BDAR

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ir kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais.


Nuo 2018-11-29 06:00 iki 2018-11-30 06:00 įvykių suvestinė

Per praėjusią parą ugniagesiams teko 37 kartus skubėti į gaisrus, o 19 kartų jie vyko į gelbėjimo darbus. Gaisre žuvo vienas žmogus.

10 val. 35 min. pranešta apie Varėnos rajone, Valkininkų seniūnijoje, Naujųjų Valkininkų kaime,  Miško gatvėje degantį gyvenamąjį namą (2x9 m). Atskubėjus ugniagesiams, iš  medinio namo veržėsi dūmai. Su kvėpavimo aparatais jiems įėjus į vidų, jame buvo  rastas ir išneštas apdegusio vyro kūnas. Gaisro metu aprūko visų kambarių lubos ir sienos, visiškai išdegė kambarys. Įvykis tiriamas.

18 val. 49 min. buvo pranešta, kad Plungės rajone, Žemaičių Kalvarijos miestelyje, Alsėdžių gatvėje esančiame gyvenamajame name (10x8 m) kilo gaisras. Kai atvyko ugniagesiai, iš namo pastogės rūko dūmai. Gaisro metu apdegė ir aprūko pirmasis aukštas, sudegė namų apyvokos daiktai. Taip pat apdegė ir antrojo aukšto medinės stogo konstrukcijos. Įvykis tiriamas.

22 val. 10 min pranešta, kad Kauno rajone, Karmėlavos seniūnijoje, Biruliškių kaime, Terminalo gatvėje, uždarojoje akcinėje bendrovėje  „Itella Logistic“ išsiliejo vandenilio fluoridas. Kai atvyko ugniagesiai,  iš plastikinės statinės tekėjo vandenilio fluoridas. Plastikinė 1000 l talpykla jau buvo išvežta į lauką. Incidento metu iš užterštos teritorijos evakuota 18 žmonių (4 iš jų apžiūrėti greitosios pagalbos medikų, į ligoninę jų vežti neprireikė).  Kaištuku buvo užkišta plastikinėje talpykloje esanti skylė (diametras –  apie 5 mm).  Panaudojus automobilinę gervę talpykla buvo patraukta nuo lietaus vandens surinkimo šulinio. Nuotekų šulinys apipiltas smėliu ir užklotas  polietileno plėvele. Išsiliejo apie 200 l cheminės medžiagos (8 kv. m lauke ir  apie 40 m juosta viduje), kol buvo vežama talpykla. Dėl tamsos  nutraukti darbai, bus tęsiami dienos metu.

Šią naktį ugniagesiams teko skubėti ir į Plungės rajono,  Alsėdžių miestelio Gegrėnų gatvę, kur degė gyventojui priklausanti mūrinė vasaros virtuvė. Atvykus ugniagesiams, ji jau liepsnojo. Gaisro metu sudegė palėpėje buvę namų apyvokos daiktai. Nuo gaisro ugniagesiams pavyko apsaugoti gyvenamąjį namą ir ūkinį pastatą. Įvykis tiriamas.

O 3 val. 38 min. ugniagesiams pranešta apie Prienų rajone, Ašmintos seniūnijoje, Pociūnų kaime, Padangių gatvėje kilusį gaisrą, kur degė Kauno parašiutininkų klubui priklausantys poilsio paskirties pastatai (12x3 m).  Atskubėjus ugniagesiams, atvira liepsna degė poilsio namelis, vienas kemperis ir trys prikabinami nameliai. Gaisro metu sudegė medinis vieno aukšto namelis, ugnis suniokojo vieno kemperio ir trijų prikabinamų namelių degias detales. Įvykis tiriamas.

Nuo 2018-11-28 06:00 iki 2018-11-29 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 27 gaisrų ir atliko 21 gelbėjimo darbą. Žūčių gaisruose išvengta.

Vidurdienį gautas pranešimas, kad Tauragės rajone, Žygaičiuose, gaisras kilo gyvenamajame name. Virtuvėje prie krosnies degė grindys.

Apie 13 val. Klaipėdoje, Birutės gatvėje, UAB „NT Valda“ autoservise, degė automobilis „Škoda Roomster“. Gaisro metu sudegė automobilio kėbulas, aprūko patalpa, išsilydė šviestuvai.

Apie 19 val. Kaune, Saulės gatvėje, atvira liepsna degė ūkinis pastatas. Gaisro metu sudegė pastato stogas, išdegė garažas, sudegė viduje buvę namų apyvokos daiktai.

Dar vienas ūkinis pastatas vėlai vakare liepsnojo Panevėžyje, Vijoklių gatvėje. Gaisro metu sudegė pastato stogas, buvo sulietos patalpos, apdegė 4 kub. m malkų.

Lapkričio 29-osios naktį Vilniaus rajone, Pučkalaukio kaime, atvira liepsna degė statybinis vagonėlis.

Trečiadienį apie 23 val. Klaipėdos ugniagesiams teko skubėti į I. Simonaitytės gatvę gelbėti dešimtmetės mergaitės. Ji įkišo koją į skalbimo mašiną ir negalėjo ištraukti. Jos koja buvo užstrigusi skalbimo mašinos būgne. Ugniagesiai išlaisvino mergaitę.

Nuo 2018-11-27 06:00 iki 2018-11-28 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 33 gaisrų ir atliko 19 gelbėjimo darbų. Žūčių gaisruose išvengta.

6.51 val. buvo pranešta, kad Klaipėdoje, Liepų gatvėje, UAB „Pajūrio mediena“ teritorijoje, dega sukrautos pjuvenos. Atvykus ugniagesiams, jos ruseno 1 kv. m plote.

9.29 val. gautas pranešimas, kad Alytuje, Tvirtovės gatvėje, dega Dzūkijos pagrindinės mokyklos durys. Antrajame aukšte degė pagalbinės patalpos plastikinės durys. Iš mokyklos 482 mokiniai ir 39 darbuotojai išėjo patys. Durys buvo užgesintos gesintuvu.

15.20 val. Kaune, Veiverių gatvėje, gaisras kilo bute mediniame daugiabutyje. Mansardoje įrengtame kambaryje degė namų apyvokos daiktai.

18 val. Švenčionių rajone, Kretuonėlės viensėdijoje, liepsnojo Lietuvos nacionalinės M. Mažvydo bibliotekos poilsio paskirties pastato – Pakretuonio malūno stogas. Gaisro metu sudegė stogas, išdegė palėpės patalpos – nuomojami kambariai ir pobūvių salė, apdegė ir pirmajame aukšte įrengti kambariai. Ugniagesiai išsaugojo už 15 m stovintį gyvenamąjį namą.

