BDAR

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ir kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais.


Nuo 2019-07-31 06:00 iki 2019-08-01 06:00 įvykių suvestinė

Per praėjusią parą šalies ugniagesiai gaisrų gesinti vyko 31 kartą ir  atliko 26 gelbėjimo darbus. Gaisruose žūčių ir traumų išvengta.

12.39 val. gautas pranešimas, kad Varėnos rajone, Rudnios kaime dega namas. Atvykus ugniagesiams, iš pastato veržėsi dūmai. Gaisro metu apdegė apie dalis lubų ir aprūko vidinės sienos.

23.26 val. pranešta, kad Marijampolės savivaldybėje, R.Juknevičiaus gatvėje gaisras kilo daugiabutyje. Atvykus ugniagesiams, jautėsi dūmų kvapas, durų niekas neatidarė. Patekus į butą pro virtuvės langą, ant viryklės  rastas prisvilęs maistas.

Vakar Pakruojo rajone, Linkuvoje panaudojus narų įrangą, skenduolis buvo rastas Mūšos užtvankoje 20 metrų nuo kranto ir 6 metrų gylyje.

20.50 val. gautas pranešimas, kad Panevėžio mieste, Ekrano gamyklos tvenkinyje iš vandens neišneria žmogus. Ant kranto likę daiktai. Skenduolis rastas 50 metrų nuo kranto 3 metrų gylyje.

 

Nuo 2019-07-30 06:00 iki 2019-07-31 06:00 įvykių suvestinė.

Per praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 30 gaisrų ir atliko 40 gelbėjimo darbų. Gaisruose žūčių ir traumų išvengta.

10.42 val. gautas pranešimas, kad Biržuose J.Janonio gatvėje dega garažas. Atvykus ugniagesiams, iš pastato veržėsi dūmai. Garažas priblokuotas prie gyvenamo namo. Gaisro metu apdegė viduje buvę daiktai, aprūko garažo sienos ir vidus.

13.37 val. pranešta apie gaisrą Varėnos rajone, Senosios Varėnos kaime. Atvykus ugniagesiams, iš namo pastogės rūko dūmai. Gaisro metu išdegė kambarys, sudegė jame buvę namų apyvokos daiktai, aprūko sienos, kambario patalpa sulieta vandeniu.

15 val. Prienuose, Kęstučio gatvėje liepsnojo apleistas pastatas. Atvykus ugniagesiams, iš 2 aukšto veržėsi dūmai, viduje degė medinės grindys. Gaisro metu išdegė dalis medinių grindų, aprūko sienos.

Ankstų rytą, gautas pranešimas, kad Kauno rajone, Smiltynų II kaime, tvenkinyje pastebėtas plūduriuojantis žmogaus kūnas. Nuskendusi moteris ištraukta į krantą ir perduota policijos pareigūnams.

 

Nuo 2019-07-29 06:00 iki 2019-07-30 06:00 įvykių suvestinė

Per praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 45 gaisrų ir tiek pat atliko gelbėjimo darbų. Gaisruose žūčių ir traumų išvengta.

10.27 val. gautas pranešimas, kad Varėnos rajone, Valkininkų miestelyje dega pastatas. Atvykus ugniagesiams,  negyvenamas namas degė atvira liepsna. Gaisro metu sudegė pastatas ir viduje buvę namų apyvokos daiktai. Išgelbėtas priblokuotas priestatas.

11.25 val. pranešta, kad Klaipėdos rajone, Šlapšilės kaime užsiliepsnojo metalinė talpa. Atvykus ugniagesiams, degė pjaustoma metalinė cisterna, kurioje anksčiau buvo laikomi naftos produktai. Ant žemės paviršiaus išsiliejo naftos produktai. Įmonės darbuotojai su ekskavatoriumi nukasė 5 tonas užteršto žemės grunto ir išvežė valymui.

Ankstų rytą, Šiaulių miesto ugniagesiai skubėjo į Pramonės gatvę, gesinti užsiliepsnojusio reklaminio stendo. Gaisro metu sudegė reklaminio stendo visos degiosios detalės.

Nuo 2019-07-26 06:00 iki 2019-07-27 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2019-07-27 06:00 iki 2019-07-28 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2019-07-28 06:00 iki 2019-07-29 06:00 įvykių suvestinė

Per praėjusias tris paras šalies ugniagesiai gelbėtojai gaisrų gesinti vyko 87 kartus ir atliko 85 gelbėjimo darbus. Gaisruose žūčių ir traumų išvengta.

Penktadienį, Alytaus rajone, Šipultiškių kaime, užsiliepsnojo vasaros virtuvė. Atvykus ugniagesiams, pastato stogas degė atvira liepsna. Gaisro metu nudegė stogas. Nuo liepsnų apsaugoti gyvenamasis namas ir ūkinis pastatas.

Tą pačią dieną, Vilniuje, Daugėliškio gatvėje degė sandėliukas. Gaisro metu pastatas sudegė.

Šeštadienio naktį, pranešta apie gaisrą Biržų rajone, Jackonių kaime. Ten atvira liepsna degė gyvenamasis namas. Gaisro metu nudegė pastato stogas, sudegė medinis priestatas. Apdegė sienos, aprūko patalpos ir namų apyvokos daiktai.

14.33 val. gautas pranešimas, apie gaisrą Klaipėdoje, Veterinarijos gatvėje. Atvykus ugniagesiams, daugiabutyje, 5 aukšto balkone degė šiukšlės. Gaisro metu apdegė medinės balkono durys, nuo karščio išdužo durų stiklas, aprūko balkono sienos.

2.00 val. nakties Varėnos rajone, Dargužių kaime, užsiliepsnojo mobilus namelis. Atvykus ugniagesiams, pastatas degė atvira liepsna. Gaisro metu sudegė namelis ir jame buvę namų apyvokos daiktai.

Sekmadienį apie 13 val. buvo gautas pranešimas, kad Vilniaus rajone, Bubų kaime, dega gyvenamasis namas. Atvykus ugniagesiams, atvira liepsna degė gyvenamas namas su mediniu priestatu. Gaisro metu nudegė pastato stogas, išdegė vidaus patalpos. Apdegė šalia stovinčios pavėsinės sienos dalis.

15.27 val. gautas pranešimas, kad Šakių rajone, Mikytų kaime, dega gyvenamasis namas. Atvykus ugniagesiams, pastatas degė atvira liepsna. Viduje žmonių nebuvo. Išneštas dujų balionas. Gaisro metu sudegė namas, išdegė viduje buvęs turtas.

