BDAR
gdpr

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ir kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais.


Būtingėje surengti priešgaisrinių gelbėjimo pajėgų praktiniai užsiėmimai

Data

2020 09 23

Įvertinimas
5
IMG_14821.JPG

Rugsėjo 22 d. Mažeikių objektinė priešgaisrinė gelbėjimo valdyba akcinės bendrovės „ORLEN Lietuva“ vamzdynų ir terminalo operacijų padalinyje Būtingėje surengė praktinius užsiėmimus. Jų mastą gerokai pakoregavo COVID-19 pandemija – buvo atsisakyta Klaipėdos priešgaisrinės gelbėjimo valdybos bei Kretingos, Gargždų ir Palangos priešgaisrinių gelbėjimo tarnybų pajėgų bei kolegų iš Lenkijos dalyvavimo. Užsiėmimų metu imituotas naftos rezervuaro gaisras. Jis gesintas  tik Mažeikių objektinės priešgaisrinės gelbėjimo valdybos ir Būtingės terminalo darbuotojų jėgomis.

„Su turimomis pajėgomis įvykdėme visas numatytas užduotis. Žinoma, realybė gali būti kitokia, bet pratybos, imituojant realų įvykį ir veiksmus, padeda įgyti vertingos patirties visiems dalyviams“, – apie surengtus užsiėmimus sakė Mažeikių OPGV viršininkas Egidijus Raila.

Šie užsiėmimai buvo skirti tobulinti ugniagesių gelbėtojų pasirengimą likviduoti ekstremaliuosius įvykius AB „ORLEN Lietuva“ teritorijoje, sustiprinti bendradarbiavimą su Būtingės terminalo personalu, veiksmų koordinavimą su pagalbinėmis tarnybomis, patikrinti gesinimo įrangą, gaisrinio vandentiekio ir gaisrų gesinimo techniką ir įrangą bei jos galimybes.