BDAR

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ir kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais.


Nuo 2019-11-29 06:00 iki 2019-11-30 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2019-11-30 06:00 iki 2019-12-01 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2019-12-01 06:00 iki 2019-12-02 06:00 įvykių suvestinė

Per praėjusias tris paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 82 gaisrų ir atliko 96 gelbėjimo darbus. Žūčių gaisruose išvengta.

Šeštadienio vidurnaktį Elektrėnų savivaldybėje, Zabakos kaime, atvira liepsna degė gyvenamasis namas. Atvykus ugniagesiams, jo stogas ir perdanga jau buvo įgriuvę. Namas gaisro metu sudegė.

18.10 val. Molėtų rajone, Levaniškių kaime, UAB „Triadė“ gamybiniame pastate degė dygiavimo aparatas ir šalia sukrautos lentos. Gaisro metu sudegė 10 kv. m grindų dangos, 9 kv. m medinės pertvaros, 2 mediniai langai, šviestuvai ir elektros instaliacija.

21.51 val. Tauragėje, J. Tumo-Vaižganto gatvėje, liepsnojo dviejų savininkų gyvenamojo namo stogas. Gaisras kilo neįrengtoje mansardoje prie kamino, kuriame degė suodžiai. Jo metu apdegė 40 kv. m medinių stogo konstrukcijų, buvo nuardyta 20 kv. m stogo dangos.

Apie 23 val. gautas pranešimas, kad Trakų rajone, Dėdeliškių kaime, vyras rūkydamas padegė namus. Gaisrą užgesino patys gyventojai. Vyras apdegė rankas ir prisikvėpavo dūmų. Buvo iškviesti greitosios pagalbos medikai.

Sekmadienį, 12.13 val., Trakų rajone, Tiltų kaime, atvira liepsna degė dviejų aukštų mūrinis gyvenamasis namas. Gaisro metu sudegė jo stogas, įgriuvo pusė perdangos, sudegė virtuvė, koridorius, vonios ir tualeto patalpos. Likusi namo dalis aprūko ir buvo sulieta vandeniu.

14.54 val. Kauno rajone, Garliavoje, liepsnojo gyvenamojo namo palėpė. Gaisro metu išdegė negyvenamos palėpės patalpa, sudegė joje buvę namų apyvokos daiktai. Name buvo įrengti du dūmų detektoriai.

17.15 val. Šalčininkų rajone, Eišiškėse, degė gyvenamojo namo verandos stogas. Gaisro metu apdegė ir buvo nuardyta 10 kv. m verandos stogo. Vandeniu sulietas ir kambarys. Dūmų detektoriaus name nebuvo.

15.44 val. gaisras kilo Prienų rajone, Kuprių kaime, daugiabučio namo bute pirmajame aukšte. Jo metu sudegė koridoriaus sienos ir lubos, medinės durys, aprūko virtuvės ir kambarių sienos. Dūmų detektoriaus bute nebuvo.

19.28 val. Kaišiadorių rajone, Rumšiškėse, atvira liepsna degė gyvenamasis namas. Gaisro metu sudegė jo stogas, išdegė du kambariai, sudegė juose buvę namų apyvokos daiktai.

Apie 21 val. Klaipėdos rajone, Balsėnų kaime, liepsnojo ūkinis pastatas. Atvykus ugniagesiams, jo stogas jau buvo sukritęs. Pastatas ir ūkinės, ir gyvenamosios paskirties. Ūkiniame pastate statinėse buvo apie 300 l dyzelinių degalų ir 200 l benzino. Iš pastato ugniagesiai išnešė dujų balioną. Gaisro metu pastatas sudegė, taip pat sudegė jame buvę motociklas, keturratis motociklas ir 20 kub. m ąžuolo medienos.

Šeštadienio naktį Kaune, Vaivos gatvėje, aikštelėje krisdamos medžių šakos apgadino 4 automobilius bei užtvėrė išvažiavimą. Ugniagesiai supjaustė šakas ir atlaisvino įvažiavimą į daugiabučio namo aikštelę.

Šeštadienį, 12.55 val., buvo gautas pranešimas, kad Plungės rajone, Kulių miestelyje, į tvenkinį įvažiavo lengvasis automobilis. Tvenkinyje, 10 m nuo kranto, po vandeniu buvo paniręs automobilis „Volkswagen Golf“. Žmogus iš jo buvo ištrauktas iki atvykstant ugniagesiams. Ugniagesiai ištraukė automobilį iš tvenkinio.

Sekmadienio naktį Raseinių rajone, Liktėnų kaime, po eismo įvykio automobilis iki pusės buvo paniręs į vandenį, žmonių jame nebuvo. Ugniagesiai automobilį ištraukė.

 

Nuo 2019-11-28 06:00 iki 2019-11-29 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 30 gaisrų ir atliko 22 gelbėjimo darbus. Žūčių gaisruose išvengta.

5 val. ryto Telšiuose, Statybininkų gatvėje, UAB „Nero Auto“ automobilių pardavimo aikštelėje, atvira liepsna degė 3 automobiliai. Gaisro metu sudegė automobiliai „Volkswagen Caravelle“, „Volvo V60“, „Mitsubishi ASX“, taip pat apdegė ir „Honda CRV“ bei medinė tvora.

5.51 val. Joniškyje, M. Slančiausko gatvėje, liepsnojo gyvenamasis namas. Gaisro metu išdegė palėpė, sudegė šiferiu dengta stogo dalis, vandeniu buvo sulietos patalpos.

Apie 19 val. Mažeikių rajone, Tirkšliuose, degė UAB „Vistana“ lentpjūvės stogas. Žmonių viduje nebuvo. Gaisro metu apdegė ir buvo nuardyta apie 20 kv. m stogą prilaikančių medinių konstrukcijų, perkasta ir vandeniu perpilta apie 5 kub. m pjuvenų.

19.13 val. Elektrėnų savivaldybėje, Burbiškių kaime, atvira liepsna degė gyvenamasis namas. Gaisro metu sudegė pastato stogas, išdegė vidus. Name buvo įrengtas dūmų detektorius.

9.28 val. gautas pranešimas, kad Jonavos rajone, Ragožių kaime, atliekant inžinerinių tinklų tiesimo darbus ant žmogaus užvirto žemės. Atvykus ugniagesiams, virš žemių kyšojo tik žmogaus galva. Jis buvo ištrauktas, vyrą gaivino greitosios pagalbos medikai. Atsiradus gyvybės funkcijoms, jis buvo išvežtas į ligoninę.

