gaisro ir atliko 86 gelbėjimo darbus. Viename iš gaisrų traumuotas žmogus.

Sekmadienį, 10.53 val., gaisras kilo Kauno rajone, Rokų kaime. Atvykus ugniagesiams, iš 3 aukštų daugiabučio laiptinės veržėsi dūmai, degė vieno buto durys, 3-iajame aukšte vyras pro langą šaukėsi pagalbos. Ugniagesiai kopėčiomis pakilo į butą ir nukentėjusiajam, apdegusiam rankas ir kojas, suteikė pirmąją pagalbą. Vyras buvo perduotas medikams. Gaisro metu sudegė buto durys, apsilydė gretimo buto durys, nuo karščio nubyrėjo tinkas, aprūko antrojo ir trečiojo aukšto laiptinė. Įtariamas padegimas.

Penktadienio naktį Telšių rajone, Rainių kaime, atvira liepsna degė ūkinis pastatas. Šalia priblokuotą mūrinį pastatą ugniagesiai išgelbėjo. Gaisro metu ūkinis pastatas sudegė, apdegė mūrinio pastato stogas.

17.31 val. Marijampolės savivaldybėje, Daukšių miestelyje, degė apie 10 rulonų šiaudų. Ugniagesiai išsaugojo už 40 m stovintį ūkinį pastatą.

20.26 val. gautas pranešimas, kad Panevėžio rajone, Sodeliškių kaime, prie A2 kelio dega krūmai ir durpynas. Atvykus ugniagesiams, 20 a plote degė keletas durpyno židinių. Jie buvo užgesinti.

Šeštadienį, 1.27 val., gaisras įsiplieskė Šiaulių rajone, Jurgeliškių kaime, VšĮ „Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centro“ sąvartyne. 1 ha plote degė sukrautos šiukšlės. Gesinimo darbams buvo pasitektas įmonės buldozeris, šiukšlės perkasamos ir perpilamos vandeniu. Gaisras gesintas beveik parą laiko.

Sekmadienį, 14.47 val., pranešta, kad Klaipėdos rajone, Šernų kaime, dega pėsčiųjų tiltas per upę. Gaisro metu apdegė tilto konstrukcijos.

19.18 val. Vilniuje, Dūkštų gatvėje, iš daugiabučio balkono 9-ajame aukšte veržėsi dūmai, balkonas degė atvira liepsna. Gyventojai jau buvo išėję. Gaisro metu aprūko viso buto patalpos, skilo kambario langas. Nuomininkė dėl patirto šoko buvo išvežta į ligoninę.

Birželio 26-osios naktį Lazdijų rajone, Veisiejuose, liepsnojo pirties stogas. Ugniagesiai išsaugojo šalia stovinčius 3 gyvenamuosius namus ir ūkinį pastatą.

Penktadienį, 17.23 val., gautas pranešimas, kad Kaune, Žeimenos gatvėje, pelkėje skęsta žmogus. Atvykus ugniagesiams vyras buvo įkritęs į pelkėtą vandens telkinį žemyn galva, laikėsi už medžio šakų. Ugniagesiai jį ištraukė ir perdavė greitosios pagalbos medikams. Vyras buvo išvežtas į ligoninę.

Šeštadienį po vidurnakčio pranešta, kad Marijampolės savivaldybėje, Vinčų kaime, nuo kelio nuvažiavo ir daug kartų vertėsi lengvasis automobilis, viduje liko prispaustas žmogus. Atvykus ugniagesiams automobilis buvo apvirtęs aukštyn ratais. Jie išlaisvino sąmoningą vyrą ir perdavė greitosios pagalbos medikams. Kitas vyras buvo rastas už 15 m nuo automobilio. Jam medikai konstatavo mirtį.

14.46 val. gautas pranešimas, kad Kaišiadorių rajone, Rumšiškių seniūnijoje, Kauno mariose ties Rumšiškių liaudies buities muziejumi matyti apvirtusi valtis, aplink žmonių nėra. Atlikdami žvalgybą ugniagesiai pastebėjo už 40 m nuo kranto žvejų valčių traukiamą apvirtusią motorinę valtį, ant kurios buvo du benzino bakai ir kiti daiktai. Valtyje ir aplink ją vandenyje žmonių nebuvo. Ugniagesiai surinko vandenyje buvusius daiktus ir partempė valtį į krantą. Motorinė valtis buvo perduota savininkui.

