BDAR

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ir kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais.


Nuo 2019-06-30 06:00 iki 2019-07-01 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2019-06-29 06:00 iki 2019-06-30 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2019-06-28 06:00 iki 2019-06-29 06:00 įvykių suvestinė

Per praėjusias tris paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 149 gaisrų ir atliko 93 gelbėjimo darbus. Viename iš gaisrų žuvo žmogus.

Šeštadienio naktį, 2.20 val., buvo pranešta apie gaisrą Kaune, Vėjo gatvėje. Iš gyvenamojo namo veržėsi dūmai. Ugniagesiai į vidų pateko grandininiu pjūklu nupjovę duris. Po kelių minučių jie iš kambario pirmajame aukšte išnešė vyrą be sąmonės. Jam medikai konstatavo mirtį. Namo savininkė iš patalpų išėjo iki atvykstant ugniagesiams. Jai medikai suteikė pirmąją pagalbą ir išvežė į gydymo įstaigą apžiūrai. Gaisro metu išdegė kambarys, apdegė kito kambario plastikinės lubos ir sienos, aprūko patalpos.

Penktadienį apie 13 val. didelis gaisras kilo Šilutės rajone, Traksėdžių kaime, Aukštumalės durpyne, priklausančiame UAB „Klasmann-Deilmann Šilutė“. Durpės degė 12 ha plote. Gaisrą gesino apie 50 ugniagesių ir tiek pat bendrovės darbuotojų. Gaisras buvo lokalizuotas šeštadienį, tačiau visą sekmadienį dar buvo gesinami pavieniai židiniai. Jų aptinkama vis mažiau. Gaisravietėje ir toliau budi ugniagesiai.

Penktadienį naktį dėl neatsargaus elgesio gaisras kilo Prienų rajone, Jiezne esančioje medienos apdirbimo įmonėje UAB „Baltic Hewer“. Prie pastato 50 kv. m plote degė pjuvenos, medienos atliekos ir ruošiniai. Pastato viduje degė apie 30 kub. m pjuvenų. Gaisro metu apdegė 5 kub. m medienos atliekų patalpoje ir 20 kub. m medienos lauke. Pjuvenos, medienos atliekos ir apdegusi mediena išvežta iš įmonės teritorijos.

13.38 val. gautas pranešimas, kad Vilniuje, ties Laurų gyvenviete, Neries saloje dega žolė, ten labai daug dūmų, vaikai šaukiasi pagalbos. Atvykus ugniagesiams upės pakrantėje degė žolė. Iš gaisravietės išėjusius du vaikus medikai apžiūrėjo vietoje. Gaisro metu išdegė apie 10 arų žolės.

Šeštadienį, 14.15 val., Širvintų rajone, Taučiulių kaime, atvira liepsna 50 arų plote degė nušienautas šienas ir traktorius „ISEKI“.

Apie 19 val. Akmenės rajone, Smiltinės kaime, degė UAB „Ekolignum“ medžio apdirbimo įmonės pastatas. Atvykus ugniagesiams liepsnojo jo stogas, sandėliuojamos pjuvenos ir medienos atliekos. Gaisro metu sudegė pastato stogas, pjuvenos buvo išvežtos saugiu atstumu ir perpiltos vandeniu.

Sekmadienio naktį, 3.26 val., Šilutės rajone, Jurkaičių kaime, atvira liepsna degė gyvenamasis namas ir ūkinis pastatas. Gaisro metu gyvenamasis namas sudegė.

Šeštadienį Telšių rajone, Vilko kaime, Dievo krėslo miške, tvenkinyje, 50 m nuo kranto, rastas nuskendusio vyro kūnas. Ugniagesiai jį parplukdė į krantą.

Tą pačią dieną pranešta, kad Švenčionių rajone, Meškerinės kaime, Žeimenos upėje, rastas vyro kūnas. Ugniagesiai upės žolėse įsipainiojusį kūną išlaisvino ir parplukdė į krantą.

Birželio 30 d. gautas pranešimas, kad Varėnos rajone, Urkionių kaime, tvenkinyje nuskendo moteris. Ugniagesiai ją ištraukė į krantą. Medikai konstatavo moters mirtį.

     

Nuo 2019-06-27 06:00 iki 2019-06-28 06:00 įvykių suvestinė

Per praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai gaisrų gesinti vyko 41 kartą ir atliko 62 gelbėjimo darbus. Žūčių ir traumų išvengta.

6.38 val. gautas pranešimas, kad Molėtų rajone, Mindūnų kaime, atvira liepsna dega ūkinis pastatas. Gaisro metu sudegė pastato stogas ir perdengimas, išdegė vidus.

Apie 20 val. Utenos rajone, Gudėniškių viensėdyje, užsiliepsnojo ūkinis pastatas. Atvykus ugniagesiams, pastato stogas jau buvo sukritęs. Nuo liepsnų pavyko apsaugoti, šalia buvusią ūkio techniką ir dar vieną ūkinį pastatą.

Tą pačią valandą, Klaipėdos Rajone, Kretingalės miestelyje, gaisras kilo viename iš  garažų. Gaisro metu sudegė du automobiliai, abiejų garažų stogas. Apdegė namo siena.

Apie 22 val. gautas pranešimas, apie gaisrą Šalčininkų rajone, Paturio kaime. Atvykus ugniagesiams, atvira liepsna degė gyvenamasis namas. Gaisro metu sudegė stogas, išdegė pastato vidus.

1.16 val. pranešta apie gaisrą Jonavoje. Ten atvira liepsna degė gyvenamasis namas. Gaisro metu nudegė namo stogas, vandeniu sulietos patalpos.

 

 

Nuo 2019-06-26 06:00 iki 2019-06-27 06:00 įvykių suvestinė 

Per praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 56 gaisrų ir atliko 38 gelbėjimo darbus. Viename iš gaisrų buvo traumuotas žmogus.

Apie 19 val. gautas pranešimas, kad Šilutėje, daugiabutyje, kilo gaisras. Gaisro židinys virtuvėje, degė aliejus puode. Iš buto išnešta ir medikams perduota, dūmais apsinuodijusi garbingo amžiaus senolė.

22.13 val. pranešta apie gaisrą Alytaus rajone, Kepyklos gatvėje įsikūrusioje maisto perdirbimo įmonėje. Atvykus ugniagesiams, pastatas skendėjo dūmuose. Gaisras kilęs rūkymo patalpoje išplito ir į kitas patalpas.

