BDAR

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ir kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais.


exclamation

Informuojame, kad nuo 2020-11-27 18:00 iki 2020-11-29 18:00 ir nuo 2020-12-11 18:00 iki 2020-12-13 18:00 bus atliekami IS infrastruktūros perkėlimo darbai. Dėl šios priežasties galimi trumpalaikiai portalo „Mano vyriausybė“ veiklos sutrikimai. Atsiprašome už nepatogumus.

Prevencinės akcijos „Statykime saugiai“ metu teiktos konsultacijos gaisrinės saugos klausimais

Data

2020 11 19

Įvertinimas
0
statybos.jpg

Kaip ir kasmet, taip ir šiemet nuo spalio 27 iki lapkričio 16 dienos Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus pareigūnai vykdė prevencinę akciją „Statykime saugiai“, kurios metu turėjo būti apžiūrėtos Vilniaus mieste bei rajone esančios statybvietės ir įvertinta, ar jose laikomasi Bendrųjų gaisrinės saugos taisyklių reikalavimų, tačiau siekiant tinkamai valdyti ekstremaliąją situaciją ir užkirsti kelią tolesniam COVID-19 infekcijos plitimui, nuspęsta akciją vykdyti nuotoliniu būdu, taip apsaugant darbuotojus bei statybos dalyvius.

Siekiant stiprinti gaisrų prevenciją statybos sektoriuje ir padėti statybos proceso dalyviams užtikrinti gaisrinės saugos reikalavimų vykdymą statybvietėse bei sumažinti riziką gaisrams kilti, pareigūnai bendravo su statybos įmonių atsakingais asmenimis gaisrinės saugos klausimais, teikė konsultacijas. Akcijos metu daugiau nei trisdešimčiai statybos įmonių buvo išsiųstos gaisrinės saugos reikalavimų atmintinės, kuriose išdėstyti pagrindiniai gaisrinės saugos reikalavimai statybvietėms bei nurodyti kontaktiniai telefonų numeriai, kuriais galima pasiteirauti dėl gaisrinės saugos reikalavimų įgyvendinimo ir taikymo.

Asociatyvi nuotr.