Apie 19 val. gaisras kilo Marijampolės rajone, Patašinės kaime. Gyvenamajame name šalia krosnies degė siena. Gaisro metu išdegė ir buvo nuardyta dalis medinės kambario sienos ir koklinės krosnies.

Apie 20 val. Kėdainiuose, Pramonės gatvėje, UAB „Rivona“ teritorijoje, prie rampos atvira liepsna degė priekaboje sukrautos šiukšlės. Gaisro metu apdegė priekaba, pastatas nenukentėjo.

Lapkričio 28-ąją, po vidurnakčio, Ignalinos rajone, Kelpučių kaime, liepsnojo medinis rąstinis vieno aukšto namas su priblokuotu mediniu priestatu. Gaisro metu sudegė pastatas ir viduje buvę namų apyvokos daiktai.

Nuo 2018-11-26 06:00 iki 2018-11-27 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 23 gaisrų ir atliko 23 gelbėjimo darbus. Viename iš gaisrų traumuotas žmogus.

12.39 val. pranešta apie gaisrą Jonavos rajone, Melnytėlės kaime. Atvykus ugniagesiams degė du ūkiniai pastatai. Gaisro metu apdegė vyras. Jį medikai išvežė į ligoninę. Gaisro metu vienas pastatas sudegė visiškai, kito pastato apdegė sienos ir stogas.

6.32 val. Kaune, K. Petrausko gatvėje, atvira liepsna degė kelių savininkų medinis daugiabutis gyvenamasis namas. Gaisro metu apdegė remontuojamas butas, įrengtas mansardoje. Nuardyta apie 50 kv. m skardinio stogo. Ugniagesiai išsaugojo du šalia stovinčius medinius namus.

Apie 11 val. Ukmergės rajone, Dukstynos kaime, gaisras kilo gyvenamajame name. Viduje prie dūmtraukio degė vidaus siena. Gaisro metu sudegė 6 kv. m plastikinių sienos dailylenčių, apdegė medinė siena.

Apie 23 val. Utenos rajone, Vyžuonėlių kaime, liepsnojo karkasinis ūkinis pastatas. Gaisro metu pastatas ir viduje buvę daiktai sudegė.

23.37 val. buvo gautas pranešimas, kad Vilniaus rajone, Mostiškių kaime, atvira liepsna dega grupės savininkų ūkinis pastatas. Gaisro metu sudegė apie 60 kv. m stogo, išdegė pastato vidus, sudegė 10 kub. m malkų, 7 rulonai šieno, namų apyvokos daiktai. Ugniagesiai išsaugojo šalia stovinčius du gyvenamuosius namus, buvo išgelbėtos 3 ožkos ir apie 40 vištų.

Apie 14 val. pranešta, kad Šilutės rajone, Pagrynių kaime, namo kieme vyrui prispaustos kojos. Prieš tai vyras, neįlipęs į krovininį automobilį ir neišjungęs pavaros, užvedė jį. Staiga pajudėjęs automobilis kliudė vairuotoją ir prispaudė jo koją prie akmenų krūvos. Ugniagesiai vyrą išlaisvino ir perdavė greitosios pagalbos medikams.

Apie 20 val. Vilkaviškio rajone, Naujasodžio gatvėje, vandens telkinyje, už 3 m nuo kranto aptiktas skenduolis. Vyro kūną ugniagesiai ištraukė ir perdavė policijos pareigūnams.

Nuo 2018-11-25 06:00 iki 2018-11-26 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2018-11-24 06:00 iki 2018-11-25 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2018-11-23 06:00 iki 2018-11-24 06:00 įvykių suvestinė

Per praėjusias tris paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 107 gaisrų ir atliko 64 gelbėjimo darbus. Gaisrų metu vienas žmogus žuvo, trys buvo traumuoti.

Sekmadienį paryčiais Šakių rajone, Gelgaudiškyje, atvira liepsna degė medinis namas. Namo viduje ugniagesiai rado apdegusį žmogaus kūną. Gaisro metu sudegė stogas, išdegė perdanga, apdegė sienos ir namų apyvokos daiktai.

Šeštadienio rytą Panevėžyje, Kniaudiškių gatvėje, iš daugiabučio namo buto pirmojo aukšto balkono veržėsi dūmai. Balkone degė namų apyvokos daiktai. Gaisro metu išdužo balkono ir įtrūko buto langai, aprūko kambarys. Gesindama gaisrą susižalojo buto savininkė.

19.17 val. gautas pranešimas apie gaisrą Širvintose, Mindaugo gatvėje, bute daugiabutyje. Jame degė antklodė ir skudurai. Jie buvo užgesinti iki atvykstant ugniagesiams. Gesindama gaisrą apdegė buto savininkė.

Lapkričio 26-ąją, apie antrą valandą nakties, Marijampolėje, Kosmonautų gatvėje, liepsnojo savivaldybės butas daugiabučiame gyvenamajame name. Iki atvykstant ugniagesiams iš buto išėjo jo nuomininkas. Jį dėl apsinuodijimo smalkėmis į ligoninę išvežė greitosios pagalbos medikai. Iš pastato buvo evakuota 15 žmonių. Gaisro metu sudegė plastikinės durys, langai, namų apyvokos daiktai.

Penktadienį apie 15 val. gautas pranešimas, kad Vilkaviškio rajone, Pilviškiuose, AB „Kelio ženklai“ medžio apdirbimo įmonėje dega ekskavatorius, viduje yra daug medienos. Patalpose buvo daug dūmų, jie veržėsi iš dviejų autokeltuvų. Jie buvo išvilkti į lauką, perpilti vandeniu. Gaisro metu jie buvo sugadinti.

15.34 val. pranešta, kad Lazdijų rajone, Kapčiamiestyje, UAB „Dzūko miškas ir mediena“, dega cechas. Pastato viduje degė autokrautuvas, nuo kurio užsidegė šalia esančios pjuvenos.

Penktadienį Šalčininkuose iš tvenkinio ištrauktas 1973 m. gimusio vyro kūnas.

Nuo 2018-11-22 06:00 iki 2018-11-23 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 30 gaisrų ir atliko 15 gelbėjimo darbų. Žūčių gaisruose išvengta.

5.42 val. pranešta, kad Trakų rajone, Lentvaryje, liepsnoja gyvenamasis namas. Gaisro metu sudegė pastato stogas, apdegė antrojo aukšto patalpos.

Apie 7 val. ryto Palangoje. Medvalakio gatvėje, gyvenamosiose patalpose įrengtoje katilinėje, prie šildymo katilo, degė 2 kv. m plote sukrauti popieriai. Gaisro metu apdegė katilas, langų rėmai, nuo karščio išdužo stiklai, apdegė katilinėje buvę daiktai, aprūko sienos ir lubos.