Vidurnaktį Kaune, Piliuonos gatvėje, liepsnojo garažas. Atvykus ugniagesiams, pastatas degė atvira liepsna. Gaisro metu sudegė mūrinis garažas su palėpe ir viduje buvę ūkio paskirties daiktai.

1.21 val. gautas pranešimas, kad Vilniaus miesto savivaldybėje, Sakalaičių soduose, dega gyvenamasis namas. Atvykus ugniagesiams, pastatas degė atvira liepsna. Gaisro metu išdegė antras namo aukštas ir jame buvusios statybinės medžiagos.

Nuo 2016-06-25 06:00 iki 2019-06-26 06:00 įvykių suvestinė   

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 54 gaisrų ir atliko 37 gelbėjimo darbus. Gaisrų metu traumuoti du žmonės.

12.18 val. gautas pranešimas apie gaisrą Telšių rajone, Sodalės kaime. Ten atvira liepsna degė gyvenamasis namas. Gaisro metu viduje sprogo du dujų balionai. Namo savininkė apdegė ranką. Ją apžiūrėjo medikai ir suteikė pagalbą. Moteris palikta gydytis ambulatoriškai. Gaisro metu namas sudegė visiškai, ugniagesiai išsaugojo ūkinį pastatą. Gaisro priežastis – dujų, žibalinių, benzininių įrenginių, prietaisų gedimai.

14.33 val. Širvintų rajone, Katūniškių kaime, kelyje Vilnius – Panevėžys, eismo įvykio metu susidūrė sunkvežimis „Mercedes“, vilkikas „Scania“ ir lengvasis automobilis „BMW“.  Pastarojo automobilio vairuotojas iki atvykstant ugniagesiams buvo išvežtas į ligoninę. Po eismo įvykio užsidegė visi 3 automobiliai. „BMW“ ir „Scania“ sudegė visiškai, apdegė „Mercedes“ priekaba. Iš sudegusio vilkiko ugniagesiai išlaisvino prispausto ir apdegusio vairuotojo kūną.

Birželio 26-ąją po vidurnakčio Klaipėdoje, Birutės gatvėje, UAB „Automeistras“ garaže degė motociklas „BMW“. Iki atvykstant ugniagesiams autoserviso darbuotojai gaisrą gesino milteliniais gesintuvais. Gaisro metu apdegė vienas darbuotojas. Jį medikai išvežė į ligoninę.

Antradienį buvo tęsiama birželio 23 d. Varėnos rajone, Ilgininkų kaime, Ilgio ežere nuskendusio vyro paieška. Apie 13 val. skenduolis buvo surastas.

Apie 16 val. gautas pranešimas, kad Panevėžio rajone, Breiviškių kaime, tvenkinyje nuskendo žmogus. Narai vyro kūną išnešė į krantą.

 

Nuo 2019-06-24 06:00 iki 2019-06-25 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2019-06-23 06:00 iki 2019-06-24 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2019-06-22 06:00 iki 2019-06-23 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2019-06-21 06:00 iki 2019-06-22 06:00 įvykių suvestinė

Per praėjusias 4 paras šalies ugniagesiai gelbėtojai gaisrų gesinti vyko 244 kartus ir atliko 119 gelbėjimo darbų. Viename iš gaisrų žuvo žmogus, kitame buvo traumuotas.

Šeštadienį, 19.33 val., gautas pranešimas, kad Klaipėdoje, Strėvos gatvėje, daugiabutyje kilo gaisras. Atvykus ugniagesiams, gaisro židinys rastas 2 namo aukšte. Bute rastas nesąmoningas vyras perduotas medikams, kurie konstatavo jo mirtį.

Pirmadienį, 12.51 val., gautas pranešimas, kad Panevėžyje, daugiabutyje kilo gaisras. Atvykę ugniagesiai iš buto išnešė dūmais apsinuodijusią moterį, kuri medikų buvo išgabenta į ligoninę. Gaisras kilo vonios kambaryje.

Penktadienį po vidurnakčio gautas pranešimas apie gaisrą Alytaus rajone, Medukštos kaime. Atvykus ugniagesiams, namo patalpos skendėjo dūmuose. Gaisro metu apdegė ir aprūko antrojo aukšto sienos, lubos, namų apyvokos daiktai. Vandeniu sulietos patalpos. Iš namo išnešta mažametė mergaitė nenukentėjo.

Apie 4 val. ryto buvo pranešta apie gaisrą Telšių rajone, Plepų kaime. Atvykus ugniagesiams, ūkinis pastatas degė atvira liepsna. Gaisro metu pastatas sudegė, apdegė viduje buvę daiktai. Sudegė du automobiliai. Nuo liepsnų pavyko apsaugoti šalia buvusius ūkinį pastatą ir gyvenamąjį namą.

Šeštadienį, 9.26 val., gautas pranešimas, kad dega namas Kelmės rajone, Šlumpių kaime. Atvykus ugniagesiams, pastatas degė atvira liepsna. Gaisro metu sudegė namo virtuvė, vonios kambarys, stogas. Vandeniu sulieti baldai.

Apie 8 val. ryto Raseinių rajone, Paklanių kaime, užsiliepsnojo ūkio paskirties pastatas. Atvykus ugniagesiams, fermos pastatas degė atvira liepsna. Gaisro metu sudegė stogas, pastate buvęs šienas, malkos ir kiti namų apyvokos daiktai. Nuo kylančių žiežirbų užsidegė šalia esančios ražienos.

Sekmadienį apie 19 val. gautas pranešimas, kad gaisras kilo Vilniaus rajone, Melekonių kaime. Ten atvira liepsna degė gyvenamasis namas. Gaisro metu sudegė pastato stogas, vandeniu sulieti abu namo aukštai.

Tą pačią dieną Radviliškio rajone, Bružių kaime, užsiliepsnojo ūkinis pastatas. Atvykus ugniagesiams, jo stogas degė atvira liepsna. Gaisro metu pastatas sudegė, apdegė viduje buvęs šienas ir šiaudai.

23.53 val. gautas pranešimas, kad Kauno rajone, Raudondvario kaime, dega gyvenamasis namas. Atvykus ugniagesiams, garažas degė atvira liepsna, stogas buvo sukritęs. Ugnis persimetė ir į gyvenamojo namo stogą. Gaisro metu sudegė garažo stogas, apdegė viduje buvusios lentos. Sudegė dalis namo stogo ir palėpėje buvę sendaikčiai.

