BDAR

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ir kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais.


Nuo 2018-10-30 06:00 iki 2018-10-31 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 29 gaisrų ir atliko 32 gelbėjimo darbus. Žūčių gaisruose išvengta.

6.45 val. pranešta, kad Druskininkuose, Baravykų gatvėje, dega UAB „Druskininkų rasa“ pastatas. Viduje degė patalpa, kurioje buvo kompiuterinė ir persirengimo kambarys. Sudegė viduje buvusi įranga ir daiktai.

Apie 11 val. Jurbarko rajone, Raudonėnų kaime, gaisras kilo gyvenamajame name. Virtuvėje degė šaldytuvas. Gaisro metu aprūko kambariai, buvo nuardyta dalis perdangos ir sienų.

14.19 val. Vilkaviškio rajone, Pagramdų kaime, iš sandėlio skverbėsi dūmai. Gaisro metu apdegė dalis sienos, stogo dangos ir stogo konstrukcijų.

19 val. Jonavos rajone, Čičinų kaime, atvira liepsna degė pirtis.

21 val. Vilniuje, Panevėžio gatvėje, smilko medinio daugiabučio namo kampas. Gaisro metu apdegė ir buvo išardyta dalis namo sienos medinių dailylenčių.

Prieš vidurnaktį Palangoje, Vanagupės gatvėje, užsidegė viešbučio „Vanagupė“ katilinė. Joje degė granulių krosnies elektroninė dalis. Ugniagesiai gelbėtojai patikrino antrąjį ir trečiąjį aukštus, kuriuose gyveno viešbučio svečiai.

Spalio 31 d. naktį, 1.42 val., Klaipėdos rajone, Lelių kaime, atvira liepsna degė išorinė gyvenamojo namo siena. Gaisro metu apdegė medinės dailylentės prie kamino.

Po vidurnakčio Trakų rajone, Penkininkų kaime, liepsnojo negyvenamas namas. Atvykus ugniagesiams jo stogas jau buvo įgriuvęs. Jiems pavyko išsaugoti šalia stovinčius du gyvenamuosius namus.

Dar vienas negyvenamas rąstinis namas atvira liepsna degė apie 3 val. nakties Ukmergės rajone, Dumblio kaime. Gaisro metu sudegė jo stogas, pradegė medinė perdanga.

11.20 val. Plungės rajone, Pakerų kaime, eismo įvykio metu susidūrė lengvasis automobilis „Renault Scenic“ ir sunkvežimis „Volvo FH12“ su puspriekabe. Ugniagesiai, naudodami hidraulinę įrangą, išlaisvino ir medikams perdavė lengvojo automobilio vairuotoją. Iki atvykstant ugniagesiams medikai į ligoninę išvežė ir keleivę.

Nuo 2018-10-29 06:00 iki 2018-10-30 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 18 gaisrų ir atliko 29 gelbėjimo darbus. Gaisruose žūčių išvengta.

7.39 val. pranešta apie gaisrą Tauragės rajone, Jatkančių kaime, įmonės „Transeda“ autoservise. Atvykus ugniagesiams iš pastato veržėsi dūmai, smilko stogo šiltinamoji medžiaga. Gaisro metu apdegė ir buvo nuardyta apie 20 kv. m šios medžiagos ir stogo.

10.15 val. Pakruojo rajone, Jovarų kaime, degė lengvasis automobilis „Peugeot 206“. Gaisro metu išdegė variklio skyrius.

21.39 val. Vilniuje, Pylimo gatvėje, dviejų aukštų negyvenamo, renovuojamo namo rūsyje degė elektros laidai.

Spalio 30 d. naktį, 1.18 val., Vilniaus rajone, Kalniškių kaime, atvira liepsna degė gyvenamojo namo stogas. Gaisro metu sudegė ir buvo nuardyta dalis stogo konstrukcijų ir dangos, išdegė palėpės patalpa ir joje buvęs turtas.

Nuo 2018-10-28 06:00 iki 2018-10-29 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2018-10-27 06:00 iki 2018-10-28 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2018-10-26 06:00 iki 2018-10-27 06:00 įvykių suvestinė

Per praėjusias tris paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 98 gaisrų ir atliko 82 gelbėjimo darbus. Gaisruose traumuoti du žmonės.

Penktadienį apie 10 val. Kauno rajone, Vaišvydavos kaime, atvira liepsna degė gyvenamasis namas. Gaisro metu nukentėjęs savininkas buvo išvežtas į ligoninę. Ugnyje supleškėjo namo stogas, sienos, lubos ir namų apyvokos daiktai.

Sekmadienį, 15.37 val., gautas pranešimas, kad Utenos rajone, Pakalnių kaime, dega gyvenamasis namas. Rūsyje įrengtoje katilinėje degė šiukšlės ir padangos. Gesindamas gaisrą apdegė namo savininkas. Jis buvo nuvežtas į ligoninę, bet po apžiūros išleistas namo.

Penktadienį apie 12 val. Vilniuje, P. Lukšio gatvėje, užsidegė UAB „Proturbo“ autoservisas. Iš betoninių garažų masyve įrengto automobilių turbinų serviso veržėsi dūmai. Gaisro metu sudegė plastikiniai garažo vartai, apdegė turbinų valymo agregatas ir šalia sukrauti skudurai bei šiukšlės.

Šeštadienį, 22.30 val., Kaune, Saulės gatvėje, atvira liepsna degė butas bendrabučio devintajame aukšte. Bute žmonių nebuvo, tačiau iš namo evakuoti 9 žmonės, kiti išėjo patys, niekas nenukentėjo. Gaisro metu išdegė kambarys, sudegė jame buvę baldai, apdegė prieškambaris, aprūko virtuvė. Įtariama, kad gaisras kilo dėl vaikų išdykavimo su ugnimi.

Sekmadienį po vidurnakčio Tauragėje, Vytauto gatvėje, namo kieme liepsnojo sandėliukai. Gaisro metu apdegė trys sandėliukai, apsilydė viduje buvę daiktai, nuardyta apie 60 kv. m stogo dangos. Iš viso pastate buvo 16 sandėliukų. Ugniagesiams pavyko išgelbėti šalia stovintį garažą. Iš jo buvo išstumtas lengvasis automobilis.

