BDAR

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ir kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais.


Nuo 2019-05-30 06:00 iki 2019-05-31 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 23 gaisrų ir atliko 30 gelbėjimo darbų. Žūčių gaisruose išvengta.

11.10 val. pranešta apie gaisrą Kretingoje, Laisvės gatvėje, UAB „Medis“ parduotuvėje. Jis kilo atliekant stogo bituminės dangos klojimo darbus. Gaisro metu apdegė keli kvadratai stogo plokštės, gegnės ir plėvelė. Ugniagesiams teko išpjauti 10 kv. m stogo plokštės.

14.12 val. Vilniuje, Pupojų Sodų gatvėje, atvira liepsna degė gyvenamojo namo stogas. Gaisras kilo virtuvėje. Jo metu sudegė virtuvės lubos, išdegė mansarda, sudegė vienas dvišlaičio stogo šlaitas ir 6 kv. m stogo dangos.

16.31 val. Vilniuje, Priegliaus gatvėje, prekybos centro „Pupa“ pirmame ir antrame aukštuose, vyrų tualetuose, buvo padegti popieriaus laikikliai su popieriumi. Juos užgesino apsaugos darbuotojai.

21.20 val. Vilniuje, Eišiškių Sodų 6-ojoje gatvėje, liepsnojo gyvenamojo namo stogas. Gaisro metu apdegė ir buvo išardyta apie 6 kv. m stogo dangos.

23.07 val. Panevėžio rajone, Pamarliškių kaime, atvira liepsna degė automobilis „Chrysler Voyager“. Gaisro metu išdegė automobilio vidus.

Gegužės 31-osios naktį, 2.26 val., Kaišiadorių rajone, Kruonyje, degė ūkinio pastato vidus. Ugniagesiai išsaugojo šalia stovintį kitą ūkinį pastatą ir 4 lengvuosius automobilius.

Vakar 13.05 val. pranešta, kad Kalvarijos savivaldybėje, Jungėnų kaime, į 4 m gylio šulinį įkrito šuo. Ugniagesiai nusileido į šulinį ir iškėlė gyvūną. Atviras šulinys buvo uždengtas dangčiu.

Nuo 2019-05-29 06:00 iki 2019-05-30 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 18 gaisrų ir atliko 38 gelbėjimo darbus. Viename iš gaisrų traumuotas žmogus.

18.36 val. Šalčininkų rajone, Jašiūnuose, degė garažas. Gesindamas gaisrą rankas apdegė vyras. Nukentėjusysis po medikų apžiūros buvo išvežtas į ligoninę. Gaisro metu apdegė sandėliuojamos automobilių dalys, aprūko patalpa ir viduje buvęs automobilis „Audi 80“.

1.40 val. Pasvalio rajone, Sabonių kaime, atvira liepsna degė gyvenamasis namas. Gaisro metu sudegė jo stogas, medinė perdanga, išdegė vidus. Ugniagesiai išardė apdegusias medines namo sienas.

13.37 val. Utenos rajone, Šiaudinių kaime, liepsnojo garažo vidus. Gaisro metu apdegė viduje buvęs automobilis „Mini Cooper“.

19.31 val. Plungės rajone, Kaspariškės kaime, atvira liepsna degė ūkinis pastatas. Gaisro metu sudegė jo stogas, apdegė medinės sienos ir viduje buvę namų apyvokos daiktai.

18 val. Plungės ugniagesiai vyko į Stoties gatvę gelbėti įmonės kieme tvoroje įstrigusios stirnos. Jie gyvūną išlaisvino ir perdavė medžiotojų būrelio atstovams.

 

 

Nuo 2019-05-28 06:00 iki 2019-05-29 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 24 gaisrų ir atliko 33 gelbėjimo darbus. Žūčių gaisruose išvengta.

19.20 val. Vilkaviškio rajone, Kybartuose, gaisras kilo 5 butų daugiabutyje. Iš antrajame aukšte esančio buto pro langus veržėsi dūmai. Gaisro metu apdegė palėpė, aprūko virtuvė, įtrūko lango stiklas.

22.29 val. Kaišiadorių rajone, Būtkiemio II kaime, atvira liepsna degė ūkinis pastatas, jo stogas sukrito į vidų. Po kelių minučių pranešta, kad užsidegė ir gyvenamasis namas. Gaisro metu sudegė ir buvo nuardyta pusė pastato stogo, kita pusė smarkiai apdegė, sudegė namų apyvokos daiktai, apdegė lauko apdaila.

23.32 val. Molėtų rajone, Šliavelių kaime, liepsnojo mūrinis ūkinis pastatas. Gaisro metu sudegė jo stogas ir apie 20 kv. m perdangos, nuo dūmų užtroško naminiai paukščiai. Ugniagesiai išsaugojo priblokuotą medinę daržinę.

Gegužės 29-ąją po vidurnakčio Ukmergės rajone, Pijorų kaime, atvira liepsna degė medinis gyvenamasis namas. Gaisro metu sudegė jo stogas, išdegė vidus. Ugniagesiai išsaugojo šalia stovintį pastatą. 

Tuo pačiu metu Utenos rajone, Šeimaties kaime, taip pat liepsnojo medinis gyvenamasis namas. Gaisro metu sudegė jo stogas, išdegė vidus. Ugniagesiai išsaugojo už 10 m stovintį ūkinį medinį pastatą.

Po 22 val. Vilniaus ugniagesiai gelbėtojai Pašvaistės gatvėje nuo medžio, iš 10 m aukščio, nukėlė katiną ir perdavė savininkui.

  

Nuo 2019-05-27 06:00 iki 2019-05-28 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 31 gaisro ir atliko 23 gelbėjimo darbus. Žūčių gaisruose išvengta.

11.54 val. gaisras kilo Marijampolėje, R. Juknevičiaus gatvėje. Atvykus ugniagesiams viename iš daugiabučio butų buvo išdužęs virtuvės langas, pro jį veržėsi liepsnos. Žmonės buvo išėję iki atvykstant ugniagesiams. Gaisro metu sudegė virtuvė, koridorius, juose buvę namų apyvokos daiktai, kambaryje buvę daiktai apdegė.

Apie 14 val. Kauno rajone, Drąseikių kaime, atvira liepsna degė pavėsinė ir automobilio priekaba. Gaisro metu sudegė medinė pavėsinė, degiosios priekabos dalys, apdegė šalia augę želdiniai.

19.15 val. Elektrėnuose, Obenių gatvėje, degė UAB „Ecobazė“ padangų perdirbimo įmonės pastatas. Atvykus ugniagesiams iš metalinio angaro veržėsi dūmai. Jo viduje degė du stacionarūs keltuvai ir dulkės ant metalinių stogo santvarų.

19.45 val. Vilkaviškio rajone, Kybartuose, sodų bendrijoje „Uosis“, degė sodo namelis. Gaisro metu sudegė pastato stogas, viduje buvusi sofa-lova, aprūko vidaus sienos.

22.25 val. Šiaulių rajone, Gervėnų kaime, sodų bendrijoje „Jazminas“ liepsnojo sodo namelis. Gaisro metu jis sudegė.