Pirmadienį paryčiais pranešta apie gaisrą Telšių rajone, Upynos kaime. Atvykus ugniagesiams, ūkinis pastatas degė atvira liepsna. Gaisro metu sudegė pastato sienos, nudegė stogas. Sudegė viduje buvęs šienas ir mediena. Nuo liepsnų apsaugotas šalia esantis gyvenamasis namas.

Pirmadienio vakare gautas pranešimas apie gaisrą Šiauliuose. Atvykus ugniagesiams, gyvenamasis namas degė atvira liepsna. Gaisro metu sudegė negyvenama namo dalis.

Per praėjusias 4 paras vanduo nusinešė 3 žmonių gyvybes. 

Šeštadienį Anykščiuose iš Šventosios upės ištrauktas nuskendusio vyro kūnas. Tą pačią dieną pranešta, kad Biržų rajone, Kilučių ežere, skęsta du žmonės. Atvykę gelbėtojai priplaukė prie skęstančiųjų ir juos išgelbėjo. 

Sekmadienį Kaune iš Nemuno, 20 metrų nuo kranto, ištrauktas moters kūnas. Tą pačia dieną, Švenčionių rajone, Asvejos ežere, maždaug 20 metrų nuo kranto, buvo rastas nuskendusio vyro kūnas. 

Nuo 2019-06-20 06:00 iki 2019-06-21 06:00 įvykių suvestinė

Per praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 34 gaisrų ir atliko 39 gelbėjimo darbus. Gaisruose žūčių ir traumų išvengta.

Tuoj po antros valandos nakties, gautas pranešimas, kad Alytaus rajone, Silgionių kaime, dega apleistas pastatas. Gaisro metu namas sudegė.

Apie 16 val. Kauno mieste, Josvainių gatvėje, liepsnojo gyvenamasis namas. Atvykus ugniagesiams, namo stogas degė atvira liepsna. Gaisro metu nudegė dalis stogo dangos ir medinių jos konstrukcijų, plastikiniai langai,  patalpos įrengtos pastogėje. Sudegė ir aprūko sienos bei lubos. Vandeniu sulieti žemiau esantys gyvenamieji kambariai.

19.31 val., gautas pranešimas, kad Mažeikių rajone, Viekšniuose gaisras kilo ūkiniame pastate. Atvykus ugniagesiams, jis degė atvira liepsna. Gaisro metu nudegė pusė pastato stogo, apdegė ir sugadinta mediena ir šienas.

Apie 22 val. Kaune, Partizanų gatvėje, daugiabučiame name kilo gaisras. Atvykus ugniagesiams, viename iš butų degė čiužinys.

Nuo 2019-06-19 06:00 iki 2019-06-20 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 35 gaisrų ir atliko 23 gelbėjimo darbus. Viename iš gaisrų buvo traumuotas žmogus.

Apie 4 val. ryto, gautas pranešimas, kad Vilniaus rajone, Nemėžio kaime, gaisras kilo daugiabutyje. Atvykus ugniagesiams, cokoliniame aukšte, degė butas, patalpos skendėjo dūmuose. Gaisro metu, nukentėjusiai moteriai, medikai pagalbą suteikė vietoje.

15.24 val., Kupiškio rajone, Žaidelių kaime užsiliepsnojo gyvenamasis namas. Atvykus ugniagesiams, pastato stogas degė atvira liepsna. Gaisro metu nudegė stogas. Nežymiai aprūko ir vandeniu sulieti kambariai. Nuo ugnies pavyko apsaugoti šalia esančius pastatus.

Apie 22 val., gautas pranešimas, kad Širvintų rajone, Jauniūnų kaime, dega pirtis. Atvykus ugniagesiams, pastato stogas degė atvira liepsna. Gaisro metu sudegė stogas, vietomis išdegė perdengimas.

21.33 val., gauras pranešimas apie gaisrą kilusį Elektrėnų savivaldybėje, Šuolių kaime. Ten sudegė vasaros virtuvė.

Vakar Kupiškio rajone, Noriūnų kaime iš tvenkinio ištrauktas moters kūnas.

 

Nuo 2019-06-18 06:00 iki 2019-06-19 06:00 įvykių suvestinė

Per praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 29 gaisrų ir atliko 24 gelbėjimo darbus. Gaisruose žūčių ir traumų išvengta.

20.37 val., gautas pranešimas, kad Skuodo rajone, Aleksandrijos kaime, dega ūkinis pastatas. Atvykus ugniagesiams, pastatas degė atvira liepsna. Gaisro metu nudegė stogas, vietomis apdegė medinis perdengimas, pastato vidus aprūko ir sulietas vandeniu. Gesinant gaisrą išsaugoti 2 šalia stovintys ūkiniai pastatai.

11.43 val. pranešta, kad Pasvalio rajone, Narteikių kaime, užsiliepsnojo daugiabutyje esanti virtuvė. Atvykus ugniagesiams, patalpos skendėjo dūmuose. Gaisro metu Išdegė virtuvės ir koridoriaus sienos, dalis lubų, aprūko 1 kambarys. Iš 4-ojo, 2-ojo ir 1-ojo aukštų evakuota 10 žmonių.

Tuoj po 9 val., Radvilišio miesto ugniagesiai, skubėjo gesinti garažo. Atvykus ugniagesiams, degė pastato durys. Gaisro metu apdegė ir aprūko garažo durys, vidus ir jame sukrauti daiktai.

 

Nuo 2019-06-17 06:00 iki 2019-06-18 06:00 įvykių suvestinė

Per praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai gaisrų gesinti vyko 12 kartų ir atliko 23 gelbėjimo darbus. Žūčių ir traumų išvengta.

Anksti ryte, gautas pranešimas, kad Kaune, atvira liepsna dega apleistas pastatas. Gaisro metu išdegė lubos, sukrito dalis stogo, kita dalis nuardyta, pirmas aukštas sulietas vandeniu.

9.24 val., gautas pranešimas, kad Varėnos rajone, Rudnios kaime, dega gyvenamasis namas. Gaisro metu apdegė virtuvės sienos ir lubos. Nuo dūmų užduso pastate buvęs šuo.

