copyright

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ir kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais.


Įsigytos džiovinimo spintos sulaukė gerų ugniagesių vertinimų

Data

2020 08 06

Įvertinimas
1
IMG_20200729_155227_024.jpg

Neseniai valstybinė priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba įsigijo 5 specializuotas džiovinimo spintas, skirtas gaisriniams rūbams, batams ir pirštinėms džiovinti. Jomis jau naudojasi     ugniagesiai gelbėtojai Vilniuje, Kaišiadoryse, Tauragėje, Telšiuose ir Utenoje.

„Mes komandoje irgi jau turime naują džiovinimo spintą. Rūbai joje greitai būna išdžiovinami. Pavyzdžiui, trys, visiškai permirkę komplektai, išdžiūsta per 3–4 valandas, - sako Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos 2-osios komandos ugniagesys gelbėtojas Edvinas Bagdonavičius.  Pasak jo, patogu tai, kad pagal poreikį galima pasirinkti, kokiu režimu džiovinti, galima keisti pakabas.  Beje, dvi tokio modelio džiovykles prieš trejus metus yra įsigijusi Šiaulių priešgaisrinė gelbėjimo valdyba. Gerų atsiliepimų šiauliečiai ugniagesiai joms taip pat negaili.  

Šios džiovinimo spintos turi specialias pakabas, per kurias oras pučiamas į darbinių rūbų vidų,  nes gaisrinė uniforma pasiūta iš specialios medžiagos, kuri nedžiūsta per išorę. Jose yra vidinis apšvietimas ir apsauga nuo perkaitimo. Šios spintos turi  valdymo bloką, leidžiantį nustatyti ne vieną džiovinimo programą. Skaitmeniniame ekrane pateikiama informacija apie džiovinimo temperatūrą ir laiką. Vienoje spintoje galima  džiovinti  ne mažiau trijų kostiumų, dvi poras batų ir keturias poras pirštinių.

Po testavimo, atsižvelgus į ugniagesių gelbėtojų vertinimus, parengus išvadas, bus sprendžiamas klausimas dėl džiovinimo spintų poreikio kitiems padaliniams.

UA-142322169-1