Sekmadienį, 16.33 val., Klaipėdos rajone, Kalvių kaime, užsidegė gyvenamasis namas – vagonėlis. Iš jo pastogės veržėsi dūmai. Ties kaminu prie perdangos degė medinės stogo konstrukcijos.

Penktadienį apie vidurdienį Alytaus rajone, Talokių ežere, šalia tuščios valties plūduriavo 1942 m. gimusio vyro kūnas. Jį ugniagesiai gelbėtojai ištraukė į krantą.

Šeštadienį, 14.44 val., gautas pranešimas, kad Švenčionių rajone, Lazdinių kaime, ežere nuskendo valtis su vaiku. Ugniagesiai išžvalgė ežerą, narai ieškojo paauglio kūno, tačiau 2003 m. gimęs berniukas nerastas.

Šeštadienį po vidurnakčio Švenčionių rajone, Ragaučinos kaime, eismo įvykio metu lengvasis automobilis BMW 525 nuvažiavo nuo kelio ir apvirto ant stogo. Automobilyje buvo prispausta mergina, kuriai atvykę medikai konstatavo mirtį. Ugniagesiai merginos kūną išlaisvino ir atvertė automobilį. Viena keleivė buvo perduota medikams ir išvežta į ligoninę.

Šeštadienį prieš vidurdienį buvo gautas pranešimas, kad Šalčininkų rajone, kelyje Rudamina – Turgeliai, susidūrė du automobiliai ir yra prispaustų žmonių. Prispaustą žmogų išlaisvino ugniagesiai. Jie taip pat padėjo nunešti kitą žmogų be sąmonės iki greitosios pagalbos automobilio. Iki atvykstant ugniagesiams į ligoninę buvo išvežta moteris.  

Nuo 2018-10-25 06:00 iki 2018-10-26 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 15 gaisrų ir atliko 20 gelbėjimo darbų. Žūčių gaisruose išvengta.

8.22 val. pranešta, kad Šilutės rajone, Sakūtėlių kaime, dega individualus gyvenamasis namas. Iš jo palėpės veržėsi dūmai. Gaisro metu apdegė visi trys kambariai, namų apyvokos daiktai, kai kur sukrito lubos, apdegė plastikinė namo apdaila, sutrūko 4 plastikiniai langų stiklo paketai.

16.21 val. Šalčininkų rajone, Tabariškių kaime, užsidegė butas daugiabutyje. Iš jo veržėsi dūmai, degė virtuvė. Gaisro metu sudegė namų apyvokos reikmenys, aprūko kitos patalpos ir butas, esantis virš degusio buto.

Apie 18 val. Kaune, S. Žukausko gatvėje, užsidegė UAB „Žaibas“ angaras. Liepsnojo jo vidus. Gaisro metu išdegė medinės konstrukcijos, patalpos, deformavosi metalinės konstrukcijos.

Apie 20 val. gaisras kilo Kelmės rajone, Pašonių kaime. Čia atvira liepsna degė gyvenamasis namas. Gaisro metu sudegė jo stogas, perdanga, vidaus patalpos ir namų apyvokos daiktai.

18.31 val. pranešta, kad Vilniuje, Gariūnų gatvėje, liepsnoja lengvasis automobilis „Fiat Cordoba“. Gaisro metu sudegė visos jo degiosios detalės.

Nuo 2018-10-24 06:00 iki 2018-10-25 06:00 įvykių suvestinė

Per praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 22 gaisrų ir atliko 62 gelbėjimo darbus. Viename iš gaisrų buvo traumuotas žmogus.

00.30 val. gautas pranešimas, kad Vilniaus rajone, Gurių sodų gatvėje, užsiliepsnojo gyvenamasis namas ir malkinė. Atvykus ugniagesiams, pastatai degė atvira liepsna. Gaisro metu nudegė namo stogas, sudegė malkinė. Nuo liepsnų apsaugotas dar vienas netoliese stovintis namas. Dūmais apsinuodijusi moteris į gydymo įstaigą vykti atsisakė.

Kėdainių rajone, Petkūnų kaime, gaisras kilo gyvenamajame name. Atvykus ugniagesiams, namo rūsyje degė šiukšlės. Gaisro metu aprūko rūsio sienos ir apsilydė elektros instaliacija.

Kaišiadorių rajone, Gudienos kaime, užsidegė ūkinis pastatas. Atvykus ugniagesiams jis degė atvira liepsna. Gaisro metu nudegė ūkinio pastato stogas, perdanga, apdegė viduje buvę du suvirinimo aparatai, penkios medžio apdirbimo staklės ir kiti namų apyvokos daiktai. Išneštas dujų balionas, atjungta elektra. Nuo ugnies pavyko apsaugoti  du gyvenamuosius namus.

18.36 val. gautas pranešimas, kad Šiauliuose, Gumbinės gatvėje, dega namas. Atvykus ugniagesiams, degė namo palėpė. Gaisro metu sudegė stogo konstrukcijos. Išsaugoti 2 gyvenamieji namai.

Vilkaviškyje, Nepriklausomybės gatvėje, užsiliepsnojo ūkinis pastatas. Atvykus ugniagesiams, atvira liepsna degė ūkinio pastato stogas. Gaisro metu nudegė dalis stogo, vandeniu sulieti viduje buvę namų apyvokos daiktai. Išgelbėti kitas ūkinis pastatas ir gyvenamasis namas.

 

 

Nuo 2018-10-23 06:00 iki 2018-10-24 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 22 gaisrų ir atliko 26 gelbėjimo darbus. Viename iš gaisrų traumuotas žmogus.

Apie 21 val. gaisras kilo Alytuje, Kalnų gatvėje, gyvenamajame name. Jo gyventojas dėl rankų nudegimų iki atvykstant ugniagesiams buvo išvežtas į ligoninę. Gaisro metu apdegė virtuvės, kambario ir prieangio baldai bei namų apyvokos daiktai.

11.21 val. gaisras kilo Šiauliuose, Karaliaučiaus gatvėje. Gyvenamajame name atvira liepsna degė rūsys. Katilinėje sudegė apie 1 kub. m malkų, apdegė elektros instaliacija ir durys.