15.16 val. Šiaulių rajone, Šilėnų kaime, gaisras kilo daugiabutyje. Atvykus ugniagesiams, antrame namo aukšte esančiame bute, atvira liepsna degė kambarys. Gaisro metu išdegė miegamasis kambarys, apdegė ir aprūko kito kambario, koridoriaus ir katilinės patalpos. Bute nugaišo du šunys.

Vakar, Vilniaus miesto ugniagesiai skubėjo gesinti įsiplieskusio gaisro Virbeliškių gatvėje esančiame garažų masyve. Gaisro metu išdegė garažo vidus.

 

Nuo 2019-06-14 06:00 iki 2019-06-15 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2019-06-15 06:00 iki 2019-06-16 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2019-06-16 06:00 iki 2019-06-17 06:00 įvykių suvestinė

Per praėjusias tris paras šalies ugniagesiai gelbėtojai gaisrų gesinti vyko 91 kartą ir atliko 108 gelbėjimo darbus. Viename iš gaisrų buvo traumuotas žmogus.

Sekmadienį, 00.36 val. gautas pranešimas, kad Kazlų Rūdoje dega daugiabutis. Atvykus ugniagesiams, pastatas degė atvira liepsna. Gaisro metu apdegė medinė lauko siena, nuardyta stogo dangos dalis, lubos ir vidinės kambario sienos. Vandeniu sulietas pirmas aukštas. Iš namo išvestas jaunas vyras, perduotas medikams.

Penktadienį 8.22 val. gautas pranešimas, kad Kaišiadorių rajone, Vilionių kaime užsiliepsnojo ūkinis pastatas. Atvykus ugniagesiams, stogas degė atvira liepsna. Gaisro metu sudegė karkasinė pastato dalis, viduje buvęs automobilis, apie 10 tonų šieno, namų apyvokos daiktai, nudegė visas pastato stogas, medinė perdanga, stipriai apdegė rąstinė pastato dalis. Iš degančio pastato išgelbėtos 38 vištos. Išgelbėtas netoliese esantis gyvenamasis namas.

Tame pačiame rajone, Beištrakių kaime, atvira liepsna degė dar vienas ūkinis pastatas. Nuo jo užsiliepsnojo gyvenamojo namo stogas. Gaisro metu nudegė ūkinio pastato stogas, pradegė perdanga, sudegė viduje buvusios tekinimo staklės, įvairūs įrengimai. Sudegė medinis priestatas, viduje buvęs žolės pjovimo traktorius, įrankiai. Apdegė šalia ūkinio pastato buvusios malkos. Išgelbėta apie 30 vienetų  200 litrų talpos tepalo statinių, buvusių prie ūkinio pastato išorinės sienos. Nudegė namo stogas, abu pastato aukštai sulieti vandeniu.

2.40 val. Kauno miesto ugniagesiai skubėjo gesinti gaisro, įsiplieskusio medžio apdirbimo įmonėje. Atvykus ugniagesiams, pastatas ir lauke sandėliuojama produkcija degė atvira liepsna. Gaisro metu sudegė lentpjūvės pastatas kartu su jame buvusiais įrengimais ir žaliava. Apdegė lauke sandėliuojama produkcija. Gaisro metu išsaugotas šalia stovintis gyvenamasis namas ir gamybinis pastatas.

Šeštadienio vakarą, Ukmergės rajone, Užulėnio kaime, gaisras kilo gyvenamajame name. Atvykus ugniagesiams, pastatas degė atvira liepsna. Atvykus ugniagesiams, iš rąstinio namo veržėsi dūmai, atvira liepsna degė namo viduje. Gaisro metu apdegė ir aprūko viena dalis namo su viduje buvusiais namų apyvokos daiktais.

Apie pirmą valandą nakties, Molėtų rajone, Kraujaleidžių kaime, užsiliepsnojo ūkinis pastatas. Atvykus ugniagesiams, jo stogas degė atvira liepsna. Gaisro metu išdegė mansarda virš pirties ir dalis stogo. Sudegė sandėlio stogas, viduje buvę lauko baldai, mediena, namų apyvokos daiktai.

Penktadienį ir šeštadienį iš vandens telkinių ištraukti 8 nuskendusių žmonių kūnai.

Nuo 2019-06-13 06:00 iki 2019-06-14 06:00 įvykių suvestinė

Per praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai gaisrų gesinti vyko 71 kartą ir atliko 118 gelbėjimo darbų. Viename iš gaisrų vienas žmogus žuvo kitas buvo traumuotas.

Praėjusi parą vanduo pasiglemžė trijų jaunų žmonių gyvybes.

16.49 val., gautas pranešimas, kad Vilniuje, Rokantiškių soduose, dega gyvenamasis namas. Atvykus ugniagesiams, pastatas degė atvira liepsna. Namo viduje buvo rastas stipriai apdegęs moters kūnas, dar vienam nukentėjusiam medikai pagalbą suteikė vietoje. Gaisro metu išdegė pastato vidus, mansarda, nudegė dalis stogo.

Tuoj po 14 val. Anykščių ugniagesiai skubėjo gesinti įsiplieskusio gaisro fermoje, esančioje Kurklelių kaime. Atvykus ugniagesiams, vienoje iš patalpų degė ūkio paskirties daiktai. Gaisro metu išdegė patalpa ir joje buvę daiktai, aprūko visa ferma. Iš fermos išvesta 20 jaučių. 

19.13 val., gautas pranešimas, kad Elektrėnų savivaldybėje, Zabakos kaime, liepsnoja sandėliukas. Atvykus ugniagesiams, pastatas degė atvira liepsna, jo išgelbėti nepavyko.

Vakar vakare, Šalčininkų rajone, Kyvonių kaime, gaisras kilo ūkiniame pastate. Atvykus ugniagesiams, pastatas degė atvira liepsna. Gaisro metu astatas sudegė. Sudegė ir vandeniu sulieta apie 10 tonų šieno ir 5 tonos šiaudų. Nuo ugnies psaugotas medinis gyvenamasis namas ir medinis ūkinis pastatas.

Praėjusi parą vanduo pasiglemžė trijų jaunų žmonių gyvybes.

Kaune, Nemuno upėje, buvo rastas vaikino kūnas.

Vilniuje, iš Balsio ežero ištraukti du jaunuliai, mergina ir vaikinas. Paaugliai perduoti medikams, tačiau, jų atgaivinti nepavyko.

 

Nuo 2019-06-12 06:00 iki 2019-06-13 06:00 įvykių suvestinė

Per praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 54 gaisrų ir atliko 42 gelbėjimo darbus, viename iš gaisrų buvo traumuotas žmogus.