 

Nuo 2019-11-27 06:00 iki 2019-11-28 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 24 gaisrų ir atliko 25 gelbėjimo darbus. Viename iš gaisrų traumuotas žmogus.

11.18 val. gautas pranešimas apie gaisrą Kaune, Jotvingių gatvėje, daugiabučio ketvirtajame aukšte. Bute degė lova ir patalynė. Gaisro metu kojas apdegė lovoje gulėjęs vyras. Jis buvo perduotas medikams ir išvežtas į ligoninę. Dūmų detektoriaus bute nebuvo, tačiau virš degusio buto gyventojai yra įsirengę detektorių, tad jam pradėjus veikti jie ir pastebėjo kilusį gaisrą. Gaisro priežastis – neatsargus rūkymas.

9.17 val. Šalčininkuose, Vilniaus gatvėje, degė mūrinio renovuojamo savivaldybės keturių aukštų pastato sienos šiltinamoji medžiaga. Iš pastato buvo išvesti darbuotojai. Gaisrą gesintuvu užgesino patys darbuotojai.

14.50 val. gaisras kilo Vilniuje, S. Moniuškos gatvėje, gyvenamajame name. Trečiajame aukšte įrengtame poilsio kambaryje nuo elektros instaliacijos užsidegė stogo konstrukcijos. Apdegė dalis medinės gegnės. Apie gaisrą pranešė name įrengtas dūmų detektorius.

21.21 val. Vilniuje, Tabariškių gatvėje, atvira liepsna degė gyvenamojo namo vidus. Gaisro metu išdegė kambarys ir koridorius, sudegė laiptai, aprūko visas namo vidus.

Apie 22 val. Ukmergėje, Kareivinių gatvėje, UAB „Ukmergės baldai“ sandėliavimo paskirties pastate degė pjuvenos. Gaisro metu išdegė apie 2 kub. m pjuvenų, 250 kub. m pjuvenų iškasta į atvirą teritoriją ir perpilta vandeniu. Gaisro gesinimo darbams buvo pasitelktas įmonės krautuvas.

Nuo 2019-11-26 06:00 iki 2019-11-27 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 22 gaisrų ir atliko tiek pat gelbėjimo darbų. Žūčių gaisruose išvengta.

3.35 val. Kaune, Savanorių prospekte, atvira liepsna degė nenaudojamo pastato stogas. Gaisro metu apdegė namo vidus, sudegė viduje buvę sendaikčiai ir šiukšlės, buvo nuardyti didžioji dalis stogo ir jo konstrukcijų.

13.17 val. Vilniuje, Naugarduko gatvėje, liepsnojo vilkikas „Mercedes Benz Actros 1843“. Gaisro metu apdegė variklio skyrius, kabinos apdailos detalės ir dalis puspriekabės tento.

15 val. Marijampolės savivaldybėje, Balsupių kaime, atvira liepsna degė medinis sodo namelis. Iki atvykstant ugniagesiams iš namo išėjo jo savininkas, kurį po pirminės apžiūros medikai išvežė į ligoninę sveikatos patikrai. Gaisro metu sudegė namo stogas, nuardyta viena siena. Name dūmų detektoriaus nebuvo.

18.42 val. Vilniuje, Paparčios gatvėje, liepsnojo laiptų apdaila prie įėjimo į dviejų aukštų mūrinį namą. Ugniagesiai iš namo išvedė 3 žmones. Gaisro metu apdegė ir buvo išardyta apie 6 kv. m medinių dailylenčių.  

Lapkričio 27-ąją, iškart po vidurnakčio, Kaišaidorių rajone, Talpūnų kaime, atvira liepsna degė gyvenamasis namas. Gaisro metu sudegė prie namo priblokuota veranda, apdegė sienos. Vidaus patalpos buvo išsaugotos, tačiau sulietos vandeniu.

1.49 val. Kaune, Kuršių gatvėje, liepsnojo lengvasis automobilis „BMW 328 i“. Gaisro metu išdegė automobilio salonas, išdužo stiklai.

Vakar, 13.45 val., gautas pranešimas, kad Vilniuje, Buivydiškių tvenkinyje, 10 m nuo kranto, yra įšalusi gulbė. Ugniagesių išlaisvintas paukštis pats nuskrido iki kito, neužšalusio, tvenkinio.

Apie 17 val. pranešta, kad Pakruojyje, J. Basanavičiaus gatvėje, remontuojamame kelyje užklimpo greitosios medicinos pagalbos automobilis. Ugniagesiams atvykus rasti užklimpę ir medikų, ir policijos automobiliai. Ugniagesiai abu automobilius ištraukė iš smėlio.

Nuo 2019-11-25 06:00 iki 2019-11-26 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 39 gaisrų ir atliko 23 gelbėjimo darbus. Žūčių gaisruose išvengta.

7.49 val. Šakių rajone, Kaimelio kaime, gaisras kilo gyvenamajame name. Jo metu apdegė palėpė, lovos, išdužo langas, apdegė ir buvo nuardyta 35 kv. m stogo dangos. Name buvo įrengtas autonominis dūmų detektorius. Gaisro priežastis – elektros įrenginių, prietaisų, elektros instaliacijos gedimai.

Vidurdienį Kretingos rajone, Užpelių kaime, atvira liepsna degė gyvenamasis namas. Atvykus ugniagesiams, jo stogas jau buvo sukritęs. Gaisro metu išdegė ir namo vidus, sudegė viduje buvęs turtas.

12.48 val. Šilalėje, Maironio gatvėje, liepsnojo automobilis „Audi 100“ ir ūkinio pastato pastogė. Gaisro metu sudegė visos automobilio degiosios dalys, apdegė ūkinio pastato stogas, palėpė, dalis išorinės sienos. Ugniagesiai išsaugojo šalia stovintį gyvenamąjį namą.

Apie 14 val. Kaune, Partizanų gatvėje, antrajame daugiabučio aukšte degė virtuvė. Gaisro metu apdegė virtuvės baldai, namų apyvokos daiktai, išsilydė plastikinės sienų dailylentės. Dūmų detektorius įrengtas nebuvo.

12.29 val. didelis gaisras kilo Vilniaus rajone, Sklėriškių kaime. Ten atvira liepsna degė UAB „Copoint“ sublokuoti mūriniai garažai. Gaisro metu sudegė ir buvo nuardyta apie 200 kv. m stogo, sudegė trijų garažų viduje sandėliuotas turtas.

15.46 val. Raseinių rajone, Vosiliškio kaime, liepsnojo gyvenamasis namas. Gaisro metu sudegė pastato stogas, išdegė dalis vidaus patalpų ir jose buvęs turtas. Dūmų detektoriaus name nebuvo.