16.44 val. buvo pranešta, kad Klaipėdoje, Taikos prospekte, moteriai ranka įstrigo į metalinę konstrukciją. Ugniagesiai ją išlaisvino, moterį apžiūrėjo medikai.

Beveik tuo pačiu metu buvo gautas pranešimas, kad Vilniuje, Justiniškių gatvėje, tarp stumdomų kiemo vartų įstrigo vaiko koja. Ugniagesiai išlaisvino vaiką ir perdavė medikams. Vaikas nenukentėjo.

Sekmadienį apie 10 val. Kretingoje iš upelio ugniagesiai ištraukė vyro kūną.

11.11 val. pranešta, kad Alytuje, Santaikos gatvėje, neatsidaro automobilio durys, o viduje yra vaikas. Ugniagesiai išdaužė automobilio langą ir atidarė duris. Vaikui pagalbos neprireikė, jis perduotas mamai.

17.40 val. pranešta, kad Kaišiadorių rajone, Kruonio seniūnijoje, Maisiejūnų kaime, skęsta vaikas. Atvykę narai už 15 m nuo kranto rado šešiolikmečio kūną.

     

Nuo 2019-08-22 06:00 iki 2019-08-23 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 14 gaisrų ir atliko 29 gelbėjimo darbus. Viename iš gaisrų žuvo žmogus.

22.12 val. buvo pranešta, kad Mažeikių rajone, Sedoje, moteris, atėjusi į lauko pavėsinę, šalia lovos, kurios čiužinys buvo apdegęs, rado mirusį kaimyną. Gaisro nebuvo, atvykę ugniagesiai tik perliejo čiužinį.

10.34 val. gaisras kilo Alytuje, Vilties gatvėje, bute bendrabutyje. Iš jo veržėsi dūmai. Ugniagesiai, išlaužę duris, pateko į butą. Viduje buvo rastas vyras, o ant viryklės svilo puodas su maistu. Vyrą ugniagesiai išvedė į lauką ir perdavė medikams. Šalia esančiame bute buvę 2 mažamečiai vaikai taip pat perduoti medikų apžiūrai.

17.50 val. Alytaus rajone, Miklusėnų kaime, gyvenamojo namo rūsyje degė poilsio kambarys. Gaisro metu apdegė sienų ir lubų medinė apdaila, baldai ir namų apyvokos daiktai.

Apie 20 val. Skuodo rajone, Gailaičių kaime, liepsnojo kombainas „Don 1500A“. Gaisras kilo variklio skyriuje.  

22.22 val. Druskininkų savivaldybėje, Ricielių kaime, atvira liepsna degė apleistas pastatas. Gaisro metu namas sudegė visiškai.

Nuo 2019-08-21 06:00 iki 2019-08-22 06:00 įvykių suvestinė

Per praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 16 gaisrų ir atliko 48 gelbėjimo darbus. Gaisruose žūčių ir traumų išvengta.

4.26 val. gautas pranešimas, kad Vilniaus rajone, Gineitiškių kaime, dega gyvenamasis namas. Atvykus, iš gyvenamo namo veržėsi dūmai. Degė rūsyje įrengta pirtis. Gaisro metu išdegė pirtis, aprūko rūsio ir gyvenamos patalpos.

17.23 val. pranešta apie gaisrą Šilalės rajone, Drobūkščių kaime. Atvykus ugniagesiams, iš namo palėpės rūko dūmai. Gaisro metu apdegė medinis perdengimas, nuardytos.

Apie 22 va. Radviliškio miesto ugniagesiai, skubėjo į Pakiršinio kaimą. Atvykus į įvykio vietą, daugiabučio kieme degė lova. Kaip paaiškėjo, lova buvo išmesta iš buto.

Nuo 2019-08-20 06:00 iki 2019-08-21 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 35 gaisrų ir atliko 27 gelbėjimo darbus. Žūčių gaisruose išvengta.

2.10 val. didelis gaisras kilo Mažeikių rajone, Kapėnų kaime, UAB „Danora“ pastate. Atvykus ugniagesiams, grūdų džiovinimo bokšte, dviejose talpyklose, degė 30 t grūdų. Gaisro metu išdegė bokšto vidus, sudegė 60 t grūdų, apdegė elektros instaliacija.