15.45 val., gautas pranešimas, kad Vilniuje, Miglos gatvėje, gaisras kilo daugiabutyje. Atvykus ugniagesiams, atvira liepsna degė 5 aukšto balkone šiukšlės ir sendaikčiai. Gaisro metu, apdegė balkonas, išvėdintas butas ir namo laiptinė. Gesinant gaisrą, moteris apdegė ranką.  

Vakar paryčiais, Biržų rajone, Kratiškių kaime, užsiliepsnojo lauko pavėsinė. Atvykus ugniagesiams, pastatas degė atvira liepsna. Gaisro metu apdegė grindys, stogas, viduje buvę lauko baldai, sudegė lova.

Ankstų rytą, Varėnos rajone, Senosios Varėnos kaime, degė ūkinis pastatas. Atvykus ugniagesiams, jis degė atvira liepsna. Gaisro metu, pastatas sudegė.

12.14 val., gautas pranešimas, kad Šilutės rajone, Kintų miestelyje, užsiliepsnojo poilsio paskirties pastatas. Atvykus ugniagesiams, namas degė atvira liepsna, deja, jo išgelbėti nepavyko. Išsaugotas šalia esantis kitas, tokios pat paskirties namas.

24.37 val., pranešta apie gaisrą Kauno rajone, Šlienavos kaime. Ten atvira liepsna degė gyvenamasis namas. Gaisro metu sudegė namo stogas, perdengimas, kelios sienos ir visi viduje buvę namų apyvokos daiktai.

Praėjusią parą vanduo pasiglemžė 6 žmonių gyvybes.

Vakar ugniagesių narai Šakių rajone,  Liepalotų kaime, iš tvenkinio ištraukė skenduolio kūną.  

Be to, birželio 11 d. nuskendusio vyro paieška  vakar buvo toliau tęsiama Šilutės rajone, Rusnės seniūnijoje, Pakalnės upėje. Vyro kūnas buvo rastas  už 15 metrų nuo kranto, 4 metrų gylyje.  

Dar viena skaudi nelaimė vakar įvyko  Pagėgių savivaldybėje, Stoniškių seniūnijoje, ties Nausėdų kaimo riba, kur iš Nemuno, maždaug iš 1 metro gylio, taip pat buvo ištrauktas vyro kūnas.

Tos pačios dienos vakare gautas  pranešimas, kad  Kaišiadorių rajone, Žaslių seniūnijoje, Stakūniškės ežere nuskendo žmogus. Atvykę ugniagesiai gelbėtojai, vandens telkinyje surado skenduolį. Jo tapatybė nustatinėjama.

Tą patį vakarą pranešta, kad Šilalės rajone, Kvėdarnos seniūnijoje esančiame karjere, skęsta šešiolikos metų mergina. Atvykę ugniagesiai iki  pat nakties  atliko jos paiešką, bet skendusios mergaitės rasti nepavyko. Paieška tęsiama ir šiandien.   

Vakar vakare Kėdainių rajone, Pelėdnagių seniūnijoje, Nociūnų kaime,  vandens telkinyje nuskendo vyras.  Jo kūnas buvo ištrauktas iš  2 metrų gylio.

 

 

 

 

 

Nuo 2019-06-11 06:00 iki 2019-06-12 06:00 įvykių suvestinė

Per praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai gaisrų gesinti vyko 40 kartų ir atliko 37 gelbėjimo darbus. Viename iš gaisrų buvo traumuotas žmogus.

20.59 val., gautas pranešimas apie gaisrą Vilniaus rajone, Kalvelių kaime. Atvykus ugniagesiams, iš pastato veržėsi dūmai. Name degė namų apyvokos daiktai ir sendaikčiai. Daiktai buvo išnešti į lauką ir užgesinti. Iki atvykstant ugniagesiams iš pastato išvestas apdegęs senyvo amžiaus vyras, jis išvežtas į ligoninę.  

4.19 val. Vilniaus rajone, Dambriškių kaime, dega gyvenamasis namas. Gaisro metu jis sudegė.

Apie 14 val., gautas pranešimas apie gaisrą daugiabutyje Panevėžio mieste, Ramygalos gatvėje. Atvykus ugniagesiams, per buto langus veržėsi dūmai, laiptinė skendėjo dūmuose. Gaisro metu išdegė butas, sudegė jame buvę namų apyvokos daiktai.

15.49 val. Vilniaus rajone, Buivydiškių kaime, liepsnojo garažas. Gaisro metu pastatas sudegė.

16.59 val. gautas pranešimas kad, Kalvarijos seniūnijoje, Mikalaukos kaime, užsidegė gyvenamasis namas. Atvykus ugniagesiams, pastato stogas degė atvira liepsna. Gaisro metu nudegė namo stogas, sulieta pirmame ir antrame aukšte esantys kambariai bei namuose buvę namų apyvokos daiktai. Apsaugoti aplinkui stovintys 3 pastatai.

Tuoj po vidurnakčio gautas pranešimas apie gaisrą kilusį Alytaus rajone, Rimėnų kaime. Ten liepsnojo gyvenamasis namas. Atvykus ugniagesiams pastatas degė atvira liepsna. . Gaisro metu nudegė pastato stogas ir medinė perdanga. Išdegė vidus ir jame buvę įvairūs namų apyvokos daiktai.

 Vakar Šilutės rajone, Žalgirių kaime iš Nemuno upės ištrauktas nuskendęs vyras.

Dar vienas skenduolis rastas Anykščių rajone, Sarickų kaime esančiame tvenkinyje.

 

Nuo 2019-06-10 06:00 iki 2019-06-11 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai gaisrų gesinti vyko 50 kartų ir atliko 30 gelbėjimo darbų. Viename iš gaisrų žuvo žmogus.

1.47 val., gautas pranešimas, kad Radviliškyje dega gyvenamasis namas. Atvykus ugniagesiams pastatas degė atvira liepsna. Iš namo išneštas vyras, kuriam medikai konstatavo mirtį.

Vakar,  Šalčininkų rajone, Naujadvario kaime užsiliepsnojo ūkinis pastatas. Atvykus ugniagesiams, jis degė atvira liepsna, stogas buvo įgriuvęs. Gaisro metu nudegė stogo konstrukcijos, apdegė vidaus patalpos.
 