Tuoj po 16 val. pranešta apie gaisrą Vilniaus rajone, Tarnėnų kaime. Ten atvira liepsna degė gyvenamasis namas. Gaisro metu nudegė namo stogas, išdegė vidaus patalpos. Apsaugotas šalia stovintis medinis ūkinis pastatas.

 

Nuo 2019-07-25 06:00 iki 2019-05-26 06:00 įvykių suvestinė

Per praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 40 gaisrų ir atliko 39 gelbėjimo darbus. Gaisruose žūčių ir traumų išvengta.

Apie 17 val. Kauno mieste, viename iš restoranų, esančių laisvės alėjoje, kilo gaisras. Atvykus ugniagesiams, restorano virtuvėje buvo užsidegęs ortakis. Evakuota 20 darbuotojų ir 14 lankytojų. Ventiliatoriaus pagalba išvėdintos patalpos. Apdegė ortakiai ir lubos.

15.22 val. gautas pranešimas, kad Kauno rajone, Skrebiniškių kaime, dega transporto priemonė ir atvira teritorija. Atvykus ugniagesiams,  degė kombainas. Gaisro metu sudegė visos degios kombaino detalės, išdegė salonas, termiškai paveiktos visos metalinės detalės ir kėbulas. Nuo kombaino gaisras išplito į pasėlių lauką. Gaisrą gesinti padėjo 4 ūkininkų traktoriai.

19.17 val. pranešta apie gaisrą Švenčionių rajone, Kvederiškės kaime. Atvykus ugniagesiams, atvira liepsna degė medinis, vieno aukšto ūkinis pastatas, stogas buvo įgriuvęs. Sudegė pastatas ir jame buvę namų apyvokos daiktai.

19.25 val. Ukmergės miesto ugniagesiai skubėjo gesinti užsiliepsnojo ūkinio pastato. Atvykus, atvira liepsna degė medinis ūkinis pastatas  su priblokuota malkine. Nudegė pastatų stogai, aprūko vidus.

Nuo 2019-07-24 06:00 iki 2019-07-25 06:00 įvykių suvestinė

Per praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 33 gaisrų ir atliko 30 gelbėjimo darbų. Viename iš gaisrų buvo traumuotas žmogus.

Apie 19 val. gautas pranešimas, kad Kalvarijos seniūnijoje, Tarprubežių kaime dega kombainas. Gaisro metu apdegė transporto priemonės variklio skyrius. Gesindamas gaisrą kombaino savininkas apdegė rankas, vyras perduotas medikams.

17.26 val. pranešta apie gaisrą Mickūnų seniūnijoje, Galgių kaime. Ten liepsnojo gyvenamasis namas. Atvykus ugniagesiams, iš gyvenamo namo antro aukšto veržėsi dūmai. Gaisro metu išdegė ir nuardyta  vidaus sienos, perdengimas tarp antro aukšto ir palėpės. Apdegė sendaikčiai.

00.34 val. pranešta apie gaisrą Rokiškio rajone, Pakapinės kaime. Atvykus ugniagesiams, gyvenamasis namas degė atvira liepsna, stogas ir perdanga buvo sukritę. Gaisro metu nudegė pastato stogas, perdanga, išdegė vidaus patalpos.

Pavakarę, gautas pranešimas, kad Švenčionių rajone, Pabradėje, tvenkinyje nuskendo žmogus. Atvykę ugniagesiai, į krantą ištraukė moters kūną, kuriai medikai konstatavo mirtį.

Apie 19 val. pranešta, kad Šiaulių mieste, Prūdelio tvenkinyje  mergaitė paniro po vandeniu. Atvykus ugniagesiams, narai maždaug 20 metrų atstumu nuo kranto, 2 metrų gylyje aptiko mergaitę ir ją ištraukė į krantą. Pradėtas mergaitės gaivinimas, darbą tęsė atvykę medikai. Mergaitei pradėjus rodyti gyvybės ženklus, ji išvežta į ligoninę.

 

Nuo 2019-07-23 06:00 iki 2019-07-24 06:00 įvykių suvestinė

Per praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai gaisrų gesinti  vyko 21 kartą ir tiek pat atliko gelbėjimo darbų. Gaisruose traumuoti 3 žmonės.

13.34 val. gautas pranešimas, kad sodų bendrijoje Lelija, dega rūkykla. Gaisrą gesinęs vyras apdegė kaktą, jam medikai pagalbą suteikė vietoje.

Prieš vidurnaktį pranešta apie gaisrą Kauno mieste, Kovo 111 gatvėje. Atvykus ugniagesiams, atvira liepsna degė buto balkonas, esantis 5 aukštų namo pirmame aukšte. Gaisro metu balkone sudegė vaikiškas vežimėlis, kiti daiktai, apdegė balkono lango rėmas, sutrūkinėjo du lango stiklai ir balkono durų stiklas, aprūko butas. Dėl įtariamo apsinuodijus dūmais į ligoninę išvežti bute buvę trys nepilnamečiai vaikai ir suaugusi moteris. Po apžiūros pastaroji ir vienas iš vaikų paleisti namo.  

12.46 val. gautas pranešimas apie gaisrą Radviliškio rajone, Pakiršinio kaime. Atvykus ugniagesiams, atvira liepsna degė ūkinis pastatas. Gaisro metu sudegė medinė pastato dalis, nudegė dalis stogo. Sudegė viduje buvęs namų ūkio inventorius ir šalia ūkinio pastato buvęs šuo. Apsilydė plėvele dengtas šiltnamis.

Apie 2 val. nakties pranešta, kad Palangoje, sodų bendrijoje Pavėsis, dega sodo namelis. Atvykus ugniagesiams, patalpos skendėjo dūmuose, kambaryje atvira liepsna degė lova ir foteliai. Gaisro metu apdegė kambaryje buvę baldai, namų apyvokos daiktai, kambario sienos ir lubos, apsilydė plastikinio lango rėmas, išdužo stiklas, aprūko koridoriaus sienos ir lubos.

Nuo 2019-07-22 06:00 iki 2019-07-23 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 14 gaisrų ir atliko 28 gelbėjimo darbus. Gaisruose žūčių ir traumų išvengta.

9.31 val. gautas pranešimas, kad Jonavos rajone Gaižiūnų kaime, dega gyvenamasis namas. Atvykus ugniagesiams, medinis namas degė atvira liepsna, stogas buvo įgriuvęs. Gaisro metu sudegė namas ir jame buvę namų apyvokos daiktai.