Apie 16 val. Druskininkuose, Rasos gatvėje, degė sodo namelis. Gaisro metu sudegė dalis stogo konstrukcijų ir dangos, dalis jos buvo nuardyta. Name buvo įrengtas dūmų detektorius.

23.18 val. Mažeikių rajone, Šerkšnėnų kaime, atvira liepsna degė medinis gyvenamasis namas. Gaisro metu jis sudegė. Ugniagesiai išsaugojo pirtį, ūkinį pastatą ir nebaigtą statyti namą.

Nuo 2019-11-24 06:00 iki 2019-11-25 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2019-11-23 06:00 iki 2019-11-24 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2019-11-22  06:00 iki 2019-11-23 06:00 įvykių suvestinė

Per praėjusias tris paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 118 gaisrų ir atliko 75 gelbėjimo darbus. Gaisrų metu 2 žmonės žuvo, 1 buvo traumuotas.

Šeštadienį, 11.12 val., gautas pranešimas apie gaisrą Varėnos rajone, Paversekio kaime. Iš gyvenamojo namo veržėsi dūmai, degė kambarys. Ugniagesiai su kvėpavimo apsaugos aparatais įėję į namą netrukus iš jo išnešė vyro kūną. Gaisro metu išdegė kambarys, buvo nuardyta 16 kv. m stogo dangos.

23.11 val. Ignalinos rajone, Dūdų kaime, atvira liepsna degė lengvasis automobilis „Audi A6“. Gaisro metu žuvo automobilio viduje buvęs jo savininkas.

13.04 val. buvo pranešta, kad Trakų rajone, Miglinų kaime, mediniame gyvenamajame name sprogo katilas ir nukentėjo moteris. Liepsnos gesintuvu  buvo užgesintos iki atvykstant ugniagesiams. Nukentėjusioji buvo išvežta į ligoninę. Virtuvėje sprogo autoklavas, sudužo langai, išvirto durys, apdegė dalis lubų, aprūko virtuvė.

Penktadienį, 7.37 val., Pakruojo rajone, Telišionių kaime, degė 10 m ilgio ir 6 m aukščio grūdų išvalų krūva. Perkasinėjant krūvą talkino bendrovės darbuotojai ir krautuvas. Ugniagesiai gaisrą gesinti baigė tik po vidurdienio.  

8 val., Vilniuje, Dociškių gatvėje, daugiabučio pirmajame aukšte degė butas. Jame apdegė sofa-lova, patalynė, elektrinis paspirtukas, televizorius, aprūko patalpos. Ugniagesiai išgelbėjo namuose buvusį katiną.

9.19 val. Kaišiadorių rajone, Rumšiškėse, liepsnojo gyvenamojo namo mansarda ir priblokuotas garažas. Gaisro metu išdegė palėpės vidus, buvo nuardyta 24 kv. m namo stogo. Ugniagesiai išnešė dujų balioną ir išsaugojo šalia stovintį ūkinį pastatą.

11.11 val. Vilniuje, Rodūnios Sodų 2-ojoje gatvėje, atvira liepsna degė vieno aukšto su mansarda namas. Gaisro metu sudegė ir buvo nuardyta apie 100 kv. m stogo dangos bei 20 kv. m mansardos.

20.52 val. Vilkaviškio rajone, Pajevonio kaime, liepsnojo gyvenamasis namas, dalis jo stogo sukrito į vidų. Degančiame name buvusį vyrą iki atvykstant ugniagesiams išvedė kaimynai. Jis buvo perduotas greitosios pagalbos medikams. Žmogus nenukentėjo. Iš namo ugniagesiai išnešė dujų balioną. Gaisro metu sudegė namo stogas, apdegė ir buvo sulietas vidus.

Šeštadienį, 5.19 val., Kaišiadorių rajone, Paparčių kaime, atvira liepsna degė gyvenamasis namas. Gaisro metu jis sudegė. Ugniagesiai išsaugojo šalia stovintį medinį ūkinį pastatą.

9.50 val. Panevėžyje, Sakalų gatvėje, degė malkinė ir gyvenamojo namo stogas. Gaisro metu sudegė ir buvo nuardyta apie 20 kv. m namo stogo, apdegė malkinė, vandeniu sulietas namo vidus.

12.45 val. Kauno rajone, Daugeliškių kaime, degė dviejų kaimynų ūkiniai pastatai. Vieno pastato sudegė stogas, išdegė vidus, sudegė viduje buvęs traktorius-žoliapjovė bei šalia sukrautų 20 kub. m malkų. Kito ūkinio pastato sudegė stogo konstrukcijos, išdegė vidus, sudegė namų apyvokos daiktai. Gaisro metu ugniagesiai išsaugojo 4 pastatus.

21.26 val. Rokiškio rajone, Martynonių kaime, liepsnojo gyvenamasis namas. Atvykus ugniagesiams, jo stogas jau buvo įgriuvęs. Gaisro metu išdegė ir namo vidus, sudegė namų apyvokos daiktai.

Sekmadienį apie 6 val. ryto Molėtų rajone, Kairionių kaime, atvira liepsna degė medinio gyvenamojo namo stogas. Gaisro metu sudegė stogas, dalis perdangos, apdegė lubos, dalis sienų, baldai, sudegė prie namo priblokuotas vagonėlis.

12.44 val. Kėdainių rajone, Daumantų kaime, liepsnojo gyvenamasis namas. Gaisro metu jis sudegė. Iš namo išneštas dujų balionas.

14.11 val. Jonavos rajone, Gaižiūnų kaime, atvira liepsna degė gyvenamasis namas. Gaisro metu sudegė ir sukrito pastato stogas, sudegė perdanga ir viduje buvę daiktai. Gaisro metu žuvo šuo.

19.27 val. Vilniaus rajone, Rakšonių kaime, liepsnojo medinis gyvenamasis namas. Gaisro metu sudegė namo stogas, pradegė dalis perdangos, išdegė vidus, buvo išneštas dujų balionas ir išjungta elektra.

22.51 val. Biržų rajone, Skultiškių kaime, atvira liepsna degė gamybos ir pramonės paskirties pastatas.  Gaisras kilo medžio anglių gamybos dalyje. Jo metu išdegė 300 kv. m patalpų, sudegė apie 10 t medžio anglies, buvo nuardyta dalis stogo.        

Penktadienį apie 15 val. Raseinių rajone, Pašaltuonio III kaime, Šaltuonos upelyje aptiktas moters kūnas. Jį ištraukė ugniagesiai.