12.09 val. buvo gautas pranešimas, kad Kalvarijos savivaldybėje, Akmenynų kaime, atvira liepsna dega stoginė, o jos viduje yra šiaudų rulonų ir malkų. Gaisro metu pastatas sudegė visiškai. Pastate buvo apie 20 kub. m malkų, apie 200 šiaudų ir šieno rulonų, staklės malkom pjauti ir trąšų barstytuvas. Ugniagesiai išgelbėjo dvi gyvulių fermas ir angarą.

14.27 val. Šilutės rajone, Macikų kaime, liepsnojo vasarnamis ir medinis priestatas, nuo pastarojo ugnis persimetė ir į ūkinio pastato stogą. Gaisro metu sudegė medinis vasarnamis, priestatas, jame buvę namų apyvokos daiktai, 1,5 kub. m lentų ir 50 kv. m ūkinio pastato stogo.

18.39 val. Kauno rajone, Padainupio kaime, atvira liepsna degė kombainas „Dronningborg“. Gaisro metu išdegė variklio skyrius.

19.40 val. Skuodo rajone, Kulalių kaime, laukuose degė šieno rulono presas „CLASS Rollant 250“. Gaisro metu apdegė elektros instaliacija, hidraulinė žarna ir vienas ratas.

20.49 val. Trakų rajone, Čiukiškių kaime, liepsnojo motociklas „Aprilia“. Gaisro metu jis sudegė.

Rugpjūčio 21-osios naktį, 2.26 val., Utenos rajone, Pakalnių kaime, atvira liepsna degė mūrinis vieno aukšto baldų gamybinis pastatas. Gaisro metu apdegė cecho stogas ir viduje buvusios baldų detalės, sudegė teritorijoje sukrautos medienos atraižos.

16.06 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Lakūnų plente, ant žmogaus užkrito plokštė. Atvykę ugniagesiai išlaisvino moterį ir perdavė ją medikams.

 

Nuo 2019-08-19 06:00 iki 2019-08-20 06:00 įvykių suvestinė

Per praėjusi parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 37 gaisrų ir atliko 27 gelbėjimo darbus. Gaisruose žūčių ir traumų išvengta.

11.47 val. gautas pranešimas, kad Kelmės rajone, Verpenos kaime, paukščių fermoje, dega šiaudai. Atvykus ugniagesiams, pastatas skendėjo dūmuose. Gaisro metu apdegė apie 50 vienetų lesyklų. Apsilydė šviestuvai ir  laidai, apdegė apie 40 metrų girdymo įrangos.

Tuoj po 19 val. pranešta, kad Vilkaviškio rajone, Pilviškių miestelyje, užsiliepsnojo ūkinis pastatas. Atvykus ugniagesiams, ūkinis pastatas degė atvira liepsna. Gaisro metu sudegė ir sukrito visos pastato konstrukcijos. Išsaugotas greta esantis ūkinis pastatas.

00.22 val. gautas pranešimas, apie gaisrą Šiauliuose, Vytauto gatvėje. Atvykus ugniagesiams, pastatas degė atvira liepsna. Pastatas buvo naudojamas kaip sandėliukas, suskirstytas į 10 sandėliukų. Gaisro metu sudegė visiškai. Gesinant gaisrą buvo išneštas dujų balionas.

12.27 val. pranešta, kad Šilalės rajone, Vingininkų kaime, dega ūkinis pastatas. Atvykus ugniagesiams iš pastato veržėsi dūmai. Gaisro metu apsilydė sienų, lubų plastikinė apdaila.

Nuo 2019-08-16 06:00 iki 2019-08-17 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2019-08-17 06:00 iki 2019-08-18 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2019-08-18 06:00 iki 2019-08-19 06:00 įvykių suvestinė

Per praėjusias tris paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 126 gaisrų ir atliko 100 gelbėjimo darbų. Viename iš gaisrų buvo traumuotas žmogus.

Sekmadienį apie 13 val. Tauragėje, Laukų gatvėje, degė lengvojo automobilio salonas. Gesindamas gaisrą, ranką apdegė automobilio savininkas.

Penktadienį, Dariaus ir Girėno gatvėje, degė apleistas pastatas. Gaisro metu jis sudegė.

