BDAR

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ir kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais.


exclamation

Informuojame, kad nuo 2020-11-27 18:00 iki 2020-11-29 18:00 ir nuo 2020-12-11 18:00 iki 2020-12-13 18:00 bus atliekami IS infrastruktūros perkėlimo darbai. Dėl šios priežasties galimi trumpalaikiai portalo „Mano vyriausybė“ veiklos sutrikimai. Atsiprašome už nepatogumus.

Praneškite apie korupciją

Ugniagesiai gelbėtojai pagal visuomenės apklausas yra įgiję didžiausią visuomenės pasitikėjimą Lietuvoje. Siekdamas išlaikyti ir kelti aukštą visuomenės pasitikėjimo lygį Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas vykdo aktyvias kovos su korupcija programas, apimančias korupcijos prevenciją ir piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi tyrimą.

Įgaliojimai vykdyti korupcijos prevenciją ir kontrolę Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamente suteikti Vidaus tyrimų skyriui.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Vidaus tyrimų skyrius ragina kovai su korupcija prisidėti visus norinčius ir nesitaikančius su piktnaudžiavimu tarnybine padėtimi, kyšininkavimu bei kitais neteisėtais veiksmais. Pranešimus apie pastebėtus nusižengimus galite palikti naudodamiesi specialiai tam sukurtu pasitikėjimo telefonu (8 5) 271 6877 arba el. paštu pasitikejimas@vpgt.lt.

Pranešantiems informaciją asmenims garantuojamas visiškas anonimiškumas. Pranešimai, paliekami naudojantis pasitikėjimo telefonu įrašomi automatiškai visą parą ir perklausomi atsakingo pareigūno. Jokie pranešusiojo asmens duomenys ir telefono numeris nėra fiksuojami, todėl norėdami sužinoti apie palikto pranešimo nagrinėjimo eigą, pranešusieji gali palikti savo kontaktinius duomenis.

Už pasitikėjimo telefono ir el. pašto priežiūrą, gautos informacijos tvarkymą yra atsakingas departamento Vidaus tyrimų skyrius.

Pasitikėjimo telefono ir pasitikėjimo elektroninio pašto paskirtį, pasitikėjimo telefonu ir pasitikėjimo elektroniniu paštu gautos informacijos registravimo, nagrinėjimo, kopijų ir įrašų darymo tvarką nustato Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos pasitikėjimo telefonu ir pasitikėjimo elektroniniu paštu gautos informacijos nagrinėjimo taisyklės.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos pranešėjų apsaugos įstatymu, asmuo gali būti pripažintas pranešėju, jeigu:

1. Asmenį su departamentu sieja ar siejo tarnybos ar darbo santykia arba sutartiniai santykiai (konsultavimo, rangos, stažuotės, praktikos, savanorystės ir pan.).

2. Pateikiamas nustatytos formos pranešimas apie pažeidimą arba laisvos formos pranešimas.

Daugiau informacijos pateikiama:  http://pagd.lrv.lt/lt/korupcijos-prevencija/praneseju-apsauga

Pranešimo apie asmeniui žinomo korupcinio pobūdžio nusikalstamą veiką tvarkos atmintinė

 
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-09-11