Gegužės 28-osios naktį, 1.44 val., Jurbarko rajone, Žvyrių kaime, atvira liepsna degė gyvenamasis namas. Atvykus ugniagesiams, jo stogas jau buvo sukritęs. Gaisro metu namas ir viduje buvę daiktai sudegė.

14 val. buvo gautas pranešimas, kad Jurbarko rajone, Skirsnemunės kaime, 10 metų vaikas įlipo į medį negali išlipti. Vaikas buvo 5 m aukštyje. Ugniagesiai vaiką saugiai nukėlė ir perdavė medikams.

 

Nuo 2019-05-26 06:00 iki 2019-05-27 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2019-05-25 06:00 iki 2019-05-26 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2019-05-24 06:00 iki 2019-05-25 06:00 įvykių suvestinė

Per praėjusias tris paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 107 gaisrų ir atliko 62 gelbėjimo darbus. Gaisrų metu traumuoti du žmonės.

Penktadienį, 22.23 val., Klaipėdoje, Debreceno gatvėje, degė butas daugiabutyje. Gaisras kilo virtuvėje. Ugniagesiai išgelbėjo bute buvusį savininką. Po medikų apžiūros dėl galimo apsinuodijimo dūmais jis buvo išvežtas į ligoninę. Kadangi laiptinė iki pat 9-ojo aukšto buvo pilna dūmų, iš butų buvo evakuota 10 gyventojų, iš jų 2 vaikai. Gaisro metu apdegė virtuvėje buvę namų apyvokos daiktai, aprūko visas butas.

23.49 val. pranešta apie gaisrą daugiabutyje Marijampolėje, R. Juknevičiaus gatvėje. Iš buto ugniagesiai išnešė dūmais apsinuodijusį ir apdegusį vyrą. Jį greitosios pagalbos medikai išvežė į ligoninę. Bute smilko čiužinys.

13.38 val. Kaišiadorių rajone, Bublių kaime, degė durpinga pieva. Ugniagesiai užgesino 3 ha pievos.

Penktadienio naktį, 3.36 val., Panevėžio rajone, Berniūnų kaime, parduotuvėje degė šaldytuvas. Gaisro metu apdegė dalis sienos, aprūko parduotuvės patalpos.

Apie 20 val. Kauno rajone, Girininkų II kaime, degė apie 2,5 ha žolės, krūmų ir nendrių.

Sekmadienį paryčiais, apie 4 val., gaisras kilo Šalčininkų rajone, Naujakiemio kaime, renovuojamame pastate, buvusioje fermoje. Degė pastato vidus. Gaisro metu apdegė apie 2 kub. m lentų ir tirk pat medžio pjuvenų, apie 30 kv. m medinių stogo konstrukcijų ir viduje buvęs traktorius „Belorus“.

5 val. ryto Vilniaus rajone, Avižienių kaime, degė gyvenamojo namo rūsys. Rūsyje degė akumuliatoriai, apdegė namų apyvokos daiktai, visame name tvyrojo daug dūmų. Ugniagesiai iš antrojo aukšto kopėčiomis nukėlė vyrą.

6.40 val. gaisras kilo Vilniuje, Šiltnamių gatvėje, bute daugiabutyje. Jo metu kambaryje sudegė sofa-lova, apdegė kiti baldai, aprūko kambarys ir bendrojo naudojimo koridorius.

8.21 val. pranešta apie gaisrą Radviliškio rajone, Sulinkių kaime, UAB „Sulinkiai“ durpyne. Durpės degė atvira liepsna. Gaisro metu išdegė apie 3 ha durpių. Ugniagesiai gaisrą gesino iki 18 val. vakaro ir liko budėti per naktį.

18.35 val. Vilniuje, Kurapkų gatvėje, liepsnojo metalinio kiosko vidus. Gaisro metu sudegė jame buvę daiktai.

19.53 val. Alytaus rajone, Miklusėnų kaime, gyvenamojo namo katilinėje degė boileris. Gaisro metu apsilydė degiosios boilerio ir dviračio detalės, aprūko patalpos.

Šeštadienį vakare Utenos rajone, Sudeikių seniūnijoje, ežere pastebėtas plūduriuojantis skenduolis. Ugniagesiai ištraukė vyro kūną.

Sekmadienio naktį, 1.47 val., pranešta, kad Kaune, Karaliaus Mindaugo prospekte, į Nemuną įkrito žmogus. Atvykus ugniagesiams, vyras laikėsi už akmenų. Gelbėtojai padėjo jam išlipti į krantą.

19.10 val. buvo gautas pranešimas, kad Šilutėje, Pervažos gatvėje, ant geležinkelio bėgių užstrigo automobilis „Ford Mondeo“. Ugniagesiai, naudodami tempimo lyną, automobilį patraukė nuo bėgių.

21.30 val. Anykščių rajone, Kabošių kaime, į tvenkinį įvažiavo ir apvirto automobilis „Audi 80“. Ugniagesiai automobilį ištraukė.

         

Nuo 2019-05-23 00:06 iki 2019-05-24 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 38 gaisrų ir atliko 35 gelbėjimo darbus. Žūčių gaisruose išvengta.

Paryčiais, 4.15 val., Radviliškio rajone, Giedraičių gatvėje, atvira liepsna degė gyvenamasis namas. Gaisro metu sudegė jo stogas, išdegė vidus, apdegė sienos.

Apie 16 val. Kalvarijos savivaldybėje, Jungėnų kaime, pelkėje degė nendrės. Gaisro metu išdegė 1,5 ha atviros teritorijos.

Apie 17 val. Rokiškio rajone, Papartynės kaime, liepsnojo ūkinis pastatas. Atvykus ugniagesiams, jo stogas jau buvo sukritęs.

Tuo pačiu metu dar vienas ūkinis pastatas atvira liepsna degė Jurbarko rajone, Varlaukio kaime. Gaisro metu sudegė stogo kraigas ir pusė pastato, apie 2 t šiaudų, malkos ir namų apyvokos daiktai. Ugniagesiai nuo liepsnų apsaugojo du medinius ūkinius pastatus ir lauko virtuvę.

17.50 val. Klaipėdoje, Budelkiemio gatvėje, iš buto daugiabučio 9-ajame aukšte veržėsi dūmai. Ugniagesiai į butą pateko išlaužę duris. Kambaryje degė skuduras, o virtuvėje, kurioje dūmų dar nebuvo, sėdėjo buto savininkas. Vyrą apžiūrėjo medikai, jis nenukentėjo. Gaisro metu apdegė kambario grindys.

9.54 val. gautas pranešimas, kad Šalčininkų rajone, Tartoko kaime, į 3 m gylio apleistą šulinį be vandens įkrito moteris. Nuleidę kablines kopėčias, ugniagesiai gelbėtojai moterį ištraukė iš šulinio ir perdavė medikams.

Nuo 2019-05-22 06:00 iki 2019-05-23 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 37 gaisrų ir atliko 26 gelbėjimo darbus. Gaisruose žūčių ir traumų išvengta.

Gautas pranešimas, kad Vilniaus rajone, Bukiškio kaime, saugojamoje aikštelėje dega automobilių tralas. Atvykus ugniagesiams, transporto priemonė degė atvira liepsna. Gaisro metu sudegė 5 ant tralo buvę automobiliai.