01.15 val. pranešta apie gaisrą Utenos rajone, Avižienių kaime. Atvykus ugniagesiams, atvira liepsna degė medinė pirtis. Sudegė stogas ir perdengimas, išdegė vidus.

Ankstų šeštadienio rytą, Visagino miesto ugniagesiai skubėjo į Festivalio gatvę, gesinti užsiliepsnojusio ūkinio pastato. Jiems atvykus, degė prie ūkinio pastato priblokuotas medinis priestatas. Gaisro metu sudegė medinis priestatas, išdegė paviljonas.

20.22 val. gautas pranešimas, kad Zarasų rajone, Antazavės kaime, dega pirtis. Gaisro metu pastatas sudegė iki pamatų.

20.43 va. pranešta apie gaisrą Klaipėdos rajone, Jakų kaime. Atvykus ugniagesiams, atvira liepsna degė ūkinio pastato stogas. Gaisro metu nudegė ūkinio pastato stogo konstrukcijos, išdegė medinis perdengimas, apdegė apie 1 tona šieno, 1 tona pjuvenų briketų ir apyvokos daiktai.

23.20 val. pranešta apie gaisrą Tauragės rajone, Sartininkų kaime. Atvykus ugniagesiams, ūkinio pastato stogas degė atvira liepsna. Gaisro metu sudegė pastatas ir viduje buvęs turtas. Apdegė šalia esantis kitas ūkinis pastatas.

Tuoj po vidurnakčio, gautas pranešimas, kad Panevėžio rajone, Janališkių kaime užsiliepsnojo sodo namelis, kuriame sprogo dujų balionas. Atvykus ugniagesiams, pastatas degė atvira liepsna. Gaisro metu sudegė vagonėlis ir viduje buvęs turtas.

Sekmadienį 7.25 val. pranešta, kad Joniškio rajone, Žvalgaičių kaime, dega ūkinis pastatas. Atvykus ugniagesiams, degė ūkinio pastato stogas. Gaisro metu nudegė priblokuotos malkinės stogas.

Apie 16 val. Šiaulių rajone, Vabalų kaime, užsiliepsnojo ūkinis pastatas ir vasaros virtuvė. Atvykus ugniagesiams, ūkinis pastatas degė atvira liepsna, stogas buvo sukritęs. Gaisro metu ūkinis pastas ir jame buvę daiktai sudegė visiškai. Taip pat degė dvi vasaros virtuvės. Nudegė abiejų pastatų stogai. Nuo liepsnų pavyko apsaugoti greta esantį namą.

19.28 val. gautas pranešimas, kad Biržų rajone, Čeniškių kaime, dega vasaros virtuvė. Atvykus ugniagesiams, pastatas degė atvira liepsna. Gaisro metu lauko virtuvė sudegė visiškai. Nudegė už 10 metrų stovėjusios medinės daržinės perdengimas ir stogo danga.

Nuo 2019-08-15 06:00 iki 2019-08-16 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2019-08-14 06:00 iki 2019-08-15 06:00 įvykių suvestinė

Per praėjusias dvi paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 45 gaisrų ir atliko 64 gelbėjimo darbus. Gaisruose vienas žmogus žuvo, dar vienas buvo traumuotas.

Trečiadienį 13.14 val. gautas pranešimas, kad Ignalinos rajono savivaldybėje, Jakaviškių kaime, dega gyvenamasis namas. Atvykus ugniagesiams, atvira liepsna degė mūrinis namas. Gaisro metu sudegė stogas ir perdengimas, išdegė namo vidus. Numalšinus liepsnas, viduje rastas stipriai apdegęs savininko kūnas.

Tą pačią dieną 13.26 val. pranešta apie gaisrą Vilniaus mieste L. Asanavičiūtės gatvėje. Daugiabutyje, 2-ojo aukšto bute buvo pridegęs maistas. Buto šeimininkas, apsinuodijęs dūmais, išvestas iš buto ir perduotas medikams.

12.17 val. gautas pranešimas, kad Alytaus rajono savivaldybėje Muiželėnų kaime, dega gyvenamasis namas. Atvykus ugniagesiams, degė 2 aukštų namo siena ir šalia esanti medinė  pavėsinė. Gaisro metu apdegė dalis namo sienos, sudužo stiklai, apdegė balkonas ir viduje esantys daiktai. Visiškai sudegė pavėsinė.  