Paryčiais Rokiškio rajone, Stasiūnų kaime, liepsnojo apleistas negyvenamas namas. Gaisro metu išdegė jo vidus.

Apie 5 val. dar vienas apleistas pastatas atvira liepsna degė Kaune, Sodų gatvėje. Gaisro metu sudegė jo stogas, medinė perdanga, išdegė patalpos.

Apie 9 val. Joniškio rajone, Kepalių kaime, užsidegė medinė katilinė, priblokuota prie ūkinio pastato ir šiltnamio. Gaisro metu sudegė 15 kv. m jos stogo, 10 kv. m medinės perdangos. Ugniagesiams pavyko išsaugoti ūkinį pastatą ir šiltnamį.

14.23 val. gautas pranešimas, kad Šilutės rajone, Barzdūnų kaime, liepsnoja automobilis „Citroen Berlingo“. Gaisro priežastis – elektros instaliacijos gedimas.

13.46 val. pranešta apie gaisrą Akmenės rajone, Eglesių kaime. Metalinėje grūdų džiovykloje smilko grūdai. Juos su savo technika iškrovė savininkas. Ugniagesiai juos perpylė vandeniu. Gaisro metu sudegė apie 50 kg grūdų.

Nuo 2018-10-22 06:00 iki 2018-10-23 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 34 gaisrų ir atliko 25 gelbėjimo darbus. Viename iš gaisrų buvo traumuotas žmogus.

16.17 val. buvo gautas pranešimas, kad Kazlų Rūdoje, Maironio gatvėje, viename iš daugiabučio butų veikia dūmų detektorius. Atvykę ir išlaužę duris ugniagesiai rado miegantį vyrą. Ant viryklės svilo puodas. Iš pastato buvo evakuoti 7 žmonės. Dūmais apsinuodijęs buto savininkas sąmoningas perduotas medikams ir išvežtas į ligoninę.

Apie 16 val. didelis gaisras kilo Kaune, Draugystės gatvėje, sandėliavimo paskirties pastate. Rūsyje degė sandėliuojama buitinė technika. Ugniagesiai gaisravietėje dirbo visą naktį.

Apie 20 val. Vilniuje, Algirdo gatvėje, gaisras kilo viename iš daugiabučio butų. Dviejų kambarių bute tvyrojo daug dūmų, vonioje degė ventiliatoriaus variklis.

Anksti rytą Anykščiuose, Mindaugo gatvėje, užsidegė mobilios grūdų džiovyklos viduje džiovinamos sėklos. Gaisro metu apdegė džiovyklos vidus, grikių sėklos buvo supiltos vandeniu.

Dar viena metalinė grūdų džiovykla 13 val. užsidegė Šalčininkų rajone, Šalčininkėlių kaime. Gaisro metu sudegė ir buvo sulieta vandeniu apie 25 t grikių.

12.44 val. pranešta apie gaisrą Utenos rajone, Utenėlės kaime. Ten liepsnojo mūrinio ūkinio pastato, kuriame buvo įrengtas autoservisas, stogas. Gaisro metu sudegė 54 kv. m stogo.

20.35 val. Vilniuje, Santariškių gatvėje, atvira liepsna degė prekybinė tentinė palapinė ir šalia stovintis automobilis „Volkswagen Caravelle“. Gaisro metu sudegė palapinė, apdegė automobilio šonas, apdegė vidus, aprūko viduje buvę vaisiai ir daržovės.

Apie 14 val. Kauno rajone, Jonučių kaime, eismo įvykio metu susidūrė lengvieji automobiliai „Mazda 2“ ir „Hyundai Santa Fe“. Pastarasis nuvažiavo nuo kelio ir vertėsi. Automobilyje buvo prispausta moteris. Ją, naudodami hidraulinę gelbėjimo įrangą, išlaisvino ugniagesiai. Moteris sąmoninga buvo perduota medikams. Eismo įvykio metu nukentėjo ir į ligoninę buvo išvežti trys žmonės.

Nuo 2018-10-19 06:00 iki 2018-10-20 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2018-10-20 06:00 iki 2018-10-21 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2018-10-21 06:00 iki 2018-10-22 06:00 įvykių suvestinė

Per praėjusias tris paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 97 gaisrų ir atliko 66 gelbėjimo darbus. Gaisruose traumuoti 3 žmonės.

Penktadienį apie 10 val. Šilutės rajone, Sakūčių kaime, gaisras kilo savivaldybės daugiabutyje. Iki atvykstant ugniagesiams buto nuomininkas išėjo iš namo, daugiau žmonių jame nebuvo. Po medikų apžiūros gyventojas dėl plaštakos nudegimų išvežtas į ligoninę. Ugniagesiai iš namo išnešė dujų balioną. Gaisro metu išdegė virtuvė, sudegė namų apyvokos daiktai, spintelės, šaldytuvas, skalbimo mašina.

Sekmadienį, 19.20 val., gautas pranešimas apie gaisrą Šiauliuose, Gamybos gatvėje. Ten liepsnojo metalinio angaro viduje įrengta patalpa. Po kelių minučių angare ugniagesiai surado du žmones, išvedė juos į lauką ir perdavė medikams. Jie buvo išvežti į gydymo įstaigą. Gaisro metu išdegė gamybinės patalpos. Jose buvo gaminamos metalinės baldų kojelės.

Penktadienį paryčiais Kupiškio rajone, Paketurių kaime, atvira liepsna degė kelių savininkų medinis gyvenamasis namas. Gaisro metu sudegė jo stogas.

Vakare gaisras kilo Vilkaviškio rajone, Alvito kaime, gyvenamajame name. Gaisro metu išdegė kambarys, apdegė ir aprūko kitas kambarys ir koridorius, apdegė siena, medinės stogo konstrukcijos ir baldai.

Naktį iš penktadienio į šeštadienį, vidurnaktį, Trakų rajone, Paluknio kaime, liepsnojo UAB „Pjūklas“ lentpjūvė. Pastatas sudegė ir buvo išardytas. Ataušinta ir išsaugota viduje buvusi 25 kub. m cisterna su dyzelinu. Iš jos išsiliejo apie 500 l dyzelio. Nuo ugnies apsaugota šalia pastato buvusi mediena ir už 15 m esantys trys pastatai.