Pavakarę, Vilniaus miesto ugniagesiai, skubėjo gesinti gaisro įsiplieskusio daugiabutyje. Atvykus, pro langą 5 aukšte veržėsi dūmai. Vieno kambario bute degė šiukšlės ir sendaikčiai. Išdegė kambario sienos ir lubos, apdegė koridorius, rakandai.

17.32 val. pranešta apie gaisrą Radviliškio rajone, Skėmių kaime. Ten atvira liepsna degė lauko virtuvė. Gaisro metu pastatas sudegė.

19.24 val. gautas pranešimas, kad Jonavos rajone, Praulių kaime, dega apleistas pastatas. Atvykus ugniagesiams, atvira liepsna degė vieno aukšto, medinis, apleistas nenaudojamas namas. Gaisro metu nudegė pastato stogas, medinė perdanga, išdegė pastato vidus.

Tuoj po 3 val. nakties, pranešta, kad Zarasų rajone, Dusetose, dega lauko virtuvė. Atvykus ugniagesiams, pastatas degė atvira liepsna. Gaisro metu sudegė viduje buvę daiktai, aprūko sienos ir lubos.

 

Nuo 2019-07-19 06:00 iki 2019-07-20 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2019-07-20 06:00 iki 2019-07-21 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2019-07-21 06:00 iki 2019-07-22 06:00 įvykių suvestinė

Per praėjusias tris paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 116 gaisrų ir atliko 82 gelbėjimo darbus, viename iš gaisrų buvo traumuotas žmogus.

Sekmadienį 18.48 val. gautas pranešimas, kad Plungės rajone, Žvirblaičių kaime, gaisras kilo gyvenamajame name. Atvykus ugniagesiams, pastato virtuvėje degė puodas, nuo jo užsidegė garų surinktuvas. Gesindamas gaisra vyras apdegė rankas ir buvo išvežtas į ligoninę.

Penktadienį tuoj po 8 val. Vilniaus rajone, Skaisterių kaime, užsiliepsnojo ūkinis pastatas. Atvykus ugniagesiams, pastatas degė atvira liepsna . Visiškai sudegė mūrinės pastato dalies stogas, viduje išdegė du kambariai, lauko virtuvė, pirtis ir juose buvę namų apyvokos daiktai. Apsaugota medinė pastato dalis ir už 4 m atstumu esantis gyvenamasis namas.

Tą pačią dieną, Radviliškio rajone, Šaukoto miestelyje, gaisras kilo ūkiniame pastate. Atvykus ugniagesiams, trijų dalių pastatas degė atvira liepsna. Gaisro metu nudegė medinio garažo stogas, apdegė ir sulieta vandeniu 20 rulonų sauso šieno. Dalis pastato sudegė visiškai. Nudegė trečiosios pastato dalies stogas, aprūko ir vandeniu sulietas pastato vidus.

Šeštadienį, 9.49 val. Joniškyje gaisras kilo gyvenamajame name. Atvykus ugniagesiams, pastato stogas degė atvira liepsna. Gaisro metu nudegė dalis stogo, apdegė medinė lauko sienos, išdegė palėpė. Nuo liepsnų išgelbėti: gyvenamasis namas, sandėliukai ir garažas. 

Beveik tuo pat metu, Jonavos rajone, Barborlaukio kaime, degė gyvenamasis namas. Gaisro metu nudegė pastato stogas ir medinė terasa, apdegė pusė pirmo aukšto patalpų.

Sekmadienį 20.24 val. gautas pranešimas apie gaisrą Šilalės rajone, Žadeikių kaime. Ten atvira liepsna degė kultūros namai. Gaisro metu nudegė ir buvo nuardytas pastato stogas bei jo konstrukcijos, pradegė mediniai perdengimai, apdegė ir aprūko patalpos. Iš sandėlio išnešta įvairi garso aparatūra.

Apie 2 val. nakties Rokiškio rajone, Obeliuose, užsiliepsnojo gyvenamasis namas. Atvykus ugniagesiams  namas degė atvira liepsna. Nuo jo  pradėjo degti šalia esantis namas. Gaisro metu išdegė stogas, apdegė vidinės konstrukcijos.

Nuo 2019-07-18 06:00 iki 2019-07-19 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 17 gaisrų ir atliko 20 gelbėjimo darbų. Žūčių gaisuose išvengta.

8 val. Vilniuje, Gardino gatvėje, degė gyvenamojo namo virtuvė. Gaisro metu taip pat apdegė palėpė, buvo išardyta dalis stogo.

18.19 val. Vilniaus rajone, Mostiškių kaime, atvira liepsna degė medinis garažas. Atvykus ugniagesiams, jo stogas jau buvo sukritęs. Gaisro metu apsilydė šalia stovinčio namo plastikinės dailylentės. Išgelbėtas už 4 m stovintis gyvenamasis namas.

Liepos 19-osios naktį, 2.07 val., Skuodo rajone, Mosėdyje, iš UAB „Mirilda“ parduotuvės rūsio veržėsi dūmai. Gaisras kilo pagalbinėse patalpose. Jo metu sudegė įvairūs daiktai ir šaldytuvas, išdegė elektros instaliacija.

6.50 val. buvo gautas pranešimas, kad Varėnoje, J. Basanavičiaus gatvėje, prie “Norfos“ sandėlio moterį prispaudė konteineris. Ji buvo iškelta iš konteinerio, ugniagesiai jai darė dirbtinį kvėpavimą, atvykę medikai pratęsė gaivinimą, tačiau moteris neišgyveno.

19.22 val. policijos budėtojas pranešė, kad Klaipėdos rajone, Sudmantų kaime, prie prekybos centro „Ermitažas“ esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje yra išsiliejęs neaiškios kilmės skystis, slidi kelio danga. 300 kv. m plote buvo išsiliejęs aliejus. Ugniagesiai, naudodami sorbentus ir dispergatorių, aikštelę sutvarkė.

Nuo 2019-07-17 06:00 iki 2019-07-18 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 19 gaisrų ir atliko 23 gelbėjimo darbus. Viename iš gaisrų traumuotas žmogus.