16.49 val. pranešta apie Gaisrą Kauno mieste Romainių gatvėje. Atvykus ugniagesiams, iš garažo rūko dūmai. Gaisro metu apdegė viduje buvę įrankiai ir daiktai bei sudegė degiosios lengvojo automobilio dalys. Aprūko pastato vidus. Išgelbėtas šalia esantis garažas ir jame buvęs automobilis.

02.20 val. gautas pranešimas, kad Radviliškio rajone, Miežaičių kaime užsiliepsnojo gyvenamasis namas. Atvykus ugniagesiams, pastatas degė atvira liepsna. Gaisro metu namas sudegė visiškai.

Ketvirtadienį 11.30 val. ugniagesiai skubėjo gesinti užsiliepsnojusio keleivinio autobuso kuris vyko į Šventąją. Gaisro metu išdegė autobuso salonas ir variklio skyrius. Keleiviai nenukentėjo.

Apie 21 val. Rokiškio miesto ugniagesiai, skubėjo į Aušros gatvę, gesinti ūkinio pastato. Atvykus ugniagesiams, pastatas degė atvira liepsna. Gaisro metu išdegė sandėliukas, apdegė viduje buvę namų apyvokos daiktai. Apdegė šalia pastato stovėjusios malkos ir garažo durys.

01.39 val. gautas pranešimas, kad Šilutės rajone, Blymacių kaime, dega keli pastatai. Atvykus ugniagesiams, atvira liepsna degė pastatų stogai. Iš gyvenamo namo išneštas dujų balionas. Gaisro metu nudegė gyvenamojo namo ir ūkinio pastato stogai, šalia buvusi medinė malkinė sudegė visiškai. Dar vieną malkinę nuo ugnies pavyko apsaugoti.

Nuo 2019-08-13 06:00 iki 2019-08-14 06:00 įvykių suvestinė

Per praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 25 gaisrų ir atliko 29 gelbėjimo darbus. Gaisruose žūčių ir traumų išvengta.

1.49 val. gautas pranešimas, kad Jurbarko rajone, Paskynų kaime dega ūkinis pastatas. Atvykus ugniagesiams, pastato stogas degė atvira liepsna. Gaisro metu nudegė dalis stogo, sudegė 5 tonos viduje laikyto seno šieno.

Tame pačiame kaime, kitas ūkinis pastatas degė ankstyvą rytą. Atvykus ugniagesiams, pastato stogas degė atvira liepsna. Pastato abiejose pusėse priblokuotos malkinės. Gaisro židinys buvo antroje malkinėje.

17.17 val. pranešta apie gaisrą kilusį uždaroje akcinėje bendrovėje „Putokšnis“ . Atvykus ugniagesiams, iš elektros pastotės  rūko dūmai. Elektrikams atjungus elektros tiekimą, gaisras užgesintas. Gaisro metu išdegė elektros įvadas į transformatorių, aprūko pastotės patalpa.

Apie 14 val. pranešta, kad Elektrėnų savivaldybėje Abromiškių kaime, Orio ežere galimai nuskendo žmogus. Atvykus ugniagesiams, valtimi atlikta žvalgyba, surastas vyriškos lyties kūnas. Skenduolis ištrauktas į krantą.

 

Nuo 2019-08-12 06:00 iki 2019-08-13 06:00 įvykių suvestinė

Per praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 28 gaisrų ir atliko 23 gelbėjimo darbus. Gaisruose žūčių ir traumų išvengta.

Paryčiais gautas pranešimas, kad Anykščių rajone, Gikonių kaime užsiliepsnojo pirtis. Atvykus ugniagesiams, pastatas degė atvira liepsna. Gaisro metu nudegė pirties stogas, išdegė palėpės patalpa.

19.00 val. Marijampolės savivaldybėje, Avikilų kaime liepsnojo ūkinis pastatas. Atvykus ugniagesiams, dalis pastato degė atvira liepsna. Gaisro metu apdegė dalis medinės perdangos ir stogo.