Sekmadienį prieš vidurdienį Vilniuje, Fabijoniškių gatvėje, atvira liepsna degė metalinis paviljonas. Gaisro metu sudegė jame buvusių 20 padangų, nuardyta apie 12 kv. m skardinio stogo. Apdegė ir priešais stovinčio paviljono apdaila.

Apie 14 val. Vilkaviškio rajone, Patilčių kaime, liepsnojo gyvenamasis namas. Namo savininkas per gaisrą nenukentėjo, tačiau jį medikai išvežė į ligoninę apžiūrai. Gaisro metu sudegė jo stogas, perdanga, išdegė du kambariai ir virtuvė, sudegė prie namo priblokuota medinė veranda. Ugniagesiai iš namo išnešė dujų balioną. Jiems pavyko apsaugoti netoli stovinčius du gyvenamuosius namus ir ūkinį pastatą.

15.23 val. gautas pranešimas, kad Prienų rajone, Jiezne, UAB „Rualsa“ katilinėje užsidegė briketai. Jie buvo užsidegę nuo elevatoriaus, skirto tiekti briketus į krosnies pakurą.

Šeštadienį vėlai vakare Joniškio rajone, Niūraičių kaime,  tvenkinyje rastas 1962 m. gimusios moters kūnas.

Nuo 2018-10-18 06:00 iki 2018-10-19 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 32 gaisrų ir atliko 24 gelbėjimo darbus. Viename iš gaisrų traumuotas žmogus.

Apie 5 val. ryto gaisras kilo Kaune, Vievio gatvėje, viename iš penkiaaukščio butų. Iš buto antrajame aukšte veržėsi dūmai, laiptinėje taip pat jų buvo nemažai. Buto koridoriuje prie durų rastas ir išvestas sąmoningas vyras. Jis dėl apsinuodijimo dūmais perduotas medikams ir išvežtas į ligoninę. Dar 8 namo gyventojai buvo išvesti iš pastato į lauką. Gaisro metu išdegė 20 kv. m kambarys.

21.21 val. gautas pranešimas, kad Panevėžyje, Ateities gatvėje, įvyko sprogimas ir dega garažai. Atvykus ugniagesiams degė 5 garažai, kurie buvo visiškai sugriauti. Po įgriuvusia perdanga rastas 1980 m. gimusio vyro kūnas. Incidento metu buvo apgadinta dar 11 garažų. Įvykį tiria policija.

Apie 14 val. Šilutės rajone, Žemaičių Naumiestyje, Pergalės aikštėje, gaisras kilo viename iš keturbučio namo butų. Pirmajame aukšte degė lango rėmas. Gaisro židinys buvo namo palėpėje. Netrukus ugnis persimetė ir į stogą. Jis sudegė. Įvykis tiriamas, įtariamas padegimas.

Prieš vidurnaktį liepsnojo du automobiliai. „Volkswagen Golf“ automobilis užsidegė Šiauliuose, Skalvių gatvėje. „Opel Zafira“ degė Vilniuje, Broniaus Grigo gatvėje.  

Nuo 2018-10-16 06:00 iki 2018-10-17 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 45 gaisrų ir atliko 28 gelbėjimo darbus. Viename iš gaisrų žuvo žmogus, dar vienas traumuotas.

Spalio 16-ąją prieš vidurnaktį gaisras kilo individualiame gyvenamajame name Kalvarijos savivaldybės Gazdų kaime. Atvykus ugniagesiams jis degė atvira liepsna. Visą naktį gesinę gaisrą, rytą ugniagesiai rado apdegusį 1928 m. gimusios moters kūną.

23.35 val. gautas pranešimas apie gaisrą Vilniaus rajone, Mostiškių kaime. Ten liepsnojo ūkinis pastatas. Gaisravietėje plaukus apdegė bei smalkėmis apsinuodijo 30-metis vyras. Jį medikai išvežė į gydymo įstaigą. Gaisro metu sudegė ūkinio pastato stogas, karkasinė dalis, 1 kub. m šieno, apdegė sendaikčiai.

Apie 14 val. gaisras kilo Plungėje, vaikų lopšelio-darželio „Saulutė“ virtuvėje. Darželio patalpose buvo daug dūmų. Į lauką buvo išvesta 30 personalo darbuotojų ir 137 vaikai. Gaisras kilo prisvilus ir užsidegus keptuvei. Darželio darbuotojai ją užgesino milteliniu gesintuvu.

Apie 15 val. gautas pranešimas, kad Vilniuje, Srovės gatvėje, dega miškas. Gaisro metu išdegė apie 5 ha miško paklotės. Jį ugniagesiai baigė gesinti tik apie 20 val.

23.30 val. Joniškio rajone, Žmirklių kaime, atvira liepsna degė UAB „Nauja giria“ individualus gyvenamasis namas. Atvykus ugniagesiams jo stogas jau buvo sukritęs. Pradėjus gesinimo darbus, viduje sprogo dujų balionas. Gaisro metu sudegė namo stogas, perdegė medinė perdanga, išdegė namo vidus, apdegė ir šalia stovėjęs automobilis „Volkswagen Caravelle“.

Dar vienas gyvenamasis namas šią naktį apie 3 val. liepsnojo Marijampolės rajone, Smilgių kaime. Gaisro metu pastatas ir jo viduje buvęs turtas sudegė.

14.13 val. gautas pranešimas, kad Klaipėdoje, Parko gatvėje, dviejų aukštų mediniame name suveikė dūmų detektorius, o šeimininkas durų neatidaro. Ugniagesiai atidarė duris ir viduje rado miegantį namo savininką. Virtuvėje ant viryklės degė paliktas puodas.

19.15 val. pranešta, kad Kaune, ties Aleksoto tiltu, srovė neša vyrą. Ugniagesiai jį aptiko prie tilto kolonų. Vyras gelbėjimo valtimi buvo parplukdytas į krantą.

Vakare Lazdijų rajone, Žemaitkiemio kaime, ugniagesiams teko gelbėti į melioracijos griovį įkritusį arklį. Ugniagesiai jį ištraukė ir nenukentėjęs arklys buvo perduotas šeimininkei.

