BDAR

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ir kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais.


Šiaulių ugniagesiai džiaugiasi atnaujintais garažais

Data

2020 09 17

Įvertinimas
0
garazai 2.jpg

„Šiemet, departamentui skyrus pinigų, galime pasidžiaugti atnaujintais Šiaulių priešgaisrinės gelbėjimo valdybos 3-iosios komandos garažais ir geresnėmis ugniagesių gelbėtojų darbo sąlygomis, – sakė šios valdybos viršininko pavaduotojas, atliekantis viršininko funkcijas, Gražvidas Butkus. – Ši komanda yra viena didžiausių šalyje, jos teritorijoje yra nemažai pavojingų objektų, ji įsikūrusi šalia didžiausio šalyje karinio oro uosto, tad ugniagesiai neretai padeda saugoti ir oro uosto pakilimo ir nusileidimo takus.“

Renovacijos metu buvo apšiltinti visi 22 garažai, pakeista jų stogo danga, apskardintos išorinės sienos. 12 iš šių garažų yra skirti valstybės rezervo civilinės saugos priemonių atsargų saugojimui.

Šiaulių PGV 3-ioji komanda įkurta 1993 metais, jos teritorija yra  4,5 ha. Komanda turi net du mokomuosius bokštus su treniruočių aikštelėmis. Vienas skirtas ugniagesybos sportui ir ugniagesių užduočių treniruotiems, kitas – stipriausiojo ugniagesio rungties treniruotėms. Komandoje dažnai vyksta Šiaulių PGV ir respublikiniai sporto renginiai.