14.05 val. gautas pranešimas, kad Klaipėdoje, Minijos gatvėje dega gyvenamasis namas. Atvykus ugniagesiams, iš po pastogės rūko dūmai,  mansardoje įrengtame bute degė medinės stogo konstrukcijos. Gaisro metu išdegė dalis stogo konstrukcijų ir čerpių. Vandeniu sulietos patalpos ir namų apyvokos daiktai.

 

Nuo 2019-08-11 06:00 iki 2019-08-12 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2019-08-10 06:00 iki 2019-08-11 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2019-08-09 06:00 iki 2019-08-10 06:00 įvykių suvestinė

Per praėjusias tris paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 68 gaisrų ir atliko 89 gelbėjimo darbus. Viename iš gaisrų  žuvo žmogus, kitame buvo traumuotas.

Penktadienį 20.41 val. gautas pranešimas, kad Telšių rajone, Varniuose gyvenamajame name apdegus lovai, rastas miręs žmogus. Žuvęs vyras rastas šalia lovos, prie lango. Gaisro metu apdegė lova, aprūko kambarys.

Šeštadienį apie 13 val. gautas pranešimas, kad Vilniuje, Vido Maciulevičiaus gatvėje, gaisras kilęs daugiabutyje. Atvykus ugniagesiams, virtuvėje buvo prisvilęs maistas. Patalpos išvėdintos, galimai apsinuodijusi buto savininkė perduota medikams.

Penktadienį ryte, pranešta apie gaisrą Plungės rajone, Babrungo kaime. Atvykus ugniagesiams, iš ūkinio pastato stogo rūko dūmai. Gaisro metu apdegė stogo konstrukcijos, elektros instaliacijos laidai.

Tą pačią dieną, Klaipėdos rajone, Grabių kaime užsiliepsnojo gyvenamasis namas. Atvykus ugniagesiams, per namo stogą veržėsi dūmai. Gaisro metu išdegė medinės stogo konstrukcijos ir apšiltinimo medžiaga, apdegė palėpė, vandeniu sulieti abu aukštai.

Ankstų šeštadienio rytą, pranešta apie gaisrą Elektrėnų savivaldybėje, Šuolių kaime. Atvykus ugniagesiams, atvira liepsna degė rąstinis gyvenamas namas. Sudegė stogas, išdegė vidus ir namų apyvokos daiktai.  

7.31 val. gautas pranešimas, kad Radviliškio rajone, Vainiūnų kaime dega ūkinis pastatas. Atvykus ugniagesiams, jis degė atvira liepsna. Gaisro metu nudegė stogas, patalpos sulietos vandeniu. Prie pastato priblokuoti sandėliukai, kurių gaisro metu nudegė stogas, viduje buvusios malkos ir medžio briketai. Sudegė du priblokuoti mediniai garažai. Viename iš garažų buvo automobilis, kuris sudegė.

Tuoj po vidurnakčio, pranešta apie gaisrą Vilniaus rajone, Šakiškių kaime. Atvykus ugniagesiams, atvira liepsna degė gyvenamas namas ir ūkinis pastatas. Sudegė gyvenamas namas ir ūkinis pastatas. 

Sekmadienį 16.44 val. gautas pranešimas, kad Kelmės rajone, Pavydų kaime dega katilinė. Atvykus iš pastato stogo sklido dūmai. Gaisro metu, nuardyta stogo danga, sulieta stogo ir sienų apšiltinimo medžiaga.

 

 

 

Nuo 2019-08-08 06:00 iki 2019-08-09 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 24 gaisrų ir atliko 50 gelbėjimo darbų. Gaisruose žūčių ir traumų išvengta.

18.00 val. gautas pranešimas, kad Mažeikiuose, Pavenčių gatvėje, daugiabutyje kilo gaisras. Atvykus ugniagesiams ir išlaužus medines buto duris, patekta į vidų. Bute buvo paliktas maistas ant įjungtos viryklės. Gaisro metu apdegė virtuvinės spintelės, aprūko buto sienos, išdužo virtuvės lango stiklai.

01.36 val. pranešta apie gaisrą Raseinių rajone, Milžavėnų kaime. Atvykus ugniagesiams, ūkinio pastato medinė dalis degė atvira liepsna. Gaisro metu nudegė medinė pastato dalis, stogo danga, sudegė viduje buvę: malūnas, žoliapjovė, galandinimo staklės, dalis malkų ir grūdų. Išdegė prie ūkinio pastato stovėjusio  traktoriaus  degiosios detalės

 

Nuo 2019-08-07 06:00 iki 2019-08-08 06:00 įvykių suvestinė 

Per praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 28 gaisrų ir atliko 27 gelbėjimo darbus. Gaisruose žūčių ir traumų išvengta.