Nuo 2018-10-16 06:00 iki 2018-10-17 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 49 gaisrų ir atliko 29 gelbėjimo darbus. Viename iš gaisrų traumuoti keturi žmonės.

Spalio 17-osios naktį, 1.51 val., gautas pranešimas, kad Plungėje, Vytauto gatvėje, name sprogo dujų balionas. Atvykus ugniagesiams buvo išvirtusi namo siena, kambaryje ruseno patalynė ir spintoje buvę drabužiai. Gaisro metu apdegė du vyrai, moteris ir septynerių metų mergaitė. Visi nukentėjusieji buvo išvežti į ligoninę.

13 val. buvo pranešta, kad Kelmės rajone, Kubilių kaime, sodyboje kilo gaisras. Gaisro metu sudegė pirtis ir joje buvę baldai bei kiti namų apyvokos daiktai.

15 val. Pasvalio rajone, Joniškėlyje, Maironio gatvėje, liepsnojo automobilis „Volkswagen Passat“. Gaisro metu išdegė automobilio variklio skyrius ir priekinė dalis.

15.07 val. Trakų rajone, Bražuolės kaime, laukuose užsidegė kombainas „Volvo“. Kombainą iki atvykstant ugniagesiams gesintuvu užgesino jo savininkas. Gaisro metu apdegė variklio skyrius. Ugniagesiai jį dar perliejo vandeniu.

Vakare Lazdijų rajone, Pagrūdų kaime, degė rūkykla. Gaisro metu sudegė jos stogas. Ugniagesiai išsaugojo šalia stovintį gyvenamąjį namą, malkinę ir pavėsinę.

Nuo 2018-10-15 06:00 iki 2018-10-16 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 52 gaisrų ir atliko 27 gelbėjimo darbus. Viename iš gaisrų žuvo žmogus, dar dviejuose – traumuoti du žmonės.

3.58 val. gautas pranešimas apie gaisrą Šiaulių rajone, Dirvonėnų kaime. Atvykus ugniagesiams liepsnojo medinis gyvenamasis namas. Netrukus gaisravietėje buvo rastas vyras. Jį gaivino atvykę greitosios pagalbos medikai, tačiau po kiek laiko buvo konstatuota 1966 m. gimusio vyro mirtis.

19.44 val. pranešta apie gaisrą Kalvarijoje, Laisvės gatvėje, daugiabučio namo priestato rūsyje. Iki priešgaisrinių gelbėjimo pajėgų atvykimo į ligoninę medikai nuvežė sąmoningą apdegusį vyrą. Rūsyje degė šiukšlės, senos padangos ir talpyklos su degalais. Trūkęs vandentiekio vamzdis buvo prigesinęs gaisrą. Užgesinus gaisrą, rūsyje rasta įvairių ginklų ir šaudmenų. Įvykį tiria policija.

23 val. Vilniuje, Viršuliškių gatvėje, atvira liepsna degė balkonas daugiabučio ketvirtajame aukšte. Iš buto ugniagesiai išvedė moterį ir vyrą, o trejų metų mergaitė buvo išvežta į ligoninę. Gaisro metu trūko lango stiklas, aprūko butas.

Spalio 14 d., apie 17 val., Kauno rajone, Raubatonių kaime, ŽŪB „Lytagra“, atviroje teritorijoje užsidegė 50 m ilgio, 20 m pločio ir 8 m aukščio šiaudų stirta. Ją ugniagesiai baigė gesinti tik spalio 15 d. apie 15 val.

11.17 val. Akmenės rajone, Naujojoje Akmenėje, Respublikos gatvėje, liepsnojo daugiabučio balkonas. Gaisro metu ugnis į butą nepersimetė, ją spėjo užgesinti atvykę ugniagesiai.

Apie 10 val. ugniagesiai skubėjo į Vilniuje, Balio Karvelio gatvėje įsikūrusį VĮ „Oro navigacija“ regioninį skrydžių valdymo centrą. Iš mūrinio dviejų aukštų pastato sklido dūmai, jungiamajame korpuse degė sienos šiltinamoji medžiaga. Gaisro metu išdegė ir buvo išardyta 20 kv. m stogo ir 150 kv. m sienos dangos.

12 val. gaisras kilo Vilniuje, Kalvarijų gatvėje, daugiabučio penktajame aukšte. Pro balkoną veržėsi dūmai ir liepsnos. Balkone kurį laiką stovėjo buto gyventojas, bet iki atvykstant ugniagesiams jis išsigelbėjo perlipdamas į kaimynų balkoną. Gaisro metu išdegė kambarys, sudegė namų apyvokos daiktai, aprūko virtuvė ir koridorius.   

 

 

Nuo 2018-10-14 06:00 iki 2018-10-15 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2018-10-13 06:00 iki 2018-10-14 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2018-10-12 06:00 iki 2018-10-13 06:00 įvykių suvestinė

Per praėjusias tris paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 107 gaisrų ir atliko 79 gelbėjimo darbus. Viename iš gaisrų žuvo du žmonės.

Sekmadienį, 21.21 val., gautas pranešimas apie gaisrą Kaišiadorių rajone, Neprėkštos kaime. Pro gyvenamojo namo langą veržėsi dūmai ir ugnis, kambaryje degė baldai ir namų apyvokos daiktai. Ugniagesiai pradėjo gesinti gaisrą ir netrukus name surado nukentėjusį vyrą. Jie išnešė jį lauką ir pradėjo gaivinti, tačiau atvykę greitosios pagalbos medikai konstatavo 1979 m. gimusio vyro mirtį. Po kelių minučių ugniagesiai surado dar vieno, smarkiai apdegusio, 1974 m. gimusio, vyro kūną. Įvykis tiriamas.

Penktadienį pavakary Skuodo rajone, Šakalių kaime, ugniagesiai iš namo išnešė ir medikams perdavė moterį, kuri iki jiems atvykstant sąmoninga gulėjo ant grindų, o viduje buvo dūmų, nes kibirėlyje smilko šiukšlės.

Apie 23 val. buvo gautas pranešimas, kad Alytuje, Naujojoje gatvėje, viename iš daugiabučio butų buvo kilęs gaisras, kurį užgesino gyventojai. Atvykus ugniagesiams kaimynai iš buto buvo išnešę ir užgesinę smilkstančią antklodę. Bute rastas savininko, gimusio, 1972 m., kūnas. Žmogaus žuvimo aplinkybes tiria policijos pareigūnai.