11.57 val. gautas pranešimas, kad Šiauliuose, Vyturių gatvėje, pastebėta, kad nuo vienos geležinkelio cisternos, gabenančios 66 t dyzelino, sklinda garai. Darbuotojui atidarant cisterną perpumpavimui įvyko pliūpsnis, kuris jį nudegino ir nubloškė ant žemės. Nukentėjusys dėl nudegimo ir stuburo traumos išgabentas į ligoninę. Šią ir šalia stovėjusią kitą cisterną ugniagesiai aušino vandeniu.

11.21 val. Kupiškio rajone, Juodpėnų kaime, degė gyvenamojo namo prieangyje sukrauti skudurai ir namų apyvokos daiktai. Iš namo ugniagesiai išvedė moterį ir 15 metų mergaitę. Jos nenukentėjo. Gaisro metu apdegė vidinė durų dalis.

15.17 val. pranešta, kad Klaipėdoje, Pilies gatvėje, krantinėje, dūmai veržėsi iš AB „Baltijos laivų statykla“ pastato. Išlaužę plaukiojančio doko duris ugniagesiai pateko į buitines patalpas, kuriose degė namų apyvokos daiktai. Dokas šiuo metu remontuojamas. Gaisro metu apdegė daiktai ir čiužiniai.

16.32 val. Kretingos rajone, Kūlupėnų kaime, atvira liepsna degė ūkinis pastatas. Gaisro metu sudegė dalis pastato, stogo ir viduje buvusios 10 t šieno.

Tuo pačiu metu ūkinis pastatas liepsnojo ir Marijampolės rajone, Netičkampio kaime. Iki atvykstant ugniagesiams viduje sprogo dujų balionas. Gaisro metu sudegė pastato stogas, apdegė viduje buvę namų apyvokos daiktai. Ugniagesiai išgelbėjo už 3 m stovintį gyvenamąjį namą.

20.33 val. Širvintose, Kalnalaukio gatvėje, ūkiniame pastate degė šaldytuvas. Nuo šaldytuvo užsidegė dalis stogo ir sienos. Ugniagesiai išsaugojo priblokuotą medinį garažą ir kioską-parduotuvę.

10.20 val. pranešta, kad Vilkaviškio rajone, Švarpliškių kaime esančiame tvenkinyje plūduriuoja moters kūnas. Atvykę ugniagesiai jį ištraukė.

     

Nuo 2019-07-16 06:00 iki 2019-07-17 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 13 gaisrų ir atliko 26 gelbėjimo darbus. Viename iš gaisrų traumuotas žmogus.

21 val. gaisras kilo Alytuje, Putinų gatvėje esančiame daugiabutyje. Iš buto veržėsi dūmai. Iš jo ugniagesiai išvedė apdegusį vyrą. Jis buvo išvežtas į ligoninę. Gaisro metu apdegė lovos čiužinys, aprūko kambarys.

6.35 val. Kalvarijos savivaldybėje, Tarprubežių kaime, atvira liepsna degė automobilis „Audi A4“. Gaisro metu jis sudegė.

7.28 val. Šilutės rajone, Krauleidžių kaime, liepsnojo ūkinis pastatas. Gaisro metu sudegė jo stogas, perdanga ir viduje buvęs turtas. Ugniagesiai išsaugojo medinę malkinę. Gaisras kilo dėl elektros įrenginių, prietaisų, elektros instaliacijos gedimų.

21.15 val. Visagine, Energetikų gatvėje, atvira liepsna degė lengvasis automobilis „Chrysler 300C“. Gaisro metu išdegė automobilio variklio skyrius.

15.40 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Veiverių gatvėje, logistikos centro teritorijoje, iškraunant vilkiko priekabą buvo pažeista talpykla, kurioje buvo azoto rūgštis. 100 m spinduliu buvo aptverta apsaugos zona, į kurią buvo galima patekti tik su specialiais apsauginiais kostiumais. Netrukus buvo įkurtas gelbėjimo darbų štabas. Iš pastato evakuota 15 įmonės UAB „Sabina“ darbuotojų. Žvalgybos metu paaiškėjo, kad azoto rūgštis išsiliejo 200 kv. m plote, iš pažeistos 900 l talpyklos išbėgęs visas skystis. Vilkiko vairuotojas buvo perduotas medikams ir išvežtas į klinikas stebėti. Išsiliejusiai cheminei medžiagai surinkti buvo naudojamas smėlis. Iš viso surinkta 3 kub. m teršalų. Užterštas plotas padengtas kietąja soda, kelio danga nuplauta vandeniu. Padėti likviduoti šį incidentą buvo pakviesti ugniagesiai iš Kėdainių ir Marijampolės.

17.14 val. pranešta, kad Mažeikiuose, Geležinkelio gatvėje, aikštelėje išsiliejo neaiškios kilmės medžiagos. Nustatyta, kad 40 kv. m plote buvo išsiliejusi pusė tonos melasos. Ugniagesiai surinko apie 300 l šios medžiagos.

Apie 20 val. Tauragėje, Beržės upelyje, pastebėtos neaiškios kilmės medžiagos, buvo jaučiamas nemalonus kvapas. Ugniagesiai 30 m ruože pastatė bonus. Aplinkos apsaugos darbuotojas paėmė mėginį ištirti.

Birželio 17-ąją po vidurnakčio Kaune, Chemijos gatvėje, policijos pareigūnų prašymu buvo organizuotas atviros teritorijos, kurioje buvo ieškoma 2 metų mergaitės, apšvietimas. Įvykio vietoje dirbo policijos pareigūnai su tarnybiniais šunimis, ieškoti padėjo ir aplinkinių namų gyventojai. Mergaitė rasta gyvenamojo namo laiptinėje.

   

Nuo 2019-07-15 06:00 iki 2019-07-16 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 36 gaisrų ir atliko 25 gelbėjimo darbus. Žūčių gaisruose išvengta.

15.24 val. Kaune, J. Bakanausko gatvėje, gaisras kilo gyvenamajame name. Jo metu sudegė ir buvo nuardyta 15 kv. m stogo dangos.

18.47 val. Panevėžio rajone, Tičkūnų kaime, degė skardinis vagonėlis. Gaisro metu išdegė vidus, išdužo du langai, dviejų durų stiklai. Iš namelio ugniagesiai išnešė du dujų balionus.

23 val. Kaune, šalia Keramikų akligatvio, sustumtoje 17 m ilgio krūvoje degė statybinės ir buitinės atliekos.

Birželio 16-osios naktį, 3.07 val., Alytaus rajone, Nemunaičio kaime, atvira liepsna degė dviejų aukštų gyvenamojo namo stogas. Gaisro metu jis sudegė visiškai, pradegė medinė perdanga, išdegė pirmajame aukšte esantys kambariai, sudegė ir vandeniu buvo sulieti namų apyvokos daiktai.