16.31 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Kaunakiemio gatvėje, įmonės „Pergalė“ kieme žmonės įlipo į bunkerį ir negali išlipti, nes uždarytos ir užvirintos grotelės. Panaudoję diskinį pjūklą ugniagesiai groteles nupjovė ir išlaisvino 3 Latvijos piliečius. Jie medikų pagalbos atsisakė.

Nuo 2019-11-21 06:00 iki 2019-11-22 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 24 gaisrų ir atliko 37 gelbėjimo darbus. Žūčių gaisruose išvengta.

9.24 val. Ukmergės rajone, Virkščių kaime, atvira liepsna degė UAB „Visi miškai“ medkirtė „John Deer 1270D“. Gaisro metu apdegė jos priekis.

13.42 val. Vilniuje, Kelmijos Sodų 1-ojoje gatvėje, liepsnojo gyvenamasis namas. Gaisro metu sudegė priestato stogas, viduje buvusios malkos, apdegė namo fasado apdaila, stogas, aprūko vidaus patalpos.

15.19 val. Marijampolės rajone, Netičkampio kaime, atvira liepsna degė gyvenamasis namas. Iš jo ugniagesiai išnešė dujų balioną. Gaisro metu sudegė namo stogas, apdegė ir vandeniu buvo sulietos vidaus patalpos. Ugniagesiai išsaugojo šalia stovinčius 3 pastatus.

Apie 19 val. Kaune, K. Baršausko gatvėje, liepsnojo automobilio „Chrysler Voyager“ variklio skyrius. Gaisras kilo po eismo įvykio. Gaisro metu išdegė variklio skyriaus degiosios dalys, termiškai buvo paveikta priekinė kėbulo dalis.

Vakar rytą gautas pranešimas, kad Kelmėje, Žemaitės gatvėje, užsitrenkė namo lauko durys, o viduje liko vienas mažametis vaikas. Ugniagesiai ištraukiamosiomis kopėčiomis pateko į namą pro antrojo aukšto langą, atrakino duris ir įleido močiutę.

13.24 val. pranešta, kad Vilniuje, Tuskulėnų gatvėje, daugiabučio namo lifte, pirmajame aukšte, užstrigo liftas, o viduje liko 2 vaikai. Ugniagesiai, naudodami hidraulinę įrangą ir parankines priemones, pravėrė lifto duris ir išlaisvino 9 ir 11 metų vaikus.

Nuo 2019-11-20 06:00 iki 2019-11-21 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 15 gaisrų ir atliko 25 gelbėjimo darbus. Žūčių gaisruose išvengta.

4.41 val. Rokiškio rajone, Bajorų kaime, atvira liepsna degė garažas ir ūkinis pastatas. Gaisro metu garažas ir jame buvę daiktai sudegė, taip pat sudegė ir buvo nuardyta dalis šalia stovinčio buvusio ūkinio pastato stogo. Iš ūkinio pastato gaisro metu išgelbėtos 8 avys ir vištos. Ugniagesiai nuo liepsnų apsaugojo ir prie ūkinio pastato priblokuotą pirtį ir vištidę.

9.06 val. gautas pranešimas, kad Tauragės rajone, Šiaudinės kaime, pievoje rastas sudegęs automobilis „Renault Megane“.

15.21 val. pranešta, kad Kauno mieste, Karmėlavoje, kavinėje „Briedžių medžioklė“, elektros skydinėje sproginėja ir rūksta dūmai. Gaisras buvo užgesintas vienu gesintuvu. Iš patalpų evakuoti 6 kavinės darbuotojai.

18.07 val. Vilniuje, Rokantiškių gatvėje, degė automobilis „Peugeot 307“. Variklio skyriuje apsilydė plastmasinės detalės ir sudegė variklio dangčio apsauga.

23.26 val. Vilniaus rajone, Maišiagaloje, iš karinės technikos ant kelio išsipylė apie 300 l tepalų, susidarė 30 kv. m pločio ir 50 m ilgio dėmė. Panaudoję 14 maišų sorbento ir parankines priemones, ugniagesiai tepalus neutralizavo. Tolesnius teršalų surinkimo darbus atliks UAB „Lūsta“ darbuotojai.

   

Nuo 2019-11-19 06:00 iki 2019-11-20 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 20 gaisrų ir atliko tiek pat gelbėjimo darbų. Gaisruose žūčių išvengta.

7.33 val. Trakų rajone, Aukštadvaryje, atvira liepsna degė ūkinis pastatas su palėpe. Gaisro metu sudegė stogas, apdegė sienos, viduje sudegė sendaikčiai, sudegė priblokuota malkinė.

10 val. Šiaulių rajone, Gervėnų kaime, liepsnojo namo priestatas. Gaisro metu jis sudegė, apdegė ir dalis namo stogo dangos.

Apie 17 val. Kėdainių rajone, Šingailių kaime, miške degė sukrautos šakos. Gaisro metu sudegė 20 kub. m šakų. Įvykio vietoje dirbo miškininkų traktorius. Gaisras buvo baigtas gesinti 23.12 val.

18.22 val. gautas pranešimas, kad Klaipėdos rajone, Derceklių kaime, sodų bendrijoje „Dituva“, kamine dega suodžiai. Ugniagesiai, užlipę ant stogo, jį atvėsino.

18.35 val. pranešta, kad Kauno rajone, Saulėtekių kaime, dega padangos. Jos liepsnojo 24 kv. m plote.

Nuo 2019-11-18 06:00 iki 2019-11-19 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 19 gaisrų ir atliko 20 gelbėjimo darbų. Gaisruose žūčių išvengta.

15.38 val. gaisras kilo Prienų rajone, Balbieriškyje, VĮ „Valstybės turto fondas“ nenaudojamame pastate. Negyvenamo bendrabučio pirmajame aukšte degė lova. Gaisro metu aprūko kambario sienos ir lubos.

Apie 18 val. Plungėje, Pramonės prospekte, UAB „Saprega“ renovuojamame pastate, degė medinė apskardinta siena. Gaisro metu buvo nuardyta 10 kv. m medinių konstrukcijų.

17.48 val. Raseinių rajone, Viduklėje, degė medinis garažas. Garaže sudegė automobilis „Ford Focus“, apdegė prie garažo stovėjęs automobilis „Audi“ ir traktorius „C-40“.

19.42 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Kovo 11-osios gatvėje, baseine tvyro daug dūmų. Iš pastato buvo evakuota apie 100 žmonių. Atlikus žvalgybą, gaisro židinys rastas ventiliacijos šachtoje. Joje degė šiukšlės.