18.26 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Panerių gatvėje užsiliepsnojo gyvenamasis namas. Atvykus ugniagesiams, patalpos skendėjo dūmuose. Namas padalintas į dvi dalis. Gaisras kilo dalyje, kurioje įrengtas socialinis būstas. 
Į patalpas ugniagesiai pateko per langą. Ant avarinės būklės krosnies svilo puodas, šalia buvo prikrauta įvairių sendaikčių.

23.29 val. pranešta apie gaisrą Kupiškio rajone, Palevenėlės kaime. Ten atvira liepsna degė ūkinis pastatas. Gaisro metu jis sudegė visiškai. Nuo karščio išdužo du gyvenamojo namo langai. Nuo ugnies apsaugoti šalia buvę pastatai.

Beveik tuo pat metu, Širvintų rajone, Lapelių kaime liepsnojo gyvenamasis namas. Atvykus ugniagesiams, namas degė atvira liepsna. Sudegė stogas, apdegė perdengimas,  vienas kambarys išdegė, aprūko namo sienos.

 

Nuo 2019-08-06 06:00 iki 2019-08-07 06:00 įvykių suvestinė 

Per praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 27 gaisrų ir atliko 32 gelbėjimo darbus. Gaisruose žūčių ir traumų išvengta.

20.36 val. gautas pranešimas, kad Vilniuje, Jono Kairiūkščio gatvėje gaisras kilo garaže. Atvykus ugniagesiams iš  mūrinio garažo veržėsi dūmai. Iš garažo išneštas dujų balionas. Iš vidaus degė medinės garažo durys.

21.43 val. pranešta, kad Mažeikių rajone, Kražiškių kaime užsiliepsnojo nenaudojamas pastatas. Atvykus ugniagesiams nenaudojamas pastatas degė atvira liepsna. Gaisro metu jis sudegė.

 

Nuo 2019-08-05 06:00 iki 2019-08-06 06:00 įvykių suvestinė

Per praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai gaisrų gesinti vyko 54 kartus ir atliko 13 gelbėjimo darbų. Viename iš gaisrų žuvo žmogus, dar vienas buvo traumuotas.

Apie 18 val. gautas pranešimas, kad Šalčininkų rajone, Gerviškių kaime, dega gyvenamasis namas. Atvykus ugniagesiams, pastatas degė atvira liepsna. Gaisro metu nudegė namo stogas, išdegė 3 vidaus patalpos ir pertvaros. Kaimynai išdaužė namo langą ir padėjo išlipti viduje buvusiam vyrui, medikai  jį apžiūrėjo vietoje. Ugniagesiai su kvėpavimo organų apsaugos aparatais patekę į namo vidų,  kambaryje rado apdegusį moters kūną.

19.38 val. pranešta apie gaisrą Varėnos rajone, Jakubiškių kaime. Atvykus ugniagesiams, atvira liepsna degė ūkinis pastatas. Gaisro metu nudegė ir nuardyta dalis stogo, apdegė ir vandeniu sulieti šiaudai.

23.42 val. gautas pranešimas, kad Panevėžio rajone, Jotainių kaime dega ūkinis pastatas. Atvykus ugniagesiams, pastatas degė atvira liepsna. Gaisro metu pastatas su priestatais sudegė. Stipriai apdegė šalia esantis medinis garažas, sudegė viduje buvęs automobilis. Apsaugoti dar 2 ūkiniai pastatai.

Apie 9.00 val. ryto, pranešta, kad Elektrėnuose, Trakų gatvėje gaisras kilo daugiabutyje. Atvykus ugniagesiams, iš daugiabučio namo rūsio kilo dūmai. Degė sandėliukas. Gaisro metu apdegė namų apyvokos daiktai, aprūko patalpos.

 

 

Nuo 2019-08-02 06:00 iki 2019-08-03 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2019-08-03 06:00 iki 2019-08-04 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2019-08-04 06:00 iki 2019-08-05 06:00 įvykių suvestinė

Per praėjusias tris paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 100 gaisrų ir atliko 79 gelbėjimo darbus. Viename iš gaisrų buvo traumuotas žmogus.