3.23 val. gautas pranešimas, kad Kauno rajone, Paparčių kaime, dega transporto priemonė. Atvykus ugniagesiams, garaže rastas apdegęs motociklas, kurį dar iki atvykstant gelbėtojams užgesino savininkai. Gaisro metu apdegė motociklas, aprūko garažo sienos ir lubos, apsilydė garažo vartų pakėlimo sistema.

Trakų rajone, Žukų kaime, liepsnojo traktorius. Atvykus ugniagesiams, transporto priemonės išgelbėti nepavyko. Gaisro metu išdegė 5 arai žolės.

Jurbarko rajone, Veliuonos miestelyje, Nemuno upėje pastebėtas plūduriuojantis vyriškos lyties lavonas. Kūną ištraukė žvejai iš upės iki atvykstant gelbėtojams.

Nuo 2019-05-21 06:00 iki 2019-05-22 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 37 gaisrų ir atliko 32 gelbėjimo darbus. Viename iš gaisrų traumuoti 4 žmonės.

14.58 val. buvo gautas pranešimas, kad Kupiškyje, Krantinės gatvėje, daugiabutyje dega dujos. Gaisras kilo vykdant daugiabučio namo renovacijos darbus. Buvo pažeistas įvadinis dujotiekis, iš jo veržėsi ir degė dujos. Gaisro metu nukentėjo 4 darbuotojai, juos medikai išvežė į gydymo įstaigą. Užgesinus gaisrą, dujų tarnybos darbuotojai dujų nuotėkį sustabdė. Iš daugiabučio ir gretimo namo buvo evakuota 20 gyventojų. Gaisro metu aprūko namo siena, trūko stiklo paketas pirmajame aukšte.

8.13 val. gaisras kilo Kretingos rajone, Kiauleikių kaime, ūkiniame pastate. Atvykus ugniagesiams, jo stogas jau buvo sudegęs. Gaisro metu apdegė ir vandeniu buvo sulietas pastate laikytas šienas. Jis buvo perkrautas ir išvežtas į lauką.

9.17 val. gaisras kilo Šilutės rajone, Gluosnių gatvėje, UAB „Transkona“, Šilutės techninių apžiūrų stotyje. Ant pastato stogo, atliekant remonto darbus, užsidegė šiltinamoji medžiaga. Įmonės darbuotojai gaisrą gesino milteliniu gesintuvu. Gaisro metu buvo nuardyta 6 kv. m stogo dangos, išimta šiltinamoji medžiaga.

Apie 9 val. Trakų rajone, Valų kaime, Neryje buvo pastebėtas skenduolis. Ugniagesiai ištraukė vyro kūną.

14.54 val. pranešta, kad Akmenės rajone, Kruopių miestelyje, tvenkinyje nuskendo du vyrai. Ugniagesiai vyrų kūnus surado už 5 m nuo kranto.

 

 

Nuo 2019-05-20 06:00 iki 2019-05-21 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 51 gaisro ir atliko 32 gelbėjimo darbus. Žūčių gaisruose išvengta.

Apie 1 val. Panevėžyje, Pušaloto gatvėje, degė 5 sunkvežimiai. Ugniagesiai nuo liepsnų apsaugojo 6 sunkvežimius. Gaisrą jie gesino iki pat ryto.

3.32 val. gaisras kilo Vilkaviškio rajone, Vygrelių kaime, gyvenamajame name. Gaisro metu apdegė 3 kv. m sienos, sudegė visi elektros prietaisai. Įtariama, kad namas užsidegė dėl žaibo iškrovos.

10.44 val. Radviliškio rajone, Šniūraičių kaime, degė vilkikas „Volvo FH“. Iki atvykstant ugniagesiams jis buvo ištemptas iš angaro į lauką. Gaisro metu sudegė visos vilkiko degiosios detalės, aprūko metalinio angaro sienos.

Apie 12 val. Kalvarijos savivaldybėje, Navininkų kaime, atvira liepsna degė ūkinis pastatas. Gaisro metu sudegė jo stogas, pradegė perdanga, sudegė viduje buvusi 1 t šieno. Ugniagesiai išsaugojo šalia esantį kluoną.

Apie 15 val. Šiaulių rajone, Domantų kaime, 0,5 ha plote degė miško paklotė ir durpingas sluoksnis.

Apie 20 val. Tauragėje, Švyturio gatvėje, UAB „Argimetas“ metalo laužo supirktuvės teritorijoje, degė išardyti autobusai ir automobilių dalys. Gesinti gaisrą buvo pasitektas ir įmonės krautuvas. Gaisro metu sudegė 4 autobusai, konteineris su plastmase ir metalu, automobilių detalės, sėdynės. Ugniagesiai išsaugojo šalia stovintį pastatą.

23.21 val. gautas pranešimas apie gaisrą Visagine, Veteranų gatvėje esančiame prekybos centre „Domino“, kavinėje „Trečias blokas“. Antrajame pastato aukšte tvyrojo dūmai, veikė gaisro gesinimo vandeniu sistema. Kavinės virtuvės pagalbinėje patalpoje degė maisto šaldikliai. Gaisro metu apdegė 3 šaldikliai, dalis sienos, aprūko patalpos, vandeniu buvo užlietos pirmojo aukšto patalpos.  

Prieš pat vidurnaktį Tauragės rajone, Taurų kaime, liepsnojo sublokuoti sandėliukai. Gaisro metu sudegė 4 sandėliukai, sudegė ir buvo nuardytos kitų 4 sandėliukų stogo konstrukcijos. Ugniagesiai išsaugojo šalia stovintį ūkinį pastatą.

 

Nuo 2019-05-17 06:00 iki 2019-05-18 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2019-05-18 06:00 iki 2019-05-19 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2019-05-19 06:00 iki 2019-05-20 06:00 įvykių suvestinė

Per praėjusias tris paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 152 gaisrų ir atliko 58 gelbėjimo darbus. Viename iš gaisrų traumuotas žmogus.

Šeštadienį Vilniuje, Grigiškėse, UAB „Alauša“ degalinės teritorijoje, degė automobilis „Volkswagen Polo“. Gaisro metu visą kūną apdegė vyras. Jis buvo išvežtas į ligoninę. Automobilis sudegė. Iš jo buvo ištrauktas buitinis dujų balionas, sustabdytas dujų tekėjimas. Gaisro metu apdegė ir dujų pildymo stotelės kolonėlė. Buvo užsukta jos sklendė.

Penktadienį, 17,43 val., Vilniaus rajone, Bajorų kaime, degė gyvenamasis namas. Gaisro metu apdegė 20 kv. m medinės perdangos, buvo nuardyta 40 kv. m stogo dangos.

Šeštadienį, 9.41 val., nuo žaibo iškrovos Kėdainių rajone, Bakainių kaime, užsidegė daržinė. Atvykus ugniagesiams pastatas degė atvira liepsna. Gaisro metu sudegė daržinės stogas ir medinė perdanga.

Dar vienas ūkinis pastatas nuo žaibo iškrovos 16.31 val. užsidegė Lazdijų rajone, Budviečio kaime. Gaisro metu išdegė dalis perdangos, vandeniu buvo sulietos 6 t šieno.  