9.18 val. Kelmės rajone, Kiaunorių kaime, degė grūdų sandėlis. Medinėje 20 kv. m talpykloje degė apie 5 t rapsų. Rapsai buvo išpilti iš talpyklos ir perlieti vandeniu.

13.22 val. Šiaulių rajone, Žeimių kaime, atvira liepsna degė gyvenamasis namas. Gaisro metu sudegė pastato stogas, pradegė medinė perdanga, apdegė ir buvo nuardyta dalis pastato sienų, gyventojų turtas sulietas vandeniu.

Apie 16 val. Utenoje, K. Donelaičio gatvėje, liepsnojo gyvenamasis namas. Gaisro metu sudegė stogo konstrukcijos ir danga, išdegė vienas kambarys bei namo priestatas.

Lapkričio 23-osios naktį, po vidurnakčio, Šalčininkų rajone, Dainavos kaime, atvira liepsna degė gyvenamasis namas. Atvykus ugniagesiams, jo stogas jau buvo įgriuvęs. Gaisro metu taip pat  išdegė vidaus patalpos ir turtas.

3.41 val. gautas pranešimas, kad Tauragės rajone, M. Mažvydo gatvėje, į namo rūsį įkrito vaikinas. Jis susižeidė ir negalėjo išlipti. Ugniagesiai kopėčiomis nusileido į 2 m gylio rūsį, jį iškėlė ir ant neštuvų nunešė į greitosios pagalbos automobilį.

Nuo 2018-11-21 06:00 iki 2018-11-22 06:00 įvykių suvestinė

Per praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti  44 gaisrų ir atliko 24 gelbėjimo darbus. Gaisruose žūčių ir traumų išvengta.

4.38 val. Gautas pranešimas, kad Trakų rajone, Lentvaryje dega gyvenamasis namas. Atvykus ugniagesiams, pastato stogas degė atvira liepsna. Sudegė dalis stogo, išdegė palėpės vidus. Pirmas aukštas užlietas vandeniu. Nuo liepsnų pavyko apsaugoti prie namo priblokuotą priestatą.

Po vidurdienio Jurbarko rajone, Rauktiškių kaime, užsiliepsnojo gyvenamasis namas. Atvykus ugniagesiams, pastatas skendėjo dūmuose, palėpėje matėsi kibirkštys.

18.12 val. ugniagesiai skubėjo į Anykščių rajone esantį  Šeštokiškių kaimą. Ten atvira liepsna degė malkinė su priblokuotu garažu. Gaisro metu sudegė malkinė su malkoms, apdegė garažas.

Tuoj po 19 val. gautas pranešimas, kad Telšių rajone, Ubiškės miestelyje, dega gyvenamasis namas. Atvykus ugniagesiams iš pastato veržėsi dūmai. Gaisro metu rūsyje išdegė elektros paskirstymo dėžutė, išdegė laidai, apdegė rūsio durys, aprūko sienos ir lubos.

21.29 val. Panevėžio rajone, Vadoklių miestelyje, gaisras kilo gyvenamajame name. Atvykus ugniagesiams pastato stogas degė atvira liepsna. Gaisro metu nudegė pastato stogas, medinės konstrukcijos, perdanga,  vandeniu sulietas namo vidus.

Apie 23 va. Kaišiadorių rajone, Gudienos kaime, gaisras kilo parduotuvėje „Pasagėlė“. Atvykus ugniagesiams pastato stogas degė atvira liepsna. Iš mansardoje įrengtos kirpyklos žmonės gelbėjo turtą. Gaisro metu nudegė ir buvo nuardytas stogas. Išsaugoti prekybos salė ir maisto produktų sandėlis.

16.04 val. gautas pranešimas, kad  Jonavos rajone, Lentvario gatvėje, gaisras kilo garaže. Atvykus ugniagesiams garažo rūsyje degė malkos. Gaisro metu, rūsyje rastas negyvas šuo.

Apie 20 val. gautas pranešimas, kad  Šiaulių rajone, Kuršėnuose, žmogus įkrito į duobę ir negali išlipti, galimai lūžo koja. Atvykę ugniagesiai jauną vyrą iškėlė iš duobės ir perdavė medikams.

Nuo 2018-11-20 06:00 iki 2018-11-21 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 38 gaisrų ir atliko 28 gelbėjimo darbus. Viename iš gaisrų traumuotas žmogus.

11.34 val. gautas pranešimas apie gaisrą gyvenamajame name Prienuose, V. Kudirkos gatvėje. Namo rūsyje degė dujų balionas ir durys. Namo gyventojas, apdegęs rankas, buvo išvežtas į ligoninę. Į kiemą ugniagesiai išnešė dujų balioną.

Apie 6 val. ryto Klaipėdoje, Baltijos prospekte, bendrabučio laiptinėje tvyrojo daug dūmų, degė sukrauti seni durų kilimėliai. Gaisro metu aprūko ketvirtojo ir penktojo aukštų koridorių sienos ir lubos, išdužo langas.

14.44 val. pranešta apie gaisrą Panevėžio rajone, Juodlieknio kaime. Iš po gyvenamojo namo stogo veržėsi dūmai, žmonių viduje nebuvo. Degė šiltinamoji medžiaga. Gaisro metu sudegė ir buvo nuardyta 36 kv. m stogo.

Tuo pačiu metu ugniagesiai vyko į Kauno rajoną, Dievogalos kaimą, kur degė gyvenamasis namas. Atvykus ugniagesiams, gaisras buvo užgesęs. Gaisro metu apdegė virtuvė, joje esantys daiktai, aprūko penki kambariai, rasti užtroškę 2 šunys ir katinas. Gaisro priežastis – elektros įrenginių, prietaisų, elektros instaliacijos gedimai.

15.28 val. Kretingoje, Bokšto gatvėje, iš gyvenamojo namo pastogės veržėsi dūmai. Iš namo ugniagesiai išnešė dujų balioną. Gaisro metu šalia kamino, palėpėje, apdegė 6 kv. m sienos, pirmajame aukšte, virtuvėje, apdegė, aprūko ir buvo nuardyta 10 kv. m lubų.

17.31 val. Kaune, Kėdainių gatvėje, atvira liepsna degė gyvenamojo namo rūsys. Gaisro metu išdegė rūsio prieangis, apdegė šaldytuvas ir namų apyvokos daiktai.

Apie 21 val. Radviliškio rajone, Alksniupių kaime, atvira liepsna degė svirnas. Gaisro metu sudegė svirnas, viduje buvę namų apyvokos daiktai, 3 t durpių briketų ir šuo.

Prieš vidurnaktį Zarasų rajone, Turmante, liepsnojo medinė daržinė. Gaisro metu sudegė jos stogas, išdegė vidus.