Šeštadienį po vidurnakčio Vilniuje, Kairėnės sodų 1-ojoje gatvėje, atvira liepsna degė individualaus gyvenamojo namo perdanga ir dalis stogo. Gaisro metu sudegė ir išardyta dalis perdangos ir stogo, apdegė apie 10 kv. m sienų.

Šeštadienį apie 17 val., pastebėta, kad Panevėžio rajone, Uoksų kaime, pradėjo rusenti apie 50 t į krūvą supiltų grūdų atliekų. Gaisras buvo likviduotas tik po 8 valandų, perkasus visas atliekas ir jas perpylus vandeniu.   

Apie 20 val., Vilniuje, Fabijoniškių gatvėje, liepsnojo paviljonas. Gaisro metu išdegė jo vidus, apdegė ir šalia esantys paviljonai.

Prieš vidurnaktį Ukmergės rajone, Paželvių kaime, liepsnojo rąstinis gyvenamasis namas. Atvykus ugniagesiams stogas ir perdanga jau buvo sudegę, degė namo vidus.

Sekmadienio naktį, 3.28 val., Radviliškio ugniagesiai skubėjo į Šeduvą. Mediniame daugiabutyje, antrajame aukšte esančiame bute, prie krosnies degė sukrauti daiktai. Ugniagesiams teko išlaužti dviejų butų duris, kad patektų į degančias patalpas. Iš degančio namo išėjo 3 gyventojai. Gaisro metu apdegė patalpa, kurioje buvo krosnis, kai kur pradegė ir perdanga.

Sekmadienį apie 15 val. gautas pranešimas apie gaisrą Kaune, A. Juozapavičiaus prospekte, prekybos centre „Šilas“. Buvo pranešta, kad prekybos centras dega atvira liepsna. Atvykus ugniagesiams, prekybos salėje tvyrojo daug dūmų, lentynose degė pramoninės prekės. Dėl įtariamo apsinuodijimo dūmais į ligoninę išvežtos dvi parduotuvės darbuotojos.

15.37 val. Kėdainių rajone, Miegėnų kaime, degė mūrinė gyvulių ferma ir prie jos priblokuoti grūdų sandėlis ir pieno blokas. Gaisro metu sudegė 12 bulių ir 12 veršelių, sudegė dalis stogo, išdegė fermos vidus. Ugniagesiams pavyko išsaugoti priblokuotą grūdų sandėlį ir juose buvusius 30 t grūdų.

Apie 22 val. Vilniuje, Taikos gatvėje, degė butas daugiabučio ketvirtajame aukšte. Jo gyventojai buvo išvesti į lauką. Juos apžiūrėjo greitosios pagalbos medikai. Gaisro metu apdegė 15 kv. m kambarys, jame esantys daiktai ir baldai.

Šeštadienį Mažeikių rajone, Palnosų kaime, ugniagesiai iš tvenkinio ištraukė 1969 m. gimusio vyro kūną.

Sekmadienį Kalvarijos savivaldybės Sangrūdos kaime ugniagesiai iš tvenkinio ištraukė 1983 m. gimusio vyro kūną.

 

Nuo 2018-10-11 06:00 iki 2018-10-12 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 24 gaisrų ir atliko tiek pat gelbėjimo darbų. Žūčių gaisruose išvengta.

Apie vidurdienį gaisras kilo gyvenamajame name Trakų rajono Valų kaime. Atvykus ugniagesiams dūmai tvyrojo dviejų aukštų medinio namo rūsyje. Jame sudegė boilerio elektros laidai ir šiltinamoji medžiaga.

Rytą Joniškio rajone, Skaistgiryje, atvira liepsna degė automobilis „Audi 80“. Gaisro metu išdegė variklio skyrius, išsilydė prietaisų skydelis.

Apie 11 val. Birštono savivaldybės Dzingeliškių kaime liepsnojo automobilis „Opel Zafira“. Gaisro priežastis – elektros instaliacijos gedimas.

Prieš vidurnaktį Panevėžyje, Pilėnų gatvėje, atvira liepsna degė sunkvežimis MAN. Gaisro metu išdegė jo kabina.

Spalio 12-osios naktį, 2.41 val., gautas pranešimas apie gaisrą Vilniuje, Arimų gatvėje įsikūrusioje AB „Grafobal“ spaustuvėje. Joje buvo daug dūmų, išdegė pastate esanti elektros skydinė, apdegė laidai.

Pavakary pastebėta, kad Vilniuje, Gineitiškių ežere, 100 m nuo kranto plūduriuoja žmogaus kūnas. Ugniagesiai vyro kūną parplukdė į krantą.    

Nuo 2018-10-10 06:00 iki 2018-10-11 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 16 gaisrų ir atliko 20 gelbėjimo darbų. Žūčių gaisruose išvengta.

Apie vidurdienį Kėdainių rajone, Vilkaičių kaime, liepsnojo ūkinis pastatas, kuriame buvo tvartas ir daržinė. Gaisro metu sudegė jo stogas, pradegė perdanga, sudegė palėpėje buvusios 2 t šiaudų.

Pavakary Šiaulių rajone, Kairiuose, atvira liepsna degė išardytas mikroautobusas „Iveco“. Gaisro metu sudegė degiosios transporto priemonės detalės.

16 val. buvo gautas pranešimas, jog Klaipėdos rajone, Priekulėje, Minijos upėje, skęsta moteris. Atvykęs Priekulės ugniagesys gelbėtojas pamatė, jog ji blaškosi vandenyje maždaug už 25 m nuo kranto. Jis pririšo gelbėjimo ratą prie virvės, kurią laikė apie nelaimę pranešęs žmogus, ir nuplaukė iki moters. Su gelbėjimo ratu ir padedamas vyro, ugniagesys partempė moterį į krantą. Nukentėjusioji buvo sąmoninga. Greitosios pagalbos medikai ją išvežė į gydymo įstaigą.

Nuo 2018-10-09 06:00 iki 2018-10-10 06:00 įvykių suvestinė

Per praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 26 gaisrų ir atliko 22 gelbėjimo darbus. Gaisruose žūčių ir traumų išvengta.