Apie 18 val. Kaune, Varnių gatvėje, penkiaaukščio antrojo aukšto laiptinėje degė elektros skydinė. Gaisro metu išdegė ir ketvirtajame bei penktajame aukšte laiptinėse esančios elektros skydinės. Kituose aukštuose jos aprūko. Nuo antrojo iki penktojo aukšto laiptinėje tvyrojo daug dūmų. Iš vieno buto ugniagesiai išvedė moterį.

18.47 val. Šiaulių rajone, Meškių kaime, viduje degė gyvenamojo namo siena. Gaisro metu taip pat apdegė pianinas ir baldai.

20.56 val. Kaune, Draugystės gatvėje, iš daugiabučio gyvenamojo namo buto veržėsi dūmai. Ugniagesiai į jį pateko išlaužę duris. Kambaryje degė lova. Bute buvo moteris. Ją gelbėtojai išnešė neštuvais ir perdavė greitosios pagalbos medikams. Ji buvo išvežta į ligoninę apžiūrai.

Sekmadienio naktį, 3.33 val., Elektrėnų savivaldybėje, Ąžuolynės kaime, UAB „Tvari energija“, prie metalinių konstrukcijų biodujų ruošimo technologinio pastato atvira liepsna metaliniame 130 kub. m konteineryje degė sukrautas biokuras. Nuo jo užsidegė pastato siena ir šalia pastato esantis biofiltras. Gaisro metu sudegė sienos šiltinamoji medžiaga ir biofiltro konstrukcijos bei biokuras.

13.50 val. Kazlų Rūdoje, Vasario 16-osios gatvėje, degė dviejų aukštų daugiabučio siena, laiptinė, buvo pradėjęs degti ir stogas. Naudodamiesi gyventojų paruoštomis kopėčiomis ugniagesiai iš antrojo aukšto nukėlė 3 moteris. Iki atvykstant ugniagesiams kopėčiomis pats nulipo ir vyras.

Pirmadienio naktį, 3.36 val., gautas pranešimas, kad Marijampolės rajone, Geležinių kaime, žaibas trenkė į gyvenamąjį namą ir jis užsidegė. Gaisras buvo užgesintas iki atvykstant ugniagesiams. Jo metu sudegė visi elektros prietaisai, apdegė dalis sienos.

Sekmadienį, 16.04 val., gautas pranešimas, kad Kelmės rajone, Polainių kaime, eismo įvykio metu susidūrė mikroautobusas ir lengvasis automobilis. Lengvajame automobilyje buvo prispausta žuvusi vairuotoja. Ugniagesiai ištraukė žuvusios merginos kūną. Mikroautobuso vairuotojas ir dvi keleivės buvo išvežtos į gydymo įstaigą apžiūrai.  

Nuo 2019-05-16 06:00 iki 2019-05-17 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 27 gaisrų ir atliko 27 gelbėjimo darbus. Viename iš gaisrų traumuotas žmogus.

14.49 val. Tauragėje prie Dariaus ir Girėno gatvės užsidegė automobilis „Ford S-Max“. Gesindamas jį automobilio savininkas apdegė rankas. Atvykę greitosios pagalbos medikai suteikė jam pirmąją pagalbą ir išvežė į ligoninę. Gaisro metu apdegė variklis ir jo dangtis.

21.46 val. Pasvalio rajone, Joniškėlyje, atvira liepsna degė automobilio SAAB variklio skyrius.

22.53 val. Kelmės rajone, Šedbarų kaime, degė garaže stovėjęs automobilis „KIA Sorrento“ ir dalis medinės namo sienos. Įtariama, kad buvo padegtas gyvenamojo namo kampas. Įtariamasis uždarytas į areštinę.

Gegužės 17-ąją po vidurnakčio Jurbarko rajone, Jakaičių kaime, liepsnojo medinis pagalbinio ūkio paskirties pastatas. Gaisro metu sudegė ir buvo nuardyta apie 20 kv. m perdangos, apdegė stogo konstrukcijos, sudegė palėpėje buvusios 14 padangų, apgadinti garažuose buvę daiktai. Iš pastato ugniagesiai išnešė 3 dujų balionus, nuo liepsnų jie apsaugojo du pastatus.

Po kelių minučių Vilniuje, Laisvės prospekto ir J. Baltrušaičio gatvės sankryžoje, eismo įvykio metu susidūrė automobiliai „Toyota Prius“ ir „Toyota Corolla‘. „Toyota Prius“ buvo apsivertęs ant stogo, vairuotojas negalėjo išlipti dėl patirtų sužalojimų. Ugniagesiai stabilizavo automobilį, atlaisvino priėjimą prie jo medikams, padėjo ištraukti nukentėjusįjį ir atvertė automobilį.

13.40 val. buvo gautas pranešimas, kad Radviliškio rajone, kelyje Pociūnėliai – Pašakiai, automobilis nuvažiavo į griovį, yra prispaustas žmogus. Atvykus ugniagesiams, automobilis „Renault Espace“ buvo griovyje, o šalia gulėjo vyras be sąmonės. Nukentėjusysis buvo perduotas greitosios pagalbos medikams.  

Vakar ugniagesiai gelbėjo ir du katinus. Gyvūnų globos organizacijos darbuotojai pranešė, kad Marijampolėje, Bažnyčios gatvėje, reikia nukelti katiną nuo metalinių užtvankos konstrukcijų. Kopėčiomis nusileidę 10 m žemyn, ugniagesiai iškėlė katiną.

Telšiuose katiną ugniagesiai nukėlė nuo medžio. Jis tupėjo 8 m aukštyje. Gyvūnai perduoti gyvūnų globos darbuotojams.  

Nuo 2019-05-15 06:00 iki 2019-05-16 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 23 gaisrų ir atliko 18 gelbėjimo darbų. Žūčių gaisruose išvengta.

Šįryt, apie 4 val., Anykščiuose, Smėlio gatvėje, atvira liepsna degė gyvenamojo namo stogas. Gaisro metu sudegė stogas, išdegė dalis įėjimo į antrąjį aukštą. Ištraukiamosiomis kopėčiomis iš antrojo aukšto balkono buvo nukeltas namo savininkas. Medikai jį apžiūrėjo vietoje.

Vakar  apie 17 val. Kaune, Pempių take, gyvenamajame name kilo gaisras. Jis buvo užgesintas iki atvykstant ugniagesiams. Gesindamas gaisrą dūmų prisikvėpavo vyras. Jam medikai medicinos pagalbą suteikė vietoje. Vyras po apžiūros paliktas namuose.

7.47 val., gaisras kilo Vilniaus rajone, Skaisterių kaime, medžio apdirbimo įmonėje „Koalos medis“. Gaisro židinys buvo virš pastato pastatytame 15 kv. m priestate. Gaisro metu sudegė lazerinės staklės, apdegė 15 kv. m lubų ir sienos.