Lapkričio 19-osios naktį, 2.17 val., Prienų rajone, Patamulšio kaime, gaisras kilo kelių savininkų dviejų aukštų daugiabutyje. Pajutę dūmų kvapą, visi gyventojai išėjo į lauką. Ugniagesiai, atlikę žvalgybą, aptiko, kad tarp pirmojo ir antrojo aukštų dega medinė perdanga. Gaisro metu viename iš butų apdegė medinės lubos, kitame – medinės grindys.

Nuo 2019-11-15 06:00 iki 2019-11-16 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2019-11-16 06:00 iki 2019-11-17 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2019-11-17 06:00 iki 2019-11-18 06:00 įvykių suvestinė

Per praėjusias tris paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 55 gaisrų ir atliko 75 gelbėjimo darbus. Žūčių gaisruose išvengta.

Penktadienį, 11.08 val., Vilkaviškio rajone, Kybeikių kaime, gyvenamajame name sprogo krosnis. Bandydamas ją užkurti, gyventojas įpylė žibalo ir degiojos skysčio mišinį. Liepsnos pliūpsnis nudegino jam ranką. Medikai nukentėjusįjį nugabeno į gydymo įstaigą. Gaisras name nekilo.

15.20 val. gaisras kilo Vilniuje, Konstitucijos prospekte, 27 aukštų daugiabutyje. Jis bute septintajame aukšte įsiplieskė nuo virtuvėje ant įjungtos viryklės palikto maisto. Gaisro metu sudegė gartraukis, apdegė virtuvės baldai, tiršti dūmai tvyrojo ne tik bute, bet ir laiptinėje.

Šeštadienį apie 2 val. nakties Kaišiadorių rajone, Bijautonių kaime, liepsnojo gyvenamasis namas. Atvykus ugniagesiams, jo stogas jau buvo sukritęs. Gaisro metu išdegė medinės namo sienos, sudegė jame buvę namų apyvokos daiktai.

15.43 val. gaisras kilo Vilniuje, Santariškių gatvėje, VšĮ Vilniaus respublikinės universitetinės ligoninės Santarų klinikų filiale – Pediatrijos centre. Antrajame aukšte, Gastroenterologijos skyriuje prie laboratorijos, degė elektros skydinė. Visame aukšte tvyrojo dūmai, iki atvykstant ugniagesiams gaisrą milteliniais gesintuvais gesino darbuotojai. Iš antrojo aukšto personalas išvedė 40 žmonių, iš jų 26 vaikus.  Gaisro metu išdegė elektros skydinė, apdegė ir buvo nuardyta apie 5 kv. m lubų, aprūko koridorius ir laboratorijos patalpos.

Sekmadienį, 6.34 val., Šakių rajone, Pakalniškių kaime, atvira liepsna degė gyvenamasis namas. Atvykus ugniagesiams, jo stogas jau buvo įgriuvęs. Gyventojai jau buvo išėję lauką, jie pabudo pradėjus veikti dūmų detektoriui. Gaisro metu namas ir viduje buvęs turtas sudegė.

Prieš vidurnaktį Vilniaus rajone, Beržiškių kaime, liepsnojo namo stogas. Gaisro metu sudegė 10 kv. m stogo konstrukcijų ir dangos, apdegė antrojo aukšto patalpos.

Penktadienį, 12.53 val., gautas pranešimas, kad Anykščių rajone, Romuldavos kaime, vykstant pas ligonį ir važiuojant tiltu, įstrigo greitosios medicinos pagalbos automobilis. Atvykus ugniagesiams paaiškėjo, kad tiltas per upę įlūžo, automobilis pasviro ant šono. Naudodami pneumatines pagalves ir nupjautus medžius, ugniagesiai stabilizavo tilto konstrukciją ir automobilį. Pakėlę priekinę automobilio dalį ir po truputį traukdami, jie išvilko jį į kelią.

Šeštadienį ugniagesiai skubėjo į Šalčininkų rajono Vilkonių kaimą gelbėti į namo rūsį įkritusios garbaus amžiaus moters. Atvykus paaiškėjo, kad jai lūžo koja. Naudodami parankines priemones ugniagesiai moterį iškėlė iš rūsio ir perdavė medikams.

Sekmadienį, 11.34 val., buvo gautas pranešimas, kad Šventojoje, prie „Energetikų“ poilsiavietės, Baltijos jūroje apsivertė motorinė valtis, žmonių nesimato. Buvo informuotas ir Jūrų gelbėjimo ir koordinavimo centras. Iki atvykstant ugniagesiams, du žvejai pasiekė krantą patys. Sušalę žvejai buvo perduoti atvykusiems medikams, po apžiūros jie buvo išvežti į ligoninę. Apvirtusi valtis buvo už 20 m kranto. Du ugniagesiai įbrido į vandenį ir, naudodami tempimo lyną ir automobilinę gervę, atvertė valtį ir ištraukė į krantą.

Tą pačią dieną Klaipėdos rajone, ties Karklės kaimu, Baltijos jūroje, apie 50 m nuo kranto, apsivertė motorinė valtis, vienas žmogus buvo matomas vandenyje. Iki atvykstant ugniagesiams, vyras priplaukė krantą pats, krante buvę žmonės padėjo jam išlipti. Nukentėjusįjį medikai apžiūrėjo vietoje. Ugniagesiai ištraukė jūroje likusią valtį.

    

Nuo 2019-11-14 06:00 iki 2019-11-15 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 14 gaisrų ir atliko 27 gelbėjimo darbus. Viename iš gaisrų traumuotas žmogus.

12.56 val. gautas pranešimas, kad Klaipėdoje, Kapsų gatvėje, atviroje teritorijoje, guli moteris apdegusiais drabužiais. Priežastys ir aplinkybės nežinomos. Moteris, patyrusi smarkių nudegimų, buvo išvežta į ligoninę. Gaisras buvo kilęs gyvenamajame name, virtuvėje, prie dujinės viryklės. Gaisro metu apdegė dujinė viryklė ir šalia stovėjusios spintelės šonas.

10.19 val. Klaipėdoje, Perkėlos gatvėje, konteinerių terminalo teritorijoje degė automobilis „Ford Fusion“. Jis buvo užgesintas milteliniu gesintuvu iki atvykstant ugniagesiams. Gaisras kilo automobilio variklio skyriuje.

10.20 val. Šiauliuose, Aido gatvėje, prekybos centro „Akropolis“ rūsyje degė automobilis „Volkswagen Golf“. Gaisro metu išdegė variklio skyrius.