8.14 val. gautas pranešimas, kad Klaipėdos rajone, sodininkų bendrijoje „Gargždelė“ užsiliepsnojo sodo namelis. Atvykus ugniagesiams, iš medinio pastato pastogės rūko dūmai. Degė apšiltinimo medžiaga, gaisro metu namelio viduje išsilydė plastikinės dailylentės, nuardyta dalis stogo dangos.

Vilniaus rajone, Varkalabiškių kaime, degė ūkinis pastatas. Atvykus ugniagesiams, jis degė atvira liepsna, viduje buvo šienas. Pastatas sudegė visiškai.

Mažeikiuose, daugiabučio laiptinėje prie pašto dėžučių degė laikraščiai. Gaisro metu aprūko laiptinės siena.

Nuo 2018-10-08 00:06 iki 2018-10-09 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 19 gaisrų ir atliko 25 gelbėjimo darbus. Žūčių gaisruose išvengta.

5 val. ryto Panevėžio rajone, Paviešečių kaime, sudegė UAB „Panevėžio keliai“ statybininkų vagonėlis. Gaisro metu apsilydė ir šalia stovinčio metalinio jūrinio konteinerio dažai. Ugniagesiams pavyko apsaugoti šalia buvusius statybinius vagonėlius ir sunkvežimį MAN.

Tuo pačiu metu Vilniaus rajone, Papikeliškių kaime, liepsnojo karkasinio gyvenamojo namo palėpė. Gaisro metu apdegė namo siena ir stogo perdanga.

9 val. gyvenamasis namas užsidegė Vilniuje, Jankiškių gatvėje. Gaisro metu sudegė jo stogas, perdanga, išdegė vidus. Ugniagesiai išnešė dujų balioną ir nuo ugnies apsaugojo šalia stovintį mūrinį namą ir ūkinį pastatą.

Apie 16 val. Utenos rajone, Alių kaime, atvira liepsna degė gyvenamosios paskirties vagonėlis-namelis. Gaisro metu pastatas ir jame buvę daiktai sudegė. Įtariamas padegimas.

Apie vidurnaktį Ukmergės rajone, Baublių kaime, liepsnojo mėsos apdirbimo cechas. Gaisro metu sudegė jo priestatas ir viduje buvusios malkos, aprūko mūrinio pastato vidus, apdegė patalpa, apsilydė plastikinės durys.

17.31 val. kelyje Palanga – Šiauliai susidūrė savaeigis srutų skirstytuvas ir automobilis „Toyota Corolla Verso“. Pastarajame buvo prispausta moteris. Panaudoję plėstuvus ugniagesiai ją išlaisvino ir perdavė medikams.

9.10 val. buvo pranešta, kad Raseinių rajone, Viduklėje, į melioracijos griovį įkrito karvė ir negali išlipti. Ugniagesiai, panaudoję automobilinę gervę, karvę ištraukė.

Pavakary Naujojoje Akmenėje ugniagesiams teko vaduoti į 3 m gylio komunikacijų šulinį įkritusį katiną. Ugniagesiai jį ištraukė ir perdavė savininkei.

Zarasų ugniagesiams Romancų kaime iš upelio teko traukti nuskendusį automobilį „Volkswagen Golf“. Iš jo išsiliejo 4 l tepalų, buvo užteršta 40 m kranto. Ugniagesiai surinko 120 l vandens ir teršalų mišinio.

Nuo 2018-10-05 00:06 iki 2018-10-06 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2018-10-06 06:00 iki 2018-10-07 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2018-10-07 06:00 iki 2018-10-08 06:00 įvykių suvestinė

Per praėjusias tris paras ugniagesiai gelbėtojai gesino 87 gaisrus ir atliko 65 gelbėjimo darbus. Viename iš gaisrų žuvo du žmonės.

Penktadienį, 1.29 val., gautas pranešimas apie gaisrą Jurbarko rajone, Klišių kaime. Atvykus ugniagesiams liepsnojo dviejų aukštų grupės savininkų gyvenamasis namas. 07.06 val. rastas sudegęs žmogaus kūnas. 10.57 val. gaisravietėje rastas dar vienas smarkiai apdegęs kūnas. Gaisro metu išgelbėtas ketvirtadalis namo, kita dalis sudegė. Ugniagesiams pavyko išsaugoti šalia buvusius du pastatus. Gaisrą gesinti padėjo ir savanoriai ugniagesiai.

Penktadienį pavakary Kaune, šalia Islandijos plento, liepsnojo Kleboniškio miškas. 40 kv. m plote degė medžių šakos, šaknys ir miško paklotė.

Šeštadienį paryčiais Vilniaus rajone, Šveicarų kaime, degė medinis vieno aukšto gyvenamasis namas.

Apie 22 val. vakare Kaune, A. Juozapavičiaus prospekte, atvira liepsna degė medinio daugiabučio namo siena.

Apie 19 val. Kupiškio rajone, Puožo kaime, degė grūdų džiovykla, kurioje buvo apie 50 t grūdų. Grūdai buvo supilti vandeniu, apie pusę jų pavyko išsaugoti.

Sekmadienį paryčiais Ignalinos rajone, Poliankos kaime, degė gyvenamojo namo stogas. Gaisro metu išdegė virtuvė, sudegė namų apyvokos daiktai, aprūko sienos ir namo vidus.

Apie 16 val. Vilniuje, Pramonės gatvėje, liepsnojo sandėliavimo paskirties pastatas. Atvykus ugniagesiams atvira liepsna degė dviejų sublokuotų metalinių angarų stogas. Gaisro metu sudegė ir buvo išardyta apie 750 kv. m stogo ir šiltinamosios medžiagos. Viename iš angarų sumontuota biokuro fasavimo įranga buvo sulieta vandeniu, kitame angare buvęs biokuras, pasitelkus įmonės techniką, buvo išvežtas į lauką. Išsaugotas dar vienas angaras, stovintis už 10 m.

Nuo 2018-10-04 00:06 iki 2018-04-05 00:06 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai gesino 22 gaisrus ir atliko tiek pat gelbėjimo darbų. Žūčių gaisruose išvengta.