Tuoj po 11 val. Vilniaus miesto ugniagesiai skubėjo į Apkasų gatvę gesinti daugiabutyje esančio sandėliuko. Gaisro metu rūsyje išdegė sandėliuko patalpa, aprūko bendro naudojimo patalpos.

17.06 val., gautas pranešimas, kad Vilniuje, Kelmijos Sodų gatvėje, atvira liepsna dega 2 blokuoti sandėliukai. Gaisro metu vienas sandėliukas sudegė, kitas apdegė ir buvo išardytas.

 

Nuo 2019-06-09 06:00 iki 2019-06-10 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2019-06-08 06:00 iki 2019-06-09 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2019-06-07 06:00 iki 2019-06-08 06:00 įvykių suvestinė

Per praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai, gaisrų gesinti vyko 122 kartus ir atliko 101 gelbėjimo darbą. Viename iš gaisrų buvo traumuotas žmogus.

Sekmadienį, 17.17 val., gautas pranešimas, kad Pasvalio rajone, Pajiešmenių kaime, dega automobilis. Transporto priemonė buvo užgesinta dar iki atvykstant ugniagesiams. Gesindamas gaisrą, žmogus apdegė ranką.

Penktadienį, 12.29 val., gautas pranešimas, kad Telšių rajone, Dūseikių kaime, dega gyvenamasis namas. Atvykus ugniagesiams, atvira liepsna degė 3 pastatai. Gaisras kilo mediniame name, išplito į 2 medinius ūkinius pastatus. Gaisro metu sugadintas namo savininko automobilis. Gaisras išplito ir į kaimyno namą.

Tą pačią diena, 13.11 val., Klaipėdos rajone, Parko gatvėje, užsiliepsnojo gyvenamasis namas. Atvykus ugniagesiams, atvira liepsna degė pastato stogas. Gaisro metu nudegė visas stogas, išdegė dalies dengtos šiferiu perdengimas, vidus ir jame buvę baldai bei namų apyvokos daiktai. Apdegė prieangio įėjimas, išdegė virtuvė ir joje buvę namų apyvokos daiktai.

Šeštadienį, 17.52 val., Jonavos rajone, Užusalių kaime, užsiliepsnojo ūkinis pastatas. Atvykus ugniagesiams, pastatas degė atvira liepsna. Jo išgelbėti nepavyko.

Sekmadienį, 14.55 val., gautas pranešimas, kad Širvintų rajone, Užušilių kaime, dega ūkinis pastatas. Atvykus ugniagesiams, jis degė atvira liepsna, stogas buvo įgriuvęs. Gaisro metu sudegė stogas, apdegė pastato sienos, išdegė vidus ir viduje buvę namų apyvokos daiktai. Nuo liepsnų pavyko apsaugoti netoliese stovintį gyvenamąjį namą.

Tą pačią dieną, 16 val., Jonavos rajone, Stoškų kaime, liepsnojo keli pastatai. Atvykus ugniagesiams, degė pirtis, du ūkiniai pastatai, pavėsinė, vasaros virtuvė. Gaisro metu visi pastatai sudegė. Išsaugotas gyvenamas namas. Išgelbėti naminiai paukščiai.

Nuo 2019-06-06 06:00 iki 2019-06-07 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 37 gaisrų ir atliko 35 gelbėjimo darbus. Žūčių gaisruose išvengta.

12.51 val. Alytaus rajone, Kedonių kaime, atviroje teritorijoje degė žolė, nuo jos buvo užsidegęs apleisto pastato stogas. Gaisro metu sudegė dalis stogo konstrukcijų ir dangos, išdegė apie 50 arų sausos žolės.

13.06 val. Prienų rajone, Stakliškių seniūnijoje, degė miško paklotė, žolė ir krūmai. Gaisro metu išdegė apie 1 ha. Jį padėjo gesinti ir du urėdijos darbuotojai. Budėti įvykio vietoje liko Verknės girininkijos darbuotojas.

13.12 val. Pakruojyje, Prof. S. Ušinsko gatvėje, degė gyvenamasis namas. Gaisro metu išdegė virtuvė, skilo du stiklo paketai, buvo nuardyta 8 kv. m stogo dangos.

22.30 val. Kėdainių rajone, Taučiūnų kaime, atviroje teritorijoje degė 4 krūvos sugrėbtų pluoštinių kanapių. Ūkininkas su traktoriumi padėjo jas išstumdyti. Gaisro metu apdegė ir buvo sulieta 16 kv. m plote sukrautų pluoštinių kanapių.

Vakar apie 15 val. Kaune, Lampėdžių ežere, nuskendo paauglys. Jo kūnas buvo rastas 8 m gylyje, maždaug 40 m nuo kranto.

14.21 val. gautas pranešimas, kad Klaipėdoje, Gedminų gatvėje, užstrigus liftui viduje liko 10 metų vaikas. Liftas buvo užstrigęs ties trečiuoju aukštu. Ugniagesiai parankinėmis priemonėmis šiek tiek pravėrė lifto duris ir bendravo su vaiku, kol atvyko liftų avarinės tarnybos darbuotojai. Gedimas buvo pašalintas ir vaikas išlaisvintas.

Pavakary Trakų rajone, Lentvaryje, aikštelėje užsitrenkė automobilio „Mercedes Benz“ durelės, o viduje liko kūdikis. Atvykę ugniagesiai išdaužė durelių stiklą ir atidarė duris.

14.51 val. Tauragės rajone, Melagiškės kaime, nuo kelio nuvažiavo ir ant šono apvirto vilkikas „DAF“ su puspriekabe, kurioje buvo vežami gyvuliai – karvės ir veršeliai. Pavojaus kilti gaisrui nebuvo, tad ugniagesiai vandeniu vėsino gyvulius. Jie budėjo tol, kol atvyko kitas vilkikas su puspriekabe, į kurią ir buvo pervaryti gyvuliai.

Nuo 2019-06-05 06:00 iki 2019-06-06 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 39 gaisrų ir atliko 37 gelbėjimo darbus. Žūčių gaisruose išvengta.

6.39 val. Šilalės rajone, Prapymo kaime, autostradoje Klaipėda – Kaunas, atvira liepsna degė automobilis „Audi A3“. Gaisro metu sudegė visos automobilio degiosios detalės.

12.20 val. Kauno rajone, Raželių kaime, Rokų poligone, 1,5 ha plote degė žolė ir krūmai. Gaisrą gesino ir 7 kariai.