12.47 val. pranešta, kad Marijampolės „Ryto“ pagrindinėje mokykloje pripurkšta dujų. Mokinius iš klasės išvedė mokytoja. Medikai apžiūrėjo 20 mokinių. 3 mergaitės dėl ašarojančių jie išvežė apžiūrai į ligoninę. Klasę ugniagesiai patikrino dujų analizatoriumi, jis dujų patalpoje nefiksavo.

9.32 val. pastebėta, kad Telšiuose, vandenyje, plūduriuoja kūnas. Nenustatytos tapatybės vyro kūną ugniagesiai ištraukė ir perdavė policijos pareigūnams.   

Nuo 2018-11-19 06:00 iki 2018-11-20 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 20 gaisrų ir atliko 18 gelbėjimo darbų. Žūčių gaisruose išvengta.

10.48 val. Kėdainių rajone, Aukštųjų Kaplių kaime, Kėdainių profesinio rengimo centro teritorijoje, degė pjaustomos metalinės 25 kub. m talpyklos, kuriose buvo mazuto likučių. Gaisrą ugniagesiai užgesino panaudoję putų generatorių.

16.08 val. buvo pranešta, kad Rokiškio rajone, Kamajuose, Antano Strazdo gimnazijos rūsyje, dega treniruoklių salė. Sporto salėje degė šviestuvas.

22.20 val. gautas pranešimas apie gaisrą Vilniuje, Tauro gatvėje. Gyvenamojo namo bute ketvirtajame aukšte, virtuvėje, atvira liepsna degė mikrobangų krosnelė. Gaisro metu apdegė virtuvės baldai, aprūko patalpa.

Beveik tuo pačiu metu Panevėžio rajone, Pakalniškių kaime, liepsnojo rūkykla. Ugniagesiams pavyko išsaugoti už 3 m stovintį gyvenamąjį namą.

23.23 val. Šilalės rajone, Pajūralio kaime, atvira liepsna degė kelių savininkų ūkinis pastatas. Iki atvykstant ugniagesiams gyventojai gyvulius buvo išvedę į lauką.

Apie 16 val. Vilniuje, Naugarduko ir Zietelos gatvių sankryžoje, eismo įvykio metu susidūrė automobiliai „BMW X5“ ir „Mazda Premacy“. Iš automobilio „Mazda“ ugniagesiai išlaisvino keleivę. Ji perduota greitosios medicinos pagalbos medikams.   

Nuo 2018-11-16 06:00 iki 2018-11-17 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2018-11-17 06:00 iki 2018-11-18 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2018-11-18 06:00 iki 2018-11-19 06:00 įvykių suvestinė

Per praėjusias tris paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 77 gaisrų ir atliko 55 gelbėjimo darbus. Gaisrų metu žuvo du žmonės, trys buvo traumuoti.

Šeštadienį, 20.40 val., Utenoje, Daugailiuose, atvira liepsna degė gyvenamasis namas. Atvykus ugniagesiams, jo stogas jau buvo įgriuvęs. Po kiek laiko gaisravietėje jie rado smarkiai apdegusio žmogaus kūną.

Sekmadienį po vidurnakčio gautas pranešimas apie gaisrą Vilniuje, Šaltkalvių gatvėje. Bendrabučio tipo name, laiptinėje, jautėsi svilėsių kvapas. Atlikę žvalgybą, ugniagesiai nustatė, kuriame bute dega. Išlaužę duris, vieno kambario bute, lovoje, jie rado be sąmonės, smarkiai apdegusį buto savininką. 1950 m. gimusiam vyrui medikai konstatavo mirtį. Gaisro metu apdegė sofa, dalis grindų, aprūko kambarys.

Penktadienį, 20.46 val., gautas pranešimas apie gaisrą daugiabutyje Visagine, Sedulinos alėjoje. Penktajame aukšte esančio buto kambarys degė atvira liepsna. Iš buto buvo išvestas 28 m. vyras ir 14 m. mergaitė, kuri dėl apsinuodijimo dūmais išvežta į ligoninę. Gaisro metu sudegė sofa, apdegė sienos ir lubos, aprūko dviejų kambarių butas.

Šeštadienį apie 18 val. Joniškio rajone, Žagarėje, gaisras kilo antrajame aukšte esančiame bute trijų aukštų daugiabutyje. Iki atvykstant ugniagesiams kaimynai iš degančio kambario išvedė buto savininką, smarkiai apdegusį rankas ir veidą. Žmogus buvo perduotas medikams. Panaudoję ištraukiamąsias kopėčias, iš trečiajame aukšte esančio buto ugniagesiai evakavo du vaikus ir tris suaugusiuosius.

10.27 val. pranešta, kad Šiauliuose, Ragainės gatvėje, gyvenamojo namo katilinėje, sprogo kietojo kuro katilas. Sprogimo banga išgriovė išorinę ir vidinę katilinės sieną, apgadino ir pastūmė vidinę tarp katilinės ir garažo esančią sieną, išvertė duris, išgriovė tvorą. Žuvo viduje buvusi 1947 m. gimusi moteris.

Šeštadienį ir sekmadienį Vilniuje liepsnojo du kioskai, kuriuose buvo laikomos padangos. Šeštadienį po vidurdienio degė kioskas Gelvonų ir Fabijoniškių gatvių sankryžoje. Gaisro metu apdegė ir dar trys šalia stovėję kioskai. Sekmadienį apie 5 val. ryto liepsnojo kioskas Stanevičiaus gatvėje. Nuo jo apdegė du gretimi kioskai.

Penktadienį Vilniuje iš Neries upės ištrauktas apie 50 m. vyro kūnas.

Šeštadienį, 14.09 val., gautas pranešimas, kad Varėnos rajone, Pirčiupių kaime, melioracijos griovyje rastas vyro kūnas. Ugniagesiai iš griovio ištraukė 1971 m. gimusio vyro kūną.

Šeštadienį apie 19 val. Alytaus rajone, Angininkų kaime, ugniagesiai skubėjo į pagalbą medikams, kurių automobilis įlūžo į šulinį. Ugniagesiai jį ištraukė panaudoję hidraulinę įrangą.

 

 

Nuo 2018-11-15 06:00 iki 2018-11-16 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 16 gaisrų ir atliko 28 gelbėjimo darbus. Žūčių gaisruose išvengta.

10.20 val. Šiaulių rajone, Micaičių kaime, atvira liepsna degė garažas ir dalis ūkinio pastato stogo. Gaisro metu sudegė garažo ir ūkinio pastato stogas, apdegė garažo vidus ir viduje buvę namų apyvokos daiktai, prie garažo priblokuota medinė ūkinio pastato siena.

7.40 val. pranešta, kad Kaune, Pienių gatvėje, iš garažo veržiasi dūmai. Diskiniu pjūklu nupjovę durų spyną, ugniagesiai pateko į vidų. Viduje degė lengvasis automobilis „Mazda MX3“ ir garažo duobėje esantys įvairūs daiktai ir įrankiai.