Gegužės 16-osios naktį, apie antrą valandą, Kaune, Technikos gatvėje, UAB „Sanda“ teritorijoje, degė krovininio automobilio priekaba, skardinis garažas ir tarp jų sukrautos padangos. Gaisro metu apdegė priekaba, aprūko viduje buvę daiktai, apdegė garažo medinės konstrukcijos, 2 kub. m viduje sandėliuojamos medienos, namų apyvokos daiktai, aprūko dalis šalia esančio administracinio pastato sienos, skilo durų stiklas, 4 langai, apdegė automobilis „Volkswagen Sharan“.

Nuo 2019-05-14 06:00 iki 2019-05-15 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 13 gaisrų ir atliko 31 gelbėjimo darbą. Žūčių gaisruose išvengta.

15.49 val. Radviliškio rajone, Šaukote, atvira liepsna degė gyvenamasis namas. Iš jo ugniagesiai išvedė ranką apdegusį savininką, tačiau jis po medikų apžiūros gydymo atsisakė. Gaisro metu sudegė namo stogas, apdegė ir aprūko vidus.

13.17 val. buvo pranešta apie gaisrą gyvenamajame name Jurbarko rajone, Paskynų kaime. Gaisro metu išdegė namo vidus, sudegė jame buvęs turtas, nuardyta 5 kv. m stogo.

18.40 val. Radviliškio rajone, Gražionių kaime, gyvenamajame name nuo dūmtraukio buvo užsidegusi karkasinė siena.  Gaisro metu išdegė 1,5 kv. m sienos.

Vakar ugniagesiai gelbėtojai vyko vaduoti balkonuose užrakintų mamų. Apie 18 val. Skuode, Šatrijos gatvėje, savo mamą balkone užrakino – užlenkė balkono durų rankeną vienerių metų vaikas. Gelbėtojai iš kaimynų balkono perlipo pas uždarytą mamą, laužtuvu atidarė duris ir įleido ją į vidų.

Po kelių valandų gelbėti mamos Panevėžio ugniagesiai skubėjo į Ramygalos gatvę. Dvejų metų vaikas taip pat ją buvo užrakinęs balkone. Moteris nuomojosi šį butą. Duris atrakino atvykusi buto savininkė. Moteris buvo išleista iš balkono. Šįkart galėjo baigtis ir liūdniau, kadangi ant viryklės svilo paliktas puodas.

Vakar rytą Trakų rajone, Račkūnų kaime, į 3 m gylio šulinį įkrito šuo. Jį ugniagesiai ištraukė ir perdavė savininkei.

Vakare buvo pranešta, kad Šilalės rajone, Bytlaukio kaime, į kanalą įkrito karvė ir nebegali išlipti. Naudodami tvirtinimo juostos diržą ugniagesiai karvę ištraukė ir perdavė savininkei.

 

 

Nuo 2019-05-13 06:00 iki 2019-05-14 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 38 gaisrų ir atliko 17 gelbėjimo darbų. Gaisrų metu vienas žmogus žuvo, vienas buvo traumuotas.

16.32 val. buvo gautas pranešimas, kad Panevėžio rajone, Liūdynės kaime, dega gyvenamasis vagonėlis. Atvykus ugniagesiams, jis jau liepsnojo. Lovoje buvo rastas sudegęs vyro kūnas.

16.53 val. gaisras kilo Telšių rajone, Mitkaičių kaime, gyvenamajame name. Iš rūsio veržėsi dūmai. Rūsyje įrengtoje katilinėje buvo rastas dūmais apsinuodijęs vyras. Jį ugniagesiai išvedė į lauką ir perdavė medikams. Vyras buvo išvežtas į ligoninę. Gaisro metu katilinėje ir gretimoje patalpoje sudegė namų apyvokos daiktai.

5.35 val. Birštono savivaldybėje, Naudžiūnų kaime, atvira liepsna degė mūrinis garažas. Gaisro metu sudegė savadarbis traktorius, 2 keturračiai, 2 žoliapjovės ir priblokuoto rūsio stogas. Ugniagesiai nuo liepsnų apsaugojo už 2 m stovintį gyvenamąjį namą.

Apie 17 val. Vilniuje, Viršuliškių gatvėje, daugiabučio balkone degė spintelė ir lango rėmas.

20.32 val. gaisras kilo Telšių rajone, Luokės miestelyje, gyvenamajame name. Palėpėje prie kamino degė medinė perdanga ir siena.

19.20 val. Kupiškio rajone, Raukštonių kaime, lentpjūvėje, degė medienos džiovinimo kamera. Gaisro metu sudegė priestatas, kuriame įrengta džiovykla, sudegė ir buvo išardyta apie 60 kv. m pagrindinio pastato sienų.

Gegužės 14-osios naktį, 2.25 val., Palangoje, Suvalkiečių gatvėje, gyvenamojo namo kieme, atvira liepsna degė automobiliai „Volkswagen Passat“ ir „Volkswagen Sharan“. Gaisro metu „Volkswagen Sharan“ sudegė, išdegė automobilio „Volkswagen Passat“ variklio skyrius.

Vakar gautas pranešimas, kad Klaipėdos rajone, Dūdinėlių kaime, medienos perdirbimo įmonėje, transporteris įtraukė darbuotoją. Žuvusiojo kūną išlaisvino ugniagesiai.

Nuo 2019-05-12 06:00 iki 2019-05-13 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2019-05-11 06:00 iki 2019-05-12 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2019-05-10 06:00 iki 2019-05-11 06:00 įvykių suvestinė

Per praėjusias tris paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 120 gaisrų ir atliko 80 gelbėjimo darbų. Gaisrų metu du žmonės žuvo, vienas buvo traumuotas.

Šeštadienį, 5.51 val. ryto, gautas pranešimas apie gaisrą Panevėžyje, Ramygalos gatvėje. Iš daugiabučio pirmojo aukšto buto per ventiliaciją veržėsi dūmai. Ugniagesiai į butą pateko pro langą, užlipę ištraukiamosiomis kopėčiomis. Viduje degė lova ir šiukšlės. Iš buto jie netrukus išnešė vyrą, kuriam medikai konstatavo mirtį. Iš pastato buvo evakuota 15 žmonių.

Tos pačios dienos vakare, 20.25 val., Zarasų rajone, Kuklių kaime, atvira liepsna degė medinis renovuojamas gyvenamasis namas. Viduje buvo rastas smarkiai apdegęs moters kūnas. Gaisro metu išdegė kambarys, sudegė stogo konstrukcijos. Ugniagesiai išsaugojo du šalia stovinčius pastatus.

Sekmadienį, 17.26 val., gautas pranešimas, kad Kaune, J. Mateikos gatvėje, prie namo kuriant šašlykinę, degusis skystis pateko ant moters drabužių ir jie užsidegė. Drabužiai buvo užgesinti iki atvykstant ugniagesiams. Apdegusiai moteriai medikai suteikė pirmąją pagalbą vietoje ir išvežė į ligoninę.

Penktadienį, 14.32 val., Mažeikių rajone, Dūmaičių kaime, liepsnojo gyvenamasis namas. Atvykus ugniagesiams, jo stogas jau buvo sukritęs. Ugniagesiai nuo liepsnų apsaugojo šalia stovintį vasarnamį ir ūkinį pastatą.

