BDAR
gdpr

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ir kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais.


Apdovanoti ugniagesiai, gaisre išgelbėję žmogaus gyvybę

Data

2020 09 25

Įvertinimas
4
DSC_0153.JPG

Rugsėjo 25 d. Vilniaus rajono savivaldybėje buvo apdovanoti Vilniaus rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos Nemėžio komandos ugniagesiai, šių metų gegužės 24 d. Nemėžyje kilus gaisrui keturių aukštų daugiabutyje, pirmieji atvykę į gaisro vietą ir savo profesionalumo bei efektyvaus komandinio darbo dėka išgelbėję žmogaus gyvybę.

Šios komandos ugniagesiui Gintarui Burdaičiui Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos viršininkas Vidas Kerševičius įteikė Valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pasižymėjimo ženklą „Už nuopelnus gyventojų saugai“. Ugniagesiams Aleksandrui Časnovičiui ir Igoriui Chmylko Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst įteikė padėkos raštus.

Vilniaus PGV viršininkas V. Kerševičius sakė džiaugiasi ir didžiuojasi šių ugniagesių atsidavimu darbui. „Šiandien esu čia, kad padėkočiau Nemėžio komandos ugniagesiams, kurie išgelbėjo mūsų bendruomenės narį, užgesino gaisrą, padėjo mūsų kolegoms susidoroti su šia neeiline situacija. Džiaugiuosi, kad jau daugelį metų vyksta sklandus bendradarbiavimas ir su Vilniaus rajono savivaldybės priešgaisrine tarnyba, matome pažangą, džiaugiamės, kad jos vadovas daro didžiulius pokyčius tarnyboje ir taip prisideda prie gyventojų gerovės“, – sakė V. Kerševičius.

 „Kiekviena Jūsų darbo diena – tai iššūkis, reikalaujantis drąsos, didelio ryžto ir pasitikėjimo savo jėgomis. Ačiū jums, kad vedami pareigos ir profesinio pašaukimo užtikrinate Vilniaus rajono gyventojų gerovę. Tegul visi išbandymai suteikia Jums ištvermės ir dvasinės stiprybės“, – rašoma merės padėkos rašte.

Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos 2-osios komandos viršininkas vidaus tarnybos pulkininkas leitenantas Arūnas Kosčicas teigė esą jau ne kartą įsitikinęs, kad dėl Nemėžio ugniagesių komandos profesionalių veiksmų ne kartą pavyko išgelbėti žmonių gyvybes. „Ši komanda mums daug padeda. Dažnai tenka kartu gesinti gaisrus Vilniaus rajone. Paprastai jie atvažiuoja pirmi ir atvažiavę atlieka pirminius veiksmus. Ir šį kartą viskas buvo greitai bei profesionaliai paruošta“, – pabrėžė į padėkos iškilmes atvykęs Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos 2-osios komandos atstovas.

„Dėkoju komandos kolegoms, kad gaisro niokojame name atsidūrėme per labai trumpą laiką ir savo veiksmais prisidėjome gelbstint žmogaus gyvybę. Tai mūsų kasdienis darbas, tiesiog kiekvienas teisingai ir laiku atlikome savo pareigą“, – paklaustas apie šį gaisrą, sakė Nemėžio komandos ugniagesys G. Burdaitis.