9.11 val. gautas pranešimas, kad Visagine, Kosmoso gatvėje, iš garažo ventiliacijos angos bei pro duris veržiasi dūmai. Viduje degė elektros skydas. Iš garažo ugniagesiai išstūmė automobilį „Volvo S 80“.

6.28 val. Šilutės ugniagesiai skubėjo į pagalbą medikams. Šyšos kaime užklimpo greitosios medicinos pagalbos automobilis, kurį ugniagesiai ištraukė.

7.52 val. pranešta, kad ir Šakių rajone, Kriaučėnų kaime, užklimpo greitosios medicinos pagalbos automobilis. Dėl blogo privažiavimo pas ligonį medikai buvo nuvežti su gaisrine automobiline cisterna.

14.20 val. gautas pranešimas, kad Šalčininkuose, J. Sniadeckio gimnazijoje, jaučiamas dujų kvapas. Atvykus ugniagesiams, apie 700 moksleivių ir mokytojai buvo išėję į lauką. 1 korpuso antrojo aukšto koridoriuje buvo pripurkšta neaiškios kilmės dujų. Ugniagesiai patikrino patalpas, jose dujų kvapo nesijautė. Prietaisai taip pat kenksmingų cheminių medžiagų neaptiko. Į gydymo įstaigą buvo išvežti 9 mokiniai ir mokytoja. Patikrinus sveikatą, 4 mokiniai ir mokytoja buvo išleisti namo. 5 vaikai palikti ligoninėje stebėjimui.

Apie 18 val. pranešta, kad Panevėžyje, ties Sporto gatve, Nevėžio upe teka tepalai. Buvo nustatyta, kad vandens paviršiuje, 1 km ruože per visą upės plotį yra susidariusi naftos produktų plėvelė. Ties pėsčiųjų tiltu buvo pastatytos trys boninės užtvaros teršalams surinkti. Darbai bus tęsiami ir šiandien.

18.23 val. Vilniuje, Galvės gatvėje, eismo įvykio metu susidūrė lengvasis automobilis „Dacia Logan“ ir autobusas „Temsa“. Iš lengvojo automobilio, panaudoję hidraulinę įrangą, ugniagesiai išlaisvino vairuotoją.

Nuo 2018-11-14 06:00 iki 2018-11-15 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 13 gaisrų ir atliko 29 gelbėjimo darbus. Žūčių gaisruose išvengta.

Apie 11 val. gaisras kilo Birštone, Kampiškių gatvėje, gyvenamajame name. Gaisro metu apdegė kambario sienos, medinė perdanga, aprūko kambarys ir kitos patalpos.

17.18 val. gautas pranešimas apie gaisrą Prienų rajone, Žemaitkiemio kaime, paminklų dirbtuvėse. Virtuvėje degė televizorius ir stalas po juo. Gaisro metu apdegė siena, aprūko patalpa.

Vidurdienį Kauno rajone, kelyje Vaišvydava – Piliuona, eismo įvykio metu susidūrė automobiliai „Opel Meriva“ ir „Škoda Octavia“. Atvykus ugniagesiams, iš pastarojo automobilio medikai jau buvo iškėlę sužeistą sąmoningos būklės vairuotoją. Iš automobilio „Škoda“ vykusio 4 moterų ekipažo dvi moterys žuvo, dvi buvo sužeistos. Panaudoję hidraulinę įrangą ugniagesiai išlaisvino priekyje sėdėjusią keleivę ir abiejų žuvusių moterų kūnus.

14.26 val. gautas pranešimas, kad Kauno rajone, Ežerėlyje, durpyne aptiktas dingusios 48 metų moters kūnas. Jis pastebėtas melioracijos griovyje, 3 m nuo kranto. Ugniagesiai moters kūną ištraukė ir perdavė policijai.  

Prieš vidurdienį Mažeikių rajone, Palnosų kaime, į sausą šulinį įkrito kačiukas. Ugniagesiai nusileido kopėčiomis į 8 m gylio šulinį, iškėlė jį ir perdavė šeimininkei.

Nuo 2018-11-13 06:00 iki 2018-11-14 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 22 gaisrų ir atliko 27 gelbėjimo darbus. Žūčių gaisruose išvengta.

13.34 val. pranešta, kad Šilalės rajone, Kaltinėnuose, atvira liepsna dega vienas iš grupės savininkų gyvenamosios paskirties pastatų. Gaisras kilo mediniame pastate iš dviejų sublokuotų statinių. Gaisro metu sudegė pastato stogas, įlūžo lubos, sukrito perdanga ir išdegė vidus. Ugniagesiai išsaugojo du šalia esančius pastatus.

14.41 val. gautas pranešimas, kad Marijampolėje, K. Donelaičio gatvėje, liepsnoja gyvenamasis namas. Gaisro metu sudegė stogas, aprūko sienos. Ugniagesiai išsaugojo du ūkinius pastatus.

16.23 val. Kaune, P. Višinskio gatvėje, iš gyvenamojo namo palėpės veržėsi dūmai, joje degė signalizacijos laidų paskirstymo dėžutė, laidai ir ventiliatorius. Gesinant gaisrą vandeniu buvo sulietos gyvenamosios patalpos.

17.54 val. pranešta apie gaisrą Klaipėdos rajone, Dauparų kaime. Atvira liepsna degė dviejų aukštų pastatas, kuriame buvo du garažai ir virš jų įrengtos buitinės patalpos: dvi pirtys, poilsio patalpos, pobūvių salė ir baseinas. Gaisras greičiausiai kilo katilinėje, užsidegus panaudotam tepalui. Jo metu sudegė ir buvo nuardyta apie 500 kv. m stogo konstrukcijų, apdegė apie 20 kub. m malkų, sudegė 400 l panaudoto tepalo ir dyzelino. Apdegė ir aprūko garažo ir katilinės patalpos.

18.30 val. Kelmės rajone, Spaudžių kaime, liepsnojo gyvenamasis namas. Gaisro metu sudegė stogas, laiptai, išdegė kambariai. Išsaugoti šalia esantys du pastatai. Ugniagesiai gaisravietėje liko budėti per naktį.

Apie 19 val. Prienų rajone, Jundeliškių kaime, atvira liepsna degė ūkinis pastatas. Gaisro metu sudegė jo stogas, viduje buvę namų apyvokos daiktai, 8 kub. m malkų. Įtariamas padegimas.

16 val. Vilniuje, prie Žvėryno pėsčiųjų tilto, iš Neries ištrauktas moters kūnas.

Nuo 2018-11-12 06:00 iki 2018-11-13 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai gesino 33 gaisrus ir atliko 11 gelbėjimo darbų. Žūčių gaisruose išvengta.