11.39 val. Akmenės rajone, Naujojoje Akmenėje, J. Dalinkevičiaus gatvėje, garaže atvira liepsna degė UAB „Karpėnai“ miškovežis „DAF 430“. Gaisro metu išdegė variklio skyrius.

19.42 val. gaisras kilo Kazlų Rūdos savivaldybėje, Antanavo kaime, gyvenamajame name. Namo šeimininkas buvo išvestas į lauką iki atvykstant ugniagesiams. Greitosios pagalbos medikai vyrą apžiūrėjo vietoje, į ligoninę jo neprireikė vežti. Gaisras kilo rūsyje esančioje katilinėje, užsidegus šalia krosnies sukrautoms malkoms. Gaisro metu apdegė 0,5 kub. m malkų.

Vakar Vilniaus rajone, Glitiškių kaime, Širvio ežere buvo tęsiama skenduolio paieška. Su dugno skanavimo prietaisu buvo išžvalgyta 6,7 ha ežero. 30 m nuo kranto rastas nuskendusio vyro kūnas.

Nuo 2019-11-13 06:00 iki 2019-11-14 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 17 gaisrų ir atliko 22 gelbėjimo darbus. Žūčių gaisruose išvengta.

10.30 val. Kauno rajone, Vilkijoje, atvira liepsna degė medinis garažas. Gaisro metu sudegė ir sukrito pastato stogas, smarkiai apdegė sienos ir viduje buvę daiktai. Ugniagesiai išsaugojo šalia stovintį ūkinį pastatą.  

Apie 19 val. Anykščių rajone, Peštinių kaime, liepsnojo apleistas namas. Atvykus ugniagesiams, jo stogas jau buvo įgriuvęs. Išdegė ir namo vidus.

Lapkričio 14-osios naktį, 1.49 val. gautas pranešimas, kad Plungės rajone, Žemaičių Kalvarijoje, atvira liepsna dega parduotuvė. Gaisro metu sudegė medinio pastato stogas, išdegė perdanga, apdegė patalpos, termiškai buvo paveiktos ir vandeniu sulietos prekės.

2.28 val. Švenčionių rajone, Sakališkių kaime, liepsnojo apleistas namas. Atvykus ugniagesiams, jo stogas jau buvo įgriuvęs. Gaisro metu išdegė ir namo vidus.

Lapkričio 13 d., 20.47 val., pranešta, kad Vilniuje, Bitininkų gatvėje, daugiabučio namo užstrigusiame lifte žmogus pasijuto blogai ir šaukiasi pagalbos. Ugniagesiai lifto duris atidarė naudodami mechaninius plėstuvus. Išlaisvintą vyrą apžiūrėjo greitosios pagalbos medikai.

Nuo 2019-11-12 06:00 iki 2019-11-13 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 14 gaisrų ir atliko 27 gelbėjimo darbus. Žūčių gaisruose išvengta.

15.33 val. Vilniuje, Ozo gatvėje, prie autobusų stotelės atvira liepsna degė keleivinis autobusas MAN. Gaisro metu sudegė galinė padanga, apdegė variklio skyrius, salone virš rato sudegė 4 sėdynės, sprogo lango stiklas, aprūko salonas.

Apie 15 val. Tauragėje, Stoties gatvėje, degė garažas. Gaisro metu apdegė jame buvę įrankiai ir daiktai.

Nuo 2019-11-11 06:00 iki 2019-11-12 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 9 gaisrų ir atliko 21 gelbėjimo darbą. Žūčių gaisruose išvengta.

Apie 11 val. gautas pranešimas, kad Panevėžio rajone, Jutiškių kaime, miške kūrenamas laužas. Atvykus ugniagesiams, miške degė durpės. Gaisro metu išdegė 140 kv. m durpių.

15.15 val. Vilniaus rajone, Dukelių kaime, atvira liepsna degė automobilis „Nissan Micra“. Gaisro metu sudegė visos jo degiosios detalės.

16.11 val. gautas pranešimas, kad Klaipėdoje, Perkėlos gatvėje, krantinėje, AB Klaipėdos jūrų krovinių kompanija „Clasco“ teritorijoje, dega metalo laužo krūva. 100 m ilgio ir 20 m aukščio krūvoje ugnies židinio plotas buvo 10 kv. m. Gesinant gaisrą buvo pasitektas įmonės kranas. Gaisro metu sudegė metalo laužo degiosios detalės.

15.22 val. pranešta, kad Molėtų rajone, Graužinių kaime, Šventojo ežere, nuskendo žmogus. Vyro kūnas plūduriavo už 300 m nuo kranto. Ugniagesiai jį parplukdė į krantą.

22.34 val. pranešta, kad Kelmės rajone, Kalniškių kaime, tvenkinyje galėjo nuskęsti vyras. Atlikę žvalgybą, ugniagesiai tvenkinyje, 70 m nuo kranto, rado nuskendusį žmogų. Ištraukus jį į krantą, medikai jam konstatavo mirtį.

Nuo 2019-11-10 06:00 iki 2019-11-11 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2019-11-09 06:00 iki 2019-11-10 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2019-11-08 06:00 iki 2019-11-09 06:00 įvykių suvestinė

Per praėjusias tris paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 64 gaisrų ir atliko 68 gelbėjimo darbus. Gaisrų metu vienas žmogus žuvo, vienas buvo traumuotas.

Sekmadienio naktį, 1.41 val., Jurbarko rajone, Vertimų kaime, atvira liepsna degė gyvenamasis namas. Namo viduje buvo rastas smarkiai apdegęs namo savininko kūnas. Gaisro metu namas sudegė visiškai. Ugniagesiai išsaugojo ūkinį pastatą ir lauko virtuvę.

17.27 val. Varėnos rajone, Merkinėje, liepsnojo gyvenamasis namas. Iki atvykstant ugniagesiams greitosios pagalbos medikai į ligoninę išvežė apdegusį vyrą. Gaisro metu sudegė namo stogas, viduje buvę čiužiniai ir šiukšlės.

Penktadienį, 10.43 val., gautas pranešimas apie gaisrą Vilniuje, Giedraičių gatvėje esančiame 24 aukštų pastate. Pirmame aukšte įsikūrusio UAB „Inovatyvūs restoranai“ restorano virtuvėje ant viryklės degė aliejus. Gaisras buvo užgesintas iki atvykstant ugniagesiams. Iš pastato išėjo 1100 žmonių.