Šeštadienį 7.36 val. gautas pranešimas, kad Vilniuje, Basanavičiaus gatvėje, pusrūsyje įrengtoje kavinėje kilęs gaisras. Pagalbinėje patalpoje apdegė medinis stalas ir gipso kartono sienos, išsilydė rozetė ir prailgintuvas. Darbuotojas gesindama gaisrą, apdegė ranką. Medikai apžiūrėjo ir pagalbą suteikė vietoje.

Penktadienį 21.34 val. pranešta, kad Elektrėnų savivaldybėje, Bajorų kaime atvira liepsna dega lauko virtuvė. Gaisro metu pastatas sudegė.

Apie 01.00 val. nakties Kaune, Saulės gatvėje, degė garažas. Atvykus ugniagesiams, iš dviejų garažų rūko dūmai, degė šalia stovintis statybinis vagonėlis. Gaisro metu išdegė statybinio vagonėlio viduje buvę daiktai. Nudegė garažo stogas. Išdegė kito garažo viduje buvę detalės. Išsaugoti šalia buvę kiti du metaliniai garažai.

Beveik tuo pat metu, Kupiškyje, Alyvų gatvėje užsiliepsnojo gyvenamasis namas. Atvykus ugniagesiams, namas degė atvira liepsna. Gaisro metu nudegė dalis stogo, kita dalis buvo nuardyta. Apdegė laiptai, aprūko ir vandeniu sulietos patalpos.

Šeštadienį tuoj po vidurnakčio, gautas pranešimas, kad Radviliškio rajone, Baisogalos miestelyje dega gyvenamasis namas.  Atvykus ugniagesiams, degė negyvenamas namas. Gaisro metu pilnai sudegė namo stogas, pradegė dalis, sulietas pirmas aukštas ir jame esantys daiktai. Iš namo buvo išneštas vienas dujų balionas.

Sekmadienį 6.27 val. gautas pranešimas, kad Kretingos rajone, Vydmantų kaime dega pirtis. Atvykus ugniagesiams, pastatas degė atvira liepsna. Gaisro metu nudegė ir nuardyta dalis stogo dangos, išdegė medinis perdengimas.

 

Nuo 2019-08-01 06:00 iki 2019-08-02 06:00 įvykių suvestinė

Per praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 25 gaisrų ir atliko 23 gelbėjimo darbus. Gaisruose buvo traumuoti 3 žmonės.

14 val. gautas pranešimas, kad Vilniuje, Šilo gatvėje, gaisras kilo daugiabutyje. Atvykus ugniagesiams, iš 3 aukštų mūrinio daugiabučio namo laiptinės veržėsi dūmai. Gaisro židinys rastas rūsyje. Ugniagesių nurodymu 7 gyventojai saugiai paliko patalpas. Dvi moterys medikų išvežtos į gydymo įstaigą, įtariant apsinuodijimą. Gaisro metu aprūko laiptinė ir 9 butai.

23.40 val. pranešta apie gaisrą Kaune, Jotvingių gatvėje. Atvykus ugniagesiams, iš daugiabučio 5 aukštų namo rūsio kilo dūmai. Rūsio sandėliuke smilko įvairūs rakandai. Iš rūsio išneštas nukentėjęs asmuo dėl galimo apsinuodijimo dūmais išvežtas į gydymo įstaigą.

Dar vienas gaisras daugiabutyje kilo Klaipėdos mieste, Žolynų gatvėje. Atvykus ugniagesiams, buto duris atidarė pati savininkė. Gaisro metu kambaryje apdegė lova, čiužinys, spintelė, televizorius ir kiti namų apyvokos daiktai. Aprūko lubos ir sienos. Buto savininkė  nenukentėjo.

Apie 20 val. gautas pranešimas, kad Šiauliuose, Pakruojo gatvėje, dega padangų perdirbimo įmonės pastato stogas. Atvykus ugniagesiams, iš stogo rūko dūmai. Gaisro metu nuardyta dalis stogo dangos ir sienos konstrukcijų.

Švenčionių rajone, Senos Pašaminės kaime, atvira liepsna degė pirtis. Gaisro metu pastatas sudegė.

 

 

  

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-06-12