7 val. ryto gautas pranešimas, kad Alytaus rajone, Pramonės gatvėje, UAB „Litalka elektronik“ gamykloje, pradėjo veikti priešgaisrinė signalizacija, kompresorinėje dega elektros skydinė. Atvykus ugniagesiams kompresorinėje degė valymo filtras su tepalu. Iki atvykstant ugniagesiams iš pastato išėjo 43 darbuotojai. Gaisro priežastis – elektros įrangos, prietaisų, elektros instaliacijos gedimai.

8.40 val. Vilniuje, Riešės seniūnijoje, durpyne, 2 arų plote, degė durpės.

13.14 val. gautas pranešimas, kad Jonavos rajone, Dumsių kaime, miške matomi dūmai. Ugniagesiai užgesino 15 kv. m miško paklotės.

Apie 22 val. Elektrėnų savivaldybėje, Zabarijos kaime, liepsnojo medinis gyvenamasis namas. Atvykus ugniagesiams, jo stogas jau buvo įgriuvęs.

22.33 val. pranešta apie gaisrą Prienų rajone, Pakuonyje. Gyvenamojo namo rūsyje esančioje katilinėje degė ant šildymo katilo sukrautos malkos, katilas nuo perkaitimo buvo sutrūkęs ir iš šildymo sistemos rūsyje buvo išsiliejęs vanduo.

22.37 val. gautas pranešimas, kad Joniškio rajone, Gasčiūnų kaime, atvira liepsna dega ūkinis pastatas. Jame užsidegė katilinė. Gaisro metu apdegė katilinės lubos, krosnis, 24 kv. m stogo dangos. Ugniagesiai išgelbėjo dvi kiaules, avis, apie 2 t šiaudų ir 0,5 t šieno.

Vidurdienį gautas pranešimas, kad Prienų rajone, Pakuonyje, į šulinį įkrito žmogus. Atvykę ugniagesiai ištraukė vyrą iš 6 m gylio šulinio.

14.10 val. pranešta, kad Šilalės rajone, Paežerio kaime, tvenkinyje netoli kranto pastebėtas skenduolis. Ugniagesiai ištraukė apie 60 m. vyro kūną.

Nuo 2018-11-11 06:00 iki 2018-11-12 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2018-11-10 06:00 iki 2018-11-11 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2018-11-09 06:00 iki 2018-11-10 06:00 įvykių suvestinė

Per praėjusias tris paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 74 gaisrų ir atliko 65 gelbėjimo darbus. Gaisrų metu žuvo du žmonės, du buvo traumuoti.

Sekmadienį, 7.10 val., gautas pranešimas apie gaisrą Utenos rajone, Jasonių kaime. Atvykus ugniagesiams gyvenamasis namas degė atvira liepsna. Po kelių minučių virtuvėje jie surado vyrą be gyvybės ženklų. Jis buvo perduotas greitosios pagalbos medikams, kurie konstatavo 60 metų vyro mirtį.

10.56 val. gautas policijos pranešimas, kad Vilniuje, Verkių gatvėje, reikalinga pagalba išlaisvinti rąstais prispaustą vyrą. Įkalnėje smilko benamių laikinas statinys. Gaisro vietoje rastas nenustatytos tapatybės vyras be sąmonės. Medikai jį išgabeno į ligoninę. Šalia rastas ir smarkiai apdegęs moters kūnas.

Šeštadienį, 13.36 val., Šilutėje, prie Klaipėdos gatvės, liepsnojo automobilis „Audi 80“. Gaisras kilo vairuotojui bandant prisidegti cigaretę. Įvyko sprogimas. Apdegęs vyras buvo išvežtas į ligoninę. Gaisro metu išdegė automobilio salonas ir bagažinė.

Penktadienį, 3 val. nakties, Jurbarko rajone, Vadžgirio kaime, gyvenamajame name įvyko sprogimas ir kilo gaisras. Namas degė atvira liepsna, dalis jo buvo sugriuvusi. Po nugriuvusia perdangos plokšte ugniagesiai surado žmogaus kūną. Vėliau, patraukus perdangos plokštę, rastas dar vieno žmogaus kūnas.

10.20 val. Kretingos rajone, Kluonalių kaime, atvira liepsna degė individualus gyvenamasis namas, prie kurio priblokuotas mūrinis garažas ir medinė malkinė. Garaže sprogo autoklavas. Sprogimo banga išvertė automatinius metalinius garažo vartus, kurie apgadino kieme stovėjusį automobilį „Škoda Fabia“. Gaisro metu sudegė 150 kv. m namo stogo, malkinė ir garaže buvę namų apyvokos daiktai.

Šeštadienį, 16.28 val., Jonavoje, Chemikų gatvėje, gaisras kilo prekybos centre „Norfa“. Viduje smilko daržovių šaldytuvo laidai. Gaisrą milteliniu gesintuvu gesino apsaugos darbuotojas. Iki atvykstant ugniagesiams patalpas saugiai paliko 12 darbuotojų ir 35 pirkėjai.

Apie 13 val. gautas pranešimas, kad Vilniaus rajone, Galgių kaime, į šulinį įkrito vyras ir susižalojo koją. Ugniagesiai nukentėjusįjį ištraukė iš 10 m gylio šulinio ir perdavė medikams.

19.42 val. pranešta, kad Švenčionių rajone, Raubiškių kaime, Ungurinio ežere, nuskendo žmogus. 300 m nuo kranto ugniagesiai aptiko 1954 m. gimusio vyro kūną. Jis buvo parplukdytas į krantą.

Nuo 2018-11-08 06:00 iki 2018-11-09 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 16 gaisrų ir atliko 21 gelbėjimo darbą. Žūčių gaisruose išvengta.

9.09 val. buvo gautas pranešimas, jog Klaipėdoje, Liepų gatvėje, UAB „Pajūrio mediena“ atviroje teritorijoje smilksta biokuras. Termovizoriumi patikrinę pjuvenų krūvą, iš kurios skverbėsi dūmai, ugniagesiai rado gaisro židinį. Jį gesinti buvo pasitelkta įmonės technika. Pjuvenos buvo atkasinėjamos, perpilamos vandeniu, dalis perkraunama į kitą krūvą, dalis išvežama. Ugniagesiai gaisravietėje dirbo apie 12 valandų.

Apie 18 val. Panevėžyje, Stoties gatvėje, užsidegė gyvenamojo namo palėpė. Gaisro metu apdegė dalis perdangos.

16.12 val. pranešta, kad Vilniaus rajone, Zujūnuose, Buivydiškių karjere, 15 m nuo kranto plūduriuoja žmogaus kūnas. Ugniagesiai iš karjero ištraukė vyro kūną.