Šeštadienį apie 18 val. Klaipėdoje, Radviliškio gatvėje, atvira liepsna degė automobilis „Citroen C8“. Gaisro metu aprūko ir gyvenamojo namo siena, nuo karščio įskilo lango stiklas, išsilydė rėmas, rūsio plastikinės durys, apdegė polistirolas ir vaiskrūmiai.

Prieš pat vidurnaktį pranešta apie gaisrą gyvenamajame name Šilalės rajone, Gražjūrio kaime. Gaisras kilo virtuvėje. Jo metu apdegė virtuvės baldai, buitinė technika, plastikinis langas, pradegė lubos, perdanga ir stogas, aprūko namo vidus.

Sekmadienį apie 22 val. Varėnoje, Geležinkelio gatvėje, 50 arų plote atskirais židiniais smilko miško paklotė. Gaisrą gesino ir Varėnos miškų urėdijos miškininkai.

22.27 val. Kalvarijoje, Dariaus ir Girėno gatvėje, atvira liepsna degė prie gyvenamojo namo priblokuoto priestato stogas. Gaisro metu jis buvo nuardytas. Ugniagesiai išsaugojo priblokuotą dviejų aukštų gyvenamąjį namą.

23.20 val. Šiaulių rajone, Ginkūnų kaime, gyvenamajame name degė pirtis. Gaisro metu apdegė jos apdaila, aprūko sienos ir lubos.

Penktadienį rytą Šiaulių rajone, Pakentraičių kaime, iš kūdros ištrauktas plūduriavęs vyro kūnas.

Tą pačią dieną Kaune iš Neries praeiviai ištraukė moterį be gyvybės požymių. Du ugniagesiai iki atvykstant medikams jai atliko širdies masažą. Vėliau ji buvo įkelta į medikų automobilį.

Sekmadienį apie 6 val. buvo gautas pranešimas, kad Druskininkų savivaldybėje, Gerdašių kaime, Nemune matomas žmogaus kūnas. Ugniagesiai iš upės ištraukė moters kūną.  

Šeštadienį vėlai vakare buvo pranešta, kad Klaipėdos rajone, Jokšų kaime, į vandens kanalą įvažiavęs automobilis „BMW“. Jis buvo apsemtas iki stiklų, viduje žmonių nebuvo. Naudodami automobilinę gervę ir lyną ugniagesiai automobilį ištraukė.

Sekmadienį vakare gautas pranešimas, kad Pakruojo rajone, Linkuvoje, į gyvenamąjį namą įšliaužė gyvatė. Ugniagesiai namo viduje sugavo žaltį, nuvežė jį į mišką ir paleido.

Tą patį vakarą pranešta, kad Druskininkų savivaldybėje, Viečiūnuose, į šulinį įkrito katinas. Ugniagesiai iš 18 m gylio šulinio katiną ištraukė.

Penktadienį Klaipėdos rajone, Priekulėje, iš upelio buvo ištrauktas šuo. Ugniagesiai gelbėtojai jį perdavė šeimininkui.

 

Nuo 2019-05-09 06:00 iki 2019-06-10 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 57 gaisrų ir atliko 25 gelbėjimo darbus. Žūčių gaisruose išvengta.

13.29 val. gautas pranešimas, kad Pakruojo rajone, Saveliškio kaime, atviroje teritorijoje dega žolė ir medžiai. Gaisro metu išdegė 2 ha žolės ir apie 30 pušų.

Apie 15 val. Vilniaus rajone, Ažulaukės kaime, išdegė apie 2,5 ha miško paklotės. Ugniagesiai nuo liepsnų apsaugojo du gyvenamuosius namus.

Apie 18 val. Mažeikiuose, Montuotojų gatvėje, atviroje teritorijoje degė miško paklotė. Gaisro metu išdegė 50 arų žolės ir 70 arų miško paklotės. Gaisrą gesinti padėjo miškininkai.

15.45 val. Radviliškio rajone, Kutiškių kaime, atvira liepsna degė karinis vikšrinis lengvasis transporteris. Gaisro metu išdegė priekinė kabina, apdegė galinės kabinos medžiagos.

21.37 val. Šiaulių rajone, Bazilionų miestelyje, degė ūkinio pastato rūsys. Ugniagesiai išsaugojo šalia stovintį gyvenamąjį namą.

Vakar gautas pranešimas, kad Šiaulių rajone, Ginkūnų kaime, ant elektros laidų pakibo vėjo nuneštas šiltnamis. 6 m aukštyje kabojusį šiltnamį ugniagesiai nukėlė pasitelkę autokeltuvą.

 

 

Nuo 2019-05-08 06:00 iki 2019-05-09 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 52 gaisrų ir atliko 21 gelbėjimo darbą. Viename iš gaisrų traumuotas žmogus.

23.36 val. Anykščiuose, Vilniaus gatvėje, atvira liepsna degė apleisto pastato vidus. Kambaryje degė sukrautos šiukšlės ir čiužiniai. Iš gretimo kambario pro langą ugniagesiai ištraukė sąmoningą vyrą ir perdavė jį medikams. Jis buvo išvežtas į ligoninę. Gaisro metu išdegė kambarys, apdegė dalis stogo dangos ir perdangos.

6.27 val. Vilniaus rajone, Valčiūnų kaime, degė vieno aukšto vasarnamis su mansarda. Gaisro metu sudegė 40 kv. m jo stogo, išdegė 20 kv. m mansardos, kitos patalpos, sudegė namų apyvokos daiktai. Liepsnose žuvo ir šuo.

17.51 val. Anykščiuose, Stoties gatvėje, degė gamybos ir pramonės paskirties pastatai. Atvykus ugniagesiams, iš mūrinio sandėlio veržėsi dūmai. Gaisro metu apdegė gamybinės patalpos, sudegė ventiliacijos įrenginys ir malūnas.

20.17 val. Prienų rajone, Ašmintos kaime, atvira liepsna degė apleistas pastatas. Gaisro metu sudegė namo stogas, išdegė 1 kambarys, buvo nuardyta 10 kv. m perdangos.

20.51 val. Vilniuje, Žirmūnų g., liepsnojo apleistas mūrinis pastatas. Gaisro metu sudegė ir buvo išardyta 15 kv. m stogo dangos, išdegė 30 kv. m patalpa.

22.32 val. Vilniuje, Skroblų gatvėje, liepsnojo bendrabučio balkonas. Bendrojo naudojimo balkone, 4-ajame aukšte, sudegė popierius ir kartonas, apdegė medinės balkono apdailos plokštės.

22.48 val. Zarasų rajone, Purvynės kaime, atvira liepsna degė karkasinis pastatas. Jis sudegė visiškai, šalia pastato apdegė medžiai ir apie 6 arai miško paklotės.  

Gegužės 9-ąją, apie 2 val. nakties, Rokiškio rajone, Urlių kaime, liepsnojo gyvenamasis namas. Atvykus ugniagesiams, jo stogas jau buvo sukritęs.

Vakar vakare buvo gautas pranešimas, kad Raseinių rajone, Molupių kaime, neįgalus vaikas galbūt įkrito į šulinį. Ugniagesiai išsiurbė du šulinius, tačiau vaiko nerado. Po kurio laiko jis buvo surastas už 3-4 km griovyje. Vaikas perduotas medikams.