12.49 val. Alytaus rajone, Raubonių kaime, degė lauko virtuvė. Gaisro metu išdegė jos vidus. Iš pastato buvo išneštas dujų balionas.

13.17 val. gaisras pastebėtas Molėtų rajone, Inturkės seniūnijoje, Siesarties ežero saloje ties Juodakampio kaimu. Saloje išdegė apie 22 arai miško paklotės.

15.36 val. Kėdainių rajone, Zabieliškio kaime, sąvartyne, 20 arų plote, degė šiukšlės. Gaisrą padėjo gesinti įmonės darbuotojai su dviem buldozeriais.

18.38 val. gaisras kilo Vilniaus rajone, Tiltelių kaime, atviroje teritorijoje. Jo metu išdegė apie 30 arų miško paklotės, sudegė 40x15 m dydžio biokuro krūva.

22.50 val. Vilniuje, prie Karklėnų ir Parko gatvių, liepsnojo automobilis „Mazda Tribute“. Gaisro metu išdegė variklio skyrius.   

Birželio 6-osios naktį, po vidurnakčio, Vilniuje, Kurapkų gatvėje, gyvenamojo namo rūsyje atvira liepsna degė pirtis. Gaisro metu sudegė medinė apdaila, aprūko patalpos.

1.44 val. Panevėžio rajone, Ėriškių kaime, liepsnojo gyvenamasis namas. Gaisro metu sudegė jo stogas ir medinė perdanga.

2.16 val. vėl pranešta apie gaisrą Kėdainių rajone, Zabieliškio kaime esančiame sąvartyne. Šįkart gaisras kilo kitoje vietoje. Degė 20 kub. m supiltų šiukšlių.

2.28 val. Pakruojo rajone, Gedučių kaime, atvira liepsna degė gyvenamasis namas ir klėtis. Gaisro metu apdegė ir buvo nuardyta namo mansarda, apdegė pirmasis aukštas, sudegė klėties pastogė.

Vakar 15.28 val. buvo gautas pranešimas, kad Alytuje, šalia Pramonės gatvės esančiame tvenkinyje, skęsta vaikas. Vienas iš skendusių vaikų buvo ištrauktas iki atvykstant ugniagesiams gelbėtojams, kito vandens paviršiuje nesimatė. Po kurio laiko už 35 m nuo kranto, 4 m gylyje buvo rastas paauglio kūnas.

12.40 val. pranešta, kad Kretingos rajone, Padvarių kaime, šieno preso įrenginyje įstrigo vyras. Ugniagesiai išlaisvino vyrą ir nukėlė nuo preso. Jis sąmoningas perduotas medikams.

 

Nuo 2019-06-04 06:00 iki 2019-06-05 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 34 gaisrų ir atliko 23 gelbėjimo darbus. Žūčių gaisruose išvengta.

Apie 14 val. Vilniuje, Didlaukio gatvėje, daugiabučio namo penktajame aukšte liepsnojo balkonas. Gaisro metu apdegė ir 6-ojo bei 7-ojo aukštų balkonai, penktajame aukšte esančio buto kambaryje buvę namų apyvokos daiktai, trūko stiklo paketas. Iš gretimų butų evakuoti 5 žmonės.

14.58 val. Kėdainių rajone, kelyje Vilnius – Klaipėda esančios degalinės teritorijoje, užsidegė automobilis „Peugeot 307“. Degalinės darbuotojai jį gesino milteliniu gesintuvu ir nustūmė degantį automobilį toliau. Gaisro metu apdegė automobilio variklio skyrius.

15.21 val. Varėnos rajone, Pagirės kaime, atvira liepsna degė du ūkiniai pastatai. Gaisro metu sudegė medinė lauko virtuvė, malkinė ir bitininkų namelis. Ugniagesiai nuardė ir 45 kv. m šalia stovinčio gyvenamojo namo stogo, vandeniu buvo sulietos vidaus patalpos.

17.29 val. Utenos rajone, Viskėnų kaime, 40 arų plote degė durpinga pieva ir sukrautos šakos.

Apie 18 val. Kauno rajone, Gervėnupio kaime, sodininkų bendrijoje atvira liepsna degė sodo namelis. Gaisro metu sudegė jo mansarda, apdegė pirmojo aukšto patalpos.

19.34 val. Panevėžio rajone, Kaubariškio kaime, sodininkų bendrijoje degė sodo namelis. Gaisro metu sudegė jo stogas ir palėpė, apdegė ir vandeniu buvo sulieti pirmame aukšte stovėję baldai ir namų apyvokos daiktai. Ugniagesiai išsaugojo šalia stovintį mūrinį sandėliuką.

21.12 val. Trakų rajone, Anglininkų kaime, degė medinis ūkinis pastatas. Gaisro metu sudegė ir buvo nuardytas jo stogas, apdegė sienos.

13.38 val. gautas pranešimas, kad Panevėžyje, ties J. Basanavičiaus gatve, Nevėžio upėje blaškosi moteris. Ugniagesiai moterį ištraukė ir perdavė medikams.

20.40 val. Vilniuje, Laisvės prospekte, užsitrenkus balkono durims, bute be priežiūros liko 2 metukų vaikas. Atvykę ugniagesiai ištraukiamosiomis kopėčiomis užlipo į balkoną antrajame aukšte, parankinėmis priemonėmis pravėrė balkono duris ir įleido mamą į butą.

 

 

Nuo 2019-06-03 06:00 iki 2019-06-04 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 29 gaisrų ir atliko 31 gelbėjimo darbą. Viename iš gaisrų traumuotas žmogus.

5.47 val. buvo gautas pranešimas apie gaisrą Vilniuje, Grūdų Sodų 10-ojoje gatvėje. Gyvenamajame name tvyrojo daug dūmų, viduje degė elektros laidai. Dėl įtariamo apsinuodijimo dūmais medikai patikrai į ligoninę išvežė namo savininkę. Gaisro metu kambaryje išdegė 1 kv. m medinių apdailos dailylenčių, buvo išardyta 2 kv. m dailylenčių.

10.16 val. Kaune, Vaidoto gatvėje, degė UAB „Kauno autobusai“ troleibuso „Škoda“ hidraulinių variklių skyrius. Gaisro metu apdegė sėdynė ir aprūko keleivių salonas.

22.40 val. Vilniuje, J. Tiškevičiaus gatvėje, atvira liepsna degė karkasinis sandėliukas. Pastatas sudegė.