 

Nuo 2018-11-07 06:00 iki 2018-11-08 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 21 gaisro ir atliko 28 gelbėjimo darbus. Žūčių gaisruose išvengta.

13.27 val. gautas pranešimas apie gaisrą Vilniuje, Ašmenėlės gatvėje. Gyvenamajame name degė virtuvė. Gaisro metu apdegė lubos, apkaltos mediena, spintelės ir kiti namų apyvokos daiktai.

Apie 17 val. gaisras kilo Kazlų Rūdos savivaldybėje, Plutiškių kaime, daugiabutyje. Per jo stogą veržėsi liepsna. Name gyveno trys šeimos. Vienai gyventojai medikai suteikė pirmąją pagalbą įvykio vietoje. Ugniagesiai į lauką išnešė 3 dujų balionus. Gaisro metu nuardyta apie 60 kv. m stogo dangos. Vandeniu sulietas pirmas aukštas. Ugniagesiai gaisrą baigė gesinti apie vidurnaktį.

17.54 val. Pakruojo rajone, Rozalime, daugiabučio gyvenamojo namo kambaryje degė lova ir antklodė. Po medikų apžiūros į ligoninę tolesniam stebėjimui išvežta moteris.

Apie 21 val. Vilniuje, Fabijoniškių gatvėje, atvira liepsna degė lengvasis automobilis „Citroen C2“. Gaisro metu išdegė variklio skyrius, apdegė salonas.

12.11 val. pranešta, kad Raseiniuose, Šaltinio gatvėje, tvenkinyje matomas skenduolis. Ugniagesiai iš tvenkinio ištraukė moters kūną.

Nuo 2018-11-06 06:00 iki 2018-11-07 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 18 gaisrų ir atliko 33 gelbėjimo darbus. Žūčių gaisruose išvengta.

5.36 val. buvo gautas pranešimas apie gaisrą Kauno rajone, Akademijos miestelyje, studentų bendrabučio kambaryje. Iki atvykstant ugniagesiams studentai jau buvo palikę bendrabučio patalpas, o gaisrą užgesino bendrabučio prižiūrėtoja. Gaisro metu kambaryje apdegė lova ir ant džiovyklos kabėję drabužiai. Ugniagesiai į lauką išnešė šildytuvą ir išvėdino patalpas.

Apie 6 val. ryto Varėnos rajone, Marcinkonių kaime, liepsnojo gyvenamasis namas. Gaisro metu išdegė vienas kambarys ir namų apyvokos daiktai.

9.32 val. Druskininkuose, Latežerio gatvėje, atvira liepsna degė apleistas gyvenamasis namas. Gaisro metu sudegė namo stogas, išdegė kambarys, sudegė viduje buvęs turtas.

Apie 14 val. Prienų rajone, Jiezne, gyvenamajame name degė suodžiai tarp kamino ir įdėklo. Nuo degančių suodžių užsidegė medinės stogo konstrukcijos. Gesinant gaisrą buvo nuardytas kamino apskardinimas ir apdegusios stogo konstrukcijos.

Apie 17 val. Kazlų Rūdos savivaldybėje, Didžiųjų Zariškių kaime, atvira liepsna degė gyvenamasis namas. Gaisro metu išdegė pastato vidus, apdegė stogo konstrukcijos ir medinės perdangos, apdegė namo fasado dalis.

Apie 14 val. Tauragės rajone, Adakavo kaime, tvenkinyje pastebėtas skenduolis. 1966 m. gimusio vyro kūnas plūduriavo apie 3 m nuo kranto. Ugniagesiai jį ištraukė ir perdavė policijai.

Pavakary Vilniuje, Jeruzalės gatvėje, tvenkinyje, apie 5 m nuo kranto, plūduriavo 1963 m. gimusios moters kūnas. Jį ugniagesiai ištraukė ir perdavė policijos pareigūnams.   

Nuo 2018-11-05 06:00 iki 2018-11-06 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 22 gaisrų ir atliko 19 gelbėjimo darbų. Žūčių gaisruose išvengta.

16.42 val. gautas pranešimas apie gaisrą Švenčionių rajone, Prienų kaime. Ten atvira liepsna degė medinis gyvenamasis namas. Gaisro metu sudegė jo stogas ir perdanga, išdegė vidus.

17.35 val. Molėtų rajone, Zapaškos kaime, iš gyvenamojo namo sienos veržėsi dūmai. Ugniagesiams ją praardžius, pasirodė liepsna. Gaisro metu apdegė dalis sienos ir medinių grindų.

19.27 val. Šakių rajone, Šėtijų kaime, atvira liepsna degė ūkinis pastatas. Atvykus ugniagesiams, pusė pastato stogo jau buvo įgriuvę. Gaisro metu išdegė pastato vidus ir namų apyvokos daiktai. Ugniagesiai išgelbėjo du šalia stovinčius gyvenamuosius namus.

19.42 val. medinis gyvenamasis namas liepsnojo Utenoje, Aušros gatvėje. Gaisro metu sudegė prie jo priblokuotas ūkinis pastatas, apdegė gyvenamojo namo stogas ir sienos. Įtariamas padegimas.

20.20 val. Panevėžio rajone, Paįstrio kaime, J. Zikaro vidurinėje mokykloje, sporto salėje, degė šviestuvas. Ugniagesiai išjungė elektrą ir šviestuvą užgesino. Gaisro metu aprūko dalis lubų.

21.46 val. pranešta, kad Klaipėdos rajone, kelyje Plungė – Vėžaičiai – Gargždai, eismo įvykio metu susidūrė du automobiliai, yra prispaustų žmonių. Viename iš automobilių buvo prispausta vairuotoja. Ją ugniagesiai išlaisvino ir perdavė medikams. Iki atvykstant ugniagesiams kito automobilio vairuotojas ir jo duktė buvo išvežti į ligoninę.

Nuo 2018-11-02 06:00 iki 2018-11-03 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2018-11-03 06:00 iki 2018-11-04 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2018-11-04 06:00 iki 2018-11-05 06:00 įvykių suvestinė

 

Per praėjusias tris paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 66 gaisrų ir atliko 49 gelbėjimo darbus. Žūčių gaisruose išvengta.

Penktadienį Panevėžio rajone, Bygailių kaime, atvira liepsna degė ūkinis pastatas. Atvykus ugniagesiams jo stogas jau buvo sukritęs į vidų. Pasitelkus vietinio ūkininko techniką, buvo perkasta 6 tonos šieno. Gaisro metu sudegė pastatas, jame buvusios vištos, namų apyvokos daiktai, vandeniu sulietos 6 tonos šieno. Ugniagesiai gaisrą baigė gesinti tik apie 15 val.