17.40 val. Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos 6-osios komandos pamainos vadas Jevgenij Iljin iš komandos pastato balkono pastebėjo, kad Neryje skęsta moteris. Nubėgęs įšoko į upę ir padedant dviem ugniagesiams ištraukė ją į krantą. Moteris buvo perduota medikams ir išvežta į ligoninę. Ji prie upės lesino paukščius, nuslydo ir atsidūrė vandenyje.

12.43 val. iš Aplinkos apsaugos agentūros buvo gautas pranešimas, kad Kėdainių rajone, Ąžuolaičių kaime, iš lizdo reikia iškelti gandriukus. Ugniagesiai kopėčiomis pakilo iki jų, iškėlė iš lizdo ir perdavė aplinkos apsaugos atstovams.

 

Nuo 2019-07-14 06:00 iki 2019-07-15 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2019-07-13 06:00 iki 2019-07-14 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2019-07-12 06:00 iki 2019-07-13 06:00 įvykių suvestinė

Per praėjusias tris paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 88 gaisrų ir atliko 58 gelbėjimo darbus. Žūčių gaisruose išvengta.

Penktadienį, 18.44 val., Biržuose, Ežero gatvėje, atvira liepsna degė gyvenamojo namo lauko durys. Iš namo ugniagesiai išvedė moterį ir perdavė medikams. Jai sveikatos sutrikimų nenustatyta.

Apie 20 val. Kaune, Suomių gatvėje, iš automobilių serviso patalpų veržėsi dūmai. Viduje degė ant keltuvo buvęs automobilis „BMW 320“. Gaisro metu apdegė automobilio variklio skyrius bei salonas, aprūko patalpa.

21.41 val., grįždami iš gaisro į padalinį, Širvintų ugniagesiai Grinių kaime pastebėjo dūmus atviroje teritorijoje. Šalikelėje degė supilti grūdai (apie 300 kub. m). Gaisro metu sudegė apie 10 kub. m grūdų.

Šeštadienį po vidurnakčio Ignalinoje, Vasario 16-osios gatvėje, atvira liepsna degė gyvenamasis namas. Gaisro metu išdegė vienas kambarys, sudegė ir buvo nuardyta apie 20 kv. m stogo. Iš degančio namo ugniagesiai išnešė dujų balioną.

Apie 2 val. nakties Jonavos rajone, Žeimiuose, liepsnojo gyvenamasis namas. Atvykus ugniagesiams, jo stogas jau buvo įgriuvęs. Gaisro metu išdegė 3 kambariai, sudegė viduje buvę daiktai.

Apie 21 val. Kaišiadorių rajone, Pravieniškių II kaime, nenaudojamoje lentpjūvėje degė sukrautos pjuvenos. Gaisro metu išdegė patalpa, keliose vietose apdegė stogas, buvo nuardyta 100 kv. m stogo konstrukcijų.

Prieš vidurnaktį Klaipėdoje, H. Manto gatvėje, prie daugiabučio degė ant elektros paskirstymo spintos sukrautos šiukšlės. Iki atvykstant ugniagesiams, iš pastate esančios kavinės lankytojai išėjo patys. Gaisro metu išdegė elektros spinta, išsilydė elektros kabeliai, aprūko namo siena, apsilydė metalinės žaliuzės.

Sekmadienio naktį, 3.51 val., Panevėžio rajone, Dembavoje, atvira liepsna degė prie gyvenamojo namo priblokuotas garažas ir lengvasis automobilis „Volkswagen Jetta“. Gaisro metu sudegė automobilis, apdegė garažo sienos ir lubos. Įtariama, kad gaisras sukeltas tyčia.

Naktį į pirmadienį, apie 4 val. ryto, Šilutės rajone, Šyšos kaime, liepsnojo poilsio paskirties pastatas. Gaisro metu sudegė jo stogas. Ugniagesiai išsaugojo šalia buvusį kitą namą.

Šeštadienį Rokiškio rajone, Galažerių kaime, iš srutų duobės buvo ištrauktas moters kūnas.

Tą pačią dieną Vilniaus rajone, Sužionių seniūnijoje, iš Žeimenos upės buvo ištrauktas nenustatytos lyties smarkiai suiręs žmogaus kūnas.

13.25 val. buvo gautas pranešimas, kad Kėdainių rajone, Kalnaberžės kaime, remontuojamame kelio ruože, lengvajam automobiliui atsitrenkus į ekskavatorių buvo sužeisti ir prispausti 3 žmonės. Panaudoję gelbėjimo įrangą ugniagesiai iš „BMW 530“ automobilio išlaisvino du vyrus ir nesąmoningos būklės moterį. Nukentėjusiesiems buvo uždėti kaklo įtvarai. Dar viena moteris iki atvykstant ugniagesiams išlipo pati. Visi automobiliu vykę žmonės nuvežti į gydymo įstaigą.

19.43 val. gautas pranešimas, kad Jurbarke, Muitinės gatvėje, ant karjero kranto palikti drabužiai ir dviratis. Ugniagesiai išžvalgė karjerą ir kitoje jo pusėje rado plūduriuojantį vyro kūną. Jis ištrauktas į krantą.

20.20 val. pranešta, kad Kaune, Karaliaus Mindaugo prospekte, į Nerį įkrito moteris. Ji dviračiu buvo nuvažiavusi nuo Neries krantinės ir susižeidusi. Ugniagesiai ištraukiamosiomis kopėčiomis iškėlė moterį ir jos dviratį.

 

Nuo 2019-07-11 06:00 iki 2019-07-12 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 22 gaisrų ir atliko tiek pat gelbėjimo darbų. Gaisrų metu traumuoti du žmonės.

15.10 val. gautas pranešimas, kad Švenčionių rajone, Švenčionėliuose, Žeimenos gatvėje, garaže įvyko sprogimas. Iki atvykstant ugniagesiams iš garažo išbėgo smarkiai apdegęs jo savininkas. Jį greitoji medicinos pagalba išvežė į ligoninę. Garaže degė kartoninė dėžė, kuri buvo išnešta į lauką ir užgesinta. Sprogimo metu nuo garažo nukrito dalis stogo dangos ir plastikinių dailylenčių. Įvykis tiriamas.