Birželio 4-osios naktį, antrą valandą, Skuodo rajone, Šniukščių kaime, liepsnojo nenaudojamas pastatas. Gaisro metu sudegė jo stogas, pusė sienų, išdegė perdanga.

3.34 val. pranešta, kad Šiaulių rajone, Romučių kaime, dega namas, tačiau atvykus ugniagesiams paaiškėjo, jog dega 15 šiaudų rulonų. Gaisro metu 15 rulonų sudegė, 10 buvo išsaugota.

Vakar pavakary buvo gautas pranešimas, kad Kupiškio rajone, Zasinyčių kaime, ant namo stogo užlipęs vyras negali nulipti. Ugniagesiai kopėčiomis nukėlė vyrą nuo stogo.

21.39 val. Plungės rajone, kelyje Šiauliai – Palanga, į griovį įvažiavo automobilis „Nissan Almera“. Jame buvo sąmonės netekęs prispaustas vairuotojas. Ugniagesiai, panaudoję hidraulinę įrangą, atidarė dureles, iškėlė vyrą ir perdavė medikams.

Nuo 2019-05-31 06:00 iki 2019-06-01 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2019-06-01 06:00 iki 2019-06-02 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2019-06-02 06:00 iki 2019-06-03 06:00 įvykių suvestinė

Per praėjusias tris paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 65 gaisrų ir atliko 75 gelbėjimo darbus. Viename iš gaisrų traumuotas žmogus.

Šeštadienį, 6 val. ryto, Utenos rajone, Antalgės kaime, eismo įvykio metu susidūrė automobilis "SAAB 9-3" ir vilkikas „DAF B50CCB“. Po susidūrimo vilkikas užsiliepsnojo. Vilkiko vairuotojas Rumunijos pilietis nesmarkiai apdegė kojas. Medikai jį apžiūrėjo vietoje.  Automobilyje „SAAB 9-3“ buvo prispaustas vairuotojas. Ugniagesiai vairuotoją išlaisvino, tačiau medikai konstatavo jo mirtį.

Šeštadienio naktį, 2.35 val., Švenčionių rajone, Bačkininkų kaime, atvira liepsna degė gyvenamasis namas, o ūkinis pastatas, atvykus ugniagesiams, jau buvo beveik sudegęs. Gaisro metu abu pastatai sudegė.

18.15 val. buvo gautas pranešimas apie gaisrą Panevėžyje, Klaipėdos gatvėje. Iš vieno buto daugiabutyje veržėsi dūmai, viduje degė televizorius. Ugniagesiai į butą pateko pro langą. Gaisro metu aprūko sienos ir baldai.

Sekmadienio naktį, apie antrą valandą, Kelmės rajone, Tytuvėnuose, atvira liepsna degė garažas. Gaisro metu sudegė jo stogas, perdanga ir viduje buvęs automobilis „Nissan X-Trail“. Ugniagesiai išsaugojo šalia stovinčius du ūkinius pastatus.

Tą pačią naktį, 00.51 val., Kazlų Rūdos savivaldybėje, Selemos kaime, negyvenamoje sodyboje, liepsnojo du ūkiniai pastatai. Gaisro metu sudegė pastatų stogai, apdegė sienos, sudegė vieno iš jų viduje buvusios 4 t šieno.

2.40 val. Šiaulių rajone, Ginkūnų kaime, degė prie lentpjūvės krūvose sukrautos medienos atliekos: skiedros, pjuvenos, žievės. Ugniagesiai perkasė ir užgesino 8 kub. m medžio atliekų.

Apie 13 val. Vilniaus rajone, prie Blūdikalnio kaimo, degė miško paklotė. Gaisro metu išdegė apie 3 ha miško paklotės.

Apie 17 val. Trakų rajone, Paluknio kaime, atvira liepsna degė ūkinis pastatas ir šalia stovėjęs automobilis „Ford Galaxy“. Gaisro metu pastatas ir automobilis sudegė. Ugniagesiai išsaugojo šalia stovintį kitą ūkinį pastatą.

17.36 val. Radviliškyje, S. Daukanto gatvėje, degė butas 6 butų daugiabutyje. Ugniagesiai iš buto išvedė vyrą. Jį apžiūrėjo greitosios pagalbos medikai, tačiau sveikatos sutrikimų jam nenustatyta. Kambaryje išdegė 6 kv. m medinių lubų ir tiek pat medinės sienos. Gaisro priežastis – elektros įrenginių, prietaisų, elektros instaliacijos gedimai.

19.47 val. Kaune, Neveronyse, degė apleistas pastatas. Gaisro metu administracinėje patalpoje apdegė baldai, kiti daiktai, išdužo langai.

Penktadienį Visagino ugniagesiai gelbėtojai į krantą valtimi parplukdė Visagino ežero saloje už 900 m nuo kranto įstrigusius du poilsiautojus. Jie negalėjo grįžti į krantą, nes atsikabino ir nuplaukė jų vandens dviratis.

Šeštadienį, 7.17 val. ryto, Lazdijų rajone, Aštriosios Kirsnos kaime, viename iš dviejų aukštų daugiabučio butų sprogo 50 l dujų balionas, sudužo langai. Sprogimo metu nukentėjo trys žmonės. Jie buvo išvežti į ligoninę. Iš pastato evakuoti 8 žmonės, nes pastatas po sprogimo tapo avarinės būklės. Sprogimo metu už 18 m esančiame pašto pastate išdužo langai.

16.44 val. gautas pranešimas, kad Vilniuje, Lentvario gatvėje, UAB „Perdanga“ teritorijoje, atliekant kasimo darbus, darbuotoją 4 m gylyje užpylė smėlis. Ugniagesiai nukentėjusįjį ištraukė ir perdavė medikams.

Sekmadienį, 8.04 val., pranešta, kad Tauragėje, Gaurės gatvėje, į tvenkinį nuriedėjo automobilis „Audi A6“. Viduje žmonių nebuvo. Ugniagesiai automobilį ištraukė iš vandens.

15.41 val. gautas pranešimas, kad Klaipėdos rajone, Girkalių kaime, statybvietėje žmogus įkrito į duobę. Apleistos statybvietės pastate vyras buvo įkritęs į rūsį ir susižeidęs galvą. Ugniagesiai nusileido iki nukentėjusiojo ir neštuvais vyrą iškėlė ir perdavė medikams.

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-06-12