Apie 15 val. Širvintų rajone, Vileikiškių kaime, degė gyvenamasis namas. Iš jo prieangio veržėsi dūmai, jame degė namų apyvokos daiktai ir skudurai. Gaisro metu buvo nuardyta 6 kv. m prieangio stogo bei dalis namo stogo dangos.

Apie 19 val. gaisras kilo Vilniaus rajone, Lokių kaime. Atvykus ugniagesiams atvira liepsna degė gyvenamasis namas. Gaisro metu sudegė stogo konstrukcijos, išdegė antrojo aukšto patalpos bei dalis medinės perdangos, sulietos patalpos pirmajame aukšte.

Šeštadienį naktį apie 1 val. Panevėžyje, Nemuno gatvėje, degė 3 automobiliai. Gaisro metu sudegė automobilis „Mercedes Benz B170“, apdegė „Volvo S60“ ir „Peugeot 308“.

10 val. buvo pranešta, kad Telšių rajone, Lieplaukės geležinkelio stotyje, dega šilumvežis. Gaisro metu išdegė jo variklio skyrius.

Apie 22 val. gaisras kilo Klaipėdoje, Bandužių gatvėje, daugiabučio septintajame aukšte. Degė vieno kambario bute sukrautos šiukšlės ir kambaryje stovinti sofa. Iš buto buvo išvesta savininkė ir apžiūrėta medikų. Iš buto per langą išmesti apdegę ir smilkstantys daiktai. Gaisro metu aprūko septintojo aukšto laiptinės sienos.

Sekmadienį apie 9 val. gautas pranešimas, kad Raseiniuose, Spindulio gatvėje, nuo kamino užsidegė spaliai palėpėje. Ugniagesiai sienoje padarė skyles, per kurias užgesino sienoje degusius spalius.

Apie 15 val. buvo pranešta, kad Varėnoje, Laisvės gatvėje, garažų masyve, iš viename garaže esančio automobilio dujų baliono veržiasi dujos, o garaže kūrenasi krosnis. Atvykę ugniagesiai užgesino krosnį ir išstūmė automobilį į lauką.

Apie 20 val. Elektrėnų savivaldybėje, Semeliškėse, atvira liepsna degė gyvenamojo namo stogas. Gaisro metu sudegė 30 kv. m medinių sienų ir lubų, namų apyvokos daiktai. Ugniagesiai apsaugojo du gyvenamuosius namus, esančius už kelių metrų.

Apie 21 val. Kėdainių rajone, Beinaičių kaime, užsidegė daugiabutis gyvenamais namas. Pirmajame aukšte esančiame bute buvo daug dūmų, atvira liepsna degė bute esantis sandėliukas. Gaisro metu sudegė namų apyvokos daiktai, buvę jame, aprūko virtuvė. Iš buto į lauką ugniagesiai išnešė dujų balioną.  

Nuo 2018-11-01 06:00 iki 2018-11-02 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2018-10-31 06:00 iki 2018-11-01 06:00 įvykių suvestinė

Per praėjusias dvi paras ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 53 gaisrų ir atliko 46 gelbėjimo darbus. Viename iš gaisrų traumuotas žmogus.

Sekmadienį, 7.25 val., pranešta apie gaisrą Ignalinos rajone, Molykų kaime. Iš medinio vieno aukšto namo veržėsi dūmai, kambaryje degė dvi lovos. Iki atvykstant ugniagesiams į lauką buvo išneštas vyras be sąmonės. Nukentėjusiajam atvykę ugniagesiai atliko dirbtinį kvėpavimą, vėliau atvažiavo ir greitosios pagalbos medikai. Žmogus atsigavo, tačiau į ligoninę vykti atsisakė.

Šeštadienį paryčiais Mažeikių rajone, Kurmaičių kaime, degė gyvenamasis namas su priblokuota malkine. Gaisro metu sudegė namo ir malkinės stogai, viduje buvę namų apyvokos daiktai. Iš namo ugniagesiai išnešė du dujų balionus.

Apie 4 val. ryto gautas pranešimas, kad Šilalės rajone, Pakalniškių II kaime dega gyvenamasis namas. Iki ugniagesių atvykimo iš namo patys išėjo du vyrai, tris moteris išvedė atvykę ugniagesiai. Žmonės gaisro metu nenukentėjo. Prieškambaryje degė grindys ir po jomis esančios medinės konstrukcijos. 

Apie 6 val. pranešta, kad Varėnos rajone, Senosios Varėnos kaime, atvira liepsna dega UAB „Medvėkas“ pastato stogas. Atvykus ugniagesiams degė katilinė ir pastato pagalbinės patalpos. Gaisro metu išdegė buitinės patalpos, aprūko katilinė, sudegė 40 kv. m medinių lubų.

12.21 val. gautas pranešimas, jog Vilniaus rajone, Mickūnuose, atviroje teritorijoje dega apie 30 padangų.

12.38 val. Ignalinos rajone, Didžiasalio kaime, atvira liepsna degė gelžbetoninių konstrukcijų angare sukrauti šieno rulonai. Šienas buvo ištrauktas į atvirą teritoriją pasitelkus savininko techniką. Sudegė ir vandeniu buvo sulieta apie 150 šieno rulonų.

19.51 val. Akmenės rajone, Kesių kaime, liepsnojo gyvenamasis namas. Pastatas sudegė visiškai.

Apie 20 val. Kaune, Archyvo gatvėje, gyvenamojo namo rūsyje, prie katilo degė malkos. Ugniagesiai jas išmetė į lauką ir perpylė vandeniu. Gaisro priežastis – krosnių, židinių bei dūmtraukių įrengimo ir eksploatavimo pažeidimai.

Sekmadienį apie 20 val. Vilniuje, Tyzenhauzų gatvėje, degė butas septintajame aukšte. Pro jo langą veržėsi dūmai, virtuvėje smarkiai apdegė šaldytuvas, mikrobangų krosnelė, nuo karščio trūko plastikinio lango stiklas.

Apie 22 val. Kaišiadorių rajone, Mūro Strėvininkų kaime, iš gyvenamojo namo palėpės veržėsi liepsna. Gaisro metu apdegė vidinės stogo konstrukcijos, buvo nuardyta 30 kv. m stogo. Ugniagesiai iš namo išnešė du dujų balionus.

Lapkričio 2-ąją po vidurnakčio Kaune, Partizanų gatvėje, degė butas daugiabučio antrajame aukšte. Daug dūmų buvo ir laiptinėje. Buto virtuvėje degė spintelės ir kiti namų apyvokos daiktai.

Spalio 31 d. Švenčionių rajone, Lazdinių kaime, Lazdinių ežere, 7 m gylyje, apie 40 m nuo kranto buvo rastas ir ištrauktas spalio 27 d. nuskendęs 2003 m. gimęs berniukas.

 

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-06-12