 

Nuo 2019-05-07 06:00 iki 2019-05-08 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 52 gaisrų ir atliko 24 gelbėjimo darbus. Viename iš gaisrų žuvo žmogus.

Apie 21 val. Vilniuje, Titnago gatvėje, degė apleistas pastatas. Atvykus ugniagesiams, prie apleisto sudegusio benamio namelio degė šiukšlės. Gaisravietėje rastas smarkiai apdegęs žmogaus kūnas.

Apie 10 val. Vilniaus rajone, Šilėnų kaime, atvira liepsna degė ūkinis pastatas ir lauko virtuvė. Ūkinio pastato stogas jau buvo įgriuvęs. Gaisro metu abu pastatai sudegė.

15 val. Pagėgių savivaldybėje, Vidgirių kaime, liepsnojo vandens siurblinės stogas. Sudegęs stogas buvo nuardytas.

Apie 16 val. Šiaulių rajone, Meškuičių miestelyje, atviroje sandėliavimo patalpoje degė pjuvenos. Gaisro metu apdegė 60 kv. m plote sukrautos pjuvenos, šalia stovėjęs metalinis pjuvenų bunkeris, medinės tvoros pertvara.

19.42 val. Prienų rajone, Stakliškių kaime, degė Švč. Trejybės parapijos lauko tualetas ir ūkinio pastato medinė skliauto dalis. Gaisro metu apdegė ir dalis ūkinio pastato stogo.

Vakar buvo gautas pranešimas, kad Varėnos rajone, Babriškių kaime, vyro koja užstrigo tarp traktoriaus pedalų. Atvykę ugniagesiai išlaisvino vyrą.  

14.53 val. pranešta, kad Švenčionių rajone, kelyje Vilnius – Zarasai, motociklas „Kawasaki“ su vairuotoju nulėkė nuo kelio ir įvažiavo į miškelį. Ugniagesiai nupjovė medžių šakas ir atlaisvino priėjimą medikams prie nukentėjusiojo. Medikai vyrui konstatavo mirtį.

18 val. ugniagesių pagalbos buvo paprašyta Kupiškio rajone, Paketurių kaime, iš Kupiškio marių ištraukti skenduolę. Ugniagesiai ištraukė nuskendusios moters kūną.

22.32 val. gautas pranešimas, kad Šiaulių rajone, Gervėnų kaime, tarp traktoriaus rėmo įstrigo žmogus. Vyras buvo įstrigęs tarp traktoriaus rėmo ir sėdynės. Ugniagesiai jį išlaisvino ir perdavė medikams.

Nuo 2019-05-06 06:00 iki 2019-05-07 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 44 gaisrų ir atliko 21 gelbėjimo darbą. Gaisrų metu žuvo 3 žmonės.

11.29 val. Telšių rajone, Užgirių kaime, sodų bendrijoje „Žemaitis“, degė sodo namelis. Virtuvėje buvo rasta moteris, o kambaryje prie lovos – vyras. Abu žmonės buvo išnešti į lauką, jiems buvo daromas dirbtinis kvėpavimas, tačiau medikai jiems konstatavo mirtį. Gaisro metu sudegė lova, patalynė, dalis medinių grindų prie lovos, aprūko kambarys ir virtuvė.

21.55 val. Rokiškio rajone, Skemų kaime, atvira liepsna degė ūkinis pastatas. Viduje rastas apdegęs vyro kūnas. Gaisro metu sudegė 60 kv. m pastato stogo ir viduje buvęs šienas. Ugniagesiai išsaugojo priblokuotą mūrinį pastatą.

10.33 val. Šakių rajone, Meškinės kaime, degė ūkinis pastatas. Gaisro metu apdegė dalis medinės sienos, išdegė dalis perdangos, apdegė apie 2 t šiaudų. Iš pastato buvo išvesti 2 veršeliai.

12.47 val. Vilniaus rajone, Danilavos kaime, atvira liepsna degė rąstinis ūkinis pastatas. Gaisro metu jis sudegė ir buvo išardytas.

20.21 val. Panevėžio rajone, Ėriškių kaime, ŽŪB „Ėriškės“ atviroje teritorijoje degė apie 50 rulonų sukrautų presuotų šiaudų. Gaisrą padėjo gesinti bendrovės traktorius su vandens cisterna.

   

Nuo 2019-05-05 06:00 iki 2019-05-06 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2019-05-04 06:00 iki 2019-05-05 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2019-05-03 06:00 iki 2019-05-04 06:00 įvykių suvestinė

Per praėjusias tris paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 105 gaisrų ir atliko 73 gelbėjimo darbus. Gaisrų metu traumuoti du žmonės.

Sekmadienio naktį, 2.31 val., Jonavoje, Sodų gatvėje, degė butas daugiabučio penktajame aukšte. Išlaužę duris ugniagesiai pateko vidų, ten degė sofa-lova ir namų apyvokos daiktai. Prie durų buvo rastas gulintis sąmoningas vyras. Jį gelbėtojai išnešė į lauką ir perdavė medikams. Jis buvo išvežtas į Kauno klinikas. Medikai į ligoninę apžiūrai išvežė ir vyrą iš gretimo buto. Gaisro metu sudegė sofa-lova, išdegė ir buvo išardyta dalis medinių grindų, aprūko butas ir laiptinės aikštelė. Iš kitų butų į lauką išėjo apie 20 gyventojų.

Penktadienį, 4.35 val. ryto, Pakruojyje, Statybininkų gatvėje, atvira liepsna degė automobiliai ir mūrinis garažas. Gaisro metu 5 lengvieji automobiliai sudegė visiškai, 5 – apdegė ir apsilydė, garaže sudegė padangos ir šalia garažo sukrauta apie 15 kub. m malkų.

13.53 val. Vilniuje, M. Šikšnio g. 80, liepsnojo gyvenamojo namo stogas. Gaisro metu sudegė ir buvo išardyta dalis stogo dangos, vandeniu sulieti antrasis ir trečiasis namo aukštai.

Šeštadienį apie 1 val. nakties Raseinių rajone, Lenkelių kaime, atvira liepsna degė ūkinis pastatas. Gaisro metu sudegė ir sukrito stogas, sudegė medinė perdanga, sienos, viduje buvusios malkos, šienas, mediena, elektrinė žoliapjovė, baldų komplektas, 2 televizoriai ir kompiuteris. Ugniagesiai išgelbėjo už 14 m stovintį gyvenamąjį namą.

Sekmadienį, 2.50 val., gautas pranešimas, kad Telšiuose, Kalno gatvėje, ligoninės skyriuje vyras rūkydamas uždegė lovą. Personalas gaisrą užgesino. Gaisro metu palatoje apdegė čiužinys, aprūko šalia stovėjęs staliukas. Čiužinį ugniagesiai išnešė į lauką ir supylė vandeniu.

13.29 val. Kauno rajone, Boniškių kaime, sandėliavimo paskirties pastato viduje atvira liepsna degė medienos granulių produkcija. Gaisro metu deformavosi ir griuvo metalinės konstrukcijos. Incidentui likviduoti buvo pasitelkti 2 įmonės traktoriai ir 8 darbuotojai.