Sekmadienį, 17.47 val., gaisras kilo Vilniuje, Kareivių gatvėje, sporto klubo „Impuls“ pastate. Rūsyje iš ventiliacijos šachtos veržėsi dūmai. Iš pastato buvo išvesta apie 70 žmonių. Techninėje patalpoje degė ant sienos pritvirtinta kondicionavimo įranga. Ugniagesiai patikrino ir išvėdino patalpas.

Lapkričio 11-osios naktį, apie 2 val., Vilniuje, Grigiškėse, Šviesos gatvėje, degė lengvieji automobiliai „Volvo V70“, „Audi A3“ ir „Mercedes Benz Vito“. Automobilis  „Volvo V70“ sudegė visiškai, kiti du automobiliai apdegė, apsilydė ir ketvirtasis automobilis „Volvo V70“.

Šeštadienį, 6.53 val., Vilniuje, Plytinės gatvėje, eismo įvykio metu susidūrė maršrutinis autobusas „Solaris“ ir lengvasis automobilis „Citroen“. Automobilyje buvo prispausti vairuotojas ir keleivė. Juos išlaisvino ugniagesiai. Nukentėjusieji perduoti medikams.

Sekmadienį, 18.14 val., gautas pranešimas, kad Vilniuje, Lazdynų gatvėje, daugiabučio trečiajame aukšte užstrigo liftas, kuriame buvo 4 suaugę žmonės ir 3 vaikai. Juos išlaisvino ugniagesiai.     

Nuo 2019-11-07 06:00 iki 2019-11-08 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 17 gaisrų ir atliko 24 gelbėjimo darbus. Gaisruose žūčių išvengta.

16.48 val. gautas pranešimas apie gaisrą Elektrėnų savivaldybėje, Puzinavos kaime esančioje kavinėje. Atvykus ugniagesiams, iš kavinės veržėsi dūmai. Gaisro židinys buvo rūsyje. Gaisro metu išdegė 400 kv. m rūsio patalpų, aprūko pirmojo ir antrojo aukštų patalpos, sienos, baldai, daiktai.

21.11 val. Prienuose, Vytauto gatvėje, bendrojo naudojimo sandėlyje degė malkinė. Ugniagesiai užgesino joje degusias šiukšles.

10.08 val. Panevėžio rajone, Karsakiškio kaime, eismo įvykio metu susidūrė sunkiasvoriai krovininiai automobiliai „MAN“ ir „DAF“. Sužeistas automobilio „MAN“ vairuotojas buvo ištrauktas ir išvežtas į ligoninę dar iki atvykstant ugniagesiams. „DAF“ vairuotojas irgi buvo išvežtas į ligoninę. Ugniagesiai surinko išsiliejusius teršalus ir nuvalė kelio dangą.

Nuo 2019-11-06 06:00 iki 2019-11-07 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 10 gaisrų ir atliko 28 gelbėjimo darbus. Gaisruose žūčių išvengta.

10.34 val. Šiaulių rajone, Jurgeliškių kaime, Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centro nepavojingų atliekų sąvartyne, 30 kv. m plote, 6-7 m gylyje, degė šiukšlės. Jos buvo perkastos pasitelkus 2 įmonės traktorius. Sutemus darbai buvo nutraukti ir bus tęsiami šiandien.

11.06 val. gautas pranešimas, kad Kauno rajone, Neveronių kaime, dega gyvenamojo namo kaminas. Jame degė suodžiai. Ugniagesiai budėjo, kol išdegė suodžiai, tuomet išvėdino patalpas. Gaisro priežastis – krosnių, židinių bei dūmtraukių gedimai.

Apie 18 val. Klaipėdos rajone, Jokulių kaime, atvira liepsna degė gyvenamasis namas. Gaisro metu sudegė jo stogas, išdegė vidus, sudegė namų apyvokos daiktai.

7.40 val. Panevėžio rajone, ties Šarkinės kaimu, eismo įvykio metu mikroautobusas „Volkswagen Crafter“ susidūrė su sunkiasvoriu automobiliu „Volvo FH12“, nuvažiavo nuo kelio ir apvirto. Mikroautobuso vairuotojas buvo prispaustas. Ugniagesiai jį išlaisvino, tačiau medikai konstatavo vyro mirtį.

12.29 val. buvo pranešta, kad Kėdainiuose, Nevėžyje, matomas skenduolis. Ugniagesiai iš upės ištraukė moters kūną.

Nuo 2019-11-05 06:00 iki 2019-11-06 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 15 gaisrų ir atliko 14 gelbėjimo darbų. Gaisrų metu buvo traumuoti 3 žmonės.

15 val. gautas pranešimas apie gaisrą gyvenamajame name Klaipėdoje, Uosių gatvėje. Atvykus ugniagesiams, pro mansardos aukšto langus veržėsi ugnis. Mansardoje rastas dūmais apsinuodijęs, tačiau sąmoningas vyras. Nukentėjusįjį ugniagesiai išnešė į lauką ir perdavė medikams. Jis buvo išvežtas į ligoninę. Gaisro metu mansardoje vienas kambarys išdegė visiškai, du – smarkiai apdegė, buvo nuardyta 60 kv. m stogo dangos. Name dūmų detektoriaus nebuvo.

Lapkričio 6-osios naktį, 1.40 val., gaisras kilo Šalčininkų rajone, Baltojoje Vokėje, medinio daugiabučio bute pirmajame aukšte. Degančiame bute rastas vyras be sąmonės. Jis buvo perduotas medikams. Kitas nukentėjęs vyras rastas lauke, jis irgi perduotas medikams. Abu vyrai, apdegę rankas ir veidus, buvo išvežti į ligoninę. Dar du žmonės buvo apžiūrėti medikų vietoje, jie nuo gaisro nenukentėjo. Gaisro metu apdegė kambarys, aprūko sienos ir baldai. Bute elektros nebuvo. Dūmų detektorius taip pat nebuvo įrengtas.

Vakar, 17.46 val., Trakų rajone, Bijūnų kaime, atvira liepsna degė gyvenamasis namas. Atvykus ugniagesiams, jo stogas jau buvo įgriuvęs. Namo savininkas dėl patirto streso buvo išvežtas į ligoninę. Gaisro metu sudegė pastato stogas, išdegė vidus.

14.53 val. Klaipėdos rajone, Vėžaičių seniūnijoje, kelyje Vėžaičiai – Plungė, automobilis „Škoda Octavia“ trenkėsi į pakelės medį. Automobilyje buvo prispaustas jo vairuotojas. Ugniagesiai nukentėjusįjį išlaisvino ir perdavė medikams.

