BDAR
gdpr

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ir kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais.


Pareigūnai gilino teisines žinias

Data

2020 09 30

Įvertinimas
1
Vilniaus PGV  mokymai.jpg

Valstybinės priešgaisrinės priežiūros specialistai, vykdydami savo pareigas, dažnai susiduria su teisiniais klausimais. Teisingai atlikti profesinius veiksmus – užduotis nelengva, ypač situacijose, kai yra atliekami institucijų, ūkio subjektų ir kitų įstaigų priešgaisrinės ir civilinės saugos patikrinimai. Siekdama, kad pareigūnai įgytų kuo daugiau žinių, Vilniaus priešgaisrinė gelbėjimo valdyba rugsėjo 29 d. rengė mokymus „Administracinių nusižengimų teisenos ypatumai“.

Mokymus vedė Mykolo Romerio Teisės fakulteto Viešosios teisės instituto docentas Andrejus Novikovas. Lektorius supažindino su administracinių nusižengimų teisena, pagrindiniais administracinio nusižengimo požymiais bei aktualijomis iš teismų praktikos. Mokymų dalyviams daugiausia klausimų kilo sprendžiant praktines užduotis, kurių metu buvo mokoma, kaip atlikti procesinius veiksmus skiriant administracines nuobaudas bei kitas administracinio poveikio priemones.

Mokymuose dalyvavo Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus, priešgaisrinių gelbėjimų tarnybų Valstybinės priešgaisrinės priežiūros ir Civilinės saugos skyrių specialistai.