13.48 val. Kaune, Kanalo gatvėje, atvira liepsna degė 4 butų namo stogas. Gaisro metu sudegė stogo konstrukcijos, išdegė palėpė, pradegė medinė perdanga, aprūko ir buvo sulietos gyvenamosios patalpos.

Apie 15 val. Kupiškio rajone, Alizavoje, degė gyvenamojo namo siena. Gaisro metu apdegė ir buvo nuardyta apie 20 kv. m namo sienos, apdegė plastikinės durys, įtrūko stiklo paketas.

20.43 val. Pakruojo rajone, Minelgių kaime, degė gyvenamojo namo vidus. Gaisro metu išdegė vienas kambarys, dalis perdangos, nuo karščio išdužo 4 langai.

Penktadienį vakare Šilutės rajone, Inkaklių kaime, tvenkinyje rastas nuskendusio vyro kūnas.

Sekmadienį vakare Rokiškio rajone, Raišių kaime, tvenkinyje aptiktas nuskendusio vyro kūnas.    

Nuo 2019-05-02 06:00 iki 2019-05-03 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 34 gaisrų ir atliko 35 gelbėjimo darbus. Žūčių gaisruose išvengta.

9.37 val. Trakų rajone, Naujasodžio II kaime, atvira liepsna degė medinis gyvenamasis namas. Gaisro metu išdegė pastogė ir vidus, buvo išardyta pusė stogo. Iš namo ugniagesiai išnešė du dujų balionus.

Gegužės 3-iosios naktį, po vidurnakčio, Alytaus rajone, Griškonių kaime, degė medinis negyvenamas namas. Gaisro metu jis sudegė. Ugniagesiai išgelbėjo šalia stovintį ūkinį pastatą.

1.30 val. Radviliškyje, Žironų gatvėje, atvira liepsna degė UAB „Gairelita“ gamybinis įrenginys – konvejeris, esantis 12 m aukštyje virš metalinio bunkerio, kuriame supiltos medžio pjuvenų granulės. Šalia supiltas pjuvenų kūgis buvo apsaugotas nuo liepsnų.

1.37 val., Pakruojo rajone, Šikšnių kaime, liepsnojo ūkinis pastatas ir lauko virtuvė. Gaisro metu sudegė pastato stogas, perdanga, apdegė ir buvo nuardytas vasaros virtuvės stogas, perdanga, apdegė vidus. Ugniagesiai nuo liepsnų apsaugojo garažą.

18.02 val. buvo pranešta, kad Vilkaviškio rajone, Gabriškės kaime, traktorius vyrui prispaudė koją. Ugniagesiai žmogų išlaisvino, jis buvo perduotas medikams.

12.32 val. pranešta, kad Jonavos rajone, Užusalių kaime, į duobę įkrito karvė. Ji buvo įkritusi į siaurą purvo ir vandens griovį. Panaudoję tempimo lyną, ugniagesiai gelbėtojai gyvulį sėkmingai ištraukė.

Vakar ugniagesiai dėl stipraus vėjo pridarytos žalos turėjo nemažai darbo. Klaipėdoje, Lakštučių gatvėje, jiems nuo automobilio „Toyota“ teko nukelti gatvių apšvietimo stulpą. Automobilis nenukentėjo.

Šakiuose, Griškabūdžio gatvėje, ant automobilio „Volkswagen Caravelle“ buvo užvirtęs medis. Ugniagesiai jį supjaustė ir patraukė  nuo automobilio.  

Nuo 2019-04-30 06:00 iki 2019-05-01 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2019-05-01 06:00 iki 2019-05-02 06:00 įvykių suvestinė

Per praėjusias dvi paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 155 gaisrų ir atliko 60 gelbėjimo darbų. Žūčių gaisruose išvengta.

Antradienį, 12.46 val., didelis gaisras kilo Joniškio rajone, Jauniūnų kaime, sandėliavimo paskirties pastatuose. Atvykus ugniagesiams sandėlis degė atvira liepsna. Gaisro metu sudegė ir buvo nuardyta didžioji dalis pastato stogo, grūdų aruodai, 3 grūdų valymo įrenginiai, kita technika. Ugniagesiai išsaugojo 5 automobilius, 3 motociklus ir 3 motorolerius.

Trečiadienio naktį, 2.42 val., Vilniaus rajone, Daržininkų kaime, liepsnojo dviejų aukštų gyvenamojo namo vidus. Gaisro metu visiškai išdegė antrasis aukštas, pirmajame aukšte išdegė virtuvė, vonia ir kambarys. Ugniagesiai nuo liepsnų apsaugojo du kambarius.

7.49 val. Vilniaus rajone, Petešos kaime, degė miško paklotė. Gaisro metu išdegė apie 50 arų miško paklotės.

Apie 8 val. Tauragėje, Dariaus ir Girėno gatvėje, bute devintajame aukšte, degė televizorius. Iš kito buto į lauką buvo išvesta moteris.

11.14 val. Šalčininkų rajone, Juršiškių kaime, atvira liepsna degė medinis pastatas, kuriame buvo įrengta pobūvių salė. Gaisro metu išdegė pastato vidus, apdegė išorinės sienos bei medinės stogo konstrukcijos.

Apie 14 val. Vilniuje, Viršuliškių gatvėje, daugiabučio septintajame aukšte atvira liepsna degė balkonas. Iš aštuntojo aukšto buvo evakuoti 5 žmonės.

15.26 val. Klaipėdos rajone, Doviluose, Piliakalnio miške, degė durpinga pieva ir miško paklotė. Ugnis pasiekė egles. Gaisro metu durpingoje pievoje išdegė 50 arų žolės ir 3 arai miško paklotės.

16.53 val. Šilalėje, Rytinio kelio gatvėje, dviejose vietose buvo nukritę aukštos įtampos laidai, degė krūmai ir žolė. Gaisro metu sudegė keli medžiai, krūmai ir 1 ha žolės. Ugniagesiai nuo liepsnų apsaugojo netoli gaisravietės stovėjusius 4 vilkikus ir ūkinį pastatą.

21.40 val. Šakių rajone, Patašinės kaime, nuo degančios žolės buvo užsidegęs apleistas pastatas. Gaisro metu apdegė pastato lentos, viduje sudegė seni šiaudai. Aplink pastatą išdegė apie 20 arų žolės.

22.30 val. Kaune, Baltijos gatvėje, daugiabučio antrajame aukšte degė virtuvė. Gaisro metu apdegė buitinė technika ir baldai. Gaisravietėje aptiktas negyvas katinas, ugniagesiai išgelbėjo šinšilą.

23.37 val. Rokiškyje, Pandėlio gatvėje, atvira liepsna degė antžeminiai garažai. Gaisro metu sudegė du mediniai garažai ir viduje buvęs turtas, sudegė trečiojo garažo stogas, apdegė viduje buvę daiktai. Nuo liepsnų apsaugoti 4 garažai.

Per praėjusias dvi paras šalies ugniagesiai vyko gesinti 85 žolės gaisrų. Nuo metų pradžios jie jau užgesino 2852 tokius gaisrus. Jų metu išdegė 2808 ha atvirų teritorijų.

 

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-06-12