22.39 val. Kauno rajone, Domeikavoje, gyvenamojo namo katilinėje sprogo ir degė kietojo kuro katilas. Nukentėjo namo šeimininkė. Po medikų apžiūros ji buvo nuvežta į ligoninę.

16.39 val. Vilniuje, Skroblų gatvėje, iš daugiabučio buto pirmajame aukšte veržėsi dūmai. Ugniagesiams atidarius buto duris, iš jo išėjo du vyrai. Bute degė ortakio plastikinės detalės. Gaisro metu aprūko virtuvės lubos.

8.13 val. Plungės rajone, Paplatelės kaime, atvira liepsna degė automobilis „Renault Espace“. Gaisro metu jis sudegė.

12.41 val. Kaune, Šiaurės prospekte, daugiabučio bute, vonioje, degė skalbimo mašina.

14.32 val. gautas pranešimas, kad Raseinių rajone, Blinstrubiškių kaime, tvenkinyje skęsta vyras. Atvykus ugniagesiams, skęstančiojo jau nesimatė. Jis buvo rastas už 4 m nuo kranto. Ugniagesiai, o vėliau ir greitosios pagalbos medikai jį ilgai gaivino, tačiau vyrui konstatuota mirtis.

Nuo 2019-07-10 06:00 iki 2019-07-11 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 11 gaisrų ir atliko 25 gelbėjimo darbus. Viename iš gaisrų traumuotas žmogus.

23.19 val. gautas pranešimas apie gaisrą Vilniuje, Taikos gatvėje. Iš buto daugiabučio trečiajame aukšte pro langus veržėsi dūmai. Ugniagesiai, užlipę ištraukiamosiomis kopėčiomis, per balkoną pateko į butą. Virtuvėje ant viryklės jie rado keptuvėje svylantį maistą. Iš buto jie išnešė apsinuodijusį dūmais vyrą ir perdavė jį greitosios pagalbos medikams.

Apie 11 val. Tauragės rajone, Vaidilų kaime, degė automobilis „Mercedes Benz“. Gaisro metu jis sudegė. Ugniagesiai apsaugojo šalia stovinčią medinę daržinę ir rūsį.

11.16 val. Telšiuose, Dobilo gatvėje, atvira liepsna degė malkinė. Gaisro metu išdegė jos vidus, sudegė viena siena. Gaisro priežastis – krosnių, židinių bei dūmtraukių įrengimo ir eksploatavimo reikalavimų pažeidimai.

12.20 val. Mažeikių rajone, Kentaučių kaime, liepsnojo automobilis „Audi A4“. Gaisro metu sudegė jo variklio skyrius, salonas, išsilydė plastmasinės detalės, išdužo langai.

Liepos 11-osios naktį, 1.46 val., Jonavos rajone, Stašėnų kaime, atvira liepsna degė pirtis. Gaisro metu sudegė jos stogas, apdegė sienos ir perdanga.

9.39 val. gautas pranešimas, kad Kaune, magistralėje Klaipėda – Vilnius, susidūrė automobiliai „Audi A6“, „Smart“ ir „MAN“. Iš automobilio „Audi A6“ ugniagesiai išlaisvino vyrą, iš automobilio „Smart“ – moterį, abiem suteikė pirmąją medicinos pagalbą. Nukentėjusius žmonės greitoji medicinos pagalba išvežė į ligoninę.

18.05 val. pranešta, kad Pasvalio rajone, Kalneliškių kaime, į griovį nuvažiavo vilkikas, prispaustas vairuotojas. Ugniagesiai išėmė priekinį automobilio stiklą, ištraukė vairuotoją ir perdavė medikams.

Nuo 2019-07-09 06:00 iki 2019-07-10 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 18 gaisrų ir atliko 21 gelbėjimo darbą. Žūčių gaisruose išvengta.

6.39 val. Ignalinoje, Smilgų gatvėje, sodų bendrijoje „Turistas“, atvira liepsna degė pirmasis gyvenamojo namo aukštas. Gaisro metu apdegė sienos, sudegė ir buvo nuardyta 250 kv. m stogo konstrukcijų.

15.14 val. Mažeikių rajone, Pakalupio kaime, liepsnojo ūkinis pastatas. Gaisro metu sudegė jo stogas, dalis pastato sudegė visiškai, dalis apdegė, sudegė 5 t šiaudų, 30 kub. m malkų, elektriniai įrankiai, 100 l dyzelinių degalų, 2 kub. m lentų.

19.44 val. Radviliškio rajone, Miežaičių kaime, bute degė į krūvą sukrauti drabužiai ir šiukšlės. Įtariama, kad gaisrą sukėlė buto šeimininkė.

Apie 14 val. Alytuje, Likiškėlių gatvėje, atvira liepsna degė automobilio „Citroen Xsara Picasso“ variklio skyrius.

20.33 val. Klaipėdoje, Šilutės plente, taip pat liepsnojo „Citroen C5“ variklio skyrius.

Birželio 10-osios naktį, 2.50 val., gautas pranešimas apie gaisrą Panevėžio rajone, Maksvytiškių kaime, AB „Amber Grid“ priklausančiame pastate. Buvo pranešta, kad dviejų aukštų pastate, vienoje iš elektros skydinių, matyti liepsna ir dūmai. Darbuotojai iki atvykstant ugniagesiams gaisrą užgesino patys milteliniais gesintuvais.

Nuo 2019-07-08 06:00 iki 2019-07-09 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 12 gaisrų ir atliko 29 gelbėjimo darbus. Žūčių gaisruose išvengta.

10.34 val. Kaune, Baltų prospekte, požeminių garažų bendrojo naudojimo patalpoje, degė motociklas „Honda CBR“. Gaisro metu jis sudegė.

Apie 17 val. Vilniuje, Giedraičių gatvėje, apleistame pastate degė sendaikčiai ir šiukšlės.

Vakar  Klaipėdos priešgaisrinės gelbėjimo valdybos 1-osios komandos narai teikė pagalbą iškeliant nuskendusį laivą „Kurėnas“. Už vieno kilometro nuo kranto 4 m gylyje nuskendęs laivas buvo aprištas gelbėjimo virvėmis ir partemptas į Drevernos uostą.

Nuo 2019-07-07 06:00 iki 2019-07-08 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2019-07-06 06:00 iki 2019-07-07 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2019-07-05 06:00 iki 2019-07-06 06:00 įvykių suvestinė

Per praėjusias tris paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 71 gaisro ir atliko 87 gelbėjimo darbus. Gaisrų metu vienas žmogus žuvo, vienas buvo traumuotas.

Sekmadienį, 7.51 val. gautas pranešimas apie gaisrą Vilniuje, Zuikių gatvėje, gyvenamajame name. Atvykus ugniagesiams medinis vieno aukšto namas degė atvira liepsna, jo stogas jau buvo įgriuvęs. Namo viduje rastas smarkiai apdegusio vyro kūnas. Autonominio dūmų detektoriaus name nebuvo. Namas sudegė iki pamatų. Ugniagesiai nuo liepsnų apsaugojo šalia stovintį kaimynų garažą.

Penktadienį, 13.38 val., Vilniuje, Erfurto gatvėje, gaisras kilo viename iš daugiabučio butų. Jis buvo užgesintas iki atvykstant ugniagesiams. Gaisro metu apdegė buvo savininkė. Nukentėjusią moterį medikai išvežė į ligoninę. Gaisro metu vonioje apdegė drabužiai.

12.50 val. Varėnos rajone, Papiškių kaime, liepsnojo gyvenamojo namo stogas. Gaisro metu sudegė namo priestatas, išdegė du kambariai, įgriuvo dalis stogo, apdegė ir apsilydė namų apyvokos daiktai.

Apie 14 val. Šiaulių rajone, Vinkšnėnų kaime, keturiose vietose degė durpinga miško paklotė. Durpės degė 1 m gylyje. Gaisrą gesinti padėjo 2 miškų urėdijos darbuotojai.

14.21 val. Trakų rajone, Rūdiškėse, liepsnojo 3 sublokuoti mediniai sandėliukai ir metalinis garažas. Gaisro metu sandėliukai sudegė.

Apie 15 val. Molėtų rajone, Slabados kaime, atvira liepsna degė statybinis vagonėlis. Gaisro metu sudegė jo stogas.

18.28 val. Švenčionių rajone, Karkažiškių kaime, liepsnojo medinis ūkinis pastatas. Atvykus ugniagesiams, jo stogas jau buvo įgriuvęs. Gaisro metu sudegė pastatas, jame buvusios 5 t šieno ir 30 kub. m malkų. Nuo ugnies apsaugotas šalia stovintis garažas ir pirtis.

Šeštadienį Šiaulių rajone, Einoraičių kaime, ūkinis pastatas degė atvira liepsna. Gaisro metu sudegė jo stogas, išdužo langai, išgriuvo siena. Ugniagesiai išsaugojo šalia gaisravietės stovėjusį kitą pastatą.

Šeštadienį Kuršių mariose prie Ventės rago buvo rastas nuskendusio „Kurėno“ kapitono kūnas.

Sekmadienį po vidurnakčio buvo gautas pranešimas, kad Pagėgių savivaldybėje, Nausėdų kaime, į Pirdės upelį yra įvažiavęs automobilis, žmogus išlipęs. Automobilis į upelį įvažiavo nuo stataus šlaito. Ugniagesiai automobilį „Volkswagen Passat“ ištraukė.

 

Nuo 2019-07-04 00:06 iki 2019-07-05 00:06 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 32 gaisrų ir atliko 18 gelbėjimo darbų. Žūčių gaisruose išvengta.

6.21 val. Vilniaus rajone, Naujakiemio kaime, atviroje teritorijoje degė į krūvą sukrautos šakos. Gaisro metu apdegė apie 10 kub. m medienos, apie 30 kub. m jos išsaugota.

11.36 val. Vilniaus rajone, Bezdonyse, atviroje teritorijoje liepsnojo traktorius „Belarus 81“. Gaisro metu jis sudegė.

18.32 val. Klaipėdoje, Taikos prospekte, gaisras kilo prekybos centro patalpose. Jį milteliniu gesintuvu užgesino darbuotojas. Žmonės iš prekybos centro išėjo iki atvykstant ugniagesiams. Gaisro metu apdegė šviestuvas ir elektros instaliacija, aprūko lubos.

18.42 val. Kaišiadorių rajone, Bagdoniškių kaime, angare degė šiaudai. Gaisro metu sudegė apie 50 kub. m senų šiaudų.

Apie 22 val. gaisras kilo Vilniuje, Žalgirio gatvėje esančios UAB „Vilniaus kibirkštis“ administraciniame pastate. Keturių aukštų pastato trečiajame aukšte apdegė elektros instaliacija, popierinės dėžės ir kosmetikos pakuotės. Gretimoje patalpoje apdegė ir buvo nuardyta dalis lubų.    

Prieš vidurnaktį Alytuje, Miškininkų gatvėje, liepsnojo automobilis „BMW“. Gaisro metu jis sudegė.

Liepos 5-osios naktį, 1.42 val., Kaune, Savanorių prospekte, namo kieme atvira liepsna degė mikroautobusas „Mercedes Benz Sprinter“ ir lengvasis automobilis „Mitsubishi“. Gaisro metu išdegė abiejų automobilių salonai, apsilydė plastikinės dalys, termiškai buvo paveikti kėbulai.

Vakar Kuršių mariose toliau buvo tęsiama nuskendusio „Kurėno“ kapitono paieška. Ją sunkino stiprus vėjas ir lietus. Žmogus nerastas.  

Nuo 2019-07-03 06:00 iki 2019-07-04 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 21 gaisro ir atliko 37 gelbėjimo darbus. Žūčių gaisruose išvengta.

12.16 val. Utenoje, V. Steiblio gatvėje, atvira liepsna degė karkasinis sandėlis. Gaisro metu išdegė pastato vidus, sudegė viduje buvę ūkio apyvokos daiktai. Ugniagesiai išsaugojo už 10 m stovintį ūkinį pastatą.

14.38 val. Jurbarko rajone, Jurbarkų kaime, degė ūkinio pastato stogas. Gaisro metu sudegė apie 120 kv. m stogo ir apie 5 t šieno. Ugniagesiai išgelbėjo už 3 m stovintį kitą ūkinį pastatą.

17.20 val. Jonavos rajone, Rukloje, atvira liepsna degė prie medžio apdirbimo įmonės pastato priblokuotas medinis priestatas. Gaisro metu jis sudegė. Buvo nuardyta dalis stogo perdangos ir 35 kv. m šiferio stogo.

Gegužės 4-osios naktį, 1.41 val., Alytuje, Pulko gatvėje, degė lengvasis automobilis ir šalia stovėjęs apleistas medinis sandėliukas. Gaisro metu sudegė ir automobilis, ir sandėliukas.