Nuo 2019-11-04 06:00 iki 2019-11-05 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 14 gaisrų ir atliko 30 gelbėjimo darbų. Žūčių gaisruose išvengta.

Apie 6 val. ryto Vilniaus rajone, Buivydiškių kaime, atvira liepsna degė lengvasis automobilis „Lada 1300“. Gaisro metu sudegė jo visos degiosios detalės.

15.42 val. Vilniuje, Justiniškių gatvėje, liepsnojo metalinis garažas. Gaisro metu sudegė garažas ir viduje buvęs automobilis BMW.

17.47 val. gaisras kilo Marijampolėje, Laikštės gatvėje, mediniame gyvenamame garaže. Jo metu visiškai sudegė garažo vidus, baldai, namų apyvokos daiktai, dokumentai. Ugniagesiai išnešė du dujų balionus ir nuardė sienų šiltinamąją medžiagą.

19.11 val. gautas pranešimas apie gaisrą Kretingoje, Tiekėjų gatvėje esančioje lentpjūvėje. Iki atvykstant ugniagesiams kamine užsidegusius suodžius savininkai gesino milteliniais gesintuvais. Ugniagesiai įkaitusį dūmtraukį aušino vandeniu. Gaisro metu buvo nuardyta apie 40 kv. m šiltinamosios medžiagos. Gaisro priežastis – krosnių, židinių bei dūmtraukių įrengimo ir eksploatavimo reikalavimų pažeidimai.

17.54 val. pranešta, kad Kaune, Lampėdžių gatvėje, bendrabučio bute ketvirtajame aukšte, gyventoja į indą su užvirusiu aliejumi įpylė vandens, todėl susidarė ugnies pliūpsnis ir įvyko sprogimas, kurio metu buvo išstumtas virtuvės langas, pastumta išorinė namo siena, įtrūko viršuje ir apačioje esančių butų sienos ir lubos. Moteris nenukentėjo, tačiau buvo perduota medikų apžiūrai.

21.56 val. Kaune, Sukilėlių prospekte, atvira liepsna degė automobilis „BMW 525“. Gaisro metu išdegė jo variklio skyrius, termiškai buvo paveikta priekinė kėbulo dalis, išdužo priekinis langas, apdegė prietaisų skydelis.

18.47 val. gautas pranešimas, kad Vilkaviškyje, Gedimino gatvėje, vaikas mamą uždarė balkone ir įstrigo tarp lovos ir sienos. Ugniagesiai pakilo į balkoną, įleido moterį į butą ir  iškėlė užstrigusį vaiką.

Nuo 2019-10-31 06:00 iki 2019-11-01 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2019-11-01 06:00 iki 2019-11-02 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2019-11-02 06:00 iki 2019-11-03 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2019-11-03 06:00 iki 2019-11-04 06:00 įvykių suvestinė

Per praėjusias keturias paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 97 gaisrų ir atliko 70 gelbėjimo darbų. Gaisrų metu 1 žmogus žuvo, 6 buvo traumuoti.

Ketvirtadienį, 20.14 val., Trakų rajone, Aukštadvaryje, atvira liepsna degė dviejų aukštų mūrinis gyvenamasis namas. Ugniagesiai iš namo išnešė jo savininkę, kuri buvo be gyvybės požymių. Medikai moteriai konstatavo mirtį. Gaisro metu išdegė pirmasis ir dalis antrojo aukšto, sudegė ir buvo nuardyta pusė stogo, išneštas dujų balionas. Name dūmų detektoriaus nebuvo.

Apie 6 val. ryto gaisras kilo Šalčininkų rajone, Jašiūnuose. Iš dviejų aukštų daugiabučio medinio namo stogo veržėsi liepsna, patalpose buvo daug dūmų. Iš antrojo aukšto ugniagesiai išvedė vyrą, kuris, įtariama, apsinuodijo dūmais. Jis išvežtas į ligoninę. Gaisro metu sudegė ir buvo nuardyta apie 16 kv. m stogo, abu aukštai sulieti vandeniu.

19.32 val. Klaipėdoje, Statybininkų prospekte, iš daugiabučio buto trečiajame aukšte veržėsi dūmai, kambaryje atvira liepsna degė namų apyvokos daiktai. Kambaryje ant grindų ugniagesiai rado buto šeimininką. Vyras buvo išneštas ir perduotas greitosios pagalbos medikams. Dėl apsinuodijimo dūmais jis išvežtas į ligoninę. Degusius daiktus ugniagesiai metė pro langą ir lauke perpylė vandeniu. Gaisro metu aprūko buto sienos ir lubos.

20.56 val. gautas pranešimas, kad Kelmės rajone, Pagryžuvio kaime, gyvenamojo namo rūsyje vyras buvo atsukęs du dujų balionus ir juos padegęs. Giminaičiai juos užsuko iki atvykstant ugniagesiams. Nuo dujų balionų užsidegė vyro švarkas, jis apdegė veidą, rankas, pilvą ir krūtinę. Nukentėjusįjį greitosios pagalbos medikai išvežė į gydymo įstaigą. Gaisro metu apdegė dalis sienos, aprūko lubos.

21.53 val. Vilniuje, Kelmijos Sodų gatvėje, gyvenamajame name smilko sofa. Apdegęs namo savininkas buvo išvežtas į ligoninę. Gaisro metu apdegė baldai, sienos ir lubos.

Penktadienį, 13.50 val., gautas pranešimas, kad viename iš daugiabučio butų kilo gaisras. Buto koridoriuje buvo rasta sąmoninga moteris. Ji pati bandė gesinti kilusį gaisrą, todėl apdegė rankas ir kojas. Nukentėjusioji buvo išvesta iš buto ir perduota medikams. Po suteiktos pagalbos moteris atsisakė vykti į gydymo įstaigą. Gaisro metu miegamajame apdegė lova, kėdė, stalinė lempa, aprūko patalpos. Dūmų detektoriaus bute nebuvo.

Šeštadienį, 11.46 val., Kaune, Partizanų gatvėje, daugiabučio trečiajame aukšte esančiame bute atvira liepsna degė koridoriuje ir virtuvėje buvę namų apyvokos daiktai. Buto savininkė dėl galimo apsinuodijimo degimo produktais buvo išvesta ir perduota greitosios pagalbos medikams, kurie ją išvežė į gydymo įstaigą. Ugniagesiai atliko greta esančių butų žvalgybą ir iš namo evakavo 5 gyventojus.

Ketvirtadienį Šakių rajone, Juškių kaime, iš tvenkinio buvo ištrauktas žmogaus kūnas.

    

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-06-12