Apie 3 val. nakties Marijampolės rajone, Naujienos kaime, atvira liepsna degė gyvenamasis namas. Gaisro metu sudegė jo stogas ir išdegė vidus. Sudegė ir viduje buvę namų apyvokos daiktai.

8.23 val. pranešta, kad Joniškio rajone, Linkaičių kaime, dega lentpjūvė. Dviejose talpyklose degė pjuvenos. Gaisro metu apdegė ir aprūko medinės pastato konstrukcijos, apdegė 8 kub. m pjuvenų. Ugniagesiams pavyko išsaugoti priblokuotą pagrindinį lentpjūvės pastatą.

Apie vidurdienį Kelmėje, Dariaus ir Girėno gatvėje, atvira liepsna degė kambarys gyvenamajame name. Gaisro metu apdegė sienos, lubos, grindys, lova, kompiuteris ir kiti daiktai, nuo karščio apsilydė virtuvėje buvę namų apyvokos daiktai.

12.30 val. pranešta, kad Šiauliuose, V. Grinkevičiaus gatvėje, dega butas daugiabutyje. Kambaryje degė lova ir spintelė. Gaisro metu apsilydė televizorius, aprūko kambarių ir virtuvės sienos ir lubos.

Pavakary Kaune, Eigulių gatvėje, liepsnojo medinis vieno aukšto dviejų butų namas. Gaisro metu išdegė vieno buto 3 kambariai ir juose buvę namų apyvokos daiktai, apdegė ir nuardyta dalis stogo, apdegė lauko siena.

 

Nuo 2018-10-03 06:00 iki 2018-10-04 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 30 gaisrų ir atliko 36 gelbėjimo darbus. Viename iš gaisrų traumuotas žmogus.

Apie 5 val. ryto Kėdainių rajone, Lančiūnavos kaime, atvira liepsna degė gyvenamojo namo stogas. Gaisro židinys buvo namo mansardoje. Iš degančio namo gyventojai išėjo iki atvykstant ugniagesiams. Moterį, apsinuodijusią dūmais, greitosios medicinos pagalbos medikai išvežė į gydymo įstaigą. Gaisro metu sudegė namo stogas ir mansarda.

Paryčiais Vilniaus rajone, Galgiuose, iš gyvenamojo namo veržėsi dūmai. Palėpėje išdegė apie 20 kv. m šiltinamosios medžiagos. Gaisro priežastis – krosnių, židinių bei dūmtraukių gedimai.

07.38 val. gautas pranešimas, kad Tauragės rajone, Zakarkiškės kaime, atvira liepsna dega gyvenamojo namo stogas. Gaisro metu apdegė ir buvo nuardyta apie 100 kv. m stogo, kai kur pradegė perdanga, išdegė namo vidus, apdegė namų apyvokos daiktai ir medinė išorės siena. Ugniagesiams pavyko išsaugoti netoliese esantį ūkinį pastatą.

Pavakary Zarasų rajone, Padusčio kaime, degė gyvenamasis namas. Virtuvėje apdegė medinė lentyna, apie 12 kv. m išorinės lauko sienos dailylenčių, išardyta 8 kv. m stogo dangos.

Apie 20 val. Marijampolėje, Klaipėdos gatvėje, gyvenamajame name nuo židinio užsidegė grindys. Gaisro metu išdegė apie 6 kv. m grindų.

Nuo 2018-10-02 06:00 iki 2018-10-03 06:00 įvykių suvestinė

Per praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 18 gaisrų ir atliko 20 gelbėjimo darbų. Gaisruose žūčių ir traumų išvengta.

19.58 val. gautas pranešimas, kad  Panevėžio rajone, Dragonų kaime, dega apleistas pastatas. Atvykus ugniagesiams atvira liepsna degė negyvenamas medinis namas. Gaisro metu sudegė pastato sienos.

Kėdainių rajone, Miegėnų kaime, užsiliepsnojo gyvenamasis namas. Atvykus ugniagesiams, pastatas degė atvira liepsna. Gaisro metu nudegė stogas ir buvo sulieta dalis namo viduje buvusių daiktų. Išneštas dujų balionas.

Šilutės rajone, Žemaitkiemio kaime, degė vilkikas „DAF“.  Gaisro metu išdegė degios kabinos detalės, apdegė automobilio priekis.

Nuo 2018-10-01 06:00 iki 2018-10-02 06:00 įvykių suvestinė

Per praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 23 gaisrų ir atliko 31 gelbėjimo darbą. Viename iš gaisrų buvo traumuotas žmogus.

12.34 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Kuršių gatvėje, gaisras kilo daugiabutyje. Atvykę ugniagesiai bute rado degančią patalynę. Dūmais apsinuodijęs buto gyventojas išvežtas medikų apžiūrai.

Ukmergės rajone, Pakertušės kaime, liepsnojo gyvenamasis namas. Atvykus ugniagesiams, pastatas degė atvira liepsna. Gaisro metu nudegė stogas, perdengimas, išdegė namo vidus, sudegė namų apyvokos daiktai. Iš pastato išnešti du dujų balionai.

Marijampolėje, Beržų gatvėje, ugniagesiai skubėjo gesinti įsiplieskusio gaisro daugiabutyje. Atvykus ugniagesiams, pro visus buto langus veržėsi dūmai ir liepsna. Kadangi dūmai plito į kitus namo aukštus, buvo evakuoti 39 žmonės, tarp jų 5 nepilnamečiai. Gaisro metu sudegė namų apyvokos daiktai, apdegė buto lubos, sienos, langai.

Gautas pranešimas, kad Pakruojo rajone, Šukonių kaime, gaisras kilo gyvenamajame name. Atvykę ugniagesiai, rado smilkstančią lovą. Gaisro metu aprūko kambario sienos.

18.29 val. gautas pranešimas, kad Vilniaus rajone, kalvelių kaime, gaisras kilo ūkiniame pastate. Atvykus ugniagesiams, atvira liepsna degė ūkinio pastato stogas ir iš priblokuoto garažo rūko dūmai. Sudegė ir išardyta dalis ūkinio ir garažo pastatų stogo dangos. Garaže sudegė apie 1 tona šieno, apdegė sendaikčiai.

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-06-12