Trečiadienį Kuršių mariose toliau buvo ieškoma nuskendusio „Kurėno“ kapitono. Teritorija buvo žvalgoma iš valties. Nardymo darbų ugniagesiai negalėjo atlikti dėl didelio bangavimo. Atlikus paiešką buvo rastas paskendęs laivas „Kurėnas“. Žmogus nerastas, paiešką tęsė karinių oro pajėgų sraigtasparnis.

Nuo 2019-07-02 06:00 iki 2019-07-03 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 22 gaisrų ir atliko 43 gelbėjimo darbus. Viename iš gaisrų traumuotas žmogus.

7.08 val. buvo pranešta apie gaisrą Pasvalyje, Biržų gatvėje. Gyvenamajame name degė lova. Kambaryje buvusi moteris buvo išnešta į lauką ir perduota greitosios pagalbos medikams. Dėl apsinuodijimo dūmais ji buvo išvežta į gydymo įstaigą. Gaisro metu sudegė lova, namų apyvokos daiktai, aprūko sienos.

Apie 11 val. Pakruojo rajone, Megučionių kaime, degė 200 m ilgio ir 3 m aukščio mėšlo krūvos dalis. Gaisrą gesinti padėjo trys Kalpokų žemės ūkio bendrovės darbuotojai su ūkio technika.

12.26 val. pranešta, kad Jonavos rajone, Ruklos seniūnijoje, Tartoko kaime, dega kareivinių miškas. Atvykus ugniagesiams degė 200 arų miško paklotės. Vandenį gesinimui jiems teko atsivežti iš už 4 km. Gesinimo darbus tęsė kariai su šarvuočiu ir miškininkai su savo technika.

13.54 val. Kuršių mariose žmogus iš skęstančio laivo pranešė, kad laivas skęsta tarp Ventės ir Nidos, o jame yra 3 žmonės. Į pagalbą buvo išsiųstas ir karinių oro pajėgų sraigtasparnis. Po kurio laiko VSAT pakrančių apsaugos rinktinė pranešė, kad išgelbėti du žmonės ir gabenami į Preilą. Ugniagesiai pasitiko nukentėjusiuosius, kol atvykę greitosios pagalbos medikai jiems suteikė pirmąją pagalbą. Abu vyrai buvo sušalę. Nuskendusio Jūrų muziejaus laivo „Kurėnas“ kapitono rasti nepavyko.

16.37 val. gautas pranešimas, kad Vilniuje, Priegliaus gatvėje, prekybos centro lifte užstrigo 3 vaikai. Panaudoję lifto atidarymo raktą ugniagesiai išlaisvino vaikus.   

Nuo 2019-07-01 06:00 iki 2019-07-02 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 77 gaisrų ir atliko 39 gelbėjimo darbus. Žūčių gaisruose išvengta.

8.46 val. gautas pranešimas, kad Kaišiadorių rajone, Palapojės kaime, dega durpynas. Atvykus ugniagesiams degė 10 arų durpingos pievos. Kaišiadorių rajono savivaldybė gaisrui gesinti patelkė techniką. Nuo atviro vandens šaltinio buvo nutiesta 120 m magistralinė linija į melioracijos griovį, iš griovio buvo padarytas dirbtinis vandens telkinys. Savivaldybės ekskavatorius apkasinėjo gaisravietę.

9.46 val. Vilniuje, Mildos gatvėje, garažų masyve, atvira liepsna degė du sujungti metaliniai garažai. Viename sudegė išardyto automobilio „Lexus“ kėbulas, kitame išdegė vidus ir sandėliuojamos automobilio dalys. Lauke apsilydė automobilio „Lexus“ žibintai.

12.37 val. Utenos rajone, Ščiurio kaime, 200 arų miško kirtavietėje, degė miško paklotė ir medžiai.

12.51 val. pranešta, kad Šiaulių rajone, Girnikų kaime, dega miškas. Gaisro metu išdegė 5 ha miško paklotės. Gesinti gaisrą padėjo miškininkai.

14.09 val. Anykščių rajone, Gikonių kaime, gaisras kilo nenaudojamoje dirbtuvėje. Pastato viduje degė sendaikčiai ir po šiferiu esanti bituminė danga. Gaisro metu šalia pastato išdegė 2,5 ha žolės.

14.23 val. Jonavos rajone, Čičinų kaime, degė 70 m ilgio ir 4 m aukščio mėšlo su šiaudais krūva.

15.11 val. Šiauliuose, Ievų gatvėje, atvira liepsna degė gyvenamojo namo stogas. Gaisro metu sudegė stogas ir antrasis namo aukštas, apdegė ir aprūko pirmajame aukšte buvę namų apyvokos daiktai. Ugniagesiai nuo liepsnų apsaugojo šalia stovintį ūkinį pastatą.

Apie 16 val. Šiaulių rajone, Vinkšnėnų kaime, degė apie 20 arų durpingos miško paklotės. Ją iki atvykstant ugniagesiams užgesino miškininkai.

18.18 val. Jonavos rajone, Ruklos kaime, degė didelis plotas miško paklotės. Gaisrą padėjo gesinti gesino miškininkai ir kariai. Jo metu išdegė apie 1,9 ha miško paklotės. Gaisravietėje liko budėti miškininkų brigada.

Apie 23 val. Trakų rajone, Toliotonių kaime, atvira liepsna degė ūkinis pastatas. Iki atvykstant ugniagesiams, gyventojai iš jo išvedė gyvulius. Viduje buvo sukrauta apie 30 t šieno. Pastatas sudegė visiškai. Ugniagesiai išsaugojo gyvenamąjį namą ir du ūkinius pastatus.

23.50 val. Kėdainių rajone, Svilių kaime, liepsnojo 4 savininkams priklausantis ūkinis pastatas. Gaisro metu sudegė jo stogas, apdegė ir vandeniu buvo sulieti ūkio paskirties daiktai ir malkos. Vandenį ugniagesiai vežiojo iš už 2 km esančio Šušvės upelio.

23 val. buvo pranešta, kad Jonavos rajone, Salupių kaime, kažkas į vandenį nustūmė automobilį, viduje gali būti žmonių. Atvykę ugniagesiai Neryje, 8 m nuo kranto, rado iki pusės nugrimzdusį automobilis „Fiat Doblo“, viduje žmonių nebuvo. Atvykus techninei pagalbai, automobilis buvo ištrauktas iš vandens. Įvykio aplinkybes